Pastoor Koopmans afscheid van Hulster parochie „Streekbeurs kan uitgroeien tot jaarbeurs voor 't Zuiden" M. WIELAND WEER PLOEGKAMPIOEN NEGEN GEZELSCHAPPEN OP MUZIEKFESTIVAL CLINGE l protes PvdA t eigen van ingeslagen ootje ehaald r»i*, IDEE VAN BURGEMEESTER VAN DIJKE: Ongevallen in het weekeinde Mej. Cardon overleden >vdA: „Tckoi Diploma-zwemmen in Terneuzen fl streék HUISHOUDBEURS EXPO AXEL '71 ^ndbouwschuur u Willielminadorp oor brand verwoest Politie onderzoekt vandalisme in Hulst Bespreking over kunstzinnige activiteiten Oud-medewerkster van De Stem DRUKTE OP BRADERIE Inbraak in Axels café Haag van kerkhof te Sas van Gent in brand Geld gestolen uit automaten in Vlissings zwembad Maandag 30 augustus 1971 GROEDE Voorm. gemeentehuis, kunst- en antiquiteitenexpositie. Ma. t.m. zat. van 10-12 en 14-18 uur (t.m. 31 aug.). HENGSTDIJK Eug. de Kort, 15 uur: Gaaibolling. P. v. Dijk, 15 uur: Bekerschieting. HULST Bioscoopgebouw, 20 uur: De non van Monza 18 j. Boekhandel Van Geyt, Steenstraat 20. Oude kaarten en plattegronden van Zeeland en Vlaanderen (t.m. 31 aug.). Werkdagen 8-12 en 13-18 uur. KORTGENE Galerie „Les Deux Chapeaux", expositie objecten, collages en schil derijen van Cees P. Visser uit Rot terdam (t.m. 7 sept.). Dagelijks be halve 's maandags van 9-18 uur. MIDDELBURG City, 20 uur: De brief aan liet Kremlin 18 j. Galerie Roggeveen, Gerbrandy- laan, expositie van Piet Bulthuis. Dagelijks geopend van 10-12 en 14- 17 uur. (T.m. 31 aug.) Molenwater, miniatuur Walcheren. Dagelijks geo pend t.m. 30 september. OOSTBURG Ledel Theater, 20 uur: Het geheim van Santa Vittoria a.l. ROTTERDAM Schouwburg, 20.15 uur: De Hoofd stad Operette met „In einer kleinen Konditorei". IJZENDIJKE Cultureel Centrum, exposiS. beelden en tekeningen van Minne en Dolf Jespers (t sept.). Ma. t.m. vrijd. van 14.11 zat. en zondag van 14-16 uur ZIERIKZEE Fa. Lokker, Nieuwe straat, fototentoonstelling m» thema „Delta-Foto". Ma. t. van 9-18 uur (t.m. 31 aug.). ZUIDDORPE A. de Blok, 15 uur: Beii» schieting. ANTWERPEN Rubenshuis, expositie zijn tijd", tekeningen van Bé verzamelingen o.a. tekening, Rubens, Van Dijck en Jordaei '5 okt.). Middelheimpark, 11de Biënnale van hêdendï sculptuur uit Argentinië, Ba Canada, Mexico en de Ver. Si okt.). Geopend van 10-20 uw. BRUGGE Hallen, tweede Triënnale Plastische Kunst in België (tg sept.). Dagelijks van 10-18 vinciaal Hof, Markt Vlaamse schilderkunst li o.a. De Boeck, Malfait, Wolvens (t.m. 14 sept.). lijks van 10-18 uur. van 28 augustus tot en met 4 september. (Van onze correspondent) —WILHELMINADORP Zonda. alsmede beelden uit Nederln :eft een felle uitslaande brand ee: werken van de onlangs overl lidbouwschuur van De Oude Vee kunstenaars Oscar Jepsers (ij te Wilhelminadorp geheel in d' gelegd. De brand lordat in de schuur hooibroei wa itstaan. De schade aan de schuu draagt f 100.000 en aan het hooi 00. De schuur was eigendom vai maatschap Wilhelminadorp. D „ïdweerkorpsen van Goes, Kat Jdijke en Wolphaartsdijk bestre ai het vuur met groot materieel ongeveer drie uur was men d ld meester. De maatschap is te brand verzekerd. GENT Centrum van Kunsimi St.