Marg; „IN DE COLS LOST MERCKX MU NIET MEER" ZOETEMELK KAN TOUR REDDEN iaret Court tegen Evonne Goolagong finale UITSLAGEN EN KLASSEMENTEN JEUGDCOMMISSIE WIL NU EEN NIEUW BELEID Meen in dubro citron git echt citroensap Huldiging van Jo Schout Heikant 1 1 BILLY JEAN KING LIJDT NEDERLAAG ASPAROECHOV VERONGELUKT Wil Wielerclubs worden meer ingeschakeld Supportersclub in Lamswaarcle PROFKOERS IN ST.-JANSTEEN Honkbaltoernooi in Vlissingen s-ILeercnhoek Inter Viola aan leiding 81ÊBSM/IN* titelstrijd Nu citroen frisheid voor uw hele afwas VAN POECKE NIET LANGER AMATEUR Toernooi OBK Zeeuwen in nieuwelingen sport OINANT Een halve citroen in dit flesje DIEPVRIEZER? KOELKAST? HULST Donderdag 1 juli 1971 Billy Jean King: gewipt. WIMBLEDON (ANP) Margaret Court, als eerste geplaatst, heeft gis teren de eindstrijd dames enkelespel van de Wimbledontenniskampioen- schappen bereikt. In de halve fina les versloeg de Australische met 4 6 61 en 60 haar landgenote Judy Dalton. De Australische Evonne Goola gong bereikte de finale door de Amerikaanse Biilly Jean King met 6—4 64 te verslaan. Trudy Walhof, diemet de Italiaan Palmieri uitkomt, heeft in de derde ronde gemengd dubbelspel een nederlaag gelegden tegen de Australisoh-Amerikaanse combinatie McDonald-Hogan: 62 9—8. Betty Stoeve zorgde er gisteren voor dat het Nederlandse aandeel in het Wimbledon-gebeuren niet tot nul werd gereduceerd. Samen met haar Zuidafrifcaanse partner Robert Maud won ze in de vroege middaguren de partij tegen het Russische dubbel Metreveli/Morosova, dat twee jaar geleden tot de finale doordrong. De derde set de ontmoeting was de avond tevoren bij one set all af gebroken werd met 6-4 gewonnen dank zij een doorbraak op de service van O'lga Morosowa. Later op de dag plaatsten Maud en Betty Stoeve zich bij de laatste acht door een over winning in twee sets (6-4, 9-8) op het Australische dubbel Dibley/Kerry Melville. In de kwartfinales moeten zij donderdag aantreden tegen Owen SOFIA (ANP) Twee Bulgaarse voetbalinternationals, beiden uitko mend voor Levski Spartak, zijn woensdagmorgen bij 'n auto-ongeluk om het leven gekomen. Het zijn de zeer talentvolle spitsspeler Georgi Asparoechov en Nicolas Kotkov. Davidson/Billie Jean King. De uitslagen zijn verder: gemengd dubbelspel: vierde ronde: Collins- Appleby (VS) - Deel-Bentzer (VS- Zweden) 6—3 16 86. Dames dubbelspel: kwart finales: Chanfrau- Durr (Fra) - Mosthoff-Orth (Wdl) 6—4 6—3. (Van onze speciale verslagge ver) MARCHE-EN-FAMENNE Op de erelijst van bergkoningen in de Tour de France komt, behalve Eddy Merckx, geen renner uit de lage landen voor. In de geschiedenis van de Tour waren de gevleugelde klim mers steeds Italianen, Fransen of Spanjaarden. Renners, geboren in de Pyreneeën, Alpen, Apenijnen met bij wijze van spreken een col voor de deur. De erelijst is er een met veie beroemde namen. De geheimzinnige Fransman René Vietto bijvoorbeeld, die in 1946 koning van de bergen werd en de legendarische Italianen Fausto Coppi en Gino Bartali, de campionissimi die soms met een half uur voorsprong in een rit door het hooggebergte aan de finish arriveer de, komen erop voor. In de jaren vijftig brak het tijdperk van de Spaanse klimmers aan. Jezus Lorono opende de rij, gevolgd door Frederi- co Bahamontes, die maar liefst zes keer bergkoning werd- Alleen