Brandweerkorpsen Kloosterzande en Vogelwaarde zijn samengevoegd WIENER SANGERKNABEN IN HULST „Concentreer vis serij in Breskens HULST VERDEELT SUBSIDIES IDER iNAAR Duivenkeuring p.v. Herleving BUURTFEEST VOOR GOUDEN ECHTPAAR IN HULST Boerenbond Eede 25 jaar OOSTBURGSE RAAD HERDENKT SLACHT- OEEERS BRESKENS 16 stad streek N.V. etenwe wijzer zijn. SYSTEEM VERZOEK Lowland Trio in Kloosterzande Plattelandsvrouwen te Oostburg bijeen Koningsschietin g St. Sebastiaan Kloosterzande P. ZEGERS OP FORUMAVOND AR/CHU IN OOSTBURG Breskens Burgemeester Schipper spreekt in Groede p.k. kerkdiensten TEERAYOND BRANDWEER Prijskaarting le Clinge en tweetal van n, die in ons gevoerd, heb- kheid voor een mktie van ezit te zijn van ien en de Engel- unktie mogelijk- re uitbouw, m.n. khoudingen van buitenland, strekt ,A. tot aanbeve- kent ons bedrijf bsvoorwaarden. ftelijk, te richten zaken. reedschap istreding idaat, die beschikt van verspanende van eenvoudige n goede kontakten at het werkplaats- pleiding op M.T.S. areist, terwijl enige tot aanbeveling groepsleider belast van detailtekenin- er ingewikkelde ge- roortgezette studie voor deze funktie tel. 01600.24511. (ADVERTENTIE) EEN BEGRIP VOOR AL UW AUTOBANDEN Ook voor particulier Tilvoliweg 63 Hulst Tel. 01140-2461 (Van onze correspondent) KLOOSTERZANDE Als laatste onderdeel van het wmterprogramma van de duivenvereniging p.v. Herle ving, vond in het clublokaal bij J. de Waal een keuring per viertal plaats. Een viertal bestaat uit een oude dotter, een oude duivin, een jonge doffer en een jonge duivin. De duiven werden gekeurd door de heren J. Pauwels uit De Klinge en L. Franckhaert uit Meerdonck. De uitslag is als volgt: 1 gebrs. f Steyns, 2 Fr. Roctus, 3 J. de Bruin, I 1 A. Vercouteren en zoon, 5 J. de Bruin, 6 en 7 A. Vervaet. Er bestond voor deze keuring gro te belangstelling. Op vrijdag 29 ja nuari is de jaarlijkse algemene ver gadering. Op het programma staat onder meer een bestuursverkiezing. Periodiek aftredend zijn de heren R. Bogaert, J. Sponselee en T. Tael- man. Allen stelden zich herkiesbaar- jn? Geen kant meer uit Straks vast te lopen in een iebeheerstrwordt door :en? Waarvan je niets ezoietsnooithebtleren naatschappij waarin je je voelen,omdathij vreemd larin anderen over jou ;nuop school bent,blijf j e zit Zo lang mogelijk, kennis, studeer, istmaakt datnoodzakelijk. t zo niet zien, praat er dan 'ns i die het wél ziet eet leven we in 1980. (Van onze correspondent) HULST Vandaag viert het echtpaar H. Bruggeman-de Bakker, Zandstraat 71 te Hulst, zijn 50-jarig huwelijksfeest. Ter gelegenheid van dit feit werd door het actieve buurt- comité Schuddebeurs een uitgebreid feestprogramma samengesteld. Het programma ziet er als volgt uit: om 9 uur komen de buurtbewo ners samen, om 9.15 uur is er een voikskoers voor heren vanaf 16 jaar en ouder, om 9.45 uur is er een volkskoers voor de jeugd van 10 tot jaar, hierna om 10.15 uur wordt een volkskoers gehouden voor da mes van alle leeftijden. Na de volkskoersen is er om 10.45 uur een voetbalwedstrijd tussen twee buurtelftallen In de rust is er voor de liefhebbers gelegenheid tot touwtrekken. Na de middag van 15.00 tot 17.00 uur zijn er kinderspelen De feeste- hjke dag wordt om half acht beslo ten met een feestavond voor heel de buurt. (Van