ZAAMSLAGSE VELDEN- NOOD HOOG GESTEGEN Maarde oplossing komt in zicht Hontenisse staat voor de zwaarste opgave RIA STAAT WEER VOOR PROBLEMEN KORFBAL AAN „MICRO" TOE Meur bekennen. ip KNVB TISSOT ITT Cor Dees: begri gaat natuurlijk ooit over SCHAUB-LORENZ ZAALVOETBAL Badminton Zeeuwse teams geven toon aan KNVB- zondagvoetbal Toch nog veld- korfbal Een horloge voor de vrouw, die van mooie dingen houdt. Zaterdagvoetbal Zware taak voor Wolfaartsdijk VRIJDAG 20 NOVEMBER 1970 (Van onze sportredactie) ZAAMSLAG De krankzinnige situatie, waarin de voetbal vereniging Zaamslag tot op heden verkeert, lijkt volgend jaar te worden opgelost. Voorzitter Cor Dees was deze week in Ter- neuzen, waar hij van de gemeente te horen kreeg, dat er vol gend jaar twee velden zullen worden aangelegd in Zaamslag. Voorzitter I. W. Bakker had er tijdens de jaarvergadering van de KNVB afdeling Zeeland al op gezinspeeld, dat er binnen kort een oplossing zou komen voor liet vel denprobleem van de eersteklasser zaterdagvoetbal. De twee velden, die de gemeente Terneuzen beloofde, zijn hard nodig. Daar kan de competitieleider zater- bene maar een keer in de veertien dagvoetbal van de afdeling Zeeland C.M. Bierens over meespreken. Doordat Zaamslag maar één veld heeft, waarop met vijf elftallen ge speeld moet worden, en dat nota dagen beschikbaar is omdat de korf balvereniging er de andere zaterdag op moet spelen, staat de hele compe titie zaterdagvoetbal in feite in dienst van de krappe mogelijkheden van Zaamslag. Cor Dees weet dat maar al te goed. Hij zegt dan ook". „Wordt er niet snel een oplossing gevonden, dan komen we met de KNVB in conflict. De competitieleider is tot nu toe altijd bereid geweest om rekening met de problemen van Zaamslag te houden, maar dat gaat natuurlijk ook een keer over. De KNVB is dat n.l. helemaal niet ver plicht. Men hoeft geen rekening te houden met het aantal velden. Dat «ijn de problemen voor de clubs en dus voor de gemeente". Zoals de situatie nu is in Zaam slag, gaat het niet langer. De zater dagclub heeft de beschikking over één veld, waarop eens in de veer tien dagen vijf elftallen (twee seni oren-, een A-, een B- en een pupillen- elftal) moeten spelen. Verder heeft men aan de andere kant van het dorp de beschikking over een ver licht (zelf aangelegd) trainingsveld, maar dat ligt zo laag, dat de Zaam- slagse „vedetten" meestal tot de en kels in het water moeten trainen. Cor Dees is nu drie jaar voorzitter. Drie jaar lang probeert hij ook ver betering in deze situatie te krijgen. Door de toestand met het speelveld kan Zaamslag op dit moment in feite geen leden meer aannemen. Het gebeurt wel, maar dan krijg je de moeilijkheden: wie speelt?! Want voor het A-juniorenelftal zijn er nu al 20 spelers, terwijl er toch maar, ook bij Zaamslag, elf elke week in het veld kunnen. En het is zelfs zo, dat Zaamslag op dit moment gemak kelijk een derde seniorenteam in de competitie zou kunnen brengen. Dat ene veld houdt dat echter tegen. De problemen zouden dan helemaal niet meer te overzien zijn voor het be stuur van Zaamslag, dat naast Cor Dees verder bestaat uit J. de Pooter (secretaris) H. van Aerentals (pen