Bakker: „Geen heil te verwachten van isolement" CHU gekant tegen kamerdebat over kabinetsformateur CAFE EN STEENFABRIEK PROOI VAN VLAMMEN Kleurlingen 's werelds mooisten „REIMERS W AALPLAN UIT HANDEN VAN BRABANT-ZEELAND" BURGEMEESTER VAN NU ENEN BEDREIGD kritiek op zuidafrikaanse reis barstte los treinen met vertraging van vam Voorzitter Landbouwschap: ANDAAG ^toonstellingen e inbraken roe£ Bejaarde bestolen voor 20 mille Deelnemers aan jeugt! festival Tilburg kregen jubileumtegel Bekl aagdenbank Oppositie Bergens gymnasium naar Dronten voor "verkeersfinale" Man in Tilburg gedood onder vrachtauto Royale actie voor gezin Martens Jeuk-baïlet Gevecht Biesheuvel (AR) lijstaanvoerder Geschenken in ROOSENDALER (51) OVERLEDEN NA AANRIJDING Motregen Inzet: afbreken van bungalow MAANDAG 23 NOVEMBER 1970 Films 3 uur: 14 j. gebouw, 20 uur: ill 18 j. URG uur: Bug a.l. G uur: ;r 14 j. EN 60 uur: Funes als taxichauffeur EN a, 20 uur: ck, a.l. r 'EN nnebloemen van a.l. Een man, die me k.n.t. Geef mij maar ;en, a.l. e: De opstandeling, k.n.t. Die nackte Bovary, 18 j. De laatste avonturiers, ades: Rendez-vous hotel van 'auli, 18 j. De wraak van de a.l. Cromwell, a.l. Gejaagd door geweld, k.n.t. Bloedige heksenjacht, 18 j, Duivel doet al, a.l. ientury: Ou l'amour de Radiatoren voor de vrijheid M.A.S.H. 18 j. Westside story 14 j. Tora, tora, tora a.l. Een man, die me bevalt onrijpe mannen a.l. Als de gieren aanvallen e geluksvogel 18 j. AAS Hello dolly a.l. Drie fantastische supermen ,ief desengeit je 18 j. sel - Muziek - Dans TEEN ingsgebouw, 20 uur: tuk „En zo begon het" door ere van Rhetorica „Sint Jan ene". JAM chouwburg, 20.15 uur: inds Danstheater, n Theater, 20.15 uur: :ntuin", cabaret van Rients a. [PEN led. Schouwburg, 20 uur: arlos. /burg, 15 en 20 uur: bod: Steel wat minder" van Diversen Ue, 20 uur: Lezing door Ir. oasius Weber over „De mens wereld van nu en morgen oor deze rubriek tel. 01180— Postbus 116 in Middelburg. Van Geyt, Steenstraat 20: tie schilderijen van een 30- derlandse en Belgische kun- -s (t.m. 31 dec.). Dag. van en 13—18 uur. Zondags ge- tDAM m Boymans-Van Beuningen- itie Salvador Dali (t.m. 10 Ha. t.m. zat. 10—17, zon. 11- -endien woe. van 2022 uur. _ihal. Tentoonstelling van iven (t.m. 22 nov.). Zat. van uur, zon. van 917 uur. Kunststichting, Zuidplein: itie Sjef Henderickx, g<>u' monotypes enz. (t.m. 23 no- i) Werkd. 10—17, zond. 12- DRPE e Troutzaerte, Singel 4j: mentele afd. van de „Por#- Flesch" met unica in aarae- Theo Dobbelman met beert' erk in brons (t.m. 31 dec.), zat. 9—18, zon. 14—18 uur, isloten. ïze cori'espondent) Opnieuw is tijdens he' ide te Goes een serie in|»r /pleegd. Uit het sporthu» 1 aan de Ganzepoortstraai ongewenste bezoekei'S in an vrijdag op zaterdag Y° izienlijk bedrag aan wu\. luchtdrukpistolen met o behorende kogeltjes, veF.1 s sporttassen en sportkledins id. Verder werd ingebroke» scholen aan de J.P- i te weten de MariusschO 200,- werd ontvreemd, de :rheidsschool voor meisjes van de Veenschool in de ilsdorpweg werd ingebrok - leuterschool Jong Goes, va gulden wordt vermist. Dr. Constant school aan iraat werd eveneens ingebr alle gevallen is men geld uitgeweest. Alle alë kasten en bureauladen w orceerd. De inbraken zijr :e wijze geschied. n.l. aan van een ruitje boven m waarna dit werd ge°Pen1! dader(s) ontbreekt t°t spoor. Vice-premier drs. J. A. Bakker achter een bordje „Alleen ingang voor blanken", neergezet door een onbekende tijdens zijn persconfe rentie op Schiphol. (Van onze correspondent) EINDHOVEN Uit de woning van de 85-jarige F. S. uit Eindhoven is zaterdagavond een bedrag van 20.009 gulden gestolen. Het geld zat in twee