1 ZEEUWSE ATLETEN BREKEN 5 RECORDS De Kuiper winnaar cross GP IJzendijke GOEDE PRESTATIES ZEEUWSE ZWEMTOP n Kaasje op, laat maar schuiven Smolders jeugdig tenniskampioen VAN Maaska rapste V erbeke snelste in Nieuwvliet Bakker d sterkste Jo Schout geklopt BELGEN BEHEERSEN DE STRIJD Italiaan fluit Rusland-Nederland Verbeke rijdt in woonplaats Wim de Waal favoriet in koers te Axel Fin Mikkola ongenaakbaar in motorcross te Stekene sport TERUGKOMEN UITSLAGEN Glaasje op, laatje rijen. Maar een enkel glaasje met een enkel kaasje: dat scheelt we! Want kaas uit 't vuistje remt de invloed van alcohol. Dus als u plezier wilt maken en helder wilt blijven - neem dan wat hartige blokjes. Maar laat u toch maar rijen, zeker is zeker, nietwaar? UITSLAGEN VIERDE SPORTPAGINA VAN DINSDAG 1 JUNI 1971 (Van onze atleti ekmedewerker) GOES De verbetering van viji Zeeuwse records is de oogst van het lange atletiekweekend. Allereerst kwa men zaterdag te Breda vier recordverbeteringen tot stand. Anja Hofman van Marathon Vlissingen verbeterde twee records bij de C-meisjes. Bjj het discuswerpen wierp zij 28,36 meter ver en kwam hiermee ruim vier meter verder dan het bestaande record, dat met 24,18 meter op naam stond van Iseline Hage van Delta Sport. Het reeds op haar naam staande Zeeuwse record op de zeshonderd meter verbeterde zij met bijna drie seconden. Ze liep op deze afstand een tijd van 1.45,5 min. Een voortreffelijke prestatie leverde de twaalfjarige Paul Sturm van AV'56 Goes op de 1000 meter jongens. Met een tijd van 3.00,4 minuten bleef hij ruim zes secon den onder het bestaande record van Mark Keulen van Scheldesport. Elly Crurcq van AV'56 kwam te Breda op de 800 meter voor C-meisjes tot de goede tijd van 2.45,0 minuten en bleef hiermee 3 seconden onder het oude record. Voor het vijfde record zorgde Peter de Munck van AV'56 tijdens de pinksterwedstrijden te Hulst. Bij de B- jongens wierp hij de speer 46,16 meter ver en verbeterde hiermee het oude record dat op naam stond van zijn clubgenoot Kees Kloet met 43,75 meter. De wedstrijden in Hulst stonden wel in het teken van onze zuiderbu ren, want vele Zeeuwse verenigin gen hadden verstek laten gaan. Een van de hoogtepunten vormde de 1500 meter voor B-jongens. Op dit nummer kwamen de Nederlandse kampioen Jo Schout van de organi serende vereniging RKHAV in de baan en de Belgische kampioen Van Duysburg van AV Zottegem. Door steeds om beurten de kop te nemen werd het tempo enorm opgevoerd. Toen Van Duysburg de laatste hon derd 'meter de eindsprint inzette, had Schout hierop geen antwoord zodat de Belgische kampioen eerste werd in de goede tijd van 4.11.8 minuten. Ook Schout liep een uitste kende tijd. Voor hem werd 4.12.1 afgedrukt. Piet Vonck van RKHAV, die za terdag op de baan van het sportcen trum Papendal in Arnhem een zwa re 5000 meter had gelopen, ging op de 3000 meter voor heren als favo riet van start. De kleine Hulstenaar liep weer in de hem eigen stijl gemakkelijk weg van zijn Belgische tegenstanders. Hij finishte als eerste an de goede tijd van 8.42.1 min.. Voor de dames en heren stond de sprint tweekamp over 100 en 200 meter op het programma. Cora Hof man van Scheldesport won zowel de honderd meter als de tweehonderd meter in de matige tijden van res- pectievelijk 12.6 sec. en 25.6 sec. Bij de heren sprint-tweekamp won Klaas Sijp van AV'56 de honderd meter in 11.5 seconden en Schok- kaert van AC Zottegem de 200 me ter in 23.6 sec. Winnaar werd uitein delijk