Tweede fase van bouw koopcentrum begonnen Kleuters mogen pick-up in klas hebben VOETBALTOERNOOI TERNEUZENSE BOYS Boete voor overwerk van spoedorder zonder vergunning TERNEUZEN-ZUID Geen profaan onderwijs in zondagsschool Straat-teken wedstrijd in Terneuzen Bouwplan in raad Terneuzen Natuurwacht reikt in Axel boeken bomen uit Zomeravond competitie Terneuzen 'f-e- Grevelingen wordt ook forellenvijver 21 mei 1971 ONDERWIJSCOMMISSIE CONTRA INSPECTEUR ■e Clinge oome te Hulst aanbehoren, ;t aanbehoren, JIONAAL TOERNOOI rn. Boys stad Veel schade bij aanrijding Auto s total-loss hij botsing in Absclale Scliieting in Hulst Kantongerecht T'erneuzen Nieuw hoofd basisschool in Oostburg Te snel examens Kezandsen Aovend in Ledel Theater Handelshaven in Breskens wordt gedempt Breskens O Nummer Een uit Hoofdplaat houdt hen ge l wedstrij d Notaris G. Bohijn te Kemze- '1 des namiddags 4 uur in de Vilder aan de Graven- is de fam. Penneman-Pau- VERKOPEN: traat 342 te Clinge, kadaster 3113 ged. groot ong. 5,85 maand aan dhr. F. van de Gravenstraat 338-340 te inge sectie A nr. 3113 ged. ;eheel ontruimd te aanvaar- derlijk en in combinatie ge- 1 januari 1972 ai: voor reke- donderdags n.m. van 2-4 uur. kantore van notaris Vroome (HEMELSVAARTSDAG) G 11 UUR. ;n zijn: NEO '35, TERNEUZEN, ILAG, ASSENEDE <B.), in TEEN. BOTS. an dagen 0,75 en vrije toegang. ibliciteit WOENSDAG 19 MEI 1971 Van een onzer verslaggevers) TERNEÜZEN Op het terrein tussen de Beethovenhof en de Alva- rczlaan in Terneuzen-Zuid is een begin gemaakt met het bouwrijp- maken van de grond waar het wijkwinkelcentrum in tweede bouw fase zal verrijzen. Nadat de supermarkt van Albert Heijn in 1969 was voltooid is het lan ge tijd erg stil gebleven rondom de verdere uitbreiding van het geplande winkelcentrum. De gegadigden ble ken zich bepaald niet te verdringen. Op het ogenblik staat het vast dat in het winkelcentrum-zuid een midden standssupermarkt zal komen met een winkeloppervlakte van 800 vierkante meter. Daarnaast komen voorlopig twaalf of dertien afzonderlijke winkeleen heden in verschillende branches. De ze winkels of zaken betreffen een drogisterij, een rijwielhandel, een da meskapsalon, een textielzaak, een speelgoedwinkel, een opticien en een bankkantoor. Bovendien zal er een stomerij worden gevestigd. Het streven is erop gericht om het winkelcentrum begin volgend jaar open te stellen. De totale oppervlak te van middenstandssupermarkt en winkeleenheden bedraagt 2300 vier kante meter. In een later stadium zal ook een supermarkt van P. de Gruy- ter aan het winkelpakket worden toe gevoegd. De bouw van het winkelcentrum zal worden uitgevoerd door het bouwbedrijf Interfam n.v. in opdracht van het ontwikkelingsbureau voor winkelcentra te Wassenaar. Volgende maand zal op het terrein bij de Alva- rezlaan de eerste steen worden ge legd voor het r.ieuwe winkelcentrum. (Van een onzer verslaggevers) AXEL De commissie voor on derwijs, culturele en jeugdzaken voelt er niets voor om het bestuur van de gereformeerde streekschool te steunen bij haar plannen om zo spoedig mogelijk met onderwijs te beginnen in de gebouwen van de zondagsschool. De gemeenteraad heeft