Hero m* TOCH W CEULEM house of enqfancl Konf ektie verkoper als 2e man bij House in Breda Braun Synchron scheert daar, waar andere shavers Men. AAMBEIEN Bob Janse weg bij Excelsior De produktie-chef die wij vragen moet een opleiding aan de Hogere Agrarische School voltooid hebben, of in het bezit zijn van een UTS- of MTS-diploma. Wij zoeken iemand die over een flinke dosis verantwoordelijkheidsgevoel beschikt, en stimulerend werkt. Natuurlijk is het een aanbeveling wanneer hij al enige praktijkervaring met betrekking tot een produktielijn heeft opgedaan. TIMMERMAN LEERLING MONTEUR S. J. Witte, schrompelen weg Adverteren doet verkopen Baronie-voorzitter Brouwers: eerst nog gesprek Omdat wij 11 geen ander gezicht kannen geven. Laten we er even vanuit gaan dat u zich elke ochtend redelijk schoon scheert. En dat u redelijk tevreden bent. Toch blijven er een paar vervelende probleempjes, nietwaar? In uw hals,bijvoorbeeld, groeien van die lange, platliggende haartjes. Uw shaver krijgt die gewoon niet tepakken. Bovendien hebt u een moeilijke hoek onder uw neus en een plooi in uw kin, die voor uw shaver nauwelijks te bereiken zijn. Als u een ander gezicht kon nemen was de zaak natuurlijk snel opgelost. Maar dat kunt u niet. (En dat wilt u ook niet.) Daarom hebben wij de nieuwe Braun Synchron gemaakt. Voor tiw gezicht. Uw neus, uw kin, uw hals en uw baard. Kijkt u maar: Honingraat-gaatjes voor de korte haren. Sleuven voor de lange. Uw huidige shaver heeft gaatjes of sleuven. De Braun Synchron heeft - in een en hetzelfde scheerblad - gaatjes en sleuven. En daarmee is het hals-probleem om hals geholpen. 630 Honingraat-gaatjes vangen de korte baardharen. En 1889 langwerpige sleuven pakken de lange, platliggende haren, zelfs in uw hals. Moeilijk bereikbare plekken? Zeg maar: makkelijk bereikbaar. Er kan dus geen haar ontsnappen. Mits u alle rondingen en plooien in uw gezicht ook werkelijk bereikt. Met de Braun Synchron. lukt dat gemakkelijk, dank zij het gebogen, verende scheerblad. Het apparaat past zich soepel aan bij uw huid en glijdt in elke moeilijke plooi. Ook onder uw neus, op uw kin en in uw hals. Zonder huid-irritatie, dieper uitscheren. Bovendien wordt elke baardhaar ook diep en grondig uitgeschoren. Want het scheerblad van de Braun Synchron is een van de dunste ter wereld (0,05 mm). Alle haartjes worden dus vlak op de huid afgesneden Een laagje zuiver platina op het scheerblad voorkomt huid-irritatie. Scheren moet zijn: afsnijden. Niet hakken. Nog een stukje Braun raffinement: de mesjes in Braun haat half werk. De Braun Synchron bewijst dat, In z'n techniek. In z'n vormgeving en z'n afwerking. In z'n garantie (3 jaar!). Maar niet in z'n prijs: f99,00. Braun haat half werk. En halfslachtig scheren. Als u het daarmee eens bent, wéét u waarom de Braun Synchron werd gemaakt. de messenkop Braun Synchron f 99,00.v OA van de Braun /=V Synchron staan iets 11 schuin. Daardoor wordt elke haar echt „glijdend" afgesneden. En niet afgehakt, afgekapt of uitgetrokken. Maandag 22 maart 1971 Hero is een van de grootste conserventabrieken van Nederland. Haar kwaiiteitsproduktie breidt zich voortdurend uit, en dat is niet zo verwonderlijk. Hero is een kerngezond bedrijf. Toekomstvast. Geen