Enthousiast publiek in Kamperland Vlot verloop van de wedvluchten vanujt St.-Quentin eter van m erwe 99 VLISSINGEN GELIJK TEGEN NEUNKIRCHEN Nooit meer tussen de palen Uitslag wedvlucht Bourges Herinnering Derde plaats Bert Begijn sport PERSPECTIEF UITSLAGEN Dinsdag 22 juni 1971 (Van onze paardesportmedewerker) KAMPERLAND Tegen alle verwachtingen in is het demonstratieve deel van de Zeeuwse dag van het paard onder de stralen van een zeer bescheiden zonnetje afgewerkt. Dat paardesportliefhebbers niet gauw van hun stuk te brengen zijn is weer eens bewezen tijdens deze twee de Zeeuwse paardendag. Al stroomde de regen, toch waren vrijwel alle deelnemers aan de keuringen, die om 9 uur begonnen, aanwezig. Soms had het in draf voorbrengen van de paarden en pony's meer weg van een waterballet. De onder auspiciën van de Gewestelijke Bond voor Zeeland van Landelijke Rijverengiingen gehouden dag begon met een rassenshow waarin alle in Zeeland voorkomende paarderassen aan de hand werden rondgeleid. Hierna volgde de eerste inatnche van het puissance springconcours, waarvoor de beste Zeeuwse ruiters waren uitgenodigd. Het parcours be stond uit negen hindernissen met aan hoogte vain 1.10 mieter. Eetn van deze hindernissen moest twee maal gaspromgen worden. Van de twaalf deelnemers maakte de helft acht of meer fouten. Aan de tweede manche mochten er dus 25 niet meer deelne men. Er stond toch nog een boeiende strijd te wachten in de tweede man che, maiair eerst moesten de ringrij- ders het eerste gedeelte vain hun wedstrijd afwerken. Het was een indrukwekkend gezicht hoe deze ruiters hun zware Zeeuwse trek- net een sprong in de galop lieten stormen en hoe zij tij deze galop nog kans zagen de ring aan hun lans te rijgen. Heet publiek keek geboeid naar de hoogbanige gangen van de Hack ney's, zowel grote als kleine maat. Hierna demonstreerden de Shetlan ders als de kleinste vertegenwoordi gers van de paarden een staaltje van hun kunnen. De hindernissen voor de tweede manche van het springconcours wa ren deze keer aanmerkelijk hoger. Er bleven dan oioilc ma deze manche slechts twee combinaties foutloos over en wel Suzan Malcorps met Can,ga en C. de Visser met Elza. Deze combinaties streden in een barrage om de eerste prijs, die ge wonnen werd door Suzan Malcorps. Op de tweede plaats eindigde C. de Visser, terwijl als derde A. Mallj aars met het paard Flits werd geklas seerd. Terwijl de riinigrijders tijdens hun tweede optreden om de hoogste eer streden, door steeds kleinere ringen te plukken, werden de mees te hindernissen verwijderd om meer ruimte te hebben voor de kinderen van de diverse ponyclubs. In door pony's getrokken rijtuigjes gezeten en gestoken in de klederdracht van verschillende streken van Zeeland zaalls Axel, Zuid-Beveland en Wal cheren en een groepje uit Hulst in Russische kledij voerden zij hun show op. Nadat de diverse prijzen van de ochtendrubrieken waren uit gereikt, gaven gehandicapte kinde ren van de stichting „Jos de Graauw-fonds" uit Bergen op Zoom in een keurige demonstratie te zien hoeveel plezier ook zij van de po- nysport kunnen beleven. Het is te hopen dat ook Zeeuwse gehandicapte kinderen in de gele genheid gesteld zullen kunnen wor den vertrouwd te geraken met po ny's. Nadat de voorzitter van de Zeeuwse paardendag met een vier span Zeeuwse trekpaarden voor een landbouwwagen liet zien, dat hij nog wel iets anders kan dau een paardcdag organiseren, was