Zweefvliegers beschikken over veld n&bi| Hoek MISS HOT PANTS L Drum Kam te Z< in g< EZAC UIT DE NOOD Jehovah's Getuigen in Hulst Oriëntatie over planologische samenwerking Culturele Duitsers bezochten Zeeland IK GELOOF OAT ZE 8 TON PLUS EEN PAKm DROM voor 'M MOETËN neerteken Nieuwe accommodatie v.v. Clinge geopend BELANG] Belg beke poging tol aanrandin stad streek W inkelu leekactie in Sluis met fotoivedstrijd Axel wint van Kapelle Zwembad in Kloosterzande Belgen in Hulst Rijtoer bejaarden St. Caeeiliakoor St. Jansteen jubileert Zaterdag geopend BEZOEKERS AANTAL DE VOGEL VIEL [ETS TEGEN Ongeval te Koewacht tijdens gymnastiekles Autorally Veilig Verkeer St-ïansteen Clubkarapioenscliap TMW te Sluis Bestuur „Horeca Groot-Hulst" Sluis §Ê&iertunr<cd>'Vtl4i).Ma^lc hou,? {ytMn/,YntP ko 4MoJ. fc ofru/te-jimr héle beste halve zware. Aardenburg Burgerlijke stand Koewacht Breskens Terneuzen W inkelweekactij te Sluis met muziek gestart Goes Middelburg Zeilwedstrijden op de Braakmai) Elftal van Zaamsla» wint van Aardenbui Gevonden voorwerpen Regen en wa DINSDAG 18 MEI 1971 DINSDAG 18 MEI 1971 (Van een onzer verslaggevers) HULST/HOEK De Zeeuwsch-Vlaamse zweefvliegclub kan waarschijnlijk met ingang van het komend weekend weer met zweefvliegen beginnen. De moeilijkheden, waarmee de club de afgelopen maanden kampte, omdat er in Zeeuwsch-Vlaanderen geen vliegveld meer was voor de EZAC, zijn opgelost, nu eigenaar R. B. Verhelst van een landingsstrip voor sproeivliegtuigen in Hoek toestemming heeft gegeven om van deze accommodatie gebruik te gaan maken. De landingsstrip is gelegen in de Wijkhuize polder. Alles bij elkaar zijn de problemen van de EZAC (Eerste Zeeuwsch-Vlaamse Aeroclub) toch nog vrij snel opgelost. Begin vorige week was er helemaal geen kijk op, dat de leden het vliegseizoen spoedig zouden kunnen openen en afgelopen weekend reeds is de hele zaak dank zij de medewerking van de heer R. B. Verhelst rondgekomen. Het college van b. en w. van Ter- neuzen heeft onmiddellijk na het be kend worden van de plannen van het EZAC-bestuur toestemming gegeven voor het gebruik van het perceel als zweefvliegveld. Tezamen met de schriftelijke toestemming van de ei genaar was dat voor de rijkslucht vaartdienst blijkbaar voldoende om een vliegvergunning te verstrekken, want vier dagen na het aanvragen van de vergunning is een ambtenaar van de RLVD ter plaatse poolshoogte wezen nemen en heeft ook meteen toestemming verleend. Hoewel de zaak formeel geklaard is, zal er toch eerst nogal wat werk ver zet moeten worden, omdat de vlieg- strip nog gereed gemaakt moet wor den voor gebruik van zweefvliegtui gen. Het veld is namelijk 1100 meter lang en 200 meter breed. Het moet 'in twee gedeelten gesplitst worden, gescheiden door paaltjes met draad, zodat er twee stroken van ieder hon derd meter breed en 1100 meter lang ontstaan. In de weekends zal het ter plaatse grazende vee steeds naar een van de stroken worden verweid, zodat de andere ter beschikking van de zweef vliegers staat. Deze voorzieningen moeten evenwel door de EZAC zelf getroffen worden. Daarmee zijn nog niet alle problemen de wereld uit, omdat de zweefvliegclub in de omge ving van de landingsstrip nog naar stallingsmogelijkheden voor de toe stellen zoekt. De EZAC hoopt op een tijdelijk onderkomen in de directe omgeving van de strip. In feite voldoet de nieuw,e landings strip van de EZAC in Hoek beter aan alle eisen, dan het vliegveld Hulst, waarvan men tot voor kort gebruik maakte. (Van onze correspondent) SLUIS Ter gelegenheid van de tweede winkelweekactie organiseert de