j. v. Rooven directeur h. v. b. in Middelburg Binnenstad T erneuzen object voor St.-Joost- leerlinge GD VREDESTÉIN Cadzandse duiven vooraan in Kringvlucht toe, maak me af ^ARS gewond ;eval tionale omst over lygiëne llioven MET INGANG VAN VANDAAG MET PONY'S WEEKEND UÏT Vrij warm Eerste schop aan nieuwe handelskade ONGELUKKEN TIJDENS WEEKEINDE Knokke-strand raakt zonder zand STUDIE Piet Bujthuis exposeert EXAMENS Clerus van Waleherse ziekenhuizen werkt samen an xeelam iburg Jijk rd gulden ut fabriek stad streék C. Louwerse bij Terneuzense Boys VECHTERSBAZEN OPGESLOTEN - hoogwater' - Diefstal uit auto Terneuzense politie spoorde drags op Stroper aangehouden ^zonnebloem sla-sauij LM n (kleine zaal), 24 Uur ïstival. De Doelen (Grot r: Swiebertje. De Doelei 15 uur: Poetry Internat dam. Rott. Schouwburg .Tramlijn begeerte" don ,ott. Toneel. N uur: Jacht op Will» N 20 uur: Het plezierigst firn 18 j. E eater. 15 uur: Schie adering De raad va', vergadert op dinsdag gemeentehuis. Aanvan; :apel Donderdags- rgt de Marinierskapel t J.P. Laro een muzika- de Sint, Baafskerk t( De uitvoering begint avonds en de toegang i lieting In het café P. van Dijk werden oj zondag schietingen ge- de schieting op zaterdag hutters deel. en waren als volgt: wij >gel L. Claessens, Kloos- :erste zijvogel W. van reren (België); tweede lerrewegh, Lam-swaarde; tal kleine vogels met 6 Dijk, Boschkapelle.- hoge vogel en eerste Pauwels, Axel; tweede van Dorsselaar, Baarn; tal kleine vogels met 6 Esbroeck, Lamswaarde; rogel P. Boogaard, Wij negen. üeting op zondag namen deel. loge vogel P. Boogaard, ste zijvogel G. Pauwels, tweede zijvogel H. van Hengstdijk, hoge vogel H. Hoop, eerste en tweede zijvo- Broeck, Beveren (Bel- ■a hoge vogel was voor erhole. mzer verslaggevers) n ongeveer zes uur s Pinksterdag zijn drie de ilzerbaan te Riel .1 uit hun auto geslin- in hen werden zwaar- ebracht naar het Elis- in Tilburg, net vijf jongelui uit it Riel en reed in de Op de Gilzerbaan een tegemoetkomen- e flank, kantelde en stand tegen een links taande boom- Bestuur- en H. van B. uit Rijen gewond. De bestuur- vermoedelijk onder :ohol. Zijn auto raakte andere wagen werd igd. ;rwijsredacteur) Het John F. Kenne- latholieke Hogeschool van 10 tot en met 12 Cocagne in Eindhoven naai colloquium over ui elektrische energie ie. udiebij eenkomst heb- eelnemers uit 13 lan- :st- en Oost-Europa) Tnder de deelnemers unctionarissen, parle- rtegenwoordigers van organisatie, industrie, ngen, hoogleraren en worden of er op het produktie van elek- internationale sa- tronen zijn te ont- le orde komen o.a. ie betrekking hebben van kerncentrales, [oor elektrische cen- n de energieproduce- ':n in staats- en par- ren, de taak van de de energieproduktie, sche betekenis van er verslaggevers) ZOOM Bij een fabriek aan de Ol- lat in Bergen op geldkistje driehon- stolen. De inbreker oor een ruitje in te DINSDAG l JUNI 1971 De pony's even voor het vertrek nctar het 'vakantie-adres'. TERNEUZEN Met ingang van 1 iuli 1971, de dag waarop de heer A. Stehouwer, de huidige beheerder van de Terneuzense sporthal ,,'t Zwaantje", naar zijn nieuwe, werk gever „Feijenoord" vertrekt, waar hij als jeugdtrainer is benoemd, zal deze functie worden overgenomen door de heer C. Louwerse, 30 jaar, gehuwd. Hij is afkomstig uit Zalt- bommel en sinds april 1966 werk zaam bij de douane dienst in Ter- neuzen. De heer Louwerse is ook actief voetballer bij de zaterdagmid dagvoetbalvereniging „Terneuzense Boys" en speelde het afgelopen sei zoen en paar wedstrijden in het standaardteam van deze vereni ging. (Van onze