Ledental St. Caeciliakoor ste Jaren snel terng r Ge toel roe Vandaag kermiskoers binnen 'en Hulst 0UWË lEIDSE OF EDAMMER?, DOMPER OP JUBILEUM-FEESTVREUGDD Volkszangfestival in Hulst wordt rOotse manifestatie Interieur Zuiddorpse kerk heeft nieuw aanzien Degradatie strijd in bedrijfs- volleybal stad streek SÜ5IIIIII WM Amateurs en nieuwelingen Boon was beste schutter in Hulst Biljarters ZBC wonnen van HBC Hengelclub De Vogel kiest nieuw bestuur CURSUS AFLEIDING ZQMERWIJN ROSÉ D'ANJOU 4,45 Rally ten bate KAARTWEDSTR1JD TE ZA VMSLAG van Nieuw bestuur v.v, Hulsterloo Roocie Kruis Zesde plaats voor wielrenner Begijn Hiildigingstoernooi 't Centrum Hulst KPRERS STREDEN OM KRINGCUP L(0k tank? fxAIie, y 'SpUm- JnetM&eZ KRITISi OVER Wethouder B van Hulst err| Kwart Zed fruitareac gerooid Vrij somber waierstandei hoogwater Het St."Caeciliakoor tijdens een van zijn uitvoeringen (Van onze sportmedewerker) HULST Vanmiddag wordt in Hulst weer de traditionele mei-ker- miskoers voor nieuwelingen en ama teurs verreden. Het organiserende comité heeft een groot aantal in schrijvingen ontvangen. De start en finish zijn aan de Markt. Het zo lang zamerhand wel bekende parkoers loopt binnen de stadswallen van Hulst. Bij de nieuwelingen, die om kwart over een van start gaan, zijn tal van favorieten. De plaatselijke fa voriet F. de Belie zal het dan ook niet gemakkelijk hebben. De andere streekrenners L. Strobbe uit Kloosterzande, C. Vervaert uit Walsoorden en G. de Jonge uit Lama- waarde zijn allemaal renners die ze ker voor de nodige sensatie kunnen zorgen. Buiten deze streekrenners (totaal 50 ingeschreven nieuwelin gen) zijn er nog meer kanshebbers onder wie J. van Dijk uit Roosendaal, A. Dekkers uit Udenhout en de Lim burgers J. Smeets en P. Miggels. Voor hen bedraagt de afstand 60 kilometer, die verdeeld is over 39 ronden. De amateurs komen om 15.00 uurj aan de start. Zij rijden 100 kilometer j verdeeld over 64 ronden. Hier zijn] reeds 90 ingeschreven renners, onder i wie alle bekende amateurs uit Zee-1 land en Brabant. De Hulster favoriet is hier ongetwijfeld Toine van de Bunder uit IJzendijke, die zondag in Kwadendamme won, en alle concur renten, onder wie Cees Priem, Kees Bal, Peter Remeijn en J. Tolhoek, (Van onze correspondent) HULST De schutterssociëteit De Graauwse Poort organiseerde een prijsschieting op de liggende wip in caf éG. Lijbaart te Hulst, waaraan 51 schutters deelnamen. Er werd geschoten op twee wippen. R. Boon uit De Klinge België was met een hoogvogel en een zij vogel de beste schutter. De uitslag op wip 1 luidt als volgt: De hoogvogel en eerste zij vogel werden geschoten door R. Boon te De Klinge België, de tweede zijvogel was voor F. de Koek te Hulst, na verloting. Wip 2: de hoogvogel was voor J. Picavet te Zandberg, de eerste zijvogel voor K. Davld te Beveren-Waes België, de tweede zijvogel voor P. Vonck te Kapellebrug. De meeste kleine vogels, 6 stuks, werden geschoten door C. de Cau- wer te Hulst en J. Bavens te Rotter dam- achter zich liet. Ook tijdens de ronde van Heikant, enige weken geleden, was hij de sterkste. Hij kwam toen met ruim 2 minuten voorsprong aan. Gemakkelijk zal Van de Bnder het niet krijgen, want er is concurrentie genoeg van o.a. Peter Vonck, Henny Gijzel, TReo van Poecke en de Engel se amateur Grant Thomas, die op He melvaartsdag de ronde van Koewacht won. Ook de plaatselijke favoriet Dirk Aardoom, die de laatste weken mooie resultaten behaalt, zal zijn sup porters niet teleur willen stellen. Buiten deze streekrenners zijn er nog meer favorieten voor de zege, ender wie J. van de Burg uit Arkel, J. Hordijk uit Rotterdam, W. van Steenis, Hoogblokland, J. Zoons uit Voorschoten en M. Pennings uit Nw.