T elef ooncellen kernen van voor Hulst Raad Reimerswaal bespreekt nieuwe politieverordening WACH FINAN POOR MINI Borussia op Belgische tv St.-Eloy geeft taalonderricht voor iedereen Sneeuwblazers voor Rijkswaterstaat Alle Europe personeel in staking en oplossing 9 streek ZO ONDERZOEK VAN GEMEENTE BESTUUR GUNSTIG UITVALT: Clinge markten,. Hu5sfr Goes Lamswaarde Hengstdijk Terhole BRANDY 8,80 1/1 FLES VAN DER HEIJDEN N.V. Middelburgse kwekelingen pleiten voor nieuwe school Afscheidsbezoek van St.-Nicolaas Hoek Sint bezochti Cornboyse je, ornmen«aar DESIi. ff Hulster activiteitencentrum 't Houtenkwartier" is op een r onprettige wijze in het nieuws omen. „Druggebruik": luidt nu beschuldiging. Het is niet de ■ste keer, dat er harde noten wor- n gekraakt rond ,,'t Houtenkwar- Al vanaf de eerste dag bestaat 'een bepaalde aversie tegen dit gerencentrum. 3751- Dyi Vooraan bij al Peter Sti volmaakt fil Ugen! fongste der wereldm Dinsdag 30 november 1971 W [nsdag 30 november 1971 (ADVERTENTIE) Woningbouw De Regionale Zee- uwsch Vlaamse Woningbouwvereni ging te Axel heeft voor de bouw van 32 woningen te Clinge een vergun ning aangevraagd. Deze 32 woningen zullen worden gebouwd ten noorden van de Kennedylaan. Omdat er ge bouwd wordt in afwijking van de be palingen vain heit geldende bestem mingsplan is het noodzakelijk dat Gedeputeerde Staten een verklaring afgeven, dat zij tegen deze bouw geen bezwaar hebben. Zodra deze verklaring is afgegeven kan de ver gunning verleend worden. St.-Nicolaas St.-Nieolaas zal op zondag 5 december een bezoek aan Olinge brengen Om half drie zal St.-Nicolaas aan de Nederlands-Bel gische grens ontvangen worden dooi de voorzitter van het feestcomité, Fr. Blommaert. Daarna zal de fan fare onder het spelen van vrolijke muziek door het dorp trekken. St.- Nicolaas met de zwartepieten zullen de fanfare volgen. Om half vier" zal de Sint met zijn gevolg in het gemeenschapshuis Malpertuus offi cieel door wethouder Stolte ont vangen worden. Nadat de wensen vain het feestcomité aan de Sint be kend gemaakt zijn, zal hij aan de kinderen snoep uitdelen. Schieting De schuttersvereni ging Nooit Gedacht hield in de zaal St.-Cecilia een schieting op twee wip pen. Er namen 70 schutters aan deze schietinge deel. De hoogvogels werden geschoten door R. de Kindt van Koewacht en G. Seghers van Clinge. De eerste zij vogels werden op de bedde wippen geschoten door P. Bogaert van De Klinge en W. de Reybel van De Klinge. De tweede ^ijvogels werden respectievelijk ge schoten door W. Bogaert van Dé Klinge en Fr. Bruggeman van Clinge. Het grootste aantal vogels, n.l. vijf stuks, werd geschoten door A. Ler- nout van Clinge. 'V ro.«v>- i WÊÊ (Van een onzer verslaggevers) CLINGE B. en w. van Hulst gaan de mogelijkheden onderzoeken om in verschillende kernen van deze gemeente openbare telefooncellen te laten plaatsen. Met de PTT zal daarover nog nader kontakt worden op genomen. Dit is een van de eerste resultaten van drie gemeentelijke hoor zittingen, tot nu toe gehouden in Nieuw-Namen, Graauw en gisteravond in Clinge. Opvallend is, dat in grote lijnen doior de bevolking van alle drie deze dorpen ongeveer dezelfde pro blemen zijn aangesneden. Op alle hoorzittingen zijn tot op