geldkistjes, die S. op zijn slaapka mer had verborgen. Het moet de dader(s) bekend zijn geweest dat S. al zijn geld thuis be waarde, omdat hij banken wan trouwt. Alles in de woning was uit elkaar of overhoop gehaald. De po litie vermoedt dat men beschikte over een valse sleutel (Van een onzer verslaggeefsters) TILBURG Het vierdaagse lus trumfestival voor plattelandsjongeren in de Tilburgse Stadsschouwburg is gistermiddag door ir. A. J. van Schendel, directie-secretaris van de N'CB „uitgeluid". Aan de deelnemers die ook de voorafgaande jaren acte de présence hadden gegeven, werd een jubileum tegel uitgereikt. In zijn toespraak vergeleek de heer Van Schendel de oorsprong van de woorden cultuur en natuur, waar bij hij op de Griekse literatuur te rug viel. Hij stelde vast dat de cul tuur ontstaan is bij het boerenge slacht. Ir. Van Schendel besloot zijn re de met de opmerking dat het mate riële en het creatieve in de mens nooit kan samen gaan. Na de officiële sluiting kregen de deelnemers, nog als een soort toegift een optreden van het cabaretpro gramma „Neerlands Hoop in Bange Vermeulen en Freek de Jonge. Dagen" gepresenteerd door Bram (Van onze redactie binnenland) SCHIPHOL/UTRECHT/AMSTERDAM „Mijn indruk is ver sterkt dat van een toegespitst isolement van Zuid-Afrika geen heil is te verwachten. Een mening die in Zuid-Afrika door tegenstanders en critici van het apartheidsbeleid algemeen wordt gedeeld", aldus mi nister Bakker zaterdagmorgen op Schiphol. Tijdens de drukst bezochte persconferentie die de bewindsman ooit ge geven heeft, antwoordde hij op de storm van kritiek die zijn positieve op merkingen over de apartheidspolitiek tijdens zijn veertiendaags bezoek aan Zuid-Afrika in Nederland heeft opgeroepen. Zijn verdediging kwam erop neer, dat hem uitlatingen in de mond zijn gelegd, die volgens hem volko men uit de lucht zijn gegrepen. flauw klinken, maar u moet me ge loven".. Volgens het Franse persbureau AFP had minister Bakker op het vliegveld in Durban verklaard „zeer onder de indruk" te zijn van wat in Transkei tot stand komt. Zijn algemene indruk van de reis was dat er op korte termijn geen op zienbarende gebeurtenissen in het apartheidsbeleid van de Zuidafri kaanse regering zijn te verwachten, maar dat toch in brede kring onder de aanhangers van de regerende Na tionale Partij de geesten wel in be weging komen. „Daarom kan een voortzetting van onze gesprekken met Zuid-Afrika bijdragen tot een oplossing van het immense pro bleem", zo zei minister Bakker. De minister begon met te zeggen, dat hij een bandje bij zich had van de persconferentie, die hij bij zijn aankomst in Johannesburg heeft ge geven. Bij de aanbieding van geschenken aan de Zuidafrikaanse regering had de minister een toespraak gehouden, waarvan hij later in de kranten de tekst had gelezen, die het NOS-jour- naal ervan had weergegeven. „Ik be grijp best dat men natuurlijk niet het hele verhaal kon uitzenden", aldus de heer Bakker, „maar ik dacht dat de schaar een klein beetje in mijn nadeel heeft gewerkt'. „Er is een stuk ontwikkelingshulp gaande, met name op onderwijsge bied, dat waardering verdient. Ik was verrast over de felle toespraak die premier Matanzima van Transkei hield. Ik zat een beetje in de be klaagdenbank. Hij wilde mij overtui gen van de zegeningen van het apart heidsbeleid. Ik heb geprobeerd op deze onverwachte aanval van repliek te dienen. Ik heb gezegd: De Neder landse regering stemt niet in met het beginsel van de apartheid, maar als u vindt dat hier een goed beleid wordt gevoerd, is het aan u om te proberen de wereld daarvan te over tuigen." Naar beste vermogen had de mi nister gepoogd uitdrukking