NU sandalen voor vader en zoon HOOGENBOSCH CHEF WERKPLAATS CHEF PERSER Florida Juice is het beste, het lekkerste sinaasappelsap. Daar is geen woord overdrijving bij. 0.94 Kr. den exter kantoorbediende •fa e&nwde 9neé „GeHa" Electrotechnische Fabriek N.V. Confectie-industrie N.V. VEN ECO Wij, Nederlanders, zijn een willekeurig gevormde groep. Verschillend van opleiding en beroep. Verschillend in leeftijd en opvattingen. Sommigen van ons zijn rooms katholiek. Of nederlands hervormd. Of gereformeerd. Of humanist. Of anderszins. Wij hebben elkaar gevonden omdat er naar onze mening iets belangrijks aan de hand is in ons land. Zo belangrijk dat wij ons via deze advertentie tot u willen richten met een oproep. Een oproep om op 28 april vooral naar de stembus te gaan. Niet om te stemmen zonder meer. Maar om te kiezen. Te kiezen voor een werkelijk vooruitstrevend beleid/in de komende vier jaar. Te kiezen voor een nieuwe politiek. Een nieuw plan. ïs dat zo belangrijk? Ja, want voor het eerst in de geschiedenis van ons land is het mogelijk rechtstreeks een regering te kiezen. Dat is nog nooit gebeurd. Totnutoe stemde u op een partij. En dan moest u maar afwachten of die partij in dé regering kwam. Of die partij vooruitstrevende partners Zocht. Of meer behoudende. Partij van de Arbeid, D'66 en PPR hebben samen een regeringsploeg geformeerd. Een ploeg mensen, onder leiding van den Uyl en van Mierlo die een gezamenlijk programma metterdaad wM gaan uitvoeren. Een programma waar wij vertrouwen in hebben. Omdat het de oude problemen snel wil oplossen. En de nieuwe krachtig aanpakken. Wij, Nederlanders, stemmen op 28 april op één van de drie partijen. Op lijst 2 van de PvdA, op lijst 6 van D'66 of op lijst 9 van de PPR. Wij vragen u hetzelfde te doen. WOENSDAG 28 APRIL 1971 Voor de vader In leer of mat nubuck met lekker verend voetbed. 31 20.95 32/35 21.95 36/39 22.95 Voor de zoon! Stoer, sportief flamee-leer Tolbrugstraat 3, Breda Dr. Braberstraat 10, Roosendaal Antiloopstraat 67, Breda, Postbus 373. Telefoon: 01600-47950 vraagt voor zo spoedig mogelijk mannelijk, ca. 17 jaar, voor zeer afwisselende werkzaamheden Aanmelden op bovenstaand adres. MIDDELGROOT GARAGEBEDRIJF TE BREDA vraagt: VEREIST: Leiding kunnende geven Organisatietalent Gewend met mensen om te gaan Technisch onderlegd Uitsluitend schriftelijke sollicitaties te richten onder nr. SG 61912 E van dit blad. Uw sollicitatie wordt met discretie behandeld. Verenigde Nederlandse Confectiebedrijven Industrieweg 13, Oudenbosch, Noord-Brabant. Telefoon 01652 - 2150. Fabrikante van jongens-bovenkleding roept sol licitanten op voor de funktie van De salariëring is afgestemd op de hoge eisen, die wij aan deze func tionaris stellen. Voor een ruime eengezinswoning wordt door ons gezorgd. Sollicitaties te richten aan onze afdeling perso neelszaken, Postbus 32, Oudenbosch. Er bestaan meer dan 100 kwaliteiten sinaasappelsap. Bij Albert Heijn vindt u Pure Florida Juice. Beter en lekkerder dan alle andere. Sap geperst uit precies-rijpe Florida sinaasappelen van de beste oogst, Direkt gebotteld in Florida, USA. Niet