Vergroting kanaaihavens w mi Sportfeesten bij 40 jaar „De Schelde" Landb< in Zeel; tegen ii PLANNEN IN STUDIE VOOR ZWAAIKOM BIJ ZEVENAARHAVEN Forumavond PvdA - D '66 Hengst Eclatant gerehabiliteerd op keuring in Utrecht 1 VISSERIJ- OVERZICHT Zeeu wsch-Vla amse schuttersbond had succesvol jaar stad 1 streek I■HHHi A'\\ V. J eugcldrumband Hoek bedankt inwoners Meldingen voor Hulpcentrum Z.-Vlaancleren examens Toneel Hoek treeclt op in be j aardencentra T. 2000 TREKT VERTROUWEN IN TERNEUZENSE WETHOUDERS IN TWIJFEL Gewonde en twee auto's total-loss bij botsing Pompen gestolen bij inbraken X Vrouwenbond Biervliet viert eerste lustrum EERSTE NUMMER „EENHOORN" VERSCHENEN Zaamslag Beroepingen Ossenisse ongel commentaar* Persvrijheid markten DINSDAG 9 FEBRUARI 1971 Siuue. tt I C" VA v r 'J #«c. V k. fïOöi (Van onze correspondent) HOEK Jeugddrumband „De Roffelaars" heeft de inwoners van Hoek bedankt voor hun bijdrage aan ■het uniformenfonds. De drumband was voor deze gelegenheid voor het eerst gekleed in compleet tenue, dat -bestaat uit een oranje cape, groene rok, witte laarzen en witte kolbank. Na een uitgebreide rondgang door oud-Hoek werd de stoet ontbonden. Zaterdagmiddag zullen de bewoners van de nieuwbouwwijken in Hoek op een optreden van de drumband kunnen rekenen. (Van een onzer verslaggvers) TERNEUZEN In de maand ja nuari van dit jaar heeft het Hulp centrum Zeeuwsch-Vlaanderen 114 meldingen binnengekregen. Van die meldingen betroffen er 25 een aan- .rijding. E r werd 16 maal assistentie van de politie verzocht en acht mel dingen van inbraken-diefstal werden gedaan. In januari werd tweemaal geassisteerd bij aanvaringen en voor ■de gladheidsbestrijding werd drie maal de assistentie van de hulp dienst ingeroepen. (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN De gemeente- raadsfracties van de Partij van de Arbeid en D'66 organiseren momen teel voor 17 maart een openbare discussieavond met als thema „In dustrialisatie welzijn'. De bijeen komst wordt gehouden in de foyer van het Terneuzense Zuidlandtliea- ter. Ter inleiding van de discussie zul len drie films gedraaid worden, t.w. „In het land van de dwazen", een produktie van de KRO, „Waar de zee het land ontmoet", een produk tie die is gemaakt in opdracht van het provinciaal bestuur van Zeeland en „In de ban van het gebeuren", een film gemaakt in opdracht van het Nederlands Hervormde Kerk centrum in Zeeland. De maker van de KRO-documentaire, de heer A. Truyman, heeft toegezegd op de fo rumavond aanwezig te zullen zijn. AMSTERDAM Geslaagd voor doctoraal examen biologie aan de vrije universiteit, C. J. Nagelkerke te Heinkenszand (cum laude). UTRECHT Geslaagd voor kan didaatsexamen geschiedenis aan de rijksuniversiteit mej. H. Dekker te Middelburg en voor kandidaatsexa men rechtsgeleerdheid R. Vleugel te Goes. (Van een onzer verslaggevers) UTRECHT Onder het oog van prins Bemhard zijn de laatste keu ringen verricht van Nederlands grootste hcngstenkeuring van de Ver eniging Warmbloedparden Stamboek in de nieuwe veemarkt die tiendui zend bezoekers heeft getrokken. Het meest belangrijke besluit van de jury betrof het goedkeuren van de achtjarige vos-bles Eclatant van de stal Hogendoom die voor drie jaar werd goedgekeurd voor het dekken van merries. Dit besluit was vooral voor de fokker een waardige beloning en voor de hengst die steeds met enige twijfel werd beoordeeld hoewel de afstammers van deze uit Duitsland afkomstige vos-bles tijdens de laatst gehouden proeven uitstekend voor de dag waren gekomen. In totaal hebben ruim honderd fokkers ongeveer