CIVIEL INGENIEUR Have a real cigarette CAMEL enkele heftruck^ chauffeurs met of zonder filter25 voor f 1.75 De veilige 4-ciÜnder heet Mercedes GEMEENTE VL1SS1NGEN N.V. GARAGE'TWESTEN, Oostburg, Breedestraat 23, tel. 01170-2255 „Kapelle-Biezelinge eri omgeving" In de 13 tot 19.000 gulden klasse zullen er wel 4-cilinders zijn die wordën aangeprezen om hun zuinigheid. Of om hun lange leven. Of om hun uiterlijk. Of om hun „veiligheid". Maar geen is zo volledig prijzenswaard als de Mercedes 200 of 220. Die dit alles allemaal geven. Inclusief. In één prijs. Inclusief een zuinige, stille, soepele, hoogst betrouwbare 4-cilinder motor. Inclusief een levensduur van carrosserie, interieur, lak, undercoating en onderdelen waar door kenners metrespectoverwordtgesproken. En die borg .taat oor een hoge inruilwaarde. Inclusief alles wat alleen Mercedes aan komfort, stijl en klasse heeft en geeft. Inclusief De Volledige Veiligheid van veiligheidskooi, veiligheidsstuur, veiligheidssloten, reeds ont wikkeld toen nog niemand anders over veilig- heid dacht of sprak. Als u dat allemaal omre kent in centen per kilometer, dan ziet u hoe concurrerend f 15.250,- kan zijn. DINSDAG 18 MEI 1971 Bij het bedrijf van gemeentewerken kan worden geplaatst een: Voorlopig zal de te benoemen kracht worden belast met de coördinering van alle civieltechnische werkzaam heden. Na pensionering van de chef van de afdóing civieltechnische wer ken per 1 juli 1972 zal hij worden belast met de leiding van de alsdan gereorganiseerde afdeling civieltech nische werken. Hij zal worden aangewezen om in voorkomende gevallen de adjunct directeur van gemeentewerken te vervangen. Vereist wordt het diploma civielin- geideur, alsmede en tenminste 5-ja- rige ervaring als ingenieur, bij voor keur bij een dienst gemeentewerken. Salaris van de chef van de afde ling civieltechnische werken, afhan kelijk van leeftijd, opleiding en erva ring, tot maximaal 2.805,per maand. De bij de overheid gebruikelijke se cundaire rechtspositie-regelingen (Verhuiskosten, IZA-regeling, vakan tietoelage e.d.) zijn van toepassing. Sollicitaties worden ingewacht binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad. Zij dienen te worden gericht aan burgemeester en wethou ders, p/a afdeling onderwijs en personeelszaken, Stadhuisplein 2. Op 14 mei 1971 is door on dergetekende uitgebracht een exploit ten verzoeke van de raad voor de kin- v derbescherming te Breda, zijn zetel hebbende te Bre da, aan de Willemstraat nr. 15, bij welk exploit aan Jo hanna Hendrica Francisca Bertelkamp, geboren te Amsterdam, 9 mei 1944, zonder bekende woon- en verblijfplaats in of buiten het Koninkrijk, is betekend de grosse van een vonnis der Arrondissementsrecht bank te Breda d.d. 29 april '71, bij welk vonnis is uit gesproken de adoptie van Helena Bertelkamp, ge boren te Goirle, 10 april 1962, door het echtpaar J. L. van Doornmalen - C. J. W. Wanrooij. beiden te Bergen op Zoom. M. H. Pieters, Gerechtsdeurwaarder, Nieuwe Boschstraat nr. 26, Breda. Kosteloos. Op 14 mei 1971 is door ondergetekende uit gebracht een exploit ten verzoeke van Johannes Wilhelm van Santen, wo nende te Putte, te dezer za ke onder meer woonplaats kiezende te Bergen op Zoom, aan de Stations straat nr. 24, ten kantore van de advocaat en pro cureur Mr. P. W. H. M. Haahs, bij welk exploit Claudia Ursula Ritter, zon der bekende woon- en ver blijfplaats in het Konink rijk en zonder bekende woonplaats elders, is ge dagvaard om op dinsdag 10 augustus 1971, des voor- middags om 10,30 uur, niet ui persoon, doch vertegen woordigd door een procu reur, te verschijnen ter openbare civiele terecht zitting van de Arrondisse mentsrechtbank te Breda, zitting houdende in het Pa leis van Justitie, gelegen aan de Kloosterlaan nr. 46 daar. De vordering strekt tot echtscheiding van partijen met nevenvorderingen. M. H. Pieters, Gerechtedeurwaarder, Nieuwe Bosohstraat nr. 26, Breda. Op 14 mei 1971' is door on dergetekende uitgebracht een exploit ten verzoeke van De Raad voor de Kin derbescherming te Breda, zijn zetel hebbende te Bre da, aan de Willemstraat nr. 15, bij welk exploit aan: 1. Helene Horak, geboren te Wenen (Oostenrijk), op 18 juli 1936, en 2. Marijo Benko, geboren te Parijs (Frankrijk), op 10 maart 1941, beiden zonder bekende woon- en verblijf plaats in of buiten het Ko ninkrijk, is betekend de grosse van een vonnis der Arrondissementsrechtbank te Breda d.d. 15 april 1971, bij welk vonnis is uitge sproken de adoptie van 1. Chrisian Karl Horak, ge boren te Wenen (Oosten rijk), 22 juni 1964, en 2. Alfred Benko, geboren te Wenen (Oostenrijk), 7 april 1966, door het echt paar H. H. A. van Geijn- W. G. Th. Volmer, beiden te Beekbergen. M. H. Pieters, Gerechtsdeurwaarder, Nieuwe Boschstraat nr. 26, Breda. Voorlopig kosteloos. Bij vonnis van de Arron dissementsrechtbank te Breda van 7 mei 1971 werd in staat van faillissement verklaard Adriana Dirkje de Vries, echtgenote van Jacob de Kroon, wonende te Klundei't a. 't van Pola- nenpark 17, voorheen zaak doende onder de naam „De Luifel", woningtextiel, te Breda aan de Haagdijk 74. Tot Rechter-Commissaris werd benoemd Mr. H. M. Houben, Rechter in voor noemde Rechtbank. De on dergetekende werd tot cu rator aangesteld. Door de Rechter-Commis saris is bepaald dat de schuldvorderingen uiterlijk op 6 augustus 1971 bij de ondergetekende moeten zijn ingediend en dat de veri ficatie-vergadering zal worden gehouden op 3 sep tember 1971 om 9.10 uur in het gerechtsgebouw aan de Kloosterlaan 46 te Breda. Mr. J. L. M. Aarts. Parkstraat 8 Breda curator. Breda, 14 mei 1971. ■■per pakje wereldberoemde Camel kwaliteit! C5-70 De VEILINGSVERENiGING ie KAPEllE vraagt voor spoedige indiensttreding Hoog loon. Prettige werkomstandigheden. Inlichtingen en sollicitaties bij de halchef, de Heer W. v. d. Vrede, tel. 01102 - 1551. Imp.N.V. AGAM,Reactonvegij,Utrecht.Te!.o3o-4;ï9ii type zoo: 15.150,- excl. BTW 17.385,- incl. BTW typezzo: f 15.300,-excL BTW 18.116,-incl, BTW

de Stem | 1971 | | pagina 8