é/k Kaland en VMZ toegekomen aan voor elkaar m S.IT l/UK Meer uniformiteit peuterspeelzalen HUISARTS KREEG BOETE VAN 150 GULDEN VOOR DOORRIJDEN NA AANRIJDING PAK -samenwerking was hoofddoel PPR RTUIN UITSLAG EERSTE DISCUSSIERONDE: Verenigingen voor bedrijfsvoorlichting hielden ledenvergadering BR-16 jgeot 404 Farina) 1968 rAPiJT iTVLOEREN Vrachtauto botste tegen tractor Goecle ijsbaan te duur voor Terneuzen 55279/35399 Ast-denbiiir» d Onbekend wrak waarschijnlijk Middenstand van Hansweert gaat toch naar hearing BERAAD TE GOES Mej. A. Kessel in Vlissingen De Verzamelaar houdt ruilbeurs in Goes Oefenwedstrijd Clinge - Hontenisse VUURWAPENWET GEPIKEERD Schade bij hotsing in Hulst KVO - 's-Heerenhoek sprak over toekomst Zuid-Beveland >2 Drive-in-show in Terneuzen PICT koos nieuw bestuur VRIJDAG 12 FEBRUARI 1971 In ongedwongen srsoonlijk advies mensen weten bn hoe. Talloze Ihet bewijs van. jit nu volledig en lieten. (polyester) en zomerkap kleding, km-stand: 65.000. ens aanschaf gezinswagen. - Tel. 01608-3770 p.m. ding en... DE p.m.2 Z per tegel CA ■DU PRIJS „"SS (Van onze correspondent) HULST Op de Absdaalsev.-eg nabij Hulst op de afslag naar Ab- sdale vond een aanrijding plaats, waarbij een vrachtauto met aanhan ger, bestuurd door H.M. uit Sas van Gent en een tractor met aanhanger, bestuurd door J.C. uit S-t.-Jansteë^ waren betrokken. Het OBgehjfe 0h(>_' stond toen C., op het mcwjignt dat hij op de kruising door,, fa. werd inge haald, plotseling, «ma» links ging. M. a niét meer ontwijken. Er js flink wat schade; (Van onze correspondent) TERNEUZEN Het college van b. en w. van Terneuzen heeft de heer S. Vlieger van D '66 geantwoord op de schriftelijke vragen die hij op 6 december heeft gesteld, in verband met de sehaatsmogelijkheden in Ter neuzen. Het college heeft geantwoord dat ook b. en w. van mening zijn dat er een betere mogelijkheid om de schaatssport te beoefenen aanwezig zou moeten zijn en dat dit reeds be sproken is. In een vergadering met de sport raad van 19 november 1970 werd ge ïnformeerde naar 't onder water zeV ten van de parkeerruimte nabij het Scheldebad, de parkeerplaats bij de jachthaven en het (verlichte) par keerterrein bij het in aanbouw zijnde stadhuis. De dienst openbare werken is bij een onderzoek tot de conclusie gekomen dat de hoogteverschillen van deze drie terreinen zodanig zijn, dat het gebruik ervan niet mogelijk is. Het geschikt maken voor ijsbaan van het parkeerterrein nabij het Scheldebad zou alleen al voor het I egaliseren van het terrein 60.000 I kosten, hetgeen dit jaar volgens b. en w. niet te realiseren is. Het college zegt wel van mening I te zijn dat alle medewerking moet I worden gegeven om een goede I schaatsbaan in Terneuzen te krijgen. I Het ontbreken van een geschikt ter- I rein hiervoor is de grote moeilijkheid. I Getracht wordt om een definitieve oplossing te vinden voor de mogelijke aanleg van sproei-ijsbanen. markten SPIJLTJESSTOEL. Een plezierige stoel voor in de I keuken, tienerkamer, etc. I In rood of groen FlKS-H I met sierlijk hoofd- en Sterk en moöi 1 FIKS-' 's-HERTOGENBOSCH 10 februa ri. Op de markt werden aangevoerd "323 stuks vee, zijnde 2.686 runde ren. 455 graskalveren, 183 vette kal veren, 2.846 nuchtere kalveren, 321 schapen, 669 alachtvarkens 163 big gen. De