Als hoest uw kind kwelt... MEDEWERKSTER Ill II III II III II III HAMMOND ORGELCLUB 15 UJ t A.F.R.van öpdorp ff Bernard Drukker TALENTENJACHT ORGELSHOW f f ZO'N OPGEBLAZEN GEVOEL? CARTERS afwezig ervaren automonteur Autobedrijf DE OUDE EN GERRITSEN Verkoop bij Executie GEMEENTE BREDA DE ZEEUWSCH-VLAAMSE het management-tekort kan worden weggewerkt; door u, onder anderen BREDA INSTITUUT VOOR SOCIALE WETENSCHAPPEN 4 DINSDAG 8 DECEMBER 1970 4 Heden is zacht en kalm van ons heengegaan, omze lieve moeder en oma STEVENTJE J. J. KRIETEMEIJER weduwe van P. E. Th. Ie Blanc op de leeftijd van 80 jaar. P. E. R. ie Blanc A. A. Ie Blanc-van Straten Bert Katy. Breda, 6 december 1970. Huize „De Breedonk". Willem van Oranjelaan 17. Correspondentie-adres hoven. Bosehdijk 874, Eind- De teraardebestelling zal plaats hebben donder dag 10 december a.s. op de Protestantse Begraaf plaats „De Bieberg". Bieberglaan 64, Breda, voor afgegaan door een rouwdienst in huize „De Breedonk" welke om 11.00 uur aanvangt. Gelegenheid tot condoleren in huize „De Bree donk". Met grote verslagenheid geven wij kennis dat onze medewerker, de heer ALBERTUS JOHANNES VALK na een kort ziekbed is overleden. Wij gedenken de trouw en vriendschap, waarvan wij enkele jaren mochten genieten, met grote dankbaarheid. God, sterke zijn vrouw, kinderen en familie. Directie Gebr. Cok N.V. Goes. Goes, 6 december 1970. Onverwachts werden wij getroffen door het overlijden van onze vriend en medewerker BERTUS VALK De jaren dat wij met hem gewerkt hebben is hij steeds een zeer goede en opgewekte collega ge weest. Wij zullen hem nog lang missen. Gezamenlijk personeel Gebr. Cok N.V. - Goes. Na een langdurige ziekte is van ons heenge gaan onze zeer gewaardeerde medewerker ALOISIUS PETRUS VAN CAMPEN ruim 40 jaar gaf hij zijn beste krachten aan de opbouw van ons bedrijf. Directie en commissarissen van „Van der Straaten aannemingmij n.v." - Hansweert. Na een langdurige ziekte is onze zeer ge waardeerde collega ALOISIUS PETRUS VAN CAMPEN ons op de leeftijd van 61 jaar ontvallen. Wij zullen hem als een goede collega blijven gedenken. Personeel van „Van der Straaten aannemingmij. n.v." - Hansweert. Heden overleed tot onze diepe droefheid, onze gediefde man, vader, zoon, behuwdvader, broer en oom JULIUS PETRUS NEVE echtgenoot van Juliana Eugenia Smet in de leeftijd van 52 jaar. Walsoorden: J. Neve-Smet M. J. Neve M. Neve-Doms Clinge: Goes: A. Neve R. Neve-Smet M. A. Neve C. Bruynes Familie Neve Familie Smet. De plechtige uitvaartdienst zal plaatvinden op woensdag 9 december om 10.30 uur in de kerk van de H. Martinus te Groenendijk, waarna be grafenis op het r.-k. kerkhof aldaar. Zij, die bij vergetelheid geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Heden overleed tot onze diepe droefheid in het r.-k. ziekenhuis te Hulst, voorzien van de H. Sacramenten der zieken, in de leeftijd van 79 jaar, onze geliefde vader, schoonvader, groot vader, broer, oom en neef, de heer ADRIANUS CORNELIS DE LEUR weduwnaar van mevrouw Frida Marie-Johanne Wexel Wij bevelen de ziel van onze overledene in uw gebeden aan. Alkmaar: J. A. de Leur A. E. de Leur-van Zuiden en kinderen Leidschendam: W. F. de Leur M. J. de Leur-Landkroon en kinderen Blerick: M. A. L. D. Nelissen-de Leur M. Nelissen De familie de Leur. Hulst, 5 december 1970. Van Lansberghelaan 13. De plechtige uitvaartdienst waarbij u wordt uitgenodigd zal plaats hebben, woensdag 9 de cember a.s. om 11 uur in de basiliek van de H. Willibrordus te Hulst, waarna begrafenis op het r.