ADVERTEREN DOET VERKOPEN De prijs is deze week xCh albert: heijn Reserveer uw plaats in de toekomst verpleegkundige Een fles met een hele liter heerlijke Albert Heijn Ik hoef dat gehannes met huishoudgeld niet meer. zó klein Diaconessenhuis Haarlem is zó groot Algemene Bank Nederland Coupon L_. J Weg met puistjes en pukkels j DDD WOENSDAG 21 OKTOBER 1970 Voorlopig kosteloos. Bij vannis van de Recht bank te Breda is van 9 ok tober 1970 is in staat van faillissement verklaard de Naamloze Vennootschap Handelmaatschappij Raamsdonksveer N.V., voorheen N.V. Verco, fa briek ter vervaardiging van stalen buisproducten, ge vestigd te Raamsdonksveer, gemeente Raamsdonk, kan- toorhoudende te Oldenzaal aan de Schelmaatstraat 1. Tot Rechter-Commissaris is benoemd Mr. H. M. Hou- ben, rechter bij voormelde Rechtbank. De ondergete kende werd tot curator aangesteld. De Rechter - Commissaris heeft bepaald, dat de schuldvorderingen uiter lijk op 26 november 1970 bij de ondergetekende moe ten worden ingediend en dat de verificatie-vergade ring zal worden gehouden op dinsdag 15 december 1970 om 11.00 uur, in het Gerechtsgebouw aan de Kloosterlaan 46 te Breda. Mr. L. G. M. van Buchem, curator. Breda, Parkstraat 8. De Officier van Justitie bij de Arrondissementsrecht- bank te Breda brengt ter kennis van belanghebben den, dat in de onteigenings procedure van: De commissaris der konin gin in de provincie Noord- Brabant, Dr. Constantinus Kortmannn, als degene te wiens name na te melden onteigeningsgeding ten be hoeve der Provincie Noord- Brabant ingevolge het be paalde in artikel 19 der Onteigeningswet zal wor den gevoerd, wordende en zetelende te 's-Hertogen- bosch tegen: Antonius Johannes Petrus Maria Akkermans, wonen de te Fijnaart, gemeente Fijnaart en Heijningen, Appelaarseweg 1, door de E. A. Heer Rech ter-Commissaris is bepaald, dat het onderzoek der des kundigen zal plaats hebben op woensdag, 4 november 1970 te 14.30 uur ter plaatse van het te onteigenen, en niet op woensdag, 21 okto ber 1970 te 10.30 uur, zoals aanvankelijk is aangekon digd. Breda, 19 oktober 1970. De officier van Justitie voornoemd, Mr. R. H. F. TI. M. Grasso. SURSÉANCE VAN BETALING. Bij beschikking van de Ar rondissementsrechtbank te Breda d.d. 9 oktober 1970 is aan: de Naamloze Ven nootschap n.v. Industriële en Handelsbedrijf VEL- MA, gevestigd te Breda, Hoge Steenweg 57 en 59. en kantoorhoudende te Wouw, Plantagebaan 23a en 23, definitief surséance van betaling verleend voor de tijd van één jaar en zes maanden, met ingang van 3 juli 1970, alzo tot 3 januari 1972. Tevens is bij gemelde be schikking bepaald, dat als bewindvoerder blijft aan gewezen de heer Mr. T. P. W. M. Kamphuisen, advo caat en procureur, kantoor- houdende te Breda, Baro nielaan 133. De Griffier der rechtbank voornoemd, J. A. Schets, w. De echtelieden J. F. Hee- ren en J. A. Broeren te St.-Willebrord hebben de Rechtbank te Breda goed keuring gevraagd tot het maken van huwelijkse voorwaarden. Schuldeisers zullen worden gehoord in Raadkamer van de Rechtbank te Breda op vrijdag 6 november 1970 om 12.00 uur. Het ontwerp van de akte ligt op de Griffie ter inzage. Mr. B. W. M. Drion. Procureur. r1 J U hoeft niet meer te lijden aan die lelijke huidmisère. 