-Pietersplein 9, Zeeha® 4 Verleden, heden en aug.) „Kunst na 1945" (ffi okt. Wan onze correspondent) 'ERNEUZEN De heren Bou as en Helsions uit het Belgischi ilzate zijn zaterdagmiddag van d( drinkingsdood gered. Personee het loodswezen in Terneuzer ekte dat twee personen zich O) Westerschelde nabij Terneuzer 2 kiel van een bootje trachtter de te houden. Direct were r geslagen, waarop de Saaftingi Rijkswaterstaat uit Hansweert Schotland van Mullers Sleep N.V. uit Terneuzen en Chris. Lenzer van de Unie van Red S- en Sleepdiensten uit Antwer uitvoeren. De Schotland kon d( tvissers, die circa een uur op de hadden gezeten, verkleumd aar nemen. Tevens werd het ge 'sde bootje op sleeptouw geno Het scheepje was gekapseisc 'f het slechte weer. Het kajuitje de gehele inventaris van he' zijn in de golven verdwe- ®09waler ■wgen, dinsdag 31 augustus 5® op Zoom 10.44 en 23 23 zweert 9.53 en 22.38 ?uzen 9.29 en 22 12 "gen 8.59 en 21.42 leldinge 10.34 en 23.13. Burgemeester P. Molthoff reikt pastoor Koopmans de gouden 1 ning van de stad Hulst uit. (Van een onzer verslaggevers) HULST Pastoor en voormalig deken Ant. Koopmans heeft ter ge legenheid van het afscheid van zijn Hulster parochie, uit handen van burgemeester P. Molthoff de ere penning in" goud van de stad Hulst ontvangen. De penning is zaterdag middag tijdens de afscheidsreceptie in het St.-Josephpatronaat in Hulst uitgereikt. Bij deze officiële gelegenheid was nagenoeg de voltallige Hulster ge meenteraad aanwezig. In zijn toe spraak ging burgemeester Moltthoff zaterdagmiddag onder meer in op de verdiensten van de Hulster pastoor voor de samenleving. „We zien de monumenten van uw werk elke dag in de vorm van het bejaardenhuis en het ziekenhuis, maar buiten die materiële zaken hebt u als deken veel goed gedaan voor de inwoners van Hulst en het Land van Hulst". De Hulster burgervader merkte voorts op dat het niet altijd even gemakkelijk is geweest om op korte termijn aan alle wensen van de inventieve pastoor te te® we hebben de afgelopen in vreugd met u samenjL.„et! daarvoor komen we nu n gemeentebestuur dank dus de burgemeester, toevoegde, dat zo'n mar®L als de heer Koopmans «s uit deze contreien is weg Met de gouden ere-pe®1™ volgens de heer Moltnon een band gesmeed 'usseL jid de scheidende pastoor, <j gang van 1 september tot moderator van de Oudenbosch. Bij dë e'a'ptevet! hoort een oorkonde, die terdagmiddag aan de mans is overhandigd. HS ofl Ol' De scheidende persoon aan wie in penning wordt toegekend ireniS fc/WlXXAllg VV gelopen jaren werden penningen aan twee uitgereikt, namelijk de dige Kring en de sen De Batavieren. „--„chia»®1 De receptie voor ,Pa:r na de officiële "f e'S f' werd door een groot a. bezocht. «■uitzichten voor dinsdag ei "PScsteld door het KNMI «ondag om 18 uur. 'Slregen' 00k opklaringen 11 normaal" normaaI tot iets hene ddelrt°0™it\i.chten in cijfers «Held over Nederland. dinsdag: atnLUren zon: 2 tot 8 traden"' V5n onSeveer taturen-°nner normaal- Max. Naai V t0t 4 Sraden mi' ~^ans op een droge on en6"5 u12 uur; 80 Procent leent eoheel droog ge min. tem- normaal tot tem- ondei periode procent I etmaal: 5C woensdag: Rem611 ZOn: 2 tQt 8. tart» van ongeveer - Sure" °nder normaal.' tradenVa? ongeveer 1, droL°nder normaal. 90 n? Penode van 1 l Prooent. Kans op tmaal: 60 procent landweer Min. tem- normaal tot Max. tem- normaal tot al. Kans op minstens li een geheet fe e- ^ont zijn er fenkano n met een «Ten een frisse Ihtig 2;itaur ne| den. aden- zeewater eUl^stromingVOOrlC¥'i2 Mklweer. met wisselvallij vandaaj —i kleine westelijke negentien a negentier een weste- Miss Expo, Mawilla Coppens, ontvangt haar prijs. (Van onze correspondent) ZAAMSLAG Onder grote be langstelling, voornamelijk uit het agrarische bedrijfsleven, zijn zater dagmiddag op een perceel grond van de heer J. de Kraker in Zaamslag gewestelijke steekploegwedstrijden gehouden. Deze door de gezamenlijke Oost-Zeeuwsch-Vlaamse landbouw organisatie van werkgevers en werknemers georganiseerde wed- (Van onze correspondent) TERNEUZEN In het Schelde- bad te Terneuzen werden