correspondent) TERNEUZEN In de nacht van zaterdag op zondag werden in de De Jongestraat te Terneuzen twee 17-jarige jongens F. H. en M, P. de R., beiden wonende te Terneuzen, aangehouden wegens mishandeling van een leeftijdgenoot, W. S., uit Sas van Gent. De ruzie was ont staan in een bar. Zij hadden hun slachtoffer (niet ernstig) verwond on zijn kleren vernield. Beiden brachten de nacht op het politie bureau door. Vooruitzichten voor woensdag en donderdag, opgesteld door het K.N.M.I. op maandag om 18.00 uur: Vrij warm, zonnig en op de meeste plaatsen droog. Weersvooruitzichten in cijfers ge middeld over Nederland. Voor woensdag: aantal uren zon: 7 tot 15; min.-temp.: van ongeveer nor maal tot 3 graden boven normaal; max.-temp.: 1 tot 6 graden boven normaal; kans op een droge periode van minstens 12 uur: 95 procent: kans op een geheel droog etmaal: 80 procent. Voor donderdag: aantal uren zon: 7 tot 15; min.-temp.: 0 tot 4 graden boven normaal; max.-temp.: 1 tot 7 graden boven normaal; kans op-een droge periode van minstens 12 uur: 90 procent: kans op een geheel droos etmaal' 70 proeent (Van een onzer verslaggevers) HULST. Alle leden van de Hul ster Ponyclub, verschilende ouders, begeleiders, pony's en veulens hebben de afgelopen dagen een onvergete lijk pinksterweekend doorgebracht als gast van de burgemeester van het plaatsje Zelhem. Zoals we hebben gemeW heeft de Hulster Ponyclub in Zelhem een de monstratie gegeven tijdens een con cours hippique. De groep logeerde, compleet met paarden, bij de burge meester op diens boerderij. Hulst heeft zondagmiddag een mas sale uittocht meegemaakt van ieder een die iets met pony's te maken heeft. Niet alleen moest voor alle le den van het gezelschap en de bagage een plaatsje gevonden worden in de autobus, ook de pony's moesten wor den vervoerd in een speciale wagen. Rond twee uur kon het gezelschap vertrekken. In Zelhem heeft men ten overstaan van honderden paardeliefhebbers een pony-show uitgevoerd, waarop de af gelopen maanden vele uren lang is geoefend. Hoogtepunt daarin is de voorstelling van een Russische brui loft, die te paard wordt uitgevoerd. Maandag is het gezelschap in de loop van de dag weer in Hulst gearriveerd. De foto geeft een indruk van de voor bereidingen voor de reis. Morgen, dinsdag 1 juni Bergen ®P Zoom 9.22 en 21.43. Hansweert 8 tl en 21.12 Torn n .8 '3 en, 20.45, Vlissingen 7.42 en 20.17, VVb-l meldinge 9.12 tn 21.33. (Van onze correspondente) VLISSINGEN De nieuwe han delskade van de n.v. Haven van Vlissingen in het Vlissingse Slocge- bicd heeft maandagmiddag het eer ste containerschip De Sidney Ex press van de Austalien Europe Con tainer Express ontvangen. De direc teur van de n.v. Haven van Vlissin gen, de heer C. Oreel, verwelkomde de kapitein en overhandigde hem een welkomsgesehenk. Het schip arriveerde een dag eer der dan was verwacht. Het had ongeveer 500 containers aan boord, die in ongeveer 30 uur kunnen wor den gelost. Zaterdag zal de minister van economische zaken, de heer Ne- lissen. de Handelskade en de daar achter liggende containerterminal, die een totale oppervlakte van zeven hectare beslaat, officieel openen. (Van onze correspondent) TERNEUZEN In de nacht van zondag op maandag werd uit de autovan G, H. L. V, uit Florennes (Fr.), die op de parkeerplaats voor hotel Rotterdam stond, een radio en enkele kledingstukken gestolen. (Van een onzer verslaggevers) MIDDELBURG 'Vandaag Is in het huis van bewaring te Middel burg de nieuwbenoemde directeur, de heer J. van Rooyen, afkomstig uit Hoorn, in functie getreden. Reeds eerder - in de loop