datie van at veel over Tonny Huijzen maakt zijn amateur-debuut „Van De Roo kan ik veel leren" Derde plaats van Yonck in België GANTOISE KON NIET VOOR TOPPER ZORGEN Schermutselingen in de middenmoot de ideale financiële driehoek Zwaar werk moet nog wachten Piet Traas: titel vierde klas libre Veldloopseizoen begonnen Blommaert kamp ïoen Yan Moer op dreef Arbiter geslagen -Toto 17- Aanpassing Zeeuwse jeugd succesvol biljarten Korfbal Q STANDEN IX VERGISSING IINDERLIJK VEEL TE HARD 1. Bescherming. Het IVM Gulden Plan biedt i gezin financiële zekerheid in geval k van overlijden. Kapitaalgroei. Het IVM Gulden Plan maakt u deelgenoot in de groei van het internationale bedrijfsleven. 3. Reserve. Het IVM Gulden Plan garandeert u ten alle tijde contant geld voor noodgevallen en onverwachte situaties. Het IVM Gulden Plan. bel of schrijf voor inlichtingen IVM, Karei Doormanstraat 6-8, Rotterdam. teL: 010-146222 17 vJEC-Vltesse SIoad-FCDenBosch| JJambuur-Willem II 5xcelsior-GVAV RCH-MVV_ ïo Ahead-ADO leracles-Aj ax NZ '67-SW DWS-FC Utrecht Iryst. Palace-Leeds_ Derby C.-Liverpool FC Kötn- Bayern M. X rlertha-Borussia MGj___j_X_ winst in Alkmaar houden. FC Utrecht is op het ogenblik in cte „winning mood''. De Utrechtse ploeg is dan tot veel in staat, bon dag ondervonden dit de Sparta- ïen, die ternauwernood een ge- ijkspel in de Galgenwaard kon den bewerkstelligen. DWS kan waarschijnlijk niet voldoende kracht opbrengen om de Utrech ters te weerstaan. Leeds United voert weer de •anglijst van de Engelse League 4an. De mannen van Don Revie :ullen zich door Christal Palace net laten weerhouden om Enge land te bewijzen dat hun echec van vorig jaar (uitschakeling voor de nationale beker, voor de Euro- pa-cup en een gemist nationaal kampioenschap) een jammerlijke vergissing was. Derby County kan, ioor het voordeel van de thuis wedstrijd, waarschijnlijk een ge- ijkspel behalen in de wedstrijd egen Liverpool. FC Köln moet niet in staat wor- den geacht om Bayern München te weerhouden, in zijn race naar lijstaanvoerder Borussia Mönchen Gladbach. De kans om op gelijke hoogte te komen met de Borussen :it er wel degelijk in, omdat deze >loeg Herta BSC op eigen veld noet bekampen. Een lastige wed- itrijd, temeer omdat de Berlijnefc iu beschikken over de Hongaar ioltan Varga die de Berlijnse rloeg ongetwijfeld tot betere pres taties inspireert. Kort voor de komst van de >nidersteunde een paal. in het mid lien vain een vain de doelen de boven lat, die bijna in tweeën was sen, omdiait er een barst vain omge peer 40 centimeter in zat. Proviso "ische werd de beschadiging herstel De keeper die in een speelse spr» yven met de hand aam de bovetM train zijm doel blijft bamigen, kam laag voor sensatie in het sterk va waairloosde stadion zorgen, dat cif :a 100.000 onoverdekte leeft. Kenmerkend voor de staat e accommodatie zich bevindt, is oestand van de kleine tribune vooi L'enodigden. Op die plaats zijn lecht geverfde baraken imdetdaai leei. De veie spijkers echter die ei Lit steken eisen een voorzichtig 1* eid bij het plaatsnemen. De PSV'ers, die slechts een uurtje icht trainden, troffen het