-k. kerkhof aldaar. Dinsdagavond om 7.30 uur H. Eucharistieviering in bovengenoemde kerk. Samenkomst heren. Tabakstraat achter het zie kenhuis om 10.25 uur. Dames in de kerk om 10.45 uur. Zij, die bij vergetelheid geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Wellicht is uw galtoevoer onvol doende - en die is onontbeerlijk voor een goede spijsvertering en het regelmatig functioneren van uw ingewanden. Te weinig gal brengt de werking ervan in de war. U gaat zich loom en onprettig voelen en wordt daar door humeurig. Doe de kuur met zachte Carters Pilletjes. Zij wekken de gal op en zorgen voor een goede toevoer ervan in de darmen. U voelt zich dan weer prettig, opgelucht en in een beter humeur. PILLETJES ARTS vrijdag 11 december De huwelijksvoorwaarden, staande huwelijk gemaakt door de echtelieden Lau- rentius Leijten en Cornelia Verheijen, samen wonende te Chaam, Zandstraat lb, bij akte 27 november 1970 voor notaris mr. J. C. Grib- nau te Gilze (gemeente Gilze en Rijen) verleden, zijn ingeschreven in het Openbaar Huwelijksgoede renregister ter Griffie van de Arrondissementsrecht bank te 's-Gravenhage op 2 december 1970 onder nummer 1872. Mr. J. Gribnau, notaris. Heden overleed tot onze diepe droefheid in het r.-k. St.-Liduinaziekenhuis te Hulst, voorzien van de H. H. Sacramenten der zieken, mijn in- niggeliefde echtgenoot, vader, schoonvader, groot vader, broeder, schoonbroeder, oom en neef, in de leeftijd van 60 jaar, de heer JACOBUS LEONARDUS DE VILDER echtgenoot van mevrouw Romanie Sophie Luthaert Clinge: Wed. R. S. de Vilder-Luthaert Terneuzen: Aug. J. de Vilder M. B. de Vilder-Cosijn en liun zoon Paul C. de Vilder Clinge: Joseph de Vilder De families: De Vilder, Luthaert. Clinge, 6 december 1970. 's-Gravenstraat 172. De plechtige uitvaartdienst, waartoe wij u be leefd uitnodigen zal plaatshebben in de paro chiekerk van de H. Henricus te Clinge op woensdag 9 december 1970 te 10.00 uur, waarna begrafenis op het r.-k. kerkhof alhier. Eucharistieviering, dinsdagavond in de paro chiekerk te 7.30 uur n.m. Samenkomst 's-Graven straat 172, Clinge. Zij, die bij vergetelheid geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. De Kantonrechter te Oost- burg heeft bij beschikking van 26 november 1970 aan Petrus Huibregt Warmer dam, geboren te Oostburg, 4 oktober 1951, wonende te Sluis, St. Annastraat 10, handlichting verleend om als zelfstandig handelaar in automobielen, motorbrand stoffen en smeermiddelen op te treden onder de naam P. Warmerdam, gevestigd te Sluis, provincie Zeeland, een en ander omvattend de verkoop van automobie len, motorbrandstoffen en smeermiddelen in de ruim ste zin des woords, alsook het deelnemen in en sa menwerken met andere on dernemingen die een soort gelijk doel beo-gen en het verrichten van alle hande lingen met een vorenstaand doel verband houden of daarvoor bevorderlijk kun nen zijn, doch met inacht neming van het bepaalde bij artikel 235, Boek 1 van het Burgerlijk Wetboek. De griffier van het Kantongerecht te Oostburg I. J. Herman, waarnemend. Met spoed gevraagd (liefst met dieselervaring) Leeftijd tot 30 jaar Prima loon Modern bedrijf Prettige werksfeer Mr. Haarmanweg 56 TERNEUZEN Tel. 01150 -3627 b.g.g. 01153-610 Bij beschikking van de ar rondissementsrechtbank te Middelburg d.d. 25 novem ber 1970 is Jozina Cathari- na de Kok, weduwe van I. Clarisse, wonende te Oost burg in het Bejaardente huis „De Burcht" aan het Ledelplein 18, onder cura tele gesteld, daar zij we gens een geestelijke stoor nis bemoeilijkt wordt haar belangen behoorlijk waar te nemen. De rechtbank benoemde de heer H. I. P. Luteijn, Bredasestraat 32 te Oostburg tot curator en de heer I. P. de Kok, Anjelie renlaan 17 te Vlissingen. tot toeziend curator. Mr. F. K. Adriaanse, procureur. welke zal worden gehouden