van dr vorige week - heeft het personeel van het huis van bewaring met de nieuwe directeur kennis kunnen ma ken. Dat gebeurde tijdens een hij- eenkomst waarin afscheid werd ge nomen van de heer VV. van den Berge, die ais directeur van het huis" van bewaring met functioneel leef tijdsontslag gaat. Voor het huis van bewaring was de afgelopen week rijk aan afwisse ling. Zo kwam men woensdag bijeen voor het afscheid van de heer M. J Besuyen, die ruim twintig jaar werkzaam is geweest als bewaar' Ier Besuyen was zonder meer een ir.an die je altijd op alle posten ».u;i inzetten, aldus het compliment van de directeur van het huis van bewa ring- Namens de diverse afdelingen van het huis van bewaring werd ae heer Besuyen toegesproken. Diverse geschenken werden hem en zijfi vrouw overhandigd. Namens de drie geestelijke verzorgers sprak kape laan Rosenberg. „Ruim twintig jaar heeft u voor de overheid gezorgd, dat er niets tussen de mazen door ging, daarom mag li nu verdiend voor u zelf gaan vissen", zo zei hij. Op de bijeenkomst werd de me daille voor tienjarig dienstverband bij de B.Z.B. aan de heer Besuyen overhandigd en dit gebeurde door J. R. de: Boer. plaatsvervangend hoofd B.B. van de A-kring Zeeland. Met een Zeeuws-rond antwoord, vol gens wat men in het huis van bewa ring het Besuyen-recpet noemt, aan alle sprekers werd deze bijeenkomst besloten. Direct daarna werd afscheid geno men van de heer W. van den Berge zelf, die als directeur van het huis van bewaring per 1 juni vertrekt. Dr. J. van Grient, plaatsvervangend hoofd van de directie gevangeniswe zen schetste de heer v-d. Berghe als een buitengewoon menselijk direc teur die altijd de ecentraai gegeven richtlijnen nog eens door de zeef van zijn eigen kritisch vermogen liet passeren. Een hele rij van sprekers gewaag de van waardering voor de persoon van de scheidende directeur. Ir. J. Schoonderwoierd sprak namens de commissie van toezicht. De heer J. Grotegoed sprak namens de peniten tiaire consulenten, de reclassering en de sociale dienst. Ook de oud voorzitter van de commissie van toezicht, mr. J. Moolenburgh, voerde het woord. Namens de Middelburgse politie sprak waarnemend commis saris J. van Gelderen. De drie gees telijke verzorgers waren vertegen woordigd door ds. J. Brummel- kamp. Ook enkele personeelsleden van het huis va-n bewaring spraken de heer Van de Berge toe. Diverse geschenken werden hem overhan digd. Een ontoerende noot bij dit afscheid' vormde de toespraak en de voordracht van een gedicht, verge zeld van geschenken, door een depu tatie van de gedetineerden- De heer Van den Berge bracht dank aan de vele sprekers van die middag. Hij richtte een speciaal dankwoord tot de heer G. Abbring van het huis van bewaring te Middelburg die hem op uitnemende wijze heeft bij gestaan, omdat hij door ziekte ge handicapt was. De nieuwe directeur, de heer Van Rooijen, zegde in deze bijeenkomst toe zijn beste krachten te zulten inzetten om door samen werking met all'én te trachten de zeer goede sfeer in het huis van bewaring te Middelburg te bestendi gen. (Van onze correspondent) TERNEUZEN De gemeentepo litie heeft in de nacht van de eer ste op de tweede pinksterdag twee Denen aangehouden, opvarenden van een in het zuiderdok liggende zee boot, verdacht van handel in verdo vende middelen. Zij hadden een klei ne hoeveelheden bij zich. Na het on derzoek zijn zij vrijgelaten. (ADVERTENTIE) "ongekende suprematie Sprint GT, de band voor de snelle rijder die veel kilometers per jaar rijdt en gewend is hoge kruissnelheden aan te houden. Sprint GT de band, met High Per formance mentaliteit, voor hem, die extreem hoge eisen stelt. t£££u W A&MMiiyilJ1 SiAm (Van onze correspondent) TERNEUZEN/GOES Op de pro vinciale weg nabij St.