het ge hele terrein voor de Dartmoor-po ny's beschikbaar. Twintig combina ties van de ponyclub Hulst voerden onder leiding van hun instructrice, mevrouw M. H. Lockefeer-van den Dungen, een Russische bruiloft op. Hiedna kon het publiek genieten vam een demonstratie, uitgevoerd door leden van het rijcentrum Haa- ran, onder leiding van de heer Van Meerwijk. Als voltige paiand werd -hier gebruik gemaakt van een vor- treffelijk beheerst galopperende Ha- flinger. De Landelijke Rijvereniging Oranjezon onder leiding van instruc teur de heer F. P. de Munck, liet tijdens de uitvoering van een sprinigcairro-usel zien, dat de dressuur en het springen heel goed gecombi neerd kunnen worden, terwijl de springruiter de dressuur beslist niet missen kaïn. Dat de Fjorden paarden braaf zijn wais bekend, maar war'de clowns die nu in de ring verschenen met deze dieren uithaalden, mag toch wal als een overtuigend bewijs hiervoor gezien worden. Nu lieten De New Forest Ponies van de Pony club De Kleppertjes uit Axel onder de bezielende Leiding van de heer en mevrouw De Feyter zien dat nog steeds rekening met deze club ge houden moet worden. Alle figuren werden keurig gereden en de ver schillend gekleurde blouses van de zestien deelnemers gaven het geheel een kleurig beeld. Ni Fen van de ponyruitertjes in actie tijdens de dag van het paard, in Kamperland. (Van onze duivesportmedewerker) ZAAMSLAG. Na de eerste wed vlucht in dit seizoen voor de jonge duiven van de vorige week, die voor velen een tragisch verloop kende en dus alle reden gaf dat het verdere verloop van het vluchtprogramma daardoor sterk beïnvloed zou worden, hetgeen moge blijken uit het aantal deelnemende duiven aan deze St.- Quentin dat aanmerkelijk minder was dan de eerste Doornik, respectie velijk Quievrainvlucht. Waren dat in' Breskens de vorige week 544 jonge duiven, nu kwam men slechts tot een 300. In de combinatie AxelStoppel dijk kwam men zelfs maar tot 53, hetgeen aanzienlijk beneden het. nor male aantal is. Toch verliep deze St.-Qu tinvlucht vrijwel normaal. De duiven konden 's morgens om 7 uur het luchtruim worden ingestuurd, en de licht tot halfbewolkte hemel, plus een matige uit zuidwestelijke richting waaiende wind, droegen er toe bij dat door de meeste duiven aanneembare snelhe den werden behaald, waarbij dan re kening dient te worden gehouden dat het talrijke pub] og eenmaal pa- alle deelnemers de riragrijders, wat een in de geschiedenis is, voor liek. (Van onze sportredactie) EREDA Hij was er zeven toen hij voor het eerst tussen de witte palen dook. Drie jaar later speelde hij al in de competitie en op 17-jarige leeftijd was hij de laatste man in het eerste team van NAC. Maar ook dat was niet genoeg. Via het nationaal militair team, het UEFA-elftal ontwikkelde zijn talent zich tot Nederlands hoogste niveau en Elek Schwartz, destijds bonds coach, haalde Peter van der Merwe in het Oranjeteam. „Ik heb ailes in het voetbal meegemaakt. En ik ben er blij om". Peter van der Merwe, glorieuze triomfen en grote hoogten. Afgelopen donderdag, in het centrum van Leiden, stond hij te huilen. Hij, de grote man, 29 jaar. Afgekeurd. Hij zou nooit meer kunnen keepen. Zes maanden lang had hij gesukkeld met een enkelblessure. Hij had er alles aan gedaan. Gips, electrolyse, onderwatermassage, tabletten, injecties en rust. Bij dat laatste is het gebleven. Het mocht niet meer helpen. Peter van der Merwe, geboren en getogen