HONTENISSECLUB MET GOEDE BASIS Verschueren regels strenger anders stop ik Animo III: laatste kans MANN DEEU W.K. TRA! Zwem-li voor Mi Succes een mentale kwestie Dongen wacht lastige match in Ylissingen Terneuzen ontslaat trainer STRENGERE MAATREGELEN pijnstillers St. Aloysius zal het niet makkelijk krijgen s helpen snel rótttiK Uitslagen zaalhandbal Zebra voor belangrijke vergadering CLAY BARS! WEER LOS «roeen h,0eft maak m Sr^nS. zOTg,en-Ik b0n k sport Uitslagen van het juniorenvoetbal w,: f A //I M DONDERDAG U FEBRUARI 1971 v. v (Van onze sportredactie) KLOOSTERZANDE Goes was en is ongetwijfeld de grootste fa voriet voor het kampioenschap in de amateur derde klasse D. Maar wie de ranglijst bekijkt, ziet dat Hontenisse op dit moment op kop gaat met een kleine voorsprong op datzelfde Goes en debutant RCS. De supporters van Hontenisse kunnen het zelf nog nauwelijks ge loven, dat hun favorieten de leiding veroverden. Afgelopen zondag bewees het eerste elftal van Hontenisse echter, dat het wel degelijk tot een van de drie kanshebbers behoort. RCS werd in de laatste tien minuten op de knieën gebracht, nadat de Souburgers lange tijd met 1-0 voor hadden gestaan. Het mag dan een hoop mensen in Zeeuwsch-Vlaanderen verbazen, dat het team van Hontenisse goed draait, voorzitter Schelfhout is be slist niet verrast. Zelf heeft hij tot aan het begin van dit seizoen vier jaar lang als trainer-voorzitter het talent dat Hontenisse nu de juiste impuls voor het succes geeft, zien rijpen en hij heeft enorm veel ver trouwen in de nieuwe trainer Boeckhout, die Schelfihouts functie bij Hontenisse sinds enkele maan den vereenvoudigde. Hij is nu alleen voorzitter. Dat betekent echter niet, dat het voor hem veel gemakkelij ker is geworden, want Schelfhout steekt nog steeds veel tijd in „zijn" Hontenisse. Een verklaring voor het pLotseling goede draaien van het eerste elftal kan de praeses maar moeilijk geven. Schelfhout: „Het is moeilijk uit te leggen hoe dat nu zo opeens komt. Volgens mij is het een psychologische factor, die erg be langrijk is. Tijdens de oefenwed strijden voor dit seizoen speelden we leuk voetbal. Ik geloof, dat dat de spelers er van overtuigd heeft, dat het kan. Dat heeft de nieuwe trainer Ronny Boeckhout uitstekend aangevoeld. Hij heeft het steeds on der de aandacht van de jongens gehradht. Hij zei steeds dat Honte nisse helemaal niet minder was dan welke ploeg ook. Die mentale injec tie heeft volgens mij een hoop goed gedaan". Volgens voorzitter Schelf hout is het dus vooral een mentale kwestie, maar daarnaast is het een naakt feit, dat er heel wat verander de in het begin van dit seizoen. In de eerste plaats kwam Ronny Boeckhout vorig seizoen nog vas te keus in het eerste elftal van Axel als trainer. En ten tweede kregen de van de junioren overgekomen Frans van Meele, Jan van Kerckho- ven en Johan de Rijk een vaste plaats in de selectiegroep van Hon tenisse. Vorig seizoen hoorde dit tweetal er al min of meer bij het speelde zo nu en dan een halve wedstrijd in het eerste maar nu is het trio definitief opgenomen. Een gegeven, dat Hontenisse in een uit zonderlijke positie plaatst, want de club heeft nu een groep van 15 spelers, die allemaal bekwaam zijn om in het eerste te spelen. Een unieke situatie voor een derdeklas ser uit een toch betrekkelijk kleine gemeenschap als Kloosterzande. Be halve genoemd drietal bestaat de