ningmeester) R. Dobbelaer, H. Kem- Pe, C. den Hamer, P. Bakker, P. Hamelink, P. de Koeyer en P. Her- rebout. De twee beloofde velden kunnen de moeilijkheden van Zaamslag uit de wereld helpen. De voetbalvereni ging heeft genoeg aan twee speel velden en de korfbalclub zou dan het derde kunnen krijgen. Want, de combinatie is ook nog zo ongeluk kig. Het korfbal ligt in de maanden december en januari stil. Officieel wordt er dan wel gevoetbald, maar ia de praktijk komt er zeer weinig van terecht Voor de rest vallen de beide competities samen. Hetgeen voor de voetbalvereniging vaak tot gevolg heeft, dat men in het voor jaar in de week wedstrijden 's avonds moet spelen, omdat men an ders niet aan een rustperiode zou toekomen. Maar nogmaals: de oplossing lijkt aabij. En misschien worden die twee velden volgend jaar wel met een groot feest in gebruik genomen, want het eerste van Zaamslag is dan een indrukwekkende opmars bezig. De helft van de competitie is door ae gunstige weersomstandigheden al (Van onze sportmedewerker) GOES In sporthal De Bevelan den in Goes werd de zaalvoetbal competitie voortgezet. De uitslagen: ■Kloetinge - Robur 22, Inter Viola Lebo 3—5, S.S.V. - Yerseke 2—0, s Heer Arendskerke - Wemeldinge eik Cortgene - Kapelle 54, InteT ocaldes - Keuringsdienst 51. and groep A: S.S.V. 5—10, Goes Stand groep A: S.S.V 5—10, Goes ST,' Kloetinge 56, Robur 55, pmE"aartsd. 44, Cortgene 54, vi. 3i F.C. Bevelanden 43, forseke 5—3, Kapelle 5—0. Stand SVjP 'a H. Arendsk. 58, Lebo Bevelanden 46, Wemeldinge r-ö. Inter Viola 5—5, Schelde, In- 4T3. Inter Scaldis 52, Keu- "ngsd. 5__ot afgewerkt en Zaamslag prijkt trots aan kop van de eerste klasse. En dat terwijl de groenwitten pas dit seizoen terugkeerden in die klas se, na twee jaar in de tweede klasse te hebben doorgebracht. Voorzitter Cor Dees is helemaal niet veirrast door de successen van zijn eerste elftal. Hij stelt: „Drie jaar geleden ben ik begonnen als voorzitter. Zaamslag zat toen echt moeilijk. Het was juist gedegradeerd. Er kwamen heel wat nieuwe bestuursleden. On der elkaar hebben we op dat mo ment uitgemaakt, dat er een trainer moest komen. Die was er namelijk niet, We hadden die snel gevonden in de persoon van de heer J. Corne- lisse, die zelf 17 jaar in het eerste van Terneuzense Boys heeft ge speeld. Cornelisse begon met een hele jonge selectiegroep en heeft er hard mee gewerkt. En dat werpt dit hard meegewerkt. En dat werpt dit jaar zijn vruchten af. Eerst promotie en daarna de eerste plaats in de eerste klasse. En dan te bedenken, dat de spelers van ons eerste gemid deld 20 jaar oud zijn. Er zit een speler van 28 jaar bij en zeker vier van !8 Geen verrassing dus voor Cor Dees, maar hoe verklaart hij dan de terugval van drie jaar gele den? Dees: „Het is hier een behoor lijk groot dorp, waar veel jongens wonen die echt wel kunnen voetbal len. Maar vroeger ontbrak het aan leiding. Ze stapten het veld in en gingen zomaar voetballen. Van enig systeem hadden ze nog nooit ge hoord. Dat kan tegenwoordig toch miet meer. Dan moet je wel degra deren". Financieel gaat het uitstekend met Zaamslag. De meeste inkomsten ko men uit een goed draaiende toto, maar