r ktriciens Nieuw voorstel van oliemaatschappijen Om deur naar confessionelen weer open te zetten STAKING DREIGT IN HAVEN VAN ROTTERDAM SINAS Arbeiders maken dienst uit op werf Wijziging van omroepwet voorgesteld Derelud NEERBOS 3NCHEMIE OP WEGNAAR START MAXI-ROEITOCHT OED ANTIEK AM1N LAAT POLITIEKE GEVANGENEN VRIJ LEKKER 1 GEZOND Assistent belastingafdeling binnenland buitenland ublikatie ijf der PTT nummer aard (ngmeester/ azijnbediende n Neerbos nchemie N.V. KEUZE STROMING Ultimatum INGRIJPEN OVERHEID ONMOGELIJK MAKEN VRUCHTENLIMONADE Altijd even goed! Israël gaat uit van verlenging bestand Verzekeraars ontwerpen plan invaliditeits pensioen Staatsprijs dramatische letterkunde wordt niet toegekend VRIJDAG 29 JANUARI 1971 iee droog. ruari a.s. om 07.00 uur wordt i Heerhugowaard en Veenhuizen I in 02207. De abonnees die na dit ide netnummer kiezen worden en berichtenautomaat ingelicht ng. vertrouwde zaak Breda, Tel. 01600 45672 WOERMANN 5 moderne bedrijf is op korte s voor een /elerlei - een goed teamver- modeme omgeving zorgt er- :e toekomstige medewerker plezier zal uitvoeren. !5 jaar - goed loon - uitste- voorzieningen. gstelling maak dan een tele- •aak. lat 12 - Oosterhout (N.-Br.) efoon 01620-6556* ondistrict enbosch vraagt voor zijn rachtinstallaties tsBreda it: ijk salaris erkkring voorzieningen ie wordt voor rekening van het akantiedagen elage het diploma VEV-sterkstroom- tijd tot 35 jaar. at volledige gegevens Dinner, jten aan de directeur van het t 's-Hertogenbosch, Prins 12, 's-Hertogenbosch. TELEFOONDISTRICT 's-HERTOGENBOSCH (Van onze redactie buitenland) TEHERAN De westerse olie maatschappijen hebben gisteren de Opec-landen een nieuwe formule voor een olieprijsregeling voorge steld. Bijzonderheden over het voor stel van de oliemaatschappijen zijn niet bekend. De westerse oliemaat schappijen hebben wel toegestemd in onderhandelingen over de eisen van de olieproducerende landen aan de Perzische Golf op basis van een regionale regeling in plaats van een globale regeling. Dat heeft de Perzi sche minister van financiën, Hams- jid Amoezegar, meegedeeld nadat afgevaardigden van de westerse oliemaatschappijen en de zes oliesta- ten aan de Perzische Golf gistermor gen drie uur hadden vergaderd. De leider van de uit vier man bestaande onderhandelingsdelegatie van de westerse oliemaatschappijen, lord Strathalmond (British Petro leum), heeft verklaard dat het nieu we voorstel zowel rekening houdt met dc eisen van de Opec-landen als met de eisen van de oliemaatschap pijen. Waarnemers hebben opgemerkt, dat het nieuwe voorstel de inmid dels ingewilligde eis van dc Opec- landen schijnt te omzeilen, dat dc besprekingen beperkt moeten blij ven tot de verlangens van de zes olieproducerende landen aan de Per zische Golf. Het voorstel gaat ook voorbij aan de eis van de oliemaat schappijen dat een regeling gelijk tijdig bindend moet zijn voor alle (tien) Opec-landen. De voorgestelde formule van de oliemaatschappijen schijnt te zijn gericht op het voeren van onderhan delingen in Teheran en Libië ten einde op eenzelfde tijdstip tot een akkoord te komen. De woordvoerder van de oliemaat schappijen heeft meegedeeld dat George Piercy, de vice-president van Standard Oil of New Jersey (ESSO), reeds in Libië is als leider van een delegatie van vier man, die besprekingen voert met de regering in Tripoli. De bijeenkomst van gisteren in Teheran is naar wordt aangenomen niet de laatste. Dc Opec-deiegatie moet volgende week woensdag tij dens een buitengewone vergadering van Opec-ministers, die in Teheran wordt gehouden, verslag uitbrengen van de besprekingen. Indien de be sprekingen mislukken, besluit deze Opec-ministersconferentie welke maatregelen de Opec-landen in ge zamenlijk verband zullen nemen te gen de oliemaatschappijen. Dc woordvoerder van de oliemaatschap pijen merkte over de besprekingen nog op: „Het is een bijzonder inge wikkelde zaak en beide partijen zullen heel wat te verwerken krij gen". Tot dusverre was het grote strui kelblok de eis van de Opec-landen dat een regionale regeling moest worden getroffen, uitsluitend voo» de olieproducerende landen aan de Perzische Golf, alsmede de prijsver hoging. De oliemaatschappijen heb ben aanvankelijk een globale rege ling voorgesteld voor een periode van vijf jaar. Deze regeling voorzag in een herziening van de lijstprijzen en een jaarlijkse aanpassing van de ze prijzen. DRUK OP P.v.tl.A.