am in een staat vam grote a. tlle rmiost zou men dienken dat ur later op het veld een ïternationaie ontmoeting zou w0' en gespeeld. Werkputten vam i»! ers doorsnede en diepte, zandberg®, lemalingsinstaliaities en een takel agen deden eerder vermoeden 3 toch echt wel noodzakelijke turatie was begonnen. Dat was rminst het geval. Toen die Eind!0' enaren in actie kwamen, staak® ok de eerst zo bedrijvige werklied® urn arbeid en namen met vele «Hen scholieren plaats op de am het stadion. Zo heel erg zwaar tillen de spek® u ook weer niet aan de tekortt"' lingen van het speelveld. n®e® loegen hebben er last van", bd®1' Radovic, wiens veelbesproken W olgens dokter Bannenberg van I edtsch team van PSV vrijwel F' ezen is. Slechts doelman Jam everen had extra-problemen. zo vroeg moet spelen is nog araantoe". zei hij, „maar de aat zo rond het middaguur cel erg laag en dat is vreselijk ?.rlijk". Van Beverens reactie op de sc''0 n die coach Linder en de in het slot van de korte traiWf im afvuurden deed echter al® inst vermoeden dat de talenW0"1 ternationale doelman ook dat eem niet zou kunnen overwin"11 De vermoedelijke opstelling®1 z?!; PSV: doel: Van Beveren: en» in der Dungen. Strik, Radov^ imper; midden: Vos, Munk Veenstra: voor: Schmidt ,n der Kuijlen en Mulders. p. Steaua: doei: Suciu; achter: auta, Satmareanu, Halmage311 gu: midden: Dimitri, Stefan ntea en Tataru; voor: lorda® Naom, WOENSDAG 4 NOVEMBER 1970 19 (Van onze sportmedewerker) KLOETINGE. Het Zeeuwse amateurkorps krijgt volgend seizoen kwantitatief slechts geringe versterking maar kwalitatief moet men toch wel hoopvol zijn gestemd met de komst van enkele jongeren. Tot de debutanten bjj de amateur-categorie behoort ook Tonny Huijzen, die dit jaar als tweede-jaars nieuweling regelmatig in de kijker reed. De blonde coureur uit Kloetinge is vooral opgevallen door zijn grote strijdlust, die echter niet altijd het gewenste effect kreeg aan de eind streep, anders was Huijzen ongetwijfeld met nog betere resultaten uit de bus gekomen. Tonny Huijzen behoort nu eenmaal niet tot de profiteurs die zich tijdens de koers sporadisch laten „zien" maar aan het slot de vette prijzen wegkapen. De 17-jarige Kloetinger heeft het woord passief nu eenmaal niet in zijn woordenboek „staan. Actie ge paard met wilskracht demonstreert hij in vrijwel elke wedstrijd en daarom geniet Huijzen niet alleen in Zeeland maar ook buiten de provin cie populariteit. In het afgelopen seizoen heeft Huijzen aan 64 wed strijden deelgenomen en slechts en kele keren viel hij buiten de prij zen. In totaal klasseerde hij zich 50 keer bij de eerste 15. Vier zegepra len schreef hij op zijn naam: Bosch- kapelle, Terneuzen, Udenhout en Eindhoven. Ve,rider werd hij onder andere 6 keer 2 e, 2 keer 3e, 2 keer 4e en 7 keer 5e. Zijn beste presta ties wanen zijn tweede plaats in de Omloop van het Zuiden, een tweede plaats in het nationaal clubkampi oenschap met de andere Middelkam pers: Raas, Vasseur en Deusing en een vijfde plaats in de Acht van Chaam en de Delta-rit. In het Zeeuws kampioenschap in Kwaden- damme kwam Huijzen jammerlijk te vallen tijdens de