Nieuwe scholen in Terneuzen bavo demer heropend bavo elzijn in Terneuzen raakt achter isfratief tenaar WERKERS SCOOTER TOYOTA )osterschelde tURGEMEESTER ASCHOFF IAD DRUKKE DAG N.V. - GOES TYPISTE J. W. DE BEUL AATST IRSTAD 45 Sr Demer, Eindhoven Uzendijke meer kracht, ]langere levensduur it, veiliger en... juiste! f@//e n. m controleur (controleur Kiezen tussen wijkraad of contactraad Contactraden in Terneuzen: vrijblijvend meedenken van inwoners IV Eerste prijs op bakkerijwedstrijden Wat en waar VANDAAG Medische diensten Tentoonstellingen Hoogwater ZATERDAG 17 OKTOBER 1970 IN TE KATS, tor te termijn 01109 255 MS DE KERMISSEN G 18-19-20 oktober J5-26-27 oktober Levensmiddelen ian 30 onze computerafd., een engenoemd adres t.a.v. Tl 00-8420, toestel 10. (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN. Burgemeester Ischoff heeft in Terneuzen en loek een nieuwe school geopend, leide keren onder grote belang- telling. Burgemeester Aschoff en zijn echt genote werden in de Langestraat in loek toegezongen door leerlingen van verbouwde openbare lagere „De Wegwijzer". Ito'or van >es is lade 5 te Goes or fchoot Niaidait de kinderen de voorgeschie- tois van de schooi hadden bezon- «n luidde de heer Aschoff krach- de schoolbel ,ten teken dat het ehouw oficieed in gebruik was ge- omen. De school talit zes lokalen, «ronidar een haradenanbeadlo-kaaJ, en gemeenschapsruimte en een -gym- rfekiotaal. Burgemeester Ascho-ff prees het ieuwe gebouw dat hij een bel-anig- jjte aanwinst voor Hoek noemde, ffi legde de nadruk op het belainig an een individuele benadering van schoolgaande kind in deze tijd massale eenheden van die maat- ippelijke ontwikkeling. ,Hoek beleeft op het ogienibliik alls [Wdeel vain die gemeente Tleir- en een overgangstijd waar vooral oudere generatie wait moeite mee left". De jongere generatie zal daar iter heel andens op rleagenein", leenidte de burgemeester. Oud-waarneimeinld burgemeester J. der Peijl gewaagdie van die grote lanning en het veile werk dlie het ;ere gemeentebestuur van Hoek bh heft getroost om van het oude nastieMokaal een modern schooi- ibouw te maken. In drie jaar tijdis Hoek er drie schoten en een bij en werden am- verbeterd. Speciale veer Van der Peijl die heer De Graaf voor zijn aan- in die bouw en de heer Feu- de vroeger waannernenid-ge- intesecretaris vain Hoek. jufflmuw P. C. J. Brakman bracht de complimenten over van de ehnis- ijfe niaitionale school in Hoek, «armee die openbare lagere school een goedie verstandhouding heeft. De heer J. A. van der Lijke, hoofd -„De Wegwijzer", uitte zijn dank beeld voor de beilamgstellliing. Hij ,dte die gekozen naam voor de looi bijzonder toepasselijk". „Deze school is voor leerkrachten en kinderen een wegwijzer voor een iwe toekomst". De hervormde lagere school aan de Olmenstraat in Terneuzen heeft de naam „De Ark" gekregen. Tij dens de officiële ingebruikname van een eigen semi-permanent schoolge bouw werd deze naam bekend ge maakt door een aan de gevel van het houten gebouw bevestigde metaal plastiek, voorstellende „de ark", te onthullen. wezigheid