-RE STUUR (Van onze parlementaire redactie) DEN HAAG Het partijbestuur van de PvdA beraadt zich clil weekend over de tekst van de voorstellen, die onder meer op het stuk van de verhouding tot de confessionele partijen (KVP, AR en CHU) aan het partijcongres zullen worden ge daan. De voorstellen zullen naar verwachting maandagavond a.s. worden gepubliceerd. In afwachting van dit alles wenst het partijbestuur van de PvdA thans geen reacties meer te geven op allerlei recente acties, zoals die van een 40-tal vooraanstaande PvdA-leden, die willen dat de PvdA de deur naar de confessionele partijen weer open zet. Een woordvoerder van de PvdA ontkende gisteren dat het bezoek dat de Amsterdamse socialistische burge meester Samkalden woensdag aan dr. W. Drees sr. in diens Haagse woning bracht, geschied zou zijn op verzoek van het PvdA-bestuur. „Burgemeester Samkalden bezocht dr. Drees geheel op eigen initiatief", zo werd ons ge zegd. De druk op het komende PvdA- congres komt van tegengestelde rich tingen. Naast het pleidooi van de 40 briefschrijvers voor intrekking van de anti-KVP-resolutie, is er de druk van enkele vooraanstaande NVV'ers om die resolutie juist te handhaven. Het zijn de heren Baarda en Groenveld, secretarissen van de metaalbond, pen ningmeester Kaper van dezelfde bond en enkele wetenschappelijke mede werkers. Zij gaan daarmee recht streeks in tegen de opvattingen van de voormalige NW-voorzitter Kloos. De „geestelijke vader" van de antl- KVP-resolutie, de Nieuw Linkser Han Lammers (thans wethouder te Am sterdam), meent dat „zijn" resolutie ingetrokken zou kunnen worden in dien de confessionele partijen zich nog vóór de verkiezingen duidelijk losmaken van de WD. Zoals gemeld voert ook de Gelderse groep PvdA'ers een landelijke actie om het congres tot intreking van de atïti-KVP-reso- lutie te bewegen. Intussen achten een aantal politici het waarschijnlijk, dat het PvdA-be stuur inderdaad za] aansturen op ver zachting van de anti-KVP-resolutie, maar onder stringente voorwaarden, die het de KVP en de beide confessio nele partijen feitelijk toch onmogelijk zullen maken om van hun kant hij voorbaat het ja-woord aan de PvdA te geven. Dat zou b.v. het geval zijn indien men de confessionelen voor de verkiezingen zou willen verplich ten zich geheel aan de PvdA te bin den en de VVD af te zweren. WARSCHAU Een „kleine ar- beidersrevolutie" speelt zich af in de havenstad Szczecin, waar de Poolse leiders het afgelopen week einde tijdens een onverwacht be zoek de beëindiging van een reeks stakingen wisten te bewerkstelli gen. Bij de „Warski"-scheepswerven heeft het vorige week gekozen sta kingscomité zich maandag bij de her vatting van het werk herschapen in een „arbeiderscomité", dat bestaat uit 38 leden, van wie er maar zeven lid zijn van de communistische partij. Alles wijst erop dat dit comité mo menteel de dienst uitmaakt in het be drijf. Van uur tot uur geeft het via luidsprekers consignes door en „rec tificaties op onjuiste berichten uit de plaatselijke pers". Zo heeft het co mité laten weten, dat het werfperso- neel zich uitsluitend verplicht heeft tot eerbiediging van het produktie- plan voor dit jaar en geen verdere beloften heeft gedaan, zoals was be weerd. De „Warski"-werven vormen met hun 12.000 man personeel de groot ste onderneming van Szczecin. Van vrijdag tot zondag j.l. hebben de ar beiders er de terreinen bezet gehou den, en niemand mocht zonder