te geven aan de gevoelens van Nederland „en aan ons kritisch oordeel" ten opzich te van de apartheidspolitiek. Hij had dat ook gedaan uit „eigen innerlijke overtuiging", dikwijls tegen leden van zijn eigen kerk in Zuid-Afrika, tot wie hij had gesproken „als een vriend die ook het feilen toont". De Politieke Partij Radikalen heeft zaterdag allen, die de apartheid ver afschuwen als een onmenselijk stel sel, opgeroepen zich te bezanen op i de betekenis van de reis van minis- ter Bakker. Dit verklaarde het alge meen bestuur van de PPR na afloop van een vergadering in Utrecht. Het „Comité Zuid-Afrika" deed in een zaterdagavond uitgegeven open brief aan regering en parlement een dringend beroep op beide de uitla tingen, die vice-premier Bakker tij dens zijn recente reis door Zuid-Afri ka heeft gedaan en het effect daar van te veroordelen. In zijn rede in Johannesburg zei minister Bakker tegen premier Vor- ster: „U verkeert in de situatie dat de grote sympathie voor uw land in veel gevallen heeft plaats gemaakt voor kritiek. In dit verband moet ik u zeggen, dat zoals u ongetwijfeld hebt vernomen deze reis mij in Ne derland niet door iedereen in dank is afgenomen, maar onze regering heeft die pressie weerstaan". „Wanneer de pers alleen deze stro fe weergeeft van de hele redevoering, en dat is hier en daar gebeurd, dan maakt dat de indruk alsof de Nedei-- landse regering zich van de oppositie tegen mijn vertrek helemaal niets heeft aangetrokken en dat is onjuist, want nu komt de volgende zin", ver volgde de minister. „Die zin luidde: Niet omdat wij niet begrepen wat de tegenstanders bezielde, maar omdat wij er ondanks bestaande menings verschillen geen heil in zien ons van elkaar af te wenden. Integendeel". De minister vervolgde: „De ge ruchtmakende persconferentie in Durban heb ik nooit gehouden. Aan komend op het vliegveld kwam een Engelssprekende jongeman op me af die me vroeg enkele opmerkingen te maken over de negerprovincie Trans kei. Wat deze man heeft doorgege ven heb ik nooit gezegd. Dat mag (Van een onzer verslaggevers) ROOSENDAAL/ROTTERDAM. Op de lijnen RoosendaalRotterdam en AmsterdamVenlo heeft het treinverkeer gistermiddag en -avond rekening moeten houden met min of meer aanzienlijke vertragingen. De moeilijkheden op de lijn Roo sendaalRotterdam begonnen om on geveer half vier, toen bij de Oude Maasbrug in Dordrecht een goede rentrein „hrak". De trein werd later naar het Maasstation in Rotterdam gesleept, maar het had toen volgende treinen (voor passagiersvervoer) al op vrij grote vertragingen gezet. In een trein op de lijn Amsterdam Venlo gingen gisteravond enkele jongelui op de vuist. In Delft moest de politie eraan te pas komen om de vechtersbazen uit de trein te halen. (Van onze verslaggevers) HEIKANT/OSSENDRECHT Een pannen- en steenfabriek in Ossen- dreclit en een café in Heikant, zijn sistermorgen respectievelijk gedeel telijk en geheel uitgebrand. In Hei kant legde een felle, uitslaande brand in alle vroegte café 't Hoekske van J. Willemse, volledig in de as. Op het moment van de brand waren de bewoners afwezig. Omtrent oorzaak en schade is nog niets definitief be kend. De eigenaar was na het slui tingsuur, rond half drie, met zijn gezin vertrokken. Om drie uur ontdekte een buur- man het vuur. Toen de brandweer van St.