gepasteuriseerd, maar zo geconserveerd, dat de natuurlijke, frisse smaak helemaal bewaard blijft. Zulk sap kost wat meer. Behalve als AH het brengt. Dan kost zo'n fles van bijna een liter slechts,1.95. En deze week zelfs maar 1.69. Pure Florida Juice van Albert Heijn geldig van donderdag 29 april t/m woensdag 5 mei. Wij, Nederlanders ji Jrü Jp.fi s i :W 1 modehuis catharinastraat 11 - breda - telefoon 3 64 76 W. Alïfigs, journalist. Huizen Hedy d'Ancona, schrijfster, Amsterdam mevr. V. St. Annaland-Jouwersma, kleuterleidster, Hoevelaken Milo Anstadt, tv-producent, Amsterdam Jenny Arean, actrice, Amsterdam A. J. Bakker-ten Hage, voorz. vrouwenbond NYY» Amsterdam J. v. d. Berg, hoofd o.L school, Metslawier Harry v. d. Bergh, politicoloog, Amsterdam Jan Blokker,.tv-medewerker, Amsterdam Ebbe de Boer, dir. LEAO-school, Amersfoort T. Boers, landbouwer, Dwingelo Folkert Boersma, student economie, Nunspeet D. v. d. Bor, bouwvakker, Nijkerkerveen Aad Bos, radio medewerker, Hilversum Evert Bosman, Oir. reclamebureau, Boekelo Pietcr Brattinga, ontwerpei* Amsterdam J. B. Broeksz, voorm. voorzitter VARA, Hilversum W. Brouwer-Schoondorp, huisvrouw, Heerenveen A. Buys, vooxz. bouw bedrijfsbond NVV, Amsterdam ds. J. J. Buskcs, Ned. Herv. predikant, Amsterdam ds. T. Bijlsma, N.H. studentenpredikant, Groningen Gerda Cabell, secretaresse; Den Haag Simon Carmiggelt, schrijver, Amsterdam N. Dennenbroek-0ttenhof, huisvrouw, Amstelveen Jack Dixon, toneel- en tv regisseur, Amsterdam Hans Driezen, scholier, Apeldoorn H. v. Dijk, schilder, Vreeswijk Evert van Ee, controleur vertegenwoordiger, Zeist Han van Essen, dir. werkschuit, Amsterdam mevr. H. M. van Esseveld-Roukens, huisvrouw, Schoorl Henry C. Faas, (ex-wandelganger), Aerdenhout drs. J. P. Feddema, evangelische solidariteits party', Amsterdam Pimitri Frenkel Frank, tekstschrijver, Beemster Jack Gadellaa, tv-producer, Utrecht Bert Garthof, maker „weer of geen weer", Loosdrecht Prof. Glastra van Loon, Den Haag A. Groencveld, voorz. metaal bedr. bond NVV, Leidschendam Marie-José Grootenhuis, studente r.k. sociale academie, Ootmarsum drs. D. H. Grunwald, wet. hoofdmedew. T.H., Amsterdam Victor Halberstad, econoom, Amsterdam J. Harm, machinebankwerker, Zuidwolde R. W. A. Harsveld, hoofd inw. dienst ziekenhuis, Assen Nico Hey, dir. reclamebureau, Amsterdam Eric Herfst, cabaretier, Amsterdam J. A. Hille-Kalsbeek, burgemeestersvrouw, Wormerveer D. Hillenius, bioloog, Amsterdam profc dr. A. Hogerwerf, politicoloog, Nijmegen J. J. Hoge wind-De Haas, arts, Assen Hans Jacobs, redakteur Achter het Nieuws, Hilversum B. Hulshof, melkhandelaar, Exloo Jan Janssen, wielrenner, Putte Jan Jetten, sekr. werkende jongeren NVV, Amsterdam Jasperina de Jong, cabaretière, Amsterdam A. de Jong-SIager, huisvrouw, Amsterdam Ben van Kaam, journalist, Amsterdam C. Kempff-Schaepman, huisvrouw, Venio Andre Kloos, voorzitter VARA, Landsmeer Jan Knollema, persfotograaf, Delfzijl Jan Koelemij, vakbondsbestuurder Anoek, Callantsoog R. Koning, los arbeider, Valthermond Jouk Koops-v. Duysen, dir. bejaardentehuis, Zutphen J. E. van Kooten, dir. vormingscentrum, Assen