vonid plaats in aan- en groot aantal ge- wie burgemeester zijn echtgenote. De school, ander vas ei onder J. Cf Aschoff en twee jongste lei Bakker en Roel Linidenbeng het metaal-plastiek, waar na de sleutel van de school aan het schoolhoofd de heer O. P. C. vain der Maas werd overhandigd. De rij van sprekers werd geopend door de heer J. A. Verlinide, voorzit ter van de vereniging voor het chris telijke volksonderwijs in Terneuzen. „Het is voor een goede ontwikke ling vam een school noodzakelijk- in een eigen gebouw te zitten, teneinde als school volledig haar eigen iden- te kunnen beleven", aldus de choff wenste na mens het gemeentebestuur alle be trokkenen geluk met het schoolge- Is april. 1967 vond De Ark in de opvainigschoal in de Tamainindestraat, waar de openbare scho-dl de Golfslag is gehuisvest. De heer As-choaf bedankte het hoofd en personeel van De Golfslag voor de prettige venstanidhouding, die gedu rende die twee en een half jaar tus sen beide scholen heeft bestaan. datt het christelijk onderwijs vroeger vanzelfsprekend was, maar dat het in het zinvol te vinden. Het zal echter nodig zijn, dat ook in deze tijd en in de to zijn functie dis. De keraad J. A. Poelman in mej. C. de Bruin van het van de Jacob Catssohool en d J. P. Arnold, hoofd van de he die school in de Leeuwemlaan hun Het een ontwerp yarn de heer Vam der van Liere, Vian der Maas en een groot ouders. (ADVERTENTIE) Vandaag heropent Bavo aan de Demer in Eindhoven haar verbouwde en verfijnde centrum voor klassieke meubelen. Ontdek wat Bavo U daar allemaal biedt aan exklusieve voorbeelden van grote stijlen van vroeger. Zie vooral ook Bavo's kroonjuwelen van 'Castle Fourniture-Co': massief eiken eethoeken, dressoirs, schrijftafels, kabinetten en wandkasten, volgens de 500-jarige systemen van de gildemeesters exakt zo gemaakt als in de oude kastelen telefoon 040-29438 'Castte' eethoek stoel met armleuningen f 260,- stoel zonder armleuningen f 190,- uitschuifbare tafel, doorsnede 110/160 cm f 735,- Winkelactie. Van morgen t.m. 25 oktober wordt voor de 34e maal de winkelweek gehouden, georgani seerd door de winkeliersver. „Ons Belang". Het kopende publiek kan in deze week prachtige prijzen win nen, die tentoongesteld zijn in de zaal „Lozemne". Najaarskermis Op 16, 17 en 18 oktober wordt de najaarskermis ge houden. Behalve de gewone kermis- geneugten worden er alle drie dagen bals gehouden en schietingen op de liggende wip georganiseerd. Lintenwedstrijd In het kader van de winkelweek is er voor de jeugd een lintenmeet wedstrijd. Hiertoe moet de totale lengte wor den geraden van de bij de deelne mende winkeliers tentoongestelde stukken lint. Aan deze wedstrijd is een 25-tal mooie prijzen verbonden. Kunst en Genot Teneinde nieu welingen de kans te geven zich in de handboogsport te bekwamen wordt er door de schuttersmij. „Kunst en Genot" iedere vrijdaga vond oefenstonden gehouden in het „Hofzicht". Ook wordt er iedere vrijdagavond een normale bedrijf- sohieting gehouden welke voor iede re schutter openstaat. (ADVERTENTIE) VAN ABEELEN Dealer