Na februari wordt grasmat vliegveld Hulst omgeploegd [OL 50 Gemeentezaken HULST BOUWT AAN CARNA VATSWAGTNS «Loo NCB Hulst beraadt zich over streekplan Koplopers hadden het niet gemakkelijk EIGENAAR ROB forst Belangstelling voor EHBO te Hulst is groot stad streek naval fSBROECK loemen gram Uil [o% Middenstanders uit Kloosterzande hielden jaarvergadering 1 Fanfare Scheldezonen le Nieuw-Namen hield jaarvergadering TOEKOMST INTERESSE Oliebollenactie van Scouting Vogelwaarde Leidingen Burgemeester van Oostburg opende cafetaria Peuterspeelplaats te Kapelle geopend Carnavalsavond van soos Peace te St.-Jansteen Koewacht Bedrijfsvolleybal heren te Hulst Tiveede klasse Derde klasse Topbiljart: ONA won van 't Anker DONDERDAG 18 FEBRUARI 1971 Jonge haantjes per stuk 2,98 Gekookte Ast 150 gr L49 Achterham 150 gr *>58 Extra bij 5, aankopen een pak frou-frou slechts 39 TEL. 2541 Jat (erare lader Ëzijn Icbeiders- ïUigent aens lerstand |en. ader Jre Jijkswat S? bod Itnut :door ertentie. |iet alleen vensvoor- (Van onze correspondent) KLOOSTERZANDE De r.-k. middenstandsverenigittg St. Joseph Kloosterzande heeft de jaarvergade ring gehouden in hotel De Linde. Na de opening en de diverse jaarversla gen, die allen redelijk optimistisch waren, was er een bestuursverkie zing. Periodiek aftredend was de voorzitter de heer R. Rademakers, die opnieuw werd gekozen. Na de jaarvergadering volgde de traditionele kon>injgsschie,ting voor de leden bij J. de Waal. Voor de twee de achtereenvolgende maal werd de heer J. de Kort koning, 's Avonds werd de leden roet hun dames een diner aangeboden in hotel De Linde. Tijdens dit diner sprak geestelijk adviseur kapelaan Hermans over de I moeilijke tijd, waarin de mjddsn- I stand zich bevindt. Hij riep de aan- I wezigen op om te proberen door nauwere samenwerking, ook in gro ter verband, tot betere resultaten te komen. Na het diner volgde een gezellig samenzijn in de Krokodil- bar, waar het orkest Frans Bonne voor de muziek zorgde. (Van onze correspondent) NIEUW-NAMEN In de algeme ne vergadering van fanfare de Scheldezonen te Nieuw-Namen heeft dc voorzitter een terugblik gegeven op 1970. Hij bracht daarbij onder meer dank uit aan directeur, de heer H. Verstiggel, voor zijn ver- l diensten in het voorbije jaar, waarbij hij vooral verwees naar de opleiding van zeven nieuwe muzikanten en zeventien meisjes. Deze laatste wor den opgeleid tot klaroenblaassters. In de vergadering overhandigde Ide voorzitter van de winkeliersvere niging, de heer C. Weemaes, aan de ■fanfare een bedrag van 850 gulden, zijnde de opbrengst van een aan het |eind van 1970 gehouden midden actie ten bate ven de instru- ..ïfonds van de Scheldezonen. Verder werden in deze vergadering hij de verkiezing de volgende be stuursleden herkozen: C.L. Praet, A. Ivan Damme en Th. Kindt. arijsurijzigingen voorbehoud* I ebruari t/m 23 februari 19711 iderd dagverse aanbieding I VOOR ZUIDWEST NEDERLAND Editie voor Zeeland ABONNEMENTSPRIJS f 17,95 per kwartaal, buinen ver spreidingsgebied (excl. 50 ct. in cassokosten) f 6,20 per maand (incl. 9 ct. in cassokosten) RAYONKANTOREN: TERNEUZEN, Nieuwstraat9 Tel. 01150-7920 (4 lijnen) HULST: Steenstraat 14. tel 01140-3751 (3 lijnen) I GOES: Klokstraat 1, tel. 01100-8030 (3 lijnen) klachten over BEZORGING: Na kantooruren: tel 01140-3751 en tel. 01158-1940. (Z - Vlaanderen) REDACTIE ZEELAND: Bureau: Kromme Weele 4, Middelburg, tel. 7764. Postbus 116 A F Koopman Chef Zeeland tel privé 7438 (01180) Redacteur Goes: M Kersten, tel 01100-6584. Coördinerend redacteur I Zeeuwsch-Vlaanderen: G van Berke)(01150-4866) Redacteur O.Z.