middenstandsvereniging uit Sluis in samenwerking met VVV Sluis in de periode van 15 mei tot 5 juni 1971 de fotowedstrijd „Dit is Sluis". De in te zenden foto's moeten ge maakt zijn op het grondgebied van de gemeente Sluis. Omvattende het Zwin, Retranchement, Terhofstede, St. Anna ter Muiden, kom Sluis en Heille. Uit de aard der opnamen moet dit blijken. De verdere wedstrijdvoorwaarden zijn bij o.a. de VW in Sluis ver krijgbaar. Als eerste prijs is uitge loofd en waardebon van f 100. de tweede en derde prijs bedragen resp. f 50 en f 25. Inzendingen dienen uiterlijk 5 juni te geschieden aan de VVV in Sluis. (Van onze correspondent) HULST In de sporthal de Dul- laart te Hulst werd een driedaagse kringvergadering gehouden voor vijftien gemeenten van de Jehova's Getuigen uit Zeeland, Zuidhoilandse eilanden en Rotterdam- Zuid over het thema „het woord inplanten". Gedurende drie dagen werd aan dacht besteed aan de eenheid in het gezin, de organisatie en het predi- kingswerk. Het hoogtepunt van dit driedaags congres vormde de toe spraak van de heer H. Steenkamp over „wat schuilt er achter de geest van opstand". Ruim twaalfhonderd personen woonden deze lezing bij. In een historisch overzicht somde de spreker feiten op waaruit hij con cludeerde dat er op het ogenblik een crisis heerst welke zijn hoogtepunt nadert. Tot slot deelde de heer Steenkamp mede, dat deze zomer in Nederland drie districtsvergaderin gen zullen gehouden worden. En wel te Rotterdam, Hilversum en Til burg. (Van onze correspondent) KAPELLE Op het gemesente- lijk sportterrein in Kapelle speelde zaterdagmiddag het eerste elftal van de v.v. „Kapelle" een vriendschap pelijke wedstrijd tegen het in de zondagcompetitie tweede klas KNVB uitkomende Axel. Het was een aantrekkelijke wedstrijd die door Axel met 24 werd gewonnen. Tot aan de rust ging het spel gelijk op. Na 17 minuten nam Kapelle zelfs de leiding door een doelpunt van Dub belman. 10 Minuten later maakte Beterans gelijk en kort voor de rust nam Axel de leiding door een hard en strak schot van Lensen. Enkele minuten voor het rustsig- naal maakte Schipper hands en dat was voor Lensen aanleiding om feil loos de stand op 13 te brengen. Direct na de rust verkleinde Dub belman de stand tot 23 en kort daarop maakte Scheilds er 24 van. KLOOSTERZANDE Zaterdag is het Gemeentelijk Zwembad te Kloosterzande voor het publiek opengesteld. Op dit eerste weekein de zijn veel zwemliefhebbers waar onder een groot aantal jongeren naar het bad gekomen om hun spoort te beoefenen. Ook van de zonneweide werd een druk gebruik gemaakt. Door het bewolkte weer viel het aantal bezoekers op zondag lager uit dan te verwachten was. (Van een onzer verslaggevers) HULST Het stadsbestuur van Sint Niklaas zal op 26 mei door burgemeester en wethouders van Hulst in de vestingstad worden ont vangen. Op donderdag 27 mei heeft burgemeester P. Molthoff een ge sprek met de schepen voor de pla nologie van de stad Antwerpen, drs. Cools. Tijdens het bezoek van het stads bestuur van Sint Niklaas is het de bedoeling', dat onder meer van ge dachten wordt gewisseld over de mogelijkheden van een gezamenlijke planologische aanpak. Burgemeester Molthoff weet zich bij zijn ideeën over die zaken gesteund door zijn Belgische collega uit Sint Niklaas. Zoals bekend heeft burgemeester Molthoff ook gepleit voor opname van Hulst in een eventueel haven schap Antwerpen. Volgens de Hul ster burgemeester zouden bepalin gen, die dit mogelijk moeten maken, opgenomen kunnen worden in een door België en Nederland te onder tekenen tractaat voor de aanleg van het