- Vennep, allemaal renners die stuk vcor stuk wat in hun mars hebben. Ook zulen er verschillende Belgische en Engelse amateurs aan de start ver schijnen. HULST In restaurant De Rruijn te Hulst werd de tweede wedstrijd gespeeld tussen de Hul ster biljartclub HBC en de Zaam- slagse biljartclub ZBC. Deze wed strijd eindigde in een gelijke stand (8-8). Daar de eerste wedstrijd door ZBC met 10-6 werd gewonnen, kwa men de Zaamslags-e biljarters in het bezit van een voor deze tiweekatnp beschikbaar gestelde beker. (Van onze correspondent) HENGSTDIJK De hengelsport vereniging De Vogel zal vrijdag in haar clublokaal bij P. de Waal in een algemene ledenvergadering een nieuwe voorzitter en een nieuw be stuurslid kiezen. Door het o-verlijden van de voor zitter, de heer A. Vijlders in Hulst is het voorzitterschap nog steeds va cant. Het bestuur draagt als nieuwe voorzitter het bestuurslid de heer René Boogaert uit Kloosterzande als kandidaat voor. Als nieuw bestuurs lid wordt de heer J. van Hoye uit Hulst kandidaat gesteld. Op deze ledenvergadering zullen tevens de data van te houden, viswedstrijden worden vastgesteld. (Van onze volleybalmedewerker) HULST In de eerste klasse van het dames bedrijfsvolleleybal is nu ook onderaan de rangschikking de beslissing gevallen. Het is Lybcert Verstraeten dat na twee nederlagen in beide laatste wedstrijden op de laatste plaats is geëindigd. De dames uit Kapellebrug zullen nu in de promotie-degradatiewed strijd tegen de kampioen uit de tweede klasse, Morres, moeten pro beren hun eerste klasserschap te behouden. De eerste wedstrijd tegen het Clingse CVC verloren de Ly- beert dames na een spannende strijd met 03. De setstanden waren 12— 15 1215 710. Hun laatste wed strijd tegen het mede-degradatie kandidaat Seholencombinatie 1 ein digde op een verdiende 13 zege van het Seholen-team dat zich op het nippertje heeft weten te red den. De eindstand: 1. Mavo 1 14 10 3 1 23, 2 KPJ 14 10 1 3 21, 3 Clitex 14 9 1 4 19, 4 Pioniers 14 7 2 5 14, 5 Dageraad 14 7 2 5 14, 6 CV.C 14 2 3 9 7, 7 Scholencomb. 1 14 3 0 11 6, 8 Lyb. Verstraeten 1 14 0 4 8 4. Tweede klasse: de laatste wed strijd tussen Doordouwers en Olmu lo werd een zeer spannend duel dat tenslotte nipt met 21 dood Dou- wers werd gewonnen. De setstanden 16—14 15—10 9—11. De eindstand: 1 Morres 14 12 2 0 26, 2 PVH 14 5 7 2 17, 3 Mavo 2 14 7 2 5 16, 4 GVC 14 5 5 4 15, 5 Doordouwers 14 4 6 4 14, 6 Combo 14 4 2 8 10, 7 Olmulo 14 2 5 6 9, 8 Scholencomb. 2 14 0 5 9 5. Voor de bekercompetitie werden gespeeld: Clitex - Mavo 1 23. KPJ - Seholencombinatie 1 30. (Van een onzer verslaggevers) HULST Concertgebouw Amsterdam, Union Bel Canto, Delft, Nobe- laer Etten-Leur, Ierland. Tesamen met nog zeventig radio-optredens zijn dit enkele van de hoogtepunt enuit het 25-jarig bestaan van het gemengde koor St. Caecilia uit Sint Jansteen. Op 5 juni viert dit ge zelschap onder leiding van Wim Bartz (tevens de oprichter) met on der meer een reünie van oud-leden zijn zilveren jubileum. Op het programma staat verder een bijeenkomst in het verenigings gebouw te Sint jansteen, waar de Belgische kerkmusicus Ignace de Sutter zal spreken over de taak en de betekenis van een zangkoor in een kleine gemeenschap op cultureel gebied. Later in de middag volgt een receptie met 's avonds om 19.00 uur in de parochiekerk van de H. Johannius de Doper