EINDELIJK VAKANTIE-INITIATIEF Vrachtwagenrijbewijs een ijskoud kunstje voor Marleen „GEWELDIG Nederlanders zitten overal Ver am 6 Pasajeros Hulst organiseert streekweek Raad vo BESTEMMING ZON TOP VIJFTIEN HI-FI )STERE< stad streek WÊmÊÊÊÊm—mimm markten VANDAAG MORGEN rr •IS| elekhhj T oeristenzielzor g Meisje gewor Twee schapet - geschrokke van hond - doken school binnen Weer zonnig Strandweer hoogwater waterstanden Zaterdag 17 juli 1971 VOO* VQOKUtt C (Van een onzer verslaggevers) HULST Een voetenrally in drie etappes, barbecue, Ameri kaans streekfeest en een deep purple platen-show: dit zijn en kele van de hoogtepunten van de eerste streekweek, die in de periode van 9 tot en met 15 augustus onder auspiciën van het jongerenontmoetingscentrum Pasajeros in Hulst op touw wordt gezet. Het is de eerste en waar schijnlijk ook wel enige vakantie activiteit in het vestingstadje. Het is de afgelopen weken eigen lijk abnormaal rustig geweest in Hulst-vestingstad. Er kwamen wel nogal wat touristen op bezoek, maar te beleven viel er eigenlijk niets. Pasajeros-voorzitter Henk Knibbeler en de zijnen, heeft dat geïnspireerd tot de organisatie van de streek week, die al bij voorbaat een succes schijnt te zijn, gezien de zeer posi tieve reacties Het is in de hoofdzaak de bedoe ling om alle mensen bezig te houden die vakantie hebben",aldus Henk Knibbeler. Leeftijd speelt daarbij geen rol, het programma is even goed bedoeld voor de dertig plussers als veertien minners. Het bestuur heeft met opzet deze eerste periode in de maand augustus voor zijn activiteiten uitgekozen, omdat het voor de meeste mensen de laatste vakantieweek is en alle vakantie- w-erkers dan over het algemeen ge nieten van een korte welverdiende rust, voordat men de draad van de stadie weer oppakt.Juist deze laatste categorie hoopt het jongerenontmoe- tinigscentrum met zijn speciale acti viteiten begin augustus te kunnen bereiken. Het programma beslaat een hele week en omvat behalve de barbecue en de voetenralley: een voetbalwedstrijd, een poëzie-avond, old-movie film avond, hard roek show met o.a. platen van deep Purple en Johnny Winter, een quiz dag met bingo en maaltijd in Pasa jeros. Henk Knibbler: „Die poëzie- avond is eigenlijk een serieuze avond.We zetten midden op het po dium een grote barkruk met een mikrofoon ervoor. Iemand die ge dichten schrijft kan ze daar voorle zen, een jury zal deze artistieke prestaties beoordelen en belonen". Zoals gezegd is dit de eerste keer, dat in het gebrek aan activiteiten lijdende Hulst iets dergelijks op touw wordlt gezet. De initiatiefne-; mers zijn, zo vertelt Parajeros-voor- MIDDELBURG, 15 juli Aardap pelen: Eerstelingen: Bonken 16-22, grote 14-15, drielingen 14-15, kriel 3-18. Aanvoer aardappelen 53 ton. TERNEUZEN, 16 juli Per 100 stuks.' Sla 1 23-26, 2 7-19. Per stuk: Bloemkool A 2 28-63, B 37-40, B 2 45-66, afw. 25-54. Per bos: Peterselie 15, Kroten 5%. Per kg.: Eerstelingen, bonken 30, grote 14-16, kriel 16-21, Barima grote 16-18, Eigenheimers, grote 23, Doré, grote 14-20, kriel 3, Pred 86, Prinsessenbonen I 103, 2 98- 114, Prelude 2 78-96, Tuinbonen 16- 24, Kassnijbonen 2 65, Uien 9-16, To maten A 45-48, 2 