RUSSISCHE SELECTIE: VIER NIEUWELINGEN AL f I0NAL NOC VERZACHT EISEN VOOR SCHERMERS Dusan Tigerman: „De opbouw is begonnen" Winst Midavaine in badminton- toernooi Wings55 Uitslagen in de juniorenvoetbal var REUMATISCHE- EN SPIERPIJNEN kderlaag GOED DAT ER POLITIE IS..? Bij heren hebben alleen sprinters kans op medailles voorwaarts Ajax-Twente op zaterdag Kritiek sport IN -21uur uur luur n iph is MG nisatiebedrijf anderen JEUGDSPEELSTERS 8 december 1971 13 or- uwde huiskamer- nd minder dan zo bekende Gerard van Bezey; speeld door erhand van ssikaal en solistisch 0 voor deze luister- Nim Statkevitsj, die ernaar streeft in Sapporo op alle vier afstanden «it te komen. MOSKOU (ANP) De Russische schaatsselectie voor dit seizoen telt vier nieuwelingen, twee bij de da mes en twee bij de heren. Het zijn Larisa Morozova (19 jaar), Galina Baranova (22), Yevgeni Lepesjkin (23) (broer van de sprinter Anatoli) en Alexander Tsigiankov (23). Vam dit viertal moet Larisa Moro zova als de talentvolste worden be schouwd. Zij ils op alle afstanden vrij sitenk, terwijl Galima Baranova, die afkomstig is uit Gatchina (bij Leningrad) als speoialiteiit de 3.000 meter beefit. Lepesjkiim' en Tsi'gan- koy bliiniinen voornamelijk uit op de 1500 en 5000 meiter. Chef-trainer van heit Russische naltionale teaim, Komsitanutiiln Kioedlniatsjef, zal ver- schfflenide seleatiewedatrijden hou den om zo tot die ploegvoor de Olympische Winterspelen in Sappo ro te komen. Ook staan wedstrijden in Oogt-Berlijn en Inzeil op het programma. Hoewel de prestaties van het Rus sische herenschaatsen het vorig sei zoen een opgaande lijn vertoonden, koestert men in deze sector nog geen hoge verwachtingen. „We kun nen alleen maar hopen in Sapporo een medaille op de sprint te ver overen", meent de coach van de herenploeg German Panov. Diaair moet veelvuldig Olympisch kam pioen op de 500 meter Yevgeni Grisjin, trainer van de sprintspe cialisten Vaieri Moeratov, Vladimir Komarov, Gennadi Skvortsov en Mikail Morkoesjin, voor zorgen. Paniov neemt zelf de ail-rounders Valera Troitski uit Alma Ata, Alex- aindier Tsjekoeljiaj'eiv uit Kixoiv en de pas 20-jiarige Vladislav Maitvejieiv uit Tambov onder handen. Veelvoudig nationaal kampioen Valèri La- vroesjkin uiit Moskou traint bij zijn eigen caaiah. Hij is op aandringen van zijn fans bij de nationale ploeg gevoegd. Joeri Maljaisjin fungeert als reserve voor de wedstrijden in Oost-Berlijm en Inzeil. De namen van de leden van de damesploeg, die vorig jaar de hege monie van Nederland overnam, zijn bekend. De beste rijdster zal op nieuw zijn de 27-jarige Nina Statke vitsj uit Leningrad, die in het bezit is van de Europese en de wereld titel. Zij zal er naar streven in Sap poro op alle afstandien uit te komen. Een concurrente voor haar is de 25-jarige Loedmilla Titova uit Mos kou, houdster van het wereldrecord op de 1.000 meter, en de 29-jarige Kapitolina Seregina uit Leningrad, vooral een kanshebster op de 1.500 meter en de 3.000 meter. Verder is ook de 20-jarige Loedmilla Savroeii- na uit Sverdlovsk sterk op de lange afstanden. Zij heeft