EXPO 1 SAS I GEOPEND nmsm EEN K BOD RUKTEUR van PPG koude l'louche voor Vlissingen RIOLERINGKWESTIE IN RAAD AXEL BONDSCONCOURS FELIXTOWE jard! Middenstand timmert aan de weg Zuinig op Zeeland TOMADO e i(j ncicu* te WEDGWOOD Trimmen in sporthal BOUW ZAAMSIAGS BEJAARDENTEHUIS KAN WELEICHT IN OKTOBER BEGINNEN Modeshows in Axel en Hoek HI-FI STEREO Hearing comité „Vrije veren" in Oostburg stad streek N ZEELUCHT Sinke-Komejan Albert Eggermont Jail Bruens exposeert in galerie te Assenede HAVENSCHAP TERNEUZEN IS VERHUISD Wethouder Janse gehuldigd JACQUES HERB IN TERNEUZEN (lierdag 25 september 1971 2 slaapkamers, keuken, toilet en van WOLPH AARTSDIJK '2%% overdrachtskosten). folder „Gezond ontspannen" 31 MIDDELBURG ?OON 01180 - 6455. spaartegoed bij de Raiffeisen- sn bij de Coöp Centrale Rail- trecht Ruim acht miljard gul- profiteren van de gunstige bankboekje voor O klaar bij ice. hot 126 SK ZAAMSLAG uialaan 13 Plein 18 ■■■«■■■■HM dat een alleenstaande 3 en haar huishoudster wil een groot sfeerrijk huis te eel aanwezig. 3 LOON eigen zit-slaap- et weekend vrij, ruime tae- tie per jaar. adres: Eindhoven, of dagelijks van lefoon 040 - 6 94 60. (Van een onzer verslaggevers) SAS VAN GENT De waarnemend burgemeester van Sas van Gent, de heer W. Colsen heeft vrijdagmiddag de tweede Expo Sas officieel geopend. Hij deed dit door het traditionele lint door te knip pen dat in de ingang van de tentoonstelling was gespannen. tt Sasse gemeentebestuur en andere genodigden tijdens hun rond ing op de Expo SAS. Mare Remery, het zoontje van de voorzitter van Sas 70, de vereniging voor handel, ambacht en industrie die de expositie organiseert, bood mevrouw Colsen bloemen aan. Expo Sas, waarin 33 standhouders een groot assortiment van artikelen ex poseren en demonstreren, duurt tot 28 september. Het amusement neemt een belangrijke plaats op de Expo in. In zijn welkomstwoord zei de heer W. Remery dat er volgens hem geen reden is pessimistische bespiegelin gen te houden over de toekomst van de middenstand. Na een moeilijk jaar heeft Sas 70 diverse problemen tot oplossing weten te brengen. Met de Expo heeft de vereniging bewezen iets goeds op touw te kunnen zetten. De heer Remery dankte het gemeen tebestuur, rijkswaterstaat, de PZEM en andere overheidsinstellingen voor hun medewerking bij de opzet van de tentoonstelling. Namens het gemeentebestuur van Sas van Gent sprak waarnemend burgemeester W. Colsen woorden van lof aan het adres van Sas 70. „Deze vereniging is in de Sasse ge meenschap een onmisbaar begrip ge worden", aldus de heer Colsen. Hij zei verder dat de middenstand aan de weg moet blijven timmeren, wil zij haar bestaansrecht in deze tijd van nieuwe ontwikkelingen en schaalvergroting kunnen bewijzen. „Sas 70 timmert ais een goed vak man verder. Zij tracht door haar ac tiviteiten te bereiken dat Sas van Gent als koopstad veel en aantrek kelijke mogelijkheden te bieden heeft." De heer Colsen meende dat Sas 70 met deze tweede Expo een geslaagde proeve van haar mogelijkheden heeft afgelegd. Het verheugde de waar nemend burgemeester dat buiten de middenstand ook verenigingen en niet-commerciële instanties de ge legenheid hebben gekregen een stand in te richten, zoals het Rode Kruis, de heemkundige kring Sas van Gent, de rijkspolitie en het Sasse carnaval. De heer Colsen sprak de wens uit dat bij de volgende Expo Sas ook middenstanders uit de kernen West- dorpe en Philippine met stands aan- itten-Leur kelings-afdeling van Tornado aanmaak van speciale ge- zoor nieuwe produkten. nde produktie-units t.b.v. de finnen het werkterrein. ie zoeken wij een HTS er staat is zelfstandig projekten ken. Ervaring op dit gebied jewaardeerd. 