eindsprint wat hem een goedie klassering of mis schien wel de titel koste Tonny Huijzen die als huisschilder werkzaam is en tevens nog een cur sus volgt aan de l.ts. in Goes in de avonduren en één middag per week heeft de liefde voor het wielrennen meegekregen van zijn vader die een verwoed liefhebber is van de wie lersport. Huijzen sr. bezat vroeger ook een race-fiets maar aan wed strijden deelnemen was praktisch onmogelijk omdat hij als schipper t» weinig aan de wal was. Toen Tonny nog maar amper zes jaar was kreeg hij van zijn ouders een echt race-fietstje en toerde daarop rond in de straten van het rustige Ellewoutsdijk, waar de Huij- ren's toen hun domicilie hadden. Enkele dagen voordat hij veertien jaar werd nam Tonny Huijzen reeds (Van onze biljartmedewerker) KWADENDAMME —Piet Traas uit 's-Heerenhoek heeft zaterdag in Kwadendamme tijdens de finale om het biljartkampioenschap district Walcheren ZBuid-Beveland vierde klas libre, de titel in de wacht gesleept. Traas speelde evenals vo rig weekeinde zeer constant. Hij be reikte de hoogste serie (18) en te vens het hoogste partijgemiddelde (3,94). Hij is nu gerechtigd deel te nemen aan het gewestelijk kampi oenschap dat op 12 en 13 december in Driewegen wordt gehouden. De eindstand: 1 P. Traas van 0BK uit 's-Heerenhoek 12 match- punten, alg. gem. 2,37; 2 G. Geel hoed, Delta colijnsplaat, 10 - 1.87; 3 A. Verwey, KOT Middelburg, 8 - 1-86; 4 A. Kuijpers, VEG Souburg, 8 1-83; 5 A. Brandenburg, OKG Hansweert, 6 - 2.05; 6 P. Beulens, OKK Kwadendamme, 6 - 1,86; 7 J. Hansen, KOT Middelburg, 4 - 1.75; 8 W. Bek, OKK Kwadendamme, 2 - 1.24. deel aan het clubkampioenschap van de RTC Theo Middelkmap, uiteraard als aspirant. Hij kwam toen als achtste over de eindstreep. In dat eerste jaar klasseerde Tonny zich nog enkele malen bij de eerste tien maar het begin was ook voor hem moeilijk. In 1968 ging het al heel wat beter. Voordat het wegseizoen begon had Tonny Huijzen al een veldrit in het Kralingse bos besloten met een derde plaats en toen hij in het najaar zijn prestatielijstje be keek kon hij tevreden zijn. Hij was 15 keer bij de eerste 10 geëindigd. Twee keer reed hij met de bloemen en bereikte een tweede klassering in het clubkampioenschap van Mid delkamp en in de Zeeuwse wieier- competitie. Als aspirant nam Huij zen in de winter van '68-'69 nog deel aan het nationaal kampioen schap cyclo-cross in Sibbe en kwam daar met een derde plaats uitste kend uit die bus. Op de weg debu teerde hij bij de nieuwelingen. Achttien keer arriveerde hij bij de eerste tien maar een zege zat er dat eerste jaar nog niet in. Tijdens het Zeeuws kampioenschap in Graauw vestigde de fanatieke vechtjas de aandacht op zich door alleen een sprong in de ruimte te maken, maar doo-r het breken van een toeclips ging de verkregen voorsprong op zijn concurrenten verloren. De in middels Kloetinger geworden Huij zen had in dit eerste seizoen bij de nieuwelingen trouwens toch nogal met pech te kampen. Fr-appant is het dart Tonny in het afgelopen sei zoen geen enkele maal lek reed. Met uitzondering v-an enkele lichte val- partijtjes was het geluk hem