men heeft ook veel steun aan de supportersvereniging uit het Wa pen van Zeeland, waar verstokte Feijenoordsupporter Stolk de scepter zwaait. Het eerste van Zaamslag trekt eens in de veertien dagen toch zeker 300 mensen, waarschijnlijk een record in Zeeuwsch-Vlaanderen. een record in Zeeusch-Vlaanderen. En als de ploeg naar de overkant moet dan gaat er altijd een grote groep supporters mee, zodat het bij een uitwedstrijd wel eens kan gebeuren, dat er meer aanhang van Zaamslag is, dan van de thuis spelende club. Voorzitter Dees hoopt natuurlijk, dat zijn eerste het dit seizoen tot pro motie naar de vierde klas zal schop pen, maar dat moet volgens hem niet ten koste van het voetbal gaan. Cor Dees: „Wij spelen goed voetbal en dat willen we zo houden. Zouden we het op moeten geven voor een kampioenschap, dan maar liever niet...." ROB VAN DEURSEN Cor Dees „Velden zijn een probleem voor de clubs, niet voor de KNVB". (Van onze badmintonmedewerker) Bij het opmaken van de badmin- tonranglijst, nu het einde van de eerste competitiehelft al in zicht is, blijken Avanti en het Zeeuwse af delingteam de le en 2e plaats in te nemen. In de Westbrabants-Zeeuwse afdeling van de le klas blijkt trou wens bijzonder weinig krachtsver schil te bestaan. Er werd nog geen enkele 80 of 71 uitslag geboekt. Lijstaanvoerder Avanti heeft een score van 2515, terwijl het onder aan staande Typhoon 2 in 5 wed strijden toch nog 14 partijen won. Het afdelingsteam moest op be zoek bij Blauw Wit. De 3 weken rust die de competitieleider in zijn schema verwerkt had, heeft een slechte invloed gehad op het wed strijdritme van het Zeeuwse team. J.W. Visser c.s. verloor met 35. Nel Ririhena excelleerde opnieuw en behaalde volle winst. Beter verging het Avanti tegen Zwaluwen, on danks de ziekte van captain Coen Valckenier, die op doktersadvies buiten de lijnen bleef. De Middel burgers hebben echter een goede rempl-asamt in de persoon van Albert Vogel. Ook Cisea Duden kwam weer tot winst in haar enkelspel. De eind uitslag wend 62. Rudy Bish speelde i.v.m. een blessure alleen de dubbelspelen. De gedetailleerde uitslagen Blauw WitAfdelingsteam 53. HE J. MeyerJ.W. Visser 1115, 17 16, 1510; C. van OpdorpF. Midia- vaine 15——5, 1512. DE. C. Hesse- lin-gN. Ririhena 711, 811; C, GobbensE. Koppejan 111, 110. GD. C. v. Opdorp-C. GobbensC, Outermans-N. Ririhena 715, 12 15; J. Meyer-C. HesselingF. Mida- vaine-E. Koppejan 1715, 151. HD. J. Meyer-C. v. Opdorp—C. Ou- termans-J.W. Vosser 915, 159, 1511; DD. C. Gotobens-CMesselning E. Koppejan-N. Ririhena 915, 15—9, 9—15, AvantiZwaluwen 2 62, HE. A. Vogel-H. Penn 9—15, 15—11, 15—1 C. VerbeekM. Maas 1417, 715. DE. C. DudenA. Maas 116, 11- 4; H. Kok—J. Weyling 11—7, 11—7. GD. C. Duden en R. Bish—echtpaar Maas 15—11, 9—15, 9—15; T. Ver beek en A. Vogel—J. Weyling en H. Pen 15—6, 17—16. HD. R. Bish en A. VogelM. Maas en H. Penn 15 2, 15—4. DD. H. Kok en C. Ver beekA. Maas en J. Meyling 150, 15—6. De ranglijst is: Avamiti 5 gesp. 8 punten 2515 score; Zeeuws afde- lingsteam 5 7 2218; Oosterhout 4 6 1913; Blauw Wit (Roosendaal) 5 1921; Flying Shuttle (B.. op Zoom) 5 3 1921; Zwaluwen (Breda) 3 2 10—14; Typhoon (Breda) 