WEG! Bouvigne sluit definitief op 1 februari Drs. Westerterp op verkiezings- toer in Hulst Eendehouders verenigen zich B.O.P. verkoopt zelf bouwgrond De Vogel Gezamenlijke landbouw Zeeuwsch-Vlaanderen gegadigden Ving egenomen stad streek >,- en 50,- iu v.a. 25,- iks 22,- le BOETIEK 'RIJZEN Terneuzen ïwe wijzer zijn. Parochieraad van Willibrordusparochie te Hulst vergadert Clinge Muziekvereniging Heikant behaalde eerste prijs op kampioenschap in Drunen Bekneld Bezwaren Aulo ramde winkel in Oost burg Verandering in bestuur autoclub WZA PRIJSKAARTING IN TERHOLE Te Oostburg Inleiding over Zuidmolukkers in onze samenleving Contactmiddag voetbal jeugd Oesterkwekerij De Meuleraeester optimistisch over toekomst Spannend verloop biljartwedstrijd DINSDAG 26 JANUARI 1971 linees Indisch EL. 01150-4078 Dergen. buwing. achter de zaak .Terneuzen brengt ter al- :n openbare vergadering van Terneuzen zal wor- erdag 28 januari 1971, te ntehuis van Terneuzen. il971. ster van Terneuzen, J. C, ASCHOFF, zult u bedoelen. Dal ndepaffertjes,van dingen en dan die rare lawaai dan muziek. jongen maar dicht bij avo kanie doen en' dan >or en dan moet ie ir zien Als ie z'n vader jar niet vergeet We zijn ,r hem geweest." lenten zijn maar 10% ■•en. Niet omdat arbeïders- >,ijn of minder intelligent it de hogere inkomens jjmdat ze een achterstand na niet is in te halen. rste klas van de lagere kennen ze veel minder :grippen dan andere ||eten soms nauwelijks wat hebben in sommige log nooit een potlood pen veel ouders het nut r leren, net als de door vader in deze advertentie. dat in de maatschappij lekomst kennis niet alleen it. maar ook een levensvoor- GEEN INDUSTRIE BIJ OSSENISSE (Van onze correspondent) HULST De parochieraad van de H. Willibrordusparochie te Hulst houdt donderdag om acht uur een vergadering in het Klein Patronaat. Voor deze parochieavond, die wordt belegd om de belangstelling voor de parochie te vergroten, wordt iedere parochiaan uitgenodigd. Punten van bespreking zijn o.a. de verkiezing van leden van de paro chieraad. Aftredend zijn mevrouw De Meurichy en de heren P. Boeren, B. Wilking en A. Esseling jr., die herkiesbaar zijn. Aandacht zal worden besteed aan de zorgelijke toestand wat betreft de kerkelijke financiën, waardoor de parochie niet meer in staat zal zijn om aan al haar financiële ver plichtingen te voldoen. Verder zal nog worden gesproken over de dien sten in de kerk zoals de jongeren mis en de zondagsdiensten. land van Hulst Prijskaarting In café 't Voske is een prijskaarting gehouden. De uit slag was: 1 K. Bracke - K. de Schrij ver, 2 A. Schelfhout - A. van Geer- truy, 3 R. de Vos - A. Vlaemink, 4 F. de Kesel - C. van den Branden. De uitslag van de veriiezersronde was: 1 Alb. van der Kelen - W. de Cock. 2 R. Claassen - F. Vercaute- ren, 3 S. de Vos - A. Vonck. Schieting Aan de schieting in de zaal St.-Cecilia hebben 88 schutters deelgenomen. De hoge vogels werden geschoten door P. Oostink uit Axel en F. van Remoortere uit Meerdonk. De eerste zijvogels waren voor R. Willaert uit Clinge en H. Verbrae- cken uit Meerdonk. De tweede zijvo gels: H. de Bock uit Meerdonk en M. Vermeulen uit De Klinge. Het groot ste aantal vogels schoot mevrouw Vermeulen uit De Klinge (zes stuks). V (Van een onzer verslaggevers) BREDA „Bouvigne" sluit definitief op 1 februari zijn poorten als vormingscentrum en volkshogeschool. Voortzetting van dit werk op de huidige