Samen werken aan streekplan Forse verlanglijst van dorpsraad Nieuwvliet Verrassend gelijk spel van Mavo tegen Ly beert- V erstraeten UITBLIJVEN VAN GOEDKEURING G.S. STAGNEERT GEMEENSCHAPSWERK DIJKGRAAF HULSTER AMBACHT Afgelopen jaar niet erg succesvol voor boer ONTVOLKING VAN KERN BEDR1JFSVOLLEYBAL DAMES Hulst wacht nog steeds op sijsociaal stad streek Sehietingen Eerste sleutel nieuwbouw Oost-Souburg Jaarvergadering ZLM-Retranchement Y ogel vereniging De Vlaamse Gaai vergaderde Kaarting NKV te Graauw Westdorpe Buurtcomité Den Dullaert zeer actief SeJhiPting Schieting te Hulst met 48 schatters Tweede klasse Teerdag voetbalclub Koewacht Oostburg DONDERDAG 4 FEBRUARI 1971 (Vain een onzer verslaggevers) HULST Dijkgraaf P. J. Staal van het waterschap „Hulster Ambacht" heeft woensdag in Hulst opgeroe pen te komen tot een eens gezinde houding ten aan zien van het streekplan voor Zeeuwsch-Ylaanderen. In zijn toespraak zei de heer Staal de mening toegedaan te zjjn, dat slechts onder die omstandigheden Zeeuwsch-Vlaanderen ongeschonden nit eventuele structuurwijzigingen kan komen. De dijkgraaf sprak gis termiddag in de „Koning van Enge land", tijdens een beëdigingsbijeen komst van hoofdingelanden. „De gemoederen zijn momenteel verhit over de structuur van deze streek. Wat gaat er gebeuren? Ik geloof dat dit op dit moment prak tisch niemand weet", aldus de heer Staal, die daar aan toevoegde: „Ik zou bepaalde mensen willen zeggen - en die bepaalde mensen, die ik bedoel, begrijpen me wel - laat het ons over deze zaken toch samen eens worden, zodat we eensgezind met onze plannen naar voren kun nen komen". Hoewel de dijkgraaf zich uitsprak voor het betrachten van enige reser ve ten aanzien van de industrialisa- - tie van Zeeuwsch-Vlaanderen merk te hij nog op: „Zonder industrie komen we er niet". Op de vergadering van Hulster Ambacht zijn woensdag in totaal 23 nieuw-benoemde hoofdingelanden beëdigd en is een groot aantal her benoemde hoofdingelanden opnieuw beëdigd. De heer Staal kon met voldoening constateren, dat het niet nodig was geweest om voor de be noeming van de nieuwe hoofdinge landen, speciale verkiezingen uit te schrijven. Dat is namelijk pas nodig als men niet tot een minnelijke schikking kan komen. In zijn toespraak gericht tot de nieuwe hoofdingelanden merkte hij op: „U zult merken, dat hier een bepaald beleid wordt gevoerd, waar van ik hoop dat u er zich aan kunt aanpassen." Nieuwbenoemd zijn de heren: E. Bun, L. Vereecken, A. Perdaen, C. de Cock, R. Michielsen, J. Verschue- ren, A. Fassaert, M. Somers, E.J.E. Verschueren, A. Mangnus, R. Steij- aert, J. Ferket, E. Baecke, P. Ver- haegen, M. Vael, P. Smet, J. Kege- laer. Th. Maenhout, P.C. Ferket, G. de Deckere, G. de Koek. Herbenoemd: F. Pateer, J. Joos- sen, J.P.M. Verschueren, H. Menu, A Kuypers, A. van Waterschoot, A. Boeding, P. Boenne, C. Buysse, C. Comelissens, J. Maerman, A. A. L. Mangnus, J.J.G.M. Staal, C. Vinke, J.P.M. Wesemael, Th. Vereecken, K. Serrarens, J. Rottier, A. van de Vij ver, J. Th.M. Smet, L. de Theije en G.J.M. Staal, L.S. Pauwels, G.C.M. Dierick, P. Perdaen, A. Mangnus, F. Inghels, L.G.M. de Kerf, A. de Nijs. C. Smet, P.J. Brand, E. van Dorsse- laer. (Van onze correspondent) CLINGE De schuttersvereni ging Nooit Gedacht uiit Clinge heeft in de zaal St. Cecilia een schieting op twee wippen gehouden waaraan ?1 schutters deelnamen. De beide hoge vogels werden geschoten door Fr. de Letter van St. Jansteen en P. van Osselaer van Beveren. De eerste zijvogels wenden geschoten door ït- de Moor van De Klinge en Jo de Waal van Ossenisse. De tweede zij- vogels werden respectievelijk ge schoten