een dankmis tot slot. Daarbij zorgt het koor zelf voor de muzikale omlijsting. Hoe feestelijk de viering van het zilveren jubileum ook zal zijn, het gaat gepaard met een bezorgde blik n-aar de toekomst. Het ledental v-an het koor is namelijk de laatste vijf jaar teruggelopen tot 64. Als diezelf de ontwikkeling de komende vijf jaren blijft voortduren zal men vrij snel de grens halen, waarbij het niet verantwoord musiceren meer is. Di rigent Wim Bartz heeft aangekon digd, dat dit dan voor hem het sein zal zijn om zijn dirigeerstokje neer te leggen. Het zal dart niet langer verantwoord meer zijn om door te gaan met het vertolken van een repertoir, zoals dat waarmee hot Caeciliakoor de afgelopen decennia een reputatie van wereldformaat heeft opgebouwd. "Als we die grens bereiken", zegt de heer Bartz, "stop ïk er onherroepelijk mee, want dan gaat het ten koste van de kwaliteit. Wat mij betreft mag het koor dan wei blijven bestaan, maar dan zon der mij als dirigent". Over enikele weken hoopt Wim Bartz te kunnen beginnen met een nieuwe soort "aanvang-cursus".Op deze manier wil hij potentiële nieu we leden de gelegenheid geven zich aan te sluiten bij het bestaande koor. Daarop is voorlopig zijn hoop afgestemd. Melden zich geen nieuwe koorleden aan, dan ziet het er voor de toekomst droeviger uit dan ooit. Dirigent Bartz blijkt tot nu toe een beetje teleurgesteld in de jonge generatie van zijn woonplaats en directe omgeving. "Het is een zieli ge affaire", zegt hij doelend op de huidige ontwikkelingen in het le denbestand. Sn dan verder: "Ze hebben hei altijd zo over de jeugd, dat die alles doet, koffie verkopen en zo voor ontwikkelingslanden. Maar bij de cultuur krijg je ze niet a-an de gang. De jongeren zijn op geen enkele manier te interesseren voor deze zaken. We zouden niets, liever hebben dan dat him beiang-i stelling wat groter was". Dirigent Wim Bartz schrijft de afnemende belangstelling voor koren toe aan de vele andere manieren van afleiding, die de mens tegen woordig ten dienste staan, zoals de tv en de mogelijkheden om uit te gaan. "Vroeger was repeteren een gezellig avondje nit. Nu heeft het voor de leden die betekenis niet meer. Iedereen is ook ouder gewor den. De rneesten hebben voor het koor niet meer datzelfde over van wat ze er vroeger wel voor over zouden hebben. Ik ben ook een beetje bang geworden voor uitvoe ringen ver van huis. Dat gaat alle maal niet zo gemakkelijk meer", aldus Wim Bartz. Over publieke belangstelling heeft het Caeciliakoor gelukkig nog niet te klagen. Tenminste voor zover het de tradities betreft, zoals het Weiih- nachtsoratoriuim. Veel verder moet men volgens de heer Bartz in Simt Jansteen ook al niet gaan "want er komt geen kip óp af", zo verklaart hij nader. Al met al ondervindt het Caecilia koor daarmee buiten de eigen ge meentegrenzen meer erkenning dan daarbinnen. Zoals gezegd: de geestelijke vader van het Steense koor is dirigent Bartz zelf. Tijdéns zijn kweek school-opleiding kreeg hij orgelles van "vader Robertus", die ook zijn belangstelling voor de muziek heeft gewekt. 'Tk heb voor die 'man veel respect", vertelt de heer Bartz, die Wim Bartz: „Iedereen kan diri geren. zijn conservatorium-opleiding in Antwerpen heeft gehad. Hisj is di recteur van de vestigingen van Sla- venbUTg's banik 'in Zeeuwscli-Vlaan deren. Ai hangen cr donkere onweers wolken samen boven het Caecii ia- koor, stichter Wimi Bartz is nog niet van plan zomaar bij de pakken te gaan neerzitten.' "Maar als het le denverlies straks ten koste van de kwaliteit gaat", herhaalt hij, "dan stop ik er mee. Ze zeggen wel eens: iedereen kan dirigeren. Dan maar een andere dirigent". (ADVERTENTIE) Hemelstraat 13, St.