onze correspondent) De r.k. boerenbond afde^ I h t za' maandag zijn 25-jarig 1 ïn vieren met een gezinsdag in I ®ancta Maria. Tijdens deze ge- I W za' de heer C. v. Bellegem t voorzitterschap neerleggen, dat 1 S1"ds de oprichting heeft ver- i ^eestdag begint om twee Om s16' een. feestehjke vergadering. j uur is er een eucharistieve- I waarna om kwart over zes een gezamenlijke maaltijd volgt. Het "'s,panmnPsgedeelte begint 's a- 1...om half acht en staat onder on?mg van prof. Richards Bij dit "spanningsprogramma zullen ook Jongeren aanwezig kunnen zijn. (Van een onzer verslaggevers) KLOOSTERZANDE De brandweerkorpsen van Kloos terzande en Vogelwaarde zullen met ingang van deze week worden samengevoegd. Tot commandant is be noemd, de heer J. Menu. De voormalige commandant van Vogelwaarde, A. J. E. Jonkheijin, is met ingang van dezelfde datum benoemd tot onder-commandant van het nieuwe brandweerkorps. Het is de bedoeling, dat beide korpsen in de toekomst zoveel mogelijk sa men zullen opereren. Ook voor de gemeentelijke herindeling was bij beide korpsen reeds sprake van een nauwe vorm van samenwerking. Het nieuwe korps telt in totaal veertig spuitgasten. Dit aantal zal binnen afzienbare tijd vermoedelijk worden opgevoerd. Er loopt momen teel nog een cursus voor aspirant brandweerlieden, waaraan 29 gega digden deelnemen. Een deel van hen zal vacatures moeten opvullen, die binnenkort ontstaan door het ver trek van oudere brandweerlieden. De overige aspiranten dienen ter aanvulling. De beide blusgroepen (Vogelwaar de en Hontenisse) zullen over vol doende materiaal kunnen beschik ken: 2 hogedrukspuiten, een poeder wagen en perslucht-apparatuur. Voor dit laatste zullen nog mensen opgeleid worden. Het beschikbare materiaal wordt voldoende geacht voor een effectieve brandbestrijding. Uiterlijk zal er voor het publiek en brandweerlieden niet zo veel gaan veranderen. De gebruikelijke alarm nummers (333 voor de gehele ge meente, vanuit Terhole en Lains- waarde met het kengetal 01147 of 01148) zullen worden gehandhaafd. In Kloosterzande wordt tevens de telefoon-apparatuur uitgebreid, zodat straks brandmeldingen op vier ver schillende plaatsen tegelijk zullen binnenkomen, waaronder bij de commandant. In Vogelwaarde werkt men reeds langer met een dergelijk systeem. Het besluit tot reorganisatie is donderdag genomen na een uitvoeri ge bespreking tussen beide brand weercommandanten en het gemeen tebestuur. Daarbij is vooral uitvoeri ge aandacht besteed aan het systeem van alarmering. Besloten is onder meer om naast de eigen brandalar- meringsnummers ook het regionale Zeeuwsch-Vlaamse alarmnummer 01150-4444 van het hulpcentrum in Terneuzen algemeen bekend te ma ken. Overeengekomen is dat bij brandalarmering in het vervolg een intensief wederzijds contact zal be staan tussen commandant en onder commandant, zodat beide groepen van eikaars verrichtingen op de hoogte zijn. Brandweercommandant J. Menu: „Het blijft voor een groot deel zoals vroeger. We willen wel de aanteke ning maken, dat de inwoners van Hontenisse niet bang hoeven te zijn (Van onze correspondent) KLOOSTERZANDE Vanavond zal in het vestzaktheater „Krokodil- bar het bekende Lowland Trio op treden. Voor de omlijstende muziek is opnieuw het Belgische dansorkest Frans Bonne