groep verder uit William Asselman, Ruud van Kerckhoven, Paul van Waterschoot, Kees de Frel, Eddy Boogaart, Paul Kouijzer, Piet van Waterschoot, Ferry van Kruijssen, Roger Rotier, Benny Pauwels, Ro nald Jansen en Jan Bogaert. Honte nisse heeft dus een kleine verjon gingskuur ondergaan, maar toch was het zondag de 34-jarige Ferry van Kruijssen, die de impuls gaf die uiteindelijk leidde tot de overwin ning. Hij was het die in de twee treffers die RCS velden, het belang rijkste aandeel had. Vain Kruijssen kwam ongeveer 20 minuten voor het einde in het veld en juist in de laatste tien minuten van het belang rijke duel sloeg Hontenisse toe. Schelfhout: „Ook het inzetten van Van Kruijssen heeft te maken met psychologie. Hij is nog altijd meer dan een voortreffelijk voetballer. Ie dereen in Zeeland, die wat met voetbal te maken heeft, kent bij voorbeeld een De Kraker van RCS, maar ook Van Kruijssen van Honte nisse. Een tegenstander zal altijd veel aandacht aan hem besteden. Voor ons eigen elftal is zijn aanwe zigheid een geweldige stimulans. Zondag is hij maar een paar maal aan de bal geweest, maar twee keer was het raak. Vooral omdat Van Kruijssen erbij is, krijgt ons elftal meer vertrouwen in zichzelf". Hontenisse zit nu dik in zijn spe lers. Schelfhout geeft toe, dat er bij de club ook periodes zijn geweest dat het bestuur dacht: waar moeten we ze vandaan halen? Maar voorlo pig heeft Hontenisse afgerekend met die problemen. Nu al staan er weer een paar jonge knapen te trappelen van ongeduld om opgenomen te worden in de selectiegroep. Wanneer zij worden toegelaten, ligt aan Ronny Boeckhout, de jonge trainer van Hontenisse. Een oefen- meester die zo uit het eerste team van Axel overstapte naar het trai nerschap. Het bestuur wist dus niets van zijn capaciteiten in die functie. Een gok? Schelfhout: „Tot op zekere hoogte. Ifc ben zelf de afgelopen vier jaar trainer geweest. Het ging wel aardig, maar klinkende resudta- ten kon ik toch niet bereiken. Aan het eind van het vorig seizoen heb ik gezegd: we moeten eens wat anders zoeken. Als het enigszins kan zouden we een jonge knaap moeten aantrekken met de moderne ideeën. We hebben met Boeckhout een avond gepraat en we waren het er al snel over eens, dat hij onze man was. Tot nu toe hebben we er uiter aard geen spijt van". De supportersschare uit Klooster zande houdt al rekening met promo tie en kampioenschap, maar voorzit ter Schelfhout spreekt zich niet zo positief uit: „Kijk, een goede klasse ring zit er nu dik in. Maar wie er kampioen gaat worden, weet ik niet. Als ik het nuchter en logisch be (Van onze handbahnedewerker) BREDA Na de verrassende ne derlaag van de heren van Dongen in de landelijke 2e klas zaalhandbal tegen het Bergen op Zoomse Fortu- na moet zondag Dongen aantreden TERNEUZEN De uitslagen van de KNVB, afdeling Zeeland A-junio- reneampetitie luiden: Groep A 1: Zeeland Sport A 1 - Axel A 1 20, Oostburg A 1 - Vlis- singen A 1 15, Vogelwaarde A 1 - Tern.Boys A 1 01, Wissenkerke A 1 - Middelburg A 1 afg., Arnemuiden A 1 - Zierikzee A 1 afg., HW A 1 - Steen A 1 41, Terneuzen A 1 - Goes A 1 11. Groep A 2: Nieuwland A 1 - Dom burg A 1 afg., Serooskerke A 1 - Meeuwen A 1 21, VCK A 1 - Veere A 1 afg., Zeelandia A 1 - Oostkapelle A 1 2—2. Groep A 3: Middelburg A 4 - Zee land Sport A 2 11, Zeelandia A 2 - Vlissingen A 3 afg. Groep A 4: Kapelle A 1 - 's Heer Arendskerke A 1 