door P. van Osselaer van Beveren en P. IJzeweyn van St. Gillis. Het grootste aantal vogels n.l. vijf stuks, werd geschoten door R. de Moor van De Klinge. (Van een onzer verslaggevers) VUSSINGEN Op 8 februari «ordt in een nieuwbouwwoning aan do Eemstraat in oost-Souburg de sleutel van het perceel in kwestie 'oo- 18) aan de toekomstige bewo- ners ervan, overhandigd. Op een terrein ten noorden van de Burg. Stemerdinghlaan en ten oosten van het Koopmansvoetpad te oost- bouburg is een project van 310 wo- ifflgen in aanbouw, waarvan er 116 voor rekening van de r.-k. woning bouwvereniging St.-Willibrord wor- don gebouwd. Op 8 juni 1970 werd met de bouw begonnen en de datum van 8 febru- ah is een mijlpaal, omdat dan de sleutels van het eerste huis kunnen worden overhandigd. De gelukkige bewoners zijn de heer en mevrouw ven Eek die tot dusverre in een zogenaamde maycretewoning gehuis vest waren. Zij krijgen de sleutels Ft handen van mevrouw Janse-Min- oerhoud, die namens de vrouwenad viescommissie in woningbouwzaken bauw bij de voorbereidende werk zaamheden voor de bouw betrokken ls geweest. Na de sleuteluitreiking organiseert bot bestuur van St.-Willibrord een bijeenkomst in het Strandliotel. Van totale complex woningen in "ost-Souburg zijn er 194 bestemd v?br de woningbouwvereniging »oedwonen" te Vlissingen. (Van onze correspondent) RETRANCHEMENT De afde ling Retrancliement van de Zeeuwse Landbouw Maatschappij heeft de jaarvergadering in hotel De Zon ge houden. Voorzitter C. J. Almekin- ders - Vereouteren verwelkomde de talrijke aanwezigen, waaronder wet houder De Ceulenaere, de heer Korteweg als algemeen secretaris van de ZLM, mejuffrouw Van Muijlwijk van de economische socia le voorlichting der ZLM en de kringvoorzitter van de ZLM, de heer De Bruijne. O (Van onze correspondent) CLINGE Vogelvereniging De Vlaamse Gaai uit Clinge heeft in de zaal St. Cecilia een bijeenkomst voor de leden gehouden. Er werd een overzicht gegeven van gehouden provinciale vogeltentoonstellingen. Vervolgens had een bestuursverkie zing plaats omdat Alb. van Poele als bestuurslid had bedankt. Na een stemming werd in het bestuur geko zen J. Verstraeten. Omdat het be stuur de functies onderling verdeeld, werd J. Simons van St.-Jansteen tot secretaris benoemd. Na het ronddelen van de ringen voor het nieuwe seizoen besloot men dit jaar een onderlinge tentoonstel ling voor de leden te organiseren. (Van onze correspondent) GRAAUW Het NKV plaatselij ke centrale Graauw organiseerde een prijskaarting in café P. de Calu- wé. Er namen 24 kaarters deel. De uitslag is als volgt: winnaarsronde: 1 A. Totte - A. de Maat, 2 A. Leeraert - Alph. Verdurmen, 3 P. Mattheys- sen - A. Crombeen, 4 G. van Dalen L. van Huffel, 5 L. Mangnus - J. Buys, 6 J. Kamoen - Eug. Verlinden. Verliezersronde: 1 P. Boon - P. d® Koster, 2 F. Theenaart - P. de Koster, 3 J. de Koster - J. de Kort. In zijn overzicht noemde de heer Almekinders het natuurjaar 1970 al lesbehalve succesvol voor de boer. Er waren klachten over het prijsbe leid, zorgen voor fruittelers en kip penhouders, weinig enthousiasme in de groenteteelt en varkenshouderij; bij de akkerbouw sterk stijgende uitgaven, maar geen ruimere inkom sten. In hartelijke bewoordingen werd afscheid genomen van de secretaris der afdeling, de heer L. I. Basting, die in deze functie 26 jaar achtereen een zeer actief bestuurslid was. In zijn plaats werd gekozen de heer Ant. Poissormier. De heer J- Leen- houts werd herkozen. Reeds enkele weken geleden werd het bestuur aangevuld met de heren C. J. Alme kinders - de Blaeij en P. van Cuijck, door aftreden van de heren L. de Regt