hi] heeft het goed geschoten Allemensen,waar zijn we aan begonnen. mm in ervaren personeelfunctionaris opleidingfunctionaris D oil fijnbankwerker freezer fijnplaatwerker (plaatbankwerk) instrumentdraaier verpleegkundige PHILIPS vakbekwame AUTOMONTEURS operatiekamer tv rui PHILIPS Internationale Kunststoffen Industrie N.V. (IKI) te Breda is een dochteronderneming van het Zwitserse wereldconcern "Schweizerische Aluminium AG" (Alusuisse) te Zürich. assistent ploegchef bij IKI er zijn 2 nieuwe plaatsen vrij werktuigbouwkundige opleiding JL ZATERDAG 17 OKTOBER 1970 Het bedrijfsonderdeel ELA (Elektro-Akoestiek) ontwikkelt, produceert en verkoopt produkten en systemen zoals tv-camera's, microfoons en recorders. In Breda heeft ELA een van zijn grootste vestigingen die een sterke groei tegemoet gaat. Onder Sociale Zaken van ELA ressorteren o.a. Personeelzaken en Onderwijs. In beide afdelingen is er een vacature. De functie omvat: het zelfstandig werven, selecteren, introduceren, aanstellen en begeleiden van medewerkers. Bij de uiteindelijke taakvaststelling wordt rekening gehouden met de specifieke ervaring en interesse van de functionaris. Van deze functionaris vragen wij: enkele jaren ervaring in personeelwerk. Minimum vooropleiding: Gymnasium of HBS Gewenste vervolgstudie: HTS of Sociale Academie (personeelwerk); van de kandidaat verwachten wij dan wel een redelijke technische belangstelling. Leeftijdsgrens: 35 jaar. De functie houdt in: het leidinggeven aan de groep opleidingen, die de volgende taken heeft: het peilen en formuleren van de opleidingsbehoefte; het geven van collectief en individueel studie-advies; het onderhouden van contacten met de afdeling Onderwijs van het Concern en met in- en externe opleidings- en vormingsinstituten; het organiseren en begeleiden van cursussen; het ontwerpen en coördineren van stageprogramma's. Als basisvoorwaarden stellen wij: HTS met een middelbare vooropleiding. Leeftijdsgrens: 35 jaar. Sollicitatie: Indien u in één van beide functies geïnteresseerd bent, kunt u uw sollicitatiebrief richten aan: Philips Personeelzaken, Antwoordnummer 35, Eindhoven (een postzegel is niet nodig), onder vermelding van nr. 70230. N.V. Philips' Gloeilampenfabrieken, Eindhoven. IKI vervaardigt in haar kunststofverwerkende fabrieken schuimplastic- en folie-artikelen. Van het ogenblik af dat hij zijn technische opleiding voltooid'had, eek hij uit naar een serieuze baan. Op een dag zag hij een prachtkans: Direct een goed salaris en werk naar zijn zin. Het bedrijf vergoedde zijn reiskosten, bemiddelde bij het vinden van passende woonruimte en betaalde zijn verhuizing. Bovendien zat hij van de eerste dag af in het pensioenfonds. Er is een 3-ploegendienst, maar zaterdags en