47, B 48-63, B 2 45, C 45, Zacht fruit: per kg.: Morellen 92-100. Per doosje: Aardbeien Red Gauntlet I 98-106, Rode bessen 2 32-43, Frambozen B 83-88, Kruisbes sen 17-45, Witte bessen 2 15. Zwijndrecbt, 15 juli —Andijvie 10-23, spinazie 32-43, postelein 20- 22, prei 72-77, uien 5-17, rabarber 33, kroten kg 7-19, spitskool 16-23, rodekool 5,50-13, gelekool 8-20, groenekool 9-10, aardappelen Doré 15-21, aardappelen eerstelingen 14- 17, tuinbonen 15-20, snijbonen -,92- 1,39, stambonen 1,26-1,47, bloemkool AA 100-131, A80-129, B46-83, C 26-51, sla AI 21-30, Cl 13-17, papri ka 12-21, meloenen 130-183, Komk. 90 pl. 20-22, 75 pl. 21-24, 60 pl. 23-25, 50pl. 22-24, 40 pl. 17-18, 35 pl. 15 krom 15, stek 15, tomaten A 2,90-3,10, B3,10-3,30, C2,80, selderij 6-11, peterselie 6-11, radijs 18,. zitter Knibbeler, vier weken in touw geweest om alles tot in de details voor te bereiden en zelfs in dilt stadium heeft men lovende reac ties binnengekregen. „Er zijn ook steeds meer ouderen die in Pasaje ros op bezoek komen. Ze zoeken sfeer. Je kunt in Hulst wel een bar binnenstappen, maar daar wordt je doodgegooid met muziek uit de top veertig. Er is gewoon een groep mensen, die wel eens iets anders wil, maar ze kunnen bijna nergens terecht, als nu bij ons. Daarom ook kan aan de streekweek iedereen meedoen -diie er iets in ziet. Belang stellenden kunnen voor 2,50 een abonnement kopen en daarvoor mee doen aan alle activiteiten met uit zondering van de barbecue. Daar voor moeten ze twee kwartjes bijbe talen. Iemand die zo maar eens wil meedoen aan een van de onderdelen kan dat ook. Hij moet daar een kwartje voor betalen". Wie financiert dit alles? Henk Knibbeler; „Het kost niet veel. We hebben veel medewerking gehad. Ook van de middenstand. Daarvan hebben we de prijzen gekregen." Belangstellenden kunnen voor deel name inschrijven bij de disc-jockey van het jongerencentrum Pasajeros, het Hulster activiteitencentrum, 't gevestigd in een van de lokalen van Houtenkwartier. AARDENBURG St.-Baafskerk. Tentoonstelling „Sincfala' '(t.m. 1 aug.). AXEL Staande wip 15 uur: Schieting. BIGGEKERKE Boerderij anno 1668, Valkenisse .weg 33, expositie, aquarellen en te keningen van Eddy Wierenga (t-m, 15 aug.). BRESKENS „Rewo"-Recreatie en Woord 14-21 uur: een praat- en luisterfeest. Avonds show m.m.v. vele arties ten. GOES Grand 20 uur: Mi-ra 14 j Museum v. Z. en N. Beveland Kerkplein. „Wat de zee teruggaf' expositie over scheepsbouwhistorie en scheepvaartgeschiedenis, alsme de over de geschiedenis van het huishoudelijk materiaal van het schip (t.m. 1 okt.). HULST Bioscoopgebouw 20 uur: Als je mekaar niet meer vertrouwen kan 18 j. P. Leraert-Nijs 15 uur: Schie ting- Boekhandel v. Geyt, Steenstraat 20. Oude kaarten en plattegronden van Zeeland en Vla-anderen (t.m. 31 aug.). Werkd. 9-12 en 13-18 uur. KOEWACHT (B) R. de Vlieglier 15 uur: Schie ting. MIDDELBURG City 20 uur :Wie is de dader...wie is de vader a.l. Vleeshal Stadhuis, expositie Neh-a- lennia, de Zeeuwse godin (t.m. 29 aug.)