heden ge lijksoortige vragen gesteld over het verbeteren van de leefbaarheid en steevast ook is op elke hoorzitting aan b. en w. het verzoek gedaan om na te gaan of het niet mogelijk is voor openbare telefooncellen te zor gen. Naar aanleiding daarvan zijn er al enkele stappen ondernomen. Gebleken is, aldus burgemeester P. Molthoff, dat de PTT daartoe wel genegen zal zijn mits de ge meente een minimum bedrag aan inkomsten per telefooncel kan ga randeren. Overwogen wordt of die mogelijkheden er inderdaad zijn. Vragen die gisteravond door een aan tal inwoners van Clinge werden ge steld op de derde gemeentelijke hoorzitting wiaren onder meer: kan de begroting ter visie worden ge legd, z'ijn de raadsstukken ook in te zien door andere inwoners dan raads leden en verder had de verlichting van, het dorp de aandacht. Gevraagd GOES, 29 november Groenten: per stuk: Kropsla I 1113, II 9, C 10. Bloemkool 3 per kr. 127, 4 per. kr. 118134, 5 per kr. 126—127, 6 1 per kr 63—127, 7 per kr. 88—93, 8 per kr. 59—114, Afw. 17—38. Knol selderij met groen 2835. per k,g: Aardappelen 5^212. Tomaten A 122128, C 99105. Snijbonen II 141345. Groene sav. kool 3738. Rode kool Sy219, Witte kool 16 23 Andijvie 37—52. Prei 28—38, afw. 18. Veldsla 103—121. Uien 7— 8%. Knolselderij 24. Spruiten All 42—50. BI 46, Bil 15—29. MIDDELBURG, 26 november Aardappelen: grote: 1520, Aard beien per doos 6470, Tomaten: A I 5 2, C I 402, CC I 252—366, A II 252—490 C II 252—288, Cox O. Pippin: 70-75 67—75, 65-70 39—43, 60-65 2124, Jonathan: 75-80 28, 70- 75 22, 65-70 25, 60-65 15, Golden Delicious: 80 3839, 75-80 2434, 70-75 21—26, 65-70 15—21, 60-65 1 Goudreinette: 75-85 2552, 65-75 37, Zoete Ermgaard: 65-70 9092, 60-65 62, 55-50 55, II D 26, Comtesse de Paris: 5-65 23, Doyenné du Cornice: 80 86 75-80 85—86, 70-75 85—87, 65-70 80—83, St. Remy: 70 43—44, 60-70 3738, Gieser Wildeman: 65 127, 60-65 103, 55-65 70—105, 55-60 94 50-55 78, II D 40, Conference: 5 -60 39, II D 15—32, Spencer: 75-80 42, 70-75 35, 65-70 17—22, Ingrid Marie: 70-80 26, 65-70 17. Groenten, Sla 9—24, Andijvie 24—51, Spinazie 112 Veldsla 49—250, Witlof A 125— 127, B 102—133, Afw. 70—95, Stek 30—55, Waspeen 41—49, Breekpeen 1516, Wijnpeen 316; Kroten 6' 14, Rode kool 5y2—23, Sav. kool 10—33, Witte kool 11—16, Boeren kool 2425, Prei 2444, Uien 423, Snijselderij per bos 816, Snijselde- rij -per kig. 90122, Peterselie per kistje 38121, Struikselderij per kg, 5385, Komkommers: 51-61 4 36- 41 32, 32, 31-36 23, Stek per kg. 15—24, Bloemkool: 3 117, 4 87—136 6 62—118, 8 34—79, 10 33—43, 12 34, Spruiten geschoond: A 9093, B 5678, Spruiten ongeschoond: A 42—72, B 37—43, C 25, D 103—106, Knolselderij per stuk 1331, Rame- nas 812, Schieting In café W. Blom maert te Hulst werd een prijsschie- ting gehouden op de liggende wip, waaraan 49 schutters deelnamen. Er werd geschoten op twee wippen. De uitslag luidt alsvolgt: Wip 1: de hoog vogel werd geschoten door P. de Koster te Graauwse Paal, de eerste zijvogel door V. de Vos te Hulst, de tweede zijvogel was voor J. Cocq- heijt te Absdale. De meeste kleine vogels, 4 stuks, werden geschoten door J. Blommaert te Hulst. Wip 2: de hoogvogel was voor L. Schelleman te Breda, de eerste zij- vo-gel voor E. Schelleman te