bijna altijd vóoided meubelsupeimarkteïi nualii breda best st.jansteen Voor mi DE MOOISTE 1495 21349 245gia 3503 1495tw 21349 159 su. 2249 iSL/ 2^ paasdag van 10 tot 6 nor dverten VRIJDi DOET VERKOPEN >11?»»] N.V. Hero Conserven Breda fe Breda Patio-Bungalow Bouwplannen in Zeeland Reimerswaal i.o. National Chemsearch France ADVERTEREN Opportunity for sales management de adz boUektie, 'n zaak van uitersten. Bij ADZ staan honderden meubelen broederlijk bijeen, van voornaam klassiek tot vlot hypermodern. Van het ene tot het andere uiterste, tegen uiterst lage prijzen en met 'n maximum aan service. Dat is ADZ, met recht een zaak van uitersten. Dit bijzondere bankstel kunt TT onmogelijk bekijken, zonder toe te geven aan de drang er in te willen zitten. Het is bekleed met 'n koninklijke Velours 'd Antique, zwaar gekapitoneerd en afgewerkt met dubbele franje. De leus sens zijn los en aan beide zijden bruikbaar, winkelwaarde 2095, adz korting 600, Dit strakke bankstel,bekleed met Skai-leer en gekleurde kussens, is verkrijgbaar in diverse kleuren. Het is één van de uitersten bij ADZ, ook wat betreft de prijs, winkelwaarde 485, adz korting 240, Dit sfeervolle, robuuste, antiek eiken bergmeubel, kunt U met recht 'n bergmeubel noemen. Het heeft namelijk naast ingebouwde verlichting, 'n !ade| op kogellagers, 'n lade met kassette indeling en tal van andere snufjes,'a maximum aan bergruimte. En dat alles voor 'n relatief uiterst lage prijs, winkelwaarde 2025 adz korting 530, Als U voor erg weinig geld toch 'n bergmeubel wilt hebben, wat die naam waard is, dan is dit teakhouten meubel misschien precies wat U zoekt. De prijs is haast symbolisch, winkelwaarde 220, adz korting Cl, koopavond tot 9 uur. nieuwe prinsenkade 13-15 oirschotseweg 83 tel., (04998) 2998 wilhelminastraat 72a tel. (01600) 30416 twee minuten van dinsdagsmiddags gesloten, vrijdags tel. (01140)3316 (gem. hulst) i station HS en busstation BBA koonavond tot 9 uur. weg van st. jansteen naar koel 's maandagsochtends gesloten! vrijdags koopavond tot 9 uur. »tfeestelnhe paasshow I Modern theeser- I vies van mooi bruin I aardewerk. 9-Delig: theepot, suikerpot, I melkkannetje en 6 kop-en-schotels. 14.75 N.V. BIERBROUWERIJ Voor onze personeelclf De afdeling Personeel werving, selectie, oplc' Haar aandeel in deze c| cl ll c| Gezien de aard van aan de vakbekwaa ontwikkeling (bij voq betrouwbaarheid en zl Belangstellenden kumf van dit blad, sehrifta straat 13 te Breda, onl DONDERDAG 8 APRIL 1971 Overeenkomstig het desbetreffende voorschrift van de statuten worden Hero aandeelhocders opgeroepen tot het bijwonen van de jaarlijkse algemene vergadering, welke gehouden zal wor den op 23 april 1971, des voormiddags 11 uur in Hotel „De Kroon" te Breda. De punten van behandeling, waaronder voor stellen tot wijziging van de statuten, liggen vanaf heden te ontzent, alsook bij onderstaan de firma's ter inzage en zijn op aanvraag van aandeelhouders verkrijgbaar. Aandelen moeten uiterlijk 3 dagen vóór de vergadering gedeponeerd worden ten kantore van de vennootschap of bij: Algemene Bank Nederland N.V. te Am sterdam, Den Haag en Breda Hero Conserven Lenzburg te Lenzburg. (Zwitserland). A. Sarasin Cie te Basel (Zwitserland). Die Schweizerische Bankgesellsehaft te Zürieh en Aarau (Zwitserland). Namens de Raad van Commissarissen De direktie. Breda, 6 april 1971. Een schoentje dat U wel iedere dag zoudt willen dragen. Zit heerlijk en staat verrukkelijk. Franse leest en charmante vetersluiting. In zandbeige suède. Breda Karrestraat 27, Tilburg Heuvelstr. 70, Dordrecht, Rotterdam, Schiedam, Vtaar- dïngen, Den Haag, Leiden. Voor slechts 11 gegadigden bouwen wij dit plan in de omgeving van Goes. Een zeer uniek plan qua privacy met achter de bungalows een gezamenlijke leefruimte. Indeling: Woonkamer, eventueel met parketvloer, incl. openhaard en decoratieve wanden, plafond met schrootjes: keuken, een luxe moderne keuken met een afzuiginstallatie 3 slaapkamers: hall, met ingebouwde garderobe; badkamer, met bad en twee wastafels; garage, met berging; inclusief: centrale verwarming. Prijs: f 96.000,— incl. B.T.W. Inlichtingen en verkoop a.s. vrijdag 9/4, zaterdag 10/4 en 2e Paasdag 12/4 a.s. van 14.00 tot 16.00 uur in Hotel Terminus (tegenover stationte Goes. NV BOUW- EN EXPLOITATIEMAATSCHAPPI.» Wulfaertstraat 14 te Goes Telefoon 01100-8891 American Industrial Chemical Company now successfully operating in Belgium and Europe seeks a man who is exceptional. He has sales management experience or sales management abilities and ambitions. He has the mature ability to understand, teach and motivate Salesman. He derives great satisfaction from sel ling. and even greater satisfaction from tea ching others how to improve their sales ability. No chemical background is necessary. The man we select will be willing to start as a Salesmen. He derives great satisfaction from sel- gramme to learn a new field, a new product line and Company Philosophy. This wild enable him to be qualified to hire and train others. Excellent starting salary. Unusual future opportunity for personal and financial growth. The man selected must be of Dutch Nationality and able to speak fluent English. French appre ciated. If you feel qualified for this position, pleas reply in English to Mr Jean ENGEL Sales Manager 13, rue Alphonse^ de Neuville Paris 17ème who is recruiting in favour of National Chemsearch Benelux. DONDERDAG 8 APRIL 1971

de Stem | 1971 | | pagina 24