- Ma. t.m. zat. van 10-17 uiur, zond. van 13-17 uur. Rijksarchief, expositie „Van centrale kern tot kerncentrale geslacht en lan-d vain Borssele (t.m. 28 aug.). Ma. t.m, vrijd. van 9.30-12.30 en 13.30-17.30 uur. Zat. van 9.30-12-30. Prov. Bibli otheek (kantine) expositie van teke ningen van Willem Buijs uit Mid delburg. Werkdagen van 9.30-12 uur en van 14.30-17.30 uur (t.m. 23 juli). Molenwater, miniatuur Walcheren, (Van een onzer verslaggevers) CLINGE „Het onmogelijke doen we direct. Wonderen vra gen iets meer tijd, maar op ver zoek wordt getoverd." Deze tekst staat te lezen op een bordje bo ven het bureau van de 26-jarige Marleen Molders. Waarschijnlijk is ze door deze spreuk boven haar schrijfbureau geïnspireerd, toen ze een aantal weken geleden besloot om rijlessen te gaan ne men voor het besturen van een vrachtauto en autobus. Afgelopen week heeft Marleen met goed gevolg het rijexamen afge legd: ze slaagde in één keer en dat mag een zeer opmerkelijk resultaat worden genoemd, vooral als men daarbij in aanmerking neemt, dat ze zelfs haar rijbewijs voor het bestu ren van een gewone auto niet langer dan drie maanden heeft. Afkomstig uit Graauw is deze 26-jarige Zeeuw se werkzaam op het kantoor van het Lich ijs-depot in Clin-gje. Van hieruit worden ijshandelaren in geheel Zee land en een deel van Brabant voor zien van verfrissingen. De ijsfabri- kanten beleven op dit moment hoog tijdagen en er is weinig fantasie voor nodig om te weten, dat het ook in het Clingese depot schreeuwend druk is. Gezeten achter haar bureau vertelt Marleen waarom ze haar toe vlucht heeft genomen tot vrachtwa gens. „Adh", vertelt ze, „ik heb zo stie- kum wel eens gereden en ik vind heit wel leuk. We hebben hier één chauffeur en het gebeurt wel eens, dat klanten onverwachts zonder ijs zitten. Als die chauffeur er toevallig niet is, dan zouden we de mensen niet kunnen helpen en daarom heb ik besloten miijn rijbewijs te ha len". Haar eerste bezoeken per vracht wagen aan de klanten van het Clin gese depot heeft Marleen Molders achter de rug. De mensen staan wel even vreemd te kijken als daar zo'n dametje uit een vrachtwagen stapt, ,maar ze vinden het toch wel leuk", voegt de vrouwelijke chauffeur er aan toe. Marleen heeft in totaal zes lessen gevolgd. Toen was ze klaar voor het rijexamen. Ze geeft eerlijk toe voor die tijd regelmatig op het erf van het depot me-t vrachtauto's te heb ben gereden. „Als ik maar met een vrachtwagen mee kan, dan voel ik me een prinses". Marleen is ook altijd wel voor een lolletje te vin den. Dat heeft de chauffeur van Lich ijs gemerkt, toen hij pas in dienst was. „Er belde een klant op", vervolgt Marleen haar verhaal, „dde zonder ijs zat. De chauffeur was hier, maar ik liet hem niet merken dat ik geen rijbewijs had. Ik zei tegen hem: „Stap m-aar even in. Dan rijd ik er naar toe en als jij mee gaat, dan leer je meteen de klanten kennen". Na de rit heb ik hem pas onthuld hoe de zaken er bijstonden. Ik had het idee, dat hij van mening was ternauwernood aan de dood ontsnapt te zijn". Haar rijlessen heeft Marleen Mol ders gekregen van de Hulster rij- instructeur Piet Leeghwater, die daarmee zijn eerste vrouwelijke klant zag slagen voor vrachtwagen. Volgens Marleen heeft trouwens ook haar rij-examinator wel even moeite gehad met het idee. Haar broertje geeft no-g het m-eest bewonderende