goed gezind. concurrentie wordt natuurlijk zwaarder dan bij de nieuwelingen en daarom ga ik me in het winter seizoen goed voorbereiden en onder andere door het deelnemen aan en kele veldritten mijn conditie op peil houden". Tonny die volgend jaar voor Trico-Noble gaat rijden is er bijzonder mee iu zijn schik dat hij 'bij deze Zeeuwse sponsor is terecht gekomen. „Vooral nu Jo de Roo bij ons als ploegleider gaat fungeren geeft me een gerust gevoel. De Roo is immers een man met grote ervaring waar van je veel kan opsteken. En ook aan coureurs als Van de Brugh, Bal, Van de B-under, De Waal en Gijzel kan ik me optrekken. In mijn eerste seizoen bij de amateurs moet ik hoofdzakelijk routine opdoen en het lijkt he daarom beter n-iet a-a-n te veel klassiekers of zware etappe- coursen deel te nemen. In maart wordt ik pas 18 jaar dus mijn tijd voor het zware werk k-an nog wel even worden opgeschoven". Tonny Huijzen die ook nog enige tijd tegen een bal heeft getrapt bij de voetbal club S.V.D. uit Driewegen, maar ui teindelijk toch meer geporteerd was voor een individuele tak van sport zoals wielrennen wil graag kwijt dat hij veel te danken heeft aan zijn vader die Tonny soigneert en met vakkennis eventuele blessures be handelt is even-als over-buurman d-e heer Kip een van de meest trouwe supporters van de Kloetingse cou reur. Op de vraag of Huijzen bijzon dere favorieten heeft in de huidige wielergeneratie stelt hij resoluut: „Jan Janssen en Herman van Sprin- gel, dat zijn mannen met karakter die me steeds inspirer-en". Tonny Huijzen: „in het eerste jaar zal ik veel ervaring moeten opdoen. In de beginperiode dus geen ruimte voor zware klassiekers". (Van onze sportmedewerker) hi,"DLST Jo Blommaert van' de "jartclub HBC uit Hulst heeft het I wictskampioenschap extra libre P njn naam gebracht. In de finale- "Oversloeg hij zijn naaste concur- Verlinde van de Axelse biljart-1 om H'i had 37 beurten nodig l*an de vereiste 350 caramboles te bol ell'nde bleef op 311 caram- s'a.an- De finalepartij nam in drie volle uren in beslag. i.,y hoogste serie 334 caramboles ni am °P naam van Verlinde, terwijl essens uit Sas van Gent voor de partij in dit toernooi, n.l. elf Uiteraard is Tonny Huijzen er zich terdege van bewust dat het debuut bij de amateurs in het vol gend seizoen aanpassing zal vragen. „De afstanden zijn langer en de (Van onze sportmedewerker) BRUSSEL In de Belgische voetbalcompetitie is het duel tussen Gantoise en Anderlecht niet dat kijkstuk geworden, wat men er zich van had voorgesteld. De Gente naars, die de bijnaam „buffalo's" dragen, toonden zich eerder „schelp dieren" De Gentenaars zagen reeds na dertien minuten hun ingestudeer de vertragingstaktiek in deze wed strijd in de mist gaan toen Jan Mul der een van zijn bekende slaloms met een doelpunt afrondde. Toen een kwartier daarna Puis 02 op het scorebord liet aantekenen, was Gan toise een geslagen ploeg, die zich naarmate de wedstrijd vorderde al leen maar gelukkig kon prijzen dat Anderlecht slechts in de 65ste mi nuut de score kon verhogen. Het geen meteen de eindstand beteken de: 0—3. heurti en, zorgde. Hui* ejnhslnnd