Schofckaert van AC Zottegem. Een voortreffelijke prestatie leverde Bernadette van Roy van de Leuven se atletiekclub op de 800 meter da mes. Geheel zonder eftige tegenstand kwam zij tot de zeer goede tijd van 2.19.7 minuten. Ook Rob de Jong van Meti'o Rotterdam, Nederlands kampioen kogelstoten bij de A-jon- gens, kwam bij het discuswerpen heren tot een goede prestatie. Hij won dit nummer met een afstand van 44.28 meter. Eveneens een span nend nummer was de 3000 meter voor jongens A. Dit nummer werd bij verrassing gewonnen door de Bel gische 800-meter specialist Louis lan^keli^wee hS^A?- Duysburg, Roeland en de gebaarde Brooks. nold Schout en Harry van Duysse i lange tijd het tempo hadden aange geven, zakte op het einde Van Duysse ver terug. Arnold Schout passeerde in zijn lange eindsprint nog verschillende deelnemers, maar kwam juist iets te kort om de twee de plaats te bereiken. Winnaar Veekman noteerde een tijd van 8.56.3 minuten, tweede werd J. de Becq van AC Halle in 9.01.2 en derde Arnold Schout van RKHAV in 9.01.3 minuten. Strijd tijdens de internationale atletiekwedstrijden te Hulst. Jo Schout leidt tijdens de 1500 meter B-junioren onze motorsportmedewer- 6 Duel in de voorste linies tijdens de tweede manche van de 500 cc tijdens de motorcross in IJzendijke Cora Hofman van Scheldesport won de 100 m en de 200 m. (Van onze sportmedewerker) NIEUWVLIET Johnny Verbeke uit IJzendijke was zonder enige twijfel de grote animator in de plaatselijke wielerronde voor nieu welingen in Nieuwvliet, die zater dagmiddag werd verreden en door enkele duizenden wielersportlief hebbers werd bezocht. In de allereerste uitlooppoging was Verbeke al actief en hij sprong alleen weg. Het peloton reageerde niet en Verbeke had al gauw een voorsprong ,van 300 meter. Dat duurde vijf ronden, en toen zette Adrie Vasseur de achtervolging in. Hij kreeg direct gezelschap van Strobbe, Groosman en Van Udden. Dit viertal werkte voorbeeldig sa men en enkele ronden voor het ein de werd Verbeke ingelopen. Verbe ke probeerde nog verschillende ke ren alleen weg te komen, maar dat lukte niet meer. Strobbe deed één ronde voor het einde ook nog een verwoede poging om weg la* komen, maar Vasseur en Verbeke waren attent. De eindsprint zou dan ook de beslissing moeten brengen, en met een banddikte verschil werd Vas seur door Verbeke verslagen. Uitslagen: 1 Johnny Verbeke, IJ zendijke, 2. Adrie Vasseur, Axel, 3. Leon Strobbe, Kloosterzande, 4. Mare Groosman, IJzendijke, 5. L. van Udden, Oss. (Van onze zwemmedewerker) MIDDELBURG Dat er in het Zeeuwse zwemprestatie-peil bewe ging zit is afgelopen winter duide lijk gebleken tijdens de wedstrijden in de overdekte baden. Zaterdag middag liet de Zeeuwse zwemtop in het 50 meter lange open zwembad zien dat er ook buiten goede tijden gemaakt kunnen worden. Frans van Kruiningen van Luctor uit Middel burg zwem vorige week in liet over dekte zwembad te Kortrijk (België) reeds een nieuw Zeeuws record op de 100 meter vrije slag heren voor 25-meter banen (1.02.0) Nu kwam hij in een schitterende race tegen Sjaak van der Hooft en Wiin de Kam tot een tijd van 1.02.9 waar door het Zeeuwse record voor 50- meter banen van Machiel de Pooter (De Schelde), dat dateert van 1964 met een tijd van 1.04.5, definitief van de recordlijst is verdwenen. Later op de middag verbeterde Sjaak van der Hooft zijn eigen Zeeuws record op de 100 m vlinder slag en bracht het nu op 1.17.2. Op de 200 meter schoolslag leek de strijd