eerlin ernei waar je op afkomt elke dag weer (OMMOI)1 GEMEENTE VL1SS1NGEN Afwezig Koffie» Lekkere versgezette koffie. Je ruikt het meteen!En je geniet bij voorbaat. Want verse koffie is geurige koffie. Lekkere koffie. Dparom heb je trouwens Douwe Egberts. Want die is door de grote vraag altijd vers. Bekendmaking openbare vergadering Donderdag 9 september 1971 ,tember 1971 'fy Op 10 september hopen mijn ouders J. van Helsland en M. van Helsland-Noens hun 25-jarig huwelijk te vieren. Hun dankbare zoon Tonny. Receptie: van 3-4 uur. Clinge, Gravenstraat 73. •j- In ziekenhuis Lie- vensberg te Bergen op Zoom, is op de leef tijd van 62 jaar, na voorzien te zijn van het H. Sacrament der zie ken, van ons heenge gaan, onze lieve moe der, behuwdmoeder en oma BELLA W. TOOROP weduwe van Augustinus P. Frankevyle Wij bevelen haar in uw gebed aan. Rijen: E. Westcnberg- Frankevyle G. Westenberg Vera, Petra, Gerard Bergen op Zoom: H. Frankevyle A. Frankevyle- van Nieuwenborg Lieke, Herman en Reinier M. Stuip-Frankevyle M. Stuip Familie Toorop Familie Frankevyle Bergen op Zoom, 8 september 1971 Ericalaan 55 De gebeden voor de overledene zijn don derdag tijdens de Avondmis van 7.15 uur in de parochiekerk. De plechtige Eucharis tieviering, waarbij U wordt uitgenodigd, zal plaatshebben op vrij dag 10 september a.s. om half elf in de paro chiekerk van het H. Hart van Jezus, waarna bijzetting in het fami liegraf op de r.-k. be graafplaats te Bergen op Zoom. Gelegenheid tot condo leren na de begrafenis in het parochiehuis, Kastanjelaan. Mevr. Van Overveld te Roosendaal lie gebr'uik All in voorwas en hoofdwas. Da's ideaal! ah w Heden overleed in het St.-Liduina-ziekenhuis te Hulst, voorzien van de H. Sacramenten der zie ken, onze zorgzame vacfer en schoonvader LEONARDUS MARIA DE JAEGER. in de leeftijd van 83 jaren, weduwnaar van Margaretha Maria Gijsel Zuiddorpe: G. de Jaeger I. de Jaeger-Matthijs Familie de Jaeger Familie Gijsel. Zuiddorpe, 7 september 1971. De uitvaartdienst waarbij u beleefd wordt uitge nodigd zal plaatshebben op zaterdag 11 septem ber in de parochiekerk te Zuiddorpe om 10 uur. Samenkomst om 9.45 uur Hoofdweg Noord 38. HUISARTS donderdag 9 september. Waarneming voor spoed eisende gevallen geschiedt door W. Gielen, Grote Markt 11, tel. 2969, en J. Niesten, Gr. Bagijnen- straat 16, tel. 3373. Dankbaar voor al hetgeen zij voor ons gedaan heeft, is na een kortstondige ziekte van ons heengegaan, ónze zeer geliefde moeder, groot- en overgrootmoeder ISABELLA FRAJVCISKA DE BODT weduwe van Aloysius Braeke in de ouderdom van 90 jaar. Wij. bevelen de ziel van onze dierbare overle dene in uw gebeden aan Clinge: R. de Puijsseleyr-Bracke J. Braeke P. J. de Koster R. I. E. de Koster-de Puijsseleyr Ilse en Niek Th. F. v.d. Vijver D. M. v.d. Vijver-de Puijsseleyr Yves Clinge, Gravenstraat 104 De plechtige uitvaartdienst, waarbij u beleefd wordt uitgenodigd, zal plaatshebben op zater dag 11 september 1971 om 10.30 uur in de kerk van de H. Henricus te Clinge. Samenkomst om 10.00 uur Gravenstraat 104. Rozenkransgebed vrijdagavond om 19.30 uur. Zij die bij vergetelheid geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zoda nig te beschouwen. 4evr. Oosting te Hoogeveen Jet All hoef je nooit bang e zijn voor kalkaanslag. AIIT DANKBETUIGING Daar het ons niet mogelijk is om eenieder per soonlijk te danken voor het medeleven dat wij mochten ondervinden tijdens de ziekte en na het overlijden van onze geliefde dochter en zus PAULA betuigen wij langs deze weg onze hartelijke dank. Familie J. Grim-De Meij Hans en Peter. „Medewerker 18) gevraagd M voor licht administratief werk". Zo ongeveer stond het inde krant. Ik heb erop geschreven, hoewel ik iets ouder ben: zevenenzestig. Ik ben bejaard, ja. Maar nog gezond en niks hulpbehoevend. Ik wil gewoon werken. Onder de mensen zijn. Contact houden met het échte leven. Velen van mijn eollega-ouden-van-dagen zijn net zo eigenwijs als ik. Ze willen óók werken. Babysitten. Inpakken, Sorteren. Controleren. Telefoon aannemen. Administreren. Corrigeren. Boekhouden. Het geeft eigenlijk niet wat. Wellicht kunt u één van hen gebruiken. Voor een uurtje of een paar uurtjes. Vóórhele of halve dagen. Incidenteel of regelmatig. Ja? Paarsmerkl.98 Roodmerk 2.25 Zilvermerk (vacuum verpakt) 2.35 FijneDessert 2.45 Plaats dan een annonce In de krant. Met onderstaand vignet. (Het blad waarin u gaat adverteren heeft het in zijn bezit). Men weet dan dat het om oudere werkkrachten gaat. 1.342.567 Nederlanders zijn bejaard. Niet verjaard. De vaste commissie van advies en bijstand voor de Sociale Aangelegenheden zal op dinsdag 14 september 1971 te 19.30 uur vergaderen. De terzake dienende stukken liggèn gedurende de kantooruren (van 8.00 uur - 12.30 uur en van 13.30 uur - 17.00 uur) aan de bodebalie van het stadhuis ter inzage. De vergadering wordt ten stadhuize gehouden en is voor eenieder vrij toegankelijk. Via ruime informatie om de weg naar uw zaak te vinden Een publikatie van het Centraat Bureau voor Courantenpubliciteit nieuwe winkelnieuwtjes van de adverteerders toch wel gezellig,.,, degelijke zo'n winkelgalerij

de Stem | 1971 | | pagina 4