-Jansteen Telefoon 01140 - 2635 (Van onze correspondent) ZAAMSLAG In café „Het Wa pen van Zeeland" te Zaamslag werd de tweede wedstrijd gespeeld tussen de kaartvereniging DVV, gevestigd in café „De Vlasbloem" en een kaartteam van „Het Wapen van Zeeland". Ook deze tweede wed strijd werd door de spelers van DVV gewonnen, die daarmee in het bezit kwamen van een voor deze tweekamp beschikbaar gestelde be ker. Deze werd na afloop aan de voorzitter van DW, de heer A. C. de Zeeuw, overhandigd. De totale uitslag Was: DW 82 punten, WVZ 48 punten. Voor de aanvang werden vaantjes ovedhandigd. De uitslag van deze tweede wedstrijd was: 1 D. de Putter DW, 2 Joh. de Feijter DW, 3 C. Kaan DW, 4 H. van de Voorde DVV, 5 C. van Doorn DVV. 6 P. Bakker D, 7 H. Schoonakker DVV. (Van een onzer verslaggevers) HULST Aan het volkszangfesti val, dat morgen (woensdag) in de basiliek in Hulst wordt gehouden, zullen naar schatting 740 leerlingen van lagere scholen uit de gemeente Hulst deelnemen. Verder verlenen zoals gemeld drie koren hun mede werking, namelijk dat uit Sint Ni klaas, het Zeeuwsch-Vlaams kinder koor van broeder Leander en het Hulster gemengd koor, ditmaal even wel zonder dirigent Jo Ivens. Ter gelegenheid' van het festival, dat wordt georganiseerd in het kader van het 25-jarig bestaan van het Cultureel Akkoord tussen België en Nederland, brengt het stadsbestuur van Sint Niklaas woensdag een be zoek aan Hulst. Het gezelschap wordt om 16.00 uur door het college van B. en W. ontvangen in de raadzaal van het stadhuis. Daarna volgt per bus een rondrit door de gemeente Hulst, waarna het gezelschap in „De koning van Engeland" gaat dineren. In de avonduren wonen burge meester en wethouders van Hulst en de burgemeester, stadssecretaris en schepen van Sint Niklaas de tweede voorstelling van het volkszangfesti val bij. (Van onze correspondent) NTEUW-NAMEN In een alge-, mene ledenvergadering heeft dei voetbalvereniging Hulsterloo een nieuw bestuur gekozen. De uittre dende leden waren de voorzitter C. Weemaes, de secretaris J. Blom- maert en de bestuursleden G. van Eeoken en P. van Roeyen. De vol gende nieuwe bestuursleden warden gekozen: L. van "Wagtendorff, E. Coenen, P. Praet, en F. Kindt. Her-j kozen werden P. de Deckere, E. Weemaes en C. van Roeyen. Uit dit nieuwe bestuur zal deze week een dagelijks bestuur worden gekozen en daarna zuilen de diverse functies worden verdeeld. Koster O. van de Walle is hier bezig met het verplaatsen van enkele banken bij de fraaie preekstoel, die een nieuwe plaats heeft gekregen in de kerk van Zuiddorpe. (Van onze correspondent) ZUIDDORPE De eeuwenoude; preekstoel, afkomstig uit de Spaanse kerk, die er vóór de tegenwoordige i kerk in Zuiddorpe stond en als eni-| ge kerk in de streek de gelovigen; van heinde en verre naar het plaats-! je trok, is voor de derde maal in dej tegenwoordige kerk van plaats ver-i anaerd. 