kies je start opde juiste {tests voor werk, vannu: yerplegen j Shell biedt opleidingsmogelijkheden voor kiene jongens die hun technische talent duur willen verkopen. BON 1 P Bij Carmen Curler Company kunt uihelemaal uweigen 6 P JAMIN Cl CCcffl gemeenteziekenhuis dordrecht personeel in de technische onderhoudsdienst produktife personeel ziekenverzorgsters PECHTNEY NEDERLAND N.V. PECHINEY NEDERLAND N.V. „DE WERFKAMPEN" Operator en Meet- en Regeltechnicus Onderhoudsmonteur Rankwerken of Pijpmonteren lasser-pijpfitters monteur-bankwerkers onderhoudsmonteurs lasser-plaatwerkers dieselmonteurs smeerders U wilt dolgraag werken maar niet alle 5 dagen per week?... .J... al (Ned.) N.V. VROUWELIJKE MEDEWERKERS Zaterdag 19 iuni 1971 7„v fje wist het natuurlijk allang. Dat je in de verpleging wilde. Je wist het ge- •woon heel nuchter: om de ménsen 'zou het je gaan. Precies, het géét om de mensen. Maar dan..... gaat het ook om jezelf. Om wetenswaardige dingen alsopleidings- tijd en vakantie, salaris en verdere kansen. Inderdaad, je kunt veel kanten uit. Je kunt echt carrière maken in dit •typisch moderne beroep. Het Gemeenteziekenhuis Dordrecht is zo'n plaats voor een juiste start. Het is groot en modern geoutilleerd: een algemeen ziekenhuis, met ca 600 i bedden. Waar je degelijkopgeleid wordt door serieuze, ervaren docenten die een 'menselijke verhouding' hóóg achten. Doe het direct doelmatig. Kom praten met zuster A. van der Plas op haar spreekuur, elke dinsdag en vrijdag van elf tot twaalf. Neem bus 2 of 3A vanaf station. Of maak telefonisch een af spraak: 01850 - 3 22 22, toestel 115 en 417. Of stuur een briefkaart en je ontvangt nadere informaties. meisjes en jongens die nu of binnenkort in het bezit zijn van een diploma van de middelbare school, van mulo/mavo, inas, avv 1 "TT 2 of de vooropleiding ziekenver pleging Culemborg hebben ge volgd, kunnen op elk gewenst moment in dienst treden. Plaatsing in de kursus voor het diploma verpleegkundige, die na de vakantie begint, is afhankelijk van je leeftijd. je woont in het ziekenhuis. Op je eigen, modern ingerichte kamer. Je eerste dienst kleding, 'kost en bewassing' zijn vrij. Per maand verdien je f 304.- netto in je eerste jaar. Daarbij komt 6 vakantiegeld, een toeslag van ca 14 voor onregelmatige dienst en twee maal per maand een vergoeding var» de kosten - boven f 2,50 - van je reis naar huis en terug. in Dordrecht wonen 100.000 mensen. Die er - vanouds - een plezierige, sfeerrijke stad van hebben gemaakt. Met talrijke winkels en plenty gelegenheid voor sport en ontspanning. De stad ligt prachtig, aan groot(s) vaarwater. Met de beste verbindingen langs spoorweg en weg. Een woonstad van jewelste. Waar het goed werken is. Kies je start op de juiste plaats voor werk van nü: verplegen. voor uw opleiding tot verpleegkundige bankastraat 57 elektromonteurs Jamin in Oosterhout zoekt een aantal ervaren elektromonteurs. Zij worden geplaatst bij de Techni sche Onderhouds Dienst. Deze bestaat uit een groep geschikte collega's, die gewend zijn om in team verband een moderne fabriek technisch aan de gang te houden. Jamin biedt een goed salaris en uitstekende sociale voorzieningen. Inlichtingen dagelijks van 8.30 tot 17.00 uur en bovendien woensdag Assen 19.00 en 20.00 uur op de fabriek aan het Wilhelminakanaal Noord 2, Oosterhout Of bel meteen 01620-6666, Afd. Personeelszaken. geriatrische inrichting te Rilland-Bath (Z.) zou graag in kontakt komen met enkele De voorkeur gaat uit naar kandidaten die al een paar jaar ervaring hebben met verzorging van geriatrische patiënten. Inlichtingen en aanmelding bij de verpleegkundig direkteur de heer F. Riksten, Hoofdweg 60 te Rilland-Bath (Z.) Tel. 01135-451. Je bent nog geen 19 jaar en je hebt gevoel voor techniek. Talent. Dat wil je gebruiken. Ontwikkelen. Je wilt doorgaan, je specialiseren en een uitstekend vakman worden. Maar je denkt ook aan je portemonnee. Want je bent zakelijk genoeg om je niet aan de eerste de beste te verkopen. Kom nou! Prachtig! Shell heeft waardering voor jongens als jij. En bij ons. krijg je alle kans om te woekeren met je talent. Reken maar. Bij Shell Nederland Raffinaderij en Shell Nederland