een persoonlijk record van 5.07,3 op de drie kilo meter. De daimessprintgroap omvat vier rijdsters vam diezelfde leeftijd (21 jaar), maar meit uiteenlopende phv- sieke naogelijkhiadlen: de kleme Vera Kriasnova uit Omsk, Tatjana Ave- Vaieri Troitski. riirea uit Gorki, Vera Soerovikina uit Moskou en de fors gebouwde Alia Boejaimoiva. De laatste is een per soonlijke pupil vam Komsfantim Koe- driatsjief. De overige d'ames trainien bijraa zonder uiltziomdiering onder lei ding van Ylevgemii Kraisilnikov. on 01850-31241 on 01830-24023 (ADVERTENTIE) Onmiddellijke verlichting van "Doorstraalt" verlichtend weefsels en spieren tot in de gewrichten Deumatische pijnen, spit, zenuwpij- nen, verstuikingen, stijve nek en ledematen niets werkt sneller, niets werkt aangenamer ter verlichting van pijn dan Algesal-balsem. Onmiddellijk In de huid doordringend, werkt Alge- sal diep op de weefsels in tot aan de haard van de pijn (zonder opper vlakkige warmtesensatie of irritatie van de huid te veroorzaken) en "doorstraalt" verlichtend weefsels en spieren tot in de gewrichten. Reu matische pijnen en stijfheid maken ipoedig plaats voor een durend gevoel van verlichting en welbehagen. I Wacht niet tot de pijn uitbreekt! I Zorgt dat U thuis altijd een tube J Mgesal bij de hand hebt om zodra het nodig is de pijn te verlichten, ALGESAL bii alle auoth. en drog. en vooreen modellen. iauto- in ver- tbekend gelijkheden 1.01155-1628. Gent en omgeving. vs-Vlaanderen.. fa onze volleybalmedewerker) BfitötZEN Zowel de mist hl vieren van het sinterklaas- ktbben voor een groot gedeelte Uitgestelde volleybalwedstrijden kt district Zeeland verhinderd gespeeld werd. Van de drie ^stelde wedstrijden in de eer- heren vond alleen Voor- "«its-Scheidesport doorgang. In de We klas heren en dames werd Is afgelast of uitgesteld. kieldesport, dat op bezoek was «el heeft een moeizame over- •?!g behaald op een dapper «nd Voorwaarts dat echter niet 'we kracht speelde. Gelijk op- li'1 bracht de eerste set goede Momenten waarbij vooral de •'"ligingen het zwaar te verdu- 'begen tegen de vele en harde "es, die aan weerszijden ge- ij!" werden. Met 1614 stelde '"«sport de eerste set veilig- In "'Wde set werd het iets rustiger 1 n omdat beide teams op moesten komen. Voorwaarts de sterkere ploeg en won 9- Scheldesport had in de set al winstkansen gezien en vanaf de eerste fluitstoot in te set aan een geweldig offen- J Waarbij Voorwaarts alle moeite ;cm overeind te blijven. Hoewel esPort een kleine voorsprong ^jwde kwam Axel geleidelijk "rtg. Opbouwend spel vanuit ï»ed sluitende verdediging zette ^val aan het werk. Een en id gebruik, tevens g terneuzen. ['jtesport in gevaar te brengen. MO werd de stand 21 voor Gesport. j, -vierde set was een evenbeeld "eerste. Prachtig spel, gevaar- 0'tvallen en onverwachte s gaven een fraaie set te was echter te doorzichtig om opgaand bleven de ploegen bestrijden. Tegen het einde vermoeidheid een woordje eten. Het spel werd iets slor- vxooral in de afwerking. Ten- son Scheldesport het beslissen- ,;TOt scoren en met 1614 DEN HAAG (ANP) De Konink lijke