5 1 14—26. (ADVERTENTIE) (Van onze sportredactie) TERNEUZEN In de derde klas se D van het amateurvoetbal staat Goes weer met beide benen op de grond. Realist Piet Lindenberg zal dat beslist niet erg vinden, want het ging in het begin van de compe titie wel erg hard. Nu staat Goes op kop met 13 punten uit 9 wedstrij den. Debutant RCS uit Souburg, dat het schrikkelijk goed doet, heeft hetzelfde aantal winstpunten ver gaard uit evenzoveel wedstrijden Slechts het doelgemiddelde bleef iets achter. Vandaar de tweede plaats. Na dit tweetal komt Honte nisse, dat 12 punten veroverde. Voor zondag nu staat er de wed- (Van onze voetbalmedewerker) TERNEUZEN In de eerste klas van de zondageompetitie van de KNVB-afdeling Zeeland staan er ie dere week wel enkele topduels op het programma. Men kan dan ook gerust aannemen, dat er momenteel nog minstens 5 ploegen meedraaien voor de bovenste plaats, terwijl zelfs Philippine nog niet uitgesloten is. Hiofdplaat gaat alleen aan de leiding, maar enkele plaatsen lager, staan Ria en Domburg op beschei den plaatsen, met relatief nog alle mogelijkheden om minstens gelijk te komen met de koploper. In Domburg kan zondag alvast Aardenburg voor een poosje uitge schakeld worden. Zondag verloren de Zeeuwsch-Vlamingen op eigen veld met 23 van Hoofdplaat en het is niet te verwachten, dat Domburg door die nederlaag de Aardenbur gers zal onderschatten. Voor Ria ligt de zaak heel wat moeilijker. De ploeg uit Westdorpe moet naar Nieuw-Namen. Hulsterloo staat er alles behalve florissant voor, maar secretaris Biommaert rekent toch op een overwinning. Er bestaat een ze kere rivaliteit (van prettige aard) tussen beide clubs, die nog dateert van de tijd, dat beide standaardelf tallen in de tweede klas speelden. „Wij hebben thuis nog altijd van Ria gewonnen", aldus secretaris Btornmaert, „zodat wij inderdaad nog een spannende wedstrijd in Nieuw- Namen verwachten". De volgende topper is in Philippine, waar Luctor op bezoek komt. Luctor staat nog wel op de tweede plaats, maar of dat na een zondag nog wel zo is, mag men in twijfel trekken. Op eigen veld is Philippine voor velen de laatste weken een te groot strui kelblok gebleken. Het Burghse DFS kan zich wat in veiligheid spelen als zondag gewonnen wordt van IJzen- dijke, dat naar Schouwen toe moet. Voor Schoondijke ligt dat anders. De hekkesluiters moeten naar koplo per Hoofdplaat en de thuisclub zal, gesterkt door de overwinning van vorige week op Aardenburg. zich zeker niet laten verrassen. Aan de andere kant is het wel zo, dat de tijd voor Schoondijke zo langzamer hand gaat dringen. Met twee punten uit 9 wedstrijden en de wetenschap, dat er dit seizoen twee ploegen de graderen, ziet het er somber uit. Na een zwakke start gaat het steeds beter met Lewedorpse Boys. Weliswaar werd vorige week zondag van Ria verloren (20) maar het zal de Boys zeker niet hebben ver baasd. Het is dan ook te verwach ten, dat Renesse met lege handen uit Lewedorp zal moeten vertrek ken, maar de Boys zijn gewaar schuwd, Renesse speelt uit sterker dan thuis. (ADVERTENTIE) strijd Goes-METO op het program ma. De Brabanders haalden acht punten uit negen wedstrijden, net