gecontracteerd. (Van een onzer verslaggevers). OOSTBURG Aan het begin van de vergadering van de raad Oost burg herdacht de voorzitter, burge meester A. Schipper de omgekomen bemanningsleden van de Breskens- 16 die vorige week op zee verdron ken. De burgemeester betuigde na mens de raad het medeleven met de nabestaanden van de slachtoffers. Ook dankte hij de vele mensen, die ondanks de slechte weersomstandig heden uitvoeren om de Breskens-16 te zoeken om hulp te kunnen bie den. Na de herdenking verzocht hij de aanwezigen enige ogenblikken stilte in acht te willen nemen om de slachtoffers te gedenken. voor een „foutieve" melding, in die zin, dat bij een brand twee brand' weergroepen arriveren. Integendeel. Liever met twee groepen tegelijk, dan helemaal niet". De nieuwe Hontenisser brand weer-commandant heeft een vrien delijk verzoek gericht tot de inwo ners van de gemeente Hontenisse om in het vervolg weer gewoon de voor brandweerwagens geldende voorrangsregels in acht te nemen. De heer Menu: „Ik zou graag van de gelegenheid gebruik willen maken, de mensen te vragen, voortaan zo beleefd te willen zijn om onze brandweerwagens weer voorrang te willen verlenen. Als wij op weg zijn naar een brand kan dat een zaak van leven of dood zijn". In het verleden is het verschillende keren voorgekomen, dat brandweerwagens door de drukte vertraging opliepen. (Van onze correspondent) OOSTBURG In café Buitenlust te Oostburg heeft de Nederlandse Bond van Plattelands vrouwen afd. West-Zeeuwsch-Vlaanderen een bij eenkomst gehouden. De voorzitster, mevr. v.d. Weele-Minderhoud deelde mede, dat in Breskens de cursus beter bewegen gestart is. Op 7 april zal in motel de Ark in Renesse een make-up dag worden gehouden voor meisjes van 12 19 jaar. Wegens gebrek aan voldoende belangstelling kan de geplande literatuurcursus niet door gaan. De aandacht werd nog geves tigd op de in maart te houden cur sus voor de Mattheus Passion in Goes. Tot nieuw lid van de Kascom- missie werd .aangewezen mevr. Haartsen-Glijnis. Voor deze verga dering was een stand van het Wel fare werk ingericht door de dames v.d. Berg en Barendregt. Door mevr. De Keep uit Haamstede werd een discussie geleid over het onderwerp „Mens, wees wijzer". De aanwezigen werden in groepen verdeeld om over de verschillende problemen te discussieren. (Van onze correspondent) KLOOSTERZANDE De hand boogsociëteit St.-Sebastiaan heeft in hotel De Linde in Kloosterzande de jaarlijkse koningsschieting gehou den. Het was de heer J. de Waal- Kindt, die in de negende ronde de kongingsvogel afschoot. De heer F. Kouijzer werd prins, terwijl de heer H. Hoop erfprins werd. Hierna werd een puntenschieting gehouden, waarvoor een beker be schikbaar was gesteld. Deze werd gewonnen door mevrouw Pauwels. In de gewone schieting wist Al van Gassen, het grootste aantal vogels te schieten: zes stuks. Bij de dames behaalde mevrouw Hoop het grootste aantal: vijf stuks. HULST Het optreden van de Wiener Sangerknaben in Huist, waarvan afgelopen zomer reeds sprake was, zal vogende maand zijn beslag krijgen. Op 10 februari zal de groep vanaf 20.00 tot 22.00 uur optreden in de basiliek van Huist. Het is het tweede concert van het koor binnen de wallen van Hulst, waar de knapen twee jaar geleden voor het eerst te gast wa