op woensdag 9 december 1970 te 11.00 uur, ten laste van M. L. Maas, wonende te Prinsenbeek, Beeksestraat 7, van enige roeren de goederen, bestaande uit: Meubilaire goederen, keuken gereedschappen, machines voor lederbewerking en winkelinven taris en wat verder te koop zal worden aangeboden. De verkoop geschiedt a con tant zonder opgeld. De goederen zijn een uur vóór de verkoop voor een ieder te bezichtigen. De deurwaarder belast met de executie J. G. J. Houtepen. Bij vonnis van de arrondis sementsrechtbank te Mid delburg van 4 november 1970 is in staat van faillis sement verklaard A. Jobse, wonende te 's-Heer Hen drikskinderen, gemeente Goes, Nieuwe Rijksweg 25, met benoeming van mr. W. F. van Solinge, lid van ge noemde rechtbank, tot rechter-commissaris en van ondergetekende tot curator. Door de rechter-commissa ris voornoemd is bepaald dat de schuldvorderingen bij ondergetekende moeten worden ingediend uiterlijk op 30 dec. a.s. en d-at de verificatievergadering zal worden ge-houden op maan dag 1 febr. 1971 te 10.30 u. in het gerechtsgebouw aan het Hofplein 8 te Middel burg. Mr. J. G. van tier Burgt curator. Goes. 7 december 1970. Kloksitraait 3. ...geef het dan dadelijk Buckley's Kinder hoestsiroop. Dat helpt verrassend vlug, werkt verzachtend op keel en luchtwegen en lost dat benauwende slijm op. Bo vendien bevat Buckley's Kinderhoestsiroop vit. C voor de zo nodige weer standsversterking en het smaakt aangenaam. Altijd in huis hebben. Op de afdeling burgerlijke stand, bevolking, verkiezingen en militaire zaken ter gemeen tesecretarie kan worden geplaatst een Taak Vereist Salaris het verrichten van loket- en andere administratieve werkzaamheden. diploma's u.l.o. (m.a.v.o.) en typen of een daarmede gelijk te stellen opleiding. tot 779,— per maand (exclusief 2,78%) afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring. Sollicitaties in te zenden aan de gemeente secretaris vóór 16 december 1970. presenteert in samenwerking met Orgelhandel KOSTER-DEY en SONORA Axel Terneuzen 15 december Aanvang 20 uur voor jeugdige organisten. Inschrijven aan de zaal vanaf 14 uur. 16 december Aanvang 19 uur Beide avonden, welke belegd worden in de „Graanbeurs" Markt 8 te Hulst, zijn ook voor niet-leden vrij toegankelijk. GROTE op 15 en 16 december in de „Graanbeurs" steeds vanaf 14 uur. Er is een tekort aan managers: aan goede, geschoolde leiders. Want het leidinggeven, ooit een zaak van „karakter", werd meer en meer een kwestie van kennis. Het accent verschoof van „voelen" naar „weten". Wij willen het belang van de aangeboren, onvervreemdbare leiders- eigenschappen niet relativeren, maar wij weten uit ervaring dat zij niet langer voldoen. Compleet leiderschap veronderstelt kennis. Van vergader- rapporteer- en organisatietechnieken, onder andere. Het management-tekort kan dus wel degelijk worden weggewerkt: door een studie die uw theoretische tekorten aanzuivert. Snel, gedegen en praktijkgericht. Het Instituut voor Sociale Wetenschappen (het ISW) in Den Haag doceert moderne technieken van leidinggeven. Voor leiders in functie en leiders in spé. Onze opleiding MIDDLE-MANAGEMENT (duur 9 maanden; 2 collegeavonden per 3 weken) completeert uw leiderschap op eigentijdse wijze. Rollenspel en „case studies" resulteren in een heldere, praktische kijk op de tevoren behandelde theorie. Wie het management-tekort op de meest efficiënte manier wil wegsturen, vraagt vrijblijvend onze brochure Middle-Management aan. Vandaag. De opleiding wordt met ingang van januari a.s. nu ook ge houden te Overige opleidingsplaatsen zijn: Amsterdam, Arnhem, Eindhoven, Emmen, Enschede, Groningen, Den Haag, Leeuwarden, Maastricht, Rotterdam, Utrecht en Zwolle. Aanvang eveneens in januari. 