Vogels doden is gevaarlijl Schuldeisers van Beckers krijgen geen geld ERIC VAN RIE WINT DIA-WEDSTRIJD AMERIKAANTJES IN KAPELLE Bo, doo aan Muis met lang< staar VOGELWACHT CONCLUDEERT IN RAPPORT: MIDDELEN OM VOGELSCHADE TE BEPERKEN NAAR VERWACHTING: Spoedig jeugdkoor Hansweert Bijna 400 hengelaars op internationaal concours te Ossenisse Verbrandingsoven te Kemzeke niet zeker stad streek „Land van Hulst" houdt jubileum tentoonstelling Zeehengelwedstrijd De Knorhanen Geen kraampjes meer langs de weg te Kemzeke Nieuwe werkgroep voor jeugdsoos 's-Gravenpolder SCHADELIJK SCHADE Hulst won van Terneuzen Hengelwedstrijd te Kapelle VoqelwaarcL Schieting te Hulst met 57 schutters NA UITEE BESLISSIF Warmer Strandweer jwatei»stai Donderdag 24 juni 1971 HULST Ter beteugeling van schade door vogels stelt het bestuur van de Steltkluut voor om: X. Het aanstellen van een of meer onderzoekers (biologen of land bouwkundig ingenieurs) die af weer- en bestrijdingsmiddelen gaan ontwikkelen volgens mecha nisch, akoestisch of visueel prin cipe die op ieder gewenst moment gebruikt kunnen worden. 2. Het samenstellen van bestrijdings- teams die opereren tegen voorna melijk de houtduiven en postdui ven en waar nodig wilde eenden. Deze full-time-teams kunnen uit gerust worden met b.v. bedwel mende middelen, raketnetten. ka nongeweren, vangkooien e.d. Door goed overleg met de postduiven- organisaties en een strenge nale ving van de ophokverplichting kan gewerkt worden zonder (Vs belangen van de duivenliefheh- bers te schaden. 3. Een schadevergoedingsregeling op te stellen waardoor de reëel gele den schade vergoed wordt. Het rapport beveelt het onder 3 genoemde aan te bevelen omdat dit op korte termijn uitgevoerd kan worden. De andere twee worden overigens niet van de hand gewe zen. De schadevergoedingsregeling zou naar de mening van het bestuur geregeld kunnen worden door het jachtfonds, genoemd in artikel 28 van de jachtwet waarin o.m. gesteld wordt dat bij de bepaalde maatrege len die dit jachtfonds kan nemen „ook kunnen bestaan in het verle nen van tegemoetkomingen in door wild aangerichte schade, met inacht neming van door onze minister te stellen regelen". De landbouiu in Oost-Zeeuiuseh-Vlaanderen krijgt in toenemende mate last van vogels. (Van onze correspondent) CLINGE „Wij zullen nog ber gen werk moeten verzetten eer alles voor elkaar is, want van deze propa- gandatentoonstelling, die wij houden t.g.v. ons 25-jarig bestaan, willen wij een degelijke tentoonstelling maken". Aldus de heer P. Everaert uit Clinge, voorzitter van de filate listen-vereniging 't Land van Hulst. „Naast de gewone postzegels zul len wij trachten ook hele bijzondere te exposeren. Het zal beslist de moeite waard zijn naar Den Dullaert te komen", zo voegt hij eraan toe De tentoonstelling, die op 8 en 9 oktober wordt gehouden zal door burgemeester P. Molthoff van Hulst geopend worden. In totaal zullen 180 kaders tentoongesteld worden. Die mogen gebruikt worden van de Ne derlandse bond van filatelisten. (Van onze correspondent) HEIKANT De zeehengelclub De Knorhanen hield nabij Walsoor den een zeehengelwedstrijd, waar aan door de zeer slechte weersom standigheden slechts door 27 vissers werd deelgenomen. De vangst was slecht, want slechts zes hengelaars zagen kans een vis te verschalken. De uitslag was als volgt: 1 W. van Swaal, Hulst, 170 punten. 2 J. van Gemst St.-Janisteen, 140. 3 J. van Goethém, Heikant, 135. 4 R. Coole, Heikant, 110. 5 A. van Acker, Ste- fcene (B.) 20. 