-Jansteen arriveerde, was er weinig meer te redden. Ook de in- ooeael ging geheel verloren. Kort nadat het vuur was uitgebroken, stortte heit dak van het café in. Om dat er gevaar voor instorting be stond, werd de geval aan de straat zijde later omwar getrokiken. Openbare werken van de gemeente Hulst werd ingeschakeld om de wag vrij te ma ken van vallend puin. De vermoedt, dat een oliekiacihel of een nog brandende sigaret het vuur deden ontstaan. Aanvankelijk vreesde de brand weer, dat er nog een zoontje van de heer Willemse in het woongedeelte aanwezig zou zijn. Er bevond zich echter nog wel een hond in de wo ning. Hij kwam in de vlammen om. Gisterochtend om 10 uurd werden boven de pannen- en steenfabriek van de Gebr. Feyen aan het Molen eind te Ossendneoht rookwolken ontdekt. De brand, die vermoedelijk is ontstaan tussen twee ovens waar duizend veilinigkisten waren opge slagen om te drogen, richtte aanzien lijke schade aan. Een groot aantal kisten ging verloren. Het bedrijf is verzekerd. De Ossendrechtse brand weer werd bij het blussen geassis teerd door die uit Hoogerheide. Men heeft gisteren de elektrische instaillatie weer in zoverre kunnen repareren, dat men vandaag normaal kan voortgaan met de produktie van mangaamsteen. Het café van de heer WiUemse te Heikant werd volledig in de as gelegd. (Van onze parlementaire redactie) DEN HAAG - ZEIST De CHU- raad is tegen een debat in de Twee de Kamer voor de aanwijzing van een kabinetsformateur. Met grote meerderheid werd hiertoe zaterdag op voorstel van ondermeer freule Wttewaal van Stoetwegen besloten. Met dit besluit heeft de Unieraad stelling genomen tegen de betrokken passage m het ontwerp voor het ge meenschappelijk urgentieprogramma van KVP, AR en CHU. De rechtervleugel van de christen democratische samenwerking zal nu proberen aan het gemeenschappe lijk urgentieprogram te sleutelen, voordat het op 12 december defi nitief wordt vastgesteld. Het is echter niet te verwachten, dat met name de KVP aan de wens van de CHU tegemoet zal komen. „Als de anderen aan de aanwijzing van een kabinets formateur door de Tweede Kamer in plaats van door de koningin blij ven vasthouden, zal dat voor de CHU echter geen breekpunt zijn", zo heeft voorzitter prof. dr. van Hulst ver klaard. De stuurgroepen, bestaande uit top bestuurders van KVP, AR en CHU zullen zich vandaag beraden over de door de CHU voorgestelde wijzi gingen in het gemeenschappelijk ur gentieprogram, dat definitief wordt vastgesteld. (Van een onzer verslaggevers) BREDA/BERGEN OP ZOOM. Het r.-k. gymnasium uit Bergen op Zoom zal volgend jaar in Dronten mogen strijden voor een finaleplaats in de Nederlandse Veilig-Verkeers- wedstrijden. Wie daar als winnaar uit de bus komt za] in Portugal mo gen meedoen aan de strijd om de „Coupe Scolaire" Zesendertig scholieren uit Bra bant en Zeeland hebben zaterdag in het Bredase bureau van politie deelgenomen aan deze „voorronde". TILBURG (ANP) In een zie kenhuis in Tilburg is gisteren de 32- jarige A. Mols uit Oisterwijk overle den, di ezaterdag in Tilburg door onbekende oorzaak met zijn perso nenauto tegen een stilstaande vracht auto reed. Zijn auto kwam groten deels onder de vrachtwagen terecht. DURBAN (Reuter/AFP). Me vrouw Antoinette Jessup, de moe der van de blanke miss-Zuid-Afrika, is niet tevreden over het resultaat van de Miss-Wereldverkiezing in Londen. „Allemaal politiek," verklaarde zijn in Durban. „Het feit, dat er vier zwarte juryleden waren, spreekt voor zichzelf." Het deed haar met name niet prettig aan, dat Pearl Jansen uit Zuid-Afrika, die als ge kleurde als Miss-Afrika-Zuid aan de competitie meedeed, tweede was ge worden, terwijl haar dochter Jiliian met een vijfde plaats genoegen had moeten nemen. De verkiezing werd gewonnen door de eveneens gekleurde 22-jari- ge stewardess Jennifer Hosten van het Caraibische eiland Grenada. Bob Hope, de komiek, kroonde haar (foto). Van links naar rechts, de blonde Miss Zuid-Afrika, Miss Israël (derde), de winnares, de don kere Miss