vijfhonderd fok- hengsten aan de jury voorgeleid. Velen waren geroepen, maar weini gen uitverkoren, want o.a. van de 170 driejarige hengsten die zaterdag gekeurd werden, werden slechts vij fentwintig voor de tweede keuring teruggeroepen. Van de veilingpaar- den kwamen slechts 72 voor een herkeuring in aanmerking. Ook van deze vielen talrijke af, maar de 72 konden wel per veiling verschij nen. Deze veiling is evenals de totale paardendagen een enorm suc ces geworden. De gemiddelde prij zen bedroegen ruim vierduizend gulden. Naast de WPN-paarden verschenen er ook Appaloosa's, IJslanders en New Forestpony's in de ring. De stal H. van de Rakt uit Nistelrode zorg de bij de New Forests voor sensa tie. De kampioen Fircey Lodge Gol den Wonder als de reserve-kampi oen Floki kwamen uit deze stal. De voornaamste uitslagen: Afdeling tuigpaarden: 1 premie: jonge Origon A. J. Dirkx: driejarige rijpaarden: Enfant du Normandie van de combinatie H. de Luggen- horst uit Linstvelde en A. van de Geer uit Kamperveen. Vierjarige rijpaarden: L. Important van firma Kenholt - Leerink uit Geesteren. Zadelrubriek achtjarige en ouder: 1 hengst Amor van de hengstenassoci- atie de Toekomst uit Vosseveld. Vijf- tot zevenjarigen: hengst Hurri- cani van H. van Tuyl uit Gameren; vier jaar. hengst Icarus van F. Th. Koeman uit Huissen. (Van onze correspondent' HOEK Toneelvereniging „De Koepel" uit Hoek zal met het to neelstuk „Kleren maken de man'' een tournee maken langs diverse bejaardencentra in Zeeland. De ver eniging heeft voor leden en dona teurs dit toneelstuk al voor het voetlicht gebracht. De regie van het stuk berust bij de heer H. Toet. (Van onze correspondent) TERNEUZEN De heer H. de Vriend, raadslid voor de partij T 2000 in de Terneuzense raad, heeft gisteren een brief aan het college van burgemeester en wethouders ge zonden, waarin hij het volgende on der de aandacht brengt: „Gedeputeerde Staten van Zee land hebben volgens een tot nu toe nog niet toegepaste procedure u ver trouwelijk het voorontwerp streek plan Oost-Zeeuwsch-Vlaanderen toe gezonden, met de mededeling dat op 26 februari a.s. met u geheim over leg wordt gepleegd. Voor iedereen die geen „vreemdeling is in het Jeruzalem" van groot Terneuzen, is het genoegzaam bekend dat het col lege van wethouders bij een groot aantal raadsleden niet het minste vertrouwen geniet. Opdat Gedepu teerde Staten van Zeeland echter duidelijk weten zullen, hoe het wel zijn, de welvaart en het aanzien van Terneuzen alle 32.000 inwoners aan het hart gaat, verzoek ik u in de eerstvolgende openbare raadsverga dering voor de 26 februari a.s. alle raadsleden de gelegenheid te geven hun zienswijze over streekplan Oost-Zeeuwsch-Vlaanderen te ge ven". (Van onze correspondent) TERNEUZEN Op de zee- en inlaagdijk van de Nieuw-Neuzenpol- der had een aanrijding plaats tussen twee personenauto's, waarbij de be stuurder van één der wagens met een vrij ernstige verwonding aan zijn knie in bet ziekenhuis terecht kwam. De beide auto's werden to taal vernield. E.R. uit Sliedrecht reed in de richting van de Braakman, J.C.H, uit Ruisbroek (B) kwam hem tege moet. Toen de auto's elkaar op on geveer twintig meter waren gena derd, reed de Belg plotseling naar links, waardoor de auto's frontaal botsten. Bij de Zevenaarhaven is een be gin gemaakt met de bouw van een tweede terminal (havenloods) naast het eerste gbouw dat nog niet zo lang geleden in gebruik werd geno men, maar inmiddels alweer te klein is gebleken voor de opslag van voornamelijk papier, en andere houtprodukten uit Scandinavië. (Van onze