de Luxemburger Charly Gaul, ook wel de „engel der bergen" genoemd, kon het Spaanse succes drie jaar onder breken. In de jaren zestig, toen Bahamon tes te oud geworden was en als een der eersten op een col werd gelost, diende zich een nieuwe Spaanse klimgeit aan, Julio Jiminez, een vent je met ranke beentjes en een groot hart. Hij danste dirie jaar lang als de beste naar de toppen van de Tour- malet, Aubisque en Galibier. Maar ook voor Julio begonnen tenslotte de jaren te tellen. Een klimmer is vlug oud. Toen Julio in 1967 voor het laatst zioh in zijn terrein, de cols, als de beste kon handhaven, had dit al veel te veel van zijn krachten gevergd. Een jaar later reed hij, het was gewoon zielig om te zien, als een dweil omhoog. Zijn plaats op het erepodium werd ingenomen door zijn landgenoot Aurelio Gonzales, die zich in dat jaar ook al in de Ron de van Zwitserland de beste klimmer had getoond. Maar Aurelio zou niet lang plezier van zijn nieuw verwor ven roem hebben, want in 1969 brak het tijdperk-Merckx aan. Een tijd perk van een man die alles kan op die fiets. Hij verslaat, als het zo uitkomt, de beste sprinters. Hij klimt ook als de beste. Het is waar dat Merckx in deze dagen geen kampioenen als van Mara-Flandxia, de ploeg Jiminez, Bahamontes, Gaul of Barta- Zoetemelk, herinnerde zich gisteren: x„te wioov Af T -T- T :ru"J-* li tegenover zioh vindt, maar de macht van de 26-jarige Brusselaar is zo groot dat hij de begaafde klim mer van weleer best nog partij zou kunnen geven. Nederland is nooit zo rijk aan klimmers geweest. Er zijn er een paar geweest die goed in de cols omhoog konden. In het begin van de jaren vijftig was Jan Nolten in het hooggebergte soms de even knie van Coppi en Bartali. In de jaren zestig klom de kleine Cees Haast ook met de beste mee, totdat een valpartij een eind aan zijn illu sies makte. Nu dan, vele jaren later, is er een nieuwe klimmer opgestaan, Joop Zoetemelk. Zowel in het SchWrzwald als in de Vogezen, kwam Zoetemelk als eerste boven- Gisteravond ontlokte men de anders weinig spraakzame Zoetemelk in zijn hotel een uitspraak, die opzien baarde. Hij zei: „Ik geloof niet dat Merckx mij in de cols nog kan lossen. Vorig jaar, als Merckx het tempo aangaf, reed ik altijd op het randje van hetgeen ik toen kon. Ik moest zelfs vaak forceren, maar dit is nu niet meer het geval". Noël Foré, assistent-ploegleider VIERDE ETAPPE 1 Genet (Fra-Caput) 6 uur 45 min. 3 sec. (met bonificatie 6.44,43); 2 Go- mez-Lucas (Spa-Momene) 6.45,94 (met bonificatie 6.44,54); 3 Guimard (Fra-Caput) 6.45,08 (met bonificatie 6.45,03); 4 Roger de Vlaeminck (Bel- Schotte) z.t.; 5 Reybroeck (Bel- Adorni) z,t.; 6 Karstens (Ned-Pelle- naras) z.t.; 7 Godefroot (Bel-Plaud) z.t.; 8 Harings (Ned-Pellenaars) z.t.; 9 Merckx (Bel-Driessens) z.t.; 10 Krekels (Ned-Pellenaars) z.t.; 11 Wagtmans (Ned-Driessens) z.t.; 12 Fritz (Dld-Geminiani) z.t.; 13 Mint- kiewicz (Fra-Stablinski) z.t.; 14 Pao- lini (Ita-Giganti) z.t.; 15 Van Schil (Bel-Driessens) z.t.; 16 Van Katwijk (Ned-Pellenaars) z.t.; 17 Hoban (GB- Stablinski) z.t.; 18 Prinsen (Ned- Pellenaars) z.t.; 19 Jiminez (Spa- Langarica) z.t.; 20 Steevens (Ned- Pellenaars) z.t.; 21 Zoetemelk (Ned- Schotte) z.t.; 22 Teirlinok (Bel-Sta- blinski) z.t.; 24 Eric de Vlaeminck (Bel-Schotte) z.t.; 25 Guyot (Fra- Stablinski) z.t.; 28 Tabak (Ned- Schotte z.t.; 37 Thomas Pettersson (Zwe-Martini) z.t.; 38 De Koning (Ned.