Bergen op Zoom, de tweede zijvogel voor R. van Steenbe.rgen te De Klinge Bel gië. De meeste kliene vogels, 3 stuks, werden geschoten door F. van Swaal Wereld-koopavonden Het infor matiecentrum voor ontwikkelingssa menwerking en de wereldwinkel, die zoals wij vorige week bekend maak ten, voortaan ook iedere avond op de doordeweekse dagen en iedere zaterdagmiddag geopend zullen zijn, hebben nu besloten om ook op de koopavonden van de Goese midden stand deze week tot en met vrijdag avond de deuren van het „Manhuis'1 aan de Zusterstraat open te gooien De wereldwinkel doet momenteel veel inkopen voor sinterklaas, ten einde tezijnertijd in de „derde we reld" voor Sinterklaas of zwartepiet te kunnen spelen. Kerstkoopactie Ook in de week voor kerstmis zal de Goese mid denstand een winkelactie houden Men heeft besloten dinsdag 21, woensdag 22 en donderdag 23 decem ber te kiezen voor een tweede serie decemberkoopavonden. Schieting. Aan een schieting in café „Claassens" hebben dertig schutters deelgenomen. De uitslag is als volgt: Hoge vogel: J. Bogaert, Klooster- zande. Eerste zijvogel: H. Claassens, Lamswaarde; tweede zijvogel: D. v. d. Bergen, Lamswaarde, Eerste extra hoge vogel: P. Claassens, Lamswaar de. Tweede extra hoge vogel: B. van Leemput, Lamswaarde. Derde extra hoge vogel: R. Herwe-gh, Lamswaar de. Grootste aantal kleine vogels, 5 stuks: Th. de Deyne, Lamswaarde. Schieting. Aan de schieting bij P. van Dijk hebben 35 schutters deel genomen. De uitslag is als volgt: Wip 1, hoge vogel: Th. Pauwels, Groenendijk. Eerste zijvogel: L. Schillemans, Breda. Tweede zijvogel: Th. Pauwels, Groenendijk. Wip 2, hoge vogel: P. Pauwels, Groenendijk. Eerste zijvogel: P. Pau wels, Groenendijk. Tweede zijvogel: A. van Dijk, Boschkapelle. Extra ho ge vogel: C. de Kort, Kloosterzande. Grootste aantal kleine vogels, zeven stuks: R. van Estbroeck, Lamswaar de. werd onder meer om uitbreiding van de nachtverlichting. Verder bleek met name de heer Vain Druyse zich zoryen te maken om mededelingen van de ZVTM, dat overwogen wordt een aantal on rendabele buslijnen op te heffen. Op de nominatie staat ook de lijn dienst Hulst-Clinge-Nie'uw-Namen, waar de bussen met een gemiddelde bezetting van anderhalve passagier rijden. De heer Van Duyse: „Ik vind dat de ZVTM zijn bussen ook on rendabel laat rijden. Een kwartier nadat de Breda-bus naar Nieuw-Namen is vertrokken volgt de gewone lijnbus naar Nieuw- Namen en omgekeerd". De heer Van Duyse vond dat maar een slechte planning zo bleek uit z'ijn betoog. Burgemeester Molthoff kon hem enigszins gerust stellen. Misschien dat de dienst Hulst-Nieuw-Namen verdwijnt, maar daar staat een op voeren van de frequentie, waarmee de Breda-bus gaat rijden tegenover, aldus de Hulster burgemeester. Een ander uitvoerig punt van be spreking was de verkeerssituatie in de Gravenstraat. Enkele van de aanwezigen stelden voor van de Gravenstraat een voorranigsweg te maken, zodat niet alle verkeer uit de zijwegen steeds weer voorrang gegeven moet worden. Anderen wa ren tegen de Gravenstraat als voor ranigsweg, omdat gevreesd wordt dat daardoor weer harder gereden zal worden. Verder kwamen er sugges ties om verandering te brengen in bepaalde verkeersborden. St.