- Vlaanderen: A Verlind (01140-3447) I Redacteur Kanaalzone en ferneuzen: R van der Helm (01150-4865) sportredactie Zeeland: R van Deursen (01155-1367) fotojournalist Zeeland: Cor de Boer (01155-2237) ADV EXPLOIT A l'IE: I oil LnsPecteur Zeeland: L Menu (01100-4316) *hsi en O Z Vlaanderen: ih de Bakker (01150-2601) en W.Z Vlaanderen: M Bogers (01170-2893) anaalzone en ierneuzen: J Schieman Axel <01155 1224) o horen en Zuid-Beveland: Vaes (01195-433) (Van een onzer verslaggevers) HULST Rob Heijens, een van de eigenaars van het Hulster vlieg veld, is van plan de vliegstrip eind van deze maand om te ploegen, als dan nog steeds geen duidelijke uitspraak is gedaan over het al dan niet voortbestaan van de strip als officieel erkend luchthaventje. De zakenman en zijn Huister broer zijn het wachten op provinciale en andere autoriteiten duidelijk moe: ze willen de knoop zelf radicaal doorhakken. Rob Heijens heeft zijn plan woensdagmorgen bekend gemaakt. Enhet ziet ernaar uit, dat hij het meent. Vorige week heeft hij de laatste sportvliegtuigen uit de han gar op het verlaten vliegveldje laten verwijderen en daarmee is alies ge reed om er na deze maand de ploeg in te zetten. „We zijn het hardstikke beu", al dus het commentaar. „Al vijf jaar wachten we nu op de dingen die komen gaan en in die vijf jaar zijn we nog geen stap dichter bij de oplossing gekomen. Steeds krijg ik telefoontjes van zakenmensen, die van de vliegstrip gebruik willen maken. Steeds moet ik ze aan het lijntje houden. Ik heb geruime tijd geleden a] voorgesteld het vliegveld op eigen kosten te gaan exploiteren, onder voorwaarde, dat de baten voor mij zijn. Dat is niet geaccepteerd. De Rijksluchtvaartdienst eist de aanstelling van een professionele ha venmeester met een jaarsalaris en dat kan ik niet betalen". Sinds november mag er op het vliegveld niet meer gevlogen Wor den. De Rijksluchtvaartdienst hééft de voorlopige vergunning van de gebroeders Heijens ingetrokken, om dat er toch geen enkel uitzicht be staat op spoedige verwezenlijking van de plannen. Nu bovendien ook Gedeputeerde Staten niet achter de n.v. Vliegveld blijken te staan is voor Rob Heijens de maat vol. „Er zit in dat stukje grasland een hoop geld. Ook het onderhoud vergt nogal wat. Elke week moet de grasmat gemaaid worden en wat staat daar tegenover: niks, helemaal niks. Het is al maan den geleden dat de laatste toestellen zijn geland. En ik vrees, dat er de komende zomer weer wel weinig zal gebeuren. We zijn het wachten meer dan zat". Er moet blijkens de reactie van Heijens zeer spoedig een beslissing- komen, wil de toekomst van het vliegveld nog veilig gesteld worden. Gebeurt dat niet, dan laten de drei gementen van Rob Heijens over het voortbestaan weinig twijfels be staan. Voor de Zeeuwsch-Vlaamse zweefvliegclub zal de klap het hardst aankomen. De vereniging is de meest intensieve gebruiker. Het einde van het vliegveld, bete kent ook het einde van de vliegclub. Er zijn immers in Zeeuwsch-Vlaan deren geen andere mogelijkheden. Wat er met de zweefvliegclub moet gebeuren, weet ook Rob Heijens niet. „Ik begrijp dat die club moei lijk komt te zitten. Ze kunnen niet vanaf akkerland opstijgen. Maar nogmaals: de huidige situatie is niet langer te handhaven". Volgens de eigenaars van het Hul ster vliegveldje zou de strip zeker als luchthaventje levensvatbaarheid hebben. Heijens: „Het is niet toege staan dat particulieren een zaken- vliegveld exploiteren in de zin zoals wij dat van plan waren". In afwachting van de resultaten van de lopende onderhandelingen, over overname heeft de luchtvaart dienst nog steeds beperkte vergun- Sinds enkele dagen verkooptdeze man behalve postzegels van een kwartje en zo ook uittreksels uit alle mogelijke gemeentelijke registers. (Van een onzer verslaggevers) SINT-JANSTEEN De eerste er varingen op de postkantoren van Clinge, Graauw, St.