luidt: 1 Jo Blommaert riMrilu ge?peeld> 10 punten; alg. ge- Th \r ,81, hoogste serie 104; 4 ten hnde, Axel, 6 gespeeld, 8 pun- sbh'p gemiddelde 12,23, hoogste Gent "c lessens uit Sas va-n toiddsM g^,p^ld- 6 Punten- alg. ge- A v» I, hoogste serie 104; 4 snp-ii1. nnennaam uit Axel, 6 ge hoond' pun,ten, alg. gemiddelde 9,76, Hutoiserie 91't 5 F. Schelfaut uit i^„gespeeld, 0 punten, alg. ge- 6>S4, hoogste serie 37. (Van onze medewerker) TERNEUZEN —In de Zeeuwse korfbalcompetitie heeft in de eerste klas Zuidwesters vrij. Zodoende kan het rustig afwachten wie er nu weer puntenverlies gaat lijden. Zuidwes ters heeft op het ogenblik een straatlengte voorsprong, dus voorlo pig hoeft het niet bang te zijn, dat zijn leiderspositie in gevaar komt. Ondo kan nu wat dichterbij komen. Het staat weer tegenover Togo, maar nu in Goes. Wellicht is de tegenstand daar wat groter, maar de beide punten zullen wel mee met Ondo gaan. Blauw Wit 1 ontvangt Swift 3, dat nog steeds puntloos onderaan staat. Een trieste stand, waar echter za terdag beslist geen verandering in komt. Het pleit voor Swift 3 lijkt reeds beslecht. Luctor heeft kenne lijk het ritme weer te pakken. Te gen Zuidwesters een goede wed strijd. Daarna een punt weggesleept bij Animo 2, dat zijn toch sympto men van een stijgende vorm. Tegen Tjoba 2 kan deze opgaande lijn voortgezet worden met een overwin ning, waardoor het zich voorlopig van de onderste helft van de rang lijst distantieert. In de tweede klas is slechts één wedstrijd vastgesteld. BKC trekt over de Schelde naar Zuidwesters 2, hetgeen een overwin ning moet opleveren. Oppassen blijft echter de boodschap, maar de Bres- kensen zullen niet vergeten zijn, dat de eerste wedstrijd in een 42 overwinning voor Zuidwesters ein digde. In de derde klas A gaat Ondo 2 een vrijwel zekere overwinning tegemoet. In eigen huis tegen Animo 4 is het veruit' de beste ploeg. Atlas 2 en Seolto 2 zijn ongeveer gelijk waardig, maar Seolto 2 weet over het algemeen de kansen iets beter te benutten. Een kleine overwinning voor Seolto zit er dus in, waardoor het enkele plaatsen op de ranglijst kan stijgen. In de derde klas B kan Tjoba 3 rustig afwachten wat de concurrenten gaan doen, want de leiders zijn zelf vrij. TOP krijgt het nog het gemakkelijkst, Olympia 2 is de zwakste uit deze afdeling en TOP moet dus een gemakkelijke zege kunnen behalen. Volharding krijgt NOAD op bezoek. Destijds op het terrein van NOAD werd het 5 4. Volharding kan nog meespelen in de strijd om de eerste plaats, maar dan mag er van nu af niets meer verloren gaan. Zaterdag kan het op deze weg de eerste stap zetten door een overwinning op NOAD. Gemak kelijk zal dat echter niet gaan. Bij de Junioren 1 krijgt Togo de kans de eerste punten binnen te halen. Samen met Swift staat het broeder lijk onderaan met nul punten uit vijf wedstrijden. Zaterdag komen ze tegen elkaar uit en dat kan een spannende wedstrijd worden. Togo heeft toch altijd nog behoorlijk te genstand geboden tegen de andere ploegen, terwijl Swift in vijf wed strijden 76 doelpunten heeft tegen gekregen. Togo heeft dus de meeste kans deze