als Roosendaal, Zeeland Sport en het in deze competitie tegenvallende HVV. De pupillen van Piet Linden- berg zullen zondag moeten winnen, willen zij niet de mentale dreun krijgen die volgt op het kwijtraken van de eerste plaats. Vooral ook, omdat RCS Kaaise Boys niet veel kans zal geven. Van de leiders staat Hontenisse zondag voor de zwaarste opgave. De mannen uit Kloosterzan- de gaan op bezoek bij „buurman" Vogelwaarde. Deze uitslag van deze wedstrijd die het predikaat derby voert, is elk jaar weer moeilijk te voorspellen. Een gelijkspel zou beide clubs goed doen. DOSKO dat vierde staat op de ranglijst, krijgt het zondag moeilijk bij Breskens, dat vooral thuis bijna niet te kloppen is. Het Hulsterse HVV gaat naar Zeeland Sport en m«>ot daar uitvechten wie een veilig plaatste achter de kopgroep mag in nemen. Het triest onderaan schom melende Schutters zal blij zijn als het zondag Roosendaal op een pun tenverdeling weet te houden. Middelburg, dat zo langzaam maar zeker in de eerste klasse E naar boven kruipt, kan zondag zijn riante positie tenminste vergele ken bij vorig jaar op de ranglijst nog meer verstevigen ten koste van het bezoek komende TOP. De Zeeu wen zijn in feite verplicht te win nen. Doen zij dat niet, dan wordt de afstand op de kopgroep haast on overbrugbaar. Koploper DESK komt in deze klasse niet in het veld, hetgeen betekent dat Geldrop en Sparta '25 dankzij overwinningen op respectievelijk RKC en Helmond weer langszij kunnen komen. In de tweede klasse B. staat de Zeeuwse strijd tussen Axel en Vlissingen op- het programma. Trainer van de Vel de heeft zijn team in deze competi tie naar een veilige vierde plaats geloodst. Bram de Smit van Vlissin gen reikte tot nu toe naar de tweede plaats achter Longa. Het is te ver wachten dat beide oefenmeesters zondag gelukkig zullen zijn met een punt. Terneuzen, dat afgelopen zondag op eigen terrein verrassend van RKTW verloor gaat nu naar RKWU en duel, dat door de Zeeuwsch- Vlamingen gewonnen moet worden. In de vierde klasse H waar STEEN een opmerkelijk herstel doormaakt sinds de bestuurscrisis uit de wereld is geholpen, moet koploper Zierikzee een zware gang maken. De mannen van Schouwen- Duiveland komen op bezoek bij dat zelfde STEEN, dat geladen is om het gedeukte prestige wat op te vijzelen. Voor Oostburg en Corn. Boys wordt het tijd wat punten te gaan verzamelen. Corn Boys krijgt zondag de kans tegen Hansweertse Boys. Maar Oostburg zal het waar schijnlijk niet lukken op het terrein van Koewacht. (Van onze korfbatonedewerker) TERNEUZEN In de korfbal- competitie van Zeeland is er voor zaterdag toch nog een klein pro gramma vastgesteld voor de veld- competitie. In de eerste klasse komt Tjoba II nog een keer in het veld tegen Animo II. Beide ploegen heb ben nog niet aan de verwachtingen voldaan en staan vrijwel gelijk op de ranglijst. Het zal dus een span nende wedstrijd worden, met Tjoba II iets in de meerderheid. In de derde klas A is het Vlissingse Seolto II, dat het opneemt tegen Stormvo gels II. Seolto heeft iets meer ge presteerd fot nu toe en nu het op eigen veld speelt kan deze wedstrijd gewonnen worden. Bij de junioren I ontlopen Blauw