-Nicolaas. Vergezeld van drumband, muziekkorps en vele jon geren trok Sint-Nicolaas zondagmid dag door het dorp om daarna zijn op wachting te maken in het dorpshuis. De voorzitter van het feestcomité sprak de goedheilig man toe en vroeg te willen bewerkstelligen dat vele zaken voor Terhole in het komende jaar hun beslag mogen krijgen. Na het zingen van enkele liedjes, decla maties en blokfluitspel werd aan de jeugd de tractatie uitgedeeld. Door het feestcomité werden ook de plaat- selyke zieken bedacht. (ADVERTENTIE) FRANSE COGNAC Wordt verpakt in luxe doos. WIJNHANDEL GENTSESTRAAT 2 HULST. (Van onze Haagse redacteur) DEN HAAG De dertig sneeuw- blazers, die rijkswaterstaat heeft overgenomen van de luchtmacht, zijn nog niet verdeeld. Wel is bekend, dat Zeeland er twee van zal krijgen en Noord-Brabant drie, maar waar deze sneeuwblazers gestationeerd zullen worden in deze provincies kon gisteren nog niet worden gezegd, zo deelde een woordvoerder van het mi nisterie van Verkeer en Waterstaat mee. Rijkswaterstaat heeft de sneeuwblazers gekocht voor het zach te prijsje van 130.000 gulden totaal. Met de op een jeep gemonteerde sneeuwblazer kan sneeuw circa veer tig meter worden weggeblazen. (Van onze correspondent) MIDDELBURG. Leerlingen en leerkrachten van de rijkspedagogi- sche academie in Middelburg gaan vandaag bij minister mr. C. van Veen van Onderwijs en Wetenschappen pleiten voor een nieuw schoolge bouw. Ze gaan in protestoptocht, gewa pend met spandoeken, naar St.-Lau rens waar de minister in het kader van zijn werkbezoek aan Zeeland te gast zal zijn in het Regionaal Peda gogisch Centrum Zeeland. De rijkspedagogische academie ijvert nu al ruim tien jaar voor een nieuw schoolgebouw. De huidige be huizing aan de Lange Noordstraat in Middelburg is volkomen verouderd. Vertegenwoordigers van de school gemeenschap zullen de minister aan de hand van foto's van het oude ge bouw wijzen op de noodzaak van een nieuwe school. Ook bestaat de mogelijkheid dat Sint-Nicolaas de minister in 'le vorm van pepernoten een deel van de voor de bouw noodzakelijke sub sidie zal verstrekken. AXEL De Halle 20 u.: Anti-autoritaire opvoeding (inleiding, film en discus sie). GOES Grand 20 uur: Dokter is e'an liefheober 18 j. Prins van Oranje 20 a.: „Hei geld ligt op de bank" (blijspel). HULST Boekhandel Van Geyt Expositie werken van Berserik, De Bruyn, Ouboter, Cha-rles Donker, Aad de Haas, Jan van Heel, Frans de Jong', Kameriingh Onnes, Han Mes, Ver- wey en Willink (t.m. 31 dec.). theater 20.15: (blijspel,). "Harten i MIDDELBURG City 20 Gwangi li j. De wraak van (Van een onzer verslaggevers) HULST. Sinterklaas brengt zon dagmiddag een afscheidsbezoek aan het stadhuis in Hulst, waar de goed heilig man voor zijn vertrek naar Spanje eerst de kleuters van de kleu terscholen en leerlingen van de eer ste en tweede klassen van de lagere school nog zal tracteren. Dit geldt al leen voor de scholen uit de woon kern Hulst, omdat de Sint alle an dere plaatsen al heeft bezocht. Voor de Sint in het stadhuis alle kinderen ontvangt zal hij eerst nog een rond rit door Hulst maken. De tocht be gint bij het Maristenklooster om 14.00 uur. (Van onze correspondent) REIMERSWAAL De gemeente raad van Reimerswaal bespreekt