het afge lopen weekeinde examens afgeno men voor het zwemdiploma A en B en de zwemvaardigheidsdiploma's 1, 2, 3 en 4. Van de 111 deelnemers- (sters) slaagden er 82. Voor het wem vaardigheidsdiploma 1 waren de meeste inschrijvingen (46). Hier voor slaagden er 32. Bij deze groep bevonden zich 14 dames uit de kern Zaamslag, die op één na allen slaag den. Het aantal belangstellenden voor dit gebeuren viel, mede door het kille en .winderige weer, tegen en bestond voornamelijk uit de ou ders van de kandidaten. Vooral bij het watertrappen is het moeilijk je hoofd boven water te houden. strijden werden thans voor de veer tiende maal gehouden. Zeventien deelnemers verschenen aan de start, om elkaar in een twee uur durende wedstrijd - ieder afzon derlijk op het hem toegewezen stuk grond - te bekampen. Met als inzaet, behalve het winnen van een der prijzen, afgevaardigd te worden naar de provinciale kampioenschap pen in 1972. Er komt bij het wedstrijd ploegen een grote vakbekwaamheid kijken Zo beoordeelde de jury onder ande re: het goed recht leggen van de voren, het aanstorten van de grond, het goed bedekken van groen en stoppels, het in- en uitrijden bij het begin en einde van de voren, het gelijkmatig ploegen op diepte en het zo glad mogelijk maken van het in te ploegen stuk land. De heer Joh. Scheele uit Zaamslag, voorzitter van de kring Hulst van de ZLM zei verheugd te zijn dat er nog zoveel jonge mensen in de landbouw zijn, die zoveel enthousiasme weten op te brengen voor deze wedstrijden en prees het geleverde werk. De uit slag: 1 M. Wieland, Zaamslag 261 punten met een rondgaande ploeg. Door dit resultaat kwam hij defini tief in het bezit van de wisselbeker en won tevens een medaille. 2 R. van de Vijver, Koewacht, 258,5 pun ten met een tweescharige wentel- ploeg; 3 A. Pijpelink, Axel, 244 punten, met een eenscharige wentel- ploeg; 4 W. de Feijter, Axel, 236,5 pnt (wentel een); 5 J. Dieleman, Axel, 236 pnt. (wentel een) ;6 D. de Pooter, Terneuzen, 235,5 pnt. (rond gaande ploeg); 7 M. Scheele, Ter neuzen, 227,5 pnt. (wentel een); 8 A. Serrarens, Ossenisse, 226,5 pnt. (wentel twee); C. Riemens, Zaams lag 226 pnt. (wentel een); 10 D. Vogelaar, Kloosterzande, 224,5 pnt.; 11 W. van de Ree, Zaamslag 217,5 pnt.; 12 R. Verbiest, Koewacht 214 pnt.; 13 J. Murre, Axel, 205 pnt.; 14 L. Dees, Zaamslag, 197,5 pnt.; 15 A. Magnus, Boschkapelle, 186 pnt. Deze laatsen allen met een tweescharige wentelploeg. (Van een onzer verslaggevers) HULST De rijkspolitie van Hulst stelt een onderzoek in naar verschillende gevallen van vandalis me in de binnenstad. Enkiele jongens hebben het afgelopen weekend ver schillende vernielingen aangericht, onder meer aan de versieringen, die met het oog op de braderie in de binnenstad zijn aangebracht. (Van een onzer verslaggevers) AXEL Burgemeester M. K. van Dijke van Axel heeft het idee geopperd om van de Axelse Expo in de toekomst een jaarbeurs van het zuiden te maken. Het zou in dat geval niet denkbeeldig zjjn, dat de gemeente in samenwerking -met de middenstandsvereniging, zou gaan streven naar de stichting van een permanent jaarbeursgebouw. Dit gebouw zou eventueel gecombineerd kunnen worden met een sporthal. heeft dit weekend al meteen een stormloop van bezoekers moeten verwerken. Zondag waren de tenten gesloten, maar in de loop van zater dagmiddag en zaterdagavond pas seerden duizenden mensen de in gang In de amusementshal werd zaterdagavond een miss-verkiezing gehouden, waaraan zeven dames deelnamen. Presentator van de show was de bekende wielercommentator Wim Hendriks. De muzikale omlijs ting werd verzorgd door