HISTORISCH BESLUIT VAN- STATEN E DAPPERE FLAPPIE IS DOOD hipper n uit Burgemeester Huber opende postzegel tentoonstelling in Goes Officierschap voor drs. Verburg Brug-tunnel ter sprake in raad Hontenisse Frida Payne in Nederland Parachutist brak been stad streek 1rarwiiiiii—i ini Vrijwel overal droog waï©r>sfar««2en hoogwatef Staten akkoord met oprichting Zito Zeeland in raad Europese Gemeenten Krediet voor onderzoek naar migratie WERKGROEP STEIT ONDERZOEK IN NAAR PROREEEMGERIEDEN Zeeuwse keuze voor senaat Betekenis Loods in Yerseke brandde uil INBRAAK LEVERDE GEEN GELD OP Onderwijzer mag school kopen ROB reageert op nota regionale omroep fS) burgerzaal van het Oost- hipper na iedere gedeco- stal onderscheidingen op. mejuffrouw X. Hooiberg de Milliano, M. J. Pois- iring de zilveren medaille nderen dezelfde in goud. >eidsbureau in Terneuzen, nd van het Vrije van van hij sedert 1 janauri gezworene is. JE. V. de Milliano is Ier van Waterlandkerkje, iteeds actief in het plaat- ij ecomité, de rundveever- West-Zeeuwsch-Vlaande- rslid van de dorpsraad en t actiecomité Waterland- M. J. Possonnier is 25 lid van Waterlandkerkje lok hij is lid van het en bestuurslid van de is lid van de dorpsraad, achten voor zijn onder- sn die van de heer De as nog geschied door de eester van Waterland heer Verbrugge, die gis- de plechtigheid aanwezig P. W. Neele is 25 jaar lid m de raad Schoondijke. heer Schipper de onder had opgespeld werd nog gevoerd door de heer J. graaf van het Vrije van teer J. van Laar, adjunct- mn het postdistrict Mid- ie speciaal de heer Poi- /erkzaam bij PTT - felici- heer A. Kunst, die sprak le christelijke nationale liging en de heer Van •kgever van de heer De EN OVER ING: kantooruren: 158-1940 deren) ENTIE EXPLOITATIE: lecteur Zeeland: ;01100-4316) O.Z. Vlaanderen: kker (01150-2601) en W.Z. Vlaanderen: (01170-2893) ne en Terneuzen: an (01155-1224) n en Zuid Beveland: 01195-433) IE ZEELAND: Kromme Weele 4, rg tel. 01180-7438 land opman, tel. 01180-7438 r Goes: :n, tel 01100-6584 -end redacteur i-Vlaanderen: irkel, tel. 01150-4866 r O.Z.-Vlaanderen: d, tel 01140-3751 iafoon via: 41 of 01608-2073 1237 r Kanaalzone en r Helm tel. 01150-4865 ictie Zeeland: :ursen, tel 01155-1367 ïalist Zeeland: Boer. tel. 01155-2237 IOR ZUIDWEST NEDERLAND iditie voor Zeeland MENTSPRIJS r kwartaal, binnen ver- igebied (excl. 50 ct. in- =n> maand (incl. 9 ct. in- en) ANTOREN: ZENNieuwstraat 9, -7920 (4 lijnen) Steenstraat 1*, -3751 (3 lijnen) lokstraat 1, -8030 (3 lijnen) tel. 01140- VI\IJ UTVV WW /II l\lb 17/1 I Brug-tuniiel n.v. goedgekeurd (Van een onzer verslaggevers) GOES De gemeente Goes is momenteel druk bezig een oplossing te vin den voor het nijpende zalenprobleem. Burgemeester mr. F. G. A. Huber vertelde in zijn openingsspeech van de postzegeltentoonstelling van het dis trict 7 (zuidwest Nederland) van de Nederlandse bond van filatelisten ver enigingen, gistermiddag in de Korenbeurs in Goes, dat in het in de toekomst in het centrum van de Ganzenstad te vestigen cultureel centrum hier iets aan gedaan zal moeten worden. Onder meer zal men daar een ruim te moeten creëren waar de jeeugd en de ouderen elkaar kunnen ontmoeten en met elkaar kunnen discussiëren. Het zal een ruimte moeten zijn die niet commercieel mag worden geëx ploiteerd. De burgemeester zei te hopen, dat de culturele raad zich hiermee ook spoedig zal bezighouden. „Het gaat nu dringen. Wij merken dat bepaal de tentoonstellingen niét meer naar Goes komen of dat aan wel in Goes gehouden evenementen beperkingen worden opgelegd". De Goese burge meester maakte bekend dat er een brief is uitgegaan naar alle leden Vooruitzichten voor zaterdag en zondag, opgesteld door het K.N.M.I. op donderdag om 18.00 uur: Vrij zopnig, vrijwel overal droog en aanhoudend te koud. Weersvooruitzichten in cijfers ge middeld over Nederland. Voor zaterdag: aantal uren zon: 7 tot 14: min.