1 Op 25 augustus 1894 na voltooiing i (Van onze correspondent) AARDENBURG In Aardenburg werd de jaarlijkse Rode Kruis-au- torally gehouden, georganiseerd door de afd. West Zeeuwsch-Vlaanderen van het Ned. Rode Kruis, in samen werking met liet West Zeeuwsch- Vlaamse autoclub WZA. Voor de eerste maal werd deze klassieke ral ly in twee afdelingen gereden, ten einde de minder geroutineerde rai- ervaring op te doen. De heren A. van der Linde en I. Verploeg uit Aardenburg, die deze rit, waardoor grote belangstelling bestond, hadden uitgezet, hadden vooral in het laatste gedeelte, dat door de B-riiders niet moest worden afgelegd, voor extra-moeilijkheden gezorgd, welke ook voor vele geoe fende deelnemers strafpunten ople verden. De prijsuitreiking door de ge meentesecretaris van Aardenburg J.M. Pari'daen vond plaats ih motel Rodanborch. Hier gaf afdelingssecre taris van het Rode Kruis M. Hoste uit Oostburg en uiteenzeting over de wijze, waarop deze instelling de gelden, welke dit jaarlijkse evene ment opbrengt, besteedt. De uitslag van deze door" het mooie weer begunstigde rally luid de: klasse A: A. van Hijfte. Hoofd plaat 59 str.pt. 2 T. van Tiggelen, Biervliet 70. 3 J. Beerens, Oostburg 108. 4 Joh. Verstraeten, Sehoonddjke 116. 5 J. van Hijfte, IJzendijke 131, 6 H. Deveneijns, Sas van Gent 134. 7 M. Baart, Kapelle 136. 8 C. Ver- roste, IJzendijke 139. 9 H. van de Vijver, IJzendijke 140. 10 M. IJse- baert, Terneuzen 145. Klasse B: 1 M. Dekker, Zaamslag 99 str.pt. 2 J. Overdulve Axel 110. 3 J.C. Jansen van Rozendaal. Terneuzen 123. 4 A. de Wispelaere, Axel 134, 5. L. Oost hoek, Terneuzen 132, 6. C. Boon man, Oostburg 132. 7 G. Noë, St.- Kruis 138. 8. D. van Hooren, Hoek 141. 9 C. de Back, Zuidzande 144 en 10 W. de Guchteneire, Sluiskil 145. TERNEUZEN -In een wieler koers voor nieuwelingen, over 45 kilometer in het Belgische plaatsje Moerkerke-S'. Pita eindigde Bert Begijn uit Tetr cuzeu od een gedeel de ze-d-- claats Lr waren 50 deelne mers. (Van onze oorrespondent) HULST Bij topbiljartelub 't Centrum zijn de prijzen uitgereikt van het afgelopen seizoen aan de winnêairs. Ter gelegenheid hiervan werd een huldigingstoernooi gehou den, dat de volgende uitslag ople verde: 1 B. Taelman, 10 gespeeld, 8 gewonnen, punten 48 gemaakt 30 tegen, 2 G. Polfliet, 10, 7, 46—38, 3 P. VTassenrood, 10, 6, 4135, 4 M. Vlassenrood, 10, 4, 4041, 5 W. Roovers, 10, 3, 3245, 6 A. de Kerf, 10, 2, 29—47. (Van onze correspondent) GRAAUW In stromende regen en bij felle bliksemflitsen hebben negen KPJ-afdelingen van de kring Hulst en een gastteam van de PJZ om de kringcup gestreden. Op het terrein van de v.v. Graauw werden zowel de voetbalwedstrijden voor de heren als de handbalwedstrijden voor de dames gespeeld. Ondanks de ongunstige weersom standigheden mag dit sportgebeuren geslaagd genoemd worden, vooral door de sportieve sfeer tijdens de wedstrijden en mede ook door de uitbundige stemming tijdens de prijs uitreiking in café Waterschoot. Kringvoorzitter Stan Vereeoken en sportleider Ferdi van Campen reik ten hier de prijzen uit. De uitslagen luiden als volgt: handbal dames: 1 Lamswaarde 2 Graauiw, 3 Philippine-Westdorpe. Voetbal-heren: 1 Koewacht, 2 Graauw, 3 PJZ. (ADVERTENTIE) van de kerk werd hij onder pastoor Geniet door de wagenmaker Désiré Moerdijk op zijn eers-te plaats ge zet, zoals meestal gebruikelijk, in het midden van de kerk. Daar belemmerde hij driekwart eeuw het uitzicht van een derde van de misbezoekers. Hij werd dan ook, zij het pas, op 23 september 1965 onder pastoor Vermeulen door de timmerman An- toon Apers vooraan in de kerk nog buiten het priesterkoor geplaatst, doch niet meer gebruikt. Omdat de ze grote zware preekstoel ook daar nog te veel zicht op het altaar weg nam heeft pastoor Hermans hem nu met behulp van twintig stoere vrij willigers verplaatst naar de plaats waar vroeger een zijaltaar stond. De communiebank, die nu ook niet meer als zodanig dienst doet werd afgebroken en het priesterkoor zal met enkele meters kerk- inwaarts