voor Oudenbosch e.o. Keuze uit jncer dan 20 modcjlen. Zandewcg 7-9. Tel. 01652 - 25 01 karwei de beste keus; eit van 3000 kg. en/of offerte bij: 1 6995 DRIJF van de dienst Gemeente- ptst een btenaar zal worden belast met Izaamheden, terwijl hij tevens |<eld bij het maken van exploi- bestemmingsplannen. boekhouden is vereist; studie oma MBA strekt tot aanbeveling- opleiding, ervaring en leef* plaatsvinden in een der vol- 9,tot 779,—- per maand tot 877,per maand 2,tot 1006,per maand len gelden vanaf 21-jarige leef* 1 leeftijd wordt jeugdaftrek toe* |lO.W. komt voor rekening van ftespaarregeling, Intercommunale I ambtenaren (I.Z.A.), verplaat- pkantietoelage 6%. ia het verschijnen van dit kur van Gemeentewerken, Stads- de sollicitatie dient te worden de advertentie heeft gelezen- [TERNEUZEN Contactraden ip vrijblijvende basis en wat er- lee te doen? Of zouden wijkra- in met gedelegeerde bevoegdhe in beter functioneren om de be- 'oners van de Terneuzense ker- in meer bij de besturing van de imeente te betrekken? Men was igen wijkraden. Motieven daar- jij werden bijna niet gegeven, 'dat de betrokkenen te weinig tan een dergelijke instelling af tel. De contactraden werden izien als beter iets dan niets. Verder werd gerekend op een epele houding van het gemeente- istuur bij het vervullen van wen- 31 en verlangens die in de diverse lr#en leven. Er is tot nu toe ®n enkele reden om aan te ne- En dat burgemeester en wet- luders niet welwillend tegenover an. Of zoals burgemeester Aschoff an. Of zoals burgemeester Aschof it in de raad van 25 juni j.l. zei - contactraden worden opgezet n een moderne en frisse manier, .'«geen e?hter nog de vraag is. Er '?.weinig aanwijzingen dat een 'gelijke aanpak een goede conti- !?™g bewerkstelligt. De huidige gang van zaken kan chien nu de eerste perikelen na Herindeling achter de rug zijn, ■ledigend bewerken. Maar dat is 1 bedoeling op langere termijn, i voorbeeld is de gang van za- m Sluiskil. 'e' gemeenschap Sluiskil is uitge- >E OPROEP tlburg kan binnen afzien- Irden een Be naleving van de voor- j-effende het parkeren; plantsoenen. naand, met 6 jaarlijks tpklimmende tot 877,— Jnstelling boven minimum 255,per jaar. het College van Burg?' van Middelburg, vóór 2a de Commissaris van JJNEUZEN De serie con- troit '1 'n Temcuzen met als ik. ""e'. vrijblijvend meeden- lein'rt V?n inwoners" loopt ten |rii, 'j bi een verkenning van de Til o-a^en 'n Zaainslag, Sluis- L"1 biervliet en een vertegen- (bm. van H°ek zijn een Punten duidelijk naar voren gesprongen. is. Yrtjblijvendheid van een IwpS? orgaan; hopen op de Ivan T endheid van het college IJ1 "ergemeester en wethouders ■niets e„ ^Hachte beter iets dan uok de keus contactorgaan aan! kwam ter sprake. ™Miem werd de wijkraad afge- WP7en V -! w ai&c- on"iat de diverse woord- werkin^ niet ot nauwelijks de j\'u .?s yan zo'n raad kenden, lipn T er.landelijke voorbeel- |fune,iXaarbli een wijkraad niet |teSerde', maar 00k z'in er llfn geslaagde experimen- BuijWht Wijlei!: De heer p J' tij raadslid voor de Par- I is vnnL!,Arheid in Terneuzen I stander