VLEUTEN BESTRAFT verrassing Poging tot verzoening van motorsportbonden mislukt „Weinig beter dan niks Kees Broekman- „te zachtmoedig bekritiseerd naar Kernploegen Davos vertrokken „Uscl JEU GO Pupillen HVV'24 wonnen Oostduitse elftal naar Zuid-Amerika BEST VOOR TWEE WEKEN GESCHORST Kalender met bijna veertig profkoersen Betwijfelen sport Goede wil Groot aantal handtekenin DINSDAG 12 JANUARI 1971 DINSDAG 12 JAN (Van onze sportredactie) OISTERWIJK/DEN HAAG Jos van der Vleuten, niet bijzon der verrast door het bericht dat hij met Harry Jansen en Eef Dolman bestraft is voor het gebruik van doping tijdens het Nederlands kam pioenschap in Helmond tenslotte vroeg hij evenals zijn twee collega's een contraexpertise aan, die even eens positief uitviel is kwaad dat de KNWU reacti van, wat het drietal gebruikte, beschouwt als verboden stimulerend middel. „Wij gebruiken het meer", aldus Van der Vleuten. „In buitenlandse rondes ben ik ook regelmatig gecontroleerd na het gebruik van reactivan. En steeds was de uitslag negatief. Waarom moet het bij de KNWU nu ineens positief zijn? Dat is ty pisch Hollands: een voorbeeld wil len stellen"". De heer Smit, de directeur van ,t bonttebureau van de KNWU stelt daarentegen dat het drietal gewoon de reglementen van de KNWU heeft overtreden. „De verboden middelen staan in ons reglement genoemd. En daartoe behoren alle wekaminen. En daar is reactivan er een van. Van der Vleuten zegt nu wel dat in het buitenland niet tegen het slikken van reactivan wordt opgetreden, maar dat kan hij niet bewijzen. En trouwens, al was dat wel zo, dan is er nog geen re den voor ons om dat ook niet te doen. Er zijn nu eenmaal reglemen ten en daar heeft een ieder zich aan te houden. Overigens, Van der Vleuten heeft zelf een briefje ge schreven dat hij wist dat hjj fout was, maar dat hij dat niet had ge dacht dat wij het konden aanto nen. Die jongens proberen er altijd onderuit te komen". Van der Vleuten, Dolman en Jan sen hadden verzocht om een onder houd met de medische commissie van de KNWU kennelijk om on der de straf uit te komen maar van deze instantie hoorden zij niets. Ook dat heeft de wrevel gewekt van Van derVleuten. Het antwoord van Smit: „Dan zullen we nog wel iets van de medische commissie vernemen. Maar dat heeft totaal geen invloed op de straf, want die wordt niet door de medische com missie bepaald". Wat Van der Vleuten, die eveu- als Dolman en Jansen nooit het ge bruik van reaotivan heeft ontkent, ook nog steeds dwars zit, is het feit dat hij niet uitverkoren werd voor het wereldkampioenschap. Van der Vleuten: „Ze namen mij niet mee, omdat ze zeiden dat ze al meer met mij aan de hand gehad hadden, maar dat zelfde gold voor Dolman. Nee, dat heeft me verschrikkelijk zeer gedaan". (Van onze sportredacteur) VEGHEL-DEN BOSCH Een particulier initiatief (van de heer H. van Marle uit Veghel) om de twee Nederlandse motorsportbonden (KNMV en NMB) dichter bij elkaar te brengen, is mislukt. Het geheim van het overleg, dat na wederzijdse afspraak bewaard zou worden, lekte uit en bij het openbaar worden van dat nieuwe besloot de KNMV (Ko ninklijke Nederlandse Motorrijders Vereniging) het contact met de NMB (Nederlands Motorsport Bond) te verbreken. De brug die Van Mar le dacht te slaan, werd opgeblazen aan de rand van de kloof.... De schuldvraag