tussen de palen bij NAC heeft vroegtijdig afscheid genomen. Hij heeft er zich al mee verzoend. Nu, enige dagen later, zweeft er een wrange glimlach over zijn gezicht. komen", bekent hij. „Ik ben wel komen", bekend hij. „Ik ben wel vaker geblesseerd geweest, maar nog nooit zo laing. Zeven maanden. Onvoorstelbaar. Dat had ik nooit voor mogelijk gehouden. Zoiets gaat aan je knagen. Je gaat twijfelen. Em dan, nu ja, als je het dan hoort, dan is de schok niet zo groot meer. Even 'maar. Boem. Je laatste strohalm, waarin je toch nóg steeds hebt ge loofd, wordt weggerukt. Dan klap je toch wel even in elkaar. Maar ik ben daar nu overheen. Ik heb het aanvaard en weet dat alles voorbij is. Enfin, het is geen afgang ge weest. Ik heb altijd met plezier bij NAC gevoetbald. Het was steeds prettig en ik heb in mijn carrière als voetballer alles beleefd en ben overal geweest". Ik En hij somt de landen op, met wie en waar en wanneer. Achtereenvol gens haalt hij Griekenland voor de geest, Egypte, Luxemburg, Oosten rijk, Zwitserland, Duitsland, Malta, Bulgarije, Frankrijk, Oostenrijk, Po len, Noorwegen. Hij vertelt over de vijf interlands met Oranje, over de blessure, die hem destijds uitschakelde een gebroken middenhandsbeentje en o-ver zijn plaats in het nationale team, die hij toen kwijtraakte aan Eddy Pieters-Graafland, de fameuze keeper van Feijenoord. Hij vertelt lang, leeft weer in die tijd en stopt dan bij die zwarte dag, die donder dag verleden week, in het centrum van Leiden. „Maar ik blijf toch naar het voetballen kijken", zegt hij dan berustend. „Het is steeds prettig ge weest en dat is een fraaie herinne ring, die ook veel waard is. Nu wordt geprobeerd om met een kuur die linkervoet toch weer een beetje in het gareel te krijgen. Maar hele maal', dat lukt nooit weer. Misschien is de zwelling over een paar maan den weg. Misschien ook niet. Ik weet het niet. Dat weet niemand. Maar honderd procent wordt het nooit meer. Dat is zeker". 57- schap. Dat eindigt niet met een ka potte enkel". Ondanks zijn capaci teiten en de daaraan verbonden mo gelijkheden is Peter van der Merwe steeds bij NAC gebleven. Hij had er weinig behoefte aan om voor geld elders zijn talenten te etaleren. „Och", peinst hij. „Ik ben geboren en getogen in Breda. Ik heb het bij NAC steeds naar mijn zin gehad. Ja, ik heb wel eens aanbiedingen ge kregen, maar het voetbal was voor mij altijd een liefhebberij. Waarvoor ik wel veel over had. Ik deed alles intensief en wie weet, ik had nog wel een aantal jaren meegekund, maar het einde had ook triester kunnen zijn". En dan troost hij zich met de gedachte aain Tonnie van Leeuwen, eveneens een groot doelman, die bij een auto-ongeluk onlangs het leven liet. „Verdomd jammer", zucht Pe ter, „wat dat betreft heb ik nog geluk gehad. JO SIMONS Peter van der Merwe: „Vriendschap eindigt niet met een kapotte enkel Hij moet nog afscheid nemen van zijn piqegmakkers. Een afscheid van het veid, niet van hen. Want ze komen nog vaak bij hem over de vloer. „Fijne jongens", zegt hij. „Grote spelers, die nu niet meer voetballen en ook de jongens van nu. Dat is een prettig gevoel voor me. Dat blijft, die contacten, die vriend- ADVERTENTIE) TOUR DE FRANCE WEDSTRIJDKRANT VERKRIJGBAAR BIJ IEDERE BEHANGLEVERANCIER (Van onze duivensportmedewerker) ZAAMSLAG De uitslag van de provinciale wedvlucht vanuit Bour ges, waaraan 1212 duiven deelnamen is: 1 Van de Linde-Du Puy, Bier vliet. Snelheid van deze duif 1280,21 meter per minuut, 2 N. Provoost, Hoofdplaat, 3 Koster-Deij, Axel, 4 II. Oosterbaan, OOstburg, 5 A. Wa ge, Zuidzande. 