vanavond de nieuwe politieverorde ning voor de gemeente Reimerswaal. Over het ontwerp van deze verorde ning is binnen diverse politieke par tijen het nodige gezegd. Vandaar ook dat het vaststellen van de ver ordening vanavond beslist geen ha merstuk zal zijn. Onderwerpen in de verordening, die al veel stof tot discussie hebben geleverd, zijn de sluitingstijd van de openbare gelegenheden om 24 uur, de condoomautomaten en de bepa ling dat loslopende honden door de politie moeten worden opgepikt en dat de eigenaren daarna een bekeu ring krijgen. Verder komt tijdens deze verga dering e'en voorstel aan de orde om een extra crediet beschikbaar te stellen voor de aankoop van een verrijdbare tweewielige lagedruk brandweerspuit ten behoeve van het brandweercorps in Kruiningen. Een ander voorstel betreft het niet meer verstrekken van zestig grati, vuilniszakken. De inwoners zullen als de raad het in dit opzicht met b. en w. eens is - de zakken voortaan voor een dubbeltje per stuk in de winkels kunnen kopen. Onder grof vuil zal voortaan worden verstaan het afval dat ntet in de plastic zak gestopt kan worden. Het grof vuil zal eenmaal per week worden opge haald. Voorgesteld wordt het tarief voor het ophalen van faecaliën van f 10 op f 25 te brengen. Voorgesteld wordt tevens bouw grond te verkopen aan huize De Vlietberg te Rilland voor de bouy van twaalf bejaarden woningen. In Yerseke zullen achttien bejaarden- woningen worden gebouwd. Aan de gemeenteraad van Reimerswaal wordt vanavond ook voorgesteld een bedrag van ruim vier ton uit tï trekken voor het bouwen en inrich ten van een nieuwe gereformeerde kleuterschool te Kruiningen. Verder zullen aan de raad reglementen met betrekking tot het gebruik van ge meentelijke sportvelden en banen en de nieuwe zwemtarieven, ter goed keuring worden voorgelegd. ROTTERDAM Luxortlieater 20.15: Musical „Een maagd op je dak". De Doelen (Grote zaal; 20.15: Rotterdams Philha vroor, isch Orkest. Schouwburg 20.15: „De Bedelaarsopera" door Nieuw Rotterdams Toneel. Hofplein SAS VAN GENT Galerie Uilenspiegel aquarellen, tekeningen ej van Joop van Dam (t.m Geopend dagelijks van ijl vrijdag van 14-21 uur. 1 TERNEUZEN Luxor Theater jjjjj laatste kogel, 14 j, VLISSINGEN Alhambra 20 u.: Wat i j- ANTWERPEN Kon. Vlaamse Opera - Traviata. BRUGGE Kon. Stadsschouwburg - „De mensen van hiernaast", GENT Kon. Opera 20 uur. eert 25-jarig bestaan Belg, tureel Verdrag. Groene Kruis. In het Groene- Kruisgebouw heeft de heer J. Dreg- mans, secretaris van het plaatselijke Groene Kruis, gisteravond de zilve ren legpenning van "het Groene Kruis ontvangen wegens zijn veertigjarig bestuurslidmaatschap. In aanwezig heid van het plaatselijk bestuur werd hem de penning overhandigd door de heer J. Blok uit Axel in zijn kwali teit van bestuurslid van het provin ciale Groene Kruis voor Oost- Zeeuwsch-Vlaanderen. (Van onze corresponds; SAS VAN GENT Zatei krioelde het weer van de de zaal van de Stijfsel- en fabriek te Sas van Gent, weer de Cornboyse jeugd de komst van Sinterklaas wachten. Het betrof hier de f van leden van Cornboysit nioren. (Van onze sportredactie) BRUSSEL De Belgische lelevi sie zal de belangrijke (beslissende derde) wedstrijd tussen Borussia Mönchengladbach