bij deze misluk king, schuift KNMV'er Van Maarle naar de NMB toe. „De heer Van Bokhoven heeft geen woord gehou den. Er zou geheim overleg zijn, maar tijdens de persconferentie van de wedstrijd in Oirschot sprak hij erover. Het stond in de krant en daarop heeft de voorzitter van de centrale sporteommissie van de KNMV, de heer Burink, tegen me gezegd, dat hij niet van plan was nog met de NMB te praten. Een TON VISSERS MET BESCHEIDEN PLOEG (Van onze sportredacteur) OISTERWIJK Met veel goe de wil en weinig financiële mid delen, begint Ton Vissers aan een nieuwe periode in zijn wielerle ven. Hij wordt ploegleider van „Gazelle", de firma die 5 jaar met Willem II een internationale équi pe overeind hield, eind vorig sei zoen stopte omdat de financiële eisen te hoog werden en nu onver wacht terugkomt. „Maar", zegt directeur W. Breultiuk, „we doen het zeer bescheiden. Voorlopig nog alléén en in de hoop dat er zich een extra-sportief merk meldt. Ons budget is bescheiden, maar ons uitgangspunt was: be ter weinig dan niks voor de Ne derlandse prof-wielersport. Zó moet u het zien". 55 De tweede ploeg, naast die van- Goudsmit-Hof, is er dius een van minder allure dan waarmee Pel- lenaars op de wegen gaat verschij nen maar het diuo Vissers-Breukink schaamt zich er niets voor. „We wilden wat voor de werkeloze ren ners doen. Met de ons beschikbare middelen hopen we een helpende hand te kunnen bieden en een basis te leggen voor een betere toekomst van de prof-wielrennerij". Voor het verwezenlijken van dat ideaal, kon Ton Vissers niet buiten de mede werking van enkele betere renners die die ploeg moeten gaam dragen. Hij kreeg die steun van Peter Post, Jos van der Vleuten en Harm Ot- tenrbos. Ze namen genoegen met een laag contractgeld. „Ik ben ze zeer erkentenlijk voor die welwil lendheid", dankte Ton Vissers op de gisteren gehouden persconferentie, waar Ottenbros en Van der Vleuten present waren 'als sleutelfiguren voor de door Gazelle gekozen for mule. „Ik heb het gedaan", lichtte Jos van der Vleuten toe, „omdat Ton Vissers mij indertijd uit de narigheid heeft gehaald door me een contract te geven. Nu hij een beroep op mij deed, vond ik het niet meer dan mijn plicht om hem te helpen. Ik had een contract kunnen tekenen bij Mars-FIandria - dat was rond, ik moet morgen afbellen - maar ik wilde Ton niet in de steek laten". Harm Ottenbros' motief: „Tja, wat wil je. Er was bijna geen werk te krij gen met zo weinig ploegen en zoveel vrije renners. Daarom ben ik wel tevreden met wat Vissers me kon bieden. En och, het gemis van een TourDaar was ik toch al niet zo gek op". Behalve Ottenbros, Post en Van der Vleuten heeft Ton Vis sers intussen nog een renner aange trokken: Jan Serpentie uit Axel. Bedoeling is om de ploeg uit te bouwen tot tien renners en dat aan tal te overschrijden wanneer er zich een mede-sponsor heeft aangediend. van de eerste dingen die we dan doen, is het optrekken van de con tractgelden, want die zijn nu nood gedwongen minimaal". Breukink: „Meer dan we nu doen, kunnen we niet. We hadden geen plannen om terug te komen, maar de heer Vis sers voerde zoveel argumenten aan dat we door de knieën gingen. Wat ons vooral aanzette tot dit initiatief, was het feit dat het werk van KNWU en WBW nog niet leid de tot een werkverbetering voor de coureurs en de