6 J. de Schepper, Koewacht, 7, 11 en 12 G. Dusar- duyn, Groede, 8 J. Philipse, Yerse- ke. 9 E. de Kindt, Sint-Jansteen, 10 R. Verstraeten, Oostburg. 13 Gebrs. Korff, Souburg, 14 A. de Poorter, Hulst, 15 J. de Block en Zoon, Koewacht. Kring West Zeeuwsch-Vlaanderen - Walcheren. Deelname 421 duiven. 1 Van -de Linde-Du Puy, Biervliet, 2 N. Provoost, Hoofdplaat, 3 H. Oos terbaan, Oostburg, 4 A. Wage, Zuid zande, 5, 7, 8 en 10 G. Dusarduyn, 6 R. Verstraeten, Oostburg, 9 Gebrs. Korff, Souburg. Concoursbond Zuid- Beveland met 302 duiven. Hoogste snelheid 1217, - m.p.m. 1 en 7 J. Philipse, Yerseke, 2 en 4 C. Zegers, Biezelinge, 3 P. Pieters, Lewedorp, 5 C. Hermes, Lewedorp, 6 L. Traas, 's-Heerenhoek, 8 F. Hundersmarck, Kapelle, 9 E. Vermast, Yerseke, 10 Jac. Minnaard, Krabbendijke, (Van onze sportmedewerker) VLISSINGEN Voor de eerste maal in de geschiedenis van de thans voor de zevende keer gehouden sportuitwisseling tussen Vlissingen en Neunkirchen is het Vlissingen ge lukt zijn Duitse tegenstander te be dwingen. Nadat alle onderdelen af gewerkt waren was de einduitslag 1414. In dit sportieve internationale festijn waren de slechte weersom standigheden helaas spelbreker. Zo moesten de onderdelen model- en zweefvliegen van het programma af gevoerd worden. Het eerste onder deel van de uitwisseling was het paardrijden. Dit leverde direct ai de eerste punten voor de gastheren op. Bij de dressuur behaalde Vlissingen 725 punten en bij het springconcours 685 tegen. Neunkirchen respectieve lijk 580 en 585 punten Bij de handbalwedstrijden werden de punten eerlijk verdeeld. Bij de heren versloeg Neunkirchen de gas theren met klein verschil: 17-20; maar de neren-junioren van Vlissin gen brachten de balans weer in evenwicht (10-8). De -da-mes speel den in de zaal een klasse beter als de Duitse dames en wonnen met 21- 5. Op het veld waren de Zeeuwse heren duidelijk de mindere: 3-17. Ook bij het tafeltennissen werd geen beslissing bereikt. De beide herenteams van Vlissingen verloren met 8-2 maar de dames en de junio ren maakten gelijk met respectieve lijk 7-5 en 11-4. Bij he,t biljarten ging de overwinning met het kleinst mogelijke verschil naar Neunkir chen. De eindstand hier was 10-12. 'De basketbalwedstrijd bracht een duidelijke zege voor de thuisclub. De Vlissingse selectie won de wed strijd met 66-38. In de kleine zaal van de sporthal was de judo vereni ging Ki-ai uit Souburg de Zeeuwse vertegenwoordiger. In deze ontmoe ting bleek dat de senioren van Neunkirchen zeer sterk waren ver tegenwoordigd. Vooral op de grond hadden zij een zeer sterke techniek. De toekomst voor de Zeeuwen lag vooral bij de junioren, die met 27-0 wonnen. De meisjes, die met 40-10 verloren werden verrast door de sterke techniek die de gasten ten toon stelden. De heren verloren met 45-5 zodat de Duitsers in dit onder deel de volledige overwinning voor zich opeisten. Bij de volleybalont- moeting werd de zege echter volle dig in eigen huis gehouden. Zowel de dames als de heren wonnen 'met 3-0. Bij de badmintonwedstrijden werd een puntenverdeling gehaald. De senioren verloren met 5-3 en wonnen met dezelfde cijfers. Bij de junioren verloor de B-ploeg even eens met 5-3 maar de A-junioren versloegen hun gasten op overtui gende wijze. Ook de atletiekwed strijden die