Zuid-Afrika (tweede) en Miss Zweden (vierde). De schoonheidswedstrijd verliep niet zonder incidenten. Op een van de reportagewagens van de televisie werd een homaanslag gepleegd, die echter onbelangrijke schade aan richtte. Toen de 35 mooie meisjes naar de Royal Albert Hall gingen, werd aan de ingang betoogd door jonge liberalen, die riepen dat het een „veekeuring" en een schande was. Ze hadden een zelfgemaakte koe bij zich, die behoorlijk loeide. (Van een onzer verslaggevers) NIEUW-VOSSEMEER Tijdens een discussiebijeenkomst van het bedrijfs- apostolaat in Nieuw-Vossemeer heeft ir. C. Knottnerus, landelijk voorzitter van het landbouwschap, gesteld dat het Reimerswaalplan als nationaal plan ontwikkeld en uitgevoerd moet worden door het rijk en dat het daarom uit handen van de provincies Brabant en Zeeland dient te worden gehaald. Zoals hekend is het Brabantse Reimerswaalplan geprojecteerd op Zeeuws grond gebied. (Van een onzer verslaggevers) DORST-MOLENSCHOT De ac tie voor het zwaar getroffen gezin Martens in Molenschot is zaterdag en zondag goed geslaagd, aldus voor zitter A. Volders in Dorst van de .Supportersclub' die de actie op touw zette. Zoals bericht is vorige week maan dagavond ingebroken bij de familie Martens, terwijl de gezinsleden naar de kerk waren voor een rouwdienst van hun 11-jarig zoontje, dat door een verkeersongeluk om het leven was gekomen. De dieven ontvreem den 2500.De schade is door de actie voor een groot deel gedekt. De schaamteloze diefstal heeft tal van mensen geschokt. In Molenschot werden huis aan huis ophaalzakjes verspreid. In Dorst kwamen diverse mensen spontaan hun bijdrage brengen. Dp leden van de voetbalclub Texas Bovs in Dorst, die zaterdag een feestavond- je hadden, hielden een inzameling, die een prachtig bedrag opleverde. LONDEN (DPA). Tegen standers van naaktheid op het toneel in Engeland hebben jeuk poeder gebruikt om het ballet van het Nederlandse Danstheater in Londen in de war te sturen. De twaalf dansers en danseres sen werden eerst onzeker, begon nen zich toen te krabben en kon den tenslotte niet verder dansen. Toen de directeur van het theater het publiek zijn veront schuldigingen had aangeboden, t jeukpoeder van de planken was geveegd en de dansers en dan seressen andere kostuums had den aangetrokken (zij waren na melijk niet naakt maar droegen vliesdunne nylonkostuums) kon de voorstelling doorgaan. Pas aan het slot v an het ballet versche nen de eigenlijke „zondaars", op wie de „naakthaters" het hadden gemunt, op het toneel. Het waren vier naakte mannen en een vrouw, die ongemoeid werden gelaten. Dr. Knottnerus kireeg tijdens de discussie over de plaats van de mens in de zich snel ostwikkefende Delta bijval van de twee andere inleiders: burgemeester mr. H. Hennekens van Nieuw-Vossemeer en drs. P. van Heyst, wethouder van Bergen op Zoom, en KVP-statenlid in Brabant. Drs. Van Heyst voegde eraan toe, dat Reimerswaal een alternatief is voor de dreigende industriële lintbebou wing in het Westbrabantse. Geen Reimerswaalplan zal naar zijn me ning betekenen, dat het in Brabant niet bij het Moerdijkplan blijft. (ADVERTENTIE) Drs. Van Heyst kwam tot de pi kante uitspraak, dat er in de Bra bantse Staten gevochten zal moeten worden voor „de tankval rond het Moerdijkplan", waarmee hij de groenzone rond het plan bedoelde. De heer Van Heyst wilde ook het Moerdijikpilan nationaal aangepakt zien. Hij dacht dat Brabant dam ge ruster kan zijn dan in de huidige si tuatie, waarin Rotterdam een flinke vinger in de pap heeft. Hij wilde ook een nationale haven- diens* naar voorbeeld van de Rotter damse en pleitte verder voor een onderzoek naar de technische