Pers te gast in Bergen op Zoom gaat een PvdA toek Woningraad voorzitter dringt aan op sterke bundeling corporaties Uitgebreide agenda voor raad Kapelle Gewonden bij aanrijdingen TELEFOON KABEL KOSTTE EXTRA GELD O.N.A. herf stkampioen topbiljartcompetitie iMHMH MET NAME MIDDEN- ZEEMND Belgische diamanten ter waarde van ruim twee miljoen zoek pR. e. J. PR wint damwedstriii [D land heeft in Aardenburg ei t stad 1 streek Bushalte verplaatst in Vogelwaarde Jongen afgetuigd met bierglas Terneuzen Mars-2 in baan Eede Kapelle Kruiningeri St.-Jansteen Yerseke 'ommentaac Aardenburg Sas van Gent s-Gravenpöj Niet duidelijk S' HUBREGT BEULENS GABRIEL MARTENS L Dekkers 25 jaar bij AMRO-bank LEENDERT ANTHONIE VAN ELK Maandag 29 november 1971 (Van onze correspondent) KRUININGEN Zaterdagmiddag werd in Ons Dorpshuis te Kruinin- gen een ledenvergadering gehouden van de nationale woningraad afde ling Zeeland. In zijn welkomstwoord werd door de provinciale voorzitter 3. 3. Kempe uit Vüssingen speciaal welkom geheten wethouder Corne- lissen van de gemeente Keimerswaal en de heer W. F. Roders, P. Zaal berg en Chr. de Goede van de landelijke nationale woningraad. In Den Haag, aldus de voorzitter, doet men het nogal eens voorkomen als zou Zeeland qua woningbouw verzadigd zijn. Dit is echter een geheel foutieve visie. De woning nood in de provincie Zeeland mag dan in vergelijking met die van de Randstad niet zo ernstig zijn, doch van een opgeloste nood in déze pro vincie is zijns inziens geen sprake, dit gezien de grote aantallen aanvra gen om woningen die bij de ge meenten nog ter afwikkeling liggen- Dit zijn urgente gevallen, die direc te oplossing vragen. Hij drong aan op bundeling van krachten in de woningbouwcorpora ties in Midden-Zeeland ten aanzien van de aanbesteding van woning- bouiwcontingenten om zodoende de kostprijs van de woningen te druk ken. Dit komt dan de huurprijs ten goede. Er zijn reeds onderhandelin gen gaande tussen de diverse wo ningcorporaties in Midden-Zeeland, doch om optimaal te kunnen werkén zullen alle woningbouwverenigingen! bereid moeten zijn veel nauwer sa men te werken. Of huurharmonisatie heit reddend middel is, wordt door die provinciale voorzitter betwijfeld. Wél levert het extra financiële middelen op voor de rijksschatkist. Hij drong er bij de woningbouwcorporaties op aan nauwgezet de uren, gemaakt met de werkzaamheden ten behoeve van de huurharmonisatie, te noteren, opdat mettertijd een 'extra bijdrage aan het ministerie verzocht kan wor den. Bestuursmutaties: gekozen werd in het provinciaal bestuur de heer J. Mol uit Middelburg. In de kasaom- missde werd gekozen de beer Vader uit Middelburg. Als plv. lid kascommissie bedankte de heer C. Kokelaar uit Vlisisingen. In diens plaats werd gekozen J. A. Agelink van Rentergem. Gezien het feit dat het provinciaal bestuur hoofdzake lijk is samengesteld uit personen afkomstig uit Middelburg en Vüs singen, zal in de voorjaarsvergade ring hierin wijziging worden ge bracht. De zittende leden zullen dan verzocht worden af te treden, zodat een meer gespreid bestuur gekozen kan worden. De kabel ligt dan eindelijk op het Nederlandse strand. Op de achtergrond het kabelschip. (Van onze correspondent) KAPELLE