-temp.: 2 tot 7 graden on der normaal; max.-temp.: 1 tot 5 graden onder normaal', kans op een droge periode van minstens 12 uur: 95 procent; kans op een geheel droog etmaal: 80 procent. Voor zondag: aantal uren zon: 4 tot 11; min.-temp.: 1 tot 6 graden onder normaal; max.-temp.: 0 tot 5 graden onder normaal; kans op een droge periode van minstens 12 uur: 90 procent; kans op een geheel droog etmaal: 70 procent. van de culturele raad over deze kwes tie. De vriendschapsbanden, de sfeer van de sport en de culturele zijde zijn de belangrijkste aspecten van de postzegelhobby", zo vertelde burge meester Huber verder. Hij overhan digde de voorzitter van de afdeling Goes (Noord- en Zuid-Beveland) van Philatelica een ereprijs, die door de jury nader moet worden toegekend aan een van de inzenders van de ten toonstelling, die tot en met 1 mei in de Korenbeurs wordt gehouden. In zijn openingswoord had voorzit ter C. J. Bal kritiek uitgeoefend op het Nederlandse postzegel-uitgifte- beleid: „Ons land is daarin veel te voorzichtig. Een voorbeeld hiervan is de weigering van de PTT om de dag van de postzegel regelmatig met een zegel te herdenken, evenals vreugdevolle gelegenheden zoals die van het koningshuis". Konstanz 313 (plu? 1), Rheinfel- den 250 (-1), Straatsburg 270 (plus 20), Plittersdorf 422 (pl. 41), Maxau 464 (pl. 39), Plochingen 128 (-7), Mannheim 249 (pl. 7), Steinbach 144 (-9), Mainz 263 (-8). Bingen 172 (- 1), Kaub 188 (onv.), Trier 257 ("12), Koblenz 205 (onv.), Keulen 1"4 (pl. 10), Ruhort 329 (pl. 11), Lobith 939 (pl. 19), Pannerdense Kop 908 (pl. 20), Nijmegen 721 (pl. 13), IJsselkop 819 (plus 10), Eefde IJssel 335 (pl, 11), Deventer 224 tel- 14). Monsin 5466 (-22), Borgha ren 3913 (-48), Belfeld 1098 (-14), Grave beneden de sluis 502 (onv.). De minste waterdiepten in de vaargeul, heden vermeld op de waarschuwingsborden, zijn in centi meters: Spijk - St. Andries 320, Uriel - Amerongen 265, IJsselkop - ,°es^ur8 260, Doesburg - Zutphen 255, Zutphen - Deventer 255, Deven ter - Windeshei'm 265. Op de Lek tussen Vreeswijk en Krimpen aan de Lek is het karakter van de rivierverlichting gewijzigd. Ue voorheen vaste lichten zijn thans langzaam knipperende lichten. Morgen, zaierdag 1 mei, 1971. nergen op Zoom 8.05 en 20 27. Hansweert 7 17 en 19 46. Terneuzen in In rS 19'16' Vlissingen 6.12 18.49, Wemeldimge 7.55 en 20.17. (Van een onzer verslaggevers) MIDDELBURG De Staten van Zeeland zijn gisteren akkoord ge gaan met de stichting van een doch ter n.v. Haven van Vlissingen. Deze dochter n.v. zal zich specialiseren op het vervoer van containers, op het haventerrein en mogelijk ook daar buiten. Nadat er verzet tegen de plannen voor een aparte wegver- voers n.v. was gerezen, is de ver voerscapaciteit van de n. v. Zito, zoals de dochter n. v. heet, aanmer kelijk teruggebracht. „Waarom d.ie laatste paa>r ton nu ook niet aan het particuliere vervoersbedrijf overge dragen?" vroeg de heer Dusardu.vn (KVP) zich af. Gedeputeerde van Poelje gaf hem ten antwoord dat de n.v. Zito over enige eigen vervoers capaciteit moet blijven beschikken, om rendabel te kunnen werken. Ze ker in de aanlooptijd die bepaalde bedrijfsrisico's inhoudt. Commissaris van de koningin, mr. G. van Aartsen, wenst drs. M. L. Verburg geluk met zijn officierschap. In het midden gedeputeerde A. Ka- land. y (Van een onzer verslaggevers) MIDDELBURG Verbazing en verrassing heerste er gisteren