6 L. Thuye te Wal soorden 10. De trekking van de door de Knorhanen gehouden lotenver- koop zal op zaterdag 26 jtimi in het café van Aug. Bogaert geschieden. Op zaterdag 3 juli zal de club een algemene ledenvergadering houden, waarbij wagens het vertrek van de caféhouder Pr. Soman een clublo kaal zal worden gekozen. (Van onze coiirespondent) KEMZEKE Gedurende de laat ste weken staan er regelmatig kraampjes langs de weg Belgische Paal-Tromp. Deze kraampjes zijn nu allemaal verdwenen. Burgemeester Verbefce van Kemzeke deelde ons mee, dat het absoluut verboden is om langs deze weg kraampjes, waar o.a. paitates-frites verkocht wordt, te plaatsen. (Van een onzer verslaggevers) BREDA „Wat er bij Beckers gebeurd is, is een duidelijk voorbeeld van een bedrijfsvoering zoals het niet moet. Onverantwoord en droevig". Met deze woorden begon gistermorgen in het gerechtsgebouw in Breda mr. W. H. J. Ravens aan zijn verslag van de curatoren in het faillissement van de N.V. Beckers Haardenfabriek te Bergen op Zoom, de N.V. Becking Bon- gers Holding te Ulft en de N.V. Verenigde Bedrijven Beckers. Becking Bongers te Bergen op Zoom. Het verhaal van de curator was zeer perssimistisch. Hij had schuld eisers van het bedrijf per brief al mee moeten delen dat er voor hen zeer waarschijnlijk niets over zou blijven. Zelfs de preferente credi teuren hoeven niet te rekenen op volledige uitbetaling van hun vor deringen. Dat was ook de reden dat slechts drie crediteuren nog de moeite naimen de verificatievergade ring bij te wonen. De verkoop van de fabriek in Bergen op Zoom is nog steeds niet gerealiseerd. Er zijn onderhandelin gen geweest over de verkoop van het hele complex, maar die zijn vastgelopen. Dat was aanleiding voor de curatoren om de surséance (Van een onzer verslaggevers) 's-GRAVENPOLDER De jeugd soos 's-Gravenpolder heeft een nieu we „werkgroep". Deze uit 13 jon gens en meisjes bestaande formatie heeft zich al meteen actief getoond en een aantal besluiten genomen ten aanzien van de soos-activiteiten van de komende tijd- Om de soos financieel draagkracb- tiger te maken wil men zaterdag op het parkeerterrein voor de soos aan de bosseweidie van 1 uur tot vijf uur 's middags voor een rijksdaalder au to's wassen, aan binnen- en buiten kant. Van 4 juli tot en met augustus zal de soos alleen op zondag geopend zijn, van 6 tot 12 uur 's avonds. Alleen speciale evenementen kun nen op andere dagen plaatshebben Het ligt in de bedoeling, om begin augustus twee popgroepen op te la ten treden. De actie voor donateurs is, aldus constateerde de nieuwe werkgroep, een succes geweest: tot nu toe hebben 85 nieuwe donateurs 321,50 opgebracht. van betaling in juli vorig jaar te laten beëindigen en het faillissement aan te vragen. Op het ogenblik wordt geprobeerd het fabriekseoir- plex in gedeelten te verkopen Volgens mr. Ravens zou dit een bedrag tussen de 3,5 miljoen en de 8 miljoen gulden kunnen opleveren Als de verkoop gerealiseerd is. komt als eerste in aanmerking voor beta ling het Gemeenschappelijk Admini stratiekantoor, vanwege de betalin gen aan lonen en salarissen in de periode na het aanvragen van de surséance van betaling en het aan zeggen van het ontslag aan het 700 man sterke personeel. De rest van het geld zou dan gaan naar de Nationale Investeringsbank, waarbij Beokers de gebouwen gehy potheikieerd had. De verwachting van de curator is dat deze bank dan voor een bedrag van 2 a 3 miljoen gulden zal aankloppen bij het rijk dat zich indertijd garant heeft ge steld. Het rijk heeft trouwens ook nog een vordering van ongeveer een miljoen gulden aan diverse belas tingschulden. Concluderend moest curator mr. Ravens dan ook tot de aanwezige crediteuren zeggen dat er voor hen, en hun collegae-schuldeisers, geen cent zou overblijven. De vorderin gen van de crediteuren belopen in