dependance „Wolfslaar" is door het ministerie van CRM van de hand gewezen, omdat de minister en de federatie van vor mingscentra van mening zijn dat de accommodatie op „Wolfslaar" niet aan de gestelde normen voldoet. De definitieve sluiting van „Bouvigne" houdt in dat inmiddels voor de 35 personeelsleden bij het Gewestelijk Arbeidsbureau te Breda een ontslagvergunning is aangevraagd. Mr. J. H. Jacobs, voorzitter van het nieuwe bestuur van de Bouvigne- stichting, heeft voor b. en w. van Breda een plan geconcipieerd waarin zijn opgenomen een afvloeiingsrege ling voor het personeel en een finan ciële opzet die voorziet in een behoor lijke afwikkeling van de schulden last die geraamd wordt op f 800.000,-. „Het nieuwe bestuur", aldus mr. Jacobs, „rioht zich thans op drie con crete punten: Op de eerste plaats het veilig stel len van de belangen vam de 35 per soneelsleden. Hierover zal dezer da gen door mr. Jacobs nog contact wor den opgenomen met de vakbond. Ge zien de kwaliteit van het personeel beoordeelt mr. Jacobs de plaatsings kansen elders goed. Het treffen van een voorziening die genoegdoening biedt aan de cre diteuren van beide stichtingen. Er zal een crediteurencommissie in het le ven worden geroepen. In overleg met het gemeentebe stuur (de gebouwen zijn eigendom van de gemeente Breda) wordt ge streefd naar een verhuur van het Bouvignecomplex aan derden, in de hoop uit de opbrengsten daarvan zij het getemporiseerd de crediteu ren te kunnen voldoen. „Wolfslaar" zal worden afgestoten. Voor de gebouwen op het eigenlijke terrein van „Bouvigne" hebben zich inmiddels al twee gegadigden ge meld. Bij de gemeente Breda heeft het B'Jk zich gemeld als mogelijke gega digde voor de huisvesting van een dog niet met name genoemde dienst, "ij mr. Jacobs meldde zich als gega digde de Foreign Study League, een Amerikaanse instelling die zich bezig- I noudt met uitwisseling van Ameri kaanse en Europese studenten. „Voortzetting van bet volkshoge school en vormingswerk op Bouvig- ,,„.clus mr. Jacobs (sinds 12 janu- ari 1971 voorzitter van de stichting oouvi_gne) «j® volledig van de baan. Algezien van de allerbelabberdste fi nanciële positie waarin beide stich- «ngen verkeren, zou het ministerie ?een genoegen hebben genomen Wolfel C0"Centratie Van het werk op ..®j- Jacobs had vóór kerstmis 1970 gemeente een financieel plan mgechend waarmee ook de bankrela tie akkoord ging. De AMRO-bank s op basis van dit rapport bereid ïï".vo°r vier ton garant te staan en stand te doen van de opvorderbare «inn Is- pIan bevatte niet uit- mtend een financiële maar ook een R„ uurstechnisehe reconstructie van Bouvigne. (o?eLhe?ft allemaal niet mogen ba- i Net mgang van 1 februari zullen m' ppprten voor congressen, vor- nSïï1??!1®®®11' vakantiegangers en ?p«iÜ? -e activiteiten definitief der h Z1Jn' ®ouv^§ne wacht op an Burgemeester ir. W. Merkx van Breda was dloor ziekte nog niet volle dig op die hoogte van de laatste ont wikkelingen bij Bouvigne. „Nu is de kogel dus definitief door de kerk", aldus ir. Merkx, die zei in december nog een poging te hebben gedaan te bemiddelen. Als er in december over eenstemming zou zijn geweest over een goed saneringsplan, dlan was er misschien nog een gaatje geweest bij CRM. Initiatieven, aldus ir. Merkx Bouvigne alsnog te redden zijn et- niet geweest. Over een nieuwe be stemming van Bouvigne kon burge meester Mi gen doen. nog geen mededelin- (Van onze