Baalhoekkanaal Tijdens het be zoek van schepen Cools aan burge meester Molthoff zal oriënterend, inventariserend worden gesproken over de gemeenschappelijke beharti ging van een aantal zaken". Volgens de Hulster burgemeester zou ook schepen Cools voorstander zijn van het samen bedrijven van planologie. Als het tussen Antwer pen en Hulst ooit nog eens zover zou komen, dan zou het volgens de heer Molthoff mogelijk moeten zijn, wederzijds publiekrechtelijke be voegdheden over te kunnen dragen. Binnen de huidige wettelijke rege lingen is dat niet mogelijk. AARDENBURG Het comité Rijtoer Bejaarden heeft besloten het jaarlijkse uitstapje voor de inwoners van 65 jaar en ouder te organiseren op 21 juni a.s. Het ligt in de bedoe ling een bezoek te brengen aan de Belgische stad Ronse en omstre ken. Twee van de zes meisjes, die Rechts de miss. (Van onze oorrespondent) KLOOSTERZANDE Honderden jongeren uit heel Zeeuwsch-Vlaande ren waren aanwezig in het „Witte Huis" waar Ber van Damme zijn verkiezing voor miss Hot Pants orga nis eerde. Hoewei in de tot de laatste plaats bezette zaal vele jeugdige hotpants- draagsters aanwezig waren, was de deelname aan de verkiezing niet zo bijzonder groot. Slechts 6 meisjes durfden een kans voor deze titel te wagen. Onder het toeziend oog van de jury, waarvan wielrenner Dirk Aardoom voorzitter was, paradeerden de dames over het toneel. Astrid Kindt uit Kloosterzande bleek de meest charmante te zijn. op de tweede plaats Mariëtte van den Hooft uit Boschkapelle en de derde plaats was voor Mawilla Coppens uit Sas van Gent. De presentatie was in handen van Wim Hendriks. naar de titel miss hot dongen. (Van onze correspondent) SINT JANSTEEN —Het rooms katholieke Sint Caeeiliakoor uit St. Jansteen bestaat dit jaar 25 jaar. Bestuur en leden laten dit jubileum niet ongemerkt voorbij gaan. De vele uitvoeringen van het koor overal in Nederland en ver daarbui ten hebben Sint Jansteen een goede klank bezorgd. Ook de luisterrijke bijdragen op hoogfeesten in de paro chiekerk worden hoog gewaardeerd. Een koor als het Caeeiliakoor in een klein plaatsje als St. Jansteen is een unicum in Nederland. Daar het koor nog nooit een beroep op de inwoners heeft gedaan voor een geldelijke bijdrage en daarnaast geen betalen de donateurs of ere-leden heeft en de ilikomsten alleen bestaan uit con tributie van de leden, heeft het be stuur besloten thans en beroep te doen o-p de inwoners. Het koor heeft gemeend de beschikking te moeten krijgen over en klein begeleidings orgel, omdat dit bij uitvoeringen van het Weihnaohtsoratorium van Bach en bij andere uitvoeringen in de kerk onontbeerlijk is. Om dit te kunnen verwezenlijken zullen de le den van het koor een huis-aan-huis bezoek brengen voor een eenmalige gift of voor het werven van dona teurs. Een comité van aanbeveling is gevormd uit pastoor Van Leeuwe, burgemeester Molthoff en burge meester Reuser, pastoor Van Leem put, wethouder Blommaert, dr. Adriaansens en tandarts Neve. HENGSTDIJK Het Dagrecrea tieterrein De Vogel is op zaterdag geopend. Ondanks het goede weer viel het aantal bezoekers op deze eerste dag iets langer uit dan ver wacht. Wel sloegen veel weekenders hun tenten op op de camping. De beheerder van de vogel de heer' Sohigt verklaarde desgevraagd op zondag bij goed weer een belangrijk groter aantal bezoekers te verwach ten. Als nieuwe attracties zijn er dit seizoen de nieuwe kantine en d-e mogelijkheden om op trampoline te springen. (Van onze correspondent) KOEWACHT Tijdens de gym nastiekles kwam mevrouw M. Geer- ards-Scholten zo ongelukkig te val