correspondent) TERNEUZEN Maandagmorgen ontving de gemeentepolitie te Ter neuzen aangifte van twee inbraken, die vermoedelijk tijdens het wee keinde hebben plaatsgevonden. Uit een bouwkeet aan de van Heetvel- destraat te Zaamslag werd materi aal, o.a. een perspomp, ontvreemd. Van een nissenhut aan de Paarden- dijk (de Griete) werd het slot van de deur verbroken. Hier wordt een waterpomp vermist (Van onze correspondent) BRESKENS Nu we een belang rijk gedeelte van de winter achter de rug hebben, is het mogelijk om een overzicht te krijgen van de situatie die in en om de Zeeuwse visserijhavens heerst. Was enkele tientallen jaren gele den de winter voor de toenmalige vissers nog een kruis, thans met de moderne kotters en de verbeterde vismethoden speelt de winter in mindere mate een rol. Voor de kleinere kotters blijft al tijd nog een vraag welke vorm van visserij uitgeoefend zal worden. De garnaal alat zich op dit moment met zien. Gelukkig is de gul (jonge ka beljauw) meestal wel aanwezig die als verjager van de garnaal zich laat vangen door die vissers die aan het garnalenvissen een hoofdbestaan hebben. Deze vervangende visserij verloopt al enkele maanden geheel naar wens De enkele scheepjes die ondanks alles toch nog garnalen blijven vis sen, ontmoeten een zeer schrale winter en kunnen dankzij de zeer hoge prijzen maar net aan de gang blijven. De hoofdgroep, dat zijn de viskotters die tong en schol als voornaamste vissoort aanvoeren, hebben als het weer het even toelaat geen reden tot klagen. Goede vangsten en evenredige prij zen. Wél gingen heel wat visdagen verloren vanwege het onbestendige weer. De afgelopen week kon pas dins dag begonnen worden terwijl na één etmaal vissen op de sterkste sche pen na, alles weer binnen lag. Toch was er nog een redelijke aanvoer van rondvis: gul, wijting en kabel jauw. De zeer goede resultaten kwa men weer van de grote kotters die het ruwe weer hadden kunnen trot seren en vrijdag met zeer redelijke vangsten aan de markt lagen. (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN Op hel ogen blik is overleg gaande lussen het havenschap Terneuzen, rijkswaterstaat en het bedrijfs leven over de verwezenlijking van plannen, die moeten voor zien in een ruimere aeeommo- datie van de kanaalhavens aan de oostzijde van het kanaal Oent-Terneuzen. Rijkswaterstaat heeft in opdracht van liet havenschap twee plannen ontworpen, het ene voor een zwaai- kom ten noorden van de Zevenaar haven en het andere waarin de zwaaikom gesitueerd is ten zuiden van de Zevenaarhaven. Deze zwaaikom, eigenlijk een zee haven in de vorm van een driehoek, zou toegankelijk moeten zijn voor schepen tot 70.000 ton (deadweight). Wanneer dit jaar begonnen kan worden met de uitvoering van de plannen kan de nieuwe door Ter neuzen zo begeerde haven- en in- dustrieaccommodatie binnen vijf jaar in gebruik worden genomen. Het ontwerp van rijkswaterstaat is grotendeels gebaseerd op het „plan Snijders". Het houdt in dat de Zevenaarhaven (nu 450 meter lang) verlengd zal worden tot 810 meter. De haven zal uitgediept worden tot 10 meter onder het kanaalpeil. Ook de zuidelijke kanaalhaven (nu 250 meter lang) zal aanzienlijk verlengd worden en wel tot 430 meter. De zwaaikom krijgt aan de noord zijde een loskade. Het ligt in de bedoeling ook de vergrote Zevenaar haven aan de Oostzijde van het dok te voorzien van loskaden. Bij het uitwerken van het zwaaikom-plan wordt rekening gehouden met de mogelijkheid to.t afmeren van sche pen met een lengte van 250 meter. De diepte van de zwaaikom be draagt 13,50 meter beneden het ka naalpeil. Het