hun toestemming naar binnen. Zij eisten riet alleen een fikse loonsverhoging (dertig procent), maar ook vrije ver kiezingen voor partij- en staatsorga nen. Partijleider Gierek en premier Ja- roszevicz hoorden zondag, aan het hoofd van een omvangrijke delegatie, hun klachten aan. Gierek zou tame lijk veel toezeggingen hebben gedaan en o.a. een grondige vernieuwing van staats- en partijapparaat in alle ge ledingen in het vooruitzicht hebben gesteld. Ook heeft hij naar verluidt mgestemd met vrije verkiezingen voor arbeidersraden en plaatselijke bestuursorganen. Voorts zou hij heb ben beloofd dat geen sancties worden Betroffen tegen de stakingsleiders en dat de arbeiders die zich nog in hech tenis bevinden in verband met de onlusten van vorige maand, worden vrijgelaten. De voormalige partijleider Vldislav Goraulka, die vorige maand in een ziekenhuis werd opgenomen, lijdt C16® pijn en zijn gezichtsvermogen verder aangetast. Dit staat }n het eerste officiële bulletin sinds Gomulka op 20 december door Ed ward Gierk werd vervangen. Volgens een woordvoerder van het gewest Brabant van de PvdA was er ook voor dc verklaring van dr. Drees sr., al lichtelijk een stroming merk baar die van de anti-KVP-resolutie af wil. Maar de grote vraag was ook toen al: hoe kan dat zonder al te veel gezichtsverlies? Op de jongste gewestelijke verga dering van de PvdA Brabant bleek een duidelijke meerderheid te be staan voor het handhaven van de re solutie, misschien meer onder druk der omstandigheden dan uit overtui ging. De verwachting op dit moment is, dat de helft van de afgevaardig den van het gewest Brabant naar het partijcongres voor intrekking van de motie zou stemmen als het partijbe stuur die intrekking op een aanvaard bare manier kan motiveren. Vana/ond komen delegaties van alle gewestelijke besturen van de PvdA in Utrecht bijeen met vertegen woordigers van het partijbestuur ter bespreking van de kandidatenlijst voor de Eerste Kamer. Mogelijk zal ook in die vergadering het al dan niet handhaven van de motie ter sprake komen. De Brit John Fairfax (33) en zijn verloofde Sylvia Marret (32) zijn met het P. O.-schip „Chusan" op weg naar San Fran cisco Een riante manier van rei zen voor het Britse duo, dat van plan is zo spoedig mogelijk de Stille Oceaan over te steken in een roeiboot. Voor John is dat geen nieuwtje, want hij lieeft al eens een dergelijke maxi-trip ge maakt. Toen alleen, maar dat is kennelijk niet zo goed bevallen. (Van onze redactie buitenland) KAMPALA De nieuwe heerser in Oeganda, generaal-majoor Idi Amin, lieeft gisteren 55 politieke ge vangenen in vrijheid gesteld. Voorts ontsloeg hij de ministers van de af gezette president Obote en kondigde hij een tijdelijk verbod af voor poli tieke activiteiten. Het eerder ingestelde nachtelijke uitgaansverbod blijft van kracht. In tussen zijn uit het zuiden van het land berichten ontvangen over en thousiasme over de afzetting van Obote. Dit geldt in het bijzonder voor het voormalige koninkrijk Boeganda. De vrijlating van de politieke ge vangenen geschiedde op een oud Vliegveld nabij de woning van gene raal Amin. Onder de vrijgelatenen bevonden zich oud-premier Kowanoekoe, die in 1969 na een aanslag op Obote was aangehouden, vijf voormalige minis tens, een ex-legercommandant en een zuster van de inmiddels in balling schap overleden laatste vorst van Boeganda. Later had generaal Amin in het streng bewaakte parlementsgebouw een ontmoeting met het kabinet van de afgezette president. Hij zei dat de ministers naar huis konden gaan, maar zonder hun lijfwacht en hun dienstauto's. (Van onze correspondent) ROTTERDAM Als het aan de ruim 600 bemanningsleden van de Rotterdamse havensleepboten ligt, vaart er volgende week maandag na 6 uur 's morgens geen enkele sleepboot meer. In twee opvallend gedisciplineerde vergaderingen hebben de bemannings leden, nagenoeg allen lid van de Nederlandse Bond van Vervoerspersoneel