07432 Aan het ISW, Wassenaarseweg 39-41. Postbus 2817, Den Haag, tel. 070 - 24.45.90* (nüm) Zend mij vrijblijvend uw brochure Middle-Management ADRES: PLAATS: Vermeld op de enveloppe: ISW, Antwoordnummer 1447, Den Haag. Dan kunt u de postzegel vergeten. Te koop Opel Rekord 1700. Stationcar. Motor nieuw. Te bevragen: 01140 - 2188. Desso tapijttegels korte cijd gelegen op showroom f 3,75,- j.stuk 50 x SO. Dagelijks van 11-13 en 20-23. Aanwas 39. Os- sendrecht 's-Zaterdags gehele dag geopend Personeel gevraagd Certificaat fotolassers en ijzer- werkers (van tek.) voor werk te Zwljndrecht Aanmelden Lacoro N.V., Roentgenstraat 36, Rotterdam 010-178364. na 19.00 uur: 01600-48748. Kalkoen en braadkuikens voor de kerstdagen. Bestel tijdig uit Waterschoots Pluimveebe- drijf. Groenendijk 57, tel. 347 Kloosterzande. Handige meisjes kunnen la onzr elektronische montage-af deling worden opgeleid tot monteuse of controleuse Pret tig werk in een modern inge richte omgeving. Uitstekende sociale voorzieningen en hoog loonl Avlolanda N.V Woens- drecht tVelk meisje van 16 Jaar (o ouder wil meewerken aan de vervaardiging van moderne elektronische apparatuur? Uit stekende sociale voorzieningen en hoog toon Kom maar eens praten of vraag telefonische inlichtingen 01646-540. 's Avonds 01641-182 of 01640-6264 Avtolan d- N.V. Woensdrecbt Molenschot fabriek van indus triële weegapparatuur heeft i.v.m. uitbreiding van haar werkzaamheden plaats voor graveurs, constructiebankwer kers, plaatwerkers, monteurs, autogeen- en elektrisch lassers, hulpmonteurs electro onder houd. Hoog loon, goede se cundaire arbeidsvoorwaarden, pensioenfonds. Inlichtingen: Molenschot N.V. Teteringsedijk 53, Breda. Tel. 01600—24450, tussen 1818.30 uur, tel. 36609 Te koop gevraagd Particulier wenst rechtstreeks van eigenaar landhuisje te ko pen. Omgeving Hulst-Graaiiw- Ossenisse. Makelaars zich ont houden. Br. o. no. HK 23569 C Te koon aangeboden Laf el biljarts Stof telen Biljart fabriek St Annastr 12 Brede »J 600-37740 2 Prachtige hazewinden whip pet 4 maanden oud, tevens Triumf Sport z.g.a.n. bouwjaar '68 kleur wit, met spaakwielen. Gravenstraat 363, Clinge. Tel. 01140-2936. Oliehaard, Hoenson plus vat en pijpleiding. Te bevragen: T. de Wilde, Narcisstraat 3. Klooster zande. Goed idee... voor uw bont in ieder geval kijken bij de grootste en goedkoopste bont zaak van Nederland.. Duizen den korte en lange bontman tels tegen zeer aantrekkelijke lage, betaalbare prijzen. Bont kopen is een zaak van ver trouwen. Een 3-jarig schrifte lijk garantiecertificaat is dat vertrouwen waard. Meer waar borg voor bont. Desgew zeer soepele kredietservice. De Bontkoning, Hoogstraat 97, Rotterdam, telefoon 010- 117117. Als u van buiten de stad komt, krijgt u bij koop reisgeld terug. Gratis vloerbedekking kan niet! Wel geven wij tot 40 korting op alle merken en leg gen het gratis door heel het land. Vrijbl. vertegenwoordi- persbezoek met compl. stalen- collectie. De Vloerbedekking- oentrale, Rosestr 196, Rotter dam (5 min. lopen vanaf stati on R'dam-Z.) tel. 010-320497- 27027S, 10 Autorijlessen f, 47,50. Ver volg. en losse lessen t. 8,- (Incl. B.TW.) Autorijschool* combinatie De Centrale Bre da: Haagdtjk 141, tel. 30168, Roosendaal Boulevard 113, tel. 34097, Bergen op Zoom: Huybergsestraat 11. tel. 36132. ttiiidj* oio «egt o u to, I heeft een olastfc oroekje SGA Huizen Goot lekkage Kwastreyli dicht goten, daken, naden, jarenlang, franco proefbus 5 kg voor 5 m2 f 14,95, bel Dejobo-Sloten 020-128427. Huis te koop 5000,- Centrum Braakman. Kook-, stookgei.. douche etc. Te bevr. G. Ouds hoorn, Narcisstr. 