wetenschap dat de passieve recreatie niet gediend is met slechts één ploeg". Over de wetifagevers-wetfaiemer- verhouding bestaat nog geen duide lijkheid bij Gazelle. Breukink en Vissers: „We wachten even op de afloop van de WBW-activiteiten. Daar staan we helemaal achter en bij het oprichten van deze ploeg is nauw contact geweest met die bond van beroepsrenners. We streven naar een goede samenwerking. Mocht het VVBW-plan mislukken, dan zullen we zelf een vorm zoeken. Voorlopig gaan we er van uit dat onze renners - volgens de opzet van de bond - in dienst komen van de WBW en wij ze daar „huren". Tegienover het lage oonitinacitigietd, stelt Gazelle een aantrekkelijk pre mie-stelsel. „We zullen", belooft Vissers, „flinke extra beloningen ge ven als er successen zijn. Hoe we dat precies aanpakken weet ik nog niet, maar ik voel veel voor een systeem waar Malteni vroeger mee werkte. Daar gingen alle premies en prijzen in één pot die aan het eind van het jaar gewoon gedeeld werd door het aamtoai renners. Ik vind dat een goede regeling, maar de renners moeten het er natuurlijk mee eens zijn". De inspraak wordt nog verder doorgevoerd, want Harm Ottenbros en Jos van der Vleuten mogen mee bepalen welke renners in de ploeg komen. Ze hebben medezeggenschap bij het aantrekken van collega's dloor Ton Vissers. Het programma van de Gazelle- ploeg begint met een trainingskamp voorafgaande aan de ronde van An- dalusië. Verder wordt de Ronde van Spanje gedaan, de Ronde van Luxemburg, de Ronde van België, alle Belgische klassiekers en enkele Franse, zoals Parijs-Roubaix. „De Tour", aldus Vissers, „is op dit mo ment financieel niet haalbaar" PETER HEERKENS (Van onze sp tredactie) AMSTERDAM De positie van damescoach Kees Broekman was het afgelopen weekeinde op de Jaap Edenbaan een drukbesproken zaak. De veronderstelling leeft dat de ver standhouding tussen hem en de meeste rijdsters zienderogen achter uit loopt. Deze geruchten kregen ge stalte in het optreden van de rijd sters zelf en de mensen, die erom heen lopen. Voor het opstellen van de beslissende rij-schema's gingen Carry Geyssen en Elly van der Brom bijvoorbeeld in eerste instantie niet naar Broekman, maar naar Henk Lamberts. De Deventer schaatstrai- ner had rond de kerst de training van Broekman overgenomen en dat was een aantal dames uitstekend bevallen. B-trainer Klaas Visser had daarvoor een verklaring. „Zij erva ren Broekman niet meer als stuwen de kracht". Toen alles voorbij was en ieder een zich concentreerde op de „fina- Kees Broekman: verwijten. „Daar hoop ik een beetje op", aldus de heer Breukink. „Misschien dat een firma warm gemaakt wordt door ons initiatief om hulp te bieden aan renners die anders hun beroep niet meer kunnen uitoefenen. Wan neer er zo'n bedrijf komt, kunnen we onze opzet en honorering wat royaler maken". Ton Vissers: „Een SCHIPHOL (ANP) Daags na het Nederlands kampioen schap zijn de Nederlandse kern ploegen maandagmiddag per Olympic Airways van Schiphol naar Zürich vertrokken om zo spoedig mogelijk de schaatsen onder te binden in Davos. Coach Leen Pfrommer vertrok met de zes leden van de kernploeg (Bols, Schenk, Verheyen, Ver kerk Nottet en Nooitgedagt), maar had bovendien de beide sprinters Bazen en Hoekstra on der zijn hoede. Kees Broekman sjouwde met koffers van zijn pu pillen Stien