wedstrijd op zijn naam te brengen. Bij de Junioren 2 doet de Swift 2-ploeg het uitstekend. Nog steeds geen verliespunten. Tegen Tjoba moet het bewijzen, dat het inderdaad de sterkste is. Tjoba heeft al enkele verliespunten opgelopen, maar dat was in het begin van de competitie. Daarna heeft het zich goed hersteld. Een kleine zege voor Swift 2 zit er wel in. (Van onze sporterdactie) GOIRLE Tijdens de voetbal wedstrijd GSBW 3 -TAC 3 in Goirle is de scheidsrechter op het veld mishandeld. De doelverdediger van de thuisclub was het niet eens met een beslissing van de scheids rechter en diende de man een vuistslag in het gezicht toe. Toen was de rijkspolitie aan de beurt om in dat tweemans duel als scheids rechter op te treden. De Gentenaars waren zelfs niet bij machte om de eer te redden, toen ex-Anderlecht-speler Jef Juri- on een strafschop vakkundig door Leen Barth zag gestopt. De wed strijd Standard tegen Diest eindigde in een sprekende 40 zege voor „de rouches". Wat voor een ideale club speler Wilfried van Moer eigenlijk is, liet hij tijdens deze wedstrijd weer eens zien. Hij had namelijk in alle vier de doelpunten een groot aandeel. De doelpunten van Stan dard werden gemaakt door de Duit ser Kostedde, die er zelfs drie voor zijn rekening nam en Gvetler. De derby in West-Vlaanderen tus> sen Waregem en Brugge eindigde in een 11 gelijk spel, zodat de Brug gelingen opnieuw en puntje uit han den gaven, waardoor zij nu op twee punten van Anderlecht en Standard zijn komen te staan. Waregem begon bijzonder goed en had reeds in de zevende minuut succes, toen een vrije trap genomen door Stokman door Bettens met het hoofd werd afgevuurd. In de tweede helft maakte Brugge reeds na vier minuten gelijk toen Marmenoet een door Thio geno men vrije schop in een doelpunt wist om te zetten. Over het geheel genomen was het een mini-wed strijd met een maxi-opkomst. Na de wedstrijd werden Rensenbrink en Carteus van Brugge en Kinsabil en Brinicic van Waregem aan een do pingcontrole onderworpen. St.-Truiden nam tegen Beveren Waes revanche voor de vorige sei zoen opgelopen 71 nederlaag. Het zorgde ervoor dat de Waeslanders met een 10 nederlaag naar huis moesten terugkeren. Beveren werd verslagen door een Nederlands doel punt een treffer van Van der Loop die in de 11e minuut tot stand kwam en ontstond na 'n pass van Koens. De Waeslanders hadden gezien hun goe de tweede helft wel een gelijk spel verdiend. Beerschot leed in eigen huis een 01 nederlaag, die tien minuten voor tijd een voldongen feit werd, toen de Zuid-Slaviër Lazare- vic bij een van de weinige Luikse aanvallen de bal in de Beerschot- netten schopt. Daardoor werden de Antwerpenaars opnieuw een desillu sie rijker. De Brusselse derby Crossing tegen Racing White was een wedstrijd, die veel te hard werd gespeeld. De be zoekers trokken met 01 aan liet langste eind. Het doelpunt in de 78- ste minuut toen Dockx een combina tie met Bergholz in een doelpunt omzette. Crossing verloor vroeg in de wedstrijd zijn doelpuntenmaker de Duitser Kremer door een blessu re. Lierse verloor de thuiswedstrijd tegen FC Antwerp onnodig met 12. De