MEDEWERKER(STER) leraar Adverteren doet verkopen V&ihcJe wafels - letterlijk de lekkerste Wagemakers' Lakfabrieken n.v, werktuigbouwkunde deT klencke WERKVOORBEREIDER - ORGANISATIE ASSISTENT R.K. M.T.S. Amfonie Keldermansschool te Bergen op Zoom twee bejaardenverzorgsters Korteweg's Bouwmaatschappij N.V. Studie- en beroepskeuze Met een extra bijlage in de krant van woensdag 9 juni a.s. Werken aan de toekomst Nu wordt u nog gemakkelijker een Verkade wafelkenner: de heel bijzondere Verkade wafels, de Mokka Sticks, zijn tijdelijk in prijs verlaagd. Van 107 ct. voor 98 ct.i Probeer ze gauw. Vandaag nog! WOENSDAG 12 MEI 1971 B K E D A VRAAGT voor haar afdeling Boekhouding een die belast zal worden met controlewerkzaamheden op de verrichte boekingen van °-a- de debiteuren- en crediteurenadministratie en diverse andere voorko mende werkzaamheden. Bekendheid met de Nationaal boekhoudmachine strekt tot aanbeveling Mulo-opleiding en het bezit van het praktijkdiploma boekhouden zijn gewenst. Salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden volgens Beambten-C.A O. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de afdeling Personeelszaken, Generaal Maczekstraat 65, Breda. Postbus 337. Desgewenst kan ook telefonisch een afspraak voor een onderhoud wor den gemaakt (tel. 24191 toestel 70). Het Bestuur van de Stichting voor Middelbaar Tech nisch Onderwijs roept wegens uitbreiding van het aantal klassen sollicitanten op voor in het bezit van H.T.S. getuigschrift of akte N IV. De vacature heeft betrekking op een volledige week taak. Sollicitaties binnen 14 dagen richten aan de Direkteur A. A. Blanken, Wattweg 9, Bergen op Zoom. Tel. 01640 - 36023. In verband met de uitbreiding van het bestaan de team vragen wij voor onze serviceflat voor zelfstandig wonende bejaarden te Amsterdam- Buitenveldert (ca. 80 bewoners) ter assistentie van het hoofd. Voor eventuele huisvesting kan worden gezorgd. Voor sollicitatie of inlichtingen kunt u zich wen den tot de chef personeelszaken, De Klencke 11, Amsterdam-Buitenveldert tel. 020 - 44 00 44, toe stel 313. BARONIELAAN 65. BREDA Tel. 01600 - 35250 VRAAGT een Gedacht wordt aan een jonge man met UTS/MTS opleiding met enige praktische ervaring. Voor een goede kracht zijn in het bedrijf alle ontplooiings kansen aanwezig. Hij zal in eerste instantie wor den tewerk gesteld op een werk in Tilburg. Sollicitaties te richten aan voornoemd adres. Telefonische inlichtingen 's avonds 01600 - 41654. Zo maar een loze kreetof een werkelijk levend probleem van deze tijd Wij dachten zeer duidelijk het laatste. Wij zijn van mening, dat vele jongeren zich terdege bezighouden met vragen als „Welke studierichting moet ik nu kiezen?" - „Welk beroep zou mij nu echt die arbeids vreugde geven, dat mijn werk mijn hobby kan zijn?" En dan de tallozen, die reeds hun aandeel leveren in het arbeidsproces. Velen onder hen lopen rond met de gedachte na de aanstaande vakanties een/ander beroep of een betere werkkring te kiezen. Om zinvoller en doelbewuster te kunnen werken aan hun toekomst. Dit alles roept om voorlichting en informatie. Zodanig volledig en gecomprimeerd, dat men zich een exact beeld kan vormen van het totale scala van mogelijkheden. Welnu De. Stem gaat daaraan een belangrijke bijdrage leveren. I Een bijlage (op halfdagbladformaat), waarin alles in alfabetische volgorde over de ruim 100 begrippen en uitdrukkingen uit de wereld van het onderwijs en over de talloze beroepen is na te slaan. Een bijlage, waarin bovendien ruim 20 beroepen als thema-onderwerpen uitvoerig worden behandeld. Een zeldzame informatie op het terrein van studiekeuze, opleidingsmogelijkheden, beroepen en beroepskeuze. Als nog nimmer eerder in één uitgave zo massaal (oplage 90.000) in ons verspreidingsgebied is verschenen. Een bijlage, die de titel volledig dekt. Uw wervende en vooral ook uw voorlichtende advertentie zal in deze bijlage een opti maal werkende boodschap betekenen (uiterste afsluittermijn: 24 mei a.s.). Aarzelt u niet voor nadere informaties, reserveringen of opdrachten van advertenties ons even te bellen (01600-2 23 41, toestel 140 - advertentie-afdeling). DE STEM, Dagblad voor Zuidwest-Nederland Uis van Ursula die eet ze 11/ graag en vaak. w w is van wafels waarmee je iedereen verwent. r mwt is van ijlen de winkel i is nog open. Vis van Verkade en verrukkelijk van smaak.

de Stem | 1971 | | pagina 16