van wijkraden. groeid tot een pressuregroep die met onverflauwde ijver ook verbetering van levensomstandigheden in Sluiskil aandringt. Natuurlijk wordt er wat gedaan. Maar de meeste wensen blijven wensen, omdat de gemeente geen enkele financiële armslag heeft. Het ontbreken van geld kan op langere termijn de dood steek zijn voor de contactorganen. Het enige dat namelijk kan wor den gedaan is vrijblijvend vanuit de burgerij op iets aandringen bij het gemeentebestuur. Nu leeft er nog begrip in de diverse kernen voor de moeilijke situatie van de plaatselij ke overheid. Enig uitzicht op ruime re middelen zit er voorlopig niet in terwijl juist in deze tijd de sector welzijn meer geld en aandacht van de gemeente gaat vragen. Welvaart en welzijn zijn twee begrippen die ten nauwste met elkaar samenhangen Goed, Terneuzen vaart wel maar kunnen bijvoorbeeld de inwonders van de nieuwe wijken van Terneuzen zelf een behoorlijk welzijn verkrij gen? Datzelfde geldt voor de ker nen. Inspraak is bijna gemeengoed^: maar wordt dit op een te wankele basis vastgelegd dan kan een derge- lijke relatie tussen overheid en bur gerij op den duur maar onbevredi gend werken. Bijvoorbeeld een toenemende ongeïnteresseerdheid van inwo ners ten opzichte van die bestuurde- ren. Een ander punt bij dit alles zijn de raadsleden. Het is opvallend dat in alle kernen de woordvoerders juist de raadsleden als onzekere fac tors in de belangenbehartiging van hun kern zien. Een veeg teken. Een wijkraad met bepaalde be voegdheden zou dat dan de oplos sing zijn? De heer P. J. Huijbreohts raadslid voor de PvdA en erkend voorstander van wijkraden ziet in de oplossing contactorganen een ze kere angst van het gemeentebestuur. „B. en w. zijn niet bereid macht over te dragen en daarmee de echte democratie wat te verloochenen. De instellingen zijn niet op een demo cratische manier tot stand gekomen. Waarom niet kandidaten bij een grote verkiezing laten kiezen door de bevolking? Wat is er nu nog mooier dan de bewoners direct met bepaalde voorstellen te confronteren die betrekking hebben op hun eigen kern, waarna de raad zich daaraan kan conformeren. Wij, de raadsleden in Terneuzen kunnen toch niet zien wat er bijvoorbeeld in Biervliet aan de hand is? Een wijkraad krijgt die verant woording en bovendien zijn de ver gaderingen openbaar. Nu weten wij als raadsleden niet wat zich in de contactorganen afspeelt. Het is een gissen voor de raad of de adviezen aan b. en w. uit de organen wel is opgevolgd of er misschien althans rekening mee is gehouden. Een con tactorgaan heeft niets en. stelt totaal niets voor. Natuurlijk zouden wijk raden veel meer geld kosten. Denk alleen maar aan de verzwaring van het ambtelijk apparaat. Zoals het er nu bijstaat heb ik geen enkel vertrouwen in een goede werking van de contactorganen", al dus de heer Huijbrechts. „Bovendien mist Terneuzen een enorme kans om bijvoorbeeld in de Bomen- en Bloemenbuurt de oude kern bin nen de kanaalarm en Terneuzen- Zuid, 'de inwoners de kans te geven over bepaalde problemen die daar daadwerkelijk leven mee te praten, Via een wijkraad zou dit een aan vaardbare oplossing kunnen zijn. Door de herindeling is het oude Terneuzen zelf aardig achterop ge raakt op het gebied van de welzijns zorg", aldus het P.v.d.A.