moge lijkheden van de aanleg van de tweede nationale luchthaven buiten onze kustlijn in plaats van bij Steen bergen. De drie inleiders bleken tot slot van mening, dat de kerken te kort schieten in de begeleiding van de ontwikkelingen. (Van onze parlementaire redactie) DEN HAAG Ook de AR zal zich binnenkort over haar lijstaanvoerder uitspreken. Aan de kiesverenigingen is voorgesteld mr. B. W. Biesheuvel fractievoorzitter van de AR in de Tweede Kamer, als lijstaanvoerder aan te wijzen. Begin december zullen de kiesver enigingen zich uitspreken over een lijst van 25 kandidaten voor de Tweede Kamer. Smeedijzer - Koper en Brons Tolbrugstraat 19, Breda (Van een onzer verslaggevers) ROOSENDAAL Bij een aanrij ding zaterdagavond op het kruispunt Genestetlaan - Van Lenneplaan in Roosendaal is de 51-jarige Roosen- daalse melkboer M. Meesters uit de Raadhuisstraat zo ernstig gewond geraakt dat hij later in het St.-Fran- ciscusziekenhuis is overleden. Het slachtoffer wilde vanuit de Van Lenneplaan de Genestetlaan op rijden, maar werd daarbij aangere den door een personenauto, die geen voorrang gaf. Bestuurder was de 32- jarige P. K. uit Essen (B.). De auto van het slachtoffer sloeg over de kop. Naast hem in de auto zat zijn schoonzoon, die slechts licht gewond raakte. P. K. bleef onge deerd. Vooruitzichten voor dinsdag en woens dag opgesteld door het KNMI op zon dag om 18 uur: Slechts hier en daar regen of mot regen en tamelijk zacht. Weersvooruitzichten in cijfers ge middeld over Nederland. Voor dinsdag: aantal uren zon: 1 tot 3. Min. temp: 1 tot 5 graden boven normaal. Max. temp. 0 tot 4 graden boven normaal. Kans op een droge periode van minstens 12 uur: 80 pro cent Kans op een geheel droog et maal: 50 procent. Voor woensdag: aantal uren zon: 1 tot 5 Min temp: 0 tot 5 graden boven normaal Max. temp: 0 tot 4 graden boven normaal. Kans op een droge periode van minstens 12 uur: 90 pro cent. Kans op een geheel droog et maal: 70 procent. NUENEN „Het gebeurt wel meer, dat we bedreigd worden, daar zijn we wel aan gewend. De ene keer zal er een bom worden geplaatst de andere keer zullen de ruiten worden ingegooid. Nu: ik heb er nog ai veel en misschien zullen ze één ruit kunnen ingooien, maar bij de tweede hebben ze toch wel een schot hagel te pak ken, dat kan ik ze wel be loven". Dit zei gisteravond de bur gemeester van Nuenen, jonk heer mr. J. J. Smits van Oyen. Bij hein en de rijks- politie zijn zaterdag en gis teren een aantal verhitte, anonieme telefoontjes bin nengekomen, waarin wordt meegedeeld dat het huis van de burgemeester de lucht in zal gaan, of dat de ruiten er van zullen sneuvelen. De bedreigingen staan in verband met de rigoreuze maatregel van het college van b en w van Nuenen (vrijdag) een bungalow te laten afbreken. Sindsdien houdt de rijkspolitie de wo ning van de burgemeester verscherpt in het oog. „Het zal allemaal wel meevallen denk ik", aldus de burge meester. Volgens hem is de achtergrond van deze zaak zeer verwrongen in de publi citeit gekomen. „Die bungalow staat er niet zestien jaar lang. Op die plaats is 14 jaar geleden een gebouwtje neergezet. De eer ste jaren als zomerhuisje, dat langzamerhand is omge bouwd tot deze riante, ste nen bungalow. Van het eer ste geval is niets meer terug te vinden", aldus de burge meester. Dat gebouwtje was neergezet zonder bouwver gunning en ook voor de aan passingen was geen bouw vergunning verleend. „De huidige eigenaar heeft het gekocht uit het oogpunt van speculatie. Hij heeft gezegd: ik heb voldoende relaties, die het er wel doordrukken dat ik er een vergunning voor krijg", aldus de burge meester. f

de Stem | 1970 | | pagina 3