en Inter Milaan rechtstreeks uitzenden. Voor alle spoertlief hebbers in zuidwest Nederland is daarmee de kijkmogelijkheid opengesteld en daar zag het aanvankelijk niet naar uit, want de uitzending via Duits land I (waarover wij maandag be richtten) heeft in dit gebied éen beperkt zenderbereik. Er is overi gens in België wel wat gediscussie erd voor dit nieuws definitief be kend werd, want de nationale voet balbond gaf toestemming zonder zich te realiseren dat voor dezelfde avond de bekerwedstrijd Anderlecht - Puurs vastgesteld was. Men vond de oplossing door na wederzijds goedvinden Anderlecht - Puurs een dag uit te stellen. Zo kan de BRT dan toch morgenavond Borussia - Inter op het scherm brengen. De reportage begint om 20.10 uur Ook vanaf de openingsdag cir- eren er geruchten over drug- Sinterklaas vond het JVuik. Ongetwijfeld zullen er links alle leden en junioren van C rechts figuren rondlopen, die zich de tweehonderdduizend blik ergernis van anderen te goed /T o ty-i irLrTcxrv erf o.ri rLcolr+1 n IftCc». de mididieinstancteaktie te Sasi hadden helpen vouwen „Tevens heb ik vernomei jeugdafdeling al meer dan heeft, dait is ruim dertig vorig jaar. Ga zo door", all klaas. Na het bezoek van I werden er nog enkele li alsmede een wildwestfilm (Van een onzer verslaggevers). OOSTBURG Binnenkort zal in Oostburg gestart worden met cur sussen Engels en Frans voor be ginners en gevorderden in het talenpraktikum van de scholenge meenschap Sint-Eloy. De cursussen zijn bestemd voor iedereen en be langstellenden kunnen zich vana vond om half acht in het gebouw van Sint-Eloy opgeven. De cursussen worden gegeven door drie docenten van de school, de heren F. de Paauw, A. Goossens en J. Commandeur. Het initiatief voor deze cursussen is uitgegaan van de werkgroep west-Zeeuwseh-Vlaande- ren van de ZVU tijdens een gesprek met de heren De Paauw, die de bijeenkomst vanavond zaïi leiden, werd het idee om het talenprakti- cum van de school te gebruiken buiten schoolverband, -geopperd door de heren P. Verhage, secretaris v-an de werkgroep. „Zowel de rector als het bestuur stonden hier zeer positief tegeno ver", aldus de heer De Paauw, „en tegen een gering bedrag is het prac ticum beschikbaar". Uit deze activiteit van de ZVU "blijk-t duidelijk dat deze instelling zijn activiteiten meer en meer ver legt. „Vroeger bestond die voorna melijk uit het organiseren van voor stellingen, nu zoekt men het meer in cursussen". Hier en daar is al gepolst om te kijken of er genoeg belangstelling voor zou bestaan. „In eerste aanleg gaven zich reeds vijftien mensen oip voor de cursus Frans en acht voor Engels", zei de heer De Paauw. Onder de belangstellenden waren een aantal zakenmensen uit Sluis die dagelijks geconfronteerd worden met Fransen of Franstalige Belgen- „Het merendeel spreekt dan ook we) oppervlakkig deze taal, maar men wil er gewoon meer van weten". Het voordeel van een talenpracti- cum is dat is aangetoond dat men een taal veel sneller leert dan op de vroegere manier van woordjes leren en overhoren. Hele zinnen worden door een authentieke Engelsman of Fransman voorgezegd, de leerling kan deze in vragende vorm gestelde zinnen beantwoorden, waarna d-at antwoord nog eens wordt afge draaid, nu uitgesproken door de landsman. Voor de docent bestaat dP mogelijkheid om, zondat dat de cur sist dit merkt, de uitspraak te con troleren, zodat eèn intensieve bege leiding mogelijk is". Overzicht van het talen practicum, gistermiddag gemaakt tij dens een schoolles. De docent is de heer A. Goossens, die de Z.V.U.