prijzen waren, behoudens uitzonderingen voor dieren van bui tengewone kwaliteit of eigenschap pen als volgt: Melk- en kalfkoeien van f 1025,- f 1800,- per stuk, guste koeien J*®, kalfvaarzen roodbont 1300- kalfvaarzen zwartbont 1075 1525> klamvaarzen 1150-1375, guste vaarzen 950,-1200,-, pinken 650-885, graskalveren 425-600, nuchtere kal- föen voor fok- of mesterij 210,- o85,-, weidesohapen 105-150, lamme ren 80-110, Slachtrunderen: aanvoer 1.248 stuks, extra kwaliteit 5,10-5,55 per fg- gesl. gew., Ie kwal. 4,50-5,05, 2e kwal. 4.00-4.45, 3e kwal. 3.65-3.95, KJ* stieren 4,80-5,25, worstkoeien zen vette kalveren le kwal. per kg- lev- gew., 2e kwal. W5-4.55, 3e kwal. 4,10-4,30, nuchte rs slachtkalveren 1,40-1,85, slacht- ugen le kwal. 1,78-1,85, slachtvaiv kens 1.70-1.76, vette schapen 1.05- vette lammeren 120-160 per ®uic, vette lammeren 120-150, nuch ter s'a(;W-kalveren 50-85. Mededelingen: Melk- en kalfkoei- sunvoer ruimer, handel inzet eü- afloop Lager, prijs moeizaam I met prijshoudend. Guste koeien: anvoer behoorlijk handel luiachtig, Ja ruim gehandhaafd, jongvee; Woer minder, handel stug, prijs i, m prijshoudend, vette kalveren: nvoer kort, handel vlug, prijs ho- nuchtere kalveren: aanvoer lern r1^6! vooral voor de zwaar- ;er s?orten willig, prijs even vas- L*-s'ohapen en lammeren: aanvoer handel tamelijk vlot, prijs éi J® gehandhaafd of duurder. fcori„ e: ,aanvoer ongev. gelijk aan hi-iv week, handel iets levendiger, fat tl even vaster. sLachtzeugen: aan- RUurderW0011' kan(4e4 williger, prijs (ÜIiMJeoht - Groenten en fruit- B rfng- Andijvie 113-115 kg, veldsla kool a &rei 20"45' uien 10"16* rode- koo 2'? ok T*6 k?01 10"13' groene ft 90 10=' ,boerankool 14-23, witlof. J;:10 A II 57-92, B II 55-68 B3 '5 spruiten A 58-68, B 66- ho',? f3"™. Sla A I 20-29 St., C I 17 hn uolstilderij 5-13, selderij 14- SWweiie 39-40, Cox Orange 1 03-M kg., goudreinette 17 30. wesï-zeeuwsch- Vlaanderen Potverteren - biljartclub De bil jartclub „Met Moeders Wil" hWd haar jaarlijkse potverterinig met prijs kamp in café „Centraal". De uitslag: 1 G. Roets-F. Ballegeer; 2 A. Ver- meire-N. van Waterschoot; 3 L. de Hon-A. de Hullu; 4 M. den Hollan- d-er-E. Cocquit; 5 E. de Croock-W. Dhondt; 6 L. Verstraete-H. de Vleeshouwer; 7 M. Lekens-P. Rij- ckaert; 8 M. Nobus-A. Bagaert; 9 J. Evers-B Savat. Jeugdproeven De jeugdleden van de Aardenburgse gymnastiek vereniging „FEL" hebben in het bij zijn van de bondsgecommititeerde J. de Ridder uit Vlissingen de jeugd proeven a, b en c afgelegd. Alle kandidaten slaagden en ontvingen een lintje dat gedragen kan worden op de turnkleding. 1-t*. -ukken, (Van een enzer verslaggevers) GOES De eerste ronde in een serie van drie, tussen industrie-gedepu teerde Kaland en de leden van de Vereniging Milieuhygiëne Zeeland, heeft gewerkt als een cyclotron een deeltjesversneller. Ingrediënten en kreten uit een bekende problematiek cirkelden er in reuze vaart rond, maar resultaat bleef: splijtbare stof, die gevaarlijk kan stralen. De eerste roftde, waarbij 1O0 lé-'1 den van de VMZ de gedeputeerde ^a!