door Zeeland Sport ge organiseerd werden bracht geen overwinning op. Bij de vier maal honderd meter dames estafette werd door Vlissingen I het Zeeuwse re cord geëvenaard in een tijd 'an 12,1 sec. Bij de dames won Vlissingen met 46-41, maar de heren verloren met 62-34 zodat de balans in even wicht bleef. Na de eerste dag was de totaal stand 9-7 voor Vlissingen en dat gaf perspectief voor de totale overwin ning, maar de tweede dag zou an ders leren. De hockeywedstrijden brachten de stand al weer snel in evenwicht. De jeugd wist nog wel op gelijke hoogte te blijven: 3-3. De heren echter verloren met 3-1. Bij de zwemwedstrijden werd een nieuw Zeeuws record gevestigd en wel door Els Wolff (De Stormvo gels) op het nummer 100 meter rugslag dames in een tijd van 1.23.7. Tweede werd Martha Wolff 1.25.8. Deze prestatie heeft ertoe bijge dragen dat de Zeeuwen in de wed strijden met 169-127 wonnen maar bij de gymnastiek ging de voor' sprong weer geheel verloren door een nederlaag van 118,5-124.80. De toeschouwers in het Vlissingse zwembad waren ooggetuige van een vriendschappelij ke w aterpolowed- strijd die niet voor de totale stand meetelde. De Zeeuwen deden hun naam eer aan en waren in het water de betere formatie. De ontmoeting eindigde in een 6-1 overwinning. Voor de eerste keer stond ook het schieten op het programma. De wed strijd die in de Willem Ill-kazerne werd gehouden bestond uit drie on derdelen: liggend, knielend en pis tool. De Vlissingers schoten iets scherper: 3433-3366. De voetbalwed strijden werden een complete over winning voor de Duitsers. Bij de junioren verloor Vlissingen met 4-0. De senioren verloren met 0-2. Door deze voetbalzege werd de eindstand 14-14. Tijdens de feestavond ter 'af sluiting van deze sportuitwisseling nodigde de heer Giinter Liedtke Vlissingen uit voor een tegenbezoek over twee jaar hetgeen in dank werd aanvaard. Bovendien werd aan burgemeester drs. D. Roemers een kopie van de fles in het wapen van Vlissingen aangeboden voor een plaats in het stadhuis. De heer Al- bert Baur, voorzitter van het Sted- verband für Leibesübungen Neun kirchen reikte aan de leden van de uitwisselingscommissie een herinne- ringsmedaille uit. vele van deze jonge duiven ook in do slechte Doornikvlucht van een week eerder in concours waren. Maar toch zijn er enkele opmerkelijke verschil- len in de diverse uitslagen van do verschillende verenigingen. Hoe die te verklaren zijn, blijft vooralsnog een raadsel. Een sterk voorbeeld daarvan is de vergelijking van de ver eniging „VZV" te Hoofdplaat en de uitslag met jonge duiven van de combinatie AxelStoppeldijk. Ter verduidelijking: in Hoofdplaat vlogen 235 duiven. De eerste duif werd daar geklokt om 8.58 uur, afstand 172 kilo meter. De laatste prijswinnende duif werd geklokt om 9.20 uur. Dit was de 80ste prijs. Een klein rekensommetje zegt dus: in een tijdsbestek van 22 minutefi arriveerden in Hoofdplaat 80 duiven van deze vlucht. Bekijkt men nu de situatie in AxelStoppeldijk Daar vlogen dus aanmerkelijk minde' duiven dan in Hoofdplaat. De eerste duif werd in Axel geklokt om 8.58 uur. de laatste prijswinnende duif bij de jonge duiven om 9.33 uur, afstand 165 kilometer. Hetgeen dus beteken, dat bij deze combinatie slechts 18 duiven in een tijdsbestek van 37 mi nuten op hun hokken terugkeerden Nog een vergelijking met beide ver enigingen: in de combinatie Axel- Stoppeldijk kwam de 18e prijswin naar tot een snelheid van 1077,per minuut, in Hoofdplaat kwam de 13e prijswinnende duif tot 1388,m.p.m „VZV" Te Hoofdplaat met 235 jonge duiven. 