11, Hoedekens- kerke A 1 - Kloetimge A 1 afg., Krabbendijke A 1 - Kruiniingen A 1 afg., Volharding A 1 - Rilland-ia A 2 07 Wemeldinge A 1 - Robur A 1 5—l! Groep A 5: Apollo A 2 - Heinkens- zand A 1 afg., Bevelanders A 1 - Coirtgene A 1 3—2, Goes A 2 - Co- ljjnspl. Boys A 1 00, Nieuwdorp A 1 - Apollo A 1 30. Groep A 7: Oostburg A 2 - Aar denburg A 1 07. Groep A 8: Zaamslag A 1 - Hul- sterloo A 1 afg. B-junioren: Groep B 12: Ria BI- Tenn. Boys B 1 afg. Groep B 14: Corn Boys B 3 - Tern. Boys B 3 afg. Groep B 15: Tem. Boys B 2 - HW B 2 1—3. tegen Olympus Vlissingen. Dongen heeft aan een gelijk spel voldoende om de titel te grijpen. Toch zal koploper Dongen het niet cadeau krijgen. In VLissiingeai zegevierde kampé- oenskandidaat Dongen met slechts 1512. Ook voor zondag mag veel spanning verwacht worden. Waarbij voor Dongen het kampioenschap op het spel staat. Zegeviert Olympus dan zal Dongen een beslissingswed strijd moeten spelen tegen Fortuna. De ploeg uit Bergen op Zoom moet dan zondag wel zegevieren tegen het Tilburgse Volt. In de eerste klas afdeling West- Noord-Brabant kunnen de dames van Break Out uit Roosendaal reeds bij een gelijk spel tegen VCW uit Wagenberg de kampioensvlag hijsen. VCW staat onderaan de ranglijkst zonder een winstpunt, zodat Break Oud daarin wel zal slagen. Bij de heren in de eerste klas is het een nek aan nek race tussen Tachos uit Waalwijk en Boemerang Tilburg. Tachos moet zondag aantre den tegen het sterke Rapid dat op de vierde plaats staat. Wi Boeme rang d-e aansluiting met Taobos niet verliezen dan zal het zondag moeten zegevieren over Dongen 2 dat zich in de onderste gelederen bevindt. Landelijke 2e klas Dames: EBHV 13-26, Boemerang 13-16, Olympus 13-14, Volt 13-13, EW 13-11, Were Hi 13-11, Rapid 13-7, GSC 13-6. Heren: Dongen 13-24, Fortuna 12- 20, Internos 12-13, Were Di 13-13, GSC 13-11, Olympus 13-8, Volt 13-9, EBHV 13-3. West-Noord-Brabant Ie klas Dames: Break Out 13-22, Dongen 13-20, SOA 13-9, Taahios 13-15, Desk 13-14, Uilenspiegel 12-8, EBHV 2 13-4, VCW 12-0. Heren: Tachos 13-22, Boemerang 12-10, Desk 13-15, Rapid 13-14, Taxandria 12-12, Dongen 2 12-8, Blauw Wit 13-8, EBHV 12-1. schouw hebben RCS en Goes even veel kans als wij. Hadden we van RCS verloren dan was het gedaan met ons. Maar win je bij RCS thuis, dan hoef je volgens mij nergens bang voor te zijn. Al hebben we nog een zwaar programma voor de boeg. Naar Breskens, Goes en Zeeland Sport moeten we nog toe, terwijl de derby's tegen Vogelwaarde en HW thuis voor de boeg staan. Dus er is eigenlijk nog niets van te zeggen". Wordt er rondom Hontenisse door sportverenigingen nogal eens zwaar gemopperd op de gemeente, praeses Schelfhout zal dat waarschijnlijk nooit doen op zijn gemeentebestuur. Al wordt er op dit moment „gedok terd" aan het contract dat zijn cluh heeft met de gemeente, voor het gebruik van de accommodatie Is Schelfhout vol vertrouwen dat Hon tenisse er niet slechter op zal wor den. Hij zegt: „We krijgen veel mede werking. Deze week is de gemeente begonnen met de aanleg van een derde veld, terwijl er in de toe komst nog een vierde terrein zal komen. Verder bestaan er plannen voor de bouw van een clubhuis. De tekening en de verdere troep is op dit moment bij het gemeentebestuur. We hopen dat de plannen tijdens de volgende gemeenteraadsvergadering behandeld zullen worden. En van het college van b. en w. hebben wij de indruk