Kaiser, Atje Keulen, Trijnie Rep, Ans Schut, Akke Falkena en Rieneke Demming. Reeds het aanstaande weekein de komen alle rijders en rijdsters In wedstrijden uit. Voor de heren kernploeg staat een internatio nale meerkamp over 500, 3000, 1500 en 5000 meter op het pro gramma, en ook de twee sprin ters komen aan bod in een inter nationaal toernooi van tweemaal de afstanden 500 en 1000 meter. Donderdag 21 januari komen de heren terug naar Nederland om drie dagen later deel te nemen aan het Europese kampioenschap, dat op 24 en 25 januari iin Heeren veen wordt gehouden. De dames-kernploeg blijft een maand weg. Eerst laat Kees Broekman zijn pupillen het vol gend weekeinde deelnemen aan het open kampioenschap van Zwitserland, dat in Davos wordt verreden, en een week later zul len ze, weer in Davos uitkomen in gewone internationale wed strijden. Daarna vertrekken de dames op donderdag 28 januari van Zwitserland naar Leningrad, waar op 30 en 31 januari gestre den zal worden om de Europese titel. Direct daarna reist Broek man met zijn ploeg van Lenin grad naar Helsinki, waar een week later de strijd van de da mes volgt om het wereldkampi oenschap. Ie" van het herenkampioenschap, begon Henk Lamberts, de „myste rieman" van de damesploeg, aan zijn one-man-show. Hij gaf de schuld aan het feit dat Carry Geys sen en Elly van der Brom uit de „vaste kern" waren gereden, aan de rustigheid van Broekman. „Zij zijn ingedut. Maar al diegenen, zoals het al genoemde duo en Rieneke Dem ming, zijn in één seizoen weer bij te spijkeren tot het niveau waarop ze thuishoren". Ook van de oorzaak maakte de Deventer directeur voor sportzaken geen geheim. „Zij moeten veel meer arbeid per trainingsuur verrichten". Daarmee te kennen gevend dat het beleid van Broekmart teveel is afge stemd op zachtmoedigheid. „Maar wat ik nu gezegd heb moet u niet uitleggen als kritiek. Dat is het namelijk niet". Coach Broekman zelf ging niet in op deze beschuldi ging. De „afgeschreven" cracks lieten evenmin veel los. Wel liet Elly van der Brom doorschemeren, dat je wei eens periodes doormaakt waarin je „stil" staat. Zij gaf ook toe dat een hardere aanpak haar beter ligt. Zo als van Klaas Visser bijvoorbeeld. Dat deze evenmin feilloos kan zijn, gaf de Fries zelf toe. „Ik heb een fout gemaakt met_ Sijtje van der Lende, de andere jeugdrijdster. Zij had moeten vlammen, maar dat is er niet uitgekomen. Zo'n blunder zal me geen tweede keer overkomen". Wat er echter precies is misgegaan hulde Visser in stilzwijgen. Zoals Klaas Visser evenmin wilde uitleg gen waarom Atje Keulen-Deelstra en Akke Falkema minder indruk maakten dan in 1970. „Zij hebben gedurende de kerstdagen bij me ge traind en de oorzaak is toen duide lijk geworden. Meer wil ik daarover echter niet zeggen. De „Ontdekker" van Sijtje van der Lende („er zit nog van alles in") en Trijnie Rep vindt het belangrijkste winstpunt van dit kampioenschap dat ze voor de een in meerdere mate dan voor de ander zo gemakkkelijk zijn doorgebroken naar de top. „Ne derland zit boordevol talent en van deze les zullen we in de toekomst dankbaar gebruik kunnen maken". BERLIJN (ANP). Het Oostduit se elftal, een van de tegenstanders van Nederland in de strijd om het Europees kampioenschap, zal een vijftal wedstrijden in Zuid-Amerika spelen, waaronder drie officiële lan den