commentaar: „Ik vind het wel leuk, dat mijn zus een bus besturen kan. Maar dat ze de eerste keer zou slagen, nee, dat haid ik niet ge dacht". Dagelijks geopend t.m. 30 septem ber. OOSTBURG Ledel Theater, 14.30 uur: 3 uren zan-ne heeft ook een nicht 18 j. ROTTERDAM De Doelen (Grote zaal) 15 uur Orgelconcert door Elly Kooiman en Henk Klop. SAS VAN GENT Den Rooien Oedf 15 uur :Vakan tiesohieting. SLUIS Raadhuis, expositie schilderijen van F. Bakker (t-m. 22 juli). Geo pend dagelijks van 10-12 uur en 14- 18 uur. ST. ANNA TER MUIDEN Vml. gemeentehuis, schilderijen en beeldhouwwerken van Jan But en baron meester De Befsenbroeck (t.m. 14 sept.). Dagelijks van 10-12 uur en 14-17 uur. TERNEUZEN Luxor 20 uur: Kelly's Heroes 14 j. VEERE Stadhuis, „Guituur en Recreatie" tentoonstelling in het kader van de vieriin-g 25 jaar Belgisch-Nederlands Cultureel Verdrag (t.m. 31 juli) Zo-ndag gesloten. VLISSINGEN Aihambra 20 uur: Chitty Ohitty Bang Bang a.l. IJZENDIJKE Cultureel Centrum Expositie van beelden en tekeningen van George Minne en Dolf Jaspers (t.m. 12 sept.)- Ma. t.m. vrijd, van 10-12 en 14-16 uur. Zat. en zond. van 14-16 uur. ZIERIKZEE Burgerweeshuis, Foststraat 45, ex positie van schilderijen, grafiek, sie raden enz. In de tuin beeldhouw werk (Lm. 14 aug.). Mia. t.m. zat. van 10-17 uur. ANTWERPEN Rubenshuis 20.30 uur: Openlucht- voorstelling op de binnenkoer: „Het huis van Don Joaquin" van Rose 'Gronon door het Reizend Volksthea ter. Rubenshuis Expositie „Rubens en zijn tijd", tekeningen uit Belgische verzamelingen o.a- tekeningen van Rubens, Van Dijck en Jordaens (t.m. 16 okt.). Middelheimpark, expositie 11e Biënnale met hedendaagse sculptuur uit Argentinië, Brazilië, Canada, Mexico en de Verenigde Staten als mede beelden uit Nederland en wer ken van de onlangs overleden kun stenaar Oscar Jespars (t.m. 3 okt.). Geopend van 10 tot 21 uur. BRUGGE St.-Annakerk 21 uur: Licht en Klankspel. Hallen. Tweede Triënnale voor Plastische Kunst in Belgi ë(t.m. 14' sept.). Dagelijks van 10-18 uur. GENT Centr- v. Kunstambachten, St.-Pie tersplein 9. Zeehaven Gent, verle den, heden, toekomst (tim. 30 aug.). „Kunst na 1945" (t.m. 10 o-kt.). AARDENBURG St. Baafskerk, Tentoonstelling „Sincfala" (t.m. 1 aug.) BIGGEKERKE Boerderij anno 1668, Vaïkenisse- weg 33, expositie, aquarellen en te keningen van Eddy Wierenga (tm. 15 aug.) BOSCHKAPELLE A. Stallaert, 15 uiur: Schieting. GOES Grand, 20 uur: Mira 14 j. Museum v. Z.- en N.-Beveland, Kerkplein. „Wat de zee teruggaf", expositie over scheepsbouwihiisitoBie en scheepsvaartgeschied-enis, alsme de over de geschiedenis van het huishoudelijk materiaal van het schip <tm. 1 okt.) HULST Bioscoopgebouw, 14.30 uur: The wild bunch 14 j. 21 uur: Als je mekaar niet meer vertrouwen kan 18 j. KAPELLEBRUG C. de Kind, 15 uur: Schieting. KOEWACHT - 't ZAND Café Netty, 15 uur: Schieting. KRUISDORP J. Maas, 15 uur: Schieting. MIDDELBURG City, 14.30 en 20 uur: Louis de Funès air taxi-chauffeur a.l. Vleeshal Stadhuis, expositie Neta- lennia, de Zeeuwse godin (tjn. 29 augl). Ma. t.m. zat. van 10-17 uur, zond. van 13-17 uur. Molenwater, miniatuur Walcheren. Dagelijks geopend t.m. 30 septem ber. OOSTBURG Ledel