-Pellenaars) z.t.; 39 Mortensen (Den-De Muer) z.t; 40 Ocana (Sp- De Muer) z.t.; 42 Vianen (Ned.-Ca- put) z.t.; 62 Motta (Ita-Adorni) z.t. Alle andere coureurs werden als 63e geklasseerd, allen in dezelfde tijd als Guimard. Deze groep renners kon namelijk door de grote drukte op de aankomstboulevard de finishlijn niet meer passeren. Het betreft hier dus onder meer: Benjamins, Rentmeester en Van der Vleuten (allen Ned.-Pel- Ienaars). ALGEMEEN KLASSEMENT 1 Merckx (Bel-Driessens) 19 uur 43 min. 14 sec.; 2 Van Springe! (Bel- Driessens) op 21 sec.; 3 Roger de Vlaeminck (Bel-Schotte) op 32 sec.; 4 Gösta Pettersson (Zwe-Martini) op 37 sec.; 5 ex aequo op 42 sec.: Tabak (Ned-Schotte, Zoetemelk (Ned.- Schotte) en Paolini (Ita-Giganti) op 42 sec.; 8 Motta (Ita-Adorni) op 44 sec.; 9 ex aequo op 47 sec.: Thomas Pettersson (Zwe-Martini), Van Impe (Bel-Stablinski), Delisle (Fra-Plaud), Raymond (Fra-Plaud), Thevenet (Fra-Plaud) en Mortensen (Den-De Muer); 15 Ocana (Sp-De Muer) op 47 sec.; 16 Genet (Fra-Caput) op 7,25; 17 Hoban (GB-Stablinski) op 7,29; 18 Van Schil (Bel-Driessens) op 7,30; 19 Jimenez (Sp-Langarica) op 7,40; 20 Genty (Fra-De Muer) op 7,47; 21 ex aequo: Van Neste (Bel- Schotte) en David (Bel-Plaud) op 7,50; 23 Wagtmans (Ned-Driessens) op 8,10; 24 Grosskost (Fra-De Muer) op 8,52; 25 Simonetti (Ita-Martini) op 9,24; 30 Karstens (Ned-Pelle naars) op 10,09; 33 ex aequo op 10,14: onder meer Krekels (Ned-Pelle naars); 42 Van der Vleuten (Ned- Pellenaars) op 10,17; 43 ex aequo op 10,19 onder meer: De Koning (Ned- Pellenaars) en Prinsen (Ned.-Pelle naars); 95 Van Katwijk (Ned-Pelle- naars) op 13,04; 106 ex aequo op 15,09 Rentmeester (Ned-Pellenaars) en Vianen (Ned-Caput); 115 ex aequo op 17,06 onder meer: Harings (Ned-Pellenaars) en Benjamins (Ned-Peilenaars)126 Steevens (Ned-Pellenaars) op 24,03. PLOEGENKLASSEMENT 1 Caput 20 uur 15 min. 19 sec.; 2 Momene op 1 sec.; 3 Pellenaars op 5 sec.; 4 Driessens z.t.; 5 Schutte z.t.; 6 Stablinski z.t.; 7 Plaud z.t.; 8 Mar tini z.t.; 9 Geminiani z.t.; 10 De Muer z.t.; 11 Langarica z.t.; 12 Giganti z.t.; 13 Adomi z.t. ALGEMEEN PLOEGEN KLASSEMENT 1 Schotte 60 uur 17 min. 4 sec.; 2 Plaud op 48 sec.; 3 Driessens op 4,12; 4 De Muer op 8,14; 5 Martini op 8,59; 6 Adorni op 20,01; 7 Stablinski op 20,04; 8 Giganti op 22,59; 9 Langari ca op 30,01; 10 Caput op 31,03; 11 Pellenaars op 31,51; 12 Geminiani op 33,25; 13 Momene op 33,54. ALGEMEEN BERGKLASSEMENT 1 Zoetemelk (Ned.) 54 pnt.; 2 Van Impe (Bel) 32;, 3 Bruyère (Bel) 22; 4 Fuente (Spa) 19; 5 Guimard (Fra) 17; 8 Motta (Ita) 13; 7 Merckx (Bel) 12; 8 Ocana (Spa) 10; 9 Gösta Pet tersson (Zwe) 8; 10 Tabak (Ned) 7. Combinatieklassement 1 Merckx 9 pnt; 2 Zoetemelk 26; 3 Motta 33; 4 Tabak 36. Algemeen puntenklassement 1 Roger de Vlaeminck 65 pnt; 2 Karsstens 47; 3 Guimard 45; 4 Genet 44; 5 Merckx 37; 8 Wagtmans 35; 14 Krekels 17. 