het orkest Frans Bonne. Als winnares van de miss-verkiezing kwam Mawilla Cop pens uit Sas van Gent uit de bus. Ze won een twee-persoons reis naar Parijs. Tweede en derde werden respectievelijk Angel Ferket uit Ka- pellebrug en Josta Geldorp uit Den Haag met minimale puntenverschil- len. De Axelse burgemeester heeft, de ze suggestie gedaan bij gelegenheid van de officiële opening van 'de derde Axelse Expo. De midden- standstentoonstelling opende zater dagmiddag om twee uur de poorten. De heer Van Dijke verrichtte de opening door een lint aan de ingang door te knippen. De Axelse burger vader sprak in zijn openingstoe spraak waarderende woorden over de snelle groei in zo'n korte tijd. zo'n grote vlucht zou nemen". Ver volgens merkte hij op. dat naar ziin idee zeker de mogelijkheid zou kun nen bestaan, dat de Axelse streek- beurs over een aantal jaren kan uitgroeien tot een streekbeurs voor het zuiden. „Ik zou me kunnen voorstellen dat men hier ten behoe ve van zo'n beurs een definitief gebouw zou kunnen neerzetten", zo ging de heer Van Dijke verder. Het. beheer, aldus de burgemeester, zou in dat geval gevoerd kunnen worden door een naamloze vennootschap, waarin de Axelse middenstand aan delen heeft. Overigens merkte de heer Van Dijke op er zich van bewust te zijn, dat een dergelijk initiatief voor de plaatselijke mid denstand een grote opgave is. Rendabel zou de toekomstige jaar beurshal van Axel zeker te maken zijn. Niet met tentoonstellingen, want die kunnen er uiteindelijk toch maar een paar jaar worden gehou den. De expositieruimte zou volgens burgemeester Van Dijke zodanig op gezet moeten worden, dat deze te vens zonder bezwaar dienst kan doen als sporthal. Zoals bekend heeft de gemeente Axel al lange tijd plannen voor de bouw van een sporthal. Er is zelfs al de nodige ruimte voor gereserveerd, maar omdat het nodige geld ont breekt kan er van de bouw op korte termijn niets komen. Misschien dat de kansen voor een sporthal in com binatie met een jaarbeursgebouw zouden stijgen. „Met het gemeente bestuur is er in dit opzicht (stich ting van een jaarbeursgebouw annex sporthal) wel te praten. Ik ben gaarne bereid om deze zaak in be sprekingen met het streekcentrum uit te diepen", aldus de heer Van Dijke, die zijn zoals hij hetzelf noemde „fantasie" besloot met het doorknippen van het lint. De genodigden, waaronder de wethou ders D.J. Oggel en J. Dieleman, werden vervolgens door organisator M. Marijnissen over de Exdo rond geleid. De middenstandstentoonstelling (Van een onzer verslaggevers) OOSTBUTG In het gemeente buis van Oostburg wordt dinsdag 31 augustus een bijeenkomst gehouden van deelnemers en docenten van het Zeeuws Instituut voor Kunstzinnige Vorming- Tijdens deze bijeenkomst, die om half acht begint, zullen de activiteiten van het Instituut worden besproken, die binnenkort weer van start zullen gaan. Voor een deel hebben deze hun vorm al gekregen, voor een ander deel zijn zij nog vatbaar voor wijzi gingen, waarbij met name met de ervaringen in het vorige seizoen re kening kan worden gehouden. Het bestuur van het instituut acht het nuttig, samen met de deelnemers en docenten deze ervaringen te bespre ken en daar zo nodig conclusies uit te trekken voor de verdere ontwik keling van de kunstzinnige vorming in West-Zeeuwsch-Vlaanderen. (Van een onzer verslaggevers) HULST Bij drie aanrijdingen in de gemeente Hulst zijn het afge lopen weekend verschillende men sen gewond geraakt. Op de Markt kwamen twee auto's, bestuurd door C. S. en M. de D. uit Hulst met elkaar in botsing. Er ontstond hier bij alleen materiële schade. De oor