de oprich ting van de gereformeerde streek school in principe goedgekeurd. Voorlopig is er nog geen kijk op een spoedige aanvang van het eerste schooljaar, omdat de procedures rond het verkrijgen van een school gebouw nog lang niet rond zijn. Het bestuur heeft de wens te ken nen gegeven om niet op die nieuw bouw te wachten, maar alvast in de zondagsschool te beginnen met het geven van lessen. De commissiele den bleken er in de vergadering niet veel voor te voelen om dat streven te steunen, omdat kostbare aanpassing van dit gebouw nodig is, als men er een lagere school in wil huisvesten, zelfs als dit tijdelijk is. Men is vain menihg dat elke cent die gespendeerd wordt aan een af gekeurd gebouw er een teveel is. Daarom ook zal men b. en w. ten aanzien van deze plannen niet gun stig adviseren. Dat impliceert, dat het schoolbestuur moet wachten. (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN Ter afsluiting van het seizoen houdt de werkeen heid Zuid van de Centrale Stichting voor Sociaal Cultureel Werk in Ter- neuzen zaterdag a.s. een straatteken- wedstrijd Aan deze wedstrijd, die gehouden wordt op de schoolpleinen van De Wiekslag en De Stelle, kun nen alle kinderen deelnemen. Zij worden ingedeeld in vier groe pen, te weten 35 jaar, 6-7 jaar, 8 9 jaar en 10-12 jaar. De aanvang van de strijd is bepaald op tien uur, de Prijsuitreiking volgt om half twaalf. (Van onze correspondent) TERNEUZEN In de gemeente raad van Terneuzen op donderdag 27 mei komt aan de orde een voor stel tot de bouw van 70 woningen in het bestemmingsplan Zuid-west in de kern Zaamslag. Hiervan zijn er eerder reeds 24 gebouwd. Deze wo ningen komen aan de Wilhelmina- straat en Molenstraat. Te zijner tijd komt hier ook het nieuwe bejaar dencentrum van de stichting bejaar denzorg Zaamslag. 28 van deze te bouwen woningen zijn voor reke ning van de regionale woningbouw vereniging Zeeuwsch-Vlaanderen te Kloosterzande. (Van een onzer verslaggevers) AXEL In het kader van de boomfeestdag 1971 heeft het bestuur van de Axelse jeugdnatuurwacht ee|i tekenwedstrijd uitgeschreven voor de leerlingen van de hoogste «lassen van de lagere scholen in de Semeentc Axel. Het gemeentebestuur heeft per deelnemende school twee boeken manen beschikbaar gesteld voor de este tekeningen. De prijzen zijn uitgereikt door de heren M. J. M. Wossens, bosbouwkundig hoofd- ■"Pbtenaar bij Staatsbosbeheer, te- yens voorzitter van de jeugdnatuur- mcht Axel en C. Smies, namens het gemeentebestuur van Axel. Dit ge arde op de betreffende scholen, ewezen werd daarbij op de moeite, ie de gemeente zich getroost en de osten die gemaakt moeten worden oor het onderhoud van het bos. de Parken en de plantsoenen, alsmede P de noodzaak om de beplantingen le beschermen. "r prijswinnaars zijn: openbare j>ere school Axel: Martijn Bakker Mario Felius. Christelijke lagere yghool Axel: Jan de Putter en Jan cheeie R.-k. lagere school Axel: R ii Hoeding en Monique Lafort. tj' 'agere school Koewacht: Cindy ert en Lisette IJsebaert. R.-k. la- Ire school Overslag: Dymphnie de i,„ en Odette van Bambast R.