-cur sus Engels leidt. „Het talenpracticum is wel vermoeiend", zó zei de heer De Paauw ons. „Daarom wordt die tij dens een lesuur maar 20 minuten gebruikt. De rest van de tijd wordt besteed aan oefeningen". Vanavond zullen de docenten voor iedere belangstellende de werking va-n de talencursussen uitleggen. De cursisten kunnen zich laten inschrij ven en tevens wordt meegedeeld welk leerboek dient te wordien aan geschaft. De kosten zijn 50.- per cursus. Voor houders van een cultu reel jeugd paspoort is dit f 25,-. BRUSSEL (ANP) - Sin dagmiddag staakt al het personeel in Brussel, personeel van de van het economisch a mité heeft ook het Europese commissie hi)«' gelegd, zodat 5000 tot :- staking is. De staking heeft eer. tj doel: het verkrijgen van1 paalde inspraak-procefee®| leid van de raad ten aa" de salarisvaststelling en 1971 (met terugwerkende 1 januari) hogere saarissi krijgen, in totaal 11.® Pc'- De raad heeft tot (W weinig last van de staking voornaamste werk zyn fu» sen „gevorderd' DAGBLAD VOOR »n aan een stickie. Niemand zal len ontkennen, dat de kans ot is dat dergelijke figuren ook in Houtenkwartier" te vinden zijn. g afgezien van de vraag of hier ake is van „misbruik op grote aal", is het onjuist om een groep geren geheel verantwoordelijk te len voor dingen, die een enkeling it. En daar lijkt het in het geval i ,/t Houtenkwartier" en soos isajeros" toch wel op. Het heeft 'nig zin om alle cafés te sluiten at er alcoholisten bestaan. 'egen die achtergrond ook is het juist door insinuaties over drug- wuik op grote schaal initiatieven n jongeren consequent tot de indtoe af te breken. Sluiting van i jongeren-centrum lost niets op. verplaatst het probleem zich fc. Veel verstandiger is het met Weren te gaan praten en zo fantooord te vinden op de vraag flOTm jonge mensen drugs ge iten. f Editie voor Zeeland ABONNEMENTSPRIJS f20.50 per kwartaal- yi verspreidingsgebied incassokosten) f 7.10 per maand (ïncL incassokosten). RAYONKANTOREN: TERNEUZEN: Nieuwst tel. 01150-7920 (4 lijnen) HULST: steenstraat»- tel. 01140-3751 (3 lijnen) GOES: Klokstraatl, tel. 01100-8030 (3 lijnen) KLACHTEN OVER BEZORGING: buiten kantooruren, tv en tel. 01158-1940 (Z.Vlaanderen) ADVERTENTIE EXP1 Wnd. inspecteur Zeef' C. Menu (OHO0"43"L Hulst en O.Z. Vlaan «fiOl)] Th. de Bakker (01 S "J Oostburg en W.ZV A. Vergouwe (0»" 1 Kanaalzone en Te/":„4) J. Schieman (01«g«J Noord- en Zuid- K. H. van den üeis REDACTIE ZEELAND', Bureau: Kromme jj| Middelburg, tel. 011» Chef Zeeland: „j, A. F. Koopman, tel. i» Redacteur G°es:nll0|).63 M. Kersten, tel. 011"» Coördinerend red Zeeuwsch-Vlaajid G. van BerkeLte iel Redacteur O. Z v 0.375i. A. Verlind, tel. 01H b.g.g. semafoon via- ,3 01600-22341 of OH»» of 01155-2237. cn Redacteur Kanaak Terneuzen: QllóO- R. van der Helm, t Sportredactie Ze „55.1 R. van D'aui-sen te Fotojournalist Z6e ,53.23 Cor J. de Boer, tel. PETER

de Stem | 1971 | | pagina 2