Morgen (dinsdag) om half acht 's avonds zal de raad van Kapelle een 31 punten tellende agenda behandelen. (Van een onzer verslaggevers). VOGELWAARDE De bushalte In Rapenburg (hoek Bossestraat) is verplaatst naar de Bossestraat. Enige tijd geleden is het kruispunt, waar de bushalte zich bevindt, geheel ge reconstrueerd. De ZVTM-bussen zullen nu niet meer in Rapenburg blijven staan, wat gezien de geringe breedte van de weg daar, voor het tamelijk drukke verkeer vaak een probleem wias- Bij de nieuwe halte in de Bossestraat zijn nu speciale invoeg- stroken voor de bussen gemaakt, zodat de rijweg geheel vrij blijft, Ook is er een wachthuisje geko men. (Van onze correspondent) HULST Na een woordenwise- ling werd de 17-jarige R.P. uit St. Jansteen zaterdagavond in soos St. Gapo te Hulst vrij ernstig toegeta keld met een bierglas en bierfles door W. de S. uit Lamswaarde. P. moest zich met hoofd- en rugver wondingen onder doktersbehande ling stellen. Vergadering 'Oud-Terneuzen' Op de vergadering van de vereni ging 'Oud-Terneuzen' op maandag 13 december in café 'De Vriend schap', zal mevrouw I. But-Bliek, dia's vertonen over haar reis naar Thailand. MANCHESTER (AFP/Reuter) Het Sovjetrussische ruimtevoertuig Mars 2 is in een baan om de planeet Mars gebracht, zo hebben deskundi gen van de Britse radio telescoop in Jodreli Bank gisteren gezegd. Uit de signalen is opgemaakt dat het ruimtevoertuig sedert 21.00 uur zaterdag in een haan om Mars draait. BRUSSEL (ANP). Een zending diamanten ter waarde van twee mil joen gulden is in de nacht van 11 november verdwenen uit een vlieg tuig dat op weg was van Zaventem (de Brusselse luchthaven) naar New York, zo is nu eerst hekend gewor den. De diamanten behoorden toe aan verscheidene Antwerpse dia manthandelaars. Ze werden verzon den via de „Antwerpse Diamant- bank", de Amsterdamse bank voor België en de internationale en dia- mantbank. Deze bankten zijn alle ge vestigd in Antwerpen. Ter sprake komt o.a. het beroep schrift van mej. P. I. v. d. Vrede te Kapelle tegen de weigering van een bouwvergunning voor een schoon heidssalon en woonhuis aan de Alexanderstraat in Kapelle. B. en w. hebben de boeeeessuuu ning geweigerd na advies van het welstandscollege omdat het plan, ge let op de totale vormgeving, onaan vaardbaar was. B. en w. stellen de raad voor het beroep ongegrond te verklaren. In deze vergadering zal ook de begroting voor 1972 worden aange boden. B. en w. hebben een voorstel voor overname van gymnastiektoes- tellen van de gymnastiekvereniging „Olympia" te het sportgebouw te Kapelle. Zij stellen de raad voor een gift van 1500 van gebr. Cok N.V. te aanvaarden en dit bedrag te bente- den voor culturele doeleinden. Een herziening van het bestem mingsplan Bruelis 2 sordt voorge steld omdat gebleken is dat de bouw van bungalows langs de noordgrens en aan de oostzijde niet te verwe zenlijken is. Wel is hier belangstel ling voor gewone woningbouw. De kerkvoogdij van de Herv. Kerk van Biezelinge heeft een ver zoek ingediend om tegemoetkoming in de kosten der toererestauratie die een bedrag van f 10.124,58 heeft gekost. B. en w. vinden een bijdrage in de kosten niet verantwoord om dat hier geen sprake is van een gemeenteeigendom noch