wedstrijden. Op 29 en 31 januari worden oefen wedstrijden gespeeld tegen respectie velijk de Boca Juniors in Buenos Aires en tegen een Chileense vereni ging. Op 3 februari wordt aangetre den tegen Chili in Santiago, op 5 fe bruari tegen Peru in Lima en op 8 februari besluit Oost-Duitsland de trip met een wedstrijd tegen Uru guay in Montevideo. begrijpenlijke reactie, vond ik, want de afspraak over de geheimhouding was geschonden". Als NMB's algemene voorzitter M. van Bokhoven (Den Bosch) dat hoort, bereikt hem hot news. „Zó, is het contact verbroken? Wist ik niks van". Voelt Van Bokhoven zich schuldig? „Schuldig?", herhaalt hij. Ik schuldig? Er is in Oirschot met geen woord over de ophanden zijnde gesprekken met de KNMV gespro ken. Niemand die dat kan zeggen. Maar ik wéét wel hoe het in de krant kwam. Een journalist die ge ruchten had gehoord, klampte me aan. Onder de voorwaarde dat het vertrouwelijk moest blijven, heb ik hem geïnformeerd. Ik vind dat je dat tegenover een verslaggever mag en kunt doen, om wederzijds prettig samen te werken. Tot mijn grote teleurstelling, heeft die journalist zich niet aan zijn woord gehouden. Maar dan mag de KNMV niet stellen, dat ik zonder meer het akkoord brak en openlijk mijn mond voorbij praatte. Ik geloof dat hier heel wat anders achter zit. Volgens mij heeft Van Marle zijn neus gestoten bij Burink. Laat 'm dat dan eerlijk en open zeggen. Geen smoesjes, zoals nu. Dat ze 't overleg afwimpelen, is hun zaak, maar dat ze het met zo'n vergezocht argument doen vind ik flauw". Van Marle stelt nadrukkelijk dat Burink vol goede wil zat. „Maar", voegt hij eerlijkheidshalve toe, „hij was wel een van de weinigen. De enige die „ja" zei, toen ik in een vergadering met de KNMV vroeg of er geen mogelijkheid tot praten was met de N.M.B., omdat de werksfeer vooral in Brabant steeds moeilijker wordt. Het ging mij vooral om meer overleg en contact bij het samenstel len van de wedstrijdkalenders. Die botsen herhaaldelijk. Het kan ge beuren dat er 's zondags binnen een straal van 10 kilometer twee wed strijden zijn. Een van de KNMV en een van de NMB. Op dat punt met name, wilde ik overleg. Zoals het nou gaat, maken we elkaar kapot hier in Brabant". Wie meeging met de gedachte: sportcommissie-voorzitter Burink. Belangrijke schakel in de toenade ringspoging werd initiatiefnemer Van Marle, voorzitter van de Udense vereniging „Vitesse" (75 leden, van wie 14 actief) maar in deze niet handelend namens de Club. „Gewoon als Van Marle. Vitesse stond wel achter me. Natuurlijk. Veel KNMV- verenigingen trouwens, net zoals een stel NMB'ers, want alle twee de partijen zijn gebaat bij een oplos sing". Eerste, belangrijkste en - trieste afloop - achteraf bezien enige taak van de Veghelse pionier was contact leggen tussen de heren Van Bokhoven en Burink. Dat lukte. „Van Bokhoven", rapporteert Van Marle zijn missie, „was bereidwillig. „Mijn deur staat open. Ik wil wel praten", zei hij. Ik kreeg hoop. Bu rink had echter de voorwaarde ge steld, dat ze niet dkect als KNMV'er en NMB'er aan tafel zou den gaan zitten, maar in dit oriënte rende stadium zonder bondsfunctie. Ook daar ging Van Bokhoven mee akkoord. Ik moest een datum gaan bepalen voor het gesprek". En dat gesprek is er niet gekomenVan Marle vindt dat een dieptreurige zaak, „want", zegt