Doe er wat voor om fit te blijven! Pleegzuster Bloedwün ACQUISITEUR Braziliaanse oppositieleidei dood vertegenwoordiger MATAB-SMIT BRAND VE iBedlltt? DOODGEBLEVEN BIJ ARRESTATIE" rmers; Wilt U een reproductie van deze kaart, perfect gedrukt op luxe-vergé-papier? PERSONEELSCHEF BETONTIMMERLIEDEN FLINKE JONGE SLAGERSBEDIENDE J. C. Hoogeveen Neem elke dag een glaasje echt, het helpt. 10e jaargang no. 16- editie voor zeeland yeêrboothaarf. Schierniohnïkt Lasquet+j oTinallinge Ondërdendan Een van de patiënten wordt gebracht. (Van onze redactie buitenland) SAO PAÜLO De voornaamste leider van de Braziliaanse onder grondse oppositie, Joaquim Camara Ferreira, is volgens de politie vrij dagavond op het moment van zijl arrestatie in Sao Pauio „overleden aan een hartaanval". De po-litie-eenheid die met de ar restatie was belast, stond onder lei ding van rechercheur Sergio Fleury, die eind vorig jaair de vroegere oppo sitieleider Carlos Marighela vanuit een hinderlaag doodde. Fleury wordt ook genoemd als op richter van he*t beruchte „eskader!! des doods" Er is een gerechtelijk on derzoek tegen Fleury gaande. De politie deelde zaterdag mee, dat Ferreira toen hij omsingeld was. web probeerde te verzetten. Zelfs toen hij ontwapend was, bleef hij de agenten aanvallen. Hij wist er ver scheidene te verwonden, maar zakte toen in elkaar, aldus de lezing vain de politie. 'Wèsterbroek- Vakmanschap is Meesterschap. Dat geldt voor de coasterbouwers, dat geldt sinds 1615 voor de brouwers van Grolsch, opvolgers van Peter Cuyper, die in 1676 Gildemeester werd van de brouwers in Groenlo. lessen P'L5NER Cjrolsch, ambachtelijk gebrouwen bier, met een eigen karakter en een bijzondere smaak en fris heid, bereikt door een volkomen natuurlijk brouw en rijpingsproces, dat bijna vier maanden duurt. Dank zij de natuurlijke houdbaarheid van Grolsch, kan het kunstmatig houdbaar maken achterwege blijven, waardoor alle goede eigen schappen van dit bier worden behouden Doe dan in een enveloppe een briefje met Uw naam en adres en de naam van de kaart: 'Groningen'. Voeg daarbj 5 stukken van Grolsch-etikeiten, waarop de G van Grolsch voorkomt. Van het etiketje van een beugelfles kunt U de G zo afscheuren; van een pijpje waarin precies hetzelfde verse Grolsch) zult U het etiket eerst moeten afweken. Bent U geen Grolschdrinker en niet van plan dat te worden, sluit dan - in plaats van stukjes etiket - 5 geldige niet-vastgeplakte postzegels van 25 cent in-j. Plak de enveloppe dicht, frankeer met een postzegel van een kwartje en adresseer aan: Grolsch, Postbus 55, Enschede. De kaart (van 40,5 x 25,5 cm.) wordt U dan in een kartonnen kokertje franco thuis gestuurd. De kaarten van Zwolle, Twente, Westkapelle, Utrecht en Amsterdam zijn nog in beperkte mate verkrijgbaar, op dezelfde wijze te bestellen als die van GroningetL->. ZATERDAG 24 OKTOBER 1970 Namens de Directie van een Middelgrote industriële onderneming gevestigd In Noord-Brabant en behorend tot een internationaal concern, zoeken wij contact met gegadigden voor de functie van Zijn taak zal o.m. omvatten e de werving, selectie, introductie en begeleiding van zowel het fabrieks- als het kantoorpersoneel; het redigeren van het personeelsblad, in overleg met het buiten landse moederbedrijf. 5 Gezien het feit, dat men het huidige personeelsbestand (ca. 325 man) in korte tijd denkt op te voeren tot 400 werknemers, gaat de voorkeur uit naar iemand met grote practische ervaring in een soortgelijke functie in een industrieel bedrijf. Men verwacht van hem een moderne zakelijke opvatting van het personeelsbeheer en uiteraard goede contactuele en leidinggevende kwaliteiten. Voorts is het van belang, dat hij over de nodige st/Iistische gaven beschikt en de Engelse taal in woord en geschrift beheerst. Leeftijd: rond 40 jaar. Zij, die menen aan bovenstaande eisen te kunnen voldoen, kunnen rekenen op discretie, wanneer zij schriftelijk een oriënterende bespreking aanvragen dan wel meteen solliciteren onder no. 3626 bij het: Psychologisch Adviesbureau Dr J. Slikboer Prinsen Bolwerk 5, Haarlem. Gevraagd voor groot werk in Duitsland (Ruhrgebied 2 jaar) ook ploegen voor tariefwerk Zeer hoog loon Vrij onderdak Melden; de heer Stuijts, Merellaan 78, Capelle a.d. IJsel, tel. 01894-305. GEVRAAGD Gestoffeerde woonruimte beschikbaar Langstraat 29, Wassenaar Aanmelden liefst na 19 uur Tel. 01751-2541 een van onze relaties in het centrum van het land, een handels- en metaalverwerkingsbedrijf, vraagt voor het bezoeken van haar relaties in brabant en zeeland een 25 35 jarige man, die reeds enige jaren ervaring heeft opgedaan als verkoper in de metaalsector, het gaat erom dat hij het contact met de klanten onderhoudt èn de relatiekring uitbreidt. zijn beginsalaris zal tussen f 18.000 en f 20.000 liggen, afhankelijk van zijn leeftijd, ervaring en bekwaamheid. hij krijgt een vaste onkostenvergoeding en de beschikking over een auto van de zaak. bent u geïnteresseerd, wilt u dan uw brief met foto zenden aan bedrijfs- en beroepskeuze-psychologisch bureau h. kuhlemeier, singel 226, dordrecht, 01850-41400 en verwijzen naar vraagt voor de divisie Bouwplastics te Breda, welke gespecialiseerd is in het vervaardigen van glasvezel gewapend polyester produkten voor de bouwnijverheid een We denken aan een aktieve en vitale M.T.S.'er Bouwkunde met commerciële ervaring en interesse in de kunststoftoepassingen. Leeftijd: 25 tot 35 jaar. Hij zal worden belast met de verkoop van de bovengenoemde produkten, waaronder gevelpanelen, plafondplaten e.d. Sollicitaties te richten aan Direktie MATAB-SMIT Divisie Bouwplastics Konijnenberg 52 BREDA Directeur: Dr. W. A. J. M. Har Hoofdredacteur: L. Leijendekke Hoofdkantoor: Breda, Reigerstr. Telefoon 22341, Postgiro 1114 KANTOREN: GOES, KLOKSTRA De nieuwe Chileense presidem AHende, na zijn overwinning zaterdag.

de Stem | 1970 | | pagina 32