en J. van Cuijck. Een programma-onderdeel dat in het bijzonder de aandacht had van de dames was de inleiding van me juffrouw W. A. Muijlwijk over „Be steding van het gezinsinkomen in relatie tot bedrijfsinkomen". Ook de heer Korteweg, algemeen secretaris van de ZLM, had een aandachtig gehoor met zijn praatje over „Algemene landbouwpolitiek". Na geconstateerd te hebben, dat de landbouw momenteel in een moeilij ke positie verkeert, liet hij diverse punten de revue passeren zoals de afname van de agrarische bevolking, het onttrekken van landbouwgron den en de ruilverkaveling. Vragen werden gesteld over de plannen tot verlaging van de richtprijzen, over de bestaansmogelijkheden van klei ne bedrijven, over de grondbank en over de voorlichting. Na de gezamenlijke maaltijd ver telde mevrouw Schlingemann veel van haar reis naar Tunesië. Zij lichtte een en ander toe met dia's. De rest van de dag werd verzorgd door de jeugd. De PJZ voerde met succes het toneelspel „Om de Karas hoeve" op. Mejuffrouw S. de Feijter kreeg een verdiend applaus voor haar gedicht. I EHBO De E.H.B.O.-afdeling Westdorpe is begonnen met een E.J..O.B-cursus b voor de jeugd. De ze cursus wordt gegeven in de lage re school voor 23 leerlingen onder leiding van de heer H. van Dorse- laar. De cursisten zijn allein in het bezit van het getuigschrift a en hopen omstreeks mei hun examen af te leggen voor het gedeelte b. (Van onze correspondent). HULST Het buurtcomité „Den Dullaert" te Hulst bruist weer van activiteit. Aan de carnavalsoptocht op zondag 21 februari wordt met een grote wagen meegedaan. De ge formeerde bouwploeg is reeds druk bezig. Ook zullen verschillende klei nere wagens worden gebouwd. Na afloop van de optocht is er voor de jeugd een „spijkerbroekenbal" in de sporthal, 's Avonds wordt in de foyer van de sporthal een carnavals feest gehouden, waar iedereen wel kom is. Ook na carnaval blijft het buurt comité actief, want, evenals vorig jaar, zal er weer iets georganiseerd worden bij gelegenheid van konin ginnedag, Sint-Nicolaas en wanneer de financiën het toelaten, aan het eind van de schoolvakantie. Natuur lijk is er voor dit alles geld nodig. Om dit bij elkaar te krijgen wordt in de week van 1 t.m. 6 februari een huis-aan-touis-collecte gehouden. (Van onze correspondent) CLINGE Zaterdag houdt schut tersvereniging Nooit Gedacht uit Clinge een schieting in de zaal St. Cecilia bij de Vilder. De schieting begint om drie uur. Zondag is er in de zaal bij Fr. Frankaert-de Buus een schieting die om drie uur begint. De beëdiging van de ingelanden van het waterschap Hulster Ambacht (Van onze correspondent) NIEUWVLIET Tijdens eei drukbezochte bijeenkomst van di dorpsraad te Nieuwvliet in caff' Parkzicht heeft voorzitter I. dt Hullu een reeks van verlangen namens de kern Nieuwvliet naai voren gebracht. Op deze bijeen komst waren o.m. aanwezig bur gemeester A. Schipper van Oost burg, wethouder J. Vergouwe, ge meentesecretaris P. Verhage en de raadsleden A. Verhage en G. van Schaiek. De grote opkomst was volgens de heer Hullu een bewijs dat er in de voormalige kern nog wel het een en ander leeft. De recreatie is voor Nieuwvliet een grote bron van inkomsten. De laatste 25 jaar is die in grote mate toegenomen. Een bijzondere plaats wordt door het strand en de schoren ingenomen. De kern zelf is niet veel meegegroeid met de ontwikkeling- In de woningbouwsector is helemaal niets gebeurd met uitzondering van bouw door enkele particulieren. Een teruglopen van de bevolking was dan ook het gevolg hiervan. De mid denstand verminderde hierdoor. Van de drie slagers is er geen meer over. „Wanneer het zo