totaal een bedrag van ruim vijf miljoen. Volgens de heer Ravens moet de werkelijke schuldenlast nog veel en veel groter zijn en ongeveer 10 tot 15 miljoen gulden bedragen. De curator vroeg zich af of het wel zin had gehad surséance van betaling aan te vragen, gezien de slechte liquiditeitspositie van het bedrijf. Maar volgens de heer Ra vens was dit toch de enige moge lijkheid om nog een maxiimum aan actief te realiseren en waren de verkoopmogelijkheden van het be drijf reëler. Volgens hem was dit ook de reden dat de fabriek in Ulft voortgezet kon worden. De curatoren stelden tenslotte voor het faillissement te doen ophef fen bij gebrek aan actief, nadat het fabriekscomplex in Bergen op Zoom is verkocht. (Van onze correspondent) OSSENISSE Ondanks de zeer slechte weersomstandigheden werd toch r og door 386 hengelaars deelge nomen aan het internationaal zee- hengelconcours, dat door de zeehen gelclub „De Vogel" te Ossenisse werd gehouden. Er werd veel vis gevangen. Er werden een punt per gram en 10 punten voor elke vis toegekend. De laagste prijs, de 78e, werd behaald met 296 p. door H. Man- naert van de organiserende vereni ging. De beschikbaar gestelde be kers werden gewonnen door: Ie bui tenlander: F. Potvliege, Ganda Gent. Ie Nederlander: M. van Duysse, De Vogel. Ie buitenlandse dame: me vrouw R. Suy CCB, Blankenibenghe. le Nederlandse dame: mevrouw Slabbekoorn EGHV Goes, le Neder landse vereniging: Zeester Halste ren. le buitenlandse vereniging: Noordzeevissers Heist aan Zee. Verstkomende deelnemer: G. Jovin Marseille (Fr.). De uitslag was als volgt: le prijs F. Potvliege Ganda Gent met 1105 p. 2e prijs P. van der Marliere Heist. 3e prijs M. van Duysse „De Vogel". De wedstrijd tussen de Bel gische en Nederlandse federatie werd een overwinning voor de Ne derlanders met 13166 p. tegen 10432 P- (Van een onzer verslaggevers) HULST In een rapport komt het bestuur van vogelwacht Oust- Zeeuwsch-Vlaanderen De Stelt kluut tot de conclusie dat de land bouw in toenemende mate scha de lijdt door bepaalde vogelsoor ten. „Daar reeds meermalen ge bleken is dat dit kan leiden tot eigenmachtige en illegale bestrij ding met bijzonder ongunstige neveneffecten richten wij enige voorstellen aan alle belangheb bende instanties", aldus schrijft het bestuur in de begeleidings brief bij het rapport. In de inleiding van het rapport wordt erop gewezen dat Oost- Zeeuwsch-Vlaanderen voor dieren geen „ongestoord milieu" is. Roofvo gels en roofdieren zijn in niet onbe langrijke mate afgenomen waardoor de populatie van bepaalde vogel soorten uit de hand kan lopen en er een plaag kan ontstaan. Ook voed selgebrek voor de vogels in deze overwegend agrarische streek is niet van invloed op de populatie. Er is genoeg. „Er zijn gevallen bekend dat de grondgebruiker ten einde raad naar de giffles grijpt om drastisch een eind aan de schade te maken", aldus het rapport, dat dit begrijpelijk noemt, maar afkeurenswaard omdat daarmee ook andere dan de schade- veroorzakende soorten worden ge troffen. „Op korte termijn gezien mag deze maatregel effectief zijn, in totaliteit echter is dit ingrijpen de sastreus voor het gehele leefmilieu. Het gestoorde evenwicht raakt nog verder uit 'balans en de volgende plaag is al opgeroepen", zo schrijft men. In het rapport worden de vogels waarvan schade (overlast inbegre pen) verdeeld in vier groepen: 1- Postduiven a) van houders die zich niet aan de ophokverplichting houden b) verwilderde vogels w.o. de z.g. torenduiven; 2. Houtduif. 