administratie medewerkers bedrijfsverpleger groepsleid(st)er Loda-Dobbelman Bredi een laborant(e] Toekomst waar groei in zit HOECHST-VLISSINGEN N.V. Uw beste kansen liggen bij een groeiend bedrijf HOECHST-VLISSINGEN N.V. VISSER RSMII'S AANNEMING MU Nil administratief functionaris gemeente breda een tekenaar gemeente breda ORGANISATIE - ASSISTENT 30 METSELAARS 20 TIMMERLIEDEN 20 LOODGIETERS 30 C.V-MONTEURS 20 ELEKTRICIëNS 20 STUKADOORS 20 UZERVLECHTERS BESCHAAFDE DAME HUIZE LIEVENSHOVE Loda - Dobbelman (dochteronderneming van AKZO) vraagt voor haar bedrijfslaboratorium Visser Smit's Aanneming Mij. N.V. Industrieweg 4, Papendrecht. Telefoon 01850- Zaterdag 11 september 1971 Hoechst betekent chemie, kunststoffen, kleurstoffen, agrarische chemicaliën, geneesmiddelen, kunstvezels en grondstoffen voor de industrie. Het aandeel van de chemie in het dagelijks leven wordt steeds groter. Daarom is Hoechst een sterk groeiend bedrijf, dat nu aan de Sloehaven te Vlissingen een derde fosforfabriek en een Trevira-grondstoffenfabriek bouwt. In een groeiend bedrijf zijn kansen te over om vooruit te komen. Ook op de administratieve afdelingen. Afhankelijk van uw opleiding en ervaring is plaatsing mogelijk in een van onze afdelingen: a. Kostprijzen en Rendementen. Op het bedrijfsbureau van onze Trevira-grondstoffenfabriek krijgt u o.m. tot taak: het verzamelen, verwerken en vertalen van gegevens m.b.t. produktie, voorraden en verbruiken. Bent u in het bezit van het Praktijkdiploma Boekhouden en ligt uw leeftijd tussen de 20 en 25 jaar, dan wacht u een zelfstandige taak. b. Hoofdboekhouding. U werkt mee bij de voorbereiding van de balans en de verlies- en winstrekening. Ook het bijhouden van enige sub-administraties zal tot uw taak behoren. Een veelomvattende taak voor een M.B.A.-bezitter tussen de 20 en 25 jaar. U mag bij ons een plezierige werksfeer verwachten met moderne arbeidsvoorwaarden, waaronder 7% vakantie toeslag, een dertiende maand, een gunstige bedrijfs- spaarregeling, vrij vervoer en een onkostenregeling voor verdere studie. U kunt een brief schrijven aan het Hoofd Personeelsdienst, postbus 65, Vlissingen, met afhankelijk van de afdeling, de letters K.R. of H.B. in de linkerbovenhoek. Hoechst betekent chemie. Of het nu gaat om kunststoffen, kleurstoffen, geneesmiddelen, kunstvezels of om grondstoffen voor de chemische industrie. Hoechst-Vlissingen N.V. is een dochteronderneming van hat concern Hoechst te Frankfurt, een onderneming met meer dan 200 vestigingen, verspreid over de gehele wereld. Hoechst bouwt aan de Sloehaven een derde fosforfabriek en een Trevira-grondstoffenfabriek. In verband met de uitbreiding van de produktie zoeken wij een Op onze medische afdeling zullen hem in 2-ploegendienst tezamen met een kollega-bedrijfsverpleger de navolgende taken worden toevertrouwd: het assisteren van de bedrijfsarts tijdens de spreekuren; het voorbereiden en gedeeltelijk zelfstandig verrichten van medische keuringen: het verlenen van eerste hulp bij ongevallen; het geven van E.H.B.O.-lessen; het adviseren van die maatregelen, die uit een oogpunt van medische preventiè en hygiëne wenselijk zijn. Wij komen gaarne in kontakt met iemand, die in het bezit is van het diploma A Ziekenverpleging en die in een ziekenhuis, bij voorkeur bij ongevallenbehandeling de nodige ervaring heeft opgedaan. Leeftijd: 25-40 jaar. Bij het vinden van een passende woongelegenheid verlenen wij onze bemiddeling. Graag zouden wij van u een brief ontvangen met de gebruikelijke gegevens, zoals levensloop, opleiding en ervaring, voorzien van een recente pasfoto. Vermeldt u in de linkerbovenhoek van de brief de letters "M.A." Het adres is: Hoofd Personeelsdienst van Hoechst-Vlissingen N.V., postbus 65 te Vlissingen. Bij de afdeling stadsontwikkeling van de dienst van openbare werken wordt gevraagd een Voor' deze functie is minimaal een m.u.l.o,- oi m.a.v.o.