van een monument. (Van onze correspondent). TERNEUZEN Diverse personen zij in het afgelopen wekend min of meer ernstig gewond geraakt bij aanrijdingen. Een 19jarige fietser uit Seroos- kerke brak bij reen botsing met een auto een been. Hij liep verder een hersenschudding en inwendig letsel op. De jongeman werd naar het Gasthuis in Middelburg overge bracht. Een tweejarig meisje en haar moeder raakten gewond bij een bot sing op rijkswteg 58. Het kind moest in het Bergzichtziekenhuis worden opgenomen. In Terneuzen deden zioh zaterdag twee botsingen voor, waarbij alleen materiële schade ontstond. In Sas vam Genit veroorzaakten twee Belgi sche automobilisten een aanrijding. Ook in dit geval was er alleen schade aan de voertuigen. Een Btelgisehe fietser viel in Clin- ge van zijn vehikel en moet als gevolg daarvan met verwondingen nar het ziekenhuis van Hulst wor den gebracht. In dezelfde plaats reed een bromfietser uit Hulst tegen een geparkeerde auto. Voor verzor ging van de verwondingen moet de bromfifetser eveneens naar het zie kenhuis van Hulst. (Vervolg van pagina 1) In Engeland isJ het „shore-end" („slechts" 2,5 mijl) al gelegd. De totale afstand van de nieuwe inter nationale verbinding is 80 mijl. Men heeft niet eerder aan het karwei aan de Nederlandse kant kunnen begin nen, omdat de fabriek de kabel niet tijdig kon leveren. De wachttijden zijn momenteel, mede wegens nieuwe verbindingen van Engeland met België en Duits land, erg lamig Hierdoor werd de Nederlandse PTT gedwongen, het riskante karwei in de herfst uit te voeren. Dit heeft nu, vanwege de drie dagen uitstel, enkele tiendui zenden guldens schade opgeleverd. De totale kosten van de kabelleg ging van zaterdag, afgezien van de schadepost, bedragen f 7 miljoen. Als volgend jaar augustus de ver binding definitief tot stand gebracht wordt, zal in een klap het telefoon net tusse> ffederland en Engeland meexjKh verdubbeld zijn. De nieuwe lijn kan 1400 gesprek ken (tegelijk verwerken De huidige lijnen bij Katwijk, Scheveningen en Domlbung komdien maximaal 160 - 140 gesprekken bevatten, tot een totaal van 1000. Als men met de nieuwe verbinding klaar is, gaat men, zo deelde een van de project leiders, de heer C. J. van der jagt, directeur van het PTT-directoraat kabels en versterkers ons zaterdag mee, direct weer met Engeland pra ten over een volgende uitbreiding. „Het telefoneren neemt stormen derhand toe. Over een jaar of 3 a 4 hebben we alweer een belangrijke capaciteitsverbetering, een nieuwe kabel dus, nodig Zaterdag waren, naast vele Neder landse PTT-stafleden ook collega's uit Engeland aanwezig. Mister John Loft, nautisch directeur van de Bri tish Post Office kwam op de „Bast" een kijkje nemen op de uitvoering van het door Engeland en Nederland gezamenlijk betaalde project. Granaat gevonden Bij werk zaamheden in verband met het bouwrijp maken van het bestem mingsplan tussen Nieuwstraat en Mgr. de Baakerestaaait ite Eede is men op een ongeveer 1 meter lange granaat uit de 2e wereldoorlog ge stoten. Aanbesteding uitvalsweg De gemeente Kapelle heeft deze week aanbesteed de reconstructie van de Dijkwelseweg vanaf het punt kruis punt Vierwegen-Rijksweg 58 tot de bebouwde kom van Kapelle. Laagste inschrijver