-k. kfT? school Zuiddorpe Julian van erkhove en Henk Westdijk. (Van onze correspondent) TERNEUZEN. Op de kruising rijksweg TerneuzenSas van Gent Binnendijk (nabij Sluiskilbrug) vond een aanrijding plaats tussen twee per sonenauto's, respectievelijk bestuurd door D. B. uit Axel en G. J. B. uit Hulst. Beide auto's kwamen uit de richting Sluiskil. G. B. wilde linksaf slaan om de Binnendijk op te rijden. De Axelaar haalde op dat moment in en raakte de wagen van D. B. in de linkerflank. Er was vrij veel mate riële schade, maar er waren geen gewonden. (Van onze correspondent) TERNEUZEN Aan de zomer avondvoetbalcompetitie in Terneuzen nemen dit jaar 22 elftallen deel. Er wordt gespeeld in twee poules. In totaal zullen zo'n 100 wedstrijden gespeeld moeten worden op twee velden van de v.v. Terneuzen en in Sluiskil. De uitslagen van de tot nu toe gespeelde wedstrijden zijn: RWS - Mistrappers 07, Dow 1 - Atoom Boys 6—0, NSM 2 - Scheeps werf 2—2, NSM 1 - MOC 1—3, HKC 2 - Philips 2 3—2, HKC 1 - Hoek 5—0, Havee - SMC 7—1, Van der Poel 2 - Dow 2 0-3, Philips 1 - Van der Poe] 1 1-2, FSV - Mistrappers 2 0-15. PAC'70 - RWS 5-1, Scheepswerf - PZEM 10, Atoom Boys - Mistrap pers 41, Van der Poe] 1 NMS 1 7—0, HKC 2 SMC 0—4, Hoek - Phi lips 46, Van der Poel 2 - Havee 08, Dow 1 - HKC 1 4—1, PZEM - NSM 2 3-1, Philips 2 - Mistrappers 0-2. PAC'70 - MOC'65 5—3, Dow 2 - Scheepswerf 6-1. Van der Poel 1 - Mistrappers 1 1-3, RWS - Atoom Boys 1—1, FSV - HKC 2 2—4. ,jlki "VJ. '-Ü' Hen groot aavtal Zeeuwsch- Vlamingen zal op Hemelvaartsdag naar het Belgische Brugge trekken om de traditionele Heilige-Bloedpro- cessie te bekijken. Foto: Jezus be zwijkt onder het kruis. (Van onze correspondent) HULST Op de Absdaalseweg ter hoogte van het gehucht Absdaie vond een aanrijding plaats tussen twee personenauto's. Het ongeluk gebeur de toen W. D. uit Axel, die kwam van de richting Hulst, bij Absdaie linksaf sloeg, juist op het moment dat de auto, bestuurd door C. C. uit Ever- ghem met grote snelheid uit tegen overgestelde richting aan kwam rij den. C. ramde de wagen van P. aar> de rechterzijde. Beide voertuigen wa ren total-loss, doch slechts een per soon werd licht gewond. (Van onze hengelsportmedewerker) BERGEN OP ZOOM De Federa tie van Deltavissers heeft plannen om binnen enkele weken in de Greve lingen honderdduizend jonge regen- boog- en beekforelilen uit te zetten. Wanneer dat precies gaat gebeuren, hangt af van de datum waarop de blokkendam zo hoog zal zijn dat de vis bij vloed niet meer kan ontsnap pen. De Federatie is van mening dat de Grevelingen wellicht nog een belan- rijker vissersgebied kan worden dan het Veerse Meer. Onderzoekingen hebben aangetoond dat in de Greve lingen massale hoeveelheden jonge, ondermaatse schol opgesloten zit, evenals veel kabeljauw en paling. Voor de Grevelingen is na het uitzet ten van de florel eenzelfde vergun- nig noodzakelijk als voor het vissen op het Veerse Meer. Forellen die in het eerste jaari (1968) in het Veerse Meer zijn uitgezet hebben inmiddels de respectabele lengte van 80 a 90 centimeter bereikt en een gewicht van 9 tot 10 pond. (ADVERTENTIE) (Van onze correspondent) HULST In café A. Lijbaart te Hulst werd een prijsschieting gehou den op de liggende wip, waaraan 