~T 6 s> tekenaar/constructeur Kom bij ons de Poggenpohl keuken eens binnenste buiten keren „JUPITER" ACTIEVE VERTEGENWOORDIGER vertegenwoordigers oce Hafkon JAMIN LOUWERSE& DE PRIESTER N.V. N.V. ZUID -CHEMIE SAS VAN GENT ervaren onderhoudsmonteurs N.V. ZUID-CHEMIE SAS VAN GENT produktiemedewerkers produktie personeel PDDDENPDHL leerling bejaardenhelpsters (intern of extern) directie secretariaat receptioniste J telefoniste PECHINEY NEDERLAND N.V. KEUKENS SCHOENFABRIEK N.V. vertegenwoordiger vertegenwoordiger L&P vraagt voor het westen des lands „Jupiter" Schoenfabriek N.V. Océ-van der Grinten N.V. ZATERDAG 30 JANUARI 1971 Ons bedrijf dat deel uitmaakt van het Franse concern Péchiney-Saint-Gobain vervaardigt, met ca 250 medewerkers, kunstmeststoffen, fosfor- zuur, zwavelzuur en aluminiumsulfaat. Wij vragen voor spoedige indiensttreding op onze afdeling ONDERHOUD in dagdienst enkele Bij het uitoefenen van deze functie bestaat een grote mate van zelfstandigheid. Ons bedrijf kent goede arbeidsvoorwaarden. Op korte termijn kan een eengezinswoning in het vooruitzicht worden gesteld. Voor uw sollicitatie ett/of nadere inlichtingen kunt u zich wenden tot onze afdeling Perso neelszaken, Westkade 38a te Sas van Gent. Tel.: 01158-1701 ('s avonds 01158-1282). ooor een van onze relaties in de omgeving van dordrecht Zoeken wij contact met een 20 tt 25 jarige jonge vrouw met middelbare opleiding, zij zal onder het ressorteren en de nederlandse en buitenlandse cliënten telefonisch te woord moeten staan en bezoekers uit binnen- en buitenland op het bedrijf ontvangen- tevens zal zij voor het directie-secretariaat eorrespondentiewerkzaamheden verrichten. bent u geïnteresseerd, wilt u dan uw brief met foto zenden aan bedrijfs- en beroepskeuze-psychologisch bureau h. kuhlemeier, singel 226, dordrecht, 01850-41400 onder verwijzing naar BOUWSPECIALITEITEN Cindu-Key Kramer nv vraagt voor haar dochteronderneming HAFKON NV Bouwspecialiteiten te VOOftTHUIZEN (Gld.): voor Noord-Brabant, Limburg en Zeeland. Taak: Het propageren en deskundig advi seren aan architekten en opdrachtgevers van moderne materialen voor de afbouw, alsmede het daadwerkelijk verkrijgen van de leveringsopdrachten. Het programma omvat isolatiematerialen, akoestische plafonds, kastwanden, schei dingswanden enz. Voorkeur heeft een in de bouwwereld in gevoerd vertegenwoordiger met uitge sproken technische belangstelling. Leeftijd tot ca. 35 jaar. voor Noord-Brabant en Zeeland. Taak: Het propageren en verkopen van een uitgebreid assortiment bitumineuze dakbedekkingsmaterialen en kunststof- produkten voor de bouw. Voorkeur heeft een in de bouw ervaren vertegenwoordiger. Vaktechnische oplei ding vindt in ons bedrijf plaats. Leeftijd tot ca. 35 jaar. Voor beide funkties geldt, dat de nieuwe medewerkers kunnen voortbouwen op een bestaande, uitgebreide relatiekring. Sollicitaties worden graag ingewacht bij: HAFKON NV, afdeling Personeelzaken, A. van Heelstraat 19, Maassluis. Hafkon nv behoort tot Clndu-Key Kramer nv Ons bedrijf dat deel uitmaakt van het Franse concern Péchiney-Saint-Gobain vervaardigt, met ca 250 medewerkers, kunstmeststoffen, fosfor- zuur, zwavelzuur en aluminiumsulfaat. Wij vragen voor spoedige indiensttreding bij ons bedrijf een aantal voor de 4-ploegendienst in onze fosforzuur- en superfosfaatafdeling. Leeftijd tot 45 jaar. Op korte termijn kan een eengezinswoning in het vooruitzicht worden gesteld. Voor uw sollicitatie en/of nadere inlichtingen kunt u zich wenden tot onze afdeling Perso neelszaken, Westkade 38a te Sas van Gent Tel.: 01158-1701 fs avonds 01158-1282). GROEP PECHINEY zoekt voor haar Aluminiumfabriek aan de Sloehavén te Vlissingen-"1 Oost: voor de diverse afdelingen. In dagdienst en twee ploegendienst,, te zijner tijd is plaatsing in volcontinudienst mogelijk. Leeftijd: 20-50jaar. Onze belangstelling gaat uit naar kandidaten die reeds enige jaren ervaring bij een industriële onderneming hebben opgedaan, maar ook ongeschoolden komen in aanmerking. Wij bieden aantrekkelijke kansen aan hen die bij een nieuw bedrijf' een goede carrière willen opbouwen. Indien U