gekregen, dat men er zeker niet onwelwillend tegenover staat". Hontenisse blijkt een vereni ging zonder al te grote zorgen. In Zeeland een unicum. ROB VAN DEURSEN (Van onze sportredactie) TERNEUZEN Het bestuur van de voetbalvereniging Ter- neuzen heeft trainer Arie Stee houwer van zijn verplichtingen ontheven. Er waren de laatste weken wat problemen gerezen rond de opstelling van het eerste elftal van de Zeeuwsch-Vlaamse tweedeklasser. Die zaken liepen zo hoog op, dat het bestuur be sloot Steehouwer te ontslaan. De vereniging heeft voor de ko mende maanden nog geen ver vanger voor Steehouwer (in het dagelijks leven beheerder van de sporthal in Terneuzen) dit on danks het feit dat het eerste team in degradatiegevaar verkeert. Steehouwer was aan zijn derde seizoen bij Terneuzen bezig. Voorzitter Schelfhout: mentale injectie heeft een hoop goed gedaan. (Van onze sportmedewerker) ST.-JANSTEEN Theo Verschueren, de profrenner uit St.-Jansteen, die reeds vijf maai Belgisch kampioen achter de derny-motoren Werd, en twee maal de titel veroverde in het Europese kampioenschap achter der- ny's, is geen man van veel woorden. Hij blijft rustig bij al deze titels, en zegt: b(j elke wedstrijd moet hard gefietst worden voor de overwinning. Theo Verschueren: „Voor mij is dit het beste seizoen in mijn profcarriève. In de voorgaande jaren heb ik steeds veel te genslag gehad. Ik heb nu toch twee titels, het Belgische en het Europese kampioenschap achter derny's. Bij de Europese stayerskampioenschappen in Dordtmund werd ik, nadat ik gewonnen had, gediskwalificeerd. Deze diskwalificatie is me zeer zwaar gevallen. Ik reed deze wedstrijd ontzet tend goed. Als je als eerste over de streep komt, en wordt afgeroepen als overwinnaar, terwijl twee minuten laten door de luidsprekers klinkt dat Rudolph Europees kampioen is geworden, dan gaat er op zo'n moment heel wat in je om". Aan Verschueren zal alsnog de titel van Europees kampioen verleend worden. (Zie De Stem van gisteren). Verschueren hierover: „Ik zou graag hebben dat deze trui dan zaterdag aanstaande tijdens de Grote Prijs Geor ge Ronse achter zware motoren in het sportpaleis te Antwerpen zou wor den uitgereikt Maar zover is het nog niet. Wat die wedstrijd aangaat ben ik er zeker van dat er strengere maatregelen zullen worden genomen. Ik heb zelf met de Belgische wielerbond gesproken, en gezegd: als er zich onregelmatighe den voordoen, ongeacht of het nu door mijn of een andere gangmaker is, stap ik direct af, en zal ik nooit meer wedstrijden achter grote motoren betwisten, want bij zulke snelheden van 70 tot 75 kilometer per uur is dit levensgevaarlijk". Met z(jn Europese titeL achter dernymotoren is Verschueren dik tevre den. „Jammer, dat Peter Post er niet bij was", vindt Theo. „Dat ik in dit Europees kampioenschap de meeste kans had, daar was iedereen wel van overutigd, maar ik ben aan de start gekomen met de bedoeling zoveel mo gelijk records te verbeteren ,en daar ben ik in geslaagd. Om in goede con ditie te blijven train ik elke dag verschillende uren. Soms op de weg, maar meestal in het sportpaleis, de ene dag achter zware motoren, dan weer ach ter de derny. Op negentien februari start ik in de Zesdaagse van Antwer pen, met als ploegmaten Sigi Rens en Walter Godefroot. Als ik zo blijf rij den heeft onze ploeg toch wel een goede kans op de eindzege. Al deze drie renners kunnen goed