JAMIN process-operators n EXPLOITANTEN vormingsleid(st)er W A Ni POPI] Leijn 1 Ver Grol nestraal ALGEMEEN ZIEKENHUIS TE HILVERSUM £sso twee ervaren plaatwerkers MAN met universele cijferknobbel gevraagd. eerste verplegende eerste verplegende als waarnemend hoofd eerste verplegenden eerste verplegende BON STICHTING VORMINGSWERK WERKENDEJONGEREN Lekker zaterdagavond lekker bij de lunch lekker zondagmorgen lekker mee naar school en kantoor altijd lekker, zeg nou zelf. Lekker gezond lekker anders lekker lekker. Verenigde Nederlandse Brouwerijen Breda-Oranjeboom N.V. als waarnemend hoofd late dienst, tevens aflos hoofdwacht. CHEMICALS (in volcontinu-dienst) p/a Biltstraat 190, Utrecht. Trico Noble in Ronde Belgisc Luxemburg Zaterdag 19 iuni 1971 Publicatie v.d. Ned, Ver, v.d. Handel In Gedroogde Zuidvruchten Matheneuerlun 472, Rotterdam, Weet u waf lekkertussendoor is? Krentenbrood. Breda/Oranjeboom is zo veelzijdig als een beroepengids. Ook de rekening-courant afdeling belooft variatie. Die knobbel zet hij in werking bij het boeken van betalingen van handelsdebiteuren en bij het interpreteren van administratieve gegevens. Hij heeft een Mavo (Mulo) opleiding en wil best voor het praktijkdiploma boekhouden gaan blok ken. Hij hoort bij de 17/23-jarigen. Via toestel 230 ontmoet hij de man die hem alle verdere informatie geeft. Schriftelijke sollicitatie: Verenigde Nederlandse Brou werijen Breda/Oranjeboom N.V. - Afdeling Perso neelszaken, Ceresstraat 13, Breda. Telef. 01600 - 24241. capaciteit 360 bedden, bestaande uit een algemeen ziekenhuis en enige afdelingen van klinische en orthopedische geriatrie met revalidatie, heeft de volgende funkties vacant: voor de GEMENGDE CHIRURGISCHE AFDELING van 38 patiënten een voor een GERIATRISCHE/REVALIDATIE-AFDELING van ruim 50 patiënten een Voorts vaceert de funktie van Deze funktionaris is verantwoordelijk voor de zorg van het ziekenhuis gedurende avonden of nacht. Ruime inwerktijd mogelijk. Diensttijden nader overeen te komen. Onregelmatigheidstoeslag is van toepassing. Inlichtingen telefonisch te verkrijgen bij het hoofd verplegingsdienst onder nummer (02150) 51141, toestel 316, mondeling na afspraak. Sollicitaties schriftelijk te richten aan de adjunkt- direktrice. Bij Jamin Oosterhout kunnen op verschillende produktie-afdelingen geplaatst worden: mannen jongens metöes U kunt solliciteren bij de personeels afdeling, dagelijks van 8.30 uur tot 17.30 uur en bovendien op elke woensdagavond van 19.00 uur tot 20.00 uur, waar u alle gewenste inlichtingen kunt verkrijgen. C. Jamin N.V., Wilheiminakanaal Noord 2, Oosterhout. Esso Chemie N.V. heeft in het Botlek/ Europoortgebied twee chemische fabrieken voor de produktie van respectievelijk Aromatische Koolwaterstoffen en Kunstmeststoffen. Beide fabrieken behoren tot de best geoutilleerde ter wereld en zijn uitgerust met de modernste apparatuur. Ten behoeve van onze kunstmestfabrieken zoeken wij thans Zij kunnen tewerkgesteld worden zowel in de ammoniak- fabriek, als in de salpeterzuur- of ureumfabriek. Onze gedachten gaan uit naar kandidaten met diploma Scheepswerktuigkundfge A of V.D., liefst met ervaring in de chemische- of aardolieindustrie. Ook operators met opleiding chemisch vakman of landmachinist komen in aanmerking. Leeftijdsgrens 35 jaar. Aan geschikte kandidaten bieden wij uitstekende arbeidsvoorwaarden, zoals een goed salaris en een prima vervoers- en verhuiskostenregeling. Sollicitaties kunt u richten aan Esso Chemie N.V., ter attentie van de heer J. C. van Doorn, afdeling Personeelszaken Postbus 15, Rozenburg. Telefoon 01888-2466 (toestel 335). JhA 0-0250 Zaterdag 19 iuni 1971 Metaloterm vraagt met spoed: vereisten: LTS- en Bemetel opleiding enige jaren ervaring strekt tot aanbeveling. De werkzaamheden zullen bestaan uit het verwerken van dun plaatijzer en aluminium tot.2 mm dikte. Met vakantie-afspraken kan rekening worden gehouden. Voor mondelinge sollicitaties tussen 07.45 en 17.00 uur op ons bedrijf kunt u zich wenden tot de heer I. M. Hartingsveld. Na 17.00 uur telefonisch onder nummer 01180 - 3546. Noordmonsterweg 10, Middelburg. tel. 01180-6972. GROTE BENZINEMAATSCHAPPIJ vraagt voor SERVICE-STATIONS en VULSTATIONS Het bezit van BOVAG-Patroonsdiploma en Middenstandsdiploma is noodzakelijk, evenals een redelijk eigen kapitaal. Leeftijd tot ca. 40 jaar. Brieven onder nr. SG 13625 D bur. van dit blad. Het Vormingswerk voor Werkende Jongeren ver wacht in de komende maan den een toeloop van dui zenden kursisten