Kritisch maandblad te Hulst van jongeren ZOMERPROGRAMMA OOSTBURGSE WINKELIERS Nee: VERSTI VERKL PZEM-J BRAND IN CATé CECILIA TE CLINGE Rotterdam won politie- volleybal- toernooi WD-FRA DUITSE MILITAIREN OEFENEN IN BRABANT VANAF VRIJDAG: „HIK?" stad streek Wedstrijd vooi politiehonden Opbrengsten voor vluchtelingen Vrijheid-Democratie in Terneuzen bijeen Kritiek en commercie Informatie Uitreiking EHBO- getui gschrif ten Terneuzen Breskens Rector Van Wezel 25 jaar priester Sas van Gent Walsoorden Postzegelverzamelaars kozen bestuurslid Hulst Cadzand Clinge Osoede Oost-burg 's-Heerenhoek Vragen van PSP-senator over Joegoslavische meisjes NKV-orgaan: Weinig vertrouwen in kabinet volgens basis-akkoord Bram! in woning drie mensen omgekomen Te koud Strandweer Dinsdag 15 juni 1971 Dinsdag 15 juni 1971 (Van onze oorrespondent) CLINGE Op het terrein aan de Bisschoppendreef hield de honden- dressuurclub Saeftinge een wed strijd voor de afdeling Zeeland. Voor deze wedstrijd waren in totaal elf honden ingeschreven. De uitslag was: 1 J. Delforge van Clinge, 2 P. Ferket van Clinge, 3 C Valcke vain St.-Jansteen, 4 Al. Wee- maes van Clinge, 5 J. Barbeyn van Valkenisse, 6 M- Wisse uit Valkenis- se, 7 P. Louwerse uit Domburg, 8 J. Hermon uit Souburg, 9 Fr. Cappon uiit Valkenisse, 10 J. Schipper uit Domburg en 11 L. Almekinders uit Valkenisse. (Van onze correspondent) TERNEUZEN. In de kanaalzone is gul geofferd voor de Pakistaanse vluchtelingen. In een der r.-k. kerken in Terneuzen werd ruim 2500,in gezameld. De protestantse kerken daar (Ned. Hervormd en Ger. Kerk) kwamen tot een bedrag van ruim 6100,—. De Terneuzense kabouters hielden met het Leger des Heils een collectie die 165,25 opbracht, r.-k. kerk te Axel 2548,90, Hervormde kerk te Kloosterzande 228,—, Hervormde kerk te Hulst f 1250,— en de Her vormde kerk te Axel 3300, (Van onze correspondent) TERNEUZEN De „Jongeren Organisatie Vrijheid en Democratie" afdeling Zeeuwsch-'Vlaanderen houdt op 18 juli in hotel-café „Chez Bené" te Oostburg een afdelingsver gadering voor haar leden en belang stellenden. Aanvang 20 uur. Spreker op deze vergadering is o.a. het Tweede Kamerlid Hans Wiegel. (Van een onzer verslaggevers) HULST „Hik?": Dit is de naam van het opiniërende, kriti sche jongerenblad, dat met in gang van komende vrijdag, maan delijks in een oplage van enkele honderden exemplaren, in Hulst en omgeving verspreid zal gaan worden. Het is een uitgave van 't Houtenkwartier en voor de re dactionele vormgeving staat een team van vijf mensen borg. Behalve het geven van informatie over de activiteiten en de in het Houtenkwartier gevestigde vereni gingen zal „Hik?" de komende-maan den ook alle ontwikkelingen op re gionaal en gemeentelijk niveau kri tisch gaan volgen. Er is een redac tiecommissie samengesteld, die het redactionele beleid zal gaan uitstip pelen. Deze bestaat uit Ton Dujar- din, Oor Verdonschot, Henk Wentz- ler, William Verstraeten en Kees van Aart. Het eerste in offset-uitge voerd exemplaar van „Hik?" zal aanstaande vrijdag in een kleine proefoplage aan de man worden ge bracht. Het ia de bedoeling, dat dit opiniërende jongerenblad, dat zich volgens de redactie richt op de zo genaamde .middenmoot" door mid del van straatverkoop wordt ver spreid. In eerste instantie zal men voor de uitgave zijn aangewezen op de Inkomsten uiit advertenties, maar er wordt naar gestreefd het maandblad In de toekomst commercieel onaf hankelijk te maken, zodat een kriti sche stellingname niet getorpedeerd kan worden door een economische boycot van de zijde van commercië le adverteerders, die het met de redactionele meningen niet eens zijn. William Verstoeten., de initia tiefnemer tot oprichting, vertelt over de plannen het volgende: „We gaan rustig van sitart. We willen zeker in het begin niet teveel trappen, maar we werken toe naar een geleidelijke ontwikkeling. Als het blad zich fi nancieel kan bedruipen, kunnen we ons wat meer gaian veroorloven. We zijn van plan om onder meer raads vergaderingen bij te wonen en d-ie kritisch te volgen. Dat laatste geldt ook nog voor een hoop andere din gen op regionaad niveau". (Van onze correspondent) WESTDORPE In het vereni gingsgebouw „Concordia" te West- dorpe zullen op 25 juni 's avonds om acht uur de getuigschriften E.H.