-..d in' disèlissië werd erf :n de aula van het chrisfelijk lyceum te Goes. Burgemeester en" enkele wethouders van Goes waren aanwezig, niet als leden van de VMZ, naar men mag aannemen, maar als gastheren. De stellingen van beide partijen (reeds gepubliceerd) waren bekend. De heer Kaland had' aan enkele minuten genoeg om ze nader toe te lichten. Daarna was het motto dis cussiëren. De heer Bannink, strijdbaar lid van de VMZ, tastte een definitie van de heer Kaland „De industrie komt op diep vaarwater af" aan, door te zeggen: vuile industrieën zoeken alleen de zeekanit op, omdat hun schoorstenen daar lekker trek ken en omdat hun afvalstoffen zon der bezwaar kunnen worden ge loosd. Het „diepe" Zeeuwse vaarwa ter heeft tot dusverre geen werke lijk diepstekend schip voor de kade van een der Zeeuwse industrieën gebracht. Akkoord, zei Kaland, dan spreken we voortaan maar over ons ondiepe vaarwater, dat tenslotte toch een trekpleister is voor de basisindus trieën, die de trekpaarden van onze economie zijn. Hoewel het thema van de discussie, waaraan de heer Kaland zich overigens met verve waagde, de industrialisatie en des zelfs milieugevolgen betrof, zat men weldra op het zijspoor van de recre atie, men belandde bijna in het ge boortedorp van de heer Kaland Westkapelle (door interruptie keer de men spoorslags van dit uitstapje terug) en besprak tot aan de pauze diepgaand het probleem van de bui tenlandse arbeidskrachten. Hoewel recreatie en arbeidsmarkt bezetting factoren in het industriali satiebeeld zijn, deden zij hier toch minder terzake. De wens, waarmee velen, in elk geval de uitdager Ka land, aan de discussie begonnen: be grijpen en respecteren van elkan ders standpunt is niet bewaarheid geworden, in elk geval niet tot op het moment dat wij de vergadering verlieten. De partijen zijn uiteengegaan met de standpunten waarmee zij zijn gekomen. Veelbetekenend was naar onze mening vooral een krachtig applaus dat opsteeg toen iemand in de zaal opmerkte: laat ons de be drijven brengen naar de landen waar de grondstoffen worden ge wonnen. „Dat is tenminste mondiaal denken". Uitvoerige vragen en opmerkingen over de toenemende verontreiniging van de Westerschelde werden door de heer Kaland opgevangen in deze trant: ik kan het u nog veel sterker vertellen. Wij (het college van G.S.) hebben al vaak geprotesteerd tegen de lozing van ongezuiverd rioolwa ter, b.v. door Brabant op deze zee arm. Maar hier hebben wij niets anders in te brengen dan lege brief jes. Niet het Zeeuwse college van G.S., maar de minister van Verkeer en Waterstaat geeft de lozingsver gunningen af... (Van onze correspondent) KRUININGEN In hotel De Ko renbeurs te Kruiningen hebben de verenigingen van bedrijfsvoorlichting m Oost-Zuid-Beveland een algemene ledenvergadering gehouden. Spreker was de heer Van Dueren den Hollan der uit Fijnaart, voorzitter van de N ederlandse contracttelersvereniging. Hij zei, dat ongeveer 65.000 ha grond' in Nederland thans wordt ge bruikt voor contractteelt. Er is een bijzonder gunstig perspectief voor de contractteelt van aardappelen voor de aardappelindustrie. Men hoopt te komen tot het afsluiten van lang jarige contracten van drie tot vijf jaar. Bij de rondvraag kwam duidelijk naar voren dat het veilingwezen zich zelf buiten de markt gaat plaatsen. Omdat de fabrikanten grote opper vlakten via de contracttelers aanwer ven, en wel voor een beter, respec tievelijk groter kwantum. Het is voor de fabrikanten aantrekkelijker, daar een betere verwerking kan