een afdeling van het NVV besloten een ultimatum te sturen aan de werkgevers, met als voornaamste eis een recle loonsverhoging van 45, per week. Wanneer zondagavond om zes uur de werkgevers niet te kennen hebben gegeven op basis van dit ultimatum de gisteren vastgelopen onderhande lingen over de nieuwe sleepboot-cao te heropenen, dan blijven de ruim 106 Rotterdamse havensleepboten langs de wal liggen. De geschiedenis herhaalt zich. In januari 1969 legden de sleepbootbe manningen een week lang het werk neer, toen op initiatief van de niet- erkende onafhankelijke bedrijfsgroep Verkeer onder leiding van Leen van Os. Vi anneer nu een staking uitbreekt is deze echter wel „legaal", omdat im mers zowel het NVT onder wiens auspiciën de staking in feite is uit geroepen als de CBC en KBV er achter staan. De sleepbootbemanningen waren door Wim Hulsker, voorzitter van de Bedrijfsgroep Havens van de NBV, naar gebouw Atrium in het Rotter damse Centrum geroepen om zich te beraden over de situatie die was ont staan na het vastlopen van de cao- onderhandelingen tussen vakbonden en de Vereniging van Sleepboot On dernemers, respectievelijk vertegen woordigd door Wim Hulsker en mr. De Meester, op de weigering van de werkgevers op de vakbondseisen in te gaan De bemanningen maken er geen geheim van hoe ze over de situatie denken: met 306 stemmen voor, 12 tegen en 6 onthoudingen besloten ze de werkgevers voor het blok te zet ten: het ultimatum aanvaarden of de boten komen stil te liggen. Een deel van de sleepboten lag toen trouwens al stil, want veel bemanningen die in de dagdienst voeren, waren, zij het onrechtmatig, toch tegen het NBV- advies m. a) 's middags naar de ver gadering getrokken, ofschoon er spe ciaal voor hen gisteravond een twee de vergadering was belegd. 7101095 (Van onze redactie binnenland) BEN HAAG De Kamerleden 'Mevrouw G. Brautigam, drs. J. J. V°°gd en dr. H. J. Roethof (allen "vdA) hebben gisteren bij de Ka- Het het voorstel ingediend over te SMan tot schrapping van de bepalin- pn in dc omroepwet, die de minis- ler van CRM de bevoegdheid geven pi omroep te berispen, voor een ppaalde tijd uit te sluiten van het Mien van uitzendingen en de zend machtiging voor een omroep in te jpkken. Het voorstel, dat de vorm "pit van een initiaticf-wetsont- ®WP. beoogt de overheidsbemoete- s ten aanzien van de omroep ge lijk te doen zijn aan die van de pers. Voorgesteld wordt te schrappen in de omroepwet het artikel, waarin staat dat indien naar de mening van de minister een programma gevaar oplevert voor de veiligheid van de staat, de openbare orde of de goede zeden hij de zendgemachtigde, die dat programma heeft uitgezonden kan berispen, dan wel de omroep- raad gehoord, voor een door hem te bepalen tijd kan uitsluiten van het doen van uitzendingen. Ook moet verdwijnen het artikel, waarin staat: „Indien de voortduring van de toe wijzing tot zendtijd gevaar oplevert voor de veiligheid van de staat, de openbare orde of de goede zeden, trekt de minister de zendtijdtoewij- zing in". In hun toelichting zeggen de Ka merleden, dat de opvattingen, waar overheidsbemoeienis of overheidsin grijpen op het gebied van communi catie en cultuur noodzakelijk, ge wenst of tolerabel is, voortdurend evolueren. Dit geldt ook voor de bemoeienissen van de overheid op het terrein van de openbare me ningsvorming, aldus de Kamerleden. Ten aanzien van de meningsuiting door middel van de drukpers ont houdt de overheid zich reeds meer dan een eeuw van bemoeienis, maar ten aanzien van de omroep is er, vanaf het ontstaan, daarvan sprake geweest. Toch is ook hier een duide lijke evolutie waarneembaar. Deze voert tot de slotsom, dat de rigou reuze preventieve, zowel als repres sieve overheidscontrole uit de begin tijd van de omroep, na de oorlog meer en meer is afgezwakt, aldus de toelichting. Omdat er voor de Kamerleden geen steekhoudende redenen zijn om onderscheid te maken tussen de me