3- wilde eend; 4. fazant De incidentele schade van de fa zant wordt echter buiten beschou wing gelaten omdat hiervoor gemak kelijk een oplossing kan worden ge vonden in onderling overleg tussen grondgebruiker en jachtgerechtig- de. De gewassen die duchtig schade ondervinden van de genoemde vo gelsoorten zijn het koolzaad, de erw ten en de granen (voornamelijk gerst na de uitzaai en het ontkiemen in het voorjaar. Het koolzaad heeft te lijden van alle soorten duiven in het najaar en de winter. Die totale schade kan volgens het rapport oplopen tot f 600,- per ha. Bij de erwten worden na de inzaai zaden opgepikt. Na de kieming, wordt het gewas op het gehele per ceel „afgegraasd". Het opbrengstver- lies door genoemde oorzaken kan oplopen tot f 500,- per ha. Gerst ondervindt schade na uitzaai en ont kiemen, vooral door duiven en wilde eenden. (Van onze cocrespond-ent) HULST Het personeel van de gemeente Hulst speelde een vriend schappelijke voetbalwedstrijd tegen het personeel van het Gewestelijk Arbeidsbureau te Terneuzen. Het Gewestelijk Arbeidsbureau nam reeds na vijf minuten de leiding, maar het gemeentepersoneel bleek weldra de meerdere te zijn en na de rust werd dit in doelpunten uitge drukt door Rottier, Seghers en Naassens, die viermaal scoorden. Hulst won aldus met 41. Eric van Rie ontvangt van mevrouw Nelemans zijn eerste prijs. (Van onze correspondent) HULST In een tot de laatste plaats bezette Koning van Engeland in Hulst zijn de prijzen bekend ge maakt van de diawedstrijd, die werd georganiseerd door fotostudio Nele mans uit Hulst. Alle zesde-klassers van de lagere school hadden met ge leende fototoestellen een groot aantal dia's gemaakt, waarvan de beste 360 voor vertoning in aanmerking kwa men. Een vakkundige jury heeft uren moeten werken om tot beoordeling van de inzendingen te komen. Er bleek tijdens de vertoning een opmerkelijke goede kwaliteit aan dia materiaal te zijn. Eric van Rie uit Hulst kwam als winnaar uit de bus en kwam in het bezit van een prachtig fototoestel. Ook voor de volgende negen plaatsen waren schitterende prijzen beschik baar gesteld. De uitslag luidt: 1 Eric van Rie, 2 Karei Blommaert, 3 Frans van Geyt, 4 Mare Haulez, 5 Nicole Martens, 6 (Van onze correspondent) HANSWEERT. Het zat er in dat binnenkort in Hansweert een jeugd koor zal kunnen optreden. Binnenkort komt voor het eerst een combinatie van jongeren uit Yerseke en Hans- weert samen om aan de eucharistie viering te Yerseke op zondag 29 juni om negen uur medewerking te verle nen. Degene die zich bij het jeugdkoor willen aansluiten, kunnen zich melden bij de heer Van de Zee te Yerseke en Jos van der Borgt te Hansweert. (Van onze correspondent) KAPELLE Er waren 60 deelne mers aan de vierde bekerwedstrijd van de hengelvereniging „De Ka naalvissers", die in Kapelle werd gehouden. De vangst was erg matig, wamt samen brachten de hengelaars 25 bovenmaatse en 12 stuks onder maatse visjes op het droge. Het puntentotaal was 4140. De uitslag was: 1 J. Lêpoeter 610 punten, 2 A. de Kraker 440, 3 J. Ruissen 380, 4 G. Versluys 375, 5 C. van Liere 340, 6 J. Dekker 245, 7 J. A. van Hoepen 200, 8 J. E. van Hoepen 170, 9 Th. Ivens 145, 10 mevrouw v. d. Velde 135. De eerstvolgende wedstrijd '.s op 7 augustus, samen met de hen gelvereniging uit Goes. (Van een onzer verslaggevers) KAPELLE. Een ontmoeting van de burgemeester van Zee land en de commissaris van Zee land zal een van de hoogtepunten vormen van het bezoek dat het koor en orkest van „Musical Youth International" uit de Ver enigde Staten volgende week aan Zeeland brengt. Het bezoek, dat tevens bet begin vormt van een grote tournee door Europa, staat in het teken van het „sister city program" van de stad „Zeeland" (Michigan) en Kapelle (in Zeeland, Nederland). De burge meester van die stad, de lieer Frank