Lierenaren begingen de domheid om tegen het toch al niet gemakkelijk doelpuntenmakend Antwerp toch nog met een libero en vier verdedigers te spelen. Het ontredderde zodoende zijn ei gen voorhoede. Antwerp kwam aan zijn twee doelpunten in de 40ste minuut via de Griek Sideris en in de 56ste minuut door toedoen van Caers. Lierse kon pas de eer redden toen de Antwerp-speler Simokovix in eigen doel trapte. Het Brusselse Union behaalde tegen hekkesluiter Sporting Charleroi een verdiende 31 overwinning. De bezoekers na men eerst de leiding door Verbiest in de 22ste minuut. Union diende echter spoedig van repliek door doelpunten van de Deen Andersen (34ste minuut), Teugels (40ste mi nuut) en nogmaals Andersen in de 57ste minuut toen deze een straf schop benutte. Een minuut voor tijd werd Charleroi's goalgetter Berton Cello van het veld gestuurd wegens opmerkingen aan het adres van de scheidsrechter. Het wedstrijdpro gramma voor dit weekend ziet er als volgt uit: Charleroi - Waregem, Anderlecht - Lierse, Brugge - Gan toise, Beveren - Union, Antwerp - St.-Truiden, Diest - Beerschot, Ra cing White - Standard Luik, FC Luik - Crossing Schaarbeek. (ADVERTENTIE) (Van onze atletiekmedewerker). DENDERLEEUW In België is het veldloopseizoen officieel begon nen. Te Denderleeuw waren dan ook meer dan 600 atleten, onderver deeld in diverse categorieën bijeen gekomen om er hun visitekaartje voor het nieuwe seizoen af te geven. Ook de atletiekclub Hulst had deze gelegenheid aangegrepen om zich op het nieuwe seizoen voor te bereiden. Er werd met een groot aantal atle ten naar België gereisd. Bij de seni oren bleek Heikantse Piet Vonck meteen het goede rythme te pakken te hebben. Hij wist beslag te leggen op een bijzonder eervolle derde plaats. Alleen Albien van Holsbeeck van Anderlecht, die reeds drie keer ach ter elkaar de bekende volkscross van Waregem op zijn naam bracht en ook zondag a.s. weer favoriet rs en diens landgenoot Maarschalck van Vlierzele Sportief gingen de man van de Hulster Atletiek Club vooraf. N. Lauret van de Atletiekclub Hulst finishte als 46ste. Bij de junioren won Heijmans van Derderleeuw. Hier finishten Arnould Schout en Jo Hazevoet respectievelijk als elfde en 21ste. Ook bij de categorie scholie ren begon het veldloopseizoen bij zonder goed voor de Hulst-atleten. Jo Schout en Hugo van Duysse toon den wel degelijk dat zij waar ook dit seizoen in België gevaarlijke te genstanders zullen zijn. Jo Schout moest na een verbeten duel aan de Belg Poppe van atletiekclub Lebeke de overwinning laten, terwijl Van Duysse beslag legde op een eervolle zesde plaats. De plaatsen van de overige Hulst-atleten: Jo Vonck 26ste, H. Schoenmakers 48ste, W. Scheerders 49ste, Van de Bunder 54ste, 1st van 55ste, F. Scheerders 58ste en W. van Duysse 59ste. Er gingen in deze categorie maar liefst 163 atleten van start. De atletiek club Hulst won bij de scholieren eveneens het ploegenklassement. Tenslotte had de atletiekclub uit Zeeuwsch-Vlaan-deren ook nog drie atleten onder de meer dan honderd gestarte cadetten. Hier waren de resultaten: een 35ste plaats voor Lernout, een 50ste voor