correspondent). HEIKANT De muziekvereni ging Heikant heeft een goed resul taat bereikt op kampioenschappen te Drunen, georganiseerd door de r.k. dase en Bossche bond van de r.k. muziekgezelschappen. De hoogst ge plaatste korpsen van de muziekcon coursen over het jaar 1970 mochten eraan deelnemen. De muziekvereni ging Heikant (de enige Zeeuwse vereniging, die deelnam) dankte dit aan het muziekconcours te Sprundel, waar het op 14 juni 1970, het hoog ste aantal punten behaalde. De muziekvereniging Heikant be haalde nu een eerste prijs in de derde afdeling en behaalde 292 Yz punten. Dat was het op één na hoogste aantal punten in deze afde ling. De fanf- e Sancta Maria uit Ommel-Asten werd kampioén met 295 Yz punten. De muziekvereniging Heikant kreeg voor haar prestatie een gouden waarderingsmedaille. Bij de ontvangst van de besturen van de muziekgezelschappen op het ge meentehuis te Drunen was ook bur gemeester Molthoff uit Hulst en de oud-burgemeester van St.-Jansteen, mr. J. Heuser aanwezig. Als jury leden traden op: K. van Dijck uit Vught, J. Laro uit Rotterdam en Anne de Vries uit 's Hertogenbosch. (Van een onzer verslaggevers) AXEL Vertegenwoordigers van het Landbouwschap hebben maandagmiddag in het culturele centrum „De Halle" in Axel met de kringbesturen van alle landbouworganisaties uit Zeeuwsch-Vlaande ren gesproken over de toekomstige ontwikkelingen in Oost-Zeeuwsch- Vlaanderen. Daarbij is men tot het eensluidende standpunt gekomen, dat industrialisatie van het gebied bij Ossenisse door de landbouw met kracht van de hand gewezen moet worden. Besloten is dit standpunt via de gewestelijke raad van het Land bouwschap aan GS van Zeeland ter kennis te stellen. De vergadering van gistermiddag had een besloten karakter. Na afloop verklaarde de gewestelijk secretaris van het Land bouwschap de heer W. Goeman, dat in grote lijnen over dezelfde zaken is gesproken als afgelopen week op de druk bezochte voorlichtingsbij eenkomst va'i de NCB, kring Hulst Toen reeds liet de heer Goeman weinig twijfels bestaan over het standpunt van de georganiseerde landbouw inzake industrialisatie in Oost-Zeeuwsch-Vlaanderen. De ge westelijk secretaris sprak op die bijeenkomst zijn voorkeur uit voor industrialisatie van het land van Saeftinghe en in tweede instantie het gebied rond Nieuw-Namen. Volgens de heer Goeman zou dat een logisch vervolg zijn op de huidi ge industriële ontwikkelingen op de linker-Scheldeoever bij Antwerpen. Hij noemde realisatie van de plan nen rond Ossenisse minder wense lijk, omdat oostelijk Zeeuwsch- Vaalnderen in het geval dit wel zou doorgaan, bekneld zou raken tussen drie oprukkende i ndiustrie-zonen: Gent, Antwerpen en Ossesisse. Een ontwikkeling, die ramzalige gevol gen zou kunnen hebben voor de Oost-Zeeuwsch-Vlaamse landbouw, aldus de heer Goeman op deze voor lichtingsbijeenkomst van de NCB. Naar verluidt zouden de landbouw organisaties zich gisteren unaniem achter dit standpunt hebben ge schaard en zich dus hebben gedistan tieerd van de plannen rond Ossenis se. Na de bijeenkomst van maandag vroegen we de heer Goeman om commentaar, die over het besproke ne het volgende vertelde: „Als er dan toch industrie moet komen, ge ven we primair de voorkeur aan Baalhoek en blijven we ons scherp tegen Ossenisse verzetten". „Als we Ossenisse wel zouden ac cepteren voorzie ik een ontwikke ling langs de Schelde naar Ant werpen. Daarnaast is er sprake