- B.O.-b worden uitgereikt, namens de Katholieke Nationale Bond voor E.H.B.O. Opgesloten Op aanwijzing van een bewoner van de Donze Visser straat heeft de Terneuzense gemeen tepolitie B. P. P. (21) en W. A. A. T. (17), beiden uit Hulst gearresteerd. De bewoner in de Donze Visserstraat zag hoe dat beiden probeerden een accu uit een geparkeerde auto te ste len. Zij werden in het politiebureau opgesloten. Auto gestolen In de nacht van zaterdag op zondag werd de auto van de Terneuzenaar L. J. W. die in de Korte Kerkstraat stond geparkeerd, gestolen. De politie stelt een onder zoek in. Het is verder onder meer de be doeling middels „Hik?" belangstel lenden wat meer te informeren over de dingen, die binnen het Houten- kwartier gebeuren, „Een hoop men sen heeft daar geen flauwe notie van of een geheel verkeerd idee. We willen de intenties via dit blad naar buiten uitdragen". Is de red-actie commissie niet bang door een kriti sche stellingname, bijvoorbeeld tem aanzien van de gemeenteraad, de continuïteit van het Houtenkwartier in het gedrang te brengen? Het ant woord daarop: „We zullen zeer voorzichtig te werk gaan". De be heerscommissie v-an het activiteiten centrum heeft zich achter het initia tief gesteld door voor een bedrag van zeventig gulden per uitgave ga rant te staan- Hoe de zaken zich verder zullen ontwikkelen, is een kwestie van afwachten. Het is niet de eerste poging om te komen tot de uitgave van een eigen blad. Tot nu toe wel de meest geslaagde. Voor de illustraties v-an het kritische jonge renblad staat William Verstraeten borg, die tevens het ontwerp voor de omslag maakte. Staf-fotograaf is Henk Wentzler. Afscheid Met ingang van 1 au gustus is de heer J. Steyaert, hoofd der r.-k. lagere school te Breskens benoemd tot hoofd der r.-k. lagere school te Oostburg. Op vrijdag 18 juni zal in Goedertyt een afscheidsreceptie worden gehou den. (Van onze correspondent) CLINGE Gistermorgen brak op de bovenverdieping van café „Ceci lia" in de Gravenstraat te Clinge (beheerd door de weduwe De Vilder en eigendom van brouwerij Van Gas sen te Hulst) brand uit. De achter het café gelegen zaal brandde geheel uit. Ook het dak en het plafond van het café werden geheel door het vuur verwoest. De brandweer van Hulst/ Clinge was spoedig aanwezig. Men zag kans een groot gedeelte van het café-meubilair naar buiten te bren gen. Behalve het café kreeg ook het naastliggende perceel waterschade. Naar de oorzaak wordt door de poli tie een onderzoek ingesteld. De om vang van de schade is nog niet he kend. (Van onze correspondent) HONTENISSE Vandaag wordt in huize St. Antonius te (Groenen dijk) Kloosterzande, de heer A. van Wezel, rector van het bejaardencen trum gehuldigd in verband met zijn 25-jarig priesterschap. Hulp De actie vluchtelingen hulp voor Pakistan heeft in de r.