doorgaat, zal Nieuwvliet verder leeglopen en zul len er geen toeristen meer komen. Wij voelen ons op het moment niet zo gelukkig in onze kern. Waarom wordt er o.a. geen spreekuur meer (Van onze correspondent). HULST Lybeert-Verstraeten uit Kapellebrug zorgde in de eerste klasse van ht bedrijfsvolleybal voor dames voor een verrassende uitslag door gelijk te spelen tegen het ster ker gewaande Mavo I. De Lybeert- meisjes die nog geen enkel punt hadden behaald, hebben tegen een opnieuw teleurstellend Mavo-team, de overwinning binnen bereik ge had, maar hun tegenstanders wisten in de vierde set nog op het nippertje (Van onze correspondent) HULST In café de H.L.B. te Hulst werd een prijsschieting ge houden op de liggende wip, waaraan 48 schutters deelnamen. Er werd geschoten op twee wippen. Tijdens deze schieting slaagde L. de Rooy uit Graauwse Paal er in om niet minder dan zeven kleine vogels af te schieten. De uitslag luidt als volgt: wip I: de hoogvogels werd geschoten door R. Boon te De Klinge (België), de eerste zijvogel door J. Picavet te Zandberg, de tweede zijvogel door A, de Nijs te Hulst. De meeste kleine vogels, vijf stuks, werden geschoten door A. Delforge te Zand berg. Wip 2: de hoogvogel was voor B. Herrewegh te Koewacht, de eerste zijvogel was na verloting voor J. Pauwels te Kloosterzande, de twee de zijvogel was (eveneens na verlo ting) voor A. Schelfhout te Stoppel dijk. een gelijk spel af te dwingen. De setstanden waren 13-15, 15-12, 15-10, 0-2. KPJ behaalde een overwinning te gen Dageraad, dat zich wel goed verdedigde, maar niet opgewassen was tegen de sterkere tegenstand sters. De derby tussen de twee Clin- gese teams Clitex en CVC eindigde met een zege van de Clitex-dames. Zij toonden zich duidelijk beter dan hun plaatsgenoten, hoewel CVC er toch nog in slaagde een set te win nen. De wedstrijduitslagen: Lybeert- Verstraeten - Mavo 1 22, KPJ - Dageraad 30, Clitex - CVC 31 De rangschikking: 1. KPJ 4-3-1-0-7; 2. Clitex 3-2-0-1-4; 3. Pioniers 2-1-1 0-3; 4. Mavo 1 3-1-1-1-3; 5. Dage raad 3-1-1-1-3; 6. Seholencomb. 1 3- 1-0-2-2; 7. CVC 3-0-1-2-1: 8. Lyb.- Verstraeten 1 3-0-1-2-1. De wedstrijd tussen Combo en Olmulo in de tweede klasse eindig de met een verdiende zege van Ol mulo. Scholencombinatie 2 kon het niet bolwerken tegen een beter Doordouwers, dat ondanks het ver lies van één set, nooit door zijn tegenstandsters werd bedreigd. Veel spanning was er bij de ontmoe ting GVC tegen Mavo 2, twee teams die volledig aan elkaar waren ge waagd. GVC was uiteindelijk de winnaar. De uitslagen: Combo - Olmulo 1 3. GVC - Mavo 2 31, Scholencom binatie 2 - Doordouwers 13. De rangschikking: 1. Morres 3-3-0-0-6; 2. GVC 3-2-1-0-5; 3. PVH 3-2-0-1-4; 4. Doordouwers 3-1-2-0-4; 5. Mavo 2 3-1-1-1-3; 6. Olmulo 3-1-0-2-2; 7. Seholencomb. 2 3-0-0-3-0: 8 Combo 3-0-0-3-0. (Van onze correspondent) KOEWACHT De voetbalvereni ging Koewacht hield in het clublo kaal bij K. Jansen haar jaarlijkse teerdag. De stemming was zeer goed. Met een goede maaltijd, een prijskaarting, teerlingen en een ver loting werd de hele middag prettig doorgebracht. Bij de prijskaarting was de eerste prijs voor E. Rietjes - Th. David en prijswinnaar bij het teerlingen was R. Matthijs. Vrouwengilde Er staan drie evenementen op het programma voor de vierde lustrumviering door het R.K. Vrouwen-gilde uit Oostburg: vanavond een kaartavond, 11 febru ari de streekfilm Jaontje en als afsluiting van de festiviteiten 13 fe- hi-uari een dansavond. (Van een onzer verslaggevers) HULST De Stichting Ge- meenschapswerk in Hulst wacht nog steeds op de definitieve goed keuring van Gedeputeerde Staten voor de plannen met betrekking toe het sociaal-culturele centrum van het vestingstadje. Het ge meentebestuur van Hulst heeft geruime tijd geleden reeds zijn fiat gegeven aan deze plannen en financiële medewerking toe gezegd. Deze beslissing van ge meentewege moet op provinci aal niveau nog bekrachtigd wor den Het gemeenschapswerk ver wacht, dat deze zaken besproken zul'en worden in het kader van de gemeentebegroting 1970. Zo als gemeld is de begroting van Hulst ook nog steeds niet goed gekeurd. Het voorlopig nog uitblijven van de G.S.