BOEKHOUDKUNDIGE MEDEWERKER 1 september a.s gaan wij weer starten... ÏJiffl De automatisering biedt U een dynamische toekomst Instituut Tilburg Paa Had leerling- verpleegkundige OR. HANS BERGER KLINIEK VERPLEGENDEN Z-VERPLEGENOEN "DE KLOP" OP DE DEUR een telefonistejreceptioniste hoofd bureau algemene zaken Verenigde Nederlandse Brouwerijen Breda-Oranjeboom N.V. PACKARD INSTRUMENT N.V. Packard Instrument Co., Inc. is een vooraanstaand bedrijf op het gebied van kernfysische meetinstrumenten. In Breda staat sinds 1968 een snel groeiende dochteronderneming van dit moderne Amerikaanse concern. Waar ruimdenkende jonge mensen met ent housiasme werken. Voor onze afdeling "Traffic" zoeken wij een die, behalve in- en exportzaken, ook alle douaneformaliteiten zelfstandig kan be hartigen. De mandie wij op 't oog hebben (tussen 22 en 25 jaar) is waarschijnlijk reeds werkzaam in eendergelijkefunktie, maar dermate energiek dat hij uitkijkt naar meer verantwoordelijkheid en 'n betere toekomst. Wie zo'n vooruitstrevende baan wil, schrijft, liefst vandaag nog, naar de direktie van Packard instrument N.V., Postbus 122, Breda. Belt u liever eerst? 't Telefoonnummer is 01600-39052. Verstegen Caravancentrum Hoeven N ELECTRO- HOOFDMONTEUR RIJN-SCHELDE Rijn-Schelde Montagebedrijf n.v. Vlissingen anno 1971 1 Zaterdag 19 iuni 1971 voor het Ministerie van Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening f.b.v. de Directie van de Volkshuisvesting en de Bouwnijverheid in de provincie Noord-Brabant Taak o.m.: verzamelen en rangschikken van gegevens betreffende situaties op de .bouwmarkt, met name in de sector woningbouw, kwaliteit van bestaande woningen en betreffende resultaten van verschillende subsidieregelingen in hun onderlinge samenhang; beoordeling van woningbouwprogramma's, opgesteld door gemeenten op basis van woningmarktonderzoek. Vereist: middelbare opleiding, bij voorkeur diploma HBS-B. Enige ervaring en/of opleiding op statistisch gebied strekt tot aanbeveling. Standplaats: 's-Hertogenbosch. Salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring, max. f1531,- per maand. Schriftelijke sollicitaties onder vermelding van vacaturenummer 1-2001/0057 (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe) zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1, 's-Gravenhage. AOW-premie voor Rijksrekening. De salarissen zijn exclusief (*Vi% vakantie uitkering In verband met uitbreiding van werkzaamheden hebben wij binnen kort op een van onze administratieve afdelingen te Breda een interessante en afwisselende funktie voor een Opgenomen in de staf van de afdeling zal hij een aantal taken zelfstandig verzorgen, waartoe o.m. behoren: afwerken van kwesties de financiële verhoudingen betreffend; mede interpreteren van boekhoudkundige uitkomsten; onderhouden van interne en externe kontakten, zowel telefonisch als schriftelijk. Onze gedachten gaan uit naar een ambitieus medewerker tot 35 jaar met een uitgesproken boekhoudkundige opleiding en ervaring. Een voltooide Mulo-opleiding alsook het bezit van het praktijkdiploma boekhouden zijn als basis voor een goede taakvervulling- nood zakelijk. :;"v 22 isfèaé Een goed salaris alsook uitstekende overige arbeidsvoorwaarden zijn aan deze funktie, waarin verdere promotiemogelijkheden aanwezig zijn, verbonden. Schriftelijke sollicitaties gelieve u te richten aan: Verenigde Nederlandse Brouwerijen Breda-Oranjeboom N.V. Afdeling Personeelszaken, Ceresstraat 13 te Breda. Telefonischme afspraak kunt u maken onder nr. 01600-24241, tst. 230. Ook in 1971 willen wij graag een groep meisjes en jongens welkom heten die zich als laten inschrijven voor de cur sus ter opleiding voor het diploma Ziekenverpleging A die 1 september a.s. begint. De jongens en meisjes die vóór het begin van de cursus 17 jaar en 7 maanden oud zijn en een Mulo- of gelijk waardig diploma bezitten, kiezen dan bewust het be roep van verpleegkundige, omdat ze een dynamisch beroep willen. Maar ook een vak met toekomstmogelijk heden Ze krijgen een opleiding van 3-j jaar en ontvangen een salaris volgens landelijke regeling. De eerste aanschaf van dienst kleding is voor rekening van het ziekenhuistweemaal per maand wordt een reiskosten