plaats vinden, dan indien men heeft te ma ken met een versnipperd aanbod van diverse kleine telers. Toch is de ver houding tussen het centraal bureau voor tuinbouwveilingen en de Neder landse contracttelersvereniging zeer goed. (Van onze correspondent) BRESKENS Het bureau opera tie van de Koninklijke Marine in Den Helder acht het onwaarschijnlijk dat het wrak van de op de Noordzee ver gane viskotter Breskens 16 is gevon den. Gistermiddag heeft de marine de positie bestudeerd van een scheepswrak ten westen van het lichtschip Noordhinder, dat volgens vissers uit Breskens niet op de vis- serijkaart stond aangeduid en moge lijk de Breskens-16 is. Volgens de marine is het echter een bekend wrak. Toch zal een mijnenveger van de Koninklijke Marine de plek waar het wrak zich bevindt grondig on derzoeken. „We weten nog niet wan neer de gelegenheid voor deze ope ratie er is", aldus een woordvoerder van de marine. Industrie een trekpaard, waarop tijdens discussie weinig is gereden. (Van onze correspondent) HANSWEERT De Hansweertse middenstand heeft na lange geëmotio neerde discussies besloten de hearing die het college van b. en w. van Rei- merswaal op 17 februari voor de middenstand houdt, over de proble men rond de kanaal- en havenplan nen, toch niet te boycotten. Zoals bekend had burgemeester C. Pijl Hogeweg toegezegd dat deze hearing met het college van b. en w. zou plaatsvinden. Het college heeft nu echter de ondernemingsraad afgevaardigd. De Hansweertse mid denstand beschouwt de hearing nu als een voorgesprek, voorafgaande aan een onderhoud met de burge meester. (Van onze correspondent) GOES In het wijkcentrum De Pit in Goes-Zuid kwamen de besturen en hoofdleidsters bijeen van de peuterspeelzalen in de re gio Zeeland en West-Brabant. Er werd besloten om drie werkgroe pen te vormen, welke zich ieder met een apart onderdeel van de peuterspeelzalen zullen bezighou den. De eerste werkgroep houdt zich bezig met alle zaken rond organisatie en financiën. Zij zal daarover aUe be staande gegevens verzamelen, welke kunnen dienen bij het geven van ad viezen voor organisatie en financie ring van nieuw op te richten speel zalen. (Van onze correspondente) MIDDELBURG Mejuffrouw Annie Kessel, lijsttrekster van de PPR, en lid van de Tweede Kamer, verklaarde tijdens een verkiezingsbijeenkomst van de PPR te Vlissingen, waarbij ook aanwezig waren het Tweede-Kamer lid Jacques Aarden en de twee Zeeuwse statenleden Jan van de Voorde en Constant van Waterschoot, dat met een samenwerking tussen PvdA, D '66 en de PPR het hoofddoel van de PPR bereikt was. Ze zei dat bij het uittreden uit de KVP besloten is dat op deze wijze de deur zou worden opengezet voor de samenwerking tussen progressie ve krachten van all'e gezindten in Nederland. De christelijke partijen in Nederland hebben niet tot een werkelijke christelijke politiek kun nen komen. „De KVP gaat steeds meer lijken op een christelijke VVD. Daardoor hebben grote groepen kiezers het vertrouwen in de ver kiezingen verloren", aldus mejuf frouw Kessel. „De PPR moet probe ren het vertrouwen in de kiezers terug te winnen. Wij moeten eerlijk en duidelijk zéggen wat wij willen. De kiezers moeten ook begrijpen dat zij ook invloed kunnen hebben op het programma. De PPR zal zich vooral solidair verklaren