1 en 10 H. de Poorter; 2 en 9 J. van de Ameele; 3 Wabeke en Zoon; 4 M. Vermeere; 5 B. Tho- maes; 6 H. de Poorter; 7 Th. Steij- aart; 8 A. de Wever. Met 93 oude duiven, de hoogste snelheid 1502- m.p.m.: 1 en 2 A. den Hamer; 3 A. van de Broecke; 4 en 6 C. van Acker; S A. Timmerman: 7 Scherbeijn en Zoon; 8 A. Dierick; 9 E. Temmerman- d; 10 E. Temmerman. ,,De Eendracht" Terneuzen, met 150 jonge duiven, hoogste snelheid 1450,5 m.p.m.: 1. T. de Bakker; 2 C. Rouw; 3 en 8 A. Bril; 4, 5 en 6 F. F van Meir; 7 J. Wisse en Zoon; 9 A, Vantricht; 10 J. de Exter. j „VWA" (Axel) en „EVN" (Stop peldijk): 1 KosterDeij, Axel; 2 Bol- lemanOostdijk, Axel; 3 J. Wentzler, Stoppeldijk;4 en 7 J. den Engels man; 5 C. den Engelsman; 6 A. Roose, 8 Fl. van Acker; 9 P. den Engels man; 10 Herman en Zoon, allen te Axel. Met een deelname van 160 otii». duiven, hoogste snelheid 1529,1 m, p.m.; 1 en 6 J. Weesepoel; 2 A. de Feijter; 3 en 10 J. Giele; 4 en 7 P. de Bakkpr; 5 A. Peerman, allen te Axel; 8 B. Burm, Stoppeldijk; 9 A, Baart Axel. „Herleving" Kloosterzande, met I oude duiven: 1 B. van Waes, 1538 m. p.m.; 2 Gebrs. Van Poorten; 3 en R. de Kort; 4 A. Vervaet; 6 R. Boo- gaert; 7 Rob de Booij; 8 P. Laffeber; 9 A. Lauret; 10 A. de Rooij. Met 1 jaarlingduiven, hoogste snejheid 1494,3 m.p.m.: 1 J. Dobbelaar; 2 de Kort; 3 A. Wante; 4 J. de Jonghe; 5 B. van Waes; 6 René van Goethem; 7 W. Boogaart; 8 Fons Colpaert; 9 A. Hoefijzers; 10 J. Bisschop. „De Snelle Duif" Clinge. Oude dui ven: 1 B. van de Branden, 1502,70 M pm; 2 en 6 M. Willaert; 3 Th. v. Goe them; 4 J. Willaert; 5 C. van Duijse; 7 A. van Cauteren; 8 J. van de Bran den; 9 en 10 P. BolssensDrumont Met jaarlingduiven, hoogste snelheid 1527,87 m.p.m.; 1, 2, 3 en 10 P. Bob sensDrumont; 4 en 6 E. van Heese; 5 P. Bracke; 7 Th. van Goethem; 8 C. van Duijse; 9 C. van Goethem. „Nieuw Leven" Koewacht met jonge duiven, hoogste snelheid 1443,1 m.p.m.: 1 en 4 R. Meul; 2 A. IJse- baert; 3 Gebrs Elegeert; 5 en 6 K. van Hijfte; 7 A. Geers; 8 Th. Enghels: 9 R. Martens; 10 A. van Nieuwland. Met 101 oude duiven: 1 A. van Rum- ste, 1549,3 m.p.m.; 2 en 6 P. vat Goethem; 3 en 8 W. Verbiest; 4 A, IJsebaert; 5 L. Belaert (Zuiddorpe); 7 H. Beghijn; 9 J. Gijsel; 10 P. Goos- sen. Met 109 jaarlingduiven: 1 A, van Rumste, 1549,3 m.p.m.; 2 L. Se- ghers; 3 J. Gijsel; 4 en 7 A. Martens: 5 J. de Hoekx; 6 Ch. Suy; 8 Jos. de Schepper; 9 W. van der Bilt; 10 W. Verbiest. „De Zwaluw" Sint-Jansteen met jonge duiven, hoogste snelheid 1530. m.p.m.: 1 en 8 C. van Helsland; 2 en 3 J. Prince (Terneuzen); 4 en 5 I- van Dorsselaer; 6 Joh. van de Velde; 7 A. Verket; 9 en 10 Em. de Kind; Met 80 jaarlingduiven, hoogste snel heid 1530,1 m.p.m.: 1 Gebrs Verstrae ten; 2 en 5 P. van Looy en Zoon; 3 Cyr. Blommaert; 4 B. Danckaert; 6 L- van Dorsselaer; 7 R. Vermorcken; 8 J- Strooband; 9 Gebrs Van Acker; 10 F. Smit. Met 75 oude duiven, 1530,1 m- p.m.; 1, 2 en 3 Gebr. Verstraeten; 4 Fl. Blommaert; ,5 P. van Looy en Zoon; 6 en 7 L. van Dorsselaer; 8 B. Danckaert; 9 en 10 Ch. van DorssP- laer. (Van onze sportmedewerker) TERNEUZEN De Terneuzense wielrenner Bert Begijn eindigde zondag in een ni-euwelingenkoers in het Belgische plaatsje Meldert waar aan 41 coureurs deelnamen, afstand 45 kilometer, op een eervolle derde plaats. (ADVERTENTIE)

de Stem | 1971 | | pagina 4