deelneming voorwaarde spelregels le iedere lezer van de stem mag slechts oplossing inzenden, 2e voor de oplossing moet gebruik word gemaakt van naast liggende pagina, andere inzendingen worden niet aanvaa indien u de oploss per post inzendt dient u op de enveloppe linksbovi te vermelden klavertje 4 1971. 3e uw oplossing dient uiterlijk dinsdag 12 oktober 1971 in ons bezit te zijn, te laat binnen gekomen, onvolledi ingeplakte of onvol doende gefrankeerd oplossingen zijn deelname uitg vermeldt duidelijk naam en adres van de afzender op de achterzijde van de enveloppe, alsmede op de daarvoor aan gegeven ruimte op de puzzelpagina 4e over de prijsvraag kan niet worden gecorrespondeerd. Je beoordeling der inzendingen en de toekenning der prijze geschiedt door een onafhankelijke jury 5e gewonnen prijzen in natura kunnen niet ingeruild noch in ge uitgekeerd worden. 6e de bekendmaking van de namen der winnaars en de door hen gewonnen zal via publikatie in de stem zo spoedig mogelijk geschieden. 7e oplossingen kunnen worden toegezonden (let op voldoende kering) of worden afgegeven aan onze kantoren. gezinspuzzel klavertje 4 breda, reigerstraat 16 roosendaal, molenstraat 4o bergen op zoom, zuivelstraat oosterhout, arendstraat 14 goes, klokstraat 1 hulst, steenstraat 14 terneuzen, nieuwstraat 9 SPELREGELS Gezinspuzzel klavertje 4. Op deze en de naastliggende pagina ziet U twee afbeeldingen. Een kleine en een grote. De kleine afbeelding is geheel compleet, maar verkleind weergegeven. De grote afbeelding is de werkelijke puzzel. Hieruit zijn 160 klaverblaadjes uitgespaard. De bedoeling is dat in De Stem gedurende vier weken met ingang van 15 september op bepaalde dagen in advertenties de klaverblaadjes worden geplaatst die in de grote afbeelding zijn uitgespaard. (De grote afbeelding moet U dus beslist bewaren!). Wat moet U doen om deze puzzel volledig te kunnen oplossen. Lees de advertenties in onze krant gedurende vier weken zorgvuldig. De klaverblaadjes die U dan op bepaalde dagen in de advertenties vindt, moeten worden uitgeknipt en zodanig in de grote afbeelding worden opgeplakt, dat dezelfde tekening ontstaat als op de kleine afbeelding volledig is uitgewerkt. (Dus ook de kleine afbeelding bewaren)- Dit is n.l. uw voorbeeld. Dit lijkt allemaal erg gemakkelijk, maar past U op Een klaverblaadje in een krant niet gevonden of verkeerd ingeplakt betekent een foutief opgeloste puzzel. U moet dus inderdaad gedurende vier weken zeer nauwkeurig alle klaverblaadjes opsporen, uitknippen en correct inplakken- Om ook de kinderen helemaal in deze gezellige gezinspuzzel te betrekken, mogen de opgeloste puzzels ook gekleurd worden- Op het winnen van een van de vele fraaie prijzen (door onze adverteerders beschikbaar gesteld) heeft een gekleurde oplossing echter geen enkele invloed. Wel hebben wij voor de 10 best gekleurde oplossingen 10 extra kindertroostprijzen. Wij rekenen weer op een waar leger van puzzelaars, want we zijn er van overtuigd, dat, eenmaal begonnen aan de oplossing, U de smaak ervan volledig te pakken hebt. WIE ZOEKT DIE VINDT

de Stem | 1971 | | pagina 28