ren. Het jongenskoor bestaat al meer dan vijfhonderd jaar. uiteraard telt het geen leden van die leeftijd. Gaston Arien, de Belgische impre sario vande groep, heeft in zijn reclame-brochures een aardige be schrijving gevonden voor het jongskoor, dat volgens hem het beste ter wereld is. De heer Arien zegt er het volgende van: „Overal waar men ze ontmoet, wordt men het eerst getroffen door hun jongens-echtheid, hun guitig heid, spontaniteit. Het zijn in de echte zin van het woordt anti-star: zij hebben niet het geblazeerde, gesofistikeerde en geaffekteerde, dat zoveel andere artiesten ken merkt. Autentieke stemkunste- naars". Of de superlatieven van Gaston Arien terecht zijn zal op 10 februari moeten blijken. Dat het Wiener jongenskoor in ternationale vermaardheid heeft is zo bekend, dat daarmee geen nieuws wordt verteld. Gaston Arien schrijft de kwaliteiten van het koor toe aan een strakke disci pline, gepaard aan grote muzikali teit. In de basiliek zal voor het con cert een aantal voorzieningen wor den getroffen. Er komt een podium en de kerk wordt ingedeeld in verschillende vakken. De prijzen variëren van vijf tot tien gulden. De kaartverkoop is inmiddels be gonnen. Kaarten kunnen besteld worden door het bedrag over te maken op rekening van de Neder landse Kredietbank. Voorverkoop verder op de adressen Zoutestraat 31 en Vondelstraat 25 van de he ren M. Kommers en D. Hollaardt, vanaf half zeven 's avonds. Het concert wordt gegeven onder au spiciën van de Hulster Kunstkring van den Vos Reinaerde. Uitgevoerd worden onder leiding van dirigent U. Theimer: Freuet PU' h van Heinrich Schuts: Exal- tata est (Guerrero), O. Regem Coeli Una Hora (Da Vittoria), Laudate Dominum (Mozart), 143 psalm (Krieger) en Missa Brevis van Britten. Verder vermeldt het programma: A ceremony of carols, eveneens van Britten en van Frans Schubert: Widerspruch, Nachthelle, Heidenröslein en Die Nacht. Tot slot: Fruling van Reger, Um mit- ternacht van Bruckner, 3 Tanzlie- der van Bartok en Mensch, Steh still van Bloch. (Van een onzer verslaggevers) OOSTBURG „Het rijk en de provincie doen momenteel veel voor o.a. de Kanaalzone, het Sloegebied en noem maar op. Ik hoop dat ze ook willen meewerken aan de concentra tie van de visserij in Breskens. Bres kens heeft tenslotte de grootste ha ven en de meest gunstige ligging voor het achterland. Ik wil erop wij' zen dat meer visaanvoer meer kopers betekent, en dus meer geld. En zeker een aanvulling voor de werkgelegen heid. Ik vind de concentratie van de visserij in Breskens belangrijk voor de ontwikkeling van West-Zeeuwsch- Vlaanderen." Aldus de heer P. Zegers op de druk bezochte forumavond, belegd door de AR/CHU raadsfractie van Oostburg in hotel De Eenhoorn. In zijn inlei ding memoreerde de heer Zegers nogmaals de gang van zaken rond de wëthoudersver kiezingen, en sprak zijn vreugde uit over de toen geble ken eensgezindheid tussen de AR en CHU fractieleden. Over het onderwijs merkte de heer Zegers op dat het een moeilijke zaak is, aangezien in alle tien de kernen van de nieuw gevormde gemeente Oostburg op dit terrein problemen liggen. Hij deed een beroep op de besturen van de r.