-k. kerk te Sas van Gent f 1500 opge bracht. Koopcentrum De tentoonstel ling die heeft plaatsgevonden in de voormalige confectiefabriek De Schelde te Sas van Gent in verband met het stichten i van een koopcen trum, heeft een enorme toeloop ge had. Ruim 700 bezoekers konden via een maquette van zes bij drie en een halve meter waarnemen hoe het koopcentrum eruit zal gaan zien Ook de Belgen toonden veel belang stelling. Tevens zijn er ruim 600 handtekeningen geplaatst, waarvan 95 procent uit Sas van Gent. Zoals eerder gemeld hebben twee dames een huis-aan-huis handtekeningenac tie gehouden, waarmee tot uiting moest komen dat Sas van Gent een koopcentrum wil. (Van een onzer verslaggevers) HULST In hotel Van Oosterom kwamen de postzegelliefhebbers van de postzegelvereniging 't Land van Hulst bijeen. Voorzitter P. Everaert kondigde o.a. het vertrek aan van bestuurslid A. Heidoorn. De voorzit ter deed een beroep op de aanwezi gen om een nieuwe kandidaat voor het bestuur voor te dragen. Spontaan werd E. van Dorsselaar voorgedra gen, die met algemene stemmen tot bestuurslid gekozen werd. Vogelvreugd De leden van de vogelvereniging Vogelvreugd brach ten een bezoek aan het natuur- -en voigelgebied Saeftinge. Dertig leden gingen onder leiding van de oud- adjudant der rijkspolitie F. van der Zande van Clinge het gelbded in. De heer Van der Zande heeft in de afgelopen tijd 250 bezoekers door het gebied geloodst. Aanrijding. Op de Absdaalseweg te Hulst heeft een aanrijding plaats gevonden. De bestuurder van een personenauto, mevrouw M. L. F. uit Hulst, kwam vanuit een uitrit de Abs daalseweg op en verleende geen voor rang aan de personenauto, bestuurd door W. C. van W. uit Sas van Gent. De vrouw en drie inzittenden van de armere auto werden naar het zieken huis te Hulst overgebracht. Botsing. Gistermiddag heeft er een aanrijding plaatsgevonden op de Grote Markt te Hulst. Een bestuur ster van een bromfiets, mevrouw O. uit Hulst, gaf geen voorrang aan een van rechts komende bestuurder van een auto, L. M. B. uit Hulst. Er was veel materiële schade. Jongerendienst Zondag 20 juni zal in de Strandkerk een jongeren- dienst worden gehouden. Deze dienst die om 10 uur begint zal verzorgd worden door jongeren uit Geleen die in Sluis een verdiepingsweekend heb ben. Schieting In de zaal St.-Cecilia werd door de schuttersmaatschappij Nooit Gedacht een schieting gehou den waaraan door 57 schutters werd deelgenomen. De hoge vogel werd geschoten door Th. de Wit van Clin ge. De eerste zijvogel werd geschoten door Fr. Fran-kaert van De Klinge en de tweede zijvogel door J. de Vilder van Clinge. Het grootste aantal vo gels rul. zes stuks werd geschoten door Ft. Bruggeman van Clinge. Ouderavond Op dinsdag 15 juni a.s. 's avonds van 7 tot 9 uur zal er in de St. Bernardusschool voor basis onderwijs een ouderavond gehouden worden. Tevens zal in de hal van de St. Bernardusschool de gelegenheid gegeven worden om de werkstukken, zoals olieverfschilderijen, penteke ningen, krijttekeningen aquarellen enz. van G. Selis te bezichtigen. Tentoonstelling Gedurende de maanden juli en augustus zal er in het voormalig gemeentehuis te Groe- de een antiquiteiten-expositie wor den gehouden, welke ingericht wordt door de Groedese antiquair A. Ver- hage. Burgemeester A. Schipper zal de officiële opening verrichten. KVP Door de KVP-fractie van de gemeenteraad ih Oostburg wordt op dinsdag 15 juni 's avonds -om half acht in hotel Du Commerce te Oost burg een openbare fractiebijeen komst gehouden. Vergadering bejaardenbond Op woensdag 23 juni om 13.30 uur orga niseert de bejaardenbond, een alge mene ledenvergadering in het ge bouw „De Jeugd-hoeve". - re -■ (Van onze Haagse redacteur) DEN HAAG Na de Tweede- Kamerleden mejuffrouw N. Baren- dregt en de heer J.W. Spinks, bei den PvdA, heeft thans ook senator mr. J.H. van Wijk (PSP) vragen gesteld over de uitbuiting van Joe goslavische meisjes in West-Bra bant. Het Eerste-Kamerlid richt zijn (schriftelijke) vragen tot de miiniis- ter van CRM. Hij wil weten welke maatregelen de minister denkt te nemen als de berichten