-diploma en enige kantoorervaring ver eist. De aanstelling zal geschieden afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring in de rang van schrijver I of adjunct-commies II. Maximumsalaris j' 1.124,bruto per maand. Sollicitaties binnen 10 dagen na het verschijnen van deze oproep onder nr. 20 te richten aan de directeur van openbare werken, Wilhelmina- park 27, Breda. Voor onze bouwwerken in Duitsland vragen wij voor directe indiensttreding Hoog loon. Goede soc. voorzieningen. Accoord- of uurloonaecoordwerk. Zonder vakkennis onnodig te sollicteren. Aanmelden: Aannemersbedrijf B.S.N., Dennenstraat 124, Nijmegen, Nijmegen. Tel. 08800-75522 of 26172 of 40735. Berghem, tel. 04123-546. Tilburg: tel. 04250-20460. Ook 's avonds en gedurende de weekenden bereikbaar. GEVRAAGD voor zo spoedig mogelijk in Ne derlands diplomatengezin in Brussel met 4 schoolgaande kinderen voor leiding van de huishouding. Auto beschikbaar, eigen Kamer met bad en t.v. Verdere hulp aanwezig; hoog salaris vrij van lasten. Brieven met referenties onder nr. LG72319E. Orthopedagogisch internaat (behandelingsinsti tuut voor 95 jongens en meisjes in de leeftijd van 6-17 jaar), Bredaseweg 140 te Oosterhout (N.-Br.), vraagt een ervaren TAAK: uitvoering van het opvoedingswerk, sa men met 3 collega's, in een groep van 12 jongens en meisjes. VEREISTEN: diploma kinderbescherming a, bij voor keur kinderbescherming b; leeftijd tenminste 23 jaar. Salariëring afhankelijk van leeftijd, er varing en opleiding tussen 765,77 en 1.701,23 per maand, exclusief vakan tietoeslag, onregelmatigheidstoeslag en slaapdienst vergoeding. Sollicitaties met uitvoerige inlichtingen binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad te richten aan de directeur, drs. G. P. H. van de Loo. Bij de dienst van openbare werken wordt voor de afdeling stadsontwikkeling gevraagd Zijn taak zal bestaan uit het detailleren - van stedebouwkundige tekeningen. Vereist is het l.t.s.-diploma, enige tekenervaring en zo mogelijk een gerichte tekenopleiding. Het salaris is afhankelijk van leeftijd, oplei ding en ervaring tot maximaal 986,bruto per maand. Sollicitaties binnen 10 dagen na het verschijnen van deze oproep onder no. 21 te richten aan de directeur van openbare werken, Wilhelminapark 27, Breda. De medewerk(ster) zal op het laboratorium o.a. bepalingen verrichten en berekeningen uitvoeren welke de operators nodig hebben om onze produkten (afwasmiddelen, reinigers, shampoo en wasverzachters) te kunnen bereiden. Wij bieden de juiste kandida(a)t(e) naast een zelfstandige baan een goed salaris. De secundaire arbeidsvoorwaarden zijn zonder meer uitstekend. Schriftelijke sollicitaties kunt U richten aan: Afdelings personeelszaken van LODA-DOBBELMAN, Teteringsedijk 47 - Breda. utiliteitswerken betonwerken buisleidingen - zml<ers vraagt voor plaatsing op haar bedrijfsbureau afd. buisleidin gen en zinkers De funktie omvat o.m. werkvoorbereiding, planning, budgette ring en voortgangscontrole. Genoemde werkzaamheden vinden plaats in nauwe samenwer king met bedrijfsleiding en uitvoering. Geboden wordt een verantwoordelijke funktie, goede salariëring en uitstekende sekundaire voorwaarden, w.o. volledige studie kostenvergoeding Prima toekomstmogelijkheden. Bij het verkrijgen van huisvesting wordt daadwerkelijke steun verleend. Gevraagd wordt een opleiding HTS-w.w. of gelijkwaardig; goede kontaktuele eigenschappen; zo mogelijk enkele jaren ervaring- Schriftelijke sollicitaties te richten aan onze afdeling personeels zaken. Bij genoemde afdeling kunnen tevens telefonisch inlich tingen worden verkregen (toestel 215) öf bij Ir. A. J. van Noor (toestel 140); na 18 uur 01850-45440.

de Stem | 1971 | | pagina 16