1 een onzer verslaggevers) VIIssi\tgen In de Vlissingse iWeenti Irltiek frovi eraad is gisteren nogal wat gespuid op een brief van de 'hticiale Planologische Commissie »n fclbr gemeentebesturen van Mid- '®S en Vlissingen. De brief had •,Je °P een structuurplan dat eerde gemeenten op Walcheren ontworpen. Volgens de PPC be- s'ruktuurplan op verou- 1,1 J. ^sevens en op onjuiste pla- sc te uitgangspunten, terwijl tisie SemcenschaPPe'ijke duidelijke "Ptbrak. De gemeentebe- 1(1, regen te verstaan dat zij een nieuw struktuurplan kon- "Pstellen. '8 heer Tlie? verwondert mij", zei ^tuurolanerr,?n,de CCP. „Een i l an dat door twee ge- opge- b* wf'e,n moe! worden lter n«ri4znftrealisei'eB- El' moet -rzoek worden verricht, tijd e" fZt0ek koSt da" ook en het gevolg is dat C rtonde"oek «eer mi ondeK SWnlan hf" sevorg rs aat een 's Sepubhceerd"?r°Uder<* iS V00r De heer Verheul (PvdA): „De ar gumentatie van de PPC getuigt van weinig werkelijkheidszin. Het werk gaat toch door. Het struktuurplan is een schets. De PPC moet niet op de stoel van de gemeenten gaan zitten. Overigens heeft de PPC ook kritiek uitgeoefend op het feit dat ergens een bepaalde wegkruising wordt aangelegd, terwijl de kruising al hoog en breed in gebruik is". De heer Bannink (D'66): zag het an ders: „Neem de brief van de PPC liever ter harte", zei hij. „Zij legt de vinger op een wonde plek: de rivaliteit tussen Middelburg en Vlis singen, die al lang tot het verleden moest behoren. Ik noem dit een maneblussers-rivaliteit". Wethouder Smit kon weinig con creet zijn in zijn antwoord. Hij be loofde dat met Middelburg beraad over de te volgen procedure zou worden gepleegd. „Maar het zal al lemaal wel lang gaan duren", vrees de hij. Van een gezamenlijke au- diëntieaanvraag van de „dubbelstad' bij G S., om maar niet te spreken bij de rijksoverheid, was hem niets bekend. Het gemeentebestuur van Middelburg is wel van plan bij G.S. en waarschijnlijk ook in Den Haag aan te kloppen met zijn problemen rond het struktuurplan. VVV De Groedese VVV ihoudt maandagavond een .algemene leden vergadering in hotel Hoogeveen te Groede. Tijdens deze vergadering, die om acht uur begint, zullen onder meer de concept-statuten voor een te vormen streiek-VVV West- Zeeuwisdh-Vlaamderen worden be sproken. wezig zullen zijn. Ook moet het mo gelijk zijn dat de Sasse industrie aan de expositie deelneemt. Hij wenste de organisatoren het grootst moge lijke succes toe. Nadat de heer Colsen het laatste beletsel voor de Expo had doorge knipt, maakten de talrijke genodig den, waaronder ook de burgemeester van Assenede (België), de heer Chris- tiaens, en enkele schepenen van Zei- zate, en het voltallige gemeentebe stuur en leden van de gemeenteraad, een rondgang over de tentoonstel lingsruimte, waarin zonder uitzonde ring alle stands een welverzorgde in druk maken. In de grote amusementstent zorg den „De betestekers" 's avonds al meteen voor een gezellige sfeer. Van avond is er een Vlaamse avond met medewerking van „Die Roselander Musikanten" en de Vlaamse zanger Eddy Wally. (ADVERTENTIE) KORTE NIEXJWSTR. 21 HULST Telef. 