9. Hoek. Zld. Dongen, Kard. V. Rossum- straat, woonhuis-zakenpand, ƒ54.000,-. V.d. Berg en Co., Makelaars i.o.g. Nwe Ginne- kenstraat 43, Breda tel. 01600—24421. Geldleningen Iedereen een krediet tot f 3000,- zonder borg direct te verkrijgen voor aanschaf van meubelen en woningtextiel. Ook zij die gaan trouwen, en allen die dringend meubelen willen kopen. Vraagt gratis folder met uitvoerige inlichtin gen bij Postb. 1083, Rotterdam, "Wc Motoren De grootste vooraad de aller grootste service. Belcrumgara- ge, Breda Eigen assurantie, en financie ringskantoor. Belcrumgarage Breda. Geld tekort? Belcrumgarage Breda, financiert vlot. Volledige garantie op onderde len en arbeidsloon. Belcrumga rage, Breda. Voor al uw reparaties, plaat- en spuitwerk of servicebeur ten. Belcrumgarage. Breda. Auto kopen en auto inruilen? Belcrumgarage. Breda. Bezoek onze permanente au toshow. Belcrumgarage, Breda. In- en verkoop van betrouw bare gebruikte auto's. Bel crumgarage, Min. Kanstraat 16—20, Breda, tel. 01600—39900 Geopend van 8 uur v.m. tot 10 uur n.m. Zondags van 1 tot 8 uur. Voor een betrouwbare ge bruikte auto naar een be trouwbaar adres. Belcrumgara ge, Breda Alle merken en typen steeds in voorraad. Belcrumgarage, Breda Belcrumgarage vraagt steeds aanrijdingvrije auto's vanaf 1966 te koop. Min. Kanstraat 16—20, Breda. tel. 01600—39900, Garagebedrijf Kool biedt aan onder garantie de volgende wagens: VW'68, Austin 850 '66, Herald 12-50 '68, Austin 1100 '67. Vauxhall HAD '65. Morris 850 '65, Opel Rekord '65. Glas 1204 '65. Glas 1004 CL '67. DAF 32 '66. Triumph Spitfire '64, Landrover '57. Inruil en financiering mogelijk. Laan van Luxemburg 3, tel. 35108 f01650) Nispensestraat 44, Roosendaal. Meeussenstraat 14- 14a, Bergen op Zoom, tel. 01840-35295, sedert 1931 Lessen Vakantie Belcrumgarage vraagt steeds gebruikte caravans te koop Min. Kanstraat 16 - 20, Breda tel. 01600 - 39900. Mobiele bouten bungalows vanaf 8.995,-; Adria tourcara vans type 1971, 3-4 persoons vanaf 3.476,-; Holliday en Ri- nel stacaravans met 2 slaapka mers reeds vanaf ƒ7.465.-; Minster tourcaravans vanaf 3.975,-, diverse nieuwe typen 1971 stacaravans met eethoek en 1 of 2 slaapkamers, tegen aantrekkelijke prijzen. Ver voer en plaatsen gratis in Ne derland. Knuppe's Automobiel en Caravanbedrijf, Baarlese- weg 34a-b, Chaam. (N-Br.), tel. 01619—248. Diversen F100,- tot ƒ200,- perf week bijverdienen door verkowp van voetbalkrant. Inlichtingen: Hy* acintstraat 12, Kloosterzande, I tel. 01148—723. Veroordeeld tot welverdiende rustr Er leven in ons land 1.842.567 bejaarden. Co noemt men mensen boven de 65. Ik ben er één van. Velen van ons zijn nog sterk en gezond. We voelen ons nog veel te jong om nu ai te genieten van een „welverdiende rust". Wij zouden graag wat zinnigs doen. Zou dat niet kunnen? Wij vormen misschien wel de werkwilligste groep van de bevolking. Wij hebben velerlei ervaring. En wij hebben jong veel geleerd. Wij kunnen babysitten of administreren. Wij kunnen boeken inpakken of brieven adresseren. Of de telefoon aannemen. Of vertaalwerk doen. Of correctiewerk. Of controlewerk. Het doet er niet zo vresejijk toe. Wij willen werken en onder de mensen zijn. Voor een uurtje of een paér uurtjes. Voor hele dagen of halve. Incidenteel maar ook regelmatig. Wellicht kunt u één van ons gebruiKen. Plaats dan een annonce in de krant. Het onderstaand vignet (Het blad waarin u gaat advertereu heeft het In zijn bezit). Wij weten dan dat het om oudere werkkrachten gaat 1.342.567 Nederlanders ziin bejaag Niet verjaard. a jPHblikatie aangeboden door dit biad.ln samenwerking met de Stichting Ideëlo Reclame I

de Stem | 1970 | | pagina 4