met de achtergeblevenen". Tijdens de dis cussie waarbij door een groot aantal personen de groepen in drieën ge splitst moesten worden, kwam o.a. de vraag aan de orde of er geen samenwerking met de KVP moge lijk was. De heer Aartsten achtte hiervoor geen reële kansen aanwe zig. Het statenlid Van de Voorde rekende in de komende verkiezing op 28 april op 12 tot 13.000 stemmen in Zeeland. De tweede groep kreeg tot taak om alles te verzamelen over de materie van het leiding geven aan de peuters in de speelzaal, en het spelmateriaal wat daarbij gebruikt kan worden. De derde werkgroep kreeg de meest omvattende taak toebedeeld. Als eer ste moet ZÜ alle gegevens verzamelen welke worden aangevoerd door de twee andere werkgroepen. Daarnaast zal zij uit de reglementen van de twintig speelzalen in de regio één al gemeen reglement samenstellen. Dit zal dan gaan fungeren als voorbeeld voor de afzonderlijke speelzalen, maar zal geen bindende kracht kun nen hebben, omdat de voorschriften en eisen in iedere gemeente verschil lend zijn. Als derde heeft deze werk groep de taak om de gegevens, die voortkomen uit de enquête over het gedrag van de twee-jarige peuters in de speelzaal en daarna thuis, te verza melen en te verwerken in statistie ken. Al deze gegevens zullen daarna worden gebruikt bij het aanvragen van subsidies bij provincie en rijk. Verder zal worden geprobeerd een leiderscursus in Zeeland te organi seren. Hiertoe is al contact opgeno men met de Werkgemeenschap Kin dercentra in Nederland te Amster dam en het instituut Kinderverzor ging en -opvoeding in Eindhoven. Verder werd besloten om op de volgende bijeenkomst, welke in mei of juni zal worden gehouden een de finitief bestuur te kiezen, waarbij zal worden geprobeerd uit ieder district een vertegenwoordiger te krijgen. (Vain een onzer verslaggevers) GOES De vereniging De Verza melaar houdt op zondag 28 februari een intematixmale ruilbeurs in hotel De Korenbeurs in Goes.. Het is de eerste maal dat de verzamelaar een dergelijk evenement in Goes organi seert. Van 10 u. 's morgens tot 5 u. 's middags kaïn de verzamelaar zijn hart ophaten aam waardevolle snuis terijen, munten, mineralen, postze gels, lu-cif-ermerken, sigarenbandjes, suikerzakjes, speldjes, ansichtkaar ten en andere ooilleotie-objecten. Voor inlichtingen en standplaatere- servering kan metn terecht bij de heer J. Geleedst, Kamperfoeliestraat 93, Goes, tel. 7723. Van onze correspondent) CLINGE In verband met de we reldkampioenschappen schaatsen wordt er aanstaande zaterdag niet gevoetbald. De voetbalvereniging Clinge wil de conditie niet verliezen en speelt aanstaande zondag een oefenwedstrijd tegen Hontenisse. De wedstrijd begint om elf uur op het terrein van Hontenisse. (Van onze correspondente) MIDDELBURG De Middelburgse politierechter, mr. W. F. Solinge, heeft de huisarts J. G. uit Driewegen veroordeeld tot vijftig gulden voor het veroorzaken van een aanrijding en honderdvijftig gulden voor door rijden daarna. Hij was geroepen bij een stervende patiënt in Ellewouts- dijk. Met een snelheid van 70 kilome ter per uur raasde hij met alle autolichten aan over de Weststeense- dijk. Een tegenligger, die hem aan zag komen en zo ver mogelijk naar rechts uitweek, werd geschampt. Toevalligerwijs bleek dit de hoofd agent