zaak was verzuim voorrang te verle nen. Bij een aanrijding tussen twee auto's in Sint Jansteen in de buurt van de Kiikuit in de richting van de Absdaalseweg werd een bestuurder en een van de inzittende van een van de betrokken auto's licht ge wond. in Graauw botste zaterdag avond de 16-jarige bromfietsbe stuurder E. de B. uit Graauw boven op een personenauto, bestuurd door de 32-jarige A. J., eveneens uit Graauw. De B. werd licht gewond zijn bromfiets en de auto werden zwaar beschadigd. Op de Watersportweg in Wol phaartsdijk zijn zaterdagavond twee personenauto's bestuurd door P. F van de W. uit Goes en F. O. F. M uit Antwerpen op elkaar gebotst Beide auto's werden zwaar bescha digd. Dit was ook het geval met twee personenauto's die op hetzelfde tijd stip in Wolphaartsdijk met elkaar m aanrijding kwamen op het Leutere wegje. De auto's werden bestuurd door J. J. K. uit Wolphaartsdiik en H. D. T. uit Goes. Nabij Lewedorp op Rijksweg 58 belandde zaterdagnacht 'n personen auto bestuurd door H. C. van de H. uit Vlissingen in een langs de weg gelegen sloot. De auto werd geheel vernield. De bestuurder verkeerde onder invloed van alcohol. 'Op de kruising Wilhelminalaan - Zusterstraat in Sas van Gent ver leende een tankauto van het tran sportbedrijf Pieters-Meurlman uit Sas van Gent, die bestuurd werd door de heer J. C. van 't W. uit Vlissingen zaterdagmorgen geen voorrang aan een bestuurster van een personenauto, mevr. J. van D. uit Sas van Gent. Het gevolg was een botsing waarbij de tankauto licht werd beschadigd. De personen auto liep zware schade op. Zaterdagavond zijn op de splitsing Nieuwe Vlissingseweg - Ooster- scheldestraat twee personenauto's, bestuurd door J. L. en A. S. uit Middelburg frontaal op elkaar ge botst. Een vrouwelijke inzittende uit de personenauto van J. L. moest met een hersenschudding worden over gebracht naar het Gasthuis in Mid delburg. Beide auto's werden geheel vernield. (Van een onzer verslaggevers) GOES Mejuffrouw A. P. Car don, oud-medewerkster van Dagblad De Stem te Goes, is gisteren op 64- jarige leeftijd overleden. Mejuffrouw Cardon kwam op 2 mei 1927 ails administratrice in dienst van de Nieuwe Zeeutvsche Courant. Deze enige katholieke krant op de Zeeuwse eilanden fu seerde later met het Dagblad voor Zeeland, waaruit na de oorlog Dag blad De Stem voortkwam. Na meer dan veertig jaar de administratie voor de Zeeuwse eilanden van deze uitgaven verzorgd te hebben, ging zij in januari 1968 met pensioen. Mejuffrouw Cardon maakte zich in Goes bemind door baar uiterst correcte, bereidwillige en vriendelij ke optreden. Zij deed haar werk steeds met grote nauwkeurigheid en met veel liefde voor de krant. Toen zij tegen het eind van de zestiger jaren het wat kalmer aan moest doen, kwam haar gevoelige karakter daartegen in opstand. Zij had er een hekel aan half werk te doen. De begrafenis zal plaatshebben woensdag a.s. na een eucharistievie ring (11 uur) in de Maria Magdale- nakerk in Goes. (Van een onzer verslaggevers) HULST De Hulster braderie heeft zondag duizenden mensen te verwerken gekregen. Het was gis termiddag in de binnenstad zo druk, dat auto's slechts stapvoets konden passeren. De politie, die zondaga vond sprak over „een gezellige drukte", hoefde niet in te grijpen. (Van een onzer verslaggevers) AXEL Onbekende daders heb ben in de nacht vam zaterdag op zon dag ingebroken in café De Reisduif in de Walstraat te Axel. Ze kwamen binnen door een ruit te forceren. De politie, die werd gewaarschuwd heeft niemand meer in het café gevonden- Voor zover men heeft kunnen nagaan wordt er niets vermist 'Van onze correspondente) SAS VAN GENT Zaterdagmid dag werd de brandweer te Sas van Gent omstreeks half zes gealarmeerd om een brand in een doornenhaag van het r.