-Jansteen, Hei kant en Nieuw-Namen met de proef van de gemeentelijke diensten, wijzen op 'n groot succes. De afgelopen da gen heeft al een groot aantal men sen gebruik gemaakt van de mo gelijkheid om uittreksels van alle mo gelijke registers via de plaatselijke postkantoren te betrekken. De regeling van de gemeentelijke dienstverlening via postkantoren be treft alleen de kantoren in de buiten kernen. Inwoners van de plaatsen waar de proef wordt genomen, hoe ven voor het verkrijgen van uittrek sels uit registers van burgerlijke stand en bevolking, bewijs van in le ven zijn, bootkaarten, visvergunnin gen, verklaringen omtrent het gedrag, aanvragen of verlengen van paspoor ten en rijbewijzen, niet meer per se naar het stadhuis in Hulst, maar kun nen deze zaken nu afwikkelen in de eigen plaatsen. De gemeente Hulst ningen voor het maken van vluchten afgegeven. Maar bij deze dienst ziet men er nu blijkbaar ook geen gat meer in, „Ik vind het jammer dat het vliegveld op deze manier moet verdwijnen, maar ik kan onder de industrie toch maar moeilijk zelf aandeelhouders gaan ronselen", al dus Rob Heijens, die zijn eigen vliegtuig inmiddels al op een ander vliegveld heeft gestationeerd; een waar wel gevlogen mag worden. (van onze correspondent) VOGELWAARDE In de nacht van vrijdag op zaterdag a.s. zullen de leidsters en leiders van „Scouting Vogelwaarde" een begin maken met de jaarlijkse oldebollenaotie, die ge houden wordt om de kas te spek ken. De vele duizenden bollen zullen zaterdagochtend, vlak voor het car naval begint, door de jongens en meisjes van de groep aan huis te koop worden aangeboden in Vogel waarde en omgeving. De groepslei ding hoopt uiteraard dat deze actie zal slagen, zodat men weer wat meer financiële armslag zal hebben en zo de jongens en meisjes aan trekkelijke programma's kan aan bieden. Vorig jaar bracht de oliebollenak- tie van Scouting Vogelwaarde f 400,- op. (Van een onzer verslaggevers) GRAAUW Het NCB-bestuur van de kring Hulst zal zich binnen kort gaan beraden over het concenpt ontwerp-streekplan voor Oost- Zeeuwsch-Vlaanderen, dat vorige week is gepubliceerd. Verwacht wordt, dat men nog enkele weken voor bestudering nodig zal hebben, alvorens precies bekend is wat de consequenties voor de landbouw zul Ien zijn. Zoals bekend wordt in het plan de voorkeur uitgesproken voor industri alisatie van het gebied rond Osse- nisse. Daarvoor is in eerste aanleg ongeveer 2300 hectare gereserveerd. De NCB heeft reeds geruime tijd voor de publicatie van het streek plan duidelijk laten blijken, indus- tralisatie van zo'n landbouwareaal, een onaanvaardbare zaak te vinden. Toch is het niet deze voorgestelde industralisatie, die de gemoederen in landbouwkringen momenteel bezig houdt. maar het wegenplan. In de structuurschets wordt een aantal be langrijke verbindingen aangegeven, waarvan de consequenties voor de landbouw, door de NCB in hoge mate worden gevreesd. Wegen en snijdingen van wegen vallen, zoals het zich nu laat aanzien, in belan grijke landbouwgebieden en delen grote percelen in onhanteerbare ka vels. Voorzitter F. de Waal van de NCB. kring Hulst, uit