Nederlandse Amateur Scherm- bond (KNAS) heeft goede hoop naar de Olympische Spelen 1972 in Mün- chen een sabelequipe te kunnen af vaardigen. Indien dit streven succes heeft, zal Nederland voor het eerst sinds 1960 weer aan Olympische schermwedstrijden deelnemen. Toen werden de nationale damesfloretploeg en degenschermer Max Dwinger naar Rome uitgezonden. Voor Tokio (1964) en Mexico (1968) accepteerde het Nederlands Olympisch Comité de voordracht van de KNAS niet. Het bondsbestuur gaat gezien de huidige verhoudingen feitelijk al leen uit van de kandidatuur van een sabelequipe, bestaande uit vier scher mers plus een reserve. Op floret (da mes en heren) en degen is onvoldoen de kwaliteit aanwezig. „Er is nog een kleine mogelijkheid op uitschieters", aldus de heer Jacobs, voorzitter vam de technische commissie, „maar die kans is te verwaarlozen". Na een aantal besprekingen met het NOC zijn de minimale kwalifica tie-eisen vastgelegd. Deze zijn in ver gelijking met voorgaande Olympische Spelen enigszins verzacht. Moest men eertijds plaatsingen bij de beste tien op de wereldranglijst waarmaken, nu is rangschikking onder de eerste 24 voldoende met de toevoeging: liever dichter bij nummer 12 dan bij num mer 24. Dit laatste getal is gekozen om te stellen dat men bij een aantal internationale toernooien tenminste de kwartfinales (volgens poulesys teem 4 groepen van zes schermers) moet bereiken. Men heeft daarvoor drie A-toernooien en enkele B-toer nooien uitgekozen. De A-wedstrijden zijn in Brussel (19-20 februari), Mün- chen (22-23 april) en Göppingen (29- 30 april). Vooral aan Brussel, waar de internationale sabeltop om de Coupe Martini strijdt, wordt veel waarde gehecht. B-toernooien zijn on der meer in Hamburg, Amsterdam en het reeds afgewerkte Groningen. De sabelselectie bestaat momenteel uit de Nederlandse kampioen Eddy Ham (21 jaar), Frans Mosman (35), Walter Janssen (22), Jan Dijksman (28) en Rob Ligteringen (21). Voorts zijn Rini Engelbracht en Hans Sauer- bier overgeschakeld van floret op sa bel en zij maken bij goede resul taten een kans in de selectie te worden opgenomen. De groep traint vanaf eind september eenmaal in de week twee uur onder leiding van bondstrainer Kasper Kardolus in Benthuizen. Daarnaast volgt ieder de oefeningen van de eigen schermle- raar. Dienstplichtige Eddy Ham, die in Groningen de finale won, moet als de meest talentvolle sabreur worden beschouwd. Deze Delftenaar, die de zelfde flitsende stijl heeft als Kardo lus, verrastte vorig seizoen tijdens de wereldkampioenschappen in Wenen met een dertiende plaats. De sabel- top heeft in oktober een trainings leergang op de Deutsche Fechtschule te Bonn met de Westduitse Olympi sche selectie bijgewoond. Op 11 en 12 december volgt een herhaling daar van. „Wij hechten daar veel waarde aan", zegt Jacobs „De Nederlandse schermer is nl. van nature lui. Hij moet worden geprikkeld. Die leer gangen zijn daar juist erg nuttig voor. De ploeg kam. dan eens zien hoe hard men de zaken in Duitsland aanpakt". Het ligt in de bedoeling aan het eind van het lopende trainingsplan, dat