was de N.V. van Dijck- Petit te Bergen op Zoom met een bedrag vam 299.000; ien hoog ste d'e Pa. Molhoek te Sleewijk met een bedrag van 346.000, St. Nicolaas Zaterdagmiddag heeft Sint Nicolaas, vergezeld van vijf Zwarte Pieten, zijn entree ge maakt in Kruiningen. Op de Markt stonden 1500 kinderen verzameld en toen Sint Nicolaas, voorafgegaan door de plaatselijke harmonie, aan kwam in een open rijtuig. Op het bordes van het gemeentehuis werd hij verwelkomd door burgemeester mr. C. Pijl Hogeweg, burgemeester van Reimerswaal. Aan de kinderen werd een plastic zak met allerlei lekkernijen uitgedeeld. Auto-ongeluk Bij een auto-onge luk in St. Jtemsteen is die bestuurder van een personenauto, F. M. uit Koe wacht, vrij ernstig gewond geraakt. Bij eeninhaalmaooeuwe begon de persionnenauto van M, te slippen. De wagen botste frontaal tegen een boom. De bestuurder is naar het St.- Liduinaziekenhuis in Hulst overge bracht. Plattelandsvrouwen In de Ha ven kwamen de plattelandsvrouwen van de afdeling Yerseke bijeen voor een avond verzorgd door mevr. Marsman-Klein uit Sluis. Deze slaagde er in de aanwezige dames d'e gehele avond bezig tie houden met de kunst van het maken vam knipsels. (Van onze correspondent) HULST De Hulsterse topbilart- club ONA is zaterdagavond herfst- kampioen geworden door een over- wiining in het Belgische Sint-Ni- klaas op Excelsior b. De uitslag: Excelsior b - ONA 812. Persoonlijke uitslagen: M. de Bliecfc - J. de Wilde 1—1, G. Van- kerckhoven - P. Wentzler 20, J. de Bock - J. de Witte 0—2, R- Vael - W v. d. Voorde 11, Y. de Douw - Ch. de Wolf 0—2, G. Niek - D. Segers 11, E. Trienpont - P. Wau- (Van een onzer verslaggevers) BERGEN OP ZOOM Twee bur gemeesters waren deze keer de ve detten van het Brabantse perscon tact, dat zaterdag in de Markiezaat- stad tot stand kwam. Journalisten van weerskanten van de grens vere nigden zich in het Bergse stadhuis om te luisteren naar en te discussië ren met drs. L. van de Laar en diens ambtgenoot uit Essen, mr. Suykerbuyk, over het zilveren jubi leum van het Belgsch-Nederlands cultureel akkoord. Burgemeester Van de Laar, die voorzitter is van de gemengde tech nische commissie tot uitvoering van het verdrag, legde er de nadruk op dat de werkingssfeer van het cultu reel verdrag geleidelijk aan zich verplaatst van min of meer elitaire groepen, zoals hoogleraren en kun stenaars, naar een breder samenge stelde kring uit de bevolking. Hij vatte deze verschuiving samen in zijn slotzin: „We hebben elkaar de eerste vijfentwintig jaar cultu reel verdragen, laten we in volgende periode met elkaar cultureel gaan leven". Burgemeester Suykerbuyk schet ste de samenwerking zoals die in het leven van alledag tussen de gemeenten langs de grens wordt be leefd. De vanzelfsprekendheid van deze contracten wordt vaak geremd door de verschillen in de nationale wetgevingen. Het probleem is dan vaak dat datgene wat reglementair is niet efficiënt is, terwijl datgene wat efficiënt is, niet reglemantair is. De heer Suykerbuyk ging er niet aan voorbij dat de laatste jaren een zekere animositeit groeit tussen Ne derlanders en Belgen. Erg zwaar tilde hij er niet aan: die animositeit is juist een gevolg van het feit dat de samenwerking tot