van een ontwikkeling van Gent in de richting van Zeeuwsch-Vlaande ren, evenals bij Antwerpen. Ossenis se zou in dit geval de derde inzet zijn met alle gevolgen voor het leef klimaat van dien". De bezwaren van de landbouw tegen Ossenisse z'ijn drieledig: op de eerste plaats gaat door industria lisering van dit gebied een belang rijk en goed gedeelte van het land bouwareaal verloren, op de tweede plaats voorziet het landbouwschap grote moeilijkheden voor de overige bedrijven in Oost-Zeeuwsch-Vlaan- deren en op de derde plaats is men bevreesd voor bet leefklimaat, dat onder deze plannen beslist zal heb ben te lij den. (Van onze correspondent) OOSTBURG Op het Raadhuis plein te Oostburg heeft een aanrij ding plaatsgevonden. Een personen auto, bestuurd door de 21-jarige L. v. B. uit Breskens, kwam vanuit de richting Cadzand en draaide richting Sluis. Hij verloor de macht over het stuur en ramde een winkelpand van de heer Fierens. De auto werd zwaar beschadigd, evenals de win kelpui. De heer Van B. kon na behandeld te zijn door dokter Loose huiswaarts keren. (Van onze correspondent) ZUIDZANDE Zaterdag 30 ja nuari a.s. zal in hotel „De Zwaan" te Zuidzande de jaarvergadering van de regionale West Zeeuwsch-Vlaam- se Autoclub „WZA" worden gehou den. Aan de orde zal een bestuurs verkiezing komen wegens periodie ke aftreding van de heren J. van Hanegem, Aardenburg, G. J. van Oorschot, Sluis en J. Risseeuw-Ro- zendaal, Zuidzande, welke zich niet meer herkiesbaar wenst te stellen. Ook het bestuurslid de heer H. Boekhout, Oostburg, wenst als zoda nig af te treden. In de vacatures worden door het bestuur van WZA de heren L. Basting, Zuidzande en G. Boonman, Oostburg, als kandi daat gesteld. Ook de rittenkalender 1971 (12 ritten) zal worden vastge, steld en voorts wordt de jaarklasse ring van de aangesloten leden over 1970 bekendgemaakt. Onder leiding van de heer Joh. Verstraaten, IJzen- dijke. zal na afloop van het huishou delijke gedeelte een diawedstrijd worden gehouden. (Van onze correspondent) TERHOLE In café De Kraai in Terhole werd een prijskaarting ge houden, waaraan 44 kaarters deelna men. De uitslag luidt: winnaarsron de: 1 A. Freyser Terhole - A. Huls hout Terhole, 2 J. Bracke Terhole - P. Collet Kuitaart, 3 P. van Kerkho ven Hulst - J. de Schrijver Terhole, 4 A. van Sikkelerus Stoppeldijk - B. van Geertruy Terhole, 5 Th. Schau- waert Hulst - E. de Schepper Stop peldijk, 6 A. Sehelfhaut Stoppeldijk - L. Brand Terhole. Verliezersronde: 1 P. de Maagt Stoppeldijk - H. Freyser Terhole, 2 D. Kayser Terho le - J. Hemelaar Terhole, 3 J. Dan- kaert Stoppeldijk - mevrouw Brand Terhole. (Van onze correspondent) OOSTBURG In het hervormd jeugdcentrum zal zondagavond een afgevaardigde van de Dr. Soumokil- stiehting uit Middelburg een inlei ding houden over „Zuidmolukkers in onze Nederlandse en christelijke samenleving". De aanvang is be paald op 19.00 uur. De bijeenkomst is georganiseeerd door de sectie ex perimentele jeugddiensten van de stichting streekjeugdcentrale voor Zeeuwsch-Vlaanderen. (Van onze correspondent) NIEUW-NAMEN Op de door de jeugdcommissie van de voetbal vereniging Clinge georganiseerde costactmiddag voor de pupillen, wa ren vierendertig deelnemers aanwe zig. De volgende onderdelen moes ten worden afgewerkt alvorens de winnaar bekend kon worden ge maakt: balwerpen, kegelspel, vogel- piek, tritsen en een quiz. De uitslag is als volgt: 1 Danny van Goethem. 