-Annapolder zijn twee auto's met elkaar in bot sing gekomen. Een Belgische auto reed achterop een auto uit Sluiskil. Beide voertuigen moesten worden weggesleept. Bij Vrouwenpolder reden twee Belgische auto's op elkaar in. Een van de inzittenden werd naar het Gasthuis in Middelburg vervoerd Een automobilist uit Hoeven reed bij vliegveld Midden-Zeeland tegen een bromfietser uit Goes. De brom fietser moest in het Bergzichtzieken- huis te Goes worden opgenomen. Een gewonde van een aanrijding op rijks weg 58 werd naar het St.-Joannazie- kenhuis vervoerd. Bij een ongeluk in St.-Laurens raakte een inwoner uit Vught zoda nig gewond, dat opname in het Mid delburgse Gasthuis noodzakelijk bleek. Naar hetzelfde ziekenhuis ging een inwoonster uit Souburg, na dat zij uit een auto op rijksweg 58 was geslingerd. BRUSSEL (ANP) —Twee sche penen (wethouders) van de Belgi sche kustplaats Knokke hebben verklaard dat de ontzanding langs de kust bij Knokke een probleem gaat vormen. In de laatste twintig jaar is het zandpeil volgens beide schepenen met vijf meter gedaald. Men is van mening dat de ontzan ding een gevolg is van baggerwer- ken die in Zeebrugge worden uitge voerd. Het zand wordt daardoor in oostelijke richting weggevoerd. Een van de schepenen heeft gezegd dat de Belgische regering dringend aan dacht aan dit probleem moet schen ken wil het toerisme in Knokke in de toekomst veilig gesteld worden. Als de ontzanding doorgaat zal een verlenging van de zeedijk overwo gen moeten worden. (Van een onzer verslaggevers) MIDDELBURG Een uit on geveer dertig personen bestaan de delegatie van de Conseil Gé- néral des Pyrenées Atlantiques, zal op donderdag 3 en vrijdag 4 juni onder auspiciën van het provinciaal bestuur van Zeeland een bezoek aan deze provincie brengen. 4 De Conseil Généi'al is te ver gelijken met de provinciale sta ten in Nederland. De delegatie staat onder leiding van de presi dent van de Conseil Général, de heer Pierre de Chevigne, die mi nister is geweest in het kabinet Pflimlin. Voordat het gezelschap naar Zeeland komt brengt het een tweedaags bezoek aan Gronin gen. Men wil naar Nederland komen om te kunnen kennisma ken met het provinciale bestel en om zich te oriënteren ten aanzien van een aantal specifiek provinciale vraagstukken. Donderdagmorgen zal de com missaris van de koningin, mr. J. van Aartsen, het gezelschap in de abdij te Middelburg ontvan gen. Nadat een film over Zee land is vertoond, zal de heer Van Aartsen een algemene inlei ding houden over taken en func ties van de provincies in Neder land. (Van een onzer verslaggevers). MIDDELBURG De bekende Middelburgse kunstschilder Piet Bulthuis heeft van 5 tot en met 26 juni een expositie in Den Haag, Een tentoonstelling van zijn werken wordt gehouden in de kunstzaal Pol der in de Kleine Kazernestraat 5. De expositie wordt zaterdag door Rico Bulthuis, kunstredacteur van de Haagsche Courant, geopend. ZAAMSLAG Aan de gerefor meerde pedagogische akademie te Amersfoort slaagde voor volledig bevoegd onderwijzeres (hoofdakte) mejuffrouw J. A. Haak te Zaams- lag. (Van een onzer verslaggevers) MIDDELBURG Het Overkoepe lend Orgaan i.o. van de drie VVal- clierse ziekenhuizen hebben het rap port van de commissie Geestelijke Verzorging aanvaard, waarin een aantal adviezen voorkomen over de samenwerking op geestelijk gebied binnen de drie samenwerkende Wal- clierse ziekenhuizen Betliesda, St.