op het ETI van Zeeland waar de commissa ris der koningin met in zijn gezel schap gedeputeerde A. Kaland, ver scheen om aan de directeur van het ETI, drs. M.C. Verburg de versierse len behorend bij het officierschap in de orde van Oranje-Nassau uit te reiken. Het gezin Verburg, en de moeder van de ETI-directeur, waren „in het komplot" betrokken, en deelden evenals de wetenschappelijke staf van het ETI, en het overige perso neel, in de vreugde. Na een toe spraak, waarin mr. van Aartsen aan gaf hoe belangrijk voor de ontwik keling van de provincie het werk van drs. Verburg en van het ETI is geweest en nog is, wenste de heer Kaland namens het bestuur van het ETI de nieuwe Officier geluk. In de werkkamer van mr. van Aartsen in het Provinciehuis te Mid delburg ontving de burgemeester van St.-Maartensdijk, d-e heer D. C. Bouwense, die tot Ridder in de orde van Oranje-Nassau is benoemd, de hem toekomende eretekenen. Zijn vrouw en zoon waren bij de korte plechtigheid, die ook voor deze be trokkene een volledige verrassing was, aanwezig. De heer Bouwense is sinds 1948 burgemeester van St.- Maartensdijk, de vroegere ontwik- kelingsgeineente, die nu deel gaat uitmaken van Groot-Tholen. (Van een onzer verslaggevers) MIDDELBURG Door een dona tie van 750,- door dr. E. Prins van de P.v.d.A. Statenfractie gekenschetst als een leuk koffiecentje, is Zeeland toegetreden tot de Raad van Europe se Gemeenten. Geruime tijd geleden hebben GS van Zeeland, toen er een verzoek van deze raad om toetre ding kwam, afwijzend geadviseerd. Intussen zijn echter de statuten ver anderd, en is duidelijk geworden - dat het niet om een vereniging van gemeenten gaat, maar om een pro ject waarin de opbouw van een Europese samenleving, met de ge meenten als kleinste bouwsteen cen traal staat. De staten van Zeeland hadden er in hun gisteren gehouden vergadering dan ook niet de minste moeite mee. (Van een onzer verslaggevers) MIDDELBURG Het college van GS van Zeeland heeft de staten een krediet van f 20.000,- gevraagd in verband met een onderzoek naar de Zeeuwse migratieproblematiek. De studiecommissie ter voorberei ding van de Zeeuwse regionale raad voor die arbeidsmarkt is met het idee van zo'n onderzoek, dat dioor de stichting Zeeland zou moeten wor den verricht, gekomen. De totale kosten belopen f 60:000. Het Zeeuw se onderzoek zal worden geïnte greerd in een landelijk project. De vragen waarop men via dit onderzoek het antwoord hoopt te vinden, betreffen vooral de economi sche factoren, de sociale contacten en. het voorzieningenniveau in Zee land, kortom het woon- en werkkli maat, voor zover dat van belang is voor de vestiging van personen van elders in deze provincie en hun vertrek uit Zeeland. (Van een onzer verslaggevers) MIDDELBURG De Staten van Zeelanti hebben gisteren een historisch besluit genomen. Zij gaan akkoord met de stichting van een N.V. voor de totstandkoming en de exploita tie van een vaste-oeververbinding over de Westerschelde. Deze N.V., waarin dc provincie voor nog geen twee ton deelneemt, hoewel het werk honderden miljoenen gaat kosten, heeft vooral ten doel, zoals gedeputeerde A. Kaland gisteren uitlegde, de nodige rechtshandelingen te verrichten, die onontbeerlijk zijn om tot de bouw van een vaste-oeververbinding te kunnen komen. De bouw zelf geschiedt onder verantwoordelijkheid van een groot aantal particulie re n.v.'s tezamen. Voorlopig nemen de gemeenten Hontenisse en Reimerswaal, op wier grondgebied dit grootste bouwwerk dat Zeeland ooit te aanschouwen zal krijgen wordt gerealiseerd, in de N.V. deel. Terneuzen heeft al laten weten ook belangstelling te hebben voor een deel van het