Graauw zegt daarover: „Die wegen: dat betekent een hele uitzoekerii. Ik heb inmid dels al wel gehoord, dat men met de samenstelling daarvan niet zo geluk kig is. Wat ons betreft is dit ook een van de grootste bezwaren van het streekplan. Om natuurlijk van de insusti;ialisatie nog maar te zwij gen. Dat men bij Ossenisse industrie wil hebben is tot daar aan toe: Men kan wel industriegebied reserveren, maar of er industrie komt, hangt natuurlijk niet alleen van de over heid af. Er zijn mijnsinziens te ke nen, die er op kunnen wijzen dat dé belangstelling voor Zeeuwsch-Vlaan deren taant. Het weigenplan in de huidige vorm is evenwel voor de landbouw, naar mijn idee. onaan vaardbaar" Ook met betrekking tot de passa ge in het streekplan over de aanleg van leidingstraten wordt door de landbouw enige reserve in acht ge nomen. Het is bekend, dat men in wil eerst een half jaar afwachten hoe de zaken lopen om daarna definitief te beslissen of de regeling al dan niet blijft gehandhaafd. Met 't uitbesteden van deze diensten aan de PTT is een bedrag van enkele duizenden guldens gemoeid. Maandag zijn de loketten officieel opengegaan voor het afwikkelen van transacties, die eigenblijk op de gemeentesecre tarie thuishoren. Daaraan is een aan tal instructieavonden voor PTT-per- soneel voorafgegaan. Een van de kantoorhouders: „Het lijkt me wel dat de proef zal slagen. De mensen reageren zeer positief. Dat is te begrijpen, want degenen, die tot nog toe soms een halve vrije dag moesten nemen om bepaalde zaken af te wikkelen kunnen nu ook nog tus sen vijf en zes uur terecht. Boven dien gaat het veel gemoedelijker, want bijna iedereen, kent iedereen". En dat was dan een reactie uit St.- Jansteen. Ook in Nieuw- Namen zijn de eerste indrukken goed. „Er bestaat ook hier grote belangstelling", aldus de kantoorhouder in deze plaats. (Van onze correspondent) HULST „Dat de Hulsterse EH BO er naar streeft om met de lessen die moeten gegeven worden, hoge ogen te gooien, blijkt uit diverse initiatieven". Dit zegt de heer Jos Valckx, voorzitter van de r.-k. EHBO St.-Christoffel Hulst en tevens dis trictsvoorzitter. „Kijk maar eens naar de nascho ling der oudere leden, waarvoor dr. A. Kats, oogarts uit Axel. een lezing gaf over „oogverwondingen" en dr. Gispen uit Hulst die kwam spreken over „hulp aan onze minder valide evenmens". Ook de oefen-avonden zijn steeds gericht op na- en bijscholing. Bet „wie, wat, waar" voert de boventoon in heel de lijn". Op 12 februari is de eerste Teleac- les begonnen. De heer Valckx: „Dat er een intensieve propaganda aan vooraf ging, blijkt uit de 30 deelnemers. Op deze eerste lesavond werd het gebodene van de televisie nog eens kort herhaald. De uitbouw van dit Teleac-programma zal zo worden gesteld dat het aanschouwe lijk gespeelde ongeval gaat prevale ren". De heer Valckx vind ook de jeugd- EHBO zeer belangrijk. Momenteel zijn 140 jongens in opleiding voor het diploma A. Bij hoopt dat de jeugd er toe zal bijdragen dat de aideling Hulst nog groter wordt en vooral sterker komt te staan, zodat de gebod-en hulp zodanig is, zoals die van een gediplomeerde verwacht kan worden. deze kringen niet gelukkig is met het projecteren van leidingstraten. Het wordt beschouwd als een in breuk op het recht om zelf tot overeenstemming te komen over de aanleg van pijpleidingen over land bouwgrond. In het structuurplan wordt rekening gehouden met de mogelijkheid, dat het nodig zal zijn in de nabije toekomst over te gaan tot de aanleg van speciale leiding- straten, waar het door het