weg achter derny", stelt Verschueren. „En aangezien er elke dag drie dernyraces van twintig kilometer zijn, is deze ploeg een beetje in het voordeel. In onze ploeg daarentegen is Walter Godefroot een echte wegrenner, het is bovendien zijn eerste zesdaagse in dit seizoen. In het begin van zo'n zesdaagse gaat het hij alle renners een beetje moeilijk, maar na verloop van enkele dagen komen ze los. Het zal voor mij dan ook moeilijk zijn na enkele dagen een of meer ronden voorsprong te nemen in de dernyreeksen. Ook deze reeksen van twintig kilometer zijn voor mij een handicap, ik heb ze liever over een uur. Na de Zesdaagse van Antwerpen rijd ik als laatste de Zesdaagse van Groningen. Voor deze zes dagen ben ik gekoppeld aan Gilmore. Vervolgens neem ik vier weken vakantie en ga me dan voor bereiden op het aanstaande wegseizoen. Als ik in goede conditie ben zal ik waarschijnlijk de Ronde van België rijden en vervolgens Parijs-Roubaix. Verder nog een aantal criteriums in Nederland en België. Rond half juli stop ik op de weg om me volledig voor te bereiden op de aanstaande we reldkampioenschappen achter zware motoren. Met dien verstande dat de reglementen strenger zullen worden nageleefd". Met zijn supportersclub is Verschueren zeer ingenomen. „We zullen dan ook proberen samen met de plaatselijke wielerclub enkele wedstrijden voor beroepsrenners te organiseren. Met natuurlijk een wedstrijd er bij achter dernymotoren. Zo'n supportersclub betekent echt veel voor een ren ner als ik", zegt Theo. „Als je dan als overwinnaar je ereronde over de piste rijdt, en je ziet dan allemaal die petjes met Theo Verschueren erop, ja dan gaat er toch echt wel iets in je om". (ADVERTENTIE) (Van onze korfbalmedewerker) TERNEUZEN In de eerste klas A van de Zeeuwse micro-korfbal competitie wordt zaterdag al de laatste wedstrijd gespeeld. Animo II treedt aan tegen Ondo I en dat is toch nog een belangrijke wedstrijd. Animo H staat op de laatste plaats en kan deze alleen nog verlaten indien het wint. Zelfs hij een geiijk- ADVERTENTIE) spel is het ai gedegradeerd. Bij Winst komt het op gelijke hoogte met Ondo, dat echter wel een beter doelgemiddelde heeft. Voorlopig is de toekomst van Animo H somber. In 1B staait er voor Tjoba II wei nig meer op het spel. Met het kam pioenschap reeds op aak kan er niets meer gebeuren. Meer belang is er voor Swift III bij de wedstrijd tegen Tjoba II. Het staat er iets beter voor dan Blauw Wit, maar bij verlies komt het precies gelijk op de laatste plaats. In 2A kan Storm vogels I' die eerste plaats weer voor zich opeisen. Indien het de ene wed strijd die het nog achterligt op Se- olto wint staat het weer één punt voor. Animo III zal zich niet zomaar laten overwinnen. Voor Stormvogels is het dus zaak zo snel mogelijk afstond te nemen, wil het niet plot seling verrast worden. In 2B kon er ma deze competitiedat heel wat op gelost zijn. Zuidwesters II krijgt het tegen Tjoba III erg zwaar. Indien het nog mee wil tellen moet het winmen, maar dat zit er waarschijn lijk niet in. T.O.P. heeft een wissel vallige competitie achter de rug. Ook hier moeten de Amemuidema- ren winnen om nog mee te kunnen doen voor de titel. In 3B heeft olympia een grote steak laten vallen de vorige week. Waarschijnlijk is het toen wat te gemakkelijk opgeno men. Nu zal dat zeker niet het geval zijn tegen Swift V, waarvoor het er somber uitziet, want