-raadslid. De Partij van de Arbeid raadsfractie heeft in het verleden een aantal wens-ins in de diverse kernen ge houden. Met veel succes. Ondanks het ontstaan van de contactorganen gaat deze fractie weer de boer op. In en vorig artikel stelde oud-loco burgemeester van de Peijl (Hoek) dat de tijd zal moeten leren of de contactraden aan de doelstelling beantwoorden. Een omschrijving waarmee iedereen het eens kan zijn. Het zou alleen jammer van de moei te en de vrijblijvendheid zijn, dat na verloop van enkele jaren de conclusie, wordt getrokken; het was niet zo'n frisse en mod pn eraeana. k niet zo'n frisse en moderne aanpak. ALEX SCHELL (Vam een onzer verslaggevers) HULST Op de Zeeuwse bak- kerijwedstrijden voor brood en ban ket te Goes, heeft brood en ban ketbakkerij R.C.M. van Rie uit Hulst een prachtig resultaat bereikt door niet minder dan zeven eerste prij zen te behalen. In de afdeling patroons won de heer R. van Rie drie prijzen, terwijl in de afdeling werknemers de heer Em. de Wit vier eerste prijzen in de waohit sleepte. Films GOES Grand, 20 uur: Topaz, 14 j. MIDDELBURG City, 20 uur: The Graduate, 18 j. OOSTBURG Ledel, 20 uur: Battle of Britain, 14 j. TERNEUZEN Luxor, 20 uur: Ben Hur, a.l. VLISSINGEN Alhambra, 20 uur: Easy rider, 18 j. ANTWERPEN Rex: Rendez-vous hotel van Sankt Pauli. Kinderen n.t. Odeon: De bekentenis, 14 j. Astrid: De lummels van de eerste rij. Savoy: Die nackte Bovary, 18 j. Rubens: Cromwell, a.l- Ambassades: Candy, a.l. Capitole: Gathering gun, 14 j. Quellin: Woodstock, a.l. Pathe: Duivel doet al, Metro: Sartana dood of levend, 14 j. Vendome: Thérèse en Isabelle. Astra: De zeven huurlingen. Studio Century: De man van Kiev. Toneel - Muziek - Dans MIDDELBURG Wandélkerk, 20 uur: Concert van oude en nieuwe muziek door het Madrigaal Koor uit Bergen op Zoom en solisten. ROTTERDAM Rott. Schouwburg, 14 uur: „De speurhond" door het Nieuw Rott. Toneel. Hofplein Theater, 20.15 uur: „Spring uit het raam schat, we gaan trouwen" door Luc Lutz en Trudy Labije. ANTWERPEN Kon. Vlaamse Opera, 20 uur: „Carmen". Kon. Ned. Schouwburg, 20 uur: „De Kleine Bourgeoisie" van Maxim Gorki. Sportpaleis, 20 uur: Wiener Eisrevue- GENT Kon Ned. Schouwburg, 20 uur: „Don Carlos". Kon. Opera, 20.15 uur: „Rideau de Gand". Schietingen CLINGE L. de Vilder, 15 uur. HENGSTDIJK P. van Dijk, 15 uur. HULST P. Leeraert-Nijs, 15 uur. HUISARTSEN Aardenburg en Oostburg: dokter G. de Bruijckere, Brouwerijstraat 8 te Oostburg, tel. 01170-2323. Axel: dokter Boor, tel. 1666, b.g.g. 01157-451. Driewegen, Hoedekenskerke, 's- Heerenhoek en Ovezande: de prak tijk van de huisartsen J. Geldof, J. Kole en A. van Opdorp wordt tot maandagochtend 8 uur waargenomen door dokter S. Wöstman, Nieuw- straat 18 A te Ovezande, tel. 01195- 450. Borsele c.a. en Nieuwdorp c.a.: de praktijk van dokter Kiviet wordt waargenomen door dokter Gelder blom te Nieuwdorp, tel. 01196-327. Goes: dokter F. van Peer, Oostsingel 132, tel. 5306. Hulst: dokter Niesten, tel. 3373. 