hangt van de financiële moge lijkheden van het havenschap Ter neuzen af welke voorzieningen aan de zwaaikom en de vergrote Zeve naarhaven en zuidelijke kanaalhaven gerealiseerd kunnen worden. Ook spelen aard en omvang van de te verrichten havenactiviteiten een be langrijke rol bij de beoordeling van uitrusting van de havens: b.v. welke kademuren moeten gebouwd wor den, welk type kranen zullen opge steld worden en welke bedrijven van de vergrote havencapaciteit ge bruik maken. Het zijn allemaal vra gen die nog onderw-erp van studie uitmaken bij rijkswaterstaat, het ha venschap en het bedrijfsleven. Naast een plan waarbij de zwaai kom tussen de zuidelijke kanaalha- v-en en de Zevenaarhaven is gepro jecteerd (zie tekening) is er een alternatief ontwerp dat voorziet in de aanleg van een zwaaikom tussen de Zevenaarhaven en de brug over het kanaal bij Sluiskil. Ook is er gedacht aan een gro-te zwaaikom ten noorden van de Zevenaarhaven en een kleinere zwaaikom ten zuiden van deze haven. Maar gezien de kosten van een dergelijke extra zwaaikom (geraamd op een miljoen gulden) acht men bij rijkswaterstaat dit een nauwelijks haalbare zaak. k. V, Ij t; N' Ij L'> N», t. Deze schets toont de situering van de nieuwe zeehaven (zwaaikom) tussen de zuidelijke kanaalhaven en de Zevenaarhaven in Terneuzen. In de zwaaikom kunnen schepen tot 70,000 ton afmeren. Zowel de zuidelijke kanaalhaven als de Zevenaarhaven worden aanzienlijk vergroot. De zuide lijke kanaalhaven met 180 meter en de Zevenaarhaven met 360 meter. (Van onze correspondent) TERNEUZEN De Terneuzense zwem- en poloclub „De Schelde" viert dit jaar, om precies te zijn op zaterdag 5 juni, zijn veertigjarig bestaan. Sportevenementen op zaterdag 27 februari in de Terneuzense sporthal zuilen een „ouverture" voor de 5e juni vormen. Tijdens een persconferentie in „De Vijverhof' te Terneuzen, zeiden de heren P. Klaren en Ad. Roelse, res pectievelijk voorzitter van de DOW- voetbalvereniging en aanvoerder van het eerste team van DOW's zaalvoet bal, dat op 27 februari een wedstrijd zal worden gespeeld tegen de „kop loper" van dit seizoen voor de zaal voetbal, het team van Van der Poel te Terneuzen. Van der Poel werd slechts twee keer tijdens deze com petitie verslagen en wel door DOW, zodat de komende wedstrijden ais een revanche worden beschouwd. Dezelfde middag zal de judoschool van de heer De Moor uit Axel, even eens in de sporthal te Terneuzen, een (Van onze correspondent) AXEL Tijdens de algemene vergadering van de Zeeuwsch- Vlaamse schuttersbond in café Ver- helst te Axel, waarop alle aangeslo ten partijen aanwezig waren, memo reerde voorzitter J. Bruggeman dat 1970 voor Zeeuwsch-Vlaanderen een succesvol jaar is geweest, omdat de drie provinciale titels (24-tal, 4-tal en persoonlijke titel) door Zeeuwsch-Vlaanderen werden vero verd. Na de gebruikelijke jaarverslagen en notulen werden de heren N. Goossen te Kloosterzande herkozen en M. de Cock te Zuiddorpe geko zen. Op 15 mei worden te Hulst, Koewacht en Westdorpe de voor wedstrijden voor de viertallenkam- pioenschappen gehouden. De finale heeft plaats op 6 juni te Axel. Verder werden nog enkele data vastgesteld van belangrijke wed strijden. Op 5 juni wordt een grote schieting te Zuiddorpe gehouden ter gelegenheid van het 40-jarig bestaan van de handboogmaatschappij. Op 20 juni wordt te Rijssel het Europe se landentoernooi gehouden en op 10 juli viert de schuttersmaatschappij St.