treffen van een aantal voorzieningen moge lijk moet zijn de betrekkelijk kleine afstand van elkaar vele leidingen te leggen. De meeste landbouwers evenwel willen het, blijkens hun reacties, laten zoals het is. „Er zitten nogal wat haken en ogen aan de struc tuurschets, maar het lijkt me dat er nog wel over gepraat kan worden", aldus NCB-voorzitter. Het bestuur van de NCB-kring zal zich vermoe delijk begin maart over de proble men van de structuurschets gaan buigen. Daarna zullen ook de leden bij de discussie worden betrokken. (Van onze correspondent). OOSTBURG Burgemeester A. Scnipper neeft de nieuwe cafetaria van de heer D. Contant, die eerste een levensmiddelenbedrijf had, geo pend. De burgemeester prees de on dernemingsgeest v-an de heer Con tant, die deze omschakeling aandurf de. Ook de heer P. A. van de Plan, voorzitter der winkeliersvereniging, had waardering voor dit initiatief. Zeer velen boden sun persoonlijke gelukwensen aan, terwijl tal van bloemstukken de gevoelens van het zakenleven vertolkten. (Van onze correspondent) KAPELLE De peuters van Ka pelle die nog te klein zijn voor de kleuterschool, kunnen voortaan te recht in de bovenzaal van het sport gebouw aan de Vroonlandse Weg, waar een peuterspeelzaal is geo pend. Mej. L. van Schaik zal hier dagelijks aanwezig zijn om de peu ters bezig te houden. Het initiatief hiervoor is genomen door de stich ting open jeugdwerk in Kapelle. Het gemeentebestuur heeft haar mede werking gegeven door het beschik baar stellen van een zaal. (Van onze correspondent) SINT JANSTEEN Zaterdag 20 februari houdt soos Peace te Sint Jansteen in samenwerking met het Steens carnavalscomite een carna valsavond, Voor het eerst zal de Steen erfprins Jan I, van Inghelo- senberghe in het openbaar aanwezig zijn op het limonade-bal van de sociëteit dat voor jongeren van 10 tot 13 jaar van vijf tot zeven uur en voor jongeren van 13 tot 16 jaar van half acht tot half elf wordt gehou den. Tijdens dit carnavalsprogram ma zal het circus Reina-rdi uit Hulst optreden. De erfprins wordt tijdens de bals vergezeld door zijn hofka pel. Prijskaarting Aan de prijskaar- ting, georganiseerd door de voetbal vereniging Koewacht, in het clublo kaal bij K Jansens hebben vijftig personen deelgenomen. De uitslag luidt als volgt 1. A. Goossen-R. Wouters. 2. P. Stevens-L. van Re- moortere, 3. A. de Granckel-A. van Kerkhove, 4. G. Rothier-J. Begeert, 5, M. Martens-J. Hamerlinck, 6. A. Rombout-R. van Damme, 7. G. van Waesberghe-J. Rombout, 8. R. Buijs- G. Rombout, 9. J. Geerads-A, Goos- sens, 10. O. van Damrne-Fr. van Mosselvelde. Een konijn werd bij het teerlin gen gewonnen door O. Wijnacker. voor de Hulster carnavalsoptocht gewerkt. (Van een onzer verslaggevers) HULST Oost-Zeeuwsch-Vlaanderen maakt zich op voor het komende carnavalsfeest. Overal gebeurt dat op een andere manier. De voorbereidende werkzaamheden van de meeste plaatsen hebben evenwel een ding gemeen: de bouw van carnavalswagens neemt daarin een belangrijke plaats in. Dat is zo in Sint-Jansteen en Clinge, maar ook in Kloosterzande, Hulst en alle andere plaatsen. In Hulst hebben de carnaval-organisators en -vierders hun nieuwsgierig heid niet kunnen bedwingen of noem het anders de sluier van geheim zinnigheid rond de bouw van de wagens afgegooid. Deze week heeft men een avond .wagentje gekeken'. Met een uitgebreid gezelschap van feest vierders en lolbroeken, begeleid door de boerenkapel is men alle hangaars. loodsen en schuren afgegaan, waar op dit moment wordt gebouwd. Hét resultaat was