hij, „het onderhoud Burink-Van Bokhoven was beslist de eerste stap tot een verzoening geworden. Maar Burink wilde niet meer, toen hij in de krant las dat er een gesprek zou plaatsvinden, „Daar komt nou de eerste jaren niks meer van", zei hij tegen me. Ik dacht: Van Bokhoven Van Marle: „De heer Van Bokhoven heeft geen woord zal wel hellen om te vragen hoe nou met die afspraak zit, maar ik heb niets van hem gehoord". Dat vindt de heer Van Bokhoven een logisch feit, „omdat", releveert hij in een telefoongesprek, „cle heer Van Marle mij nader zou berichten". U hoort van me", zei hij. Vanaf toen heb ik hem niet meer gesproken. Ik vind het jammer dat Van Marle niet heeft kunnen bereiken wat hij wil de, maar mijn schuld is het niet. Ik ben nog steeds graag bereid tot een gesprek, maar dan zal de KNMV zelf moeten komen. Wij van de NMB hebben geen behoefte om die onderhandelingen zelf te openen want onze concurrentiepositie in Brabant is gunstig. De KNMV-clubs hebben meer last van ons, dan wij van hun. Nogmaals: ik betreur dat het zo gelopen is, ik ben zeker niet de persoon die de KNMV bewust in de wielen gaat rijden, maar de NMB is sterk genoeg om geen knie-val te hoeven maken. Daar komt dan nog bij, dat ik zeker weet dat deze mislukking niet aan ons ligt. Er is bij de KNMV een flinke groep, voornamelijk de ouderen, die abso luut niets wil weten van de NMB. Ik vermoed dat daarom Burink (door ziekte niet voor commentaar bereik baar, red.) niet met Van Marle z'n plannen kon meegaan. Oké, dat is hun zaak". Slot-conclusie van de heer zaak". Slot-conclussie van de heer Van Marle, wandelaar op een dood lopende weg,: „Het trieste is, dat de clubs de dupe zijn. Niet de bonden, die rooien het wel". PETER HEERKENS MANCHESTER (ANP). Man chester United heeft George Best, de Noordierse international, die een van de meest gevreesde aanvallers van de ploeg is, voor veertien dagen ge schorst. Manager Sir Matt Bushy zei dat de leiding van de club Best heeft geschorst omdat hij maandagmorgen niet aanwezig was bij de training. Vorige week besloot Busby al Best niet op te stellen in het elftal dat tegen Chelsea uitkwam, omdat de grillige Ier voor de derde maal te laat op het station was gekomen, waardoor hij de aansluiting naar Londen had gemist. Naar algemeen aangenomen wordt zou Best zich voor de training bij de leiding van Manchester United moe ten hebben verantwoorden voor zijn gedrag. „Ket is niet onze taak om contact met Best te zoeken," luidde het commentaar van Matt Busby, „hij zal naar ons moeten komen om zijn optreden te verklaren. Het staat nog niet vast of Best mag blijven trainen gedurende de schorsing. Dat zal pas worden beslist als hij bij ons is ge weest." Van Bokhoven: „Volgens mij heeft Van Marle zijn Burink". gestoten bij (Van onze sportredactie) DEN BOSCH De beroepswiel renners hebben dit jaar in eigen land een behoorlijke werkgelegen heid op de weg. Volgens de voorlo pige kalender kunnen zij 39 maal starten. Waarschijnlijk wordt dat aantal nog uitgebreid, want ook St.- Jansteen (voor derny's) en Ossen- drecht willen een wedstrijd houden. De comités van beide plaatsen had den zich wel gemeld, maar doordat zij afwezig waren op de kalender vergadering vervielen hun data aan andere organisaties. De voorlopige profkalender ziet er als volgt uit: maar; 28: Amstel Gold Race; april: 30 Geleen; mei: 8: Kapelle a. d. IJssel. 