H. J. W. Koudijs, gepensioneerd, Den Haag J. Kroon, metselaar, Utrecht prof. dr. H. M. Kuitert, theoloog, Amsterdam J. Langerak, uitvoerder, Ussèlstein Loe Lap, middenstander, Amsterdam R. de Leede, huisvrouw, Soest Fine de Leeuw, wethoudster, Baaro prof. Linneman, Leidschendam Liesbeth List, zangeres, Amsterdam A. van Loon, dir..kampeerbedrijf, Lunterea Z. Manders, secretaresse, Apeldoorn T. de Man, kwaliteitsanalist, Hoogland G. C. E. .Manessen, onderhoudsmonteur, Warnsveld Dr. S. L. Mansholt, Brussel mevr. R. Maso-Italianer, huisvrouw, Rotterdam Melle, kunstschilder, Amsterdam F. Merkus, arts, Amsterdam Jaap v. d. Merwe, cabaretier, Amsterdam mevr. J..H. Moes, ar^s, Amsterdam B. Mulders, fabrieksarbeider, Nieuw Buinen H. Nienhuis, groentekweker, Peize A. Oelen-Valkhof, huisvrouw, Hoogeveen H. Oonk, los arbeider, Nijmegen Huub Oosterhuis, studentenpastor, Amsterdam drs. J. H. van Oostveen, ondernemer, Bussum Tom Pauka, radio medewerker, Driebergen P. F. Perik, dir. reclamebureau, Enschede Frits van der Poel, journalist, Loenen a/d Vecht Koos Postema, tv-presentator, Hilversum mevr. Posthumus, huisvrouw, Austeriilz T. Pots, magazijnmeester, Beilea dr. ir. H. Priemus, Delft J. Pijlman, leraar, Bmmen C. Ras, oud-inspecteur lich. opvoeding, Den Haag mevr. A. E. Ribbius-Peletier, Den Haag F. J. de Roode, gepensioneerd, Zeist Jeanne Roos, journaliste, Amsterdam J. Ruarus, secretaresse, Amsterdam Roel Ruben, scholier, Nieuwkoop ds. L» H. Ruitenberg, Ned. Herv. predikant, Den Haag Max. Rijkenberg, procuratiehouder, Amsterdam Nico Rijnders, voetballer, Amsterdam mevr. mr. E. A. Rudelsheim-Namainga, wet. sch. medew. I. Samkalden, burgemeester, Amsterdam prof. Schermerhom, Heemstede Ageeth Scherphuis, tv-presentatrice, Amsterdam Annie M. G. Schmidt, schrijfster, Berkel en Rodenrijs W. Sinnege, econoom, Amsterdam A. Slagt, secretaresse, Amsterdam Hilda Slaman, atlete, Loenersloot Hans Snoek, artiste, Amsterdam ns, J. H. Smeets, Amsterdam C. van Staal, dir. reclamebureau, Amsterdam Harry Stapel, best. lid ned. sport federatie, Bloemendaal Mieke Sterk, atlete, Amsterdam Herman Stok, radio en tv-medewerker, Hilversum Siem Suurhoff, tv-regisseur, Hoevelaken W. Thomassen, burgemeester, Rotterdam Leen Timp, tv-regisséur, Blaricum M. Ton-Vink, huisvrouw, Rotterdam Dolf Toussaint, fotograaf, Amsterdam K. Toxopeus, oud schipper „de Insulinde", Oostmabom mevr. E. Uri-v. d. Water, kantoorbediende,. Warnsveld J. Veerman, med. dir. ziekenhuis, Amstelveen Aat Veldhoen, kunstschilder, Amsterdam M. Veltman, dir. reclamebureau, Amsterdam W. Visser, employé olie mij., Den Haag Erik de Vries, tv-regisseur, Amsterdam Jelle de Vries, schryver, Ermelo Jan Vrijman, cineast, Amsterdam Jannie de Weerd, secretaresse, Amsterdam M. Westerhout-vah Sparretak, burgemeestersvrouw, Wageningen Hans Wiedeman, seer. cult, jongerenpaspoort, Amsterdam Han Wielek, kunstrecensent, Amsterdam Roel Wiersma, werktuigbouwkundige, Aalst-Waalre Marijke Wuthrich, beroepskeuze advizeuse, Amsterdam dr. Mary Zeldenrust-Nöordanus, psychologe, Rotterdam Koos Zwart, Aloha redakteur, Amsterdam

de Stem | 1971 | | pagina 4