55 schutters deelnamen. Er werd ge schoten op twee wippen. De uitslag luidt wip 1: hoogvogel: J. de Waal te Ossenisse; eerste zijvogel: G. Blom- maert te Hulst; tweede zijvogel: P. Totte te Graauw. Wip 2: hoogvogel: J. Picavet te Zandberg; eerste zij- vogel: W. Sorbej- te Graauwse Paal; tweede zijvogel: V. de Vos te Hulst. De meeste kleine vogels, 6 stuks, worden geschoten door A. van Goe- them te Heikant. gemeente breda De gemeentelijke archiefdienst te Breda, Stadserf 2 is op de gehele dag voor Het publiek gesloten. (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN Omdat hij op 21 januari j.l. in zijn bedrijf te Hulst door een van zijn werk neemsters overwerk had laten verrichten zonaer daarvoor de vereiste vergunning te hebben, stond P. L. uit Hulst terecht voor het kantongerecht te Terneuzen. L. verklaarde aan mr. C. J. M. van Hees, de kantonrechter, dat hij die morgen een spoedorder had ont vangen en dat drie van zijn werk neemsters zich hadden ziekgemeld. „Maar het karwei moest af". In zijn requisitoir stelde de officier van justitie, mr. C. Keyzer, dat L. dan maar desnoods mondeling om toe stemming had moeten vragen bij het districtshoofd van de arbeidsinspec tie. „Als het inderdaad zo spoedei send is geweest, zou die wel toe stemming hebben gegeven", Mr. Van Hees vonniste conform de eis van de officier met f 40. De verlichting van de bestelwagen waarmee de 30-jarige bezorger A. C. reed op 29 maart 's avonds was niet in orde. Op Rijksweg 252 werd hij daarom aangehouden. Het bleek, dat wanneer hij dimde alleen links rea geerde. Rechts verscheen alleen maar stadslicht. Ter zitting werd geconstateerd dat bij de auto geen reservemateriaal aanwezig was om het kapotte lampje, want dat was het, te vervangen. Mr. Van Hees (Van onze correspondent) OOSTBURG. Het stichtingsbe stuur van het r.-k. basisonderwijs in Oostburg heeft de heer J. Steyaert, thans hoofd van de r.-k. basisschool te Breskens, benoemd tot hoofd aan de R.-K. Basisschool ,in Oostburg. deed van de eis van de officier vijf gulden af en vonniste met een boete van f 15. De Fransman J. M. had op 9 februari nabij de Oostsluis geen voorrang verleend, waardoor een ootsing ontstond. Hij werd vertegen woordigd door zijn raadsman mr. Tichelman. Nadat de officier in zijn requisitoir tot een boete van f 75 was gekomen, pleitte de raadsman voor clementie. „Mijn cliënt was voor hef eerst in Terneuzen en bo vendien was het mistig". Mr. Van Hees wees de raadsman erop, dat verdachte ongeveer 85 km. per uur gereden had, wat toch wel hard is. Het vonnis luidde f 60. Zoals op veel zittingen het geval ls, werd ook ter zitting in Terneu zen de kwaliteit van de snelheids- controle-apparatuur in twijfel ge trokken. Dat gebeurde bij monde van de 60-jarige ambtenaar A. van A. uit Terneuzen. Hij was er niet van overtuigd dat de radarappara- tuur waarmee in Terneuzen wordt gemeten in orde was. „Is dat spul wel geijkt?" Mr. Van Hees wees nem erop, dat de verbalisanten een speciale training ontvangen om de apparatuur te bedienen. Bovendien stond in het proces-verbaal dat de meter op de voorgeschreven wijze was ingesteld, Mr. Keyzer had geen reden