Handverwarmende ideetjes voor heel weinig geld Ikwil graag wat geld achter de hand hebben Hoe moet ik sparen? Sparen? De Amro Bank is er voor. Be! 010-25(^820, D<zn Irfyyf xQ\8f Samen lA/enkenSe Have/ h Hofk^dam Of komt Hmaar eehs by Olis /aryji Ht] DONDERDAG 5 NOVEMBER 1970 Waar sparen mensen voor? De een voor Van 6 maanden: 51/2%. Van 1 jaar: 6%. een kleuren TV. De ander voor zijn vakantie. Bij een vaste termijn van 2 jaar: 7%. En de derde voor een nieuwe auto. Bij een vaste termijn van 3 jaar:71/2%. Natuurlijk zijn er ook heel wat mensen met een Bij een vaste termijn van 4 of 5 jaar: 8%. minder concreet doel voor ogen. Duizend gulden weggezet op een Ze sparen gewoon omdat ze een kapitaaltje Amro Spaarrekening van 7% is na een jaar willen vormen. Voor de oude dag misschien. al f-1 -070.- geworden. Stel dat u f. 2.000.- zou Of uit voorzorg, voor het geval dat.hebben waar u niet direct aan hoeft te komen Of voor de kinderen. Of om straks dat „huisje buiten" te kunnen kopen. Wie weet. Waarvoor u ook spaart, al spaart u gewoon om een beetje rijker te worden, u doet uzelf tekort wanneer u niet goed let op de rente die u kunt krijgen. Misschien krijgt u vandaag maar 31/2,4% rente. Misschien krijgt uwel helemaal geen rente - omdat u uw spaargeld zélf bewaart- met alle risico's van dien. Bedenk dat u bij de Amro Bank 41/2% rente kunt maken op uw spaargeld. Of 5%. Of 51/2%. Of 6%. Of 7%. Ja, zelfs 71/2 of 8%. Bij de Amro Bank. Sparen bij de Amro Bank betekent: uit uw geld halen wat erin zit. Uw geld voor u laten werken. Loopt u.dan morgen eens langs bij een Een lief extraatje verdienen zonder dat u er kantoor van de Amsterdam-Rotterdam Bank. iets voor hoeft te doen. Daar geeft men u graag alle inlichtingen. De Amro Bank rekent zó: hoe langer u uw (Als u dat wilt óók over de Amro Privérekening spaargeld wilt missen hoe meer rente u krijgt. Op met zijn unieke giroservice. En over de een Amro Spaarboekje of Spaarrekening: 4V2%. Amro Lening met zijn plezierige condities.) Bij een opzegtermijn van 3 maanden: 5%. Komt u gauw eens langs? Stoere herenhand schoenen van echt varkensleer met een warme tricot voering. In de kleuren licht en donker kork, grijs en bruin 15.95 Nu een simpel sommetje: f. 2.000.- op een 7%-Amro Spaarrekening - rente na één jaar f.140.- f. 2.000.-tegen b.v.31/2% rente na één jaar f. 70.- verschil f. 70.- Datwil zeggen: op die 7%-Amro Spaarrekening hebt u na één jaar al f. 140.- rente; dat is f. 70.- méér dan u bij 31/2% zou hebben gekregen. U wilt natuurlijk ook best een beetje rijker worden. En uzelf zeker niets te kort doen: u hebt immers recht op de hoogst mogelijke rente! Lederen dameshand schoenen in nappa print Elegant fantasiemodel met slankmakende zijden voering. In de kleuren bruin, zwart en marine. Maten6^.7,7i en 812.95 Nylon wanten in dames-, heren- en kindermaten, warm gevoerd met nylon bont. Voor dames in de kleuren rood, groen, donkerbruin, marine en zwart. Maten 7, 8 en 9 5.50 In dezelfde kleuren voor kinderen van 6 tot 12 jaar 4.50 Voor heren de kleuren bruin en zwart. maten 10.11 en 12 5.50 Zeg 'ns eerlijk: als u nu toch. raden mag, komt u dan op dat exclusieve aubergine? Toch is dit een van de nieuwste tinten van Libelle fantasie-panties en baguettes. Ofdachtu-heelgewaagd t -aan kiezel? Kan, is ook'n nieuwe Libelle kleur. En raadt u gerust een beetje roekeloos verder. Zeg: negro. Of olijf of tivoliof antraciet. En als het u nog niet hoogstmodieus genoeg is: we hebben zelfs Libelle fantasie-J panties in roestbruin en violet.j En in die 20 andere kleuren. Natuurlijk zijn er ook Libelle panties en nylons in bekende kleuren. Maar allemaal in een mooie, nieuwe verpakking...) Altijd eerst Libelle panties! Acrylic kinderwanten en -handschoenen geven geen krimp en zitten altijd lekker warm. In de kleuren wit. donkergroen, rood, marine, beige, bruin en hardgroen. Maten 4 tot 12 jaar. 2.50

de Stem | 1970 | | pagina 18