aanvankelijk te gaan tussen de Stormvogel-leden Theo Vis en Hans Verschuure, maar na 150 me ter zwemmen voegde Piet Schop van De Ganze zich bij dit duo. Gedrieën gingen zij op de finish af. Het was uiteindelijk Piet Schop die het eerst aantikte. Schop maakte de uitstekende tijd van 3.04.6. Op de 100 meter rugslag dames ontliepen de Ganze-meisjes Joke de Wilde, Ar ja Klompe en het Storm vogel-meisje Els Wolff de directe strijd tegen recordhoudster Martha Wolff van de Stormvogel. Zij prefe- ï'.eerden te starten op dit nummer voor meisjes onder de 16 jaar. Door afwezigheid van sterke tegenstand sters won Martha Wolff de 100 me ter rugslag in de matige tijd van 1.28.2. Maar een half uur later kwa men genoemde .meisjes dan wel aan de start. Joke de Wilde was hier de uitgesproken favoriete, met Arja Klompe als gevaarlijke outsider. De wedstrijd kreeg een sensationeel verloop, toen Els Wolff het jonge re zusje van Martha zich niet bij voorbaat wenste neer te leggen bij een nederlaag. Zo kon het gebeuren dat Els Wolff de leiding nam en op de laatst meters zo hard ging dat er voor de fel sprintende Ganze-meis jes Joke de Wilde en Arja Klompe onmogelijk was bij te blijven. Els Wolff won in de schitterende tijd van 1.23.5 een verbetering van het oude record van zus Martha (1.26.1) met liefst 2.6 seconde. Trainer De Haas van De Braak man had het vorige week reeds gezegd: „Let op Marlies Vercruijsse, daar zul je van horen. Ze is weer aan het terugkomen. Ze glijdt weer lekker door het water en ze traint ontzettend hard". En zij kwam te rug. Op de 200 meter schoolslag zwom ze in een goede stijl rustig met haar tegenstandsters mee. En hoe fel de favoriete Marleen Swen- ne van de Ganze ook „knokte", ze moest Marlies Vercruijsse laten gaan die duidelijk als eerste aantikte in de persoonlijk beste tijd van 3.20.1, een tijd die in jaren niet in Zeeland is gezwommen. Op de 100 meter schoolslag voor meisjes onder de 14 jaar waren alle schoolslag-vedetten met uitzondering van Marlies Vercruijsse en MaiTeen Swenne, bij elkaar in de finale serie. Anita Bracke, Anje Vreeken- horst, Yvonne Klasen en Els van Tatenhoven zouden de medailles on der elkaar wel verdelen. Maar Lenie van Bodegom van De Stormvogel uit Vlissingen wenste zich daar niet bij neer te leggen. Na 50 meter zwem men lag ze nog in vierde positie, maar toen kwam ze met een prach tige eindsprint. Tot grote verrassing van iedereen in het zwembad zwom ze met verbijsterend gemak ieder een voorbij en finishte met bijna 4 seconden voorsprong op haar gere nommeerde tegenstandsters. Op de 5 x 50 meter vrije slag estafette da mes namen de Ganze-dames duide lijk revanche op de Stormvogel- ploeg, maar ze kwamen 0,4 seconde te kort voor een rocordverbetering. De Stormvogel-heren wonnen de 4 x 100 meter wisselslag estafette voor Luctor en de Ganze. 50 meter vlinderslag meisjes on der de 10 jaar: 1. Corrie Geers, Luctor in 46.6. 50 meter vrije slag jongens onder de 10 jaar: 1. Erwin Blaauw, De Stormvogels in 41.0 100 meter vrije slag heren: 1. Frans van Kruiningen, Luctor in 1.02.9. 200 meter schoolslag dames: 1 Marlies Vercruijsse, de Braakman in 3.20.1. 100 meter rugslag jongens onder de 12 jaar: 1 Ronnie Cletóminok, de Schelde in 1.30.8. 50 meter vlinder slag meisjes onder de 12 jaar: 1. Petra Fraanje, de Schelde in 43.4. 200 meter schoolslag heren: 1. Piet Schop van de Ganze in 3.04.6. 100 meter rugslag dames: 1. Martha Wolff, de Stormvogel in 1.28.2. 