ningsuiting via de pers en die via de omroep hebben zij voorgesteld de twee artikelen in de omroepwet met betrekking tot het repressief ingrij pen van de overheid te schrappen. Het ultimatum, dat aan de werk gevers is gesteld, laat overigens wei nig onduidelijk. Basis is het feit, dat zoals NBV-bestuurder Wim Huls ker opmerkte de sleepbootbeman ningen te ver bij de rest van de ha venarbeiders achter liggen. Een pro bleem overigens, dat ook de sleep- bootstaking van twee jaar geleden beheerste. ,.We moeten met z'n allen op naar die haven-cao," vindt Huls ker. „We zitten gewoon met een enorme achterstand, die we straks nooit meer kunnen inhalen en zeker niet met de zes maanden loonpauze die de minister ons nu heeft opge legd!" Een tweede probleem vormt het feu da: de werkgevers slechts bereid zijn eeii cao af te sluiten voor het eersie halfjaar van 1971, en zij ba seren zich hierbij op de loonmaat regel, die minister Roolvink op 15 december heeft afgekondigd. De NBV ls ecttei niet bereid voor zo'n korte periode af te sluiten, zeker niet om dat nu eenmaal de arbeidsovereen komsten voor de stadssleepdiensten steeds minimaal een jaar werden aangegaan Nadrukkelijk echter stelt de NBV zich in het ultimatum achter de ver klaring van het overlegorgaan van de drie vakcentrales op 16 december 1970, waarvan wordt gesteld dat in het nieuwe contract jaar een reële loonstijging moet worden verwezen lijkt. die enigszins achterblijft bij de produktiviteitsstijging onder aanvaar ding van de loonmaatregel. Die reële loonstijging stelt de NBV ln het ultimatum aan de werkgevers op 2,75%. terwijl daarnaast wordt ge- eisc da; de zogenaamde uitkering in eens van t 400,in de weeklonen wordt verwerkt, zoals dat ook bij de overige havenarbeiders is gebeurd. Dit, komt dan neer op een verbete ring van de weeklonen van het per soneel van de stadssleepdiensten van rond 45,per week, waarbij voor het eerste halfjaar van 1971 de mi nisteriële loonmaatregel in acht wordt genomen. (ADVERTENTIE) ^Geniet van de vitamine-rijke Bereid uit de edelste sappen RECOM TEL AVIV (AFP) De vijfde fe bruari (de dag waarop de tweede bestandsperiode langs het Suezkanaal afloopt) is geen datum die in de po litieke kalender van Israël is opge nomen. Volgens Tel Aviv is het be stand een logisch gevolg van de be slissing die de Veiligheidsraad in juni 1967 nam door een onbeperkt staakt- het-vuren af te kondigen en vloeit het niet voort uit een of andere Egyp tische maatregel. Bijgevolg zal Israël op die datum of op een latere da tum het vuur niet openen, tenminste als de Egyptenaren de vijandelijkhe den niet hervatten. Dit zei donderdag e enwoordvoerder van het Israëlische ministerie van buitenlandse zaken. (Van een onzer verslaggevers) DEN HAAG De sociale commis sie uit de Sociaal-Economische Raad (SER) bestudeert een door zeventig verzekeringsmaatschappijen inge diend plan om invaliden een wel- vaartsvast pensioen te garanderen. Hiermee wordt een alternatief ge boden voor het door de minister van Sociale Zaken bij de SER om advies ingeleverde ontwerp voor een volks verzekering tegen ide financiële ge volgen van langdurige invaliditeit. Deze volksverzekering zou dus niet alleen de loontrekkenden vrijwaren van armoede als gevolg van het niet kunnen werken maar ook de beoefe naren van vrije beroepen, onderne mers en dergelijke. De werknemers zijn op het ogenblik al beschermd door de WAO, de Wet op de Arbeids ongeschiktheid. De zeventig schadeverzekerings maatschappijen hebben een speciale voorziemnigi ontworpen voor degenen die buiten de WAO vallen. Deze groep zou verplicht verzekerd moe ten worden voor een bodemvoorzie ning welke gelijk ligt met de AOW- uitkeringen. Natuurlijk zou men zich ook tegen een hoger bedrag kunnen verzekeren. Op die manier zouden de schadeverzekeraars toch aan de markt blijven. DEN HAAG (ANP) De staats prijs dramatische letterkunde 1970 zal niet warden toegekend. De