wil zeggen ongeveer vier maan den voor de aanvang van de Spelen, de voordracht voor het NOC gereed te hebben. Indien een hele sabel equipe dan niet haalbaar mocht zijn zal men een of meer sabreurs indi vidueel kandidaat proberen te stellen. ès ISB Sjoukje Dijkstra vijfvoudig Europees, drie maal wereld- en in 1964 Olympisch kampioene stopt het volgend jaar met schaatsenrijden en zal dan trainster worden. Momenteel schittert de 29-jarige blonde Amstelveense naast Joan Haanappel in de Amerikaanse ijsrevue „Ho liday on Ice". „Na acht jaar in de show te hebben gestaan, vind ik het genoeg", aldus Sjoukje. behaalde in de tweede klas volkomen verdiende zege H E matig gehandicapt spelend «arts 2 door deze ploeg met Verslaan. De ploeg uit Axel -s,, moment enige bedreiging v°or de thuisclub. DEN HAAG (ANP) De besturen van FC Twente en Ajax zijn overeen gekomen de wedstrijd AjaxTwente op zaterdagavond 18 december te spe len in plaats van zondag 19 decem ber. De aanvang van de wedstrijd is gesteld op 19.00 uur. Dat reeds om 19.00 uur wordt be gonnen is gelegen in het feit dat spe lers en supporters van Twente anders géén treinverbinding meer hebben om dezelfde avond weer thuis te kun nen zijn. RIJSWIJK Tafeltenniscoach Dusan Tigerman voelt zich op zijn gemak. Hoewel zijn aanwezig heid nog niet werd opgeluisterd door een schokkende vooruitgang van het peil van de spelerstop, kan hij op verzoek van de NTTB met een instemming in princi pe bevestigd vermoedelijk nog drie jaar in Nederland werkzaam blijven. Die zekerheid stemt hem tot volle tevredenheid. Hij heeft „iets" bereikt. „De opbouw in Ne derland is begonnen. Daarmee wil ik halverwege niet graag stoppen'' aldus de man, die nu vijf jaar ach ter elkaar de dienst uitmaakt. Door een gedegen trainersopleidini- op poten te zetten, waarvan momen teel pas de vruchten worden geplukt heeft Dusan Tigerman in de breedte een fundament gelegd, waarover ja ren later nog met veel respect zal worden gesproken. De kundigheid van de ijverige Joegoslaaf wordt in dit opzicht door vrijwel niemand in twijfel getrokken. Doordat de voltooiing van deze op zet gelijk loopt met het op gang ko men van het vereommercialiseren van de tafeltennisclubs, die nu zelfs full-profs in dienst nemen, ontstaat voor Dusan Tigerman langzamer hand een aangename werksituatie. Wie zo intens als de Joegoslaaf zijn ambities nastreeft, kan dan begrijpen waarom hij het moment van afscheid nog heeft uitgesteld. Verlokkelijke aanbiedingen uit zijn geboorteland, waar de tafeltennissport na het tijd perk Korba en Surbek in verval dreigt te raken door de achterop- lopende clubs, sloeg hij, achteloos zelfs, af. En Dusan Tigerman, die en kele dagen geleden pas zijn principe instemming gaf, heeft daar vrede mee. Hij heeft gekozen. Telkens met weidse armgebaren onderstrepend hoe groot zijn dadendrang wel is, daarmee een heel andere Tigerman voorstellend dan bijvoorbeeld een jaar geleden, verklaart hij: „Toen ik in 1966 in Nederland kwam, had ik verwacht meer te kunnen bereiken. Mijn optimisme was daarom ook groot. Maar ik wist toen