belangstelling hebt voor bovengenoemde funktie, dan zien wij'gaarne Uw sollicitatie tegemoet onder no. F4, afdeling Perso neelszaken. U kunt zich eveneens dagelijks van 9-12 uur en 14-16 uur persoonlijk aanmelden op ons hoofdkantoor aan de Europaweg, Sloehaven te Vlissingen-Oost. Péchiney Nederland N.V., Postbus 49, Vlissingen. Jamin produceert in haar fabriek te Oosterhout vele honderden artikelen op het gebied van chocolade, banket, suikerwerk en ijs. De automatisering en mechanisering van de pro duktie-, verpakkings- en transport-installaties is een omvangrijk object waaraan door het team tekenaars/ constructeurs dagelijks aandacht wordt besteed. Het team vraagt uitbreiding. Een werktuigkundig HTS-er of iemand met een gelijkwaardige opleiding bieden wij een interessante baan, een goed salaris en uitstekende sociale voorzieningen. Leeftijd tot 35 jaar. Sollicitaties kunt u richten aan Hoofd afd. Perso neelszaken C. Jamin N.V., Wilhelminakade Noord 2, Oosterhout. U zult verbaasd staan van alle vondsten, snufjes en handigheidjes, die Poggenpohl In z'n keukens verwerkt. Bijvoorbeeld de wandkast met opklapbare deur, op ooghoogte ingebouwde oven en ijskast, handige bergkasten, voorraadkas- ten enz. Deze en nog 297 andere gemaks ideeën maken het werken In een Poggen pohl keuken zo plezierig. Niet voor niets heeft Pog genpohl 75 jaar ervaring met keukens. Komt u vlug eens langs? m Breda: Crogtdijk 58, Telefoon (016 00)-23744 Middelburg: Vlissingse Singel 16-18,Tel. (01180) - 5055 Eigenhandig geschreven sollicitaties met recente pasfoto's te richten san SCHIJFSTRAAT 24, OISTERWIJK Nieuwe Verzorgingsflat Oidenhove te Overveen, gemeente Bloemendaal, vraagt Salaris volgens landelijke regeling. Er is gelegenheid een cursus te volgen. Sollicitaties te richten aan de Directrice, M. M. Brans, Dompvioedslaan 1, Overveen. Tel. 023-258291. Océ-van der Grinten N.V. is een internationale groep van ondernemingen die kopieer materialen en kopieerapparaten fabriceert op het gebied van diazotypie, elektrofotografie en offset. Océ-van der Grinten N.V. heeft 13 dochterondernemingen in Europa en een zelfstandig werkende verkooporganisatie in Nederland met verkoopkantoren in Amsterdam, Den Haag, Eindhoven, Hengelo en Rotter dam. Het hoofdkantoor Verkoop Nederletod is gevestigd te Den Bosch. Océ-van der Grinten N.V. maakt een sterke groei door. Was de omzet in 1965 ruim 65 miljoen gulden, de omzet bedroeg in 1970 meer dan 300 miljoen gulden. Het streven is erop gericht in 1975 1,2 miljard gulden omzet te behalen. Het is duidelijk dat onze nederlandse verkooporganisatie in het kader van de 1,2 miljard een eigen rol is toebedacht In de nieuwe fase van expansie die thans voor de deur staat strekt het programma zich uit over de gebieden van diazotypie, elektrofotografie en offset terwijl ook het onderdeel mikrofilm in ons verkoop programma is opgenomen. Het is zodanig opgebouwd dat wij voor alle kopieerproblemen aangepaste oplossingen kunnen bieden, die efficiënt en voordelig zijn. Kliënten wenden zich tot ons omdat zij zeker zijn zowel van de kwaliteit van de Océ- produkten, als van onze service. De expansie en uitbreiding van het assortiment vereisen uitbreiding van onze verkoopstaf. Het arbeidsterrein van gevraagde vertegenwoordigers zal enerzijds liggen in het adviserende vlak van administratieve organisatie en efficiency, anderzijds zal hun taak bestaan uit de verkoop van kopieerapparaten ten dienste van administratie, tekenkamers, bouwondernemingen en architekten. Vereist zijn opleiding op middelbaar nivo, representatief optreden en kommerciële ervaring, bij voorkeur in de kantoormachinebranche of reproduktiesektor. Leeftijd tussen 23 en 35 jaar. Geboden wordt een interessante, expansieve en goed gehono reerde werkkring met ruime mogelijkheden tot ontplooiing van persoonlijk iniatief. Belangstellenden kunnen zich telefonisch wenden tot de heei F. Coesmans, personeelchef. Telefoon 0 41 00 - 2 44 61. Ocê=* handels merfc Schriftelijke sollicitaties kunt U zenden aan Hoofdkantoor Verkoop Nederland Aartshertogenlaan 151, Den Bosch

de Stem | 1971 | | pagina 28