van de Middelburgse politie T. F. te zijn. Hij zette de achtervol ging in en noteerde het nummer van de auto van de arte. Naderhand ont dekte hij de auto van de dokter, toen deze voor zijn huis geparkeerd stond. De schade zou geregeld worden, maar dit verliep niet volgens plan. Mr. Peek, de verdediger, meende dat zijn cliënt in een conflict van plichten verkeerde en zich daarom op overmacht kon beroepen. Hij had gekozen voor het doorrijden omdat het leven van zijn patiënt op het spel stond. De politierechter W. F. Solinge meende dat de do-kter best even had kunnen stoppen om zijn naam op te geven. De officier van justitie vond de aanrijding eigenlijk erger dan het doorrijden daarna. Er had immers veel grotere schade kunnen ontstaan en wat zou er dan met de patiënt ge beurd zijn. De eis was f 50,— voor de aanrijding en f 100,- voor het door rijden. De politierechter wilde niet overgaan tot intrekken van het rij bewijs. De 27-jarige M. C. van O. uit 's-Gra- venpolder moest zich donderdagmor gen voor de Middelburgse politie rechter, mr. W. F. Solinge verant woorden voor heling van radio's, tv's kisten drank en dergelijke, die afkom stig waren van diefstal. De politie te Goes stelde onlangs namelijk een on derzoek in naar diefstallen, cüe her haaldelijk, waarschijnlijk door eigen werknemers, bij het transportbedrijf N.V. Gebrs. B. te Goes gepleegd wer den. Een 25-jarige chauffeur R. d-e S werd aangehouden en om deze rede nen voorgeleid aan de Middelburgse officier van justitie. De S. verkocht veel van deze zaken aan Van O De officier eiste acht weken gevangenis straf, waarvan vier weken voorwaar delijk en een proeftijd van twee iaar De verdediger, mr. P. C. Adriaansê voerde ten gunste van zijn cliënt aan, dat deze geen goede bekende van de politie was. Het vonnis was conform de eis. Er stonden donderdagmorgen ze ven namen op de rechtbankrol die de vuurwapenwet zouden hebben over treden. T. A. van P. uit Sas van Gent werd op 3 december van het vorige jaar betrapt toen hij in het bezit van een fl irbertgeweer en 39 patronen was. De officier eiste tegen hem twee weken gevangenisstraf voorwaarde lijk met een proeftijd van twee jaar en f 200,boete plus verbeurdver klaring van het geweer. De officier van justitie zou het liefst gezien hebben dat de Belg R. van B. voorlopig niet meer in Nederland kwam. Op 11 december bleek hij na melijk in het bezit te zijn geweest van 12 patronen. Hij zou dit doosje gevonden hebben, maar de officier van justitie kon zich nog goed her inneren dat Van B. in 1968 a] eens een keer op de politie geschoten had. Daarom achtte mr. Lebret twee we ken gevangenisstraf onvoorwaarde lijk wel op zijn plaats. De politierech ter meende dat het in bezit hebben van patronen alleen niet voldoende was om de man op te sluiten. Het vonnis luidde f 200,— boete. P. H. R. uit Geersdijk had een ci linderrevolver ge- en verkocht. Het wapen was een afschuwlijk moord tuig. Er kon, zo bleek na proeven niet goed mee gericht worden. Een kogel zou dwars inslaan. Bovendien maakte de revolver bij het afschieten een zwieper naar rechts. De officier eiste een maand onvoorwaardelijke gevan genisstraf. De politierechter hield echter rekening met het feit dat de jongeman momenteel nog een straf uitzat in het huis van bewaring en hij vonniste twee weken gevangenis straf voorwaardelijk, een proeftijd van twee jaar en een geldboete van f 200.