Hoogland, zal de musicale vertegen woordigers van zijn stad vergezel len. Het koor en zijn muzikale bege leiders komen zondagavond via Schiphol in Kapelle aan. De 115 jongeren zullen vam 27 jumi tot 3 juli worden ondergebracht bij pleeg ouders in de gemeente Kapelle en bij het zich spontaan ter beschik king stellende internaat voor schip perskinderen in Wemeldinge (gem. Kapelle). De organisatie berust bij de stichting open jeugdwerk Kapell# en de jeugdwerkcommissie van We meldinge. „Er worden in toenemende mate internationale contacten gelegd, vooral tussen de jongeren. In toene mende mate worden de verkeersmo- gelijkheden benut om banden aan 'e knopen. Op die manier kan men ertoe bijdragen dat heel wat tater- nationale misverstanden worden op gelost. Dit is een van de redenen dat het gemeentebestuur vasn Kapel le deze tournee volledig steunt", al dus loco-burgemeester A. P. Schou wenaar van Kapelle. Het Kapelier gemeentebestuur heeft grote bewondering voor de wijze waarop beide plaatselijke jeugdorganisaties samenwerken en werk verzetten. Dit geschiedt vooi een groot deel onder het toeziend oog van de heren Balkenende, vice- voorzitter vain de stichting open jeugdwerk, en Risseeuw, ambtenaar ter secretarie. Musical Youth Inter national is een organisatie van ver schillende creatieve groepen op het gebied van muziek, zang, dans, to neel, musical. „Wel zingen, maar niet brommen", dat is het devies voor de jonge Amerikaanse „toeristen". De organi sators hebben n.l. bepaald dat de Amerikaantjes onder geen voor waarde een bromfiets mogen be klimmen, Vorig jaar zijn maar liefst drie brommers in anderhalve minuut kapotgereden. „Dat heeft niet alleen voor de nodige consternatie en ver wondingen gezorgd, maar ook voor 'n beschadigde auto en moeilijkheden met de verzekering.Die jongens uit Amerika zijn een auto gewend en beschouwen een bromfiets als eert stukje speelgoed". Het programma ziet er in het kort als volgt uit: zondagavond, 20 uur aankomst in Kapelle. Verwelkoming bij „de Vroone" door wethouder van culturele zaken, A. P. Schouwenaar. 20.30 aankomst bij dorpshuis We meldinge. Maandag 28 juni. 15.30 uur officiële otvamgst door gemeen tebestuur Kapelle. 20 uur. Concert in dp Vroone. Dinsdag 29 juni.-, ron drit over Schouwen Duiveland, be zoek aan deltawerken, 20 uur con cert in kerk Brouwershaven. Woens dag 30 juni: bezoek aan Zeeuwsch- Vlaamderen. 20 uur ooncert in dorps huis Wemeldinge. Donderdag 1 juli: 15 uur officiële ontvangst door pro vinciaal bestuur in abdij Middel burg. 15.30 uur kort concert in koorkerk abdij 20 uur concert in St.-Jacobskei'k VTissingem. Vrijdag 2 juli: afscheidsavond in dorpshuis Wemeldinge. Zaterdag 3 juli, 08.45 vertrek vanaf de Vroone Kapelle. Sonja Wijns, 7 Lottie Panen, 8 Jos Meerschaert, 9 Monique Verwilligen, 10 Carla Kouwijzer. Hava Naguila t— Een twintigtal leden van de Vogelwaardense volks dansgroep „Hava Naguila" maakt in de tweede week van juli een trip naar Hoevelaken. Men logeert daar in een blokhut van het plaatselijk jeugdwerk. Op het programma staat onder meer een optreden op het Stadhuisplein van Hoevelaken- (Van onze correspondent) HULST In de zaal St.