levendiger verkeer in de Nederlandstalige fa milie heeft geleid. Na een door de klok beperkte gedachenwisseling begaf het gezel schap zich naar de Theodorushaven, waar men zich inscheepte in het mo torschip Willie dat via de schone, maar. mistige Oosterschelde koers zette naar Yerseke. Daar werd een bezoek gebracht aan het oester- en mosselbedrijf A.J. Verwijs-Janse. Het actiecomité „Oosterschelde open" greep de gelegenheid dank baar aan eens te meer aandacht te vragen voor zijn standpunt. Vooral de Antwerpse journalisten, die ten dele voor het eerst van het dilemma hoorden, toonden zich zeer ge-nte. resseerd. Na terugkeer in de Theodofusha- ven bood het gemeentebestuur van Bergen op Zoom een diner aan in „Achter de Moyzes", dat werd ge kenmerkt door een spraakwaterval van toasts tussen de gerechten. Al dus vormde deze Bergse ontvangst een waardige opmaat tot de viering van het tiende journalistieke gren- streffen, volgend jaar in Antwerpen. Het zal dan bovendien tot de Zeeuwse regio worden uitgebreid. ters 02, W. Boddin - A. Picavet 11, G. Bollaert - L. Segere 20, W. de Kindt - M. de Wit 0—2. 't Gentrum. stelde zaterdagavomde teleur door met 128 te verliezen van KOT. De uitslag was: R- Boon P. Hillaert 11, J. Vernimmen - H. van de Broeck 11, G. de Febe - N. Nagtzaam 1-1, W. Koemans - A. de Kerf 20, Fr. Strooband - J. Rom- bout 11, R. Blommaerd - G. Pol- vliet 1—1, P. Beigijn - J. Weesepoel 20, R. Picavet - F. Theye 20, C. Bertram - M. Vlassenrood 11, M- Picavet - F. Vlassenrood 0—2. STC uit Sluiskil zag kans om de moeilijke uitwedstrijd tegen 't An ker met 911 te winnen De per soonlijke uitslagen: W. Woginger - K. de Koeyer 11, J. Kayzer - F. van Minnen 20, L. Koole - M. Dallinga 02, J. Haulez - L. Hemel- soet 20, J. Boedimig - B. de Waal 02, J. Koole - C. Bleyenberg 11, E. Wauters - R. Boelens 11, T. Rodrigo - P- van Meir l1, P. de Klerck - A. v. d. Voorde 11, G. Herwegh - L. Dallinga 02. Excelsior a won uitwedstrijd te gen Ruige Toepers uit Heikant Rui ge Toepers - Excelsior a (Sint-Mi- klaas): W. Martens - R. van Bogaert 02, C. Vereecken - A. Vereecken 11, B. Weerman - L. van Kerckho- ven 11, M. van Hoye - A. Heb- binckbuis 11, P. de Beulle - E. van Dries-sche 02, B. de Joighe - D. Willsisens 11, P- Vanelt - F. Willssens 11, E. de Block - E. vankerrifchoven 11, W. de Belie - H. Carpentier 11, P. de Jonghe M. Willssens 02. GOES Grand, 20 uur: Dokter is een lief hebber 18 jr. HULST Bioscoopgebouw, 20 uur: Tussen sex en zonde 18 jr. Boekhandel Van Geyt, expositie werken van Berserik, De Bruyn, Ouboter, Charles Donker, Aad de Haas, Jan van Heel, Frans de Jong, Kamerlingh Onnes, Han Mes, Ver- wey en Willink (t.m. 31 dec.). MIDDELBURG City, 20 uur: De wraak van Gi- vangi 14 jr. OOSTBURG Burgerzaal Raadhuis, 20 uur: „An ti-autoritaire opvoeding" (lezing, film, discussie). Ledel Theater, 20 uur: Five Easy Pieces. ROTTERDAM Schouwburg, 20.15 uut.