aan .de meter te twijfelen en eiste f 35 gelijk aan het vonnis dat de kantonrechter Van A. oplegde. De 40-jarige laborant G. A. V. uit Evergem (B.) had gelijk willen be talen toen men hem wegens te hoge snelheid bekeurde. Dat was op de rijksweg te Sas van Gent. „Afkopen kan niet, maar heeft u het schik kingsvoorstel van meneer de officier niet gehad?", informeerde mr. Van Hees. Verdachte had alleen de aan getekende oproep gekregen. De offi cier betreurde het dat de schikking niet was aangekomen. Omdat V. nu naar Terneuzen was gekomen ter wijl hij liever had geschikt, deed de officier 15 gulden van zijn schikking af. Mr. Van Hees vonniste conform, 35,boete. (Van een onzer verslaggevers) AXEL De heer P. Apers heeft gisteravond in de vergadering van de commissie voor onderwijs, culturele- en jeugdzaken een lans gebroken voor het kleuteronderwijs in de gemeente Axel. SCHOONDIJKE Aan de vol gende leerlingen van de Lagere Agrarische School te Schoondijke werden de diploma's uitgereikt: D. Dekker, U. Dhuyvetter, H. Riemens allen te Biervliet. R. Thomaes, Hoofdplaat. J. Riemens, Nieuwvliet, G. Peeters (met onderscheiding), Philippine, Th. Perdaens, K. de Vleesschauer, Sas van Gent, L. Die- leman, Sluiskil, H. Paridaen, St.- Kruis, M.A. Riemens, Terneuzen, F. Dieleman. IJzendijke. TERNEUZEN Aan het Zelden- rust-college te Terneuzen slaagden voor het hbs-b-diploma de dames: J.K. Jansen, L.H. de Ligny te Ter neuzen. A. Ramondt te Sluiskil. De heren: A.J. Bliek te Biervliet, C.J. Dieleman, P.C. de Kraker en A.C. Rouw allen te Zaamslag, J.P. van Doeselaar, J.J. de Roo, W. Verboom, W.P. Voogt allen te Terneuzen. Een kandidaat werd afgewezen. Kandi daat A.J. Bliek uit Biervliet behaal de het diploma al op 15-jarige leef tijd. Hij had vijf vrijstellingen. OOSTBURG Voor het eindexa men 1971, afdeling middelbare meis jesschool van de scholengemeen schap „St.-Eloy" slaagden Anja Bracke, Resi Claeijs te IJzendijke. Vera Gernaert, Marga Staelens te Schoondijke. Anita Korst, Sas van Gent. Marga Maenhout, Biervliet. Mimi Pattinama. Groede. Yolanda Plassehaert, Oostburg. SINT JANSTEEN Voor het MOB-examen in de pedagogiek slaagden aan de r.-k. universiteit te Nijmegen mej. G. Flos uit Kapelle- brug. LEIDEN Geslaagd aan de Rijks universiteit te Leiden voor het doc toraal examen II - geneskun- de. Van onze correspondent) OOSTBURG In het Rede) Thea ter in Oostburg wordt op donderdag 27 mei een „Kezandsen aovend" ge- houder door het Zeeuwsch-Vlaams Kamerkoor, o.l.v. Cor Schijve. Het programma van deze avond bestaat uit zang, voordracht en toneelspel in het dialect. (Van onze correspondent) BRESKENS. Nadat aannemer Stegenk uit Vlissingen een begin had gemaakt met het rooien van bomen langs de Scheldekade en het Spui- plein is nu begonnen met het gedeel telijk dempen van de handelshaven. Het zijn de eerste werkzaamheden voor het aanleggen van een Deltadiik, welke ongeveer 7500 meter lang wordt. Op deze dijk komt een wan delpad. Wanneer de werken voltooid zijn zal het alleen nog mogelijk zijn om de haven te bereiken via een oprit aan het Spuiplein en bij het zwem bad. Vismijn. Aan de vismijn te Bres kens is aangevoerd: 