aandelenpak ket. Praktisch alle fracties hadden gisteren hun zegje over de nieuwe N.V. te zeggen, maar dat gebeurde steeds in opgewekte toonaarden. Ge deputeerde Kaland kon zich dan ook beperken tot het verschaffen van na dere informatie over de werkwijze en de structuur van de N.V., die iedereen blijkbaar niet helder voor ogen stond. De taak. Tot aan het moment, ho pelijk in 1977, dat de brug-tun- nelverbinding kan worden geo pend, zal 't apparaat van de N.V. beperkt kunnen zijn. De directie Sluizen en Stuwen van rijkswater staat is zoveel als de architect van het project. Het kapitaal. De uitvoering ge schiedt door een combinatie van grote aannemingsmaatschappij en. Voorwaarde bij de financiering is. dat het rijk akkoord gaat met een afkoopregeling voor de verliezen die op het veer Kruindngen-Perk- polder werden en worden gele den. Het rijk zal ook moeten in stemmen met een dekkingsrege ling voor het zogenaamde progno se-risico. Immers: alle becijferin gen van nu zijn gebaseerd op een toekomstige verkeersgroei. Als die groei met enkele procenten te genvalt, mag het niet zo zijn, dat de provincie, zoals met de Zee- landbrug het geval is, moet bij springen. Verkeer en Waterstaat gaan, zo vertelde gedeputeerde Kaland, met deze opvatting ak koord. Van het departement van financiën is nog geeen standpunt bekend. Deskundigheid. Er zal een finan cieel deskundige aan die N.V. wor den verbonden, die onder meer tot taak zal hebben de kapitaal markt te verkennen. Directie. De Nieuwe Brug-Tunnel N.V. krijgt een directeur, maar of dit een functionaris met een volle dagtaak moet worden kan nu nog niet worden voorzien. De direc teur zal in geen geval via een (Van een onzer verslaggevers) MIDDELBURG Voorlopig geldt Noord-Beveland als het ergste pro bleemgebied in Zeeland. Een werk groep, met de instelling waarvan de Zeeuwse Staten gisteren akkoord gingen, zal trachten een remedie te vinden om het probleem aan te pak ker.. Gedeputeerde Boersma verklaarde dat de taakomschrijving van de werkgroep zo ruim mogelijk zal zijn. Hij achtte het denkbaar, dat de werkgroep zich ook zal uitspreken over de situatie in andere regio's die relatief gezien in moeilijkheden ver keren: de zak van Zuid-Beveland, Tholen, Schouwen-Duiveland en West-Zeeuwseh-Vlaanderen. „Noord- Beveland lijkt er het ergst aan toe te zijn, maar bewezen is dat nog niet", aldus de heer Boersma. (Van een onzer verslaggevers) MIDDELBURG Gisteren heb ben Provinciale Staten van Zeeland hun kandidaten voor de Eerste Ka mer gekozen. Van lijst 1 (KVP) kreeg drs. W. Lockefeer zeven van de tien uitgebrachte stemmen. Op lijst 2 (PvdA) gingen alle stemmen naar J.B. Broeksz. Lijst 3 (CHU) kreeg zes stemmen, waarvan één op de heer Kaland, gedeputeerde van Zeeland. Lijst 4 (VVD) kreeg vijf stemmen, voor de AR-lijst waren vijf stemmen weggelegd en voor de PPR-lijst een. De SGP kreeg even eens vijf stemmen. open sollicitatie worden aange worven. De raad van commissarissen. Ver schillende statenleden wensten, een verlaging van de leeftijds grens voor de commissarissen in de nieuwe N.V., die volgens de statuten op 72 jaar is gesteld. Een wijziging van de statuten werd op dit ogenblik echter niet gewenst geacht, omdat dit vertragend zou werken. De heer Don (PvdA) drong er echter op aan, tot ver laging van de" leeftijdsgrens over te gaan, zodra het mogelijk was. De heer Filius (AR) kon gede puteerde Kaland niet winnen voor zijn denkbeeld om ook een perso neelscommissaris te benoemen. De N.V. zal trouwens de eerste tijd geen personeel hebben, zo zei de heer Kaland. Het tempo. Alle sprekers prezen d-e voortvarendheid, welke 't col lege met het plan