verbluffend en de verwachting voor carnaval werd verstevigd: het zal een knalfeest worden. (Van onze volleybalmedewerker) HULST Zowel Ambulo 1 als Cactus 1, de beide koplopers in de eerste klasse van het herenbedrijfs- volleybal, hebben het moeilijk ge had om hun wedstrijden te winnen. KPJ 1 heeft zich tegen Ambulo 1 uitstekend verdedigd en de leiders handen vol werk gegeven. Uiteinde lijk behaalden deze laatsten een verdiende zege. De setstanden 155 15—13 15—8 7—13. Nog spannender ging het er aan toe tussen Cactus 1 en PMC, welk laatste team to.t nu toe in deze competitie enigszins beneden de verwachtingen is gebleven. Na deze wedstrijd lijkt de PTT-Milock com binatie toch weer op de goede weg terug. Het werd tussen beide teams een aantrekkelijke en technisch goe de strijd. In de vierde set stond Caotuis met 80 voor en leek zeker van de zege omdat men ook reeds met 21 set leidde. PMC kwam echter prachtig terug tot 88 en het was slechts op het uiterste nippertje dat Cactus met 108 de winstpun ten in de wacht kon slepen. De setstanden waren 1416 1510 15 4 108. De uitslagen: Ambulo 1- KPJ 1 3—1, Cactus 1-PMC 3—1. De rangschikking: 1 Cactus 1 5 5 0 0 10, 2 Ambulo 1 4 4 0 0 8, 3 KPJ 1 5 2 1 2 5, 4 Clitex 1 5 2 0 3 4, 5 CVC 1 41123, 6 PMC 4 0 2 2 2, 7 Lyb.-Verstraeten 1 4 1 0 3 2, 8 BOL 5 0 2 3 2. Koploper Cactus 2 leed een vrij verrassende nederlaag tegen KPJ 2 dat zich, over de gehele wedstrijd genomen, de beste van de twee toonde. Dankzij deze zege verdringt KPJ de mannen uit De Klinge (Bel gië) ook van de eerste plaats. Het duel tussen Ambulo 2 en Ambulo 3 eindigde op een logische overwin ning van eerstgenoemd team, dat zich nu wel definitief uit de onder ste regionen heeft losgerukt. Met uitzondering van de eerste set werd de ontmoeting tussen GVC en Thor een spannend duel van twee gelijk waardige teams. Thor besliste deze atiüjd ruim verdiend in eigen voor deel. De setstanden 115 1315 1115 42. De wedstrijduitslagen: Cactus 2-KPJ 2 13, Ambulo 2- Ambulo 3 3—1, GVC-THOR 1—3. De rangschikking: 1 KPJ 2 5 3 117, 2 Caotus 2 5 3 0 2 6, 3 Thor 5 2 2 1 6, 4 Scholencomb. 1 4 2 1 1 5, 5 Ambulo 2 4 2 1 1 5, 6 GVC 5 1 2 2 4, 7 Ambulo 3 4 0 2 2 2, 8 CVC 2 4 0 1 3 1. Lybeert-Verstraeten 2 zegevierde, zoals verwacht, tegen DAF dat zich flink heeft verdedigd. Het duel tus sen de twee zwakke broertjes Cle- mavo en Scholencombin-atie 2 werd zeer gemakkelijk gewonnen door het Scholenteam. Koploper PVH zet te zijn overwinningen reeks voort. Ditmaal was het Clitex 2 dat de kracht van het gemeentepersoneel moest ondervinden. De uitslagen,: Lybeert-Verstraeten 2-DAF 40. Clemavo-Scholencombinatie 2 13, PVH-Clitex 2 31. De rangschik king: 1 PVH 5 5 0 0 10, 2 Dageraad 4 4 0 0 8, 3 Clitex 2 5 3 0 2 6, 4 Lyb.-Verstraeten 2 4 2 1 1 5, 5 Scholencomb. 2 5 2 0 3 4, 6 WC 4 112 3, 7 Clemavo 4 0 0 4 0 8 DAF 5 0 0 5 0. (Van onze correspondent) HULST De biljartclub ONA, die gevestigd is bij P. Wentzler, speelde haar negende competitie wedstrijd tegen de club 't Anker uit Hulst. In deze negen wedstrijden, bleven de spelers E. Wentzler, J. de Wit en M. de Wit ongeslagen. De uitslag van deze competitiewedstrijd was als volgt: ONA - 't Anker: A. Picavet - P. van Wiel 1-1, J. de Wit - Th. Schauwaert 2-0, Ch. de Wolf - W. Wögninger 2-0, Fr. Wentzler - P. de Klerk 2-0. J. de Wilde - J. Boeding 1-1, W van de Voorde - Wauters 1-1, E. Wentzler - J. Vinck 2-0, M. de Wit - Th. Rodrigo 2-0, L. Seghers - A. van Dorsselaer 1-1, B. Siteyaent - G. Rerrewegh 0-^ W. Jacobs - P. Buyse 2-0.

de Stem | 1971 | | pagina 5