Magnus en een 66ste voor Schoenmakers. (Van onze tafeltennismedewerker) MIDDELBURG Afgelopen zon dag hebben diverse jeugdige Zeeuwse tafeltennissers met succes deelgeno men aan de regionale acht- en zes kampen in respectievelijk Eindhoven, Vlaardingen en Den Haag. In deze meerkampen gingen de nummers een en twee over naar de halve finales, die over drie weken in Culemborg zullen worden gespeeld. In de groep die onder leiding'van trainer Kleine- pier in Eindhoven aantrad, boekten Christa Slinger (Middelburg-Zuid) bij de meisjes pupillen, en Betsie Ja- kobsen (Big Smash) bij de meisjes junioren, groot succes door als eerste in hun groep te eindigen. Jeanne de Waal (St. Aloysius), een nieuw talent uit de Graauwse tafeltemnisschool, ontpopte zich als een fel vechtstertje en behaalde een fraaie derde plaats. Eveneens net buiten de halve finale vielen in Den Haag Jennie Gunst (MZ), Ernst Wondergem (Wilno) en Koos Jakobse (Big Smash), 8—5 9—4 7—5 7—4 8—4 ZATERDAGVOETBAU AFDELING ZEELAND IE KLAS Zaamslag 1 9-14 Mevo 1 88 Wolfaartsd. 1 8-12 Heinkensz. 1 98 Veere 1 8-11 Arnem. 2 98 Wemeld. 1 9-11 Middelburg 5 83 's-H. Ar.k. 1 8-10 Beveland. 1 10-1 Waarde 1 S8 2E KLAS A WIK 1 10-16 Col.pl. B. 1 10-10 RiUandia 2 10-14 ZSC 1 9—8 Bruse Boys 1 8-12 Brouwersh. 1 10-6 Kruiningen 1 8-12 SKNWK 1 95 Borssele 1 10-12 Yerseke 2 10-5 Duiveland 1 9-10 Wemeld. 2 92 2E KLAS B Meeuwen 2 9-14 Tem. Boy» 2 9 Serooskerke 1 8-12 Vlissingen 7 10-7 Apollo 1 9-12 Spui 1 Oostkapelle 1 8-10 SVD 1 Sluis 1 9-10 Kapelle 2 Kloetinge 2 99 3E KLAS A DFS 3 8-12 Wissenk. 2 Schore 1 7-10 Kloetinge 3 Wolfaartsd. 2 8—9 WIK 2 Bruse Boys 2 7—8 SSV 2 's-H.Ar.k. 2 8—7 3E KLAS B SSV 1 8-12 Middelburg 6 7—7 Nieuwdorp 2 9-12 Kloetinge 4 86 Amem. 3 7-10 Oostkapelle 2 85 Hoedek.k. 1 8-10 Apollo 2 74 GPC 2 8-10 Kapelle 3 8—2 3E KLAS C 7-13 Terra. Boys 3 66 8-11 Sluis 2 74 7-10 Zaamslag 2 73 78 Vlissingen 8 60 7—7 4E KLAS A MEVO 2 8-14 Col.pl. B. 2 7—6 Serooskerke 2 7-13 DFS 4 75 Brouwersh. 2 7-11 Bevel. 2 74 SKNWK 2 6—7 Brouwersh. 3 7—3 Duiveland 2 8—7 WIK 3 8—2 4E KLAS C Arnem. 4 7-12 Nieuwdorp 3 88 GPC 3 8-12 Nieuwland 3 6—6 Wolfaartsd. 3 8-12 Heinkensz. Borssele 2 8-12 SVD 3 Heinkensz. 2 8-9 Borssele 3 4E KLAS D Apoilo 3 8-16 Wemeld. 3 Kruiningen 2 9-13 Kloetinge 5 RiUandia 3 8-10 SSV 3 Kloetinge 6 9-10 Kapelle 4 Schore 2 89 Kruiningen 4 72 Krabbend. 3 79 Kloetinge 7 80 4E KLAS E Tern. Boys 4 8-14 Yerseke 3 78 Spui 3 7-10 Waarde 2 75 Krabbend. 2 58 Kruiningen 3 75 SVD 2 6—8 Hoedek.k. 2 6—2 Hoek 3 6—7 Apollo 4 7—1 VCK 2 AZVV 2 GPC 1 Hoek 2 Nieuwl. 2 8—1 9—1 7—8 9—8 8—7 8—4 KNVB-ZATERDAGVOETBAL 3E KLAS ZUID Good Luck 9-12 Sleeuwijk Roda Boys 9-12 RiUandia Wit Zwart 8-11 Tem. Boys Krabbend. 10-11 Smerdiek Dmteloord 8-10 BVC '54 NOAD '32 9-10 4E KLAS A PTT Breda 9-13 Altena Nivo Sparta 8-11 Zwaluwse B. 9-10 GDC 9-10 Rust Roest 89 Veen 99 Seolto Beatrix '63 99 4E KLAS B Yerseke 10-14 WN 10-9 Hoek 9-13 VCK 10-9 WHS 8-10 Kapelle 8—8 Kloetinge 9-10 Nieuwland 97 Wissenk. 10-10 Chrisiandia 96 Nieuwdorp 99 AZW 73 8—8 9—7 9—6 9—6 8—3 S—8 Brakel 88 Wilhelm. '26 98 Heukelum 98 Tricht 96 10-5

de Stem | 1970 | | pagina 15