len, dat zij haar pols brak. Dokter Mechers uit Koewacht achtte over brenging naar het ziekenhuis nood zakelijk voor het aanleggen van een gipsverband. Daarna kon mevrouw Geerards huiswaarts keren. (Van onze oorrespondent) SINT-JANSTEEN Aam de door Veilig Verkeer georganiseerde auto rally is door zeventig liefhebbers deelgenomen. De uitgestippelde rou te was niet zo erg moeilijk. De specialisten kwamen weer naar vo ren. De uitslag is als volgt: 1 De Kerf-De Maagt Kloosterzande met 5 strafpumten, 2 Verroste IJzend-ijke met 14 str.p., 3 De Bock-Stevens Sint-Jansteen 14, 4 E. Poppe-Ste- v-ens St.-Jansteem 17, 5 C. Aud-e- na-erdt Heikant 21, 6 J. Thuye Hei kant 39, 7 E. v-an Hauten St.-Ja-n- steen 54, 8 Verploeg Aardenburg 74, 9 De Potter Terneuzen 75, 10 F. van Overmeir-J. Weem-aes St.-Jansteen 76. De wisselbeker, geschonken door de Bond voor Veilig Verkeer werd gewonnen door het echtpaar De Bock-Stevens in Sint-Jansteen. De damesprijs werd met 196 strafpun- ten gewonnen door Peersman-Mar- tens ih St.-Jansteen. (Van onze correspondent) SLUIS Het afgelopen weekend bracht de afdeling Düsseldorf van de Duits-Nederlandse culturele ver eniging een bezoek aan Zeeland. De ze excursie stond onder leiding van dr. A. Landsman, secretaris van de Duits-Nederlandse Kamer van Koophandel te Düsseldorf. Deze ver eniging tracht door het organiseren van excursies naar Nederland het culturele contact tussen Duitsers en Nederlanders te bevorderen. Vorig jaar werd een bezoek ge bracht aan Friesland en dit jaar stond Zeeland op het programma, Zaterdag was het uit 34 personen bestaande gezelschap bestaande ge zelschap in Zuid-Beveland en Wal cheren. Na de nacht doorgebracht te hebben in Vlissingen werd zondag de reis voortgezet naar Zeeuwsch- Vlaanderen. In Aardenburg gaf dr. Trimpe Burger een uiteenzetting over de oudheidkundige vondsten aldaar en werd de St. Bavo, kerk bezocht. In Sluis werd het gezel schap in het stadhuis ontvangen door de administrateur van de VVV, de heer A. van Beijsterveldt, die een toelichting gaf over de geschie denis van Sluis, de ontwikkeling van het toerisme en over de in het stadhuis aanwezige kunstschatten, waarvoor de Duitsers veel belang stelling toonden. Dr. Landman dank te de heer Van Beijsterveldt voor de prettige ontvangst en voor de van wege het gemeentebestuur aangebo den verversing- Het gezelschap bracht daarna nog een bezoek aan Hulst en keerde via Maastricht naar Duitsland terug. (Van onze correspondent) SLUIS Ais afsluiting van het winterseizoen speelden de leden van de Sluise biljartvereniging „Tegen Moeders Wil" een onderlinge wed strijd in café ..Lamminsvliet" voor het clubkampioenschap 1970-71- Kampioen op het klein-biljart werd Th. Lannoye, terwijl W. Groosman de titel op het groot-biljart behaal de. Voor de totel clublampioen alge neen kwamen daarna de beide titel houders tegen elkaar uit en hierbij wist Th. Lannoye, W. Groosman te verslaan. (Van een onzer verslaggevers) HULST De afdeling Huist van Horeca Nederland, die enkele weken geleden in Hulst werd opgericht, begint nu gestalte te krijgen. De officiële naamsaanduiding van de nieuwe afdeling is ,>Horeca Vereni ging groot-Hulst". Als bestuursleden zijn gekozen de heren M. Versprille (voorzitter), J. Mangnus (secreta ris), D. Vogel (penningmeester), W. Cattoir, (vice-voorzitter) en Em. Wauters, C. Bruyns, Ed- Wauters, J. Beerendsen, allen leden- E.H.B.O.