14; Rotterdam, 20: Stapelveld, 31: Hansweert; juni: 5: Papendrecht, 6: Rijen, 13: St. Willebrord (dernykoers), 25: Rotter dam: juli: 3: Scheveningen, 4: Driel, 14: Ulvenhout, 18: Woensdrecht, 20: Obbicht, 21: Acht van Chaam, 24: Kruiningen, 25: Ulestraten, 28: Hoek van Holland, 31: Oostvoorne; augus tus: 1: Poeldijk, 6: Schiedam, 7: Kortenhoef, 8: Valkenswaard, 11: Honselersdijk, 14Kamerik, 15: Beek, 21: Hendrik Ido Ambacht, 22: Sittard, 27: Rotterdam, 29: Hypoli- tushoef; september: 4: Aalsmeer, 5: Eede, 11: Berkel, 12: Schinnen, 19: Vlijmen, 25: Rotterdam, 26: Bleijer- heide., TERNEUZEN ren heeft gistermidda gemeente 3500 handte brief, waarin om bete vraagd, kracht moeste: van C. A. van Rijn, dii In de brief, die de we drukt het comité zijn v gelopen vorstperiode is onvoldoende schaatsmo Een citaat uit de brie menen wij te mogen concl bij de gemeente de gedacht de bevolking niet voldoe resseerd is in het ijsverm- gendeel bleek echter voo die rond de kerstdagen e de eivolle vijver van het heeft geworpen. Zonder kan gesteld worden, dat momenteel de enige schaat datie van Terneuzen vorm' voldoende onderhoud blee na enkele dagen niet me den. Bovendien vormde h gezette eendenwak een niet gevaarlijke maar voo schaatsliefhebbers toch een komstigheid". Het comité Ijsbaan hee een handtekeningenactie o zet, die gistermiddag op bureau van Terneuzen zij punt beleefde in de ove van ongeveer 3500 signa waren verpakt in een 1 kunstschaats. In de brief g' mité aan, waar de leden a hebben als mogelijke opl" comité verzoekt in eerste om een of twee door de ge- te wijzen stukken land, die, omgeven door een simpel wal, zoals het comité het vorst ondergespoten kunne Het comité acht het niet te vraagd van een gemeente r dan 30.000 inwoners. Ook z op deze ijsbanen baanvegen zig moeten zijn. De gedachte leden van het comité gaan het nieuwe hertenkamp, w gens hen, een prachtige hai baan zou kunnen worden a: met in het midden ruimte vo< rijders en beginners. Het comité acht de Otheen niet geschikt om als mo naar voren te schuiven, om voor een langdurige vorstp dig is en bovendien, omdat kreek gevaarlijk kan zijn. eind van de brief staat dan opmerking over de Terneuze vereniging, die volgens het ter ziele is gegaan als gevolg voldoende medewerking van van de gemeente. Wethouder Barbé zei, nad schaats met handtekeningen (Van onze sportmedewerke HULST Zondagmiddag Sporthal Den Dullaert te Hu zaalvoetbaltoernooi voor D-p gehouden, waarbij voor he werd gestreden om het kan schap van de gemeente Groo Daar Clinge zich had terugget uit dit toernooi, werd alsnc tweede elftal van HVV '24 voegd. Verder namen ook G Hulsterloo en Steen aan dit voetbaltoernooi deel. Het was delijk het eerste elftal van H' dat winnaar werd. De Hulst' wonnen al hun wedstrijden, doelgemiddelde was 17 voor tegen. De gedetailleerde uitslagen: 2 tegen Graauw 15, HVA Hulsterloo 3—1, Steen - HW 0, Graauw - HW 1 1—3, Huli - Steen 1—2, HVV 2 - HVV Graauw - Hulsterloo 10, HV Steen 5—0. HVV 2 - Hulster! 1, Graauw - Steen 20. De einduitslag 1. HW 1 171, 2. Graauw 6 94, 3. St 58, 4. Hulsterloo 2 26. 5. 1 0 1—15. Het spijt wordt dat terecht ku op dat wo zoals typ is tes e.d. w adres waar niet veel is, van de juis BREDA J O160OU8S

de Stem | 1971 | | pagina 14