Wit en Animo el kaar niet veel. Blauw Wit (op eigen veld) is favoriet, al kan Animo soms een flinke uitschieter hebben. Het programma luidt: le klas: Tjoba II - Animo II. 3e klas A: Seolto II - Stormvogels II. Junioren I: Blauw Wit I - Animo. Adspiranten A: Togo A - Animo A, Stormvogels A - Zuidwesters A, Swift A - Seolto A. Adspiranten B: TOP - Blauw Wit A, Animo B - Stormvogels B. Adspi ranten C: Animo D - Animo C. Pupillen A: Animo blits - Animo hip. Pupillen B: Blauw Wit B - Zaamslag. Een horloge met een wereld beroemde Zwitserse naam kan een vrouw héél blij maken. Een Tissot doet nog iets anders: die maakt haar mooier. Want dat is het bijzondere van ieder Tissot-horloge: het is een élégant sieraad, pure horlogemode. Het is technisch van hoge klasse en toch» niet gek duur. Tissot Seastar een ster horloge doublé f137,- Tissot Saphir 'n eigen karakter zilver met emailie Klassiek model ronduit mooi I doublé f 112,- (Van onze korfbalmedewerker) TERNEUZEN Zaterdag begint weer de overwintering van het korf balseizoen met de start van de mi cro-korfbalcompetitie. Die krijgt in Zeeland steeds groter allure door de bouw van steeds meer sporthallen. Is deze competitie jaren enkel in Middelburg gespeeld, de laatste ja ren heeft er een decentralisatie plaats gevonden door de sporthallen in Vlissingen en Goes. Dit jaar is daar de Terneuzense sporthal bijge komen, zodat ook daar gespeeld zal worden. De indeling van de ploegen is als volgt: 1 A: Animo 2, Animo 3, Ondo 1, Swift 2, Zuidwesters 1. 1B: Blauw Wit, Luctor 1, Swift 3, Tjoba 2, Togo 1. 2 A: Animo 4, Atlas 1, Seolto 1, Stormvogels 1. 2 B: Swift 4, Tjoba 3, T.O.P. 1, Zuidwesters 2, 2 C: B.K.C., Blauw Wit 2, Luctor 2, Togo 2. 3A: Animo 5, Atlas 2, Ondo 2, Stormvogels 2. 3 B: Olympia. Seolto 2, Swift 5, T.O.P. 2 3 C: Tjoba 4, Togo 3, Volharding, Zaam slag. Junioren 1 A: Animo 1, Stormvo gels 1, Stormvogels 2, Swift 1 IB: Blauw Wit 1, Tjoba, Togo, Volhar ding. 2 A: Animo 2, Seolto, Storm vogels 3, Swift 2, Swift 3. 2B: Blauw Wit 2, Luctor, Olympia, Vol harding 2. Adspiranten A: Animo A, Seolto A, Stormvogels A, Swift A, Zuidwesters A. B: Blauw Wit A, Olympia A, Tjoba A, Togo A, Vol harding A. C: Animo B, Atlas, Ondo A, Swift B, D: Blauw Wit B, Tjoba B, Togo B, T.O.P. E: B.K.C. A, Seolto B, Stormvogels B, Swift C. F: Swift D, Togo C, Volharding B, Zuidwesters B. G: Animo C, B.K.C. B, Stormvogels C, Swift E. H: Tjoba C, Togo D, Luctor, Zaamslag. 1: Animo D, Blauw Wit C, Swift F, Togo E, J: Animo E, Ondo B, Swift G, Togo F. K: Seolto C, Swift H, Tjoba D, Togo G. Pupillen A: Ani mo A, Atlas, Stormvogels A, Swift A, T.O.P. B. Blauw Wit A, Olympia, Tjoba A, Volharding A. C: Animo B, Animo C, Stormvogels B, Zuidwes ters. D: BKC, Blauw Wit B, Luctor, Tjoba B. E: Animo D, Seolto, Storm vogels C, Swift B. F: Blauw Wit C, Tjoba C, Togo Volharding B. Voorspellingen zijn in het begin uiterst moeilijk, want de micro kent slechts achttallen, zodat vergelijkin gen met de twaalftallen in de veld- competitie niet mogelijk zijn. Vele verenigingen schuiven hun spelers op en brengen daardoor meer ploe gen in het veld. Andere ploegen houden hun teams uit de veldcom- petitie aan