-beslissing betekent wel.dat de voorbereidende werkzaamheden n-u vrijwel stilliggen. Men kan verder nog niets ondernemen, omdat van de provinciale medewerking ook het al dan niet verlenen van rijkssubsidie afhangt. Zolang het standpunt van G.S. nog niet bekend is, kan bij het rijk offiieel nog geen aanvraag voor financiële medewerking worden in gediend. Verwacht wordt overigens dat dit laatste als het eenmaal zover is, geen moeilijkheden zal opleve ren. Directeur C. van Leuven van het gemeenschapswerk: „Zolang de goedkeuring van G.S. er nog niet is, kunnen we geen stap verder." In de oorspronkelijke indeling van het so ciaal-culturele centrum is inmiddels verandering gekomen, omdat ver schillende deelnemers hun wensen ten aanzien van de accommodatie duidelijker hebben geformuleeerd. De Stichting Sporthal heeft onder meer te kennen gegeven ook in de toekomst over een eigen in- en uit gang te wiH-en beschikken. Dit met het oog op het gebruik van de sporthal door de scholen. Zoals be kend zal sporthal „Den Dullaert" straks onderdeel uitmaken van het grote centrum. Daarnaast heeft ook het Centrum voor Maatschappelijke Dienstverlening hogere eisen ge steld. De heer Van Leeuwen daaro ver: „Hier heeft men nu een duide lijker inzicht gekregen, hoe de ont wikkeling van het personeelsbestand :n de toekomst zal zijn. Dit bete kent dat men tot de conclusie is gekomen, dat men bij de realisatie van het centrum over meer perso neel zal beschikken dan aanvanke lijk was vooezien. Dit heeft conse quenties voor de ruimte, die aanvan kelijk voor dit centrum gereser veerd zou worden." Met een aantal andere permanente gebruikers moet over de definitieve indeling nog van gedachten gewisseld worden. Daar toe behoren de bibliotheek en de creatieve vorming. „Op deze raamer groeien we lang zaam naar het eindontwerp van het grote centrum. Het principe is niet aangetast, er zijn wel een paar lijntjes verschoven," aldus de direc teur van het gemeenschapswerk. Nadat zowel de beslissingen van G.S. als het rijk bekend zijn, kan begonnen worden met het bestek- klaar maken. Dan ook kan de op dracht officieel worden verstrekt tot het maken van een ontwerp. De architect van het centrum werkt momenteel nog op een basis van „no cure no pay", dat wil zeggen, dat geen beloning plaats zal hebben als alle onderhandelingen en activiteiten op niets uit zouden lopen. Zolang het centrum er niet is, zal het voor lopige activiteitencentrum 't Houten kwartier een deel van de bezigheid blijven vervullen. Een gespreksgroep van tien jonge ren is momenteel de mogelijkheden aan het bestuderen voor de ruimten in dit gebouw, die nog beschikbaar zijn. Voor carnaval moeten ze een beslissing genomen hebben, waarbij ze kunnen kiezen uit verschillende alternatieven. gehouden door de burgemeester en waarom wordt het kleutervervoer naar de school in Groede niet meer gesubsidieerd?", zo vroeg de heer Oe Hullu zich af. De gemeente zal ook moeten toe- oen op het vervuilen van de toeris- encentra. Het kamperen op boerde rijen is ook een vrijetijdsbesteding. Het besluit van de gemeenteraad, dat niet meer °P