2 Edwin Kint. 3 Paul van Vlierberg- he. 4 Danny Luyckx, 5 Leo van Craenenbroek. DRS. TH. WESTERTERP (Van een onzer verslaggevers) HULST Het KVP-Tweede Kamerlid drs. Th. Westerterp heeft gezegd, dat de KVP niet bereid zal zijn na de komende verkiezingen tot elke prijs in de regering te zullen gaan zitten. Dat zal geweigerd worden als de Katholie ke Volkspartij concessies moet doen op essentiële punten van het kernpro gramma. De heer Westerterp sprak gisteravond op een verkiezingsbijeen komst van de KVP in de Koning van Engeland voor ruim zeventig belang stellenden. Drs. Westerterp wees er in zqn betoog op, dat van een feitelijke po litieke samenwerking tot nog toe al leen sprake ia geweest tussen de drie confessionele partijen: KVP, AR en CHU en dait deze partijen verklaard hebben nog voor de verkiezing te willen komen tot een programma vergelijking met de Partij van de Ar beid. Het KVP Tweede-Kamerlid heeft ruim een uur gesproken over het KVP-programma Steenkamp, waarbij hij inging op de meest essen tiële onderwerpen. Bij zijn inleiding kwam hij onder meer tot de conclu sie, dat er de afgelopen jaren op het Nederlandse politieke front wel spra ke is geweest van splitsingen, maar dat het niet is gekomen tot funda mentele opheffingen van partijen. Over politieke samenwerking zei het Tweede-Kamerlid het volgende: „De drie christelijke partijen hebben tot nu toe geen enkele partij van samenwerking uitgesloten: anderen hebben dat omgekeerd wel gedaan". En verder: „Bij het komende kabi netsprogramma zullen we ongetwij feld wat water bij de wijn moeten doen, zolang de drie regeringspar tijen in dè kamer geen meerderheid hebben". In zijn betoog memoreerde drs. Westerterp, dat de KVP in Neder land een novum heeft gebracht door er als eerste in te slagen niet al leen een programma te presenteren, maar daarin bovendien nog aan te geven hoe het financieel verwezen lijkt zal moeten worden en wat de juiste financiële consequenties zijn. En die consequenties bleken niet ge ring: vier jaar lang zal de belasting elk jaar met een half procent van het nationale inkomen moeten stij gen om het KVP-programma waar te kunnen maken. Dat betekent: op trekken van de belastinggrens van het nationale inkomen. Een offer, dat, aldus het betoog van drs. Wes tenterp, het KVP-programma wel waard is. Aandacht besteedde het KVP-Ka- merlid ook aan de prioriteiten van het programma. Het bouwbeleid zou volgens de heer Westerterp in de jaren van 1971 tot 1975 de grootste prioriteit moeten hebben, waarbij ge streefd moet worden naar een opvoe ring van het totale contingent wo ningen met drie tot vierduizend hui zen per jaar. „Een niet-geringe op gave", aldus de heer Westerterp, „Als je nagaat dat de sticfatingskosten per woning tussen de 40 en 50 duizend gulden liggen". Andere onderwerpen met hoge prioriteit: nieuwe opzet onderwijs, de (Van een onzer verslaggevers) KLOOSTERZANDE In Kloos- terzande is een afdeling opgericht van de Nederlandse Citroënclub. De vereniging telt inmiddels reeds vijf enzeventig leden, heeft geheel Zeenwsch-Vlaanderen tot werkter rein en zal zich in de toekomst gaan bezighouden met het op touw zetten van allerhande activiteiten, waarbij een auto betrokken is. Initiatiefnemer is de heer G. Brand uit Kloosterzande, die in juli van vorig jaar als fervent auto-fan de basis heeft gelegd voor de club. Hij is tot voorzitter-secretaris geko zen en wordt bij