Theater, 14.30 uur: 36Uren in de hel 18 j. 20 uur: Sexy Suzanne heeft ook een nicht 18 j. SLUIS Raadhuis, expositie schilderijen van F. Bakker (tm. 22 juli). Geo pend dagelijks van 10-12 uur en 14- 18 uur. SINT ANNA TER MUIDEN Vml. gemeentehuis, schilderijen en beeldhouwwerken van Jan But en baron meester De Betsenbroeck (t.m. 14 sept.). Dagelijks van 10-12 uur en 14-17 uur. TERNEUZEN Luxor, 14,30 en 20 uur: Kelly's heroes 14 j. VLISSINGEN Aihambra, 20 uur: Chitty Chitty Bang Bang a.l. IJZENDIJKE Cultureel Centrum, expositie van beeld-en en tekeningen van George Minne en Dolf Jaspers (t.m. 12 sept.). Ma, tm. vrijd. van 10-12 en 14-16 uur. Zat. en zond. van 14-16 uur. ZUIDDORPE A. de Blok, 15 uur: Schieting. Het kan in deze actie BeSTEMming Zon vreemd toegaan: terwijl STEM-Europateam vorige week zondagavond een bezoek bracht aan de ij en mevrouw Snoek uit Breda, abonnees van DE STEM en met vakantie een chalet bii de Wahlensee in het dorpje Amden (Zwitserland), bleek abonnee „thuis" al hoog en breed op de ton vijftien te prijken. Noch het Euronateam, noch onze abonnee hadden er on dit ogenblik s vermoeden van dat de familie Snoek er zo goed voorstond, ofschoon mevt Toos Snoek toch toespelingen maakte on de hoon eventueel een reis i Parijs te winnen. En wie weet, ofschoon de rit nog lang ;is «n -er tussen ,i 7 augustus een hele hoop kan gebeuren. Volledig verrast bleek de lijst-aanvoerster van vandaag, mevrouw Gum uit de Bredase Hofwijkstraat. „De actie BeSTEMming Zon vind ik j* weidig, maar ik had niet kunnen denken eventueel een kansje op een Parjj reis te maken. We hebben in de loop der jaren al aan zoveel dingen met: daan en nog nooit wat gewonnen. Het zou wel heerlijk zün als het doorgf Ik weet nog niet wie ik meeneem naar Parijs als ik de reis mocht tvinnei] Misschien mijn zoon wel", aldus mevrouw Van Gurp. Verrassing ook bij een andere jarenlange abonnee, de familie Bossers# de Provincialeweg in Oosteind. Weliswaar zijn ze van de tweede naar de vierde plaats op de top-vijftien gezakt, maar ze houden er de moed inn zou geweldig zijn een reis naar Parijs te winnen. Van vakantie is dit j nog niets gekomen, want drie van mijn acht kinderen zün van de gaan trouwen en dat kost tijd en geld. Als we de reis winnen, ga ik g met mijn man. Wie heeft trouwens onze kaart opgestuurd? Dat zou ik»v eens willen weten. Dan schrijf Ik meteen vanuit Parijs een ansichtkaart 1. P. A. van Gurp, Hofwijkstraat 39, (Lissabon, Portugal) 2. C. v. Gageldonk, Nieuwstraat 87, Mail (Castell de Ferro, Spanje) 3. J. Thielen, Olavstraat 13, Zevenbergschenhoek (Jaén, Spanje) 4. C. M. Bossers, Provincialeweg Oosteind (Ollva, Spanje) 5. Van Schijndel, Norbartstraat 13, Mij (Formentera, Spanje) 6. Mous, Norbartstraat 11, Made (Formentera, Spanje) 7. J. Krijnen, Provincialeweg 92, OosteïJ (Castell de Guadalest, Spanje) 8. E. de Smet, Hoofdweg zuid 81, Zuiddorpe (Onda, Spanje) 9. Schaffelaars, Resedastraat 2, Breda (Salou, Spanje) 10. A. Warrens, Bossestr. 