| derlands Dans Theater. I SAS VAN GENT Galerie Uilenspiegel aquarellen, tekeningen van Joop van Dam (tJI Geopend dagelijks van vrijdag van 14-21 uur. 1 TERNEUZEN Luxor Theater, 20 uur# kogel 14 jr. VLISSINGEN Alhambra, 20 uur: Wau jr. ANTWERPEN KNS, 20 uur: WachtJ! dot. /Vtaancfag 29 november 1971 Schietingen Uitslag 4e punten- schieting "Sint Sebastian": hoogvo gel J. Cattoor; zijvogel P. Lippens en J. Jansen; kallen H. v. Iwaarden en 2e niet aif; meeste kleine vogels D. van Hermon, H. de Rijcke en Fr. Wijffels (4 stuks). Stand voor het kampioenschap: 1. H. de Rijcke met 22 punten; 2. H. van Iwaarden 19 p.; 3. J. Cattoor 18 p. Uitslag 4e klep- schieting: 1. H. van Iwaarden, H. de Rijcke, J. van Iwaarden en Jules de Rijcke, ieder 3 kleppen. Stand voor het kampioenschap; 1. H. de Rijcke 10 kleppen; 2. H. van Iwaarden 8; 3. J. v. Iwaarden en Rob de Rijcke, ieder 7 kleppen. Tentoonstelling Dit weekend heeft de vereniging Vogelvrienden te Sas van Gent in Planetarium weer een tentoonstelling gehouden. Op deze tentoontelling waren 265 vogels te zien. Voorafgaand aan deze ten toonstelling vond de keuring plaats. De keurmeesters voor de kanaries waren de heren J. Heynsdijk uit 's Heer Hendrikskinderen, A.P. Kools uit Zuidzande en W. IJzermans uit Steenbergten. Voor de parkieten, tro pische vogels enzovoorts waren de keurmeesters H. de Heer uit Mid delburg en A. van de Waal uit Hoogerheide. (Van onze sportmedewai SOUBURG Voor t titie van de Zeeuws (hoofdklas) speelde Soift 's-Gravenpolder en verl® 11. De gedetaileerde uitsL Allaart - G. Blom ij Soelen - A. Krijger 0-2! - I. op 't Hof 11, F. va - Jac. op 't Hof 1—1, pi nen - A. Quakkelaar IJ Eenennaam - E. "Wiskerh Brasser - D. Huissoon Pagter - J. Veerhoek 0-: - M. Quakkelaar 1—1, c N. Tramper 11. Eveneens voor de club1 van de ZDB ontmoetten' len van Lammerenburg e venpolder elkaar. Ook», strijd zegevierde VGi| mtet 64. De uitslagen: P. Francl Overbeeke 11, D. de Nijsse 0—2, A. Francke Plasse 11, J. Francke Vries 20, J. Boone 0—2. [studieconferentie gewijd aan ontwikkelingsschets voor Zeelai van het provinciaal bestuur. Centre ■in de discussie stond de vraag [hoeverre de geschetste economiscl 'groei tot 1985 (lees: meer bas industrieën aan diep vaarwater) welzijn van de bevolking zal ve minderen als gevolg van mogelijl [aantastingen van het leefklimae Kort gezegd; is men bereid blijvenc welvaart te betalen met een sti jtveizijn. Ondanks de diepgang en u [voerigheid van de discussies kw men de conferentiegangers er nii lielemaal uit. De ontwikkelingssche Iverd, weliswaar voorzien van ta lijke kanttekeningen, verworpe ich met grote bijval ontvangen. Be algemene conclusie, die aan ht tind van de besprekingen min behoedzaam werd geformt Enige en algemene kennisgeving lerd, werd gewag gemaakt van ee erzelende opstelling tegenover d nhoud en strekking van de on vikkelingsschets. Eerlijk gezegd hadden wij van ee onferentie vah een politieke part Nagekomen familieber |s de P. v. d. A. meer dan ee reifelende houding verwacht, ite gaat het hier immers om nie neer of minder dan de toekomst vat provincie Zeeland en haar be olking. Er zal liever vandaag dar Heden ging tot onze diepe droefheid van ons heen, mijn innigge non. nnzn wmmp hnbuwrivsfc om J 86 10r9en gekozen fnoeten worder oor de fee van de welvaart, zij he echtgenoot van Catharina Hoondert op de leeftjjd van 68 jaar. Baarland: C. Beulens-Hoondert 's-Heerenhoek: J. C. Rentmeester-Beulens J. E. Rentmeester en kinderen 's-Heerenhoek: C. J. de Jonge-Beulens C. de Jonge en kinderen