-examens In het me disch centrum te Sluis vond het EHBO-examen plaats voor de deel nemers aan de wintercursus, welke onder toezicht vam de doktoren G.V.M. de Meyer, Sluis en H.L.A. Bom, Cadzand door de afd. Sluis van de Kon. Ned. Ver. EHBO was georganiseerd. Afdelingsvoorzitter A. Breijaart wenste de geslaagden poficiat met het behaalde succes en sprak de hoop uit, dat ook volgend jaar vol doende deelnemers bereid zouden worden gevonden o-m EHBO-cursus te volgen en actief deel te nemen aan het belangrijke verenigings werk. Dokter Bom wees - de nieuw- geslaagden op de noodzaak om de verworven kennis in praktische da den om te zetten en deze door het volgen van herhalingscursussen op peil te houden. (ADVERTENTIE) (Van onze sportredactie) CLINGE Wethouder Stolte van de gemeente Hulst heeft zondagmid dag op het sportterrein van de voet balvereniging Clinge de nieuwe ac commodatie officieel geopend. Dit gebeurde onder een stralende lente zon en in aanwezigheid van ruim tweeduizend toeschouwers terwijl de plaatselijke muziekvereniging „Weldoen door vermaak" het geheel muzikaal opluisterde. Als afgevaardigde van de KNVB afdeling Zeeland speldde de beer J. Dobbelaar, voorzitter van der Kelen namens de KNVB de speld van verdienste op. De heer H. Goossens kreeg ook een speld van waardering opgespeld voor het vele werk dat hij bij de voetbalvereniging Clinge gedaan heeft en nog doet. Als laatste sprak wethouder Stol te. Hij feliciteerde de voetbalvereni ging Clinge en de gemeenschap van Clinge met deze fraaie accommoda tie. Nadat het jongste lid van de voetbalvereniging Clinge door een erehaag van junioren de sleutel aan wethouder Stolte had overhandigd en deze de kantinedeur had geopend. Bollernieuws Uitslag 4e Club- bolling van „A.B.C.": 1 A. van Pa- melen-E. van Rie, 2 A. de Keezel-A. Noodhulp, 3 F. v.d. Dries-J. Smoor, 4 J. de Meij-R. de Vreind. Uitslag 5e cluibbolling: 1 P. Lampe-H. Moens, 2 J. de Meij-C. Rijckaert, 3 M. Kegel-H. Wijffels, 4 A. de Kee- zel-R. Martens. Na 5 bollingen leidt H. Moens in het klassement met 13 punten. Geboren: Carlo, zv. J. I. Lambregts en E. van Hete, Erwin, zv. E. H. de Hon en J.M. Boerman, Saskia, dv. H.R. Geernaert en A.A.M. Martens, Paul A. E., zv. D. P. R. van de Vijver en C.M.A. Buysse. Ondertrouwd: Denis R.I. Dhondt, 23 jaar, monteur te Maldegam en Ilona M.M. de Windt, 19 jaar, win kelbediende te Aardenburg, Carlos R. Caanipe, 23 jaar, slager te Sint Laureins B en Godelieva A.M. Rat- man, 21 jaar, kantoorbediende te Aardenburg. Getrouwd: Herman C.A. van Rie en Rita C. Roets, beiden te Aar- deniburg. Overleden: Alphonsus de Valcke, 85 jaar, echtg. van M.L. Vercruysse, Aarnout J. Boerman, 61 jaar, echtg. van W. Bootsgezel, Irena L. Ver huist, 46 jaar, eohtg. van A.A.A. van den Bossche. Collecte De in Aardenburg ge houden collecte t.b.v. het Nederlands Astmafonds heeft f. 319.36 opge bracht. Sas van Gent op bezoek Het dagelijks bestuur van de gemeente Sas van Gent en het gemeenteperso- neel met hun r-esp. datnes en heren brachten een bezoek aan Aarden burg, waarbij o.a. de St.-Baafskerk en het gemeentelijk museum wer den bezichtigd. In de Sint Baafskerk werd het gezelschap rondgeleid door de president-kerkvoogd de heer J. J. Rossel en in het museum door ge meente-ambtenaar W. A. S. Dieriek. Leden van het gemeentebestuur van Sas van Gent bezichtigden in gezel schap van de Aardenburgse gemeen tesecretaris J. M. Paridaen het sport park. Schieting In café „De Oude Molen" te Koewacht werd een schieting gehouden met een deelna me van 25 schutters. De uitslag hiervan was: H-oge vogel en eerste zijvo-gel A. Slock. De tweede zijvo gel was voor M. de Letter te Koe wacht. Het grootste aantal kleine vogels werd afgeschoten doo-r F. Rombouts met 4- situks eveneens