—. Bijzonder gepikeerd was de jeug dige inwoner van Oud-Vossemeer F. C. M. S. over de manier waarop de politie hem va nhuis had gehaald, na dat hij de avond tevoren de eigenaar van een cafetaria uit Oud-Vossemeer samen met een vriend had afgetuigd. De officier eiste f 100,boete tegen beide vechtersbazen. De politierech ter zette daar nog eens een week ge vangenisstraf voorwaardelijk m=t een proeftijd van twee jaar bovenop. (Van onze correspondent) HULST Op het kruispunt Jacob Catslaan-Frans Snijdersplantsoen in Huist vond een aanrijding plaats tus sen twee personenauto's. Het onge luk gebeurde doordat mevrouw E. P. uit Hulst geen voorrang gaf aam de, uit het Fr. Snijdersplaiïtsoen komen de mevrouw R. van E. eveneens uit Hulst. Er was alleen schade. (Van onze correspondent) 's-HEERENHOEK In De Jeug-d- hoeve hebben de leden van de KVO-afdcling 's-Heerenhoek onder het thema „De toekomst van onze streek een bijeenkomst gehouden. Burgemeester Van Waas gaf een uit eenzetting over de mogelijkheden van de planologie. Hij merkte in zijn betoog op hoe in de toekomst in de streek rond Borsele zal zijn. Ook kwamen de problemen rond Péchl- - ney aan de orde. Mevrouw Mol - die Jager, sprak p „Zijn huisvrou-, 3?" Zij sprak on~. - vervuiiing, dio* huisvrouwen bewust of on-»,, bewust, wordt veroorzaakt. Hierbij - haaide zij het gebruik van de moe* derne synthetische wasmiddelen* aan. Vervolgens sprak de heer Dé. Jager over „Industrievestiging «(-» milieuhygiëne". Hij merkte op dat Nederland en vooral de provincie'J Zeeland voor wat betreft de water-1.'* wegen, zeer gunstig ligt voor iniius-;-* trie. In die pauze konden door de-*.' dames schriftelijke vragen inge-*. diend worden, die door het foruirt-*- werden beantwoord. der 4W (Van onze correspondent) TERENEUZEN —Op vrijdag 26- februari zullen de twee bekende disc-jockey's Jaap Poort en CeeS van Zijtveld in de foyer van het^ Zuidlandtheater te Terneuzen een." drive-in discotheek brengen. Eei£» unieke disco-bar, professioneler draaitafels, stereo tape-recorder»" voor geluidsspotjes en een inge-'" bouwde lichtshow, zullen in het the-*, ater aanwezig zijn. Reeds enige tijd trekt deze popu-'" laixe drive-in discotheek door Ne." derland, overal stampvolle zalen'» trekkend. Organisator van de drive-*» in show is dl-t jaar jubilerende" zwem- en poloclub De Schelde te-* Terneuzen. Toegangsbewijzen zijn-» vanaf zaterdag verkrijgbaar bij mu-j» ziekhuis Sonora reisbureau Reburo!" in Terneuzen. In Sas van Gent kun-* nen toegangskaarten verkregen wor-» den bij boekhandel W. Remery. (Van onze correspondent) TERNEUZEN In de algemene** ledenvergadering van donderdag- avond in hotel Rotterdam, heeft het handelscentrum een nieuwe voorzit-,* ter (de heer J. C. J. den Toonder) en acht nieuwe bestuursleden (de heren *- H. Veling, W. Bliek, M. de Feyter, L. *- Hamelink. J. Kemper, D. P. Man- naert, G. Scheele en U. Westerterp) gekozen. Voorts besloot de vergadering de onderafdelingen Axelsestraat en om- l geving, Noordstraat en om-geving en Het Vierkantje op te heffen en het HCT als een vereniging te laten voor" -'«-ri tv-.-1 „fto werd voor 1971 de contributie gewijzigd.

de Stem | 1971 | | pagina 7