-k. en christelijke scholen, naar het voorbeeld van de Oostburgse school raad, in een commissie zitting te ne men. Deze commissie zou een inven tarisatie van de problemen moeten maken en aan de hand daarvan een urgentieschema. De fractievoorzitter van de AR/ CHU in de Oostburgse raad, de heer C. Dekker, gaf in zijn toelichting een overzicht van de tot op heden tot stand gekomen verordeningen. Ook dit was een moeilijke zaak voor de nieuwe gemeente Oostburg, daar in alle tien de kernen andere belasting verordeningen golden. Hij noemde o.a. de legesverordening, het riool recht, de straat- en rioolbelasting. De heer I. P. de Bruijne, het derde raadslid van deze fractie, gaf een overzicht van de recreatiemogelijk heden en problemen in West- Zeeuwsch-Vlaanderen. „Recreatie is een der belangrijkste financiële p« Iers van de gemeente. En zij gaat nog meer betekenen. Het toerisme neemt toe, zeker nu de welvaart stijgende is. Wij moeten ervoor waken dat met de grotere toename van toerisme de leefsfeer niet al te zeer wordt aan getast. Dat is zowel in het voordeel van de toerist, die hier rust komt zoeken als de eigen mensen. Ten aanzien van het jeugdbeleid merkte de heer De Bruyne op dat hij het jammer vindt dat de streekjeuigd- centrale alleen maar adviezen geeft en geen verantwoording draagt. HIJ' noemde o.a. het nieuwe jeugdgebouw in IJzendijke waarvoor geen leiding gevonden kan worden. Een leiding, die hij noodzakelijk acht voor de jeugd, daar deze niet altijd zelf de verantwoording kan dragen. Na een korte pauze werd de bij eenkomst heropend door voorzitter P. S. Dekker van de ARP. Het eerste gedeelte had onder leiding gestaan van de heer J. A. Scheele van de CHU. De heer Dekker vond het jam' mer dat nog steeds verdeeldheid heerste onder de christelijke partijen en sprak de hoop uit dat in de toe komst één christelijke partij in Ne derland zou optreden. Daarna bestond gelegenheid om vragen te stellen aan het forum. Van deze gelegenheid werd gretig gebruik gemaakt. Vismijn Aan de vismijn te Breskens zijn aangevoerd: 1677 kg export garnalen 5,406,32. 413 kg bot 016051. 1499 kg schar 081 161, 4024 kg schol 030—157, 11543 kg tong 588—937. 29576 kg kabel jauw - gul 040238. 658 kg wijting 061115. 169 kg tarbot 300898. 241 kg griet 4,204,34. 742 kg rog 101132. 2 kg poon 0,82. 1097 kg tongschar 290297. 40 kg ham 298 400. 6 kg schelvis 045080. 322 kg haai 029066. 2 kg kreeft 10,51 188 kg kommeraal 079084. 442 kg haring 035. 840 kg onverkochte schol. 237 kg bot. 3040 kg torren. (Van onze correspondent) GROEDE Op 28 januari zal burgemeester A. Schipper van Oost burg ontvangen worden door de af deling Groede van de Maatschappij tot Nut van het Algemeen. Hij zal een lezing houden over „Groede in groter verband". Op 18 februari zal de heer A. Verhage spreken over antiek. (Van een onzer verslaggevers) HULST In de gemeemteraads- vergadering van Hulst op vrijdag 29 januari zullen de gemeenteraadsle den zich onder meer moeten buigen over de verdeling van 3000 gulden subsidie over een aantal in Hulst actieve verenigingen. Het college van b. en w. heeft daartoe een voorstel ingediend. Van de drieduizend te verdelen guldens wil men een bedrag van 370 gulden toekennen aan het Zeeuwsch-Vlaams kinderkoor, 740 gulden voor de junioren van de voetbalvereniging HVV'24 en 190 gulden voor de jeugdafdeling mixed hockeyclub „Rapide". Daarnaast is voorgesteld respectievelijk 