P artsenbezoeker(ster) De Startversnelier van Aerochem P De St IN T0TA ioofdprijs onderhouds monteurs technisch inkoper SERVEERSTER EEN GEKWALIFICEERDE LEIDSTER-GEZINSZORG Ja, definitief! Want de Startversneller levert namelijk zèif energie. Extraenergie. ExtrastartkrachtZodatu'sochtends bliksemsnel start. Hoe lang uw wagen ook in mist of kou heeft gestaan. Maximale vonkspanning De Startversneller werkt vol automatisch. De elektrische krachtbron (een 6V blok batterij) wordt alleen tijdens het starten ingeschakeld.... en direkt na het aanslaan van de motor weer automa tisch uitgeschakeld! De Startversneller brengt de bobine op maximale span ning, die nodig is voor een optimaal krachtige vonk aan de bougies.Startproblemen, die bij kou en vocht dikwijls optreden, behoren nu defi nitief tot het verleden. Makkelijk te monteren De Startversnelier is een kompakt apparaat (17x8x8 cm), dat eenvoudig te mon teren is. Liefst zo dicht mo gelijk bij de bobine, onder de motorkap. Maar onder het dashboard kan ook. Uw garagezal hetgraag voor u doen. En met voldoende technisch inzicht kunt u het ook zelf. U krijgt er een uit gebreid montagevoorschrift bij. Overal verkrijgbaar U koopt de Startversneller bij uw garage, autoshop of benzinestation. Prijs f37,50 incl. BTW. Blokbatterij (als regel 1 x per jaar te vervan gen) f 5,60 incl. BTW. Voor dat geld bespaart u zich een hoop ellende, èn kosten. Of is autoduwen soms uw favoriete winter sport? Wilt u meer (technische) informatie? Dat kan. Stuur een briefje met opgave van merk, type en bouwjaar van uw auto. Plus naam en adres van uw garage. Plak geen postze gel. Adresseer aan: Aerochem, Antwoordnummer 2417, Amsterdam. Zet in linkerbovenhoek "Startversneller" en achter op uw naam en adres. Enthousiaste reakties in de pers PECHINEY NEDERLAND N.V. PECHINEY NEDERLAND N.V. 31 decern! Hoeveel gezicl Op straat, in scherm, in de Tienduizend Honderdduizei Veel van die het moment da de gezichten di niet zo gau Of toch? Ên verder een twee derde prijs van fl 1 DONDERDAG 31 DECEMBER 1970 bent ujong Wilt u DM. 1000,netto per maand verdienen en daarbij in moderne flat wonen Wij zoeken een aardige voor een serieuze bar in UNNA - WESTFALEN. Belt u zo spoedig mogelijk, ook tijdens de feest dagen naar Drunen, tel. 04163-2680. Katholieke Maatschappelijke Gezinszorg Botterdam vraagt voor spoedige indiensttreding Een eventueel tijdelijk of part-time dienstver band is mogelijk. Sollicitaties te richten aan het bestuur van de Stichting Hang 16 Roterdam. Inlichtingen worden u gaarne verstrekt door de heer P. Fok, Hang 16, tel. 010149944. Uieuwe vinding likt definitief einde aan uw startmisère. De autoredakteuren van de Nederlandse dagbladen hebben de Startversneller zeer positief beoordeeld. En ook de autobladen reageerden enthousiast. Enkele citaten: „Startversneller doet wat de naam zegt." (De Telegraaf) „Voor de ruim 50% van de automobilisten die vooral 's winters met startmoeilijk heden kampen, schijnt het einde van hun lijden nabij te zijn." (Twentsche Courant) „Er is nu een simpele maar doeltreffende starthulp in de handel gebracht, de 'Start- versneller' van Aerochem." (Trouw) „De'Startversneller kan naar de mening van Aerochem maar ook volgens de TNO in Deitt en de Stichting VAM, die het apparaat hebben getest, de taak vervullen die op mistige of koude ochtenden is weggelegd voor behulpzame buren of duur garagepersoneel." (De Volkskrant) „Deze Aerochem Startversneller brengt de bobine op maximale vonkspanning." (Elsevier's Weekblad) „Ik heb die startversneller op een uitge sproken slechtstartende auto gezet, die vervolgens geen klachten