1 I DDIraef t direkt de jeuk op. Zo komt u niet in de ver- Z leiding om door krahben 1 de narigheid nog te ver- I I ergeren. DDD - met 5 ont- smettende bestanddelen - bestrijdt de bacteriën diep in de huid. DDD snelwer- I kende wetenschappelijke preparatenmakenuwhuid weer gaaf en gezond... voel maar. en kijk maar. I ^lotion crème-zeep-poeder I Voorlopig kosteloos. Bij vonnis van de Arron- dissements-Rechtbank te Breda d.d. 16 oktober 1970 is in staat van faillissement verklaard Louis Adriaan Jan Marie Botermans, uit gever, wonende te Breda aan de Hobokenstraat 527 en aldaar handelende on der de naam Stereo Promo tions Europe. Tot Rechter Commissaris is benoemd Mr. H. M. Hou- ben, rechter in voormelde Rechtbank en tot curator ondergetekend. De curator, Mr. L. J. M. van den Brink Catharinastraat 13 a Breda. V. aanbieding geldig van 22 tjm 28 oktober Begin met uw plaats te reserveren in de groep jongemensen die bij ons op 1 december a.s. start met de opleiding tot Als uw opleiding na 3 V2 jaar is voltooid, is ook ons nieuwe ziekenhuis in Heemstede gereed. U kunt in de toekomst wonen en werken in een nieuw, modern complex. Er is v-e'-é-l te vertellen over de opleiding tot verpleegkundige. Over de specifieke mogelijkheden van het beroep voor jongens en meisjes. Wij hebben'dat gedaan in een informatieve folder, die u op aanvraag gratis wordt toegezonden. Hebt u een MAVOMULO of gelijkwaardig diploma, bent u op 1 december a.s. 17 jaar en 7 maanden oud, reserveer dan uw plaats in deze opleiding. Bezit u wel het vereiste diploma, maar bent u nog te jong? Geen nood! Wij kunnen u dan in ieder geval vast plaatsen als aspirant-leerling. Vul nevenstaande coupon in, knip hem uit en verzend hem in een gesloten envelop aan: Diaconessenhuis Haarlem, Antwoordnummer 486, Haarlem. Er hoeft geen postzegel op! Hazepaterslaan24, Haarlem. Tel. 023-319310, toestel 226. Wilt u mij ae ioiaer sturen, waarin ik alles kan lezen over de opleiding tot verpleegkundige? Naam: Straat: Plaats: Geboortedatum:. Diploma: M/V Telefoon: sinas Honderd keer per dag je porte- goed, want in feite laat je zo de bank monnee open en dicht. Altijd oppassen je betalingen verzorgen. Rekeningen ij dat je je geld niet verliest. Alsmaar voor gas en licht en huur enzo Bon voor folder. Ik wil wat meer kijken of je wel voldoende terug betalen ze automatisch en je krijgt weten over alle voordelen van een krijgt. nog rente ook. j salarisrekening. Da's nu voorbijTrouwens sinds we een ABN- Naam Voor mij zijn die betaalcheques 'n salarisrekening hebben, houden we I uitkomstaf en toe wat over. Logisch, want i StraatI Bijna alles betaal ik er tegenwoordig geld dat je niet in huis hebt geef je p, I mee, de supermarkt, schoenen, minder gauw uit. j Maats: j kleding, je hoeft nooit meer met veel En geld dat je over hebt levert op i In envelop (géén postzegel erop) geld op stap te gaan. een ABN-spaarrekening liefst tot 8% sturen naar ABN Je krijgt ze als je je salaris op een rente op. Antwoordnr. 3502, Amsterdam. 1 ABN-salarisrekening laat storten. Nee, ik zou niet meer terug willen 1 Nou, mijn man vond dat meteen naar dat gehannes met huishoudgeld. V

de Stem | 1970 | | pagina 10