als gevolg van de invoering van de partiële leerplicht voor 15- jarigen. Wie belangstelling heeft om mee te werken aan de vorming van werkende jongeren wordt uitgenodigd zich verder te oriënteren omtrent het boeien de beroep van vormings- leid(st)er. Voor dit verantwoordelijke en afwisselendeberoepzijn nodig inzicht in de leef- en denk wereld van werkende jon geren; inzicht en vaardigheid in het begeleiden van het vor- mingsproces van personen en groepen; inzicht en vaardigheden, die nodig zijn voor het program meren in het vormingswerk. Van kandidaten wordt ge vraagd: ruime kuiturele en al gemene vorming, belangstel ling voor werkende jongeren, kreativiteit en realiteitszin, ver mogen om in teamverband te werken en liefst ervaring in jeugd- en jongerenwerk. Kandidaten, die geen hogere beroepsopleiding hebben, vol gen in werktijd een verdere opleiding. Opleidingen ais Mikojei, Sociale of Pedagogische Aka- demie, CIOS, Akademie voor Expressie door Woord en Ge baar, Middeloo Aktiviteiten- opleiding en soortgelijke op leidingen worden op prijs ge steld. Als minimumleeftijd wordt 21 jaar aangehouden. Een psychologisch geschikt- heidsonderzoek kan deel uit maken van de selectieproce dure. Salaris (van 867,- tot f 1828,- per maand) en rechts positie nagenoeg gelijk aan die van het Lager Beroepsonder wijs. Deze wervingsaktie wordt ten behoeve van de plaatselijke vormingsinstituten onderno men door de drie landelijke organisaties voor het vormings werk werkende jongeren Nationaal Centrum Vor mingswerk voor Wer kende Jongeren, Landelijke Stichting Le vensscholen voor Wer kende Jongeren, Nationale Stichting voor Jongerencursussen. Deze drie organisaties, die een fusieproces zijn aangegaan, hebben als kontaktadres aan gewezen Vormingswerk Werkende Jon- Jongeren, p/a Biltstraat 190, Utrecht. Telefoon: (030) 712614. Bij inzending van onderstaan de bon of op telefonisch ver zoek wordt uitvoerige infor matie toegezonden. J NAAM: I ADRES: 1 WOONPLAATS: (Van onze spottmedewerki CLINGE Frans 1 voorzitter van w.s.v. Clii nuchter en bescheiden n onder zijn leiding heeft sport en de wandelsport in Clinge een grote popui kregen, maar hij rept woord over zijn verdiens) „zee" van tijd die hij gedi vijfjarig bestaan van de daaraan heeft besteed. D sport op Clinge bloeit nu tevoren. Dit heeft de w.s dan ook ondervonden, wa de laatste vierdaagse (f week eindigde) waren er der dan 158 deelnemers, kele „buitenstaanders" w verder allemaal Clingenarei De jubilerende wandelsj ging Clinge, die dit jaar h rig bestaan viert, mag dan zien op een zeer geslaagde se. Naast de vele jeugdig mers, waren er ook ver ouderen bij. Frans PI „Toch had ik nog meer out sen verwacht, niet ileen v zelf, maar vooral van d 5 AMSTERDAM Het zijn eerste optreden op d winning af te sluiten. In moest Stam z(jn meerder Theo Verschueren, die ac bert Koch, een tactisch uit die vorig jaar in Leiceste worden en het afgelopen merkelijke successen had niet halverwege de koers te lang had doorgezet. De tuleren, vocht als een leei ken de aanval af. Toen k< op de loer had gelegen, Stam probeerde tenslotte een aanval op de Belg in ti maar werd door Kooh op gehouden. Van de negen sti dilt sfeerloze spektakelstuk Piet de Wit als enige bil ronde achter Verschueren Alle overige stayers, ook de kampioen Rudolph, speelden dergesohilkte rol. Voor een Nederlands zorgde Leijn Loevesijsn bij roepssprinters. De 23-jarige dammer, die in de halve f: gen de Italiaan Turrind en rikaan Mountford al een 11,5 seconden had laten afdjj klopte in de finale op wei wijze wereldkampioen Gordo (Van onze sportredactie) AMSTERDAM In de van Belgisch Luxemburg twee Nederlandse equipes start verschijnen, een ploeg v co Noble en een van Mars-F De Zeeuwse ploeg besta Wim de Waal, Toine van de I Cees Bal. Sjef van der Burg les Desmit en Hennie Gijzel. Mars-Flandria ploeg maken d Fons van Katwijk, Jan Spetg van Pol, Matthieu Pustjens, F gierse en Henk van Kilsdonk- Vier Nederlandse amateui Aling, Frits Schür, Fedor de tog en Arie Hassink zullen leiding van KNWU-coach Joo delink deelnemen aan een wedstrijden in Rusland. Tijdf yan 22 tot 28 juni durende in Rusland wordt een ploege van 100 kilometer gereden, e terium en een 190 km lange ker. Aan de ronde van Joeg (van 27 juni tot en met wordt door de volgende Nedei amateurs deelgenomen: Kare noy, Wim Kellenaars, Jan Ad Henk Botterhuis, Hennie I Nico Vermeulen en Wim Li De ploeg wordt begeleid door Koopmans. JAN (ADVERTENTIE)

de Stem | 1971 | | pagina 10