meer gaf op dit punt." (Algemeen Dagblad) „De uitvinding heeit iets van het geniale, dat ook de veiligheidsspeld en de rits sluiting kenmerkt." (Auto Visie) „De hele Startversneller kost exclusief batterij niet meer dan f 35,-. Gezien de ellende die men zich kan besparen, een bedrag dat alleszins acceptabel is." (Rijdend Nederland) GROEP PECHINEY zoekt voor haar Aluminiumfabriek aan de Sloehaven te Vlissingen-Oost: Leeftijd20-50 jaar Onze voorkeur gaat uit naar kandidaten met een ruime ervaring bij een onderhoudsdienst van een groot bedrijf. Aantrekkelijke mogelijkheden voor een ieder die in een nieuw bedrijf zijn carrière wil opbouwen. Op korte termijn zijn huisvestingsmogelijk- heden aanwezig. Hebt U belangstelling voor deze functie, dan ontvangen wij gaarne Uw sollicitatie onder no. E13,afdeling Personeelszaken: Péchiney Nederland N.V., Postbus 49, Vlissingen. C I B A CIB A N.V., Arnhem, een Nederlandse vestiging van het gere nommeerde Zwitserse concern CIBA-GEIGY Limited te Bazel, zoekt kontakt met erudiete, ambitieuze en intelligente mensen van ca. 25 jaar met een ged. voltooide universitaire studie (medicijnen, diergeneeskunde, tandheelkunde, biologie, far- macie, chemie) of een - bij voorkeur voltooide - paramedische opleiding voor de funktie van voor de promotie van haar hoogwaardige geneesmiddelen in een geheel eigen rayon in het zuiden en zuidwesten des lands, Wij bieden onze wetenschappelijke medewerkersfsters) een gedegen basisopleiding met bij- en nascholing interessante kontakten met de medische professie in steeds wisselende dekors met alternerend spanning en ontspanning salaris-, onkosten- en vakantieregeling in over eenstemming met het gewicht van de funktie auto naar keuze goede toekomstmogelijkheden. Met de hand geschreven brieven - die uiteraard sub rosa blijven - worden ingewacht door de Direktie van CIBAN.V,, Afdeling Pharma, Postbus 241, Arnhem. Telefonisch kunnen ook inlichtingen worden ingewonnen bij de heren: J. P. Kattemölle (overdag 085-629104, na 19.00 uur 085-436098), G. Hartman (na 19.00 uur 020-431807), O. v. d. Poll (na 19.00 uur 05490-17475). C I B Aerochem N.V. behorende tot de A.K.Z.O. groep. Andere produkten van ons Turtle Wax, Finileo, Enka autospons en zeem. GROEP PECHINEY zoekt voor haar Aluminiumfabriek aan de Sloehaven te Vlissingen-Oost: Niveau: H.T.S. Leeftijd25-35 jaar. De door ons gezochte kandidaat dient: - een ervaring te hebben van enkele jaren als inkoper bij een industriële onder neming - een goede kennis te hebben van de Nederlandse markt voor werktuigen en materialen voor industriëel gebruik Een redelijke kennis van de Franse taal is vereist. Deze funktie ressorteert rechtstreeks onder de Chef afdeling Inkoop en Magazijn. De kandidaat zal in de toekomst diverse mo gelijkheden hebben zich verder te ontplooien. Met de hand geschreven sollicitaties, voor zien van een pasfoto en onder vermelding van referentienummer E 20, worden gaarne ingewacht bij onze afdeling Personeels zaken. Péchiney Nederland N.V„ Postbus 49. Vlissingen. Om dat te achterhalen vraag onder het motto ,,'L onder elke foto drie mog één jpist is. Gezichten, situaties. EenJ Bedoeld om U op deze het puzzelen te zetten. wijzen dat het leggen va van de juiste oplossing Dan even de techniek v Zendt Uw oplossing uits! ari aan Redactie De Stem Reigerstraat 16 Breda Op de blanco zijde van cijfers 1 tot en met 14, een c. Zorgt ervoor linksbo; ./WEET U HET NOG?" adres? Dan dingt U mee naar d Een goed begin van 1971 u hebt dat zélf in de ha: oog? En als U onverhooj toch in elk geval het puzz e wensen U veel succes

de Stem | 1970 | | pagina 18