's-Heer Arendskerke, Heinkenszand en Wolphaartsdijk: dokter D. van Driel - te 's-Heer Arendskerke, tel. 01106-1202. Cadzand, Retranchement, Sluis en Zuidzande: dokter De Meijer te Sluis, tel. 01178-1366. Biervliet, Hoofdplaat en IJzendijke: dokter H. van der Pas te IJzendijke. tel. 01176-366. Hansweert, Krabbendijke, Kruinin- gen en Rilland-Bath: dokter P. Alle- wijn te Kruiningen, tel. 01130-1566. Middelburg: dokter J. Dominicus, Dam 55, tel. 2830 (zaterdag) en dokter H. Delfos, Rouaansekaai 11, tel. 2637 (zondag). Sas van Gent e.o.: dokter F. Puy- laert, Oostkade 19, tel. 1366. Terneuzen: dokter R. Bauwens, Jac. van Lennepstraat 87, tel. 3768. Vlissingen: dokter A. van Dijk, tel. 3459 (van zaterdag 12 uur tot zon dagmorgen 8 uur) en dokter C. Dek ker, tel. 2950 (van zondagmorgen 8 uur tot maandagmorgen 8 uur). Kloosterzande: dokter Ter Burg, tel. 01148-377 (tot maandagmorgen 8 uur). Breskens en Groede: dokter V. d. Endt te Breskens, tel. 01172-1566. WIJKVERPLEGING Ellewoutsdijk e.o.: zr. Hoogenboom, tel. 01104-259 heeft dienst voor zr. Filius, zr. Franca en zr. V. Rijsin gen. Hoek, Sluiskil en Philippine: Eustella, Jacob Hobeinstraat 2 te Philippine, tel. 01159-306. Terneuzen; zr. Claijssens, Jac. van Lennepstraat 85, tel. 2706. Hulst en Hontenisse: zr. Colsen te St.-Jansteen, tel. 01140-2368. Biervliet, Hoofdplaat, IJzendijke, Schoondijke, Breskens en Groede: zr. Burger te Schoondijke, tel. 01173-367. Oostburg, Cadzand, Sluis en Aarden burg: zr Buysse te Oostburg, tel. 01170-2973. APOTHEKEN Goes: Goese apotheek, tel. 7104. Middelburg: apotheek W. Humme- len, Markt 69, tel. 2134. Terneuzen: apotheek Klaassen, tel. 2090. Vlissingen: apotheek J. v. d. Sande, Badhuisstraat 22-24, tel. 2066. TANDARTSEN O.-Z.-Vlaanderen: tandarts L. Noote- boom te Terneuzen, praktijk Axel- sestraat 186, tel. 01150-3780, privé Bellamystraat 65, tel. 01150-2379 (zaterdag van 10-10.30 en 18-18.30 uur en zondag van 12-12.30 uur). Noord- en Zuid-Beveland: tandarts A. Laumen, Clara's Pad 71 te Hein kenszand, tel. 01106-1288 (zaterdag en zondag van 9 tot 10 uur). Walcheren: tandarts G. v. Bergen, Lange Giststraat 37 te Middelburg, tel. 01180-2936 (alleen voor spoedge vallen zaterdag- van 9-10 uur en zondag van 11-12 uur). DIERENARTSEN Axel en Zaamslag: dokter C. Cy- souw te Axel, tel. 01155-1488. Hulst en Nieuw-Namen: dokter P. Borm, Hulsterloostraat 44 te Nieuw- Namen, tel. 01144-227. Noord- en Zuid-Beveland: dokter A. Noordenbos te Heinkenszand, tel. 01106-1290. West-Z.-Vlaanderen: dokter J. v. d. Vijver te Oostburg, tel. 01170-2103. (Nagekomen familieberichten) Enige en algemene kennisgeving. Op donderdag 15 oktober j.l. overleed onze lieve moeder, schoonmoeder, groot- en overgroot moeder, WILHELMINA TANNEKE UYT DEN BOGAARD geboren van de Putte weduwe van Klaas Pieter Uyt den Bogaard op de leeftijd van 86 jaar. Uit aller naam: J. H. Uyt den Bogaard. Middelburg, 15 oktober 1970. Lombardstraat 15. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van het Gasthuis te Middelburg. Bezoekuren van 10-11 en 18-19 uur. De crematie zal plaatshebben maandag 19 okto ber, om 13.30 uur, in het Crematorium aan de Maeterlinckweg 101 te Rotterdam-Zuid. KOEWACHT (B.) J. de Guchteneire, 15 uur. KLOOSTERZANDE Willem Teil, 13.30 uur. Ko de Waal, 15 uur. KAPELLEBRUG C. de Kind, 15 uur. IJZENDIJKE Hofzicht, 15 uur. ZUIDDORPE H- de Cock, 14 uur. Diversen BIERVLIET Soos Every's End, 20 uur: Instuif. IJZENDIJKE Café de Lozanne, 20 uur: Jongerensociëteit. J. de Does, 18 uur: Kermisbal. Hofzicht, 18 uur: Kermisbal. Markt, 14 uur: Wandeltocht. Winkelactie: „Ons Belang". MORGEN Films GOES Grand, 15 uur: Voor een paar dollars meer, 14 J. 20 uur: Topaz, 14 j. HULST Bioscoopgebouw, 14.30 uur: Uit Hollywoods lachfabriek, a.l. 21 uur: De omhelzing, 18 j. MIDDELBURG City, 14.30 uur: Lijken plaveien zijn weg, 14 j. 20 uur: The Graduate, 18 j. OOSTBURG Ledel, 15 'en 20 uur: Battle of Britain, 14 j. TERNEUZEN Luxor, 15 en 20 uur: Ben Hur, a.l. VLISSINGEN Alhambra, 15 en 20 uur: Easy rider, 18 j. ANTWERPEN Als onder Vandaag. Toneel - Muziek - Dans ROTTERDAM Hofplein Theater, 20.15 uur: „Spring uit het raam schat, we gaan trouwen" door Luc Lutz en Trudy Labije. Rott- Schouwburg, 20.15 uur: Uitvoering door het Nationaal Ballet. Grote Schouwburg, 20.15 uur: „De Kleine Parade" met Joost Prinsen en Leen Jongewaard. ANTWERPEN Kon. Vlaamse Opera, 15 uur: „De meesterzangers van Neuren berg". Kon. Ned. Schouwburg, 15 en 20 u.: „De Kleine Bourgeoisie" van Maxim Gorki. Sportpaleis, 15 en 20 uur: Wiener Eisrevue. GENT Kon. Ned. Schouwburg, 15 en 20 u.: „Don Carlos". Kon. Opera, 14.30 uur: „Lucia di Lammermoor". 20 uur: „Het Hollands wijfje". Schietingen BOSCHKAPELLE A. Stallaert, 14.30 uur. CLINGE Terrein C- Weemaes, 14.30 uur. DE KLINGE Fr. Frankaert-de Buus, 15 uur. KOF-WACHT-'T ZAND Café Netty, 14.30 uur. KOEWACHT (B.) Alf. de Bock, 15 uur. KAPELLEBRUG George de Konink, 14.30 uur. C. de Kind, 15 uur. KLOOSTERZANDE Ko de Waal, 15 uur. IJZENDIJKE Hofzicht, 15 uur. Diversen AARDENBURG 16 uur: Muzikale show Kon. Aar- denburgse fanfare. GROENENDIJK De Groene Molen, 19 uur: AVRO Top Pop-show. IJZENDIJK Café de Lozanne, 20 uur: Jongerensociëteit. J. de Does, 18 uur: Kermisbal. Hofzicht, 18 uur: Kermisbal. Winkelactie „Ons Belang"- Opg. voor deze rubriek tel. 01180 7438 of Postbus 116 in Middelburg. HULST Boekhandel Van Geyt: Expositie „Het kind in de kunst" (t.m. 29 okt.). Werkd. 912 en 1318 uur. Zon. gesloten. ZIERIKZEE i Gemeentemuseum: Expositie scheepsmodellen, aardewerk, por- seletn (t.m. 30 okt.). Ma. t.m. zat. 10—12 en 13.30—16.30 uur- Morgen, zondag 18 oktober. Bergen op Zoom: 5.48 en 17.59; Hansweert: 4-54 en 17.06; Made- Drimmelen: 8.28 en 20.34; Terneu zen: 4.16 en 16.27; Vlissingen: 3.43 en 15.56; Wemeldinge: 5.38 en 17.49- Maandag, 19 oktober. Bergen op Zoom: 6.28 en 18.43; Hansweert: 5.33 en 17.50; Made- Drimmelen: 9.11 en 21.24; Terneu zen: 4.56 en 17-12; Vlissingen: 4.24 en 16.41; Wemeldinge: 6.18 en 18.33. dlSSARIS VAN politie

de Stem | 1970 | | pagina 5