te Koewacht. Zwembad open Zaterdagmid dag is bet Koningin Wilhelmina zwembad te Breskens voor het pu bliek opengesteld. Voor de dienst Gemeenterwerken en een aantal vrijwilligers is het bad schoongemaakt, zijn de cabines en loopbruggetjes geheel geschilderd en vernieuwd. De belangstelling van de zwemsportliefhebbers was reeds vanaf het begin groot. Wit Gele Kruis In het Wit Gele Kruisgebouw heeft een algemene le den vergadering plaats gevonden waarvoor een ipatige belangstelling bestond. Het belangrijkste punt betrof de contributieverhoging voor het jaar 1971. Penningmeester G. v. Sehaick hiad desondanks de verhoging nog een begroting met een te kort van bijna 500. Het financieel verslag 1970 vertoonde ook nog een te kort van f 212.,- Voorziitter J. Loonen lichtte toe dat er aan verhoging niet te ontko men is. Reeds van 1965 is er geen verhoging geweest ondanks dat de kosten zijn blijven stijgen. Na nog enige discussie werd de contributie verhoogd en als volgt vastgesteld f 16,- f 21,- f 27,- en f 30,- per jaar. Tot nieuwe bestuursleden wer den gekozen mej. R. Raes en de heer J. Schrieks. Uit het jaarverslag bleek dat het ledental steeds groeiende is en nu 137 bedraagt. Uitvoering Vanavond vindt in het Zuidland Theater in Terneuzen de jaarlijkse openbare uitvoering plaats van de Stichting Terneuzense Muziekschool. werd de accommodatie voor geo» verklaard. Hierna volgde de recepl in de nieuwe kantine die door l velen werd bezocht, waaronder 1 van besturen van voetbalclubs geheel Zeeuwsch-Vlaa<nderen. 13.45 uur kon het seniorenvoetj] toernooi beginnen dat door HvV| uit Hulst werd gewonnen. Als 1 voetballer van het toernooi Clinge-speler J. de Block gekozen." (Van onze correspondent) SLUIS De winkelweekactit J de Sluise Middenstand, welke I 15 t.m. 29 mei a.s. wordt geheJ ging van start met een luidruclil reclame-stoet door West ZeeutrJ Vlaanderen van de deelnen®] winkeliers. De talrijke bezoill werden zaterdag attent gemaakil deze actie door en optreden vail Sluise majorettenpeleton „BellJ met het muziekgezelschap „ApJ dat ruime belangstelling trok.1 Sluise majorettenpeloton „BeM druk, want donderdag 20 mei J (Hemelvaartsdag) treden zij op in Sluis, dan op verzoek vj Sluise Horeca-vereniging. De caonderneraers willen in Sluis meer leven in de brouwerij brengen en zijn van plan kom zomer enkele malen muziekkorpi al dan niet met majoretten, in S te laten optreden. Het Sluise I polio" is het eerst aan de beurll men is momenteel in onderhanjtl met enkele andere korpsen tal Sluis. Diefstal Tijdens het weekesj bij de familie P. aan de Perej een geldkistje, inhoudende lil gestolen. Het bleek dat de achtef van de woning niet afgesloten wj Motor verdwenen In de van 11 tot 14 mei is van de zeil van A, W. B. uit Middelburg, dill legen was in de dokhaven, eenl tenboordmotor gestolen. De wai| hiervan bedraagt 600,De t naar was niet tegen diefstal kerd. (Van onze correspondent) TERNEUZEN Op mei organiseert de watersportil niging „Vremdijck" zeilwedsti:! voor Spanker, Vaurien, 420-471J tirmst en Moth. Andere klassen kunnen deelne| indien minimaal drie boten i se aan de start verschijnen. De tl strijden beginnen om 10.30 mei om 14.30 uur. Om ongeveer ha:| heeft de prijsuitreiking plaats. (Van onze correspondent) ZAAMSLAG Op het lijk sportterrein Zaamslag spa de standaard elftallen van Zaal en Aardenburg een vriendsclei lijke voetbalwedstrijd. In eenl trekkelijk partijtje won de tin® met 20, door doelpunten Buijze en C. Bakker. De twee I punten werden gescoord in helt] ste kwartier van de wedstrijd. GOES In de maand