niets af van de omstandigheden, waaronder hier gewerkt werd. En hoe bijvoor beeld de bond in elkaar zat". De oogappel van de toenmalige Westduitse bondstrainer Harangoza heeft zich door de tegenslagen niet laten ontmoedigen. Hij bleef werken aan wat hij zijn plan de campagne noemde. Ondanks de kritiek, die als een vloedgolf op hem afkwam. Een lichte geïrriteerdheid, soms gevolgd door een achteraf vergeeflijke uit barsting, was het enige waaraan was te merken dat hij het moeilijk had. Sportcommissievoorzitter Henk van Dilst, die als een klankbord fungeer de, stelde hem meestal op zijn ge mak, de ijverige en doordachte Ti german won het dan weer van de onbezonnene. Dusan, de eerzuchtige, is geen mannetjesput ter, maar een praktische idealist, ie het belang van de NTTB dient. (Van onze batmintonmedewerker) VLISSINGEN De badmintonvere niging Wings uit Koudekerke kan terugzien op een geslaagd toernooi, dat in de sporthal van het internaat van de zeevaartschool te Vlissingen werd gehouden. In het C-toernooi iongen twee Zeeuwse jeugdspelers door in de kwartfinale: Danny Mol, die in drie games de overwinning moest laten aan J. Latuheru en Hans ten Haaf, die van Toemooiwinnaar F. Midavaine verloor. Voorts plaat sten zich in de halve finale de heren J. van Someren door een overwin ning op J. van Eekelen en P. Oerle- mans door een zege op A. Bax. In de halve finale schakelde Oer- lemans met 1510, 1715 Van Sommeren uit en Midavaine ging met gamestanden 1015, 157 en 153 naar de finale. In deze finale bleek Midavaine aan merkelijk sterker. Met 156 en 155 werd hij winnaar in het heren enkelspel. In het dames enkelspel eveneens enkele andere gezichten in de kwartfinale. Mevr. C. Ploegaert verloor hier van mevr. Sapulette, mevr. Verbeek trof winnares mevr. Elliot, Joke die Kater schakelde mevr. T. Smolders uit en mevr. S. Rensma behaald een krappe, maar beslist knappe zege op mevr. E. König. In de halve finale moest mevr. Sapulette de eer laten aan mevr. M. Elliot, Joke de Kater scha kelde haar clubgenote mevr. Rensma uit. In de finale van het dames enkelspel bevestigde mevr. Elliot opnieuw haar klasse. Met tweemaal 110 werd zij winnares. In het heren dubbel gingen Van der Vliét- Van der Vliet door een overwinning op Jansen - Nuyten naar de halve finale. Groenewegen-Bakker plaat sten zich door van Gill-Kremers te winnen. Van Eekelen-Oerlemans schakelden Proos-Proos uit en het juniorendubbel Ten Haag-Mol moest aan Titaley - Latuheru de eer laten. Met uitzondering van de eerstge noemde partij in het heren dubbel, wanen er voor de beslissing in de andere drie partijen telkens drie games nodig, hetgeen duidelijk aan toont hoe gering hier het krachts verschil was. De gebroeders Van Vliet (Bergen op Zoom) wonnen met 1511 en 1514 hun halve finale van Groenewegen - Bakker. Van Eekelen-Oerlemans gingen met 515, 152 en 186 tegen Titaley- Latuheru eveneens door naar de fi nale, die hierdoor in het teken kwam te staan van een Bergen op Zoomse strijd, die' al vele malen eerder werd uitgevochten. Het wa ren hier Van Eekelen-Oerlemans, die met 1714 en 