-Cecilia bij De Vilder hield de sehutters- maatschappij Nooit Gedacht een schieting, waaraam door 57 schutters werd deelgenomen. De hoge vogel werd geschoten door R. Dekindt van Kapellebrug. De beide zij vogels werden geschoten door Fr. Fran- kaert van De Klinge en J. de Vilder van Clinge. Het grootste aantal vo gels, namelijk vier stuks, werd ge schoten door mevrouw R. de -Vil der. (Van onze correspondent) KEMZEKE Het is nog lang niet zeker, dat de verbrandingsoven voor chemische afval in de oude steenfa briek zal gevestigd worden Burge meester Verbeke is de mening toe gedaan, dat de verbrandingsoven voor chemische afval er nooit zal komen. Natuurlijk moet de beslis sing' van de bestendige deputatie te Gent worden afgewacht. Vermoede lijk zal het uitgebrachte advies van het gemeentebestuur en de bevol king wel de doorslag geven. DAGBLAD VOOR ZUIDWEST NEDERLANI Editie voor Zeeland ABONNEMENTSPRIJS t 17.95 per kwartaal, binnen verspreidingsgebied (excl. 50 ct. incassokosten f 6.20 per maand (inci. 9 ct. incassokosten). RAYONKANTOREN: TERNEUZEN Nieuwstraat 9, tel 01150-7920 <4 lijnen) HULST Steenstraat 14, tel 01140-3751 (3 lijnen) GOES Stokstraat l, tel. 01100-8030 (3 lijnen) KLAUHTEN OVER BEZORGING: buiten kantooruren: tel. 01140- 3751 en tel 01158-1940 (Z Vlaanderen) ADVERTENTIE EXPLOITATIE: Wnd inspecteur Zeeland: C Menu (01100-4316) Hulst en O Z. Vlaanderen: Th de Bakker (01150-2601) Oostburg en W Z Vlaanderen: M Bogers (01170-2893) Kanaalzone en Terneuzen: J Schieman (01155-1224) REDACTIE ZEELAND: Bureau Kromme Weele 4, Middelburg tel 01180-7764 Chef Zeeland- A f Koopman, tel. 01180-7438 Kedaeteui Gues M Kersten tel 01100-6584 Conrdineiend redacteur Zeeuwsch Vlaanderen G van Berkel. tel 01150-4866. Redacteur O Z Vlaanderen: A Verlind tel 01140-3751. b.g g semafoon vla: 01601) 22341 of 01608-2073 of 01156-2237 Kedacteui Kanaalzone en Terneuzen R van der Helm. tel 01150-4865 Sportredactie Zeeland: R van Ueursen tel 01155-1367 Fotojournalist Zeeland: Cor J de Boer tel 01155-2237 Donderdag 24 jun In de, zij het Infori metne aandeelhouder van de n.v. PZEM het woord paniekvoetb; met betrekking tot de li recente beslissingen vt gelijks bestuur van c schappij. Wie de laats kelingen in deze nu bijzonder ondoorzichtig PZEM-affaire heeft S moeten toegeven dat li gelijks bestuur tot nu gelukt de nodige heb verschaffen. Ook de aanvoerder v team, de gedeputeerd! land, niet. Er blijven] vragen onbeantwoord, deeihouders die dinsdag wachting naar het I werk in Middelburg w gen kregen, te horen waar welkom waren geen spijkers met vorm van een duidelij! vorming konden wori gen, omdat de vergt volgens de statutaire uitgeschreven. dal ml kop] Kritiek over de on] Informatie over toch Vooruitzichten voor vrijdag en zaterdag, opgesteld door het K.N.M.I. op woensdag om 18.00 uur: Veranderlijk met hogere temperaturen. Weersvooruitzichten in c middelde over Nederland. Voor vrijdag: aantal ure tot 11; min.-temp.: omstri maal; max.-temp.: van onge maal tót 4 graden boven kans op een droge periode stens 12 uur: 90 procent: een geheel droog etmaal: 61 Voor zaterdag: aantal urn tot 9; min.-temp.: van onge maal tot 4 graden boven max.-temp.: omstreeks kans op een droge periode stens 12 uur: 70 procent; ka geheel droog etmaal: 40 pr< Vandaag stabiel en zonni weer met een zwakke z wind. Temperatuur 17 tot 1 zeewater 15 graden. Vooruitzichten: juni bren merweer terug met in de dagen overwegend zonnig strandweer. DEN HAAG Konsl (plus 1), Rheinfelden Straatsburg 322 (-34) PI 488 (-23), Maxau 554 (-35), gen 146 (-5), Mannheim 4 Steinbach 176 (-7). Mainz Bingen 294 (pl.4), Kaub 3' Trier 288 (-9). Koblenz 31 Keulen 344 (pl.14), Ruh (pl. 31), Lobith 1125 (pl.2 nerdense kop 1088 (pl.26), 909 (pl27), IJsselkop 956 Eefe IJssel 452 (pl.6), Devi (pl.8), Monsin 5474 (-18), B 3927 (-67), Belfeld 1130 (-2 beneden de sluis 502 (pl.2) het aanbrengen van een 1| king aan het splitsmgspun kop zal tussen 10.00 uur uur de vaart naar en van niet. vandaag zijn gestremd. Morgen, vrijdag 25 juni op Zoom 05.27 en 17.49, 04.36 en 16.57. Terneuzen 16-15, Vlissingen 03.21en 15 meldinge 05.17 en 17.39. J

de Stem | 1971 | | pagina 14