1-7-71 5eRIT 208.5 km «uw -RÖBEKE i Geraardsbe/gen /T\ St-Aubert^M ^Ws-Gravenbrakd Ar1 TU^'ivel Vi°cquegn,es'=-QB [s Sombreffe%[rOS£e V l ,,In de /Midi Lilbre van dit jaar demarreerde Merckx op een col van de eerste categorie. Het was een lastige heliing zoals er in deze Tour niet veel zullen zijn. Merckx pakte 200 meter voorsprong en reed zo hard hij kon. Toen kwam Zoetemelk uit het peloton en fietste zo naar hem toe. Joop was nog tien meter van Merckx verwijderd toen deze zioh gewonnen gaf". In dit verband is ook nog een uitspraak van Luc van de Caveye, de arts van de Mars-Flandria-ploeg, interessant. De dokter verklaarde vorig jaar tijdens de Tour: „Zoetemelk is een atleet dlie nog niet volgroeid is. Hij is een laatkomer en zal laat volwassen zijn en dus nog steeds sterker wor den". Aldus zijn de vooruitzichten, dat Nederland en de lage landen aan de Noordzee voor het eerst in de ge schiedenis van de Tour een bergko ning krijgen, niet ongumtig. Zoete melk, geboren in Den Haag en opge groeid in het vlakke land bij Rijp- wetering aan de Kagerplassen toon de als amateur reeds over uitzonder lijke klimoapaoiteiten te beschikken. In de Tour de I'Avenir van 1969, die hij won, arriveerde blonde Joop ook al als een der eersten op de cods. van Ook in de Ronde van Oostenrijk werd hij bergkoning. Dit jaar als beroepsrenner won hij het bergklas- sement in de Ronde van Spanje en in de Midi Libre. Zijn prestaties hebben intussen een juichstemming in de Mars-Flandiria-ploeg teweeg gebracht. Zegt Roger de Vlaeminck, de drager van de groene trui: „Als er iemand is die Merckx nu al in deze Tour kan verslaan, dan is dat Zoetemelk- De manier waarop hij op de hellingen wegsprintte was formi dabel. Als hij dit ook in bet hoogge bergte kan, zie ik Merckx nog niet winnen". Een conclusie die wellicht wat al te optimistisch is, want er wachten de renners immers ook nog twee tijdritten, een van 16,3 km en tussen Versaille en Parijs een van 53,8 km en daarin is Merckx nog altijd enige minuten sneller. Hoe dan ook, Joop Zoetemelk kan de Ronde in sportief opzicht redden. Hij kan Merckx par tij geven. Je voelt in de karavaan hoe zijn waarde van dag tot dag stijgt, 's Ochtends bij de start groe pen steeds meer Fmse journalisten rond Zoetemelk. Met toenemend on geduld wacht men nu op de eerste echte krachtmeting in de achtste etappe op de 1415 m hoge Puy de Dome. JEAN NELISSEN Joop Zoetemelk: Hier naast Roger de Vlaeminck: mogelijk de eerste Nederlandse bergkoning. (Van onze sportredactie) MIDDELBURG De jeugdcom missie Wielerbelangen Zeeland heeft zich het afgelopen weekeinde weer eens laten zien. In Wemeldinge hield de commissie in samenwerking met het plaatselijke comité schooi- wedstrijden. In feite een van de laatsten die worden georganiseerd, want de leden van de commissie willen in principe naar een andere aanpak. Een aanpak waarbij de rol van de twee wielerverenigingen in Zeeland, de wielervereniging Zeeuwsch-Vlaanderen en ZRTC Theo Middelkamp, groter wordt. Im- ADVERTENTIE mers, tot nu toe werkte de commis sie volkomen autonoom. Die status blijft behouden, maar toch zullen de twee verenigingen meer en meer betrokken worden bij het werk. Dit speciaal omdat dat kostenbesparend werkt. Ben Mulder, districtsconsul van de KNWU, ook voorzitter van de jeugdcommissie: „We willen een an der beleid gaan voeren. De details moeten nog worden uitgewerkt, maar de grote lijnen staan tooh al vast. Wemeldinge was nog In de vorm van vorig jaar. In Sluis doen we het dit seizoen ook nog een keer. maar alle andere activiteiten moeten doodeenvoudig veranderd worden, omdat de KNWU de minimum leef tijd voor jeugdlicentiehouders van twaalf jaar