Prinsenbeek: J. P. Beulens E. A. J. Beuiens-Timmers en kind Baarland: Piet Dordrecht: Kees Baarland: Dies en Len;^ Oost-Kapelle: Adrie Baarland: Johan Baarland, 26 november 1971 Vreelandseweg 2. De plechtige uitvaartdienst gevolgd door de begrafenis, beleefd uitnodigen, zal plaatshebben op dinsdag 30 novemWj 10 uur in de parochiekerk van de H. Bonifacius te Kwade»"® Eucharistieviering maandagavond 29 november om 19.30 urn vengenoemde parochiekerk. Heden is plotseling van ons heengegaan, in de leeftijd van mijn vader, behuwdvader, broer, oom en neef, de heer weduwnaar van mevrouw Justina Maria de Rechter Wij bevelen de ziel van onze dierbare overledene in uw Heikant: J. Maas-Martens J. Maas Familie Martens Familie de Rechter Heikant, 27 november 1971 Polenlaan 14 De plechtige uitvaart, gevolgd door de begrafenis, wa^WI leefd uitnodigen, zal plaatshebben op woensdag 1 11.00 uur in de parochiekerk van de H. Theresia te HeuSjji Samenkomst om 10.15 uur bij de rouwkapel van het W kenhuis te Hulst, ingang Tabakstraat. Eucharistieviering dinsdagavond a.s. om 19.00 uur in voorn0011 Zij die bij vergetelheid geen rouwbrief hebben ontvang® deze advertentie als zodanig te beschouwen. liet ten koste van alles of voor he tpook van de werkloosheid. De P.v.d.A. is de eerste partij die le oritwikkelingsschets in het open iar in discussie heeft gebracht. La ruwe hopen dat zij en ook andere jijen en groeperingen in Zee Wzeer spoedig tot een duidelijker slirépuntbepaling ten aanzien var de economische groei van dit ge- west Billen komen. (Van onze correspondent) AXel Op 1 december viert de Dekkers zijn 25-jarige nun bij de AMRO bank Axel. De jubilaris die geboren is Uzendijke en nu woonachtig is in busteen, begon zijn loopbaan in ™ast employé op de AMRO-bank Jubilaris ook nog „landbou- |te>want zijn grote hobby is zijn Lm' -1 beeft een grote tuin waarin |tearspa3!ren en fruitbomten staan en Elk - ©vbentoe vwordit geücweekt. L e vrije minuut brengt de heer ,e. .irs in „den hof" door. Hij ta„ k.?an zijn zilveren jubileum L "Jzondere aandacht te beste mt si- 0.udt alleten een intern feest "directie en collega's .Beri dinsdag 30 nov. Üfn °P Zoom 1.20 en 13.42; .11 fl1r' 0-43 en 13.02; Terneuzen te|flbeeUo;enU32n£en Met groot leedwezen geven wij kennis van het overij 70ste levensjaar, van de heer echtgenoot van Johanna C. Giltay die onze Vennootschap, onder andere als directeur van monadefabrieken „Sparks", grote diensten heeft bewez Zijn niet-aflatende ijver werkte stimulerend op uben' dankbaarheid zijn vriendschap zullen gedenken. Breda, 29 november 1971 g[0jdi De Raad van Bestuur van de Nederland50 Breda - Oranjeboom N.V. Vooruitzichten voor dinsdag en woensdag, opgesteld door het K.N.M.I.: Enige tijd regen en overdag tamelijk koud. V^>0ru^^zi-Chten in cijfers ge- AoorcS Nederland. 2' mf aantal uren zon: 0 'al;'ma„ni mP-: omstreeks nor- normaal eitp'; 0 tot 4 Sraden on" I b van ns °P een droge pe- (?nt: kan, nstens 12 u"r: 70 pro- a': 40 een Seheel droog et- .V..pr°cent. 'tot^.^nsdag: aantal uren zon: 'ïaak niav mp,: omstreeks nor- >rma:it.TP': 0 tot 5 graden on- Ne van ns °P een droge pe- l!?' kans ns 12 uur: 70 Pro" a': 40 procent" eelllee* drroog et-

de Stem | 1971 | | pagina 2