Olympia zal zeker willen laten zien dat de ne derlaag vain vorige week een vergis sing was. Seoilto II zal niet achter blijven bij Olympia, want wie nu een misstap maakt, kan de titel wel afschrijven. T.O.P. II is tot nu toe echter de zwakste van het viertal gebleken zodat eern ruime overwin ning voor Seolto er wel inzit. Bij de junioren zal in IA Animo I wellicht de titel pakken. Tegen Stormvogels H kunnen alleen zenuwen een over winning tegen houden. Het moet echter al gek gaan wil Animo zelfs nog geen gelijkspel behalen. Ook dan is het kampioen. Een hele ver rassing, want algemeen werden Stormvogels 1 en Swift 1 als moge lijke kanshebbers getipt. In 1B kan er van alles gebeuren. De kampioen kan nog op zich laten wachten. Het zit erin dat bij bekend wordt. Het hangt helemaal van de uitslagen af. Blauw Wit speelt tegen Togo en dat moet normaal een overwinning kun nen opleveren. Tjoba I stuit op Vol harding, wat meer problemen kon opleveren. In dit geval blijft Tjoba de beste papieren behouden. (Van onze sportmedewerker) TERNEUZEN De uitslagen in de zaallhandbalcompetitie afdeling Zeeland. Dames le klas: Zeeland Sport 1 Olympus 2 175. Hontenisse - Wal cheren 2 619. Dames 3e klas: Delta Sport 2 - Schelde Sport 411. Da- mesjumtoren le kilas: GSC 1 - Wal cheren 1 134. Damesjumdoren 2« klas: Olympus 2 - EMM 1 49. Da- mesjumiioren 3e kiLas: EMM 2 - DHC 613. Hontenisse - GSC 3 10—0. Meisjesaspiraniten le kilas: Marattai 1 - Fortuna 1 84, GSC - Walcheren 1 320. Meisjesaspiranten 2e klas: Zeeland Sport 2 - Marathon 2 7—6, Meisjesaspiranten 3e klas: EMM 2 - Olympus 3 48, Fortuna 2 - Zeeland Sport 3 39. Meisjesaidspiraniten 4e klas: Schelde Sport - Siliuiisikil 4—3, Hontenisse 2 - Hontenisse 1 4—12, Meisjespupil'len le klas: Marathon 1 - GSC 60, Fortuna 1 - Zeeland Sport 34. Meisjespupil'len 3e klas: Olympus 2 - Walcheren 4 014, For tuna 2 - Marathon 3 02. Heren le klas: Volharding 1 - Fortuma 2 10-6, Walcheren 1 - Olympius 2 47. Heren 2e klas: Walcheren 2 - Olympus 3 16 7, Fortuna 3 - EMM 2 1712, Sios - GSC 3 117. Heren 3 e klas: Olym pus 5 - Walcheren 3 820, Marathon 2 - Olympus 4 108. Heren junioren le klas: Olympus 1 - Marathon 1 13 8, Heren junioren 2e Mas: Mara thon 2 - EMM 2 10—19, GSC 2 - Walcheren 1314. Jongensaspiran- ten: Olympus - GSC 1311, For tuna 1 - Marathon 265. (Van onze gymnastiekmedewerker) Tijdens de jaarvergadering van de Zeeuws Brabantse Turnkring, die op zaterdag 13 februari in het gemeen schapshuis „De Vroone" te Kapelle wordt gehouden, zullen enkele be langrijke beslissingen moeten wor den genomen. Allereerst diient voorzien te wor den in de reeds enige tijd bestaande vacature vam krkngvoorzitter. Voor deze functie is door de gymnastiek vereniging V.Z.O.S. uit Yerseke de heer A. Kinol uit Vlissingen kandi daat gesteld. Daarnaast heeft de kringsecretaris de heer J. Hienderikx zich niet herkiesbaar 'gesteld heeft ook de krmgpeininiiingmeeste- resse mevrouw L. Zuiidwegt-Scta- wenaor. die wens te kennen gegevei tussentijds te willen afreden. Voor beide laatste functies zijn volg« de agenda nog geen kandidaten ge meld. Aangezien het aantrekken van een administratieve kracht volgens bol kringbestuur zonder meer een nood zaak is geworden, stelt het kringbe- stuur de vergadering voor hiert® over te gaan. Tot dekking van bo hiervoor benodigde bedrag ww® een verplichte bijdrage per verew- ginigslid gevraagd. Verder