naar acht jaar heeft teruggebracht". Iets w-aar Ben Mulder erg blij mee is, omdat zijn commissie nu reeds oip de lagere scholen kam be ginnen met de propaganda voor de fiets. Mulder: „Op achtjarige leeftijd gaat de jongen meestal eens bekij ken welke sport hij zal gaan beoefe nen. Bij twaalf jaar waren we in feite al te laat. Ze vonden het wel leuk eens een keertje mee te doen, maar echt winnen voor de wielren nerij kon je ze niet. De keus was al gemaakt". De omzetting van bet programma van de jeugdcommissie is er op gericht dat de twee wieler verenigingen van Zeeland binnen twee jaar een eigen jeugdafdeling becitten. De jeugdafdeling, die bij de clubs op hetzelfde mo'ment van start zou moeten gaan. Ben Mul der: „Dat betekent niet dat wij dan niets meer te doen zouden heb ben, als jeugdcommissie, want wij houden de supervisie. Dit omdat de besturen van de clubs te weinig mensen hebben voor het jeugdwerk. Het komt er op neer dat er in de jeugdcommissie een splitsing van belangen samenkomt. Het belang van de wielervereniging Zeeuwsch- Vlaanderen en de belangen Van Theo Middelkamp. Door de be stuursleden die bij ons in de com missie zitten, kunnen wij de zaken goed behartigen". Om die zaken draaiende te houden, heeft de com missie veel geld nodig. Ben Mulder tot slot: „Zoals het nu staat kunnen wij net rondkomen, maar als we over meer materiaal moeten kunnen beschikken, dan wordt het moeilijk. We moeten dan maar weer de boer op voor de centen". (Van onze sportredactie) KOEWACHT Theo van Poecke heeft met een vijfde plaats in de Ronde van St. Jansteen afscheid ge nomen van de amateurs. De lange ter hoopt namelijk dat hij in Kruiningen bij de profs vertrekken. Van Poecke heeft zijn licentie nog niet in lijn bezit. (Van onze sportredactie) LAMSWAARDE In Lamswaar- de werd een supportersclub opge richt voor de nieuwelingen Leon Strobbe en Gerry de Jonge. De nieuwe vereniging is van plan nog dit jaar een nieuweling en w e dstrij d in Lamswaarde te organiseren om het tweetal ook eens in eigen dorp te laten koersen. Die wedstrijd zou dan moeten worden georganiseerd in samenwerking met het wielerco- miité van Kloosterzande. (Van onze sportredactie) ST. JANSTEEN De supporters club van Theo Verschueren in St. Jansteen is op het moment met en kele wielermamagers in onderhande ling voor het organiseren van een profkoers. Dit om de Belgische stayer de gelegenheid te geven voor eigen pu bliek te rijden. De profronde van St. Jansteen zou in de eerste week van augustus van dit jaar moeten wor den verreden. Ben Mulder: „We willen een ander beleid gaan voeren.' (V an onze sportmedewerker) HEIKANT Jo Schout, lid van de Hulsterse Atletiekvereniging zal naar aanleiding van zijn behaalde kampioenschappen op zaterdag 10 juli gehuldigd worden in het vereni gingsgebouw in zijn woonplaats Hei kant. De organisatie is in handen van de plaatselijke trim- en sport vereniging Heikant Sport. Voorzitter A. Sclialkens van Heikant Sport zegt hierover: „Jo Schout heeft een grootse huldiging verdiend. Niet ie dere atleet behaald in één jaar vier titels. Het ligt dan ook in onze bedoeling om er een groot dorps feest van te maken, waarbij heel (ADVERTENTIE) Eerst prijs vragen bi] Europa's goedkoopste speciaalzaak Karnemelkstraat 6 Breda tel. 01600-3194» Rotterdam I Den Haag f Utrecht