naar aanlei ding van hét jaarverslag van de Stichting Bijstand Buitenlandse Werknemers West-Brabant juist zijn- Ook vraagt de heer Van Wijk of de minister bereid is een diep gaand onderzoek te laten instellen en de resultaten daarvan aan de Eerste Kamer mee te delen. Scliietingen In café „Rue du Nord" te Walsoorden werden twee schietingen gehouden. Uitslag eerste schieting met een deelname van 27 schutters. Wip 1: hoge vogel G. Pau wels, eerste zijvogel G. Hoefijzers, tweede zijvogel J. de Waal, allen te Groenendijk. Wip 2: hoge vogel Ed, de Maat, Ossenisse. Eerste zijvogel W. de Bakker, Walsoorden. Tweede zijvogel G. Pauwels, Groenendijk. Eerste extra hoge vogel G. de Bakker Walsoorden. Tweede en derde extra hoge vogel H. Hoop Kloosterzande. Grootste aantal kleine vogels met 5 stuks, L. Jonckheijm, Kloosterzande. Aan de tweede schieting namen 51 schutters deel. Wip 1': hoge vogel en tweede zijvogel P. Pauwels, Klooster zande. Eerste zij vogel Jo Boogaart, Kloosterzande. Grootste aantal kleine vogels met 5 stuks A. van Gimst Walsoorden. Wip 2: hoge vogel W. van de Broeck, Kemseke (België). Eerste zijvogel Th. Pauwels. Kloos terzande. Tweede zijvogel Ed. de Maat, Ossenisse. Grootste aantal klei ne vogels W. de Bakker, Walsoorden en B. Neve, Kloosterzande, ieder met 4 stuks. AMSTERDAM. Violiste Em my Verhey, gehuwd met de acteur John Peters, heeft het leven geschon ken aan een fikse dochter, die als Jantien door het leven zal gaan. Moeder Emmy poseerde met gerecht vaardigde trots in het Juliana-ziéken- huis te Amsterdam. (Van een onzer verslaggevers) OOSTBURG Evenals vorig jaar organiseren de Oostburgse winkeliers in de komende zomermaanden een reeks evenementen die zonder twijfel weer vele duizenden toeristen naar de „Eenlioornstad" za| trekken. Vorig jaar bezochten naar schatting 20.000 mensen, zeer velen uit België, de diverse activiteiten. In hotel „De Eenhoorn" maakte de heer J. van de Abeele als voorzitter van de werkgroep uit de winkeliers vereniging, het festiviteitenprogram ma bekend. Het moet gezegd dat de werkgroep weer een bijzonder aan trekkelijk programma op touw heeft gezet. „Wij hebben veel medewer king van het gemeentebestuur", zei de heer Van de Abeele. De zomeractivitedten beginnen don derdag 22 juli met een catch-gala in een grote tent op het Ledelpleïn met deelneming van bekende Belgische, Franse en Engelse catchers in ver schillende gewichtsklassen. De voor stelling begint om acht uur. Vrijdag 23 juli i3 Pieter Breugheldag. Er wordt een os van 280 kilogram aan het spit gebraden en daarna in stuk- (Van onze sportmedewerker) BERGEN OP ZOOM Het inter nationaal politie-volleybal-toernooi, dat door de Bergse afdeling voor het zestiende jaar werd georganiseerd, is gewonnen door de Politie Sport vereniging „Hermandad" uit Rotter dam. Rotterdam begon met de eerste wedstrijd te verliezen, maar na een kranig herstel werden de overige negen partijen gewonnen. Het team var^ St.-Niklaas uit België kwam ook" tot negen overwinningen, maar de eerste prijs ging naar Rotterdam door een lager aantal tegenpunten. Het eerste team van Antwerpen, winnaar in 1970 en houder van „de Zilveren Krab" moest nu genoegen nemen met dei dierde plaats. Rotter dam wón de sleutelwedstrijd tegen Antwerpen royaal met 153. Het geslaagde toernooi werd in de morgenuren geopend door de com missaris vam politie de heer A-L. van Berge Henegouwen, die de deel nemers een sportieve dag toewenste. Na 55 partijen reikte waarnemend korpschef adj. P. Kraaijmes de be kers uiit. TotaaJ eindstand: 1 Rotterdam, 2 St-Niklaas I, 3 Antwerpen I, 4 Eindhoven, 5 Maastricht, 6 Deurne, 7 Antwerpen II, 8 Kon. Miarechaus- see Brabant-Zeeland, 9 Brussel, 10 St.