vergoeding gegeven. Zij die de bovenvermelde leeftijd nog niet hebben be reikt kunnen toch al sollici teren als adspirant-leerling verpleegkundige. Wil je ook befi°ren tot de nieuwe groep leeHing-verpIéËPundjgbn m ons ziekenhuis? Maak dan teleT6wtsc7f-een afspraak met het hoofd van de opleiding. Je kunt dan alles eerst eens bekijken en daarna beslissen. Het telefoonnummer is (01100) 5510. Schrifte lijke sollicitaties worden graag ontvangen door de directie. Kloetingseweg 47 Goes. SUBSIDIARY OF AMBAC INTERNATIONAL CORP. De Reu Astral A-line Beverley - Gosser sta- en tourcaravans Reuze uit pl.m 40 modellen Dealer voor West-Brabant Oude Antwerpsepostbaan (1 km voorbij ingang Bosbad Hoeven). Tel 01659 - 669. De automatisering oefent een steeds groter wordende aantrekkingskracht uit op de leerlingen die elk jaar hun middelbare opleiding beëindigen. Begrijpelijk. Het is dan ook een dynamisch terrein, waar een sterk groeiende behoefte bestaat aan goed geschoolde en leidinggevende funktionarissen. Het ECONOMISCH INSTITUUT TILBURG (gevestigd bij de Katholieke Hogeschool) geeft opleidingen die voorzien in de scholing van deze funktionarissen: de opleiding voor het examen programmeren (dit is de basisopleiding voor het programmeren van elk type computer) de A.M.B.I.-opleiding, leidt op tot zelfstandig systeemanaiist en de funktie van projektleider in de automatisering en informatie-systeembouw. Deze opleidingen worden in de avonduren gegeven in: Breda, Eindhoven en Heerlen. Beide kursussen geven toegang tot door het Rijk erkende examens. Dit is bij uitstek een mogelijkheid voor administratieve funktionarissen die zichzelf verder wensen te ontplooien. In deze tijd met zijn revolutionaire ontwikkelingen is het noodzakelijk de nieuwe ontwikkelingen bij te houden, zodat het bereiken of behouden van een vooraanstaande positie op administratief gebied gewaarborgd is. Ik wil graag wat méér weten over uw A.M.B.I.-kursussen.Wilt U mi] vrijblijvend uw 40-pagina's tellend "Kursuskompas" toezenden? naam straat: plaats: S. 19' o U kunt deze bon in een gesloten enveloppe toezenden aan: Economisch Instituut Tilburg, Sekretariaat Automatic Opleidingen, Hogeschoollaan 225 Tilburg. TE BREDA De nieuwe kinderafdelingen, welke geheel zijn aangepast voor de observatie en be handeling van epilepsiepatiënten, worden binnenkort in gebruik genomen. Voor de aanvulling van de verpleegkundige staf van de kliniek worden gevraagd met diploma B en Rang en salaris, volgens de landelijke richt lijnen, zullen nader worden overeengekomen afhankelijk van leeftijd en ervaring. Schriftelijke sollicitaties met vermelding van opleiding, leeftijd en ervaring kunnen worden gericht aan het hoofd van de Ver plegingsdienst van De Kiokkenberg. Gal- derseweg 81, Breda. Er staat IHC De Klop NV is een scheepsbouwwerf en machinefabriek waar ongeveer 400 mensen met elkaar baggermaterieel bouwen, dat naar alle delen van de wereld wordt verkocht. Dat kan, omdat alle mensen - van de jongste bediende tot en met de directeur - met elkaar samen werken. Zowel op de werf, in de fabriek als op kantoor. Iedereen op zijn of haar plaats is van belang. IHC De Klop NV die al jaren bestaat gaat hoe langer hoe meer baggermaterieel bouwen. IHC De Klop NV groeit dus nog steeds. Daarom zijn er ook steeds mensen nodig. Vooral jonge mensen, in het bijzonder jonge meisjes. Want veel meisjes die een paar jaar hebben gewerkt gaan op een gegeven ogenblik trouwen. Om die reden hebben we nu nodig, die de moderne talen spreekt, zodat zij niet alleen de nederlandse, maar ook de buitenlandse cliënten telefonisch te woord kan staan en doorverbinden, bezoekers uit binnen- en buitenland op het bedrijf kan ontvangen en correspondentie werkzaamheden kan verrichten ter ondersteuning van het directie secretariaat. U kunt telefonisch een afspraak maken met mevrouw C.H.M. Vriesendorp, 01840-2666. IHC De Klop NV, Industrieweg 4, Sliedrecht. heeft plaatsingsmogelijkheden voor een Funktie-informatie: In overleg met de montageleiding de tijdelijke elektrische installaties op de montagewerken in Nederland doen uit voeren, alsmede het begeleiden van de gloeidienst. De werkzaamheden worden in geheel Nederland uitgevoerd