zijn zaak gesteund door drie bestuursleden, namelijk de heren J. Danckaert uit Kloosterzan de, H. de Bruijcker in OKssenisse en J. Hamelink uit Axel. De heer Brand heeft een Zeeuwsch-Vaalmse Citroënclub in het leven geroepen, omdat de activi teiten van de landelijke organisatie naar zijn smaak teveel op andere delen van Nederland dan Zeeuwsch- Vlaanderen gericht waren. B-lijk- kens de belangstelling heeft hij met zijn initiatief precies in de roos geschoten. De landelijke „Deux che- vaux"-club telt tienduizend leden en geeft om de twee maanden een clubblad uit. De Citroënclub Zeeuwsch-Vlaan- deren heeft alle belangstellenden in dit deel van Zeeland geadviseerd om lid te worden van deze landelij ke organisatie. Ze zijn dan tevens lid van de Zeeuwsch-Vlaamse afde ling, maar hoeven daarvoor geen extra contributie te betalen. De heer Brand vertelt: „De reden dat we nog geen contributie heffen is deze: als we een actie houden en ze mis lukt en we zeggen dan tegen de mensen: nou ja, het spijt ons, maar dit of dat gaat niet door, en je laat diezelfde mensen evengoed contri butie betalen, dan lopen ze weer net zo hard weg als ze gekomen zijn. Dat risico willen we niet lopen.". De voorzitter houdt blijkens zijn betoog in de aanloopperiode nog re kening met wat problemen, die men in dit kader met „kinderziekten" zou kunnen aanduiden. De eerstvolgende actie van de Zeeuwsch-Vlaamse club is een autobustocht naar de automo bieltentoonstelling van de RAI in Amsterdam. Ongeveer half mei staat, er een rally van tachtig of negentig kilometer op het program ma. werkgelegenheid en de zorg voor het milieu. In het kader van de werkge legenheid vroeg hij speciale aandacht voor de zelfstandigen, wier inkomen met 2 procent is gedaald, terwijl het reële loon van de werknemers met 6 procent is gestegen. „De positie van de landbouw in Zee land is het beste bewijs, dat er snel iets gedaan moet worden", aldus de heer Westerierp. YERSEKE ANP) De N.V. Ne derlandse maatschappij voor oester teelt De Meulemeester en Co te Yerseke stelt over het boekjaar 19691970 een dividend van tien procent voor. Daarvoor zal f 25.242 nodig zijn. De rest van het winstsal do van f 29.165,03 zal gebruikt wor den voor tantièmes (f 3.813,65) en reserves (f 109,38). In het afgelopen boekjaar is het geplaatste kapitaal door herkapitali satie gestegen van f 77.420 tot f 252.420. Blijkens het pas versche nen jaarverslag was de maatschap pij, niettegenstaande de mooie zo mer van 1969, toch niet tevreden over de groei van de oesters. De maatschappij heeft goede hoop dat de slotafrekening van de schade loosstelling voor de oestercultuur ex. art. 8 van de Deltawet in het nieu we boekjaar zijn beslag zal krijgen. Ook zal, naar het zich laat aanzien, de regering in 1971 een beslissing nemen over het al dan niet aanleg gen van een zoutwaterbassin in de Oosterschelde met een buisleiding naar de Noordzee, waardoor na de afsluiting van de Oosterschelde de schaal- en schelpdierenhandel zou kunnen worden voortgezet. (Van een onzer verslaggevers) HENGSTDIJK De Stichting Bouwbureau Overheids Personeel wil in het bungalowpark van re creatiegebied „De Vogel" in Hengstdijk een proefbungalow bouwen. De stichting wil tevens de reclame en bemiddeling ter hand nemen bij verdere verkoop van een aantal nog onbebouwde percelen in dit gebied. Het college van b. en w. heeft zich in afwachting van de definitie ve goedkeuring