- Joseph en liet Gasthuis. De samenwerking betreft met na me de Vlissingse ziekenhuizen Be- thesda en St.-Joseph. In beide zie kenhuizen kunnen de patiënten die geestelijke verzorging krijgen die zij wensen. Zij zijn ook vrij om te kie zen voor geen geestelijke verzorging. De geestelijke verzorging is in prin cipe in handen van de eigen geeste lijke verzorgers. Dezen zuil-en dan ook bericht van opname c.q. ontslag krij gen, hetzij via cbntactadressen, het zij rechtstreeks. In Vlissingen is als ziekenhuispre dikant aanwezig drs. J. Kwast. Pas toor drs, W. C. M. van der Riet zal pater J. B. de Bakker, wegens ziekte vervangen als r.-k. geestelijke. In beide huizen zullen wekelijks op za terdagmiddag of -avond weeksTui- tingen verzorgd worden, zolang Be- thesda en St.-Joseph nog niet geheel zijn samengevoegd. Zondagmorgen wordt in St.-Joseph een eucharistie viering gehouden, evenals een maal per week in het reuma-paviljoen van Bethesda. Nagegaan wordt of verzorging van diensten in het Gast huis in Middelburg wenselijk en mo gelijk is. SLUISKIL Zaterdagavond werd na een achtervolging in de Coegors- polder, nabij Sluiskil de uit Zulte (B.) afkomstige A. R. J. S, -aange houden. De Belg was 'met een vuur- buks aan het jagen. In een woning werden twee houtduiven en een pa trijs aangetroffen. Zijn auto, wapen, munitie en de vogels werden in be slag genomen. (Van onze duivensportmedewerker) ZAAMSLAG In de door de kring Wesl-Zeeuwseh-VIaanderen en Walcheren gehouden wedvlucht van uit Dourdan, met een deelname van 1923 duiven, waren het vooral de Cadzandse duivenliouders die zich aan de kop van de rangschikking wisten te klasseren. De vlucht werd gewonnen door een duif van G. Du- sarduyn uit Groede met een snel heid van 1463.94 meter per minuut. Dusarduyn won ook (met zijn eerstgetekende duif) de zesde prijs. Tweede werd R. Verslraelen uit Oostburg. 3 Q. Duininck, Cadzand. 4 D. van Houte. Cadzand. 5 T. de Jonge. Óostburg. 7 A. Cornelis, Bres- kens. 8 A. Versprille, Breskens. 9 R. de Lijser, Cadzand. 10 J. Visser, Cad zand 11 A. de Putter en zoon, Cad zand 12 Gebrs. Korff, Sou burg, 13 X. de Cock, IJzendijke 14 M. van Hee, Cadzand. 15 G. Dobbe- laere, Schoondijke. Uitslagen wedvluchten vanuit Door nik „VZV" Hoofdplaat me^ een deelname van 155 duiven, hoogste .snelheid 1032,63 meter per min-uut. 1 A. van de Broecke. 2 J. Boone. 3 A. de Wever. 4 J. Gernaert, 5 E. Temmerman-d. 6 Cornelis. van de W. 7 C. van Acker. 8 J, Spinnewijn. 9 P. van Waas, 10 L. Martens. „De Postduif" Lewedorp met 84 duiven. 1 A. Driedi.jk. 2, 7 en 9 L. van de Klooster. 3 P. Pieters. 4 J. Driedijk. 5 en 6 G. Steenbakker. 8 P. van 't Westeinde. 10 P. Driedijk, dezelfde vlucht met 63 duiven. 1 A. Driedijk. 2 P. Driedijk. 3. 6 en 10 P. Pieters. 4 C. Xlermes. 5 en 7 G. Steenbakker. 8 en 9 L. van de Kloos ter. de Broecke. 2 I. de Jonge-m. 3 J. „De Uiver" 's-Heer-Arendskerke met 'n deelname van 93 d-uiven. 1 F. Westdorp. 2 P. Schrijver. 3 en 7 J van de Velde. 4, 5, 8 en 10 Joh. van de Velde. 6 C. Goedegebure. 9 P Goedegebure. „Eerste de Beste" Schoondijke met 107 duiven, snelheid eerste duif 1401,m. p. m. 1 en 5 J. de Zwart. 2 H. Calon. 3, 4 en 7 P. de Hullu. 6 P. Cornelis. 8 D. van Houte. 9 Gebrs. Huigh. 10 J. de Zwart. „Strijd in Vrede" Groede met 124 duiven, hoogste snelheid 1426,24 m. p. m. 1 L. van de Wege. 2, 3 en 9 W. Risseeuw. 4 en 8 J. Buijze. 5 Joh. van de Wege. 6 D. Ekkebus. 7 I. Schipper. 10 R. Brakman. „Nog Sneller" Breskens met 143 duiven, snelheid eerste prijswinnen de duif 1409,m. p. m. 1 en 9 J. van Zegers. 4 W. Verstraete. 5 J. Buize. 6 J. Jacobs. 7 en 8 W. Bruinoge. 