2478 - 3538 b.g.g. 2209. (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN Ook in het ko mende winterseizoen zullen in de sporthal 't Zwaantje in Terneuzen- Zuid trimactiviteiten worden geor ganiseerd. In de vorige winter, toen met deze activiteiten een begin werd gemaakt, bleek dit trimmen onder vakkundige leiding een groot succes. Het nieuwe trimseizoen begint za terdag 2 oktober. Personen van 17 tot 35 jaar kunnen van negen tot half elf en zij die 35 jaar en ouder zijn van half elf tot twaalf uur hun spieren soepel komen maken. Als de weesromstandigheden zulks toelaten zal het trimmen in onderling overleg naar het Zuidersportpark verplaatst worden. Evenals vorig jaar zullen voor de jeugd in de sporthal „instuiven" ge houden worden, voor kinderen van 6 tot en met 12 jaar op maandagen van 16 tot 17 uur en op vrijdagen van half vijf tot half zes en voor kinderen van 13 tot en met 16 jaar op dinsdagen van 's middags vier uur tot half zes. (Van onze correspondent) ZAAMSLAG Het bestuur van de stichting bejaardenzorg te Zaamslag hoopt dat in oktober kan worden begonnen met de heiwerk zaamheden ten behoeve van het nieuw te bouwen bejaardentehuis aan de hoek Wilhelminastraat - Mo lenstraat. Door de benoeming van de heer J. de Pree tot burgemeester van de gemeente Wilnis komt het bestuur zonder voorzitter. Wie de heer De Pree als zodanig zal opvolgen is nog niet bekend. De inwoners van Zaamslag hebben een folder ontvan gen, waarin zij worden uitgenodigd een passende naam voor het toe komstige bejaardentehuis te beden ken. (Van een onzer verslaggevers) HULST „Zeeland wij hebben je ervaren als een stukje Nederland dat een stuk rust ademt, waarop de bewoners van de randstad jaloers kunnen zijn. Geen bulderbanen, geen stank van hoogovens, geen ge raas van auto's en motoren. Wees er zuinig op Zeeland". Deze bevinding, van een groep leerlingen van de middelbare detail handelschool uit Alkmaar, is vastgelegd in een verslag over Zeeland, dat aan het begin van dit jaar gereed kwam. Het is opgesteld naar aan leiding van een algemene studie, die deze leerlingen in het kader van hun opleiding van Zeeland maakten. Volgende maand wordt er door dezelfde school weer een dergelijke studie gemaakt, waarvan ditmaal Zeeuwsch-Vlaanderen het onderwerp is. In het „Verslag van Zeeland" van maart 1971 van de detailhandel school komen tal van interessante gegevens voor. Zo kwamen de leer lingen onder meer tot de conclusie dat het conservatisme van de Zeeuw, mede de oorzaak is van diens doorzettingskracht. „De Zeeuw is een stugge doorduwer. Dat 'bleek ons wel aan de wijze waarop ze de Zee- landbrug hebben doorgezet", aldus het rapport. In datzelfde verslag komen verschillende vermaningen voor, zoals deze: „Bedenk, dat vernietiging van de rust en die mooie natuur snel in zijn werk kan gaan en dat betekent tegelijkertijd een stuk vernietiging van de mensheid". Een conclusie waaraan alle Zeeuwsch-Vlaamse bio logen, die de laatste tijd door Baalhoekplannen worden geplaagd, hun vingers zullen aflikken. In hun verslag wezen de jonge onderzoekers in maart al, dat in het oostelijk deel van Zeeland zich grote veranderin gen zullen voltrekken. Mede met het oog daarop, werd door hen dan ook gepleit voor een duidelijke recreatienota. In dit rapport werd ook gewag gemaakt van een mentaliteitsveran dering, die werd toegeschreven aan de uitvoering van het Delta-plan, waardoor Zeeland uit zijn isolement is gehaald. „De ontwikkeling in Zeeland