Breda Heikant niet zijn kampioen kan me deleven". Jo Schout die in. augustus gaat studeren -aan de Technische Hoge school in Eindhoven, is voor de atle- tieksport in binnen,- en buitenland geen ombekende meer. In 1969, 1970 en 1971 werd hij Nederlands cross- kampioen in de categorie B-jomgens, terwijl hij enkele weken geleden tijden-s de Nederlandse jeugdatle- tiekkampdoenschappen in Amster dam, de titels veroverde op de 1500 en 3000 meter. Bij al die successen komen dan nog de Zeeuwse titels op de 1500 en 3000 meter. De huldiging begint om 20.00 uur. (Van onze sportredactie) VLISSINGEN De Vlissingse sportvereniging Marathon houdt op zaterdag 10 juli een honkbaltoernooi op de Keersiuisvelden in Vlissin gen. Aan dit toernooi, dat om negen uur begint, wordt deelgenomen door de volgende verenigingen: Eurostars Rotterdam, de houder van de wissel beker, Runners Bergen op Zoom, Veerse Boys Raamsdon-ksveer, Zeeuws Honk Temeuzen, Wombats Waalwijk en Marathon Vlissingen. (ADVERTENTIE) Eerst prijs vragen bi| Europa'» goedkoopste speciaalzaak Karnemelkstraat 6 M?01600-31948 Rotterdam I Den Haag r Utrecht Breda 's-HEERENHOEK In Hotel „De Korenbeurs" worden op vrijdaga vond 2 juli de laatste partijen van het driebandentoemooi van de bil jartvereniging OKB uit 's-Heeren- hoek gespeeld. He strijd om de ere plaatsen gaat tassen de heren L. Westdorp, C. Westdorp en P. Traas, omdat de andere spelers reeds te veel verliespunten hebben. Twee Waalwijkse topbiljarters, W. van Crowvoirt en Ad. Verlouw zul len op deze avond enkele demon stratiepartijen spelen, 350 punten li- bre. Verder een partij driebanden en enkele faratasiestoten. Het drie bandentoemooi begint om zeven uur en de demonstratie om ongeveer ne gen uur. Men verwacht op deze avond veel biljartliefhebbers. (ADVERTENTIE) (Van onze sportmedewerker) GOES Met nog één wedstrijd te spelen staat in groep A van de Goese zomeravondvoetbalcompetitie Gemeentewerken I op de eerste plaats, met slechts twee punten winst op FC Bevelanden 1. In groep B leidt Inter Viola I met nog drie wedstrijden te spelen Op de tweede plaats staat Schelde Inter de ploeg die één punt minder heeft. De uitslagen: groep A Combinatie NS - Inter Scaldis 02, PTT - Gemeentewerken 1 01, Combinatie NS - PTT 60, FC Bevelanden 1 Gemeentewerken 1 00, Inter Scal dis - FC Bevelanden 1 02. Groep B Keuringsdienst - Inter Vio.a 1 13, Schelde Intern. - Inter Viola 2 1—0, Inter Viola 1 - FC Bevelanden 2 20, Inter Viola 2 - Gemeentewerken 2 12, Keurings dienst - Schelde Intern. 11. Stand groep A Gemeentewerken 1 7-13, FC Bevelanden 1 7-11, Inter Scaldis 7-8, PTT 7-2, Combinatie NS 8-2. Stand groep B Inter Viola 1 7- 13, Schelde Inter 7-12, Gemeente werken 2 6-5, Keuringsdienst 7-5, Inter Viola 2 7-5. FC Bevelanden 2 6-0. (ADVERTENTIE) Het adres voor een goede bril of uurwerk. (Van onze sportmedewerker) TERNEUZEN Zeven Zeeuwse renners zullen zaterdag aanstaande in Rotterdam meedingen naar de titel van nationaal kampioen bij de nieuwelingen. Kees Spaans uit 's Gravenpolder die vorige week niet werd genoemd als deelnemer is we] degelijk van de partij. De andere zes Zeeuwen zijn: Mare Groosman Uzendijke, Ad. Vasseur Axel, Johnmy Verbeeke IJ- zendijke, Theo den Herder Biezelin- ge, Leon Strobbe Lamswaarde en Frans de Belie Huist.

de Stem | 1971 | | pagina 19