820, 270 en 340 gulden subsidie te geven aan de katholieke verkenners, de gidsen en kabouters en het hervormd jeugdwerk. Verder wil men jeugd- circus Reinardi bedelen met even eens 270 gulden. Er komen in deze raadsvergade ring nog meer subsidieverzoeken aan de orde, zoals het verzoek van het jaarmarkt-comité in Sint Jan steen om een bijdrage van 750 gul den in de kosten van de Steense jaarmarkt van dit jaar. Deze markt wordt gehouden op de eerste don derdag van maart en behoort in Sint Jansteen tot een van de meest ge waardeerde tradities. Ook het colle ge van b. en w. acht de jaarmarkt voor de kern Sint Jansteen van groot belang en daarom adviseert men gunstig op het subsidieverzoek. Verder komt op de agenda voor een voorstel tot aankoop van een perceel grond en van een woning aan de Liniedijk 3. De Katholieke kinderbescherming in Zeeland heeft namens de kinde ren J. en J.L. Boone toestemming gegeven tot verkoop van dit pand. De kantonrechter zal daaraan nog zijn fiat moeten geven. Het pand is gebouwd op erfpachtsgrond, waar aan de erfpacht eind 1972 afloopt. Dit heeft tot consequentie dat de gemeente niet perse hoeft af te ko pen. Bovendien is de waarde ge taxeerd op nihil. De morele gronden wil het college desalniettemin een vergoeding van vijfhonderd guldnn geven als de ge meenteraad daarmee aceoord gaat. voorts zullen in deze raadsvergade ring worden behandeld: het tweede gedeelte van de uitkering aan over heidspersoneel, de huur van tokalen ten behoeve van de St. Josephschoo! en het voorschot op de exploitatie vergoeding basisonderwijs voor 1871. ROOMS- KATHOLIEKE KERK Aardenburg: OLV l'entiemelop nemu.g zaterdag 19 zondag 8.30 10 uur Axel: H. Gregorius de Grote, tel 01155-1532. zaterdag 19 uur. zondag 8.15 9 30 en 11 uur Biervliet: H Maria Onbevl. Ontv. tel 01125-382. zondag 9 uur. Breskens: H. Barbara, tel 01172- 1587 zaterdag 19 uur- zondag 10 uur Cadzand: Toeristenkerk, zaterdag 19 uur zondag 9 uur. Clinge: Parochie H Henricus, za terdagavond om 19 uur. zondag 7. 10 en 11 30 uur. Eede: Dorpsplein, zaterdag 19 zondag 10 uur. Gues: H Maria Magd., tel. 01100- 6754, zaterdag 19 uur, zondag 9. 10.30 uui R.-K. h.bj. Fruitlaan: zon dag 10 30 uur. Groede: H. Bavo, tel 01171-207 zaterdag 19 uur zondag 9 uur. Groenendijk: H Mortinus. tel 01148-382 zaterdag 18 30 uur. zon dag 7 30 9. 10 30 en 17 uur Hansweert: O.L Vr Onbevl. Ontv.. zaterdag 18 uur. zondag 8 uur en 10 uur (en 11 15 in Kruininges) 's-Heerenhoek: Sint- WilSibrordus tel 01105-264, zaterdag 19 uur. zon dag 7 30 9 10 en 10 30 uur Heinkenszand: H Blasius, tel. 1106- 1216, zaterdag 19 uur, zondag 7.30, 9 en 10 30 uur. Hoofdplaat: H Eligius, zaterdag 19 uur zondag 9 uur. Hulst: H Wübbrordu9. tel 01140- 2130, zaterdag 19 uur, zondag 8.30 10, 1130 en 17 uur Kamerland: (Molenhoek), zondag 10 uur Kin-wacht: H.H. Philippus en Jaco bus tel 01146-360 zaterdag 19 uur zondag 8 en 10 uur Krabbendijke: Cultureej Centrum, zondag 1015 uur kerkdienst voor katholieken Kwadendamme: H Bonifatius, tel 01194-219 zaterdag 19 uur, zondag 8 en 10 30 uur. Lewedorp: H Eligius, tel. 01196- 336, zaterdag 19 uur, zondag 8 en 10 30 uur Middelburg: 'Jar H Petrus en Paulus zaterdag 19 uur, zondag 10.30 en 19 uur. Oostburg: H Eligius. tel 01170 2003, zaterdag 19 uur zondag 8.30 en 10 30 uur. Ovezande: O.L.V Hemel v., tel 01195-214, zondag 8 en 10 uur Oost- en West Souburg st Vlarti- nuskerk zaterdagavond 19 uur. zondag 10.15 uur en 17 uur Rilland: Gereformeerde Kerk za terdag 19 uur en zondag 9 uur Sas van Gent: H Maria Hemelv tel 01158-1661 zaterdag 19 15 uur zonoag 8 30 9 30 en 11 uur. Scboondijke: Dorpsplein, zaterdag 19. zondag 10 uur Slijkplaat: Hulpkerk, zaterdag 17 zondag 9 uur Sluis: St.