komt straks zover, dat het op gelijke hoogte komt te staan met vooral de Randstad Holland. Of de Zeeuwen deze gedwongen mentali teitsverandering willen of niet, blijft een vraag", aldus het verslag van maart. (Van een onzer verslaggevers) AXEL De kwestie van de riole ring van Magrette en de opknap beurt van 166 woningwetwoningen in Axel zal aan de orde komen in de gemeenteraadsvergadering van dinsdag 28 september die om zeven uur begint. B. en w. stellen de raad voor het westelijke deel van Ma grette van riolering te voorzien en 195.000 gulden aan te wenden voor een opknapbeurt van een gedeelte van de woningwetwoningen. Uit een toelichting bij de stukken blijkt, dat de kosten van de riole ring gedekt zullen worden uit de reserve voor riolering en rioolzuive ring, die op dit moment 225-445 gulden groot is. De kosten van aan leg worden geraamd op 130.000 gul den. Financiering zal plaatsvinden met een gedeelte van de geldlening van 325.000 gulden, oorspronkelijk bestemd voor de bouw van de chris telijke mavo-school. Verder omvat de agenda voor de ze komende raadsvergadering wei nig schokkende onderdelen. Er ko men onder meer voorstellen op voor tot verkoop van bouwgrond aan het Bosplein, en verkoop van respectie velijke huurafstand ten behoeve van de heer H.J. Hupperts te Terneuzen van bouwgrond aan de Roosevelt- laan. Daarnaast moet een aantal le den gekozen worden voor diverse commissies, waarin een vacature is ontstaan door het overlijden van het gemeenteraadslid R.A. Polspoel. In deze gemeenteraadsvergadering, waarvoor de agenda slechts twaalf punten telt, zal ook mevrouw E.M.A. Vermandel-De Block als lid van de raad worden beëdigd. In de vorige raadsvergadering zijn de geloofs- (Van een onzer verslaggevrs) AXEL-HOEK Volgende dinsdatg en woensdag houdt huis Dey uit Axel twee modeshows van maja-arskleding. De eerste wordt gehouden in De Hal le te Axel, aan vang acht uur. In samenwerking met de Nederlandse bond van plat telandsvrouwen wordlt woensdag de ze show gepresenteerd in de gehoor zaal te Hoek. Ook op deze avond baginit men om acht uur. week mode- (Van een onzer verslaggevers) ASSENEDE Vandaag en mor gen exposeert de Eedese kunstenaar Jam Bruens in gailerie Margaretha de Bouvé de Assenede (België). Ten toongesteld worden, die originele te keningen, waarvan reprodukties zijn opgenomen in het Groot Wasknij- penboek. De tentoonstelling is geo pend van vier tot acht uur. brieven van mevrouw Vermandei onderzocht. Ze komt in de plaats van de heer R.A. Polspoel. (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN Met ingang van heden is het kantoor van hielt haven- sahiap Terneuzen overgebracht naar de Herengracht IA in Terneuzen. Tot nu toe hield men kantoor aan de Kersstraat 3. (Van onze correspondent) VLISSINGEN Loco-burgemees ter C.H.J. Gillissen Verschage van de gemeente Vlissingen heeft gis teren tijdens de raadsvergadering liulde gebracht aan de jubilerende wethouder G.J. Janse. De heer Janse, herdacht het feit dat hij 25 jaar de bevolking van Souburg en na de gemeentelijke herindeling ook die van Vlissingen, in de raad vertegenwoordigde. (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN Vandaag (zater dag) komt Jacques Herb, bekend door zijn succesnummer „Manuela" in Kramers discobar aan de Noord- straat van een tot drie uur zijn eigen platen verkopen en signe ren. (Van een onzer verslaggeevers) GOES Het openluchtzwembad te