worden vergroot. Het tweede altaar waar de pries ter met het gezicht naar de gelovi gen de mis opdraagt, zal op een verhoog enkele meters meer kerkin- w-aarts worden geplaatst, zodat de dikke kerkpilaren een kleinere dode hoek vormen. Dit alles geeft aan de kerk een veel ruimere en doorzichtere aanblik. DAGBLAD VOOR ZUIDWEST NEDERLAND Editie voor Zeeland ABONNEMENTSPRIJS 17.95 per kwartaal, binnen verspreidingsgebied (excl. 50 ct. incassokosten) f 6,20 per maand (incl. 9 ct. incassokosten). RAYONKANTOREN: TERNEUZEN: Nieuwstraat 9, tel. 01150-7920 (4 lijnen) HULST: Steenstraat 14, tel. 01140-3751 (3 lijnen) GOES: Klokstraat 1, tel. 01100-8030 (3 lijnen) KLACHTEN OVER BEZORGING: buiten kantooruren: tel. 01140- 3751. en tel 01158-1940 (Z. Vlaanderen) ADVERTENTIE EXPLOITATIE: Wnd inspecteur Zeeland: C. Menu (011ÓÖ-4316) Hulst en O.Z. Vlaanderen: Th. de Bakker (01150-2601) Oostburg en W.Z Vlaanderen: M. Bogers (01170-2893) Kanaalzone en Terneuzen: J Schieman (01155-1224) REDACTIE ZEELAND: Bureau: Kromme Weele 4, Middelburg, tel. 01180-7764 Chef Zeeland: A. F Koopman, tel. 01180-7438 Redacteur Goes: M Kersten, tel 01100-6584 Coördinerend redacteur Zeeuwscb-Vlaanderen: G. van Berkel, tel. 01150-4866. Redacteur O. Z. - Vlaanderen: A. Verlind, tel. 01140-3751. b.g.g. semafoon via: 01600-22341 of 01608-2073 of 01155-2237 Redacteur Kanaalzone en Terneuzen: R. van der Helm, tel. 01150-4865 Sportredactie Zeeland: R. van Deursen, tel. 01155-1367 Fotojournalist Zeeland: Cor J. de Boer, tel. 01155-2237 DINSDAG 25 MEI (Van een onzer MIDDELBURG dat 't Rekenkar op de N.V. PZEl beperkt tot de ve op de administr: bedrijf zelf, is aan de omschrij onderzoekopdraelf Rekenkamer. Het onderzoek dus de omschrijvii dec. jl. - red.) ooi tot de toeleverii van de PZEM, mers. Uit de publiki blad van vrijdag bevindingen van (Van onze corresp ST. JANSTEEN - optredende complicatjj embolie in de hersen thouder van sportzak meente Hulst, J. Blon St. Liduinaziekenhuis nomen. Hoewel zijn td is, evolueert deze in gurl (Van onze coriesd GOES Volgens ogenblik bekende geg Zeeland een kwart va areaal gerooid met I de Nederlandse en EE mies. Tot en met 31 il den er in Zeeland gt gens de Nederlandse ling, 1279 ha appelen en volgens de EEG-r 370 ha appels en p| Zeeuwse fruitareaal thans nog 4846 ha. Vod voo| en opgi liet r maa om 1 Vrij! koel plaatselijk regen. Weersvooruitzichten irl middeld over Nederland.! Voor woensdag: aantal I tot 5; min.-temp.: van orl maal tot 3 graden bovel max.-temp.: 0 tot 4 gradeil maal; kans op een droge f minstens 12 uur: 70 procJ een geheel droog etmaal:! Voor donderdag: aantgT 0 tot 5; min.-temp.: omj maal; max.-temp.; 0 tot der normaal: kans op ee| riode van minstens 12 cent; kans op een gehe^ maai: 50 procent. V Konstanz 336 (onv); 1 245 (pL 13); Straatsburg Plittersdorf 367 (-3); Mal 4); Plochingen 138 (pl. heim 239 (pl. 3); Ste (onv.); Mainz 256 (pl. 162 (pl. 9); Kaub 178 303 (pl. 49); Koblenz 191 len 143 (pl. 11): Ruhr. 22); Lobith 901 (pl. 13): se Kop 870 (pl. 10); Nij (pl. 14); IJsselkop 797 de IJssel 310 (pl. 6): D' (onv.); Monsin 5472 (pl. ren 3895 (-15); Belfeldl 19); Grave beneden de (pl. 2). De minste waterdiept vaargeul, heden vermei waarschuwingsborden, ziji meters: Spijk - St. Ar Driel Amerongen 240. I Doesburg 240, Doesburg 235, Zutphen - Deventer 2 ter - Windesheim 240. Morgen, woensdag 26 mt Bergen op Zoom: 4.48 en 17 Hansweert: 3.55 en 16.24 Terneuzen: 3.14 en 15.42 Vlissingen: 2.41 en 15.09 Wemeldinge: 4.38 en 17.12

de Stem | 1971 | | pagina 12