100 meter vlinderslag jongens onder de 16 jaar; 1. Sjaak van der Hooft, de Schelde in 1.17.2. 100 meter rugslag meisjes onder de 16 jaar: 1 Els Wolff, de Stormvogel in 1.23.5. 100 meter vlinderslag jongens onder de 14 jaar: 1. Guus van de Neste, de Schelde in 1.26.0. 100 meter school slag meisjes onder de 14 jaar: 1. Lenie van Bodegom, de Stormvogel in 1.34.7. 100 meter schoolslag meis jes onder de 12 jaar: 1. Petra Fraan je, de Schelde in 1.39.0. 5 x 50 meter vrije slag estafette dames: 1. De Ganze (Joke de Wilde - Aria Klompe - Marijke Capello - Ingrid Hopmans en Marleen Swenne) in 2.50.5. 4 x 100 meter wisselslag estafette heren: 1. De Stormvogel (Wim de Kam - Peter Buijs - Hans Verschuure - Theo Vis) in 5.21.3. (Van een medewerker) IJZENDIJKE In de wielerron de voor nieuwelingen te IJzendijke, die vanmiddag wordt verreden, zal J. Verbeke zijn stadsgenoten en supporters zeker niet willen teleur stellen na de afgelopen weken ver schillende overwinningen te hebben behaald. Mare Groosman uit IJzendijke, A. vasseur en A. Oostdijk beiden uit Axel, en L. Strobbe uit Kloosterzan de zullen het hem zeker moeilijk maken. (Van ker) IJZENDIJKE J. de Kuiper uit Beveren aan de Lije in België is gisteren in de 500 cc-klasse winnaar geworden van de internationale mo torcross om de Grote Prijs Water vliet Mollekot bij IJzendijke. De ruim tienduizend toeschouwers hebben kunnen zien hoe De Kuiper zijn machine met grote vaardigheid over het parkoers stuurde. De 106 motorcrossers, verdeeld in vier ca tegorieën, hebben de toeschouwers laten genieten van een prachtige cross. Bij de Internationalen 500 cc, die drie reeksen van 20 minuten moesten rijden, wias De Kuiper steeds vooraan te vinden. In de eer ste reeks nam hij direct de leiding om die niet meer af te staan, on danks diverse aanvallen van E. de Mey en L. Martens. Met een voor sprong van enkele meters kwam hij als eerste over de finish. In de tweede reeks nam hij weer direct de leiding, maar moest enkele ron den voor het einde in Martens zijn meerdere erkennen. E. de Mey werd winnaar van de derde reeks, voor De Kuiper en Martens. J. Versluis uit Bredene, België, was de grootste pechvogel, want in de eerste reeks moest hij staken wegens een defecte motor. Het werd hier een volledige Belgische aangelegenheid, want de Nederlanders J. Aarts en R. Hensen en de andere buitenlanders M. Mensburger (Oostenrijk), Caluori (Zwitserland) en de Amerikaan Lougaran kwamen er niet aan te pas. Bij de senioren 500 cc, die twee reeksen van 20 minuten moesten rijden, was het weer een Belg, na melijk R. Boonairt uit Gaveren, Bel gië, die de bloemen voor zich opeis te. In beide reeksen nam hij direct de leiding om die niet meer af te staan, zodat hij onbedreigd won. Voor de verdere ereplaatsen was het een race tussen Dekkers en Roman die door eerstgenoemde werd ge- ownnen. Eindrangschikking: internationalen 500 cc: 1 J. de Kuiper, België, 2 L. Martens België, 3 A. v.d. Casteele, België, 4 S. Gasthuis, België, 5 E. de Mey, België; senioren 500 cc: R. Boonairt Gaveren, België, 2 A. Dek kers Morkhoven België. 