voor de nieuwe oeververbinding heeft betracht, maar hadden ook lof voor de de missionaire minister van Verkeer en Waterstaat. „Dit slechte kabi net De Jong, heeft veel goeds voor Zeeland gedaan", zei drs. Dusar- duyn schertsend, Dr. E. Prins (PvdA) belichtte de enorme betekenis voor de algehele ontsluiting van Zeeland, welke de oeververbinding heeft. Hij vond het raadzaam als het college het Zeeuw se standpunt over de betekenis van dit monumentale stuk infrastructuur en zijn inzichten daaromtrent, aan het nieuwe kabinet zou overbrengen. Gedeputeerde Kaland zette tenslotte uiteen, dat volgens minister Bakker in 1972 de beslissing over de bouw van de bragtunnel-combinatie ver wacht kon wordcrt. Er wordt met een bouwtijd van vijf jaar gerekend. (Van een onzer verslaggevers) HONTENISSE In de raadsver gadering van 5 mei zullen de raads leden van de gemeente Hontenisse moeten beslissen of ze al dan niet ingaan op een uitnodiging van de provincie om als gemeente deel te nemen in de naamloze vennootschap Westerschelde-oeververbinding een commissaris te benoemen. Het college van b. en w. laat zich in de toelichting op een voorstel daartoe zeer levend uit over de houding van de provincie. In diezelfde raadsvergadering komt tevens een voorstel aan de orde om het aantal aan de PZEM gegarandeerde aansluitingen in on rendabele gebieden voor gas met veertien te verhogen. Als de ge meenteraad daarmee akkoord gaat zal de PZEM, afdeling gas, ook in de Drie Gezustersdijk een hoofdgas- ieiding leggen, zodat d-e percelen langs deze dijk aangesloten kunnen worden op het aardgas. Van de veertien gegadigden hebben 12 zich inmiddels bereid verklaard een aardgasaansluiting te zu'llen nemen. Als de raad met het voorstel ak koord gaat zal binnen afzienbare tijd een begin worden gemaakt met de realisering van de gashoofdled- ding. Andere punten dié in deze raadsvergadering nog behandeld zui len worden: openbare verlichting m het bestemmingsplan Vogelwaarde, voorbereiddngsbesluit herziening be stemmingsplan Hengstdijk, vaststel ling vergoeding vakonderwijs voor De Amerikaanse zangeres Frida Payne is op Schiphol aangekomen. Zij gaat in ons 'land vier programma's opnemen voor de TROS. De opnamen zullen in de loop van de zomer worden uitgezonden. Meer Nederlanders dan verwacht werd zijn deze week naar de stem bus gegaan. En wéér meer lezers dan vorige week. hebben aan de actie „zon voor zieken" meege daan. „Men is dus niet alleen door drongen van het belang om mee te spelen in het politieke gebeuren maar ook van de noodzaak een eeh stëëntje bij te dragen aan een week vakantievreugd voor hon derden langdurig bedlegerigen. Nu komt het er op aan, dat het aantal deelnemers blijft stijgen tot en met de vijfde ronde. Mor gen komt de derde quiz al aan de beurt. Grijp uw kans op een van de prijzen, grijp uw kans om een grote groep zieken te helpen er ook eens „tussenuit te trekken". Haal nu vandaag reeds een brief kaart en de extra-postzegels in huis. Dan kunt u morgen meteen meedoen aan de quiz. (Van onze correspondent) LEWEDORP Woensdagavond is op het vliegveld Midden-Zeeland de leerling-parachutespringer J. M. G. (21 jaar) uit Noordwijk ongelukkig terechtgekomen. Hij brak bij de sprong zijn been. Per ambulance werd hij overgebracht naar het Gast huis te Middelburg. Donderdagavond is bij een para chutesprong de 30-jarige marinier M. C. F. eveneens ongelukkig terecht gekomen. Hij brak enkele middel- voetsbeentjes. (Vari onze correspondent) YERSEKE Een voor afbraak be stemde loods van de fa. J. A. van de Plasse van de Endt in de Burenpol- der aan de Kijkuit te Yerseke is ge heel uitgebrand ondanks het feit. dat