13, Stoppeldl (Gava, Spanje) 11. v. d. Burgt, Kloosterstraat 14, Bergen op Zoom (Barcelona, Spanje) 12. v. Tilburg, Dorpsstraat 79, Halstere» (Calella, Spanje) 13. G. Snoek, Wilderen 178, Breda (Santa Suzanna, Spanje) 14. Vissers, Provincialeweg 190 b, Oostelt; (Plitvice, Joegoslavië) 15. J. A. Peetera, Lijsterbesstraat 6, Raamsdonksveer (Playa de Aro, Spanje) Het werd al eerder verteld: het STEM-Europateam heeft van vele honderden Nederla»iders op weg naar of gearriveerd op hun vakan tie-bestemming, slechts sympathie en de grootste medewerking onder vonden. Dat gebeurde overal waar je Nederlanders ontmoette, ook daar waar je amper zou denken Neder landers tege»i het lijf te lopen. Wij, komend uit ons kille landje met de onbetrouwbare zomers, zoe ken meestal Spanje, de Cöte d'Azur of de Italiaanse en Joegoslavische stranden op, verlangend als we zijn naar drie weken zc»i, warmte, blau we zee en palmen. Edoch, tijdens onze Europareis is gebleken dat er toch heel wat Ne derlanders her en der in de woeste hoogtes verspreid, in een chalet ge plakt tegen de ruige bergwand ge nieten va,i een speciaal soort stilte vakantie. Zo blijkt de streek rond het Zuid-Zwitserse Sierre in de zo mermaanden een groeiende Neder landse enclave te zijn. Zelfs het aantal Nederlandse campings groeit, maar de echte stilte-zoeker vind je slechts ergens op de woeste hoogten, in de rust en de eenzaamheid van de gletsjer, vlak bij de boom grens. Na een half uur steile wandrijden achter zeer muzikaal toeterende gele Zwitserse postbussen - de bestuur der zit rechts in de auto om zowel ANTWERPEN Rubenshuis, 20.30 uur: Openlucht- voorstelling op de binnenkoer: „Het huis van Don Joaquin" van Rose Gronon door het Reizend Volksthea ter. Rubenshuis, expositie „Rubens en zijn tijd", tekening-en uit Belgische verzamelingen, o.a. tekeningen van Rubens, Van Dijck en Jordaens (t.m. 16 okt.). Middelheimpark, expositie 11e Biënnale met hedendaagse sculptuur uit Argentinië, Brazilië, Canada, Mexico en de Verenigde Staten als mede beelden uit Nederland en wer ken van de onlangs overleden kun stenaar Oscar Jespers (t.m. 3 okt.). Geopend van 10 tot 21 uur. BRUGGE Hallen Tweede Triënnale voor Plastische Kunst in België t.m. 14 sept.). Dagelijks van 10-18 uur. GENT Centr. v. Kunstambachten, St.-Pie- tersplein 9, Zeehaven Gent, verle den, heden, toekomst (t.m. 30 aug.). „Kunst na 1945" (t.m. 10 okt.) Zaterdag 17 juli 1971 (Advertentie Hoofdstraat St. Jansteen tel 01140-24^ secuur langs de rotswanden all langs de afgronden te kunnen mi noeuvreren - bereikte het Europa-I team vorige week zaterdagmiddail tegen drieën het poppenhuis-dorpjil Zinal, vlak onder de 4600 meier! hoge altijd witte top van de gigantT sche Weisshorn. We waren in het land van «1 vierduizrfiders zoals de Zwitser zü'l bergen Doven de vier kilomettl noemt. Een paar nauwe straatjes! volgebouwd met houten chalets, e"l stuk of drie winkeltjes, een VWI kantoortje, een mooie waardin i>| herberg Le Ferme én, als scM| contrast met het pittoreske, eeil gloednieuw c»i hypermodern tennis! park. En daar woonde de gastvrije fawl lie Marien uit Nijmegen, een maai"! lang te gast in het gloednieuw! luxe-chalet Le Tsirouc. Vader Mal rien, chef van de Philips transistor fabriek in Nijmegen, moeder Mal rien, hi'.i dochtertje Janine en h™| zoons Cyril en Norbert. Een warm'! ontvangst voor het STEM-EuropaT