-Jansteen het 90-jarig bestaan met een groot schuttersfeest. Op 17 juli te Ovezande en op 31 juli te Kloosterzande bekampen Zeeuwsch- Vlaanderen en Zuid-Beveland el kaar. Op 31 juli is ook de dag van de Zeeuwse schuttersj eugd. Op 8 augustus heeft te Knokke (B) het Europese jeugdtoemooi plaats. (Van een onzer verslaggevers) BIERVLIET Donderdagavond viert de plaatselijke vrouwenbond het vijfjarig bestaan van de afdeling. Tijdens een feestavond in zaal Bracke waarvan het programma voor de le den een verrasing is, zal o.a. aalmoe zenier Sterkens uit Breda het woord voeren. Voor deze feestavond is ook pastoor Zander, thans werkzaam in Etten-Leur, uitgenodigd. Pastoor Zander was de eerste geestelijk advi seur van de afdeling. (Van onze correspondent) OOSTBURG In Oostburg is het eerste nummer van het maandblad „Eenhoorn" verschenen, een uitgave van uitgeverij-drukkerij W. J. Pie- ters te Oostburg. Het is een streek blad en bevat tal van informaties, zowel op sociaal-economisch, oud heidkundig als op gemeentelijk ge bied. In het blad is veel plaatsruim te beschikbaar voor adverteerders uit Oostburg en omgeving. demonstratie geven tussen leerlingen uit Axel en Terneuzen. Het wed strijdmotief zal daarbij niet ontbre ken. De Terneuzense wielerfans, o.m. de heer Gijs Veerman, zullen voor zeer aantrekkelijke wedstrijden op rollen zorgen. De heer P. de Vos (sportcom- missie Zeeuwsch-Vlaamse Wielerver eniging), zei dat hij van de sponsor ADZ te St.-Jansteen de zekerheid had gekregen dat E. Lefeber (Sluis kil), J. de Vos (Zaamslag), A. van Grinsven (Aardenburg), Dirk Ar- doom (Hulst), Peter Vonck (St.-Jan- steen), Guido Paridaan (Sluis), 1. Hinneman (IJzendijke), Lucien de Clerck uit Aardenburg en kampioen van Zeeland op rollen, van de partij zullen zijn. Verder zijn er de dames Heieen Boeye (Groede) en Bella Ha mers uit Westdorpe. Diezelfde avond zijn er A-wedstrij den in het overdekte zwembad „De Honte', zo deelde de voorzitter van „De Schelde", Theo Acke, mede. De grote klap komt eerst op zater dag 5 juni. Dan wordt in het open zwembad een vijflandenwedstrijd ge houden. waaraan wordt deelgenomen door een Duitse, Engelse, Franse, Belgische en Terneuzense ploeg. Het buitenland toont nu al veel belang stelling, want niet minder dan negen Duitse ploegen, o.m. Berlijn en Ham burg, hebben al gereageerd. Ook de traditionele kreekrace, die dit jaar op 22 augustus wordt gehouden, zal internationaal zijn. Men verwacht dan hoofdzakelijk Belgische zwem mers kanaalzone Voorwaarts Ij)e postduivenhou- dersvereniging de. Voorwaarts Zaamslag-veer heeit weer een v?Me' dig dagelijks bestuur. Tot voorzitter werd benoemd de heer H. de Feijter te Axel. De functie van secretaris is in handen van de heer C. Bareman. Beide vacatures waren tijdens de laatste ledenvergadering ontstaan. Penningmeester van de verenigd blijft de heer J- Leenhouts. ZLM Woensdagmiddag 10 *e" bruari houdt de afdeling Zaamslag van de Zeeuwse Landbouw Maat schappij in de bovenzaal van cafe Het Wapen van Zeeland te Zaam slag haar jaarlijkse algemene leden vergadering. Als spreker is voor de ze middag uitgenodigd de heer Becu, die een causerie zal houden over de huidige toestand in de lan(*' bouw. 