Goes heeft gisteren twee Zeeuwse records gebroken. Twee dagen eerder dan vorig jaar werd nu de 200.000ste bezoeker binnengehaald en het aan tal diploma's is in een jaar tijds van 527 gestegen tot bijna 800. Pita Roggeveen (12) uit de Wil genstraat te Goes, was ditmaal de gelukkige die door een welkomst- komité onder leiding van wethouder J. Roose verrast werd. Bij de „hul diging" werd door diverse sprekers gepleit voor een zo snel mogelijke totstandkoming van het overdekte instructiebad waartoe de gemeente raad dit jaar al heeft besloten, maar dat nog „hangt" bij hogere overheden. (Van onze duivesportmedewerker) ZAAMSLAG In het bondscon- cours van de Zuid Nederlandse bond van postduivenhouders vanuit Felix- towe werd door 1815 duiven deelge nomen. De vlucht werd gewonnen door een duif van A. Zagers te Wernhout met een gemiddelde snel heid van 1384,33 meter per minuut. 2. C. Konings Hoogerheide, 3. G. Gabriels Bergen op Zoom, 4. H. Beulens Kwadendamme, 5. J. Dek kers Ossendrecht, 6. G. Cruijsweegs Putte, 7. J. Hopmans Hoogerheide, 8. A. van Bremen 's-Heerenhoek, 9. J. van de Branden Clinge, 10. P. Mer- tens Bergen op Zoom, 11. C. Klaas- sen Oostburg, 12. L. Kerstens Putte, 13. A. van Opdorp Hoogerheide, 14. Ch. Suy Koewacht, 15. C, Hoender vangers Putte. Uitslagen vanuit Doornik. In het rayon West Zuid-Beveland vlogen 361 duiven, hoogste snelheid 1238,06 mpm. 1. en 10 M. Boudens Kwaden damme, 2. C. Hermes Lewedorp, 3. P. Goedegebure, 4. J. van Velde beiden te 's-Heer Arendskerke, 5 en 8 P. Rijk 's-Heerenhoek, 6. i. Pol- fliet Lewedorp, 7. P. van de Waart en 9. Gebrs. Poelman beiden te 's- Heer Arendskerke. „Nog Sneller" Breskens met 209 duiven, snelheid 1281 mpm. 1, 2, 3 en 6. A. Cornelis, 4. Jan de Meester, 5. J. van de Velde, 7. J. Buijze, 8. J. van Oostenbrugge, 9 en 10 J. Pleij- te. „Strijd in Vrede" Groede met 104 duiven: hoogste snelheid 1257,94 mpm. 1, 2, 5, 7 en 10 L. van der Wege, 3, 6 en 9 J. van Driel, 4. C. de Poorter, 8. Dezutter en zoon. „V.Z.V." Hoofdplaat met 103 jonge duiven. 1. A. Hamelijnck 1205,13 mpm, 2. B. de Poorter, 3 en 4 H. de Poorter, 5. Wabeke en zoon, 6, 8 en 9 Scherbeijn ep zoon, 7. H. Temmer man, 10. P. van Waes, Met oude duiven: 1. A. Dierick 1200,96 mpm, 2. W. Temmerman, 3 en 10 Seijne- sael-R. 4, 6 en 7 A. van de Broecke, 8 en 9 Waele-Maas. „Recht voor Allen", Sluis met 80 duiven. 1. O. Moens (1235 mpm), 2, 5, 7, en 8 Iz. Datthijn, 3. O. de Meijer, 4. J. Fokke, 6. G. de Meijer, 9. J. Wage, 10. J. Dezutter. „Eerste de Beste" Schoondijke met 60 duiven (1204,22 mpm), 1 en 7 P. de Hullu, 2 en 8 J. Toernoois en zoon, 3. P Cornelis, 4 en 9 Klaassen-Tallie, 5. H. Calon, 6. A. Hamelink, 10. H. van Kouwen- berg. „De Getrouwe Duif' Cadzand met 118 duiven, hoogste snelheid 1248 mpm, 1. J. Kools 2. A. Duininek en loon, 3. W. Goossen, 4, 5 en 6 P. Goossen, 7. M. Provoo, 8. J. Plassche, 9. Iz. Porrey, Huigh. van de 10. J. „De Snelvliegers" Oostburg met 116 duiven, hoogste snelheid 1259,20 mpm. 1 en 3 J. de Lijser, 2. A. Boonman, 4 en 5 A. Aalbregt'se, 6. J. Titeco, 7. P. de Waele, 8. J. den Dekker, 9. P. d"e Paepe, 10. P. Boek hout. „De Grensvliegers" Eede in sa menwerking met „De Bonte Duit' Aardenburg, wedvlucht van uit Ar ras. Met. 121 jonge duiven, hoogste snelheid 1235 mpm. 1. I. Duininek, 2. M. Boogaert, 3. O. van Queckel- berghe, 4. G. Leliaart, 5. M. van Queckelberghe, 6. H. Cocquit, 7. Ach. Cocquit, 8. E. Hulst, 9. L. Matthijs, 10 R. de Clerok. Met oude duiven: 1, 2 en 4 O. van Queckelberghe, 3. A. Temmerman, 5.1. Duininek, 6. E. Standaert. HUISARTSEN Axel Dokter Kok, tel. 01155-. 