april 1 zijn aan het bureau te Goes I pestbureaus Wolphaartsdijk t>l Heer Arendskerke de Wlf voorwerpen als gevonden ven en 't niet afgehaald: gymiw-'j schoen, armbandje, damesfiets f derfietsje, passer, zonnebril, I snoer, damesfiets, bromfietsp'l kompas, doosje met geld, 1"1 veilingkist, groen jack, rïj armbandje, snoer kralen, boeW] gen, wieldop auto, heren plastic beker, hoofddoek, tiekbroekje, paraplu, pet, g< ker, liniaal, kinderfietsje, pop. I bandje, doos lasdozen, meisje diverse portemonnaies, diverse j tels, diverse bankbiljetten, <t;| handschoenen. 's-Heer Arendssj geen meldingen. Wolphaar» bruin vest, boodschappentas, kinderlaarsjes. Van onze adverteerderm JUBILEUM ^BEDRIJF JAN WEEMAES Het 12,5-jarige jubileum Radio-Eleotra- en TèlfivisW van Jan Weemaes in St.-Jansttfl Graauw is gepaard gegaan ntë'J ballonnenwedstrijd. Honderd H nen werden de lucht ingelaten. dat er op dat moment nafl geen wind was, gingen de ball°] slecht de lucht in en de deeln'f verwachten dan ook dat de DJ] nen niet ver van het verlreij zijn neergekomen. Het jubiWJ bedrijf mocht zich in een langstelling verheugen. (Van ZELZATE/TERNJ openbare werken, nieuwe tunnel met gebruik gesteld. De tunnel vormt een zeekust en in de autov heeft acht jaar geduui Het totale tunnelcompl tunnelgedeelte is 485 m< twee rijbanen van 3,5 m< toe- en afvoerwegen hebl vergd. (Van een onzer versiaggi HULST De Belgis wacht heeft afgelopen w 24-jarige uit Kieldrecht schipper E. F. M. V. aange verdenking van pogingei randing van twee Nederla jes van 16 en 18 jaar. De België verhoord en heeft b De schipper kon door wacht in zijn woonplaa aangehouden dank zij een van de rijkspolitie in Hi merwerking met de bijzc sporingsbrigade (BOB) ui klaas. Iemand had nami gezien om een gedeelte kenteken van .de Belgischs gen te noteren, waarin de reed. Door combineren van bi gevens kon men op de achter de identiteit van komen. De pogingen tot aanrar den beide plaats op de i vrijdag op zaterdag op ri lijk de Absdaalseweg en dingsweg van Clinge naar de Absdaalseweg were meisjes van 16 en 17 jaa 'Belg aangevalllen. Een werd in een sloot gesdeur dere meisje zag kans te c 'en een passerende automi te houden. Toen deze de 1 'zijn auto op de Belg ric deze op de vlucht. Ongeveer een halfuur 11.00 uur, trachtte dezelf< de buurt van Clinge een van haar bromfietste sle dit mislukte, omdat haar z eens de hulp inriep van pas Zaterdag nog kon de Kieldrecht worden opgej hij tijdelijk werd ingeslotei Vooruitzichten voor woensdag en donderdag, opgesteld door liet K.NJM.I. op maandag om 18.00 uur: Enkele regen- of onweers buien en temperaturen b< maa|. Weersvooruitzichten in middeld over Nederland. Voor woensdag: anatal u tot 8; min.-temp.: 1 tot 5 g ven normaal; max.-temp.: veer normaal tot 5 graden t maal; kans op een droge pc minstens 12 uur: 70 proc op een geheel droog etmaa cent. Voor donderdag: aantal tot 10; min.-temp.: 0 tot boven normaal; max.-temp graden boven normaal: ka droge periode van minsten '0 proeent; kans op een gel etmaal: 40 procent. Morgen, woensdag, 19 Bergen op Zoom 10.36 Hansweert 10.02 en 22.26 Terneuzen 9.34 en 21.58. vlissingen 9.03 en 21.31. Wemeldinge 10.26 en 22.5 waterBÏmicS'èn Konstaoz 327 pil, Rheini P12, Straatsburg 232 —4, P 368 3, Maxau 417 —2, F 1-8 l, Mannheim 233 - bach 131 pll5, Mainz 239 gen 148 P15, Kaub 161 pl6, PJ15, Koblenz 182 pl22, K P'13, Rurhort 274 pl2, I Pl4, Pann. kop 848 pl6. 063 onv., IJsselkop 788 on IJssel 310 onv,, Deventer Monsin 5472 6. Borghare 27, Belfeld 1102 oll2, Gr: "■en de sluis 502 p!2.

de Stem | 1971 | | pagina 10