3 Th. Ro man Oudenaerde, België, 4 L. de Smet Beervelde België, 5 F. Laroy Merelbeke, België. (Van onze sportmedewerker) STEKENE De Fin Heikki Mil kola heeft zondag de 24e Internat! nale Motorcross der Geiaagputten i Stekene bij de internationalen 50 cc gewonnen- De ruim 35.000 tot schouwers zagen hoe Mikkola zij rivalen, onder wie de Belgen J. Ro bert, S. Geboers en J. Teeuwissei de Engelsman J. Smith en de Ne derlander P. Karsmakers met ruii verschil achter zich liet. In de eerste reeks van dertig m nuten nam hij direct de leiding t stond deze niet meer af. Bij elk ronde vergrootte hij de voorsproi op naaste concurrent Geboers en t half koers werden er reeds verschi lende renners gedubbeld, waarondi de Nederlander Peter Willems. Ei bert kwam nog wel enkele plaatst naar voren, maar speelde geen bi langrijke rol meer voor de ereplaa: sen. Met 20 seconden voorsproi bereikte de Fin de aankomstlljn. I Belg W. van den Broeek was hii de grootste pechvogel, want bij et valpartij liep bij een beenbreuk o Hij zou niet het enige slachtoffi worden, want ook de Belgen R. d Smet en R. van Heeren bij de junii ren moesten met een beenbreu naar het ziekenhuis gebracht woi den. In de tweede reeks internat! nalen 500 cc nam J. Robert d leiding in handen, gevolgd don Mikkola. Hoe het Belgische crossft nomeen ook reed, het geweld va Mikkola was niet te stuiten. K amper vijf minuten was de Fin Et bert voorbijgegaan en voor de Be] was er geen andere keus, dan pri beren zijn tweede plaats te behot den, wat hem uiteindelijk dan oo nog niet lukte. Met grote vaardi; held stuurde Mikkola zijn machit over de zware omloop en won da. ook vrij gemakkelijk deze tweed I reeks- Bij de internationalen 250 cf won de Belg G- Rahier nipt voor d Japanner Yoshimura, terwijl d Belg S. Geboers derde werd. Eindklassement: 500 cc 1 H. Mil kola (F), 2 J. Teeuwissen (B). 3 11 v. Loon (B), 4 J. Vermeersen (B), J. v. Velthoven (B), 6 P. Karsma kers (N). 250 cc 1 G. Rahier (B); Yoshimura (J 3 S. Geboers, 4 J. di Roover (B), 5 J. Smith (E). ROME (ANP) De Italiaan Au- relio Angonese zal woensdag a.s. al' scheidsrechter fungeren bij de voet balwedstrijd Rusland - Nederland t Moskou. Het duel telt voor de elimi natieronde van het Olympisch toer] nooi. (ADVERTENTIE) #Wim de Waal is favoriet vandaag in de koers te Axel. (Van een medewerker) AXEL Wim de Waal, de plaat selijke favoriet, is ongetwijfeld de grootste kanshebber voor de eindze ge in de ronde voor amateurs te Axel, die vanmiddag (dinsdag) ver reden wordt. Om drie uur gaan ruim zestig amateurs van start, die 110 kilome ter moeten rijden. Wim de Waal, die enkele dagen geleden Olympia's Tour-winnaar Cees Priem in Kloos terzande naar de tweede plaats ver wees, zal concurrentie genoeg heb ben. De meeste tegenstand kan hij verwachten van Wim Evertse, Theo van Poecke en Jacob Hinneman. Verdere kandidaten zijn Toine van de Bunder, Willy de Feber, Piet van Straalen en Ab Claeyssen. De dames wielrenners zullen het wiel om een uur openen met een koers over der tig kilometer. Favorieten zijn hier: de Nederlandse kampioene Keetie Hage en haar zus Bella. (Van onze tennismedewerker) TERNEUZEN De elfjarige Hans Smolders uit Terneuzen, lid is van de plaatselijke tennisvereniging Animo, werd gisteren op de tennis banen van „DOS" in Vlissingen jeugdkampioen van Zeeland in de leeftijdsklasse 12 tot 13 jaar. Om dat te bereiken moest Hans in dit driedaagse toernooi vier maal tussen de lijnen komen en uiteraard ook alle partijen winnen. De eerste tegenstander was Van Schaap uit Zierikzee, die met 61 en 63 hel onderspit moest delven. Ook Stekete uit Kruiningen verloor en wel met 62, 62. Van Bergen uit Middel burg had al evenmin verweer en verloor met 61, 61. De finalepar tij was een Terneuzense aangelegen heid, want tegenstander van Hans Smolders was zijn clubgenoot Rolf Hoving. Het werd een spannende finale, waarbij drie sets nodig wa ren om de kampioen bekend te ma ken. De eerste set werd door Rolf Hoving met 86 gewonnen, Ham Smolders won de tweede met 7-5- Ook de derde en beslissende set werd door Hans Smolders met 9— gewonnen, nadat hij een achterstand van 15 had teniet gedaan. KORFBAL Afdeling Zeeland 2e klas: Animo 3 - Zuidwesters 69, Atlas 1 Animo 3 5i Blaauw Wit 2 - Zuidwestei's 2 3-9- 3e klas A: Seolto 2 - Stormvogels 57, Atlas Ve - Animo 4 30. 