team, ook daar, zover van de bewoon-' de wreld. Tientallen computerkas' I ten werden door de familie Mark» 1 verspreid onder de Nederlanders i» I de omgev?»ig. En wie ooit eens l"11 dorpje Zinal aandoet, zal daar, in W Ferme, op de bar, een asbak vindt" van DE STEM, dagblad voor Zuid west Nederland. Kamperland Toeristenkerk M-'Jr lenweg 69. Zaterdag 19.00 uur e' I zondag 9.00 en 10.30 uur. Kortgene Ned. Herv. kerk. Za-| terd-ag 19.00 uur. Dishoek-Koudekerke Toeristen- j kerk. Zaterdag 19.00 uur en zonda£ 1 10.00 u-ur. Domburg Bijkerk Badhuisweg Zaterdag 19.00 uur. Oostkapelle Ned. Herv. kei) Zaterdag 19.00 uur. Veere Ned. Herv. Kerk. Zon-| dag 8.30 uur. Vrouwenpolder Toeristenkerk I Fort den Haakweg. Zaterdag 19-W uur en zondag 10.00 uur. Westkapelle Toeristenkerk Ba- zienstra-at 3. Zaterdag 19.00 uur zondag 10.00 uur. Zoutelande Toeristenkerk Bos weg 48. Zaterdag 19.00 uur en zon dag 10.00 en 19.00 uur. (Van onze corresponds TERNEUZEN Gistl werd op het kruispunt nabil napolder de bestuurster bromfiets, de 22-jarige lee pleegster L. d'H. uit Hulst, den door de automobilist L. Hoboken (B.) doordat zij, rang verleende. Het meisje 1 den op aan hoofd en benen, j per ambulance naar het St. ziekenhuis te Hulst gebrachtj (Van onze corresponden MIDDELBURG Gisteravol H. B. uit Middelburg zijn hori laten op de Generaal Eiscnhov Daar ontmoette hij twee losge schapen. Door het geblaf van r raakten de schapen dusdanig evenwicht dat zij door een git neel de christelijke lts beek binnengingen. De twee in de school en de opgaaf vooj litie was om hen eruit te Daarvoor heeft men het glas paneel verwijderd waarna schapen uit de school heeft De schapen bleken in het geh| te zijn verwond. Vooruitzie voor zond maandag, opgesteld het K.NJ vrijdag om 18.00 Zonnige perioden, plaatselijk een bui en tempeij iets onder normaal. Weersvooruitzichten in cijf middeld over Nederland. Voor zondag: aantal uren tot 9; min.:-temp.: van 0 tot 4 onder normaal; max.-temp.: val 5 graden onder normaal; kans droge periode van minstens 90 procent; kans op een geheel| etmaal: 60 procent. Voor maandag: aantal uren 1 tot 10; min.-temp.: van 0 tot 4 i onder normaal; max.-temp.: tot 5 graden onder normaal; k: een droge periode van minstc- uur: 90 procent; kans op een droog etmaal: 60 procent. Zonnige perioden en slechts kleine buienkans. Nog een mati koele noordwestelijke wind. T( ratuur 16 tot 18 graden, zee 17 graden. Vooruitzichten: lan-i enige verbetering met zon en der zeewind. Morgen, zondag 18 juli. Berg Zoom 11-58, Hansweert 11.1 23.54, Terneuzen 10.45 en Vlissingen 10.16 en 22.51, Wem ge 11.48. Maandag 19 juli. Bergen op 0-31 en 13.10, Hansweert 12.34, neuzen 11.59, Vlissingen 11.31, meldinge 0.21 en 13.10. Konstanz 3942, Rheinfe 246-1, Straatsburg 244-6, Plit dorf 387 -3, Maxau 436 -5, Plo- gen 129 pla 7, Mannheim 25a Steinbach 110 pl. 3, Mainz 24 Bingen 170 -6, Ka-ub 185 pl.l, 230 onv., Koblenz 188 pl. 11, K( M2 pl. 4, Ruhrort 297 -6, Lobitl -8, Pannerdense kop 888 -4. N gen 707 8, IJsselkop 817 -3, I IJssel 339 -1, Deventer 225 -5, sin 5456 pl. 6, Borgharen 3840 Belfelt 1092 pl. 6, Grave ben de sluis 504 pl. 3,

de Stem | 1971 | | pagina 2