-k. kerkhof aan de Kerk hoflaan te blussen. Men was tot de ontdekking gekomen dat acht a tien meter buitenhaag in brand stond. De brandweer was de brand spoedig meester. (Van een onzer verslaggevers) VLISSINGEN —Uit de frites- en frisdrankautomaat van het Sport- fondsenbad aan de President Roose- véltlaan te Vlissingen hebben onbe kenden het geld gehaald. Uit de fri- tesautomaat werd 560,ont: vreemd; uilt de frisdrankenautomaat vermist men f 423. (Van onze correspondent) CLINGE let Clingense feestco mité heeft voor de eerste maal een muziekfestival georganiseerd, dat niet tegelijk met de kermis viel, De negen deelnemende gezelschappen werden in twee groepen verdeeld. De Clingense fanfare Weldoen door Vermaak trok voor de eerste maai uit met een majorettengroep. De be langstelling voor de nieuwe groep was buitengewoon groot. Vijf gezelschappen, Semper Gau- dete uit Clinge, EMM uit Koewacht, muziekvereniging Heikant, St. Jan uit St. Jansteen en de stedelijke harmonie uit Hulst marcheerden in de richting van de wijk De Grens, terwijl vier gezelschappen, nJ. de drumband Zuiddorpe. Weldoen door Vermaak uit Clinge, De Scheldezo- nen uit Nieuw-Namen en Vrijheid Eendracht uit Lamswaarde maakten een muzikale tocht door de wijk het Zeegat. In het gemeenschapshuis Malper- tuus ontving burgemeester P. Molt hoff samen met de wethouder B .de Keyzer de afgevaardigden van de diverse gezelschappen. Het verheug de de burgemeester de gezelschap pen hier te ontvangen. „Deze tradi tie is van groot belang", aldus de burgemeester, „en daarom moeten we deze trachten te behouden". V7el heeft het gemeentebestuur in over weging om een andere vorm te ge ven aan deze recepties. Bovendien betreurde burgemeester Molthoff het dat enige tijd geleden op een festi val in een kerkdorp op een dergelij ke bijeenkomst een aanval was ge daan op het subsidiebeleid van het gemeentebestuur. Hij was van oor deel, dat deze bijeenkomsten daar voor niet gehouden worden. Tenslot te bracht hij een heildronk uit op het festival. Voorzitter F. Blommaert van het feestcomité was zeer verheugd over de grote belangstelling voor het les- tival. Bijzondere woorden van lof had hij voor het bestuurslid J. van den Bulck, die door middel van acties geheel zelfstandig het majo- rettenkrops tot stand gebracht had. De heer Van den Bulck dankte de voorzitter voor de mooie woorden. Bovendien was hij de bevolking van Clinge en in het bijzonder die van Kapelleburg zeer dankbaar voor de grote geldelijke steun. Tevens ver telde de heer Van den Bulck dat het Korps nog uitgebreid zal worden. De voorzitter van de Schelde Zo nen, de heer De Deckere kon meede len dat in september a.s., als het muziekfestival in Nieuw-Namen wordt gehouden, er ook een nieuwe groep majoretten aanwezig zal zijn. De muziekgezelschappen speelden ieder vervolgens enkele nummers op de kiosk. O o O GOES Grand, 20 uur: De - avonturiers 18 i. Museum v. Z.- en N.-Beveland, Kerkplein, „Wat de zee teruggaf", expositie over scheepsbouwhistorie en schéepvaartgeschiedenis van het huishoudelijk materiaal van het schaip (t.m. 1 okt.). ST.-ANNA TER MUIDEN Voorn, gemeentehuis, schil» en beeldhouwwerken van J en baron De Meester de brouck (t.m. 14 sept.). Daeeta opend van 10-12 en 14-17 uur TERNEUZEN Luxor, 20 uur: De Parijs 14 j. ira« t. GRAAUWSE PAAL 't Zicht der Schelde, 15 uur: Ker- misschieting. VLISSINGEN Alhambra, 20 uur1 De 18 j. avoat (ADVERTENTHE)

de Stem | 1971 | | pagina 2