met als stand plaats Vlissingen. Vereist: Het diploma V.E.V. sterkstroommonteur of MTS dan wel gelijkwaardig. Rijbewijs B.E. Ervaring op het vakgebied. In staat zijn (op beperkte schaal) leiding te geven en de werkzaamheden volgens vooropgezet plan te kunnen uitvoeren. Een psychotechnisch onderzoek zal deel uitmaken van de selectieprocedure. Ons bedrijf is zelf-installerend en de can- didaat dient hiervoor de nodige diploma's te bezitten of deze te behalen. Hieraan wordt financiële medewerking verleend. Sollicitaties met volledige gegevens om trent opleiding en ervaring te richten aan de afdeling Personeelszaken, Prins Hen- drikweg 8, Vlissingen. Rijn-Schelde montagebedrijf N.V, verricht montages van landketelinstallaties en tur bines voor de chemische industrie en elec- trische centrales, chemische-, industrië le- en nucleaire installaties, alsmede van staalconstructies en bruggen. LID VAN DE RIJN-SCHELDE GROEP Zaterdag 19 lunf 1 elkaar in een maa de hokjesgeest va waarin dorpjes ve ondernemingen, 1 De onpersoonlijk) steeds meer de v« woon- en leefruii volledig isolemen groepen naar een Communes steken In allerlei bladen niet alleen om det voelt zich alleen, en het sterk gesch en van openbaar paar oorzaken, di De commune is éér Experimentele woning feite kleine leefgemeei creëert in grote woon andere, een derde oplo een actiegroep, waarov deze pagina al eens eer hebben, gevonden te he actiegroep paarse deur uit vier Utrechtse jong meisjes, Anja en Uarlen jongens Gerard en Tom moeilijk doen is hun pr iedereen, die van goede zijn huis openstellen v ander, die die goede wi ervaren en zelfs contribi We herbalen nog even Iedereen die mee wil we zijn voordeur paars met herkenningsteken een gi sleutelgat in het midden betekent dan, dat een vr rustig bij je aan kan bel] afspraak is, iemand met deur is bereid mensen te Iemand met een paarse c echter niet verplicht iem ontvangen. Als er iemai hij komt erg ongelegen hem om welke andere re binnenlaten, dan zeg je i nee. Voor degenen, die het niet zo zien, zo'n paarse c om welke reden dan ook niet paars kunnen schild de actiegroep stickers lal waar naam en aantal ki vermeld kan worden, zijn paars met een geel het midden en dragen he opschrift: „Zoveel buizen cellen". Mensen die zioh met bun eigen sleutels, p deuren, open deuren vrij ontvangen, vrij om je te Valse vriendelijkheid is j vriendelijkheid. Om nog wat meer van gedachten achter het paa idee te weten te komen, eens gaan praten met één initiatiefnemers, Tom Ke bebaard, zacht en nauwel tot praten omdat het alle vanzelf spreekt, zelfs de weigering. „Sommigen vinden het tegenstrijdig, dat de actie paarse deur zo de nadruk het weigeren. Ais de huis zioh niet bezwaard voelei weigeren, voelt degene, zich niet vernederd: hij g naar de volgende paarse lang tot hij succes heeft. I met een paarse deur wil w belt, maar hij is toch ner. verplicht? Stel je eens voc huisbewoner zich wel verj voelt: Hij laat één of twee iemand binnen, die hij eig binnen wilde laten, heeft e van en haalt de sticker v: deur. Mensen, die zich moi verplicht voelen doen de a voorbaat al mislukken. Ve weigeren en bellen is bete: ontevreden mensen, die 6. Joè Kennedy's was voorspel van nog een, draaglijke, tragedie. In h van 1943 was Kathleen, de oudste dochter, als R werkster naar Europa ge Rosemary weg was bat een speciale plaats in ingenomen. De oudste een gezin heeft een spec De moeder verwacht begr van haar. Ze helpt de moeder te begrijpen. De zichzélf in zijn zoons, dochters zijn hem bijna een openbaring. Kathleen had het onai oprechte temperament va nedy's ein de moed om tc ze wenste te doen. Ze leidster van haar zusters de leider van zijn broe deze gedeelde verantwoc bracht ze heel dicht bij bestond een speciale ba Joe en Kathleen. Toen hun vader amba; het Engelse hof was, wa op haar achttiende reeds evenwichtig en zelfverz haar moeder bij ontvangs tegenwoortMgen en aan h worden voorgesteld. Maai ders waren streng voor mocht geen nachtclub zelfs al kwam de uitnot een Rockefeller- Ze was lijk voor mannen. Zoals man gezegd heeft: „Eur intelligentste, en Patrio knapste van de meisjes, n leen is degene die je je al nert".

de Stem | 1971 | | pagina 6