3e klas B: Olympia 2 - Tjoba 3 113, Junioren le klas: Blauw Wit - Stormvogels 1 45. Junioren 2e klas: Animo - Seolto 51, Adspiran ten A: Seolto A - Stormvogels A 3- 1. Adspiranten C: Seolto 8 - Swif' vlug 21, Pupillen A: Animo hip Swift A 9—1. VIJFDE SPORTPAGINA VAN De bloemen in Hansweert mee het weekend voor Goudsr>\ Katwijk wonnen namelijk ook f (Van onze sportmedewerker) STAMPERSGAT Kees kant uit Zoetermeer, lid vd onlangs opgerichte wieierfoi „Van Deursen", toonde zich twintigste uitgave van de rond Stampersgat onbetwist de st< Driehonderd meter voor de wist hij zich los te rukken i zesmans kopgroep, nam een meters en gaf Legierse es. kans om die kloof te overbn De zesmans kopgroep, w: Maaskant deel uitmaakte, was in de beginfase (35 kilometer deze enerverende koers ontstaai Na schermutselingen en stootjes van Victoria-mannen (Van een onzer wielermed< kers) HANK Nanno Bakker ws man, die in een lange spur sterke Sjef van de Burg klopt de overwinningskrans over schouder liet hangen. Hij wasf die de gehele koers domineerd de prestatie prijs, in de wacht s te. Hank had in hem een gewe overwinnaar. Reeds in de zevende kilor, ontsnapten elf man uit het pel waarbij Bakker, Solaro, Pri Hesemans en Smeekens. Var] Burg en Ter Harmsel konden bij deze groep komen, die info was uitgedund en na 20 kilor slechts uit 10 renners bestond, denlang bleven deze coureurs a£ leiding, totdat na 75 kilometer 1 de voorsprong, die tot 45 seco was opgelopen, was geslonken een paar honderd meter. Bakke: met gevaar en demarreerde Va Burg, Ter Harmsel en Pr sprongen met hem mee, maar sen moest afhaken wegens ma' aalpeeh. De drie koplopers gi: door en maakten opnieuw een van 40 seconden. Gaby Minnebo meerde echter een groepje acl volgers en kwam steeds dichte: de vluchters, die de eindspurt nodig hadden om hun eerste plaatsen te behouden. Nanno ker finishte met een fietsle voorsprong op Sjef van de Bur; eerste. Amateurs: 1 N. Bakker, Wii germeer, 2 J. v.d. Burg Berkel, ter Harmsel Lage Zwaluwe, Berkhout Schipluiden, 5 P. Vlijmen, 6 G. Minnebo Geenvli J- Cooremans Breda, 8 A. v. Rotterdam, 9 B. Cardol Bilthovel M. Venix Rotterdam, 11 H. Pr Hank, 12 A. de Jongh Made, Schelling 's-Gravendeel, 14 G Wit 's-Gravendeel, 15 Th. Raamsdonksveer, 16 P. Hobo chem, 17 M. Hesemans Rijen, Liebrechits Vlijmen, 19 A. Wi De Bilt, 20 J. de Groot Hari veld. Nieuwelingen: 1 A. v. Houw gen Heesselt, 2 A. Prinsen Ra: donksveer, 3 F. Pirard Breda, Verhagen Den Haag, 5 T. ter H «el Lage Zwaluwe, 6 G. Broi Bolnes, 7 W. Dijkhoorn Schieda: A. Caron Den Hout, 9 Th. v. I mont Dussen, 10 G. Snoeren terhout, 11 W. Bu-ssem Dordrech A. Keizerwaard Nunnansdorp, 1 Muilwijk Hardinxkveld. 14 Franken Moerdijk, 15 R. v. Monster. Adspiranten: 1 j. de Rooij Sp del, 2 J. Akkermans Zevenberge J. Maas Oudenbosch, 4 A. v. B Lage Zwaluwe, 5 L. v. Vliet Ho lersdij-k, 6 A. Schipperen Prin beek, 7 R. Brabers Tilburg, St.-Nicolaas 's-Gravendeel, Schalk Breda, 10 T. Griep Sp- nisse.

de Stem | 1971 | | pagina 10