's-GRAVENHAGE Gerefor meerde gemeenten. Beroepen le Borsele D. Hakkenberg te D°r' drecht. Bedankt voor Kapelle-Bieze- linge P. v. d. Bijl te Katwijk aar Zee. DINSDAG 9 FEBRUARI 1971 (Van een onzer verslaggeve| OSSENISSE De geweste) raad voor Zeeland van het li bouwschap heeft zich uitges, ken tegen industrievestiging TV7IJ gunnen de tegenstand] van de afsluiting van Oosterschelde gaarne het recht spectaculaire wijze actie te voer voor hun standpunt. Wij menen vï dat wie tot protestdemonstratl overgaat een minimum aan vo| zichtigheid bij de keuze der te bruiken middelen dient te trachten. Zeker dient men zich te hoedl voor manifestaties die voedsel ven aan de gedachte dat men met de vrijheid van meningsuitil en de persvrijheid niet zo nart neemt. Een plakactie als bij een dacteur van de Provinciale Zeeuv Courant en bij de kantoren van PZC zelf ondernomen, kan wordj uitgelegd als een poging om me sen en organen met andere opv^ tingen monddood te maken, hebben in menig opzicht andej-' gedachten dan de PZC; wij zullT de laatsten zijn om de PZC het reef op een eigen mening en een eig^ benadering van de vraagstukken de samenleving te ontzeggen. Elk poging, ook onopzettelijk, om dl pers en haar dienaren met gewelf, een andere mening op te dringerj vormt een aantasting van de demc cratische vrijheid. En wij wete] waar dat op uitloopt. GOES, 8 februari 1971 Groen! ten: per stuk: Kropsla I 24-25, C 13| Knolselderij met groen 36. per bosl Peterselie 11-13. per kg: Aardappel len 9. Witlof A 93, B 74. Spruiten 25-42, B 15, D 26-38, Groene savl kool I 30, afw. 18-22. Witte kool 5%-9. Rode kool 4,80-10. Boerenkool 28. Prei 35-44. Veldsla 84. Breekf peen 15. MIDDELBURG, 5 februari Aard, appelen; Koopman bl. gr. 13-1" Koopm. bl. dir. 4, Bintje gr. 8-10 Bintje bo. 11-12. Furore gr 13, Jo nathan: 65-70 21—26. 60-65, 19—20, Winston: 75 45. 70-75 32—41 65—7( 23—29, 60-65 15—19. 65-75 28. Gol den Delicious: 80 4145. 75—81 41—43, 70-75. 34—37, 65-70, 17—33, 60-65 17—19, 70-80. 36—43. Lom- bartscalville: 75-85 24. Conference 60-70 48—53, 55-60 30—34, III gr 1827, Zoete Ermgaaird: 55-65 30 35, 50-55 17. Goudrenet: 85 58— 59, 75-85 39—61. 65-75 43—49, 70-80 51—53, 65-70 41. III gr. 28-46, III f. 20, Cox: 65-70 36. 65—75 56 St. Remy: 70-80 34. 60-70 27. en, 65-75 34—38, 60-65 15. Groenten: Sla. C 12-13, Sla: 11-13 kg. 17, 13-15 kg 20- 30, 14-16 kg 23. 12-14 kg 16—18. Veldsla 100-275. Witlof A 76 111, B 49-57, Afw. 42-57. stek 9-53, Was- peen 63-71, Breekneen 6-12, Kroten 12-29, Rode kool 8, Sav. kool 10-34, Witte kool 51/2-12, Boerenkool 4-15. Prei 16-46. Uien 4-15, §nijselderij kg. 292-382. Snijselderij bos 16-38, struikselderij kg. 150-181. Peterselie per kistje 124-213. Snijselderij per kistje 114-143. stoofsla 47-49, Knolselderij kg. 3-14, Blauwkop- Japen 8, Knolselderij met blad 41, Snruiten ongeschoond A 35-64. B 25- 42, D 41-77, Spruiten geschoond: A 64, B 40-53. ROTTERDAM, 5 februari An- dgvie 110-137 p. kg. rode kool 8-20. boerenkool 27-42, grote peen 8-15, Peterselie 16-35 n. bos. prei 50-72 n. Kg. selderij 17-41 p. bos, sla 16-27 p. st. spruiten Ia 58-88 p kg. Ila 29-48, ld 72-139, uien 10-19, ge schoond 24-31 witlof Ia 99-128, Ila ^-119, Hb 55-72. Aanvoer witlof 34 ton. ROTTERDAM, 8 febr. Totale 1 ?;'™er '604 s'achtruideren, .1.U varkens 286. Prijzen: lachtrunderen (in ets. per kg) ex tra kwal. 490-550. Ie kwal. 425-480. 2e kwal. 385-415. 3e kwal. 355-375. varkens le kwaliteit 220-222, 2e kwaliteit 215-220, 3e kwal. 210-215, stieren extra kwal. 460-530. worst- Koeien extra kwal. 350-365, slacht ten extra kwal. 165-170, zware varkens 190-200 per stuk. verzicht: slaehtrunderen aam- ,er gf.oter, handel redelijk, prijzen stl'ver, varkens kleiner, vlot, jarkens lager, slachtzeugen on tering enk prima's boven no- februari prefix,12(M23' kg' veldsla 60-100' 40-53, uien 10-15, rodekool 8-11, at/of 001 20-24 witlof AI 101-116, O, 64-100, Bil 60-84, spruiten A 49- 14 52."73' C 25-27. D 49-80, sla AI 27 iÜ ,CI '2-13, knolselderij 10- 4R r?er'l '5-23 bos. peterselie 35- ten502iS4?range P' kS' G°Ud"

de Stem | 1971 | | pagina 6