en rouleren. In de le klas B is er meteen een aantrekkelijke wedstrijd. Blauw Wit 1 neemt het op tegen Togo 1. Eerstgenoemde club moet dit kun nen winnen. In de tweede klas A gaan twee Walcherse rivalen, Seolto en Atlas elkaar aan de tand voelen. Atlas heeft iets meer kans. In 2 B kan T.O.P. tegen Zuidwesters 2 een goede start maken als het alle zeilen bijzet. Volharding 2 krijgt Olympia 1 als tegenstander en dat zal wel teveel van het goede zijn. In 2 C de reserves van Blauw Wit en Togo. Een kopie uit afdeling 1 B. Een felle strijd is te verwachten, want Blauw Wit 2 heeft net van Togo 2 verloren in de veldcompetitie en zal op re vanche belust zijn. In 3 A kan men een vraagteken plaatsen bij Atlas 2 en Animo 5. Atlas 2 lijkt iets ster ker. In 3 B ontvangt Swift 5 het Arnemuidense T.O.P. 2, dat een overwinning voor T.O.P. lijkt te worden. In 3 C zal Volharding wel te sterk zijn voor Zaamslag. Bij de junioren 1 B kan Volharding winnen van Togo 1, terwijl in 2 B de reserves van Volharding het af zui len moeten leggen tegen Olympia. (Van onze voetbalmedewerker) TERNEUZEN Het wordt zater dag een interessante competitiedag in het zaterdagvoetbal van de KNVB-afdeling Zeeland. Koploper Zaamslag moet naar Waarde op be zoek. Veere zag afgelopen zaterdag kans om in Waarde toch met 12 aan het langste eind te trekken, maar zoals bekend kwam Wolfaarts dijk er niet zonder kleerscheuren af (I1). De thuisclub zal dan ook zeker alles in het werk stellen om ook Zaamslag een puntje te ontfut selen. Dat zou een niet-spelend Veere uiteraard zeer welkom zijn, maar zeker ook Wolfaartsdijk. De ploeg uit Wolfaartsdijk krijgt visite van Wemeldinge, dat alles op alles zal zetten om met een goed resultaat uit Wolfaartsdijk weg te komen, want gaat de wedstrijd verloren, dan zijn de bezoekers vrijwel uitgeschakeld voor de bovenste plaats. Het zal dan ook een zware dobber worden voor Wolfaartsdijk. Aan de staart gaat het spannen. De twee laagst geplaatste ploegen, Middelburg en Bevelanders ontmoe ten elkaar in de hoofdstad. Bevelan ders wacht nog steeds op zijn eerste overwinning, heeft een wedstrijd meer gespeeld en twee punten min der dan de groen-witten. Alles wijst dus i<n de richting van een thuisclufo- overwinning, maar zeker zullen ze daar in Middelburg ook wel niet op rekenen, want een kat in het nauw maakt rare sprongen. 's-Heer Arendskerke speelde za terdag in Arnemuiden met 00 ge lijk en kan zich voorlopig niet men gen in de strijd om de bovenste plaats. Daarvan kan Mevo misschien profiteren. De Schouwse ploeg krijgt 's-Heer Arendskerke op be zoek en dat zou wel eens een zege kunnen worden voor Mevo. Er zi|n 3 mollenen. VanaM 3.191,- alsof alle kleuren van de regenboog zijn ingebouwd. Schaub-Lorenz geeft 25% méér kleur- helderheid, permacolor. 't Is immers dezelfde techniek die Schaub-Lorenz toepaste bij de ruimtevaart electronica. Nu over de volle 66 cm van de recht hoekige grootbeeidbuis. En, u kunt zelf mééregelen. De kleursterkte. En de kleurtoon. Met een schuit- regelaar, da's nieuw. Schaub-Lorenz: fijn om naar te kijken, mooi om te zien. In notenhout edelfineer of wit. Alstublieft.

de Stem | 1970 | | pagina 25