de brandweerkorpsen uit Yerseke en Kruiningen met vier stralen het vuur bestreden. De schade wordt geschat op enkele duizenden guldens aan opslagmate riaal. De vermoedelijke oorzaak is het spelen met vuur van kinderen. De eigenaar was tegen brand verze kerd. (Van onze correspondent) GOES In de nacht van woensdag op donderdag is ingebroken bij de fir ma Hollestelle aan de Zaagmolen straat. Via een schuin dak en een toiletraam aan de Ringbaan West is men het pand binnengedrongen. Alles werd doorzocht, maar er werd geen geld gevondeen. (Van een onzer verslaggevers). KLOOSTERZANDE Gedepu teerde staten van Zeeland gaan ak koord met een beslissing van de gemeenteraad van Hontenisse voor een begroting begrotingswijziging, betreffende een voorbereidingskre diet van 20.000 gulden voor de stichting van een sportzaal in Kloos- terzande. Het raadsbesluit tot wijzi ging van de begroting dateert van 2 september 1970. GS hebben tevens hun goedkeuring verleend aan een besluit van de gemeenteraad om de voormalige lagere school van Pau- luspolder aan eveneens voormalig hoofdonderwijzer H. Wijnacker te verkopen. (Van een onzer verslaggevers) ROOSENDAAL Dappere Flap- pie, het enkele maanden oude jacht- hondje dat woensdagmorgen bij een bar-brand te Roosendaal, een ern stige kool-monoxyde-vergiftiging opliep, heeft na een dapper gevecht met de dood van zestien uur, de strijd verloren. Het hondje stierf op weg naar het dierenziekenhuis van dokter Smits in Bosschenhoofd, waer men wilde trachten met een bloedtransfusie als laatste middel het leven van lit hondje te redden. Toen mevrouw Joyce Trip, van de Roosendaalse dierenbescherming Flappie uit het zuurstoftentje haal de, is het doodgegaan. Het was zo verzwakt, dat het gewoon is inge slapen. Waarschijnlijk waren alle hersentjes beschadigd door de kool- monoxyde. Ook het bloed moet te ver vergiftigd geweest zijn. Het nieuws van Flappies dood, was een grote teleurstelling voor de vele mensen die vanaf wonsdag- de vele mensen die vanaf woensdag- om het diertje te redden. Teleurstelling voor de mannen van de brandweer die er in slaagden het hondje uit de verstikkende rook te redden, voor de verpleegsters en de staf van het Roosendaalse Sint Franciscus-ziekenhuis, die met alle middelen bereidwillig en onmidde- Iijk geassisteerd hebben met des kundig advies, zuurstof, flessen in fuus. Verdriet en teleurstelling ook voor het baasje en het vrouwtje van Flappie. Commentaar van mevrouw Trip: „Jammer dat het hondje tenslotte toch is doodgegaan. Maar iedereen, ook de dierenartsen hebben alles gedaan wat mogelijk was en zelfs meer dan dat. En dat was een hart verwarmende ervaring. Vooral de spontane en geweldige medewer king van het Roosendaalse zieken huis, dat al die uren heeft klaar ge staan om een klein hondje het leven te redden". (Van een onzer verslaggevers) EINDHOVEN De Stichting Re gionale Omroep Brabant heeft per brief aan minister Klompé gerea geerd op de onlangs verschenen con cept-nota regionale omroep. Ze zegt daarin o.a. zich niet te kunnen verenigen met een aantal meningen en constructies in de nota. Gedoeld wordt onder meer op het leggen van de eindverantwoordelijk heid bij het centrale NOS-bestuur, de functie van de plaatselijke pro gramma-raad, de keuze van het be- dieningsgebied en een aantal techni sche en financiële bepalingen. De Stichting ROB meent, aldus de brief, dat het Brabants initiatief meer aandacht verdient dan in de concept-nota het geval is en dringt aan op wijzigingen. Een afschrift van de brief, aange vuld met een hoeveelheid documen tatie, is o.a. aan alle leden van de beide Kamers gestuurd.

de Stem | 1971 | | pagina 13