van de gemeente raad in principe bereid verklaard aan di-t plan mee te werken. Het idee van de stichting is zeer wel kom, omdat de belangstelling voor percelen in De Vogel minimaal is, vermoedelijk te wijten aan de grote oppervlakte per perceel en de daar door relatief hoge aankoopprijs. Overigens heeft men wat dit recrea tiegebied betreft niet te klagen. Elf bouwpercelen voor bungalows zijn uitgegeven en verwacht wordt dat binnen afzienbare tijd nog wel een aantal percelen van de hand zal gaan. In verband evenwel met het trage tempo, waarop de percelen worden verkocht, is de gemeente zich gaan beraden over de uitgifte- politiek. In overleg met het stede bouwkundig adviesbureau zal de stichting B.O.P. nu een gunstigere terreinligging trachten te bereiken, zonder aantasting van de reeds aam- (Van een onzer verslaggevers) HULST Ter gelegenheid van de huldiging van de winterkampioenen competitie o-vl. „Het Centrum" uit Hulst, top-biljart in Sint Niklaas, is er een ontmoeting geweest tussen de vijf beste spelers van Exselsior uit Sint Niklaas en Het Centrum uit Hulst. Na de nodige spanning was het de beste speler van de avond, M. Vlas- senrood, die er voor zorgde, dat de overwinning met een klein verschil naar Hulst ging: 9—11.De persoon lijke uitslagen zijn als volgt: 1 Fr. Smeekens - F. Vlassenrood 1 1. 2 D. Wilsens - Ed Taelman 11. 4 A. Vereecken - G. Polfliet 20. 5 L. van Kerckhoven - M. Vlassenrood 0—2. 6 A. Vereecken - Ed Taelman 11. 7 L. van Kerckhoven - Ron Taelman 1—1. 8 D. Wilsens - G. Polfliet 11. 9 R. van Bogaert - F. Vlassenrood 11. 10 F. Smekens - M. Vlassenrood 02. wezige openbare voorzieningen. De stichting is, aldus de pré-adviezen voor de gemeenteraadsvergadering van woensdag, van mening dat de terreinen te groot van oppervlakte zijn. Op basis van de huidige terrei- nindeling en de grondprijs per vier kante meter (27 gulden) moeten be dragen betaald worden van 10.000 tot 15.000 gulden per perceel. Daar door worden de sticbtingskosten voor een bungalow in De Vogel te hoog. De stichting B.O.P. krijgt voor de bouw van een proefbungalow een perceel in huur voor een symbolisch bedrag van vijf jaar. Voorgesteld wordt toestemming te verlenen voor een vijf-jarig gebruik. DAGBLAD VOOR ZUIDWEST NEDBBLAMP Editie voor Zeeland ABONNEMENTSPRIJS f 17,95 per kwartaal, bmnen ver spreidingsgebied (excl. 50 ct. in cassokosten) 6,20 per maand (incl. 9 ct. in cassokosten) RAYONKANTOREN: TERNEUZEN, Nieuwstraat 9 Te) 01150-7920 (4 lijnen) HULST: Steenstraat 14, tel 01140-3751 (3 lijnen) GOES: Klokstraat 1, tel. 01100-8030 (3 lijnen) KLACHTEN OVER BEZORGING: Na kantooruren: tel. 01140-3751 en tel. 01158-1940. (Z Vlaanderen) REDACTIE ZEELAND: Bureau: Kromme Weele 4, Middelburg, tel. 7764. Postbus 116. A F Koopman Chef Zeeland tel privé 7438 (01180) Redacteur Goes: M Kersten, tel. 01100-6584. Coördinerend redacteur Zeeuwsch- Vlaanderen: G van Berkel (01150-4866) Redacteui O.Z.-Vlaanderen: A Verluid (01140-3447) Redacteur Kanaalzone en Terneuzen- R van der Helm (01150-4865) Sportredactie Zeeland: R van Deursen (01155-1367) Fotojournalist Zeeland: Cor de Boer (01155-2237) ADV EXPLOITATIE: Wnd Inspecteur Zeeland. C Menu (01100-4316) Hulst en O Z Vlaanderen: Th de Bakker (01150-2601) Oostbura en W Z Vlaanderen: M Bogers (01170-2893) Kanaalzone en Terneuzen: J Schieman Axel (01155-1224) Walcheren en Zuid-Beveland: R Vaes (01195-433)

de Stem | 1971 | | pagina 5