jury die aan de hand van het reglement staatsprijs dramatische letterkunde onderzocht heeft welke toneelstukken van Nederlandse auteurs uit de jaren 1964 tot en met 1969 zouden kunnen worden voorgedragen voor toeken ning van de prijs, is eenstemming tot de slotsom gekomen dat er in dit tijd vak geen toneelwerk in de openbaar heid is gebracht dat bekroning met deze prijs verdient. A 15 Als niets vermoedend „slachtof fer" van de jaarlijkse vaderlandse lintjesregen zul je toch maar tot de ontdekking moeten komen, dat de trots op de fiere borst prijkende eremedaille in goud verbonden aan de orde van Oranje Nassau niet helemaal van goud is. PvdA-Kamer- lid Franssen heeft premier De Jong de vraag gesteld of niet vermeden moet worden dat „de begiftigde het gevoel krijgt dat de waardering toch niet zo groot was als werd voorge geven". Die medailles zijn n.l. van zilver en bedekt door een zeer dun laagje goud. Na verloop van tijd gaat het pronkstuk zelfs hlauw-groen uit slaan. Is dat uit zuinigheid gedaan?, wil het Kamerlid weten. Ongetwijfeld, kan ik de geachte afgevaardigde nu reeds verzekeren. Niemand minder dan Nikkelen Nelis, die zijn machti ge arm tot ver in dit kabinet uit strekt, onder het motto: er kan er maar (Wittev)één zijn die het voor het zeggen heeft. En die bewandelt de zilveren gul den middenweg. E,- lopen heel wat PvdA'ers te snotteren dezer dagen. Ze zullen zeggen dat het is omdat Vadertje Drees boos op hen is en weg wil, maar ze hebben gewoon kou gevat. Wat wil je als mijnheer Den Uyl plotseling deuren op kiertjes gaat zetten. Dan gaat het tochten. En dat is funest wanneer je toch al in je hemd staat. Maar dat is nog geen reden voor confessionele overburen om te gnif felen. Daar moeten nog altijd heel wat ramen voor de eerste keer open. Den Uyl: aan-Drees-trekker. Dat het moeilijkezenuwslopende tijden zijn behoeft nauwelijks meer betoog. Maar dat het al zo erg was, wist ik zelfs niet. Wat wil het gevalUit een onderzoek in West- Duitsland is gebleken dat het mo derne boerenleven teveel is voor varkens. Jazeker'. Er is vastgesteld, dat de laatste jaren het aantal varkens, dat aan hartaanvallen sterft, is verdubbeld.» En om dan meteen nog maar een sprookje de wereld uit te helpent mieren zijn helemaal niet van die nijvere en pientere beestjes, zoals altijd is verteld. Dat zegt tenminste dr. George Wheeler uit Californië. „De mieren verknoeien een hoop van hun tijd en de werkmieren, allemaal vrouw tjes, verdoen zelfs veel tijd om zich op te tutten", beweert hij. Den Uyl zet deur naar confessio nelen op kier: „Ik ben Jo pie de portier....". Voor het overige hoop ik dat ae dag weer goed zal zijn en dat dit trieste jaargetij spoedig keert. Tot ln het weekeinde. MERIJN DE RECHTBANK in Den Haag heeft gisteren de 26-jarige tijdschrifthande laar J. K. uit Rotterdam wegens het verspreiden en in voorraad hebben van aanstotelijke films en sexartike- len, geldboeten opgelegd tot een to taal van ƒ60.000. NEDERLAND GAAT in de komende weken Israëls 72-jarige minister-pre sident Golda Meir huldigen ter gele genheid van haar a.s. gouden „Alyah"-jubileum, dit is de 50e ver jaardag van haar vestiging in Pa lestina. (ADVERTENTIE) Voor de belastingafdeling van ons kantoor Breda vragen wij een assistent, die in staat is zelfstandig aangiften te verzorgen. De honorering is van de aanvang af goed, de sekundaire voorwaarden zijn uitstekend (minimaal 20 dagen vakantie per jaar). Schriftelijke of telefonische sollicitaties of verzoeken om meer informaties te richten aan onderstaand adres. (Na kantoortijdtelefoon 04250 - 7 57 76). Breda, Willemstraat 6, telefoon 01600 - 3 55 5' iSSKSISS!*66 UltUWARDEN WAALWIJK ARNHEM GRONINGEN LOCHEM 7AANDAW BOLSWARD HENGELO MEPPEL 7WOLLE BREDA s HERTOGENBOSCH ROTTERDAM ENSCHEDE HOOGEVEEN UTRECHT ANTWERPEN WILLEMSTAD (CURACAOI OPAN.IESTAD (ARUBA)^ PI-I ...PSBURG (ST MAARTEN! CARACAS 'VENEZUELA)

de Stem | 1971 | | pagina 13