524 kg garnalen 544—701; 83 kg bot 016; 2213 kg schar 016073; 10.750 kg schol 034 103; 16.673 kg tong 362—851; 1194 kg tarbot 200851; 540 kg greet 100 293; 12.646 kg kabeljauw 040165; 734 kg wijting 065100; 84 kg rog 105180; 527 kg makreel 045070 1670 kg poon 016—104; 148 kg haai 040126; 96 kg baars-herder 199— 362; 105 kg kommeraal 040126; 96 kg tongschar 190251; 1045 kg inkt vis 016060; 270 kg onverkochte bot; 8 kg onverkochte schar; 664 kg on verkochte gul. (Van onze correspondent) TERNEUZEN Morgen (Hemel vaartsdag) is het zover dat na veel voorafgaand organisatiewerk het fluitsignaal wordt gegeven van een groots opgezet internationaal voet baltoernooi. Het bestuur van de zaterdagmiddag voetbalclub „Terneu- zense Boys" (derde klas KNVB) is er in geslaagd niet minder dan acht voetbalclubs, twee uit België en zes uit Nederland aan te trekken voor dit toernooi. Voor dit gewest is dit sinds lange tijd het grootste voetbaltoernooi op gezet door een zaterdagmidda.gvoet balvereniging. Om niet in tijdnood te komen zijn twee poules gemaakt van elk vier elftallen. In poul a zijn dat Assenede (België), tweede klas pro vinciale afdeling. Terneuzen, (derde klas KNVB), Hoek, kampioen vierde klas zaterdagvoetbal en „NEO '25" uit Sprang-Kapelle, (tweede klas zaterdagvoetbal) In poule b Heerjansdam, (eerste klas zaterdagvoetbal), Zelzate, Bel gië (tweede klas provinciale afdeling) Zaamslag, eerste klas afdeling Zee land, en de organiserende vereniging Terneuzense Boys. De wedstrijden worden gespeeld op twee velden in het Zuidersport.park De eerste wedstrijden beginnen om elf uur in de morgen. Als alles naar plan verloopt wordt om vijf uur de finale gespeeld. De wedstrijden du ren twee maal twintig minuten en zullen ge,leid worden door vier KNVB-scheidsrechters. Voor de organiserende vereniging is dit toernooi een omvangrijke krachtproef, het wordt beslist geen jaarlijks terugkerend evenement. Het is voor „de boys" min of meer een een voorbereidingstoernooi om wat ervaring op te doen voor de jubi leumviering in 1974, de boys bestaan dan 25 jaar. Dat neemt echter niet weg dat reeds in het najaar van 1970 gestart is met de voorbereidingen voor dit teornooi. Door het bedrijfsleven zijn diverse prijzen beschikbaar gesteld en de gemeente Terneuzen zal een garantiesubsidie verlenen, waar het bestuur erg blij mee is want de kos ten van dit toernooi worden geraamd op f 1500,Wil men eraan uit komen dan zullen ongeveer 400 betalende toeschouwers nodig zijn. Op aandringen van dit commissie lid zal a-an b. en w. van Axel worden gevraagd om de gemeente raad voor te stellen om af te wijken van een advies van de inspecteur voor het onderwijs en te besluiten de christelijke kleuterschool toch een deel van het ontwikkelingsma teriaal te geven waarom men heeft verzocht. Het bestuur van de school heeft op de gemeente namelijk een beroep gedaan voor de aanschaf van film- projectieapparatuur, een bandrecor der en een pick-up, volgens de heer Apers waardevolle hulpmiddelen, ook voor het kleuteronderwijs. Voorzitter D. Oggel stelde de com missieleden voor, overeenkomstig een advies van de inspecteur, b. en w. het advies te geven