zal bet dan nodig zijn een typemachine, e® I stencilmachine en een adresseen®' I chine aam te schaffen. Uit het bij de agenda gevoeg® jaarverslag over 1970 blijkt dat.Pf 1 januari '71 48 vereniigingien bij Zebra zijn aangesloten ein dat bet ledental op ca. 11.000 kan worde1 gesteld. Een vooruitgang ten te van het vorige j aar van 700. AXEL St. Aloysius 1 ontvangt zaterdag in eigen huis het sterke Victory '55 uit Volendam. Om d-e promotiekansen te behouden zal een grote krachtsinspanning nodig zijn om dit team te verslaan. Winst bete kent namelijk dat de derde plaats haalbaar blijft, al dient te worden afgewacht wat Phoenix 1 zal doen tegen Wilskracht in Utrecht. De kansen van de Zeeuwscli-Vla mingen Liggen nog geheel in eigen hand. Tempo Team 2 ontvangt het nog zonder verliespuniten opererend TSF 1 en kan bij winst de Leiding overnemen. St. Aloysius 2 is deze week vrij. Tilburg 2 gaat in de overgangsklas TSF 3 verslaan ter wijl Wilskracht 2 het derde team van de Treffers op de laatste plaats zal weten te houden. - Aan de kop van de ranglijst zal de eerste klas afdeling ^eezrL waarschijnlijk geen wijziging k01?,» want zowel Wilno 1, St. Aloy 3, 1 zullen met winst uit de bus men. MZ 2 hoopt uit de ontmee®" tegen het Oostburgse ONA 1 l L minste een punt over te houden, j de tweede klas ontvangt B. Sj®® het middelburgse MZ 3. Winst vw de thuisclub ligt in het Goes 1 gaat B. Smash 3 Leider MZ 5 zal het in de klas niet te moeilijk krijgen Croon 1 terwijl in de kamp groep vierde klas zowel Does St. Aloy 5 omgeslagen zullen blij tegen respectievelijk B, Smash a Goes 4. verschik- DONDERDAG 11 FEBRUAR GOTHENBURG (ANP) om het wereldkampioensc en zondag in het Nya Ulli vermeldt 34 rijders uit 14 Frankrijk: Richard Tourne Nederland: Ard Schenk, Kees Verkerk. Reserve: Ft' Italië: Giancarlo Gloder e Japan: Osamu Naito en Shi Canada: Robert Hodges ei Noorwegen: Dag Fornaes Thomassen en Willy Olsen Zwitserland: Franz Krienbi Groot Brittannië: David H Rusland: Aleksander Tsjek Zweden: Goeran Claeson, Johansson. Reserve: Matts Verenigde Staten: Dan Ca West-Duitsland: Gerhard Erhard Keiler. Oostenrijk: Ottmar Braunec Eigel. Henk Pelikaan versterkte zijn Hemmes (foto). TOKIO (ANP) De internatl bekendgemaakt voor de Olympisch is wa het volgende systeem tot de n ujd van de vijf beste prestaties in 1 comde voor de 100 en 200 meter; 7,5 seconden voor de 800 en 1500 met 0 mg staan de wereldrecords daaiji Heren: 100 m vrije slag 55,0 - 51, So6 4'20'4 4-02-6: 1500 vrije sl i 200 m rugslag 2.13,2 - 2.06,1; 9 ii°2 5g 2-33-4 - 2-23-5; 100 m vl 2 05'°; 200 m wisselslag 2.17, Dames: 100 m vrije slag 1.03,2 - 5 rin* Sla? f'47'0 4-24-3; 800 m vJ 9nn '0' 200 rugslag 2.31,0 - ~!r. ,m Schoolslag 2.51,6 - 2.38,5; 1( vlinderslag 2.26,8 - 2.19,3; 200 m w' a.30,8 - 5.04,7. MtALVU BEACH (AP) - CasshJ de pers, dat zij d riiaii- t to^tetdrt; door te schrijve I» Prazier een kaïns krijgt heul Clav6™ an' "Hl0 schrijvers" roej liüb», ""meten aain geheugenverliel dm*,J P J toaart ga ik niets ar onf doem dan hun geheugen wa b£& ï.k, schrÜf nog enkel aozijden boksgeschiedenis en da slnwl011 -Se de Bretoen V0OT 200 jaa Fmïfi ?llge toamier waarop Jo W® toy kan kloppen is door ee -en an""! Maar zal de snelst n allerbeste zwaargewicht ter we Z, J®'01 slaan". Clay is than ^Mider dan ooit. Hij weegt 10 i meer dan Eió ooit m d IÉÉMMHMLisaBwtfiBB

de Stem | 1971 | | pagina 14