-Niklaas II, 1-1 Waalwijk. O 4 (Van onze redactie binnenland) UTRECHT Het orgaan van het NKV Ruim Zicht vindt, dat kabinets informateur Steenkamp er dan mis schien in mag slagen een regering op de been te helpen, maar dat dit suc ces toch te kortstondig en te ongewis is om er de titel van wijs staatsman mee te verdienen. Het orgaan constateert, dat prof. Steenkamp met het tot stand geko men basis-akkoord vele van zijn eigen opvattingen over een conse quent vooruitstrevend beleid heeft moeten inslikken. „Dat zijn naam aan dit akkoord is verbonden, moet een figuur als de heer Steenkamp („Rooie Piet") toch wel verdrieten", aldus het NKV. Het NKV-orgaan heeft de indruk, dat de confessionele leiders de vorming van een nieuw kabinet belangrijke achten dan het program dat zij de kiezers in het vooruitzicht hebben gesteld. BARGER-OOSTERVELD (ANP) Bij een brand in een woning in Barger-Oosterveld (gem. Emmen) zijn in de nacht van zondag op maandag drie personen uit één gezin om het leven gekomen. De slachtoffers zijn de 54-jarige mevrouw A.H. Franke-Roger en twee van haar vier kinderen, de 19- jarige Gieze en de 14-jarige Johan nes. De vader en de twee andere kinderen wisten zich te redden. ken en brokken door liefhebbers ver orberd, bij muziek van het trio Kees de Nijs en zanger - Sjakie Schram. Tussen de smakelijke hapjes door wordt een Miss Hotpants-verkiezing gehouden en treedt het Tiroler orkest van Willy Mulder en zijn Alpen Ro sen op. Zaterdag 24 juli vindt op de markt en het Ledelplein een rommelmarkt „a la Waterlooplein" plaats, met daaraan verbonden een veiling van allerhande artikelen door veiling meester Ab Verhage uit Groede. 's Avonds treedt in de tent de George Baker Selection Soulgroup op. Zaterdag 7 augustus wordt op de markt een concours d'elegance voor auto's gehouden met muzikale op luistering van de doedelzakband „de Schotjes" uit Tilburg. Donderdag 12, vrijdag 13 en zater dag 14 augustus kampen vertegen woordigende ploegen uit de verschil lende woonkernen van de gemeente Oostburg met elkaar om het kam pioenschap 10 kamp. Zaterdag 14 augustus brengen muziekgezelschap pen uit Clinge, en Heikant een show in het centrum van Oostburg. Muziek is ook troef op zaterdag 21 augustus wanneer fanfares en har monie met majoretten uit Aarden- burg, Oostburg en Sluis op de markt hun kunnen demonstreren. Zaterdag 4 september vindt een groot concours hippique plaats op het terrein achter de ambachtschool, 's Morgens worden dressuurproeven afgenomen. Er nemen 200 combina ties aan dit concours deel. Andere punten uit het programma: Zaterdag 18 september demonstra tie parachutespringen op de markt door „The Flying Dutchman" uit Texel. Donderdag 23 september overdekte markt op het Ledelplein. Vrijdag 24 september: overdekte markt met demonstraties op het Le delplein. Zaterdag 25 september: Wa- terloopleinmarkt op markt en Ledel plein voor iedereen die iets te koop wil aanbieden, 's Avonds popmuziek met Brian Box. Woensdag 27 Ok tober:: lampionoptocht ter gelegen heid van opening nieuwe sporthal besloten met groot vuurwerk. VUGHT (ANP) Een geniecom pagnie van het Duitse eerste leger korps is maandag in Vught gearri veerd voor een tiendaagse oefening bij en met het genie-opleidingscen trum van de koninklijke land macht. De Duitse compagnie zal in de omgeving van Hedel met name oefe ningen houden in het leggen van bruggen en het inrichten van over zetveren. De compagnie is honderd man sterk en uitgerust met 43 voer tuigen. In het verleden heeft de compag nie al meermalen samengewerkt met het in Seedorf gelegerde Nederland se geniebataljon. DAGBLAD VOOR ZUIDWEST NEDERLAND Editie voor Zeeland ABONNEMENTSPRIJS 17.95 per kwartaal, binnen verspreidingsgebied (excl. 90 Ct. incassokosten) f 6.20 pei