boerderijen mag worden gekampeerd, is nooit ge toetst aan de verlangens van de dorpsraad. De aanvoer van energie en water en het afvoeren van vuil laat veel te wensen over. Een kam peerterrein moet het gehele seizoen fris blijven. Er zullen meer moge lijkheden moeten komen voor at tracties. Een gelukkige omstandig heid vond de voorzitter het plaatsen van een toilétwagen aan de kust. Meer van deze wagens vond hij dan ook gewenst langs heel de kust. De toevoerwegen naar de kust geven nog veel moeilijkheden. Bij het wa terschap Het Vrije van Sluis bestaan plannen om de schorren af te sluiten in het kader van de dijkverzwarin gen. Reeds nu moet ervoor gewaakt worden, dat dit natuurgebied niet verloren gaat. Burgemeester Schipper toonde zich in het geheel niet zo gelukkig met het openingswoord van de voor zitter en vond het een koude dou che. „De afspraak was dat de in groten getale opgekomen inwainers vragen zouden stellen. Thans is veel gras voor hun voeten weggemaaid", zei de burgemeester. Niettemin wer den door de aanwezigen nog veel vragen op b. en w. afgevuurd, die in hoofdzaak betrekking hadden op de woningbouw en recreatie. Ten aanzien van de woningbouw kon de burgemeester meedelen, dat de gemeenteraad een bestemmings plan had goedgekeurd, waarin en kele woningen zouden kunnen wor den gebouwd. De recreatie baart het gemeentebestuur veel zorgen. Men streeft ernaar nog deze maand of zeker de volgende maand de cam pinghouders te berichten omtrent te verlenen vergunningen, enz. Tijdens het huishoudelijk gedeelte van de vergadering werden me vrouw Merrelaar en de heer H. Sij- nesaal herkozen als bestuurslid. Se cretaris Klotte gaf een overzicht van de werkzaamheden van het bestuur gedurende de eerste tien maanden en een toelichting op de financiële positie, die niet zo rooskleurig te noemen is. Een subsidie van de gemeente zou daarom ook een wel kome bron van inkomsten beteke nen. Tot slot werd nog een filmpje vertoond van Nieuwvliet in 1949. examens WAGENINGEN Aan de Land bouwhogeschool Wageningen zijn voor het kandidaatsexamen geslaagd: voor tropische landbouwplantenteelt J. W. Erdman. Middelburg; voor bo demkunde en besmettingsleer M. G. Kakebeeke, Rilland-Bath; voor agra rische sociologie A. C. de Kam. Oostkapelle; voor landbouwwerk- tuigkunde J. A. van Oosten, 's-Heer Arendskerke. WESTDORPE Voor het staats- praktijkdiploma bedrijfsadministratie slaagde de hee L.C.M. van Haelst uit Westdorpe. DAGBLAD VOOR ZUIDWEST NEDERLAND Editie voor Zeeland ABONNEMENTSPRIJS f 17,95 per kwartaal, huinen ver spreidingsgebied (excl. 50 ct. in cassokosten) 6.20 per maand (incl. 9 ct. in cassokosten) RAYONKANTOREN: TERNEUZEN, Nieuwstraatfl Tel. 01150-7920 (4 lijnen) HULST Steenstraat 14, tei 01140-3751 (3 fijnen) GOES: Klokstraat 1, tel 01100-8030 (3 fijnen) KLACHTEN OVER BEZORGING: Na kantooruren: tel. 01140-3751 en tel. 01158-1940. (Z - Vlaanderen) REDACTIE ZEELAND: Bureau: Kromme Weele 4, Middelburg, tel 7764 Postbus 116 A F Koopman Chef Zeeland tel privé 7438 (01180) Redacteur Goes: M Kersten tel 01100-6584. Coördinerend redacteur Zeeuwsch-Vlaanderen: G van Berkel (01150-4866) Redacteut O Z -Vlaanderen: A Vertind (01140-3447) Redacteur Kanaalzone en Terneuzen R van der Helm (01150-4865) Sportredactie Zeeland: R van Deursen (01155-1367) Fotojournalist Zeeland: Cor de Boet '01155-2237) ADV EXPLOITATIE: Wnd Inspecteur Zeeland C Menu (01100 4316! Huls' en O Z Vlaanderen: Th de Bakker (01150-2601) insthurg en W Z Vlaanderen: M Bugers <01170 ZR93) Kanaalzone en ferneuzen: J Schieman Axel (01155-1224) Walcheren en Zuid-Beveland: R Vaes (01195-433)

de Stem | 1971 | | pagina 5