157 winnaar werden. In het dames dubbel be reikten mevr. Verbeek-mevr. König de halve finale, maar werden met 1418 en 615 door het dubbel mevr. Elliot-Els Koppejan de pas afgesneden naar de finale. De andere halve finale bracht drie jeugdspeelsters op de baan. De Ter- neuzense meisjes Veerman-Keijzer waren echter niet opgewassen tegen het dubbel mevr. Van Wilgenburg Petri, die met 153, 156 de finale haalden. De staat van dienst van de vier finalisten in aanmerking ne mend, lag het voor de hand dat mevr. Elliot-Koppejan hier als win naressen uit het veld moesten ko men. Met 155 en 156 stelden zij de overwinning veilig. In de kwartfinales van het ge mengd dubbel ging het echtpaar Smolders door een overwinning in drie games op mevr. Titaley-J. La tuheru naar de halve finale. Mej. Petri-H. Dorland hadden eveneens drie game? nodig om het junioren- dubbel Annette Veerman-Jan Fraan- je uit Terneuzen te kloppen. To1 veler verrassing had de gelegen- heidscominatie mevr. Elliot-C. Ou- termans een zeer matig verweer te gen mevr. Verbeek-J. van Somme ren, die hiervan profiteerden 515 en 515. Joke de Kater-Jans ten Haaf maakten korte metten met het echtpaar Proos: 151 en 155. De heer en mevr. Smolders moesten het in de halve finale opnemen tegen mej. Petri-H. Dorland, die met 11 15, 1512 en 815 de finale bin nenstapten. In de andere halve finale waren De Kater-Ten Haaf niet op gewassen tegen mevr. Verbeek-J. v. Sommeren (915 en 5—15). De fi nale werd gewonnen door mevr. Verbeek-J. van Sommeren, die met, 1512 en 1510 van mei. Petri-H. Dorland wonnen. In het B-toernooi was de bezeting door de geringe inschrijving en ziekmeldingen zeer matig. Op ver zoek van de deelnemers werden de dubbelspelen in een halve competi tie verspeeld. In het heren, enkel werd J. de Vos door een overwin ning op J. Vrijdag 1115, 159 en 15II winnaar. Bij de dames eiste mevr. Korporaal de eer op, door Liane van Mastrigt te verslaan met 118 en 115. Het heren dubbbel was voor Valckenier-Bish, die met 153, 1315 en 158 van Vrijdag - Armedi wonnen. In 't dames dubbel was de eerste plaats voor de dames Korporaal-Van Mastrigt vóór Huis- man-Saaleman. Het gemengd dubbel had als winnaars mej. Elzakkers-J. Vrijdag, de tweede plaats was hier voor mej. Van Mastrigt-P. Fransen. (Van een voetbalmedewerker) TERNEUZEN De uitslagen van de voor de juniorencompetitie van de KNVB Afdeling Zeeland gespeel de wedstrijden luiden: A-juniorencompetitie: Groep A 1: Arnemuiden A 1 - Vogelwaarde A 1 52, Bruse Boys A 1 - Middelburg A 1 22, Tern. Boys A 1 - Vlissin gen A 1 2—5, Axel A 1 - HW A 1 41, Goes A 1 - Zierikzee A 1 11, Groep A 2 VCK A 1 - Oostkapelle A 1 00, Nieuwland A 1 - Walche ren A 1 13, Middelburg A 2 - Zeelandia A 1 2—3, Domburg Al- Noormannen A 1 20. Groep A 3 Veere A 1 - Middelburg A 4 30, Jong Ambon A 1 - Vlissingen A 3 30, Middelburg A 3 - Arnemuiden A 2 21, Zeelandia A 3 - Zeelandia A 2 03, RCS A 2 - Zeeland Sport A 2 11, Groep A 4: Colijn.pl, Boys A 1 - Heinkenszand A 1 31, 's-H. Arendskerke A 1 - Luctor A'l 5— 0, Lewed. Boys A 1 - Nieuwdorp A 1 11, Bevelanders A 1 - Wissenker- ke A 1 21, Patrijzen A 1 - Cortge- ne A 1 03. Groep A 5: Kruiningen A 1 - Krabbendijke A 1 0i. Kapel- le A 1 - Robur A 1 1—4, Rillandia A 1 - Kloetinge A 1 10, Yerseke A 1 - Wemeldinge A 1 0—6, Groep 8: Krabbendijke A 2 - Volharding A 1 92, Luctor A 2 - Rillandia A 2 12, Hoedekenskerke A 1 - Robur A 2 20, Kloetinge A 2 - Goes A 2 05, Kwadendamme A 1 - Wemel dinge A 2 1—1, Groep A 7: Bier vliet A 1 - Philippine A 1 7—1, Breskens A 1 - Aardenburg A 1 3— 0, Groep A 8: Ria A 1" - Clinge A 1 0—0, Corn Boys A 1 - Steen A10— (ADVERTENTIE) Rézend was ik! Driemaal in twintig minuten hielden ze mij aan: papieren zienl Maar de volgende morgen om acht uur hoorde ik in het nieuws, dat de politie jacht had gemaakt op een man, die een oude.alleenwonende boer voor diens spaargeld de hersens had ingeslagen. En ze hadden de dader nog te pakken gekregen óókl 7, Groep A 9: Steen A 2 - Tern. Boys A 2 12, Groep A 10: DuivelanÜ A 1 - Mevo A 2 22 Duiveland A 1 kamp. Renesse A 1 - Mavo A 1 3 0, Zierikzee A 2 - WIK A 1 Zierik zee A 2 n.o.ig.. B-juniorencompetitie: Groep B 1: RCS BI- Arnemui den B 1 31, Jomg Ambon B 1 - VCK B 1 50, Middelburg B 1 - Zeelandia B 1 41, Groep B 2: Domburg BI- RCS B 2 2—1, Se- rooskerke BI- Middelburg B 2 2 0, Veere B 1 - GPC B 1 1—0, Oostkapelle BI- Nieuwland B 1 32, Groep B 3 Arnemuiden B 2 - Middelburg B 3 09, Walcheren B 2 - Zeelandia B 2 70, Zeeland Sport B 2 - Vlissingen B 4 60. Groep B 4: Meeuwen B 2 - Veere B 2 31, RCS B 5 - Walcheren B 3 30, Groep B 5: Middelburg B 6 - RCS B 7 82, Noormannen B 2 - Middel burg B 5 10, Vlissingen B 6 - Zeeland Sport B 4 13, Groep B 6: Biervliet BI- Schoondijke B 1 1 6, Hoofdplaat BI- Sluis B 1 11, Aardenburg B 1 - Breskens Bil 5, Groede B 1 - Philippine B 1 Ph. n.o.g. Oostburg BI- Yzendijke B 1 2—8, Groep B 7: Hoek B 1 - Bres kens B 2 50, Sluis B 2 - Oostburg B 2 14, Hoofdplaat B 2 - Schoon dijke B 2 0—9, Groep B 8: Corn Boys B 1 - Axel B 1 2—1, AZW B 1 - Clinge B 1 13, Hontenisse B 1 - HW B 1 23, Terneuzen B 1 - Tern. Boys B 1 2—0. Groep B 9: Corn Boys B 2 - Graauw B 1 03, AZW B 2 - Hontenisse B 2 30 Koewacht BI- Zaamslag B 1 4—3] Hulsterloo B 1 - Terneuzen B 2 3— 2, Ria B 1 - Spui B 1 1—3, HW B 2 - SDO B 1 19. Groep B 10: Axel B 2 - Hontenisse B 3 30, Steen B 2 - Tern. Boys 2 51, Terneuzen B 4 - AZW B 3 00, Steen B 3 - Corn Boys B 3 1—0, HW B 3 - Terneuzen B 3 22, HVV B 4 - Terneuzen B 5 8—0. Groep B 11: Bevelanders B 1 - Lewed. Boys B 1 3—0, Colijnspl. Boys BI- Nieuw dorp B 1 2—0, Luctor BI- 's-H Arendskerke B 1 1—1, Wolphaarts- dijk B 1 - Cortgene B 1 0—16. Groep B 12: Patrijzen B 1 - Volhar ding B 1 12—0, SSV B 1 - Kwaden damme B 1 2—1, SVD B 1 Kloe tinge B 1 54, Groep B 13: Wol- faartsdijk B 2 - Cortgene B 2 4—2 Groep B 14: Hansw. Boys B 1 - Kapelle B 1 01, Krabbendijke B 1 Kruiningen B 1 1—o, Krabbendij ke B 2 - Wemeldinge B 2 22 Kruiningen B 2 - Waarde B 1 0—8,! Groep B 15: Brouwershaven B 1 Meyo B 1 2—1, Zierikzee B 1 - Duiveland B 1 3—0, SKNWK BI- Renesse B 1 2—1. Groep B 16: Mevo B 2 - Mevo B 3 1—2, Zierikzee B 2 - Bruse Boys B 2 24.

de Stem | 1971 | | pagina 13