maand (incl, 9 ct. incassokosten). RAYONKANTOREN: TERNEUZEN: Nieuwstraat 9, tel. 01150-7920 (4 lijnen) HULST Steenstraat 14, tel. 01140-3751 (3 lijnen) GOES: Klokstraat 1, tel. 01100-8030 3 lijnen) KLACHTEN OVER BEZORGING: buiten kantooruren: tel. 01140- 3751. en tel 01158-1940 (Z. Vlaanderen) ADVERTENTIE EXPLOITATIE: Wnd inspecteur Zeeland: C. Menu (01100-4316) Hulst en O Z. Vlaanderen: Th de Bakker (01150-2601) Oostburg en W.Z Vlaanderen: M Bogers (01170-2893) Kanaalzone en Terneuzen: J Schieman (01155-1224) REDACTIE ZEELAND: Bureau: Kromme Weele 4, Middelburg, tel 01180-7764 Chei Zeeland: A. F Koopman, tel. 01180-7438 Redacteur Goes: M Kersten, tel 01100-6584 Coördinerend redacteur Zeeuwsch-Vlaanderen: G. van Berkel, tel 01150-4866. Redacteur O Z. - Vlaanderen: A. Veründ. tel 01140-3751. b.g.g semafoon vla: 01600-22341 of 01608-2073 of 01155-2237 Redacteur Kanaalzone en Terneuzen: R. van der Helm, tel. 01150-4865 Sportredactie Zeeland: R. van Beursen, tel 01155-1367 Fotojournalist Zeeland: Cor J. de Boer. tel 01155-2237 O De voor de Rekenkam van de afdeling bouwku schriftelijk ter kennis van luidt: „Toen er op een dag een der betreffende de bouw woning voor de directeur afdeling binnenkwam, dur mand naar de heer Bogerd pen om te vragen wat wij werkorder moesten aa Tenslotte heb ik zelf de kne doorgehakt, en ben met de der naar de directeur gej vroeg hem: „Wat moet ilk r werkorder beginnen?" De 1 gerd antwoordde: „Die kun verscheuren. Ik zal de chef boekhouding wel inlichten". De betrokken functionaris afdeling boekhouding is it ontboden en heeft nadien l dat volgens de directeur, de der kon vervallen, omdat h< verwaarlozen bedragen zou j betrokkene rapporteerde dit directe chef, de admdnistra Junct-directeur van de PZ! dit tegenover de rekenkam erkend. De afdeling boekhouding 1 gens de getuigenissen, eei boekingshoofd voor werk ter ve van de direeteur-privé ir omdat reeds enige tijd mater diensten, zonder dat deze stratief verantwoord werde de bungalowbouw aan het werden onttrokken. De nota de boekhouding in december leden aan de directeur, O] verzoek, presenteerde (f had betrekking op leverant roerende goederen via de welke goederen ook door werknemers, zij het tegen maar met reductie, kunnen gekocht. Het gaat hier om ap als t.v.-toestellen, koelkasten gelijke. Vooruitzi voor woe; en dondei opgesteld het KNMI maandag 18.00 uur Plaatselijl later met en te koud voor de tijd van h- Weersvooruitzichten in cijfc middeld over Nederland. Voor woensdag Aantal uren zon: 0-7. Min. temp.: van ongeveer norir 3 graden onder normaal. Max. temp.: 2-6 graden onde maal. Kans op een droge period minstens 12 uur: 60 procen Kans op een geheel droog etm 30 procent. Voor donderdag Aantal uren zon: 2-9. Min. temp.: van ongeveer n tot 3 graden onder normaal. Max. temp.: 0-5 graden onde maal. Kans op een droge periode va; stens 12 uur: 80 procent. Kans op een geheel droog e 50 procent. De depressie die gisteren lan regen bracht (10-15 mm) trek Duitsland weg. Vandaag no; enkele bui, maar ook* opklar en te koele temperaturen: 14-1 den. Zeewater 14 graden. Vc zichten: Nu en dan wat zon voorlopig te koel. Morgen woensdag 16 juni: u op Zoom 9.08 en 21.29; Hans 8.23 en 20.37Terneuzen 7.54 en Vlissingen 7.22 en 19.40; WemeJ 8.58 en 21.19 DEN HAAG Konsfanz 381 Rheinfelden 302 —19 Straat 340 38, Plittersdorf 494 Maxau 571 onv,, Plochingen 1 36, Mannheim 431 pll3, Stei 167 —13, Mainz 386 pill. B 283 pll4, Kaub 325 pll9, Trie —2, Koblenz 305 pill, Keulei P18, Ruhrort 445 —16, Lobith ■—18, Pannerdense Kop 103 lo.NNijmegen 862 —14, IJss 931 15, Eefde IJssel 450 pl2 venter 330 pllO, Monsin 5462 Borgharen 3880 onv„ Belfeld 10 4. Grave beneden de Sluis

de Stem | 1971 | | pagina 12