10 M. Qaars. „Hoop", Biervliet met 217 duiven, hoogste snelheid 1332,— m. p. m. 1 en 7 Dingemanse en zoon. 2 P. Plad- det. 3 Comb. Doens. 4 Heiman de Dobbelaere. 5 en 10 Blomme-d-e R-uijsscher. 6 W. de Jonge. 8 C. van Belois. 9 P. Jansen. „De Snel-vliegers", Oostburg met 186 duiven. 1 A. Risseeuw, 1031,29 m. p. m. 2 en 8 L. Verheije. 3 H. Oosterbaan. 4 W. vart Unen. 5, 6 en 9 A. van Hijfte. 7 en 10 J. Bakker. Dezelfde vlucht met 172 duiven. J en 5 A. van Hijfte. snelheid eerste duif 1410.69 m. p. m. 2 Mevrouw Risseeuw. 3 C. van de Bossche. 4 A Boonman. 6 W. Kuipers. 7 W. van -Unen. 8 en 9 A. Aalbregtse. 10 A. Daansen (Van onze kunstredactie) BREDA Wat de leerlingen, die dit jaar op de academie St.-Joost te Breda afstudeerden, waard zijn kan iedereen gaan zien op een expositie, die dezer dagen aan de St.-Jans- straat 18 open is. Alle afgestudeer den van diverse afdelingen tonen daar hun examenprodukten. Produk- ten, die vaak getuigen van inven tiviteit en van een geleidelijke koers wijziging in liet „kunst"-onderwijs. Werkstukken, die uiteenlopen van af een herstructureringsvoorstel van de binnenstad van Terneuzen tot dia projecties over pons-kaarten. De afdeling fotografie/film is nog bezig met haar produkt: een voor lichtingsfilm over druggebruik, waai de gemeente Breda achter is gaan staan. Deze is eerst over enkele maanden klaar. Op de afdeling publi- ci te its-vormgeving wordt men onder anderen geconfronteerd met publi citeit rond verdwijnend Zeeland (van de Vlissinger Lex Maes) en bedrijfs- dia-series over hart longmakers (Paul van 't Xluilenaar uit Eindho ven), De fotoafdeling is veelal geïn spireerd door bedrijfsreclame, waar bij textiel (Ant. Nuyten) en kalen ders (Theo Bolleman) inspiratie bronnen waren; hoewel ook de be kende kroeg 't Klapkot Carl Pos rake prenten deed schieten. Bij de afdeling architectonische vormgeving v alt uiteraard het werk stuk van de winnares van de St.- Joost penning. Erna van Sambeek (uit Grave) op. Een vernuftige con structie van een opklapbaar theater voor plaatsen, die 'niet over een der gelijke ruimte beschikken. Elly Dee- len-Acke, Breda, heeft vanuit een ku busmodel de hele binnenstad van Terneuzen een leefbaar klimaat wil len geven; ontwerpen, die het stads bestuur maar eens moet bestuderen. Leonie Bedeaux, Goirle, inspireert de doe-het-zelvers 't eigen gemaakte meubeltjes van pvc-buis en linnen, terwijl haar ontwerp voor een hobby centrum uit hout, te plaatsen in nog onleefbare nieuwe wijken,, klaar staat. Over het toch wel leuke en in ventieve speelgoed van een candi- daat mag u zelf oordelen. Hij strand de daarmee voor .zijn eindexamen, waarmee de goe-gemeente van St.- Joost het over het algemeen hele maal niet eens is. Bij de afdeling mode vallen de knappe tekeningen van Kathleen Dorresteyn op, terwijl u verder kunt genieten van modieuze jurken, sie raden en tassen. De afdeling kera miek tenslotte telt één kandidaat, Ly- da Dirkse- de Heer die soms met fraaie -plastische vormen laat zien wat met steengoed allemaal moge lijk is. De expositie is vrij toegankelijk, vandaag en maandag a.s. van 14 tot 20 uur, terwijl op dinsdag 1 juni van 10 tot 21 uur eindexaminandi aan wezig zijn om daar bij uitleg te geven. (ADVERTENTIE) met de sla-saus die van zonnebloemolie gemaakt is. Maak me af met sla-saus die altijd vers is. Vers uit de vacuum-fles. Maak me af met verse Remia sla-saus bereid uit zuivere zonnebloemolie. Toe! U mag mijn blaadjes afrukken. U mag me opeten. Maar maak me éérst lekker met Remia sla-saus Tijdelijk van 170 ct voor 140 ct. I

de Stem | 1971 | | pagina 3