Chemie in Rotterdam-Pernis kun je in dr 2 jaar worden opgeleid tot een uitstekend vakman. Je kunt kiezen uit de volgende vakrichtingen, waarvoor de opleiding in september begint: Langs stippellijn afknippen als je MULO/MAVO met wiskunde of LTS (metaal T-stroom) hebt. De mogelijk heid bestaat dat de meet- en regeltechnici hun opleiding gedeeltelijk via de Centrum- Vakschool krijgen. (Bemetel-opleiding) waarvoor een getuigschrift LTS (T- of P-stroom) wordt gevraagd. Allemaal beroepen waar je iets aan hebt. Waar je verder mee komt. De opleidingscursussen zijn niet alleen helemaal gratis, maar je krijgt er nog een behoorlijke toelage bij ook! Zo maar. Om je alvast te wennen aan de vele voor delen die je na je leertijd als werknemer van Shell zult krijgen. Zoals een goed salaris, goede sociale voorzieningen en alle mogelijkheden om jezelf op te werken. Waar je ook woont - in Delfzijl, Texel of Maastricht - vul onderstaande coupon in en wij sturen je een brochure waarin je alle informatie vindt over reiskosten vergoedingen, plaatsing in gastgezin, ruime vakanties, sportaccommodatie enz. enz. En wacht er niet te lang mee. Denk aan je toekomst. Denk aan ShelL Graag ontvang ik uw brochure „De Wegwijzer" plus voor waarden en aanvraagformulier. Naam: Adres: Plaats: Opleiding: Geb. datum: SHELL NEDERLAND RAFFINADERIJ N.V. SHELL NEDERLAND CHEMIE N.V. Afd. PFO 004/1811 Postbus 7000 R'dam Informeer ook eens bij de Afdeling Jeugdbemiddeling van het Gewestelijk Arbeidsbureau ia je woonplaats. GROEP PECHINEY zoekt voor haar Aluminiumfabriek aan de Sloehaven te Vlissingen- Oost: Leeftijd20-50 jaar. Onze voorkeur gaat uit naar kandidaten met een ruime ervaring bij •en onderhoudsdienst van een groot bedrijf. Wij bieden aantrekkelijke kansen aan hen die bij een nieuw bedrijf een goede carrière willen opbouwen. Er zijn plaatsingsmogelijkheden voor: In dagdienst en ploegendiensten. Op korte termijn zijn huisvestingsmogefijkheden aanwezig. Heeft U belangstelling voor deze functie, dan ontvangen wij gaarne Uw sollicitatie onder no. E 24, afdeling Personeelszaken °*«hiney Nederland N.V., Postbus 49, Vlissingen. j Zo kunt u bijvoorbeeld uw beste vriendin inschakelen. Met haar spreekt u af op welke manier u belden die 5 werk dagen compleet maakt. Bijvoorbeeld om toerbeurt. Maar er zijn natuurlijk nog veel meer andere mogelijkheden. Die kunt u met ons regelen. Vanzelfsprekend kiest u die regeling die u 't beste uitkomt Uw financiële vooruitzichten zijn héél aantrekkelijk! Want u krijgt een gegarandeerd basissalaris ruim. aandeel in eigen omzet. Uw werk Is afwisselend en levendig. Speelt zich af in de opgewekte en kleurrijke om geving van het gerenommeerde groot-warenhuis. Uw taak is het mede helpen verkopen, advise ren en demonstreren van onze veelgevraagde kwaliteitspro- dukten: pruiken en haarkrulsets. Enige ervaring op het gebied van haardracht, styling en opmaak strekt tot aanbeveling Wij zoeken jonge (25-40 Jaar) Tactvol, behulpzaam optreden en een dynamische, zakelijke aanpak zijn bij uw werk door slaggevend voor uw succes. Hebt u Interesse? Bel ons dan vandaag op! Ons telefoonnr. is: 020-242246. U kunt ook 's avonds bellen, nummer 023-260296, de heer Mookhoek. Brieven kunnen gericht worden aan: Carmen Curler Company (Ned.) N.V. Fokke Simonszstraat 56, Amsterdam GROEP PECHINEY zoekt voör haar Aluminiumfabriek aan de Sloehaven te Vlissingen Oost: voorde diverse afdelingen. f In twee ploegen- en voicontinudienst^ Leeftijd20-50 jaar. f Onze belangstelling gaat uit naar kandidaten die reeds enige jaren ervaring bij een industriële onderneming hebben opgedaan, maar ook ongeschoolden komen irt aanmerking. Wij bieden aantrekkelijke kansen aan hen die bij een nieuw bedrijf een goede carrière willen opbouwen. Op korte termijn zijn huisvestingsmogelijkheden aanwezig. Indien U belangstelling hebt voor bovengenoemde funktie.dan zien wij gaarne Uw sollicitatie tegemoet onder no. F10, afdeling Perso neelszaken. U kunt zich eveneens dagelijks van 9-12 uur en 14-16 uur persoonlijk aanmelden op ons hoofdkantoor aan de Europaweg, Sloehaven te Vlissmgen'-Oost. Péchiney Nederland N.V., Postbus 49, Vlissingen.

de Stem | 1971 | | pagina 8