-Jan de Doper, tei 01178- 208, zaterdag 19 uur, zondag 8. 10 en 1b uur Sluiskil: H Ant v. Padua. tel 01157-418 zaterdag 19 uur zondag 0.900 en 10 45 uur Terneuzen. H Wiliibrordus, tel 01150-2327 Binnenstad zaterdag 19 uur: zondag 7.30 en 11 45 uur Trmiteit-kerk. zat 19 15 uur, zondag 9, 10 30 en 17 uur Kruiskers (Hoek) zaterdag 19 uur zondag 10 uur Par. „De verrezen Christus" (R.-k school „De Zeemeeuw"), za terdag 19 uur zondag 9. 10 en 11 uur Vlissingen: Parochiekerk O.L.Vr en St-Jacob zaterdagavond 19 uut en zondag 10.30 12 en 19 uur Emmanuelkerk Paauwenourg zater dagavond 19 uur en zondag D uur St.-Josephzieken huis zondag 9 uur Kath. Mil. Tehuis: zondag 9.30 uur Westdorpe: H. Maria Vis., tel. 01158-527, zaterdag 19 uur, zondag 8 en 10 uur. IJzendijke: O.L.V. Tenhemelopne ming, tel. 01176-284, zaterdag 19 uur. zondag 8 30 en 10.30 uur. ïerseke: H. Anna, zaterdag 19.15 uur, zondag 9 uur. Voor tel. informatie 01130-1363 (Hansweert). Zandstraat: H Pastoor v. Ars, za terdag 19 uur zondag 10 uur. (Van onze correspondent) KOEWACHT De vrijwillige brandweer van Koewacht hield haar jaarlijkse teeravond in café De An jer. Voor deze speciale gelegenheid waren ook de echtgenotes uitgeno digd. Na een uitstekende maaltijd, werd in een bijzonder prettige sfeer de resit van de avond doorgebracht met „nablussen". (Van onze correspinderat) CLINGE Op zondag 24 januari zal in het café 't Voske bij Huub Leys een prijskaarting gehouden worden. Er zijn vele prachtige prij zen te winnen zoals konijnen, paling, kippen en coteleften. Ook is er een verliezersronde, waarin de verliezers elkaar zullen bekampen. De prijskaarting vangt aan om half acht. DAGBLAD VOOR ZUIDWEST NEDERLAND Editie voor Zeeland ABONNEMENTSPRIJS f 17,95 per kwartaal, bmnen ver spreidingsgebied (excl. 50 et. in cassokosten) 6,20 per maand (incl. 9 ct. in cassokosten) RAYONKANTOREN: TERNEUZEN, Nieuwstraat9 Tel. 01150-7920 (4 lijnen) HULST: Steenstraat 14, tel 01140-3751 (3 lijnen) GOES: Klokstraat 1, tel. 01100-8030 (3 lijnen) KLACHTEN OVER BEZORGING: Na kantooruren: tel. 01140-3751 en tel. 01158-1940. (Z - Vlaanderen) REDACTIE ZEELAND: Bureau: Kromme Weele4, Middelburg, tel. 7764. Postbus 116 A F Koopman Chef Zeeland tel privé 7438 (01180) Redacteur Goes: M Kersten, tel. 01100-6584. Coördinerend redacteur Zeeuwsch - Vlaanderen: G van Berkei (01150-4866) Redacteur O.Z.-Vlaanderen: A Verlind (01140-3447) Redacteur Kanaalzone en Terneuzen: R van der Helm (01150-4865) Sportredactie Zeeland: R. van Deursen (01155-1367) Fotojournalist Zeeland: Cor de Boer (01155-2237) ADV. EXPLOITATIE: Wnd. Inspecteur Zeeland: C. Menu (01100-4316) Hulst en O Z. - Vlaanderen: Th de Bakker (01150-2601) Oostburg en W.Z. - Vlaanderen: M Bogers (01170-2893) Kanaalzone en Terneuzen: J Schieman. Axel (01155-1224) Walcheren en Zuid-Beveland: R. Vaes (01195-433)

de Stem | 1971 | | pagina 5