555. Cadzand, Retranchement, Sluis en Zuidzande Dokter Beek, Zuidzan- de, tel. 01170-2424. Borssele en Nieuwdorp e.o. Dok ter Gelderblom te Nieuwdorp, tel, 01196-327. Driewegen, Hoedekenskerke, "s- Heerenhoek en Ovezande A. F. R. van Opdorp, Werrilaan 43, 's- Heerenhoek, tel. 01105-280. Goes Dokter Bruynzeel, J. Valc- kestraat 3, Goes, tel. 5462. Hansweert, Krabbendijke, Kruinin- gen en Rilland-Bath Dokter P. Allewijn te Kruiningen, tel. 01130- 1566. Heinkenszand, 's-Heer Arendskerke en Wolphaartsdijk Dokter H. P. van Maanen, Heinkenszand, tel. 01106-1234. Hulst Dokter J. Niesten, tel. 3373. Middelburg Dokter J. de la Hay- ze, Seisdam 22, tel. 4305 (zaterdag) en dokter P. H. Schram, Ooster- scheldestraat 2, tel. 4664. Aardenburg en Oostburg Dokter M. J. Rijk, Oude Kerkstraat 2, Aar denburg, tel. 01177-1466. Sas van Gent e.o. Dokter F. Puylaert, Oostkade 19, Sas van Gent, tel. 1366. St.-Jansteen, Clinge en Koewacht Dokter Melchers. Vlissingen Dokter J. Cramer, tel. 3619 (zaterdag) en dokter C. Dek ker, tel. 2950. Breskens en Groede Dokter Van der Maas, Breskens, tel. 01172- 1466. Terneuzen Dokter K. Hoving, Oranjestraat 25, tel. 2445. Hontenisse Dokter Ter Burg, tel, 01148-377. APOTHEKEN Goes Goese Apotheek, tel. 7104. Middelburg Apotheek W. K. Hummelen, Markt 69, tel. 2134. Terneuzen Apotheek Hamann, tel. 2060. Vlissingen Apotheek J. H. Tan- Meyer, Scheldestraat 26, tel. 2025. DIERENARTSEN Axel en Zaamslag Dokter J. F. de Haas te Zaamslag, tel. 01153- 366. Noord- en Zuid-Beveland Dokter G. Boneschanscher te Kruiningen, tel. 01130-1233. West-Zeeuwsch-Vlaanderen Dok ter H. v. d. Vijver, Oostburg, tel. 01170-2103. TANDARTSEN Zuid- en Noord-Beveland Tand arts R. W. Hendiriksen, Lepelstraat 6, Yerseke, tel. 01131-1313 (spreek uur zat. en zond. 910 uur). Walcheren Tandarts G. H. van Bergen, Damplein 37, Middelburg, tel. 01180-2936 (spreekuur zat. 910 uur en zond. 1112 uur). West-Zeeuwsch-Vlaanderen Dok ter A. G. W. van Goor te Oostburg (spreekuur zat. en zond. 12—12.30 uur). Oost-Zeeuwsch-Vlaanderen Tand arts vain Mieighem, Scheld'ekade 55, Terneuzen, tel. 01150-2685 (spreek uur zat. 1010.30 en 1818.30 uur). WIJKVERPLEGING Axel Zuster M. Geensen, Bach- straat 61, Axel, tel. 01155-2145. Aardenburg, Cadzand, Oostburg en Sluis Zr. De Jonge, Cadzand, tel. 01179-367. Biervliet, Breskens, Groede, Hoofd plaat, Schoondijke en IJzendijke Zr. Adriaanse, Groede, tel. 01171- 367. Ellewoutsdijk e.o. Zr. Hoogen- boom, Langeviele 1, Ellewoutsdijk, tel. 01104-259. Hoek, Sluiskil en Philippine Zr. Bouwens te Hoek, tel. 01154-274. Sas van Gent Zuster Van Dorse- laer, Beneluxstraat 128, tel. 01153- 1916. Hulst en Hontenisse Zuster C. Hillaert, tel. 01140-3054. (ADVERTENTIE) Hoofdstraat 16 St. Jansteen - Hulst tel. 01140-2491 (Vain een onzer verslaggevers) OOSTBURG Dinsdagavond wordt in de burgerzaal van het ge meentehuis in Oostburg een openb^- re hearing belegd over de „vrije veren". Op uitnodiging van de soos in Oostburg zullen van het actieco mité de heren Warnier en Scheer ders aanwezig zijn. Op deze hearing, die om acht uur begint en die voor ieder toegankelijk is, zullen onder meer de voorgenomen acties, zoals blokkade van veren en tocht Bear Den Haag besproken wordtn.

de Stem | 1971 | | pagina 5