onrust. Een vaste baan bij Hero is een vaste baan. Het werk is afwisselend en houdt verband met de tijd van het jaar. Hero verwerkt per jaar vele groente- en fruitcampagnes. De produktie-chef gaat leiding geven aan een groep mensen die een groot gedeelte van het jaar werk in ploegendienst verricht. Zelf moet hij dus óók bereid zijn zonodig in ploegendienst te werken. Het salaris is afhankelijk van leeftijd en ervaring. Zin om produktie-chef bij een kerngezond, toekomstvast bedrijf te worden? Wij zouden het op prijs stellen wanneer u dan per 1 mei 1971 in dienst zou kunnen treden. Uw sollicitatie wordt vertrouwelijk behandeld. Schrijft u even naar Hero, Personeelschef, groep produktie, Teteringsedijk 227. Breda. Telefonisch solliciteren kan ook. Even bellen naar 01600 - 24071 en vragen naar de Heer P. Timmers. Janse: „Als er financieel rrieer mogelijkh m 'e blijden". eventueel 17 jaar) Antiloopstraat 41a BREDA tel. 38(142 Pfln en jeuk wèg Zwelling verdwijnt De wetenschap heeft thans een helende substantie ont dekt met de verbazingwek kende eigenschap de aambei en eenvoudig te doen weg- drogen - de pun houdt op, zwelling verdwijnt. Toegepast in SPERTI doet deze weefsel- vernieuwende stof zelfs de meest hardnekkige aambeien ineenschrompelen, zó afdoend dat ze nu geen probleem meer zijn. Sperti Zalf en Zetpillen SPERTI is zacht en desinfec terend - bevat géén verdo vende middelen. Voor snelle, rechtstreekse behandeling van aambeien: SPERTI Zalf en Zetpillen l Waarom wij de nieuwe Braun Synchron hebben gemaald. Alleen het allernieuwste - alleen het allerbeste vai lie Ha le voo tot hel De heer Bakermans is de first man in huis. Neemt U direkt met hem kontakt op, als u een top-verkoper bent. En bovendien capabel bent de bedrijfsleider bjj tjjd en wijle te vervangen. Uw leeftijd? Dertig, misschien ook veertig jaar. Wat veel meer telt is uw ervaring. Ook bij de vaststelling van het salaris. Daar moeten we overigens tóch over praten, hoort u meteen meer over reiskostenvergoeding en andere voorwaarden. Het telefoonnummer van de heer H. Bakermans i» zakelijk 01600 - 46239 en privé (als u prefereert om 's avonds te héllen) 04907 - 2375. House of England, Karrestraat 3, Breda. Bob Janse, de trainer die Ex- I cel si or in twee jaar tijd van de 'j tweede naar de eredivisie bracht, I gaat de Rotterdamse club aan het eind van het seizoen verlaten. I Zondagmiddag na afloop van het I belangrijke treffen Excelsior- I Haarlem, dat door de thuisclub I met 10 werd gewonnen, deelde I Janse zijn spelers het besluit I mee. I Het vertrek van Excelsior gaat l| in goede harmonie. Janse: „Ik zit I bij Excelsior aan het plafond. Ik vind dat mijn mogelijkheden te I beperkt zijn". Toch deed Janse uitkomen dat zijn vertrek niet. definitief be hoeft te zijn. „Wanneer er de ko mende weken nog wat zou ver anderen bijvoorbeeld wanneer ar een sponsor komt wil ik er nog best over denken om te blij ven als manager/coach. Maar ik heb hier nü niet de mogelijkhe den als Happel bij Feijenoord of Kessler bij Sparta." Zo scod wonnen! Janse's toekomstplannen staan "og niet vast. „Ik heb enkele aanbiedingen gehad, zelfs uit België. Maar ik ga eerst alles nog eens rustig overdenken".

de Stem | 1971 | | pagina 8