om de raad voor te stellen afwijzend over dit verzoek te beschikken. De reden: attributen zoals bandrecorder en film apparatuur behoren volgens de in specteur niet tot de dingen, die voor het kleuteronderwijs tot de normale eisen worden beschouwd. In het voorstel aan de commissie werd daarbij bovendien nog aange voerd, dat in de opleiding voor per soneel voor het kleuteronderwijs het leren werken met audiovisuele mid delen nog niet is opgenomen.En met die passage was de heer Apers zelf leraar het duidelijk niet eens. Hij was van mening dat daar mee een brevet van onvermogen werd gegeven aian de onderwijs krachten. Ook de heer K. Hamelink was van mening, dat men het risico maar moest lopen om de inspecteur voor „het hoofd te stoten", zoals hij het opmerkte. Voorzitter D. Oggel voel de daar eerst niet veel voor maar ging later toch met het voorstel mee toen er een compromis werd geslo ten: de commissie zal nu b. en w. adviseren om over te gaan tot de aanschaf van een pick-up (dat is uiteindelijk de duurte niet, zo meen de men). Daarbij legt men het advies van de inspecteur naast zich neer. Wei geren G.S. goedkeuring aan dit be sluit, dan wil de commissie dat de gemeente in hoger beroep gaat, zo dat, indien het besluit in hoogste instantie wel wordt goedgekeurd, er jurisprudentie uit kan ontstaan. (Van onze correspondent) HOOFDPLAAT. Zondag 23 mei houdt de hengelsportvereniging „Nummer Een" de vierde internatio nale hengelwedstrijd. De wedstrijd begint om half twaalf en vindt plaats tussen nummer Een en Breskens. De wedstrijd telt mee voor het Schelde- kampioenschap. Het organiserende comité heeft als prijzen o.a. beschikbaar gesteld een draagbare televisie, een stofzuiger, een radio, een droogkap en een werp hengel met molen. HUISARTSEN Biervliet en IJzendijke: dofeter Lie- vens, IJzendijke, tel. 01176-266. Driewegen, Iloedekenskerke, 's- Heerenhoek en Ovezande: dokter A. F. R. van Opdorp, Werrilaan 43, 's- Heerenhoek, tel. 01105-280. Goes: dokter J P. Deen, Sparren straat 10, tel. 4373. Hansiveert, Krabbendijke, Kruinin- gen en Rilland Bath: dokter P. Allé- wijn te Kruiningen, tel. 01130- 1566. Middelburg: dokter C. F. Frumau, Groenmarkt 17, tel. 01180-2635. 'lissingen: dokter Wartena, tel. 3933. 's-Heer Arendskerke, Wolphaarts- dijk en Heinkenszand: dokter A. I. Vos. Wolphaartsdijk, tel. 01198- 231. Terneuzen: dokter R. J. P. Bauwens, Jac v. Lennepstraat 87, tel. 3768. APOTHEKEN GoesZeeuwse apotheek, tel. 52 55. Middelburg: apotheek A. Ringeling, Lange Delft 133, tel. 2538. Terneuzen: apotheek Hamann, tel. 2060. Vlissingen: apotheek D. H. v. d. Kleine Mulder, Singel 9. tel. 2730. TANDARTSEN Oost-Zeeuwsch-Vlaanderen: tandarts L. W. Nooteboom. praktijk Axelse- straat 186, Terneuzen, tel. 01150- 2379 en privé: Leeuwenlaan 25, Ter neuzen, tel. 01150-3780 (spreekuren: zat. 10-10 30 uur en 18-18.30 uur en zo. 12 00-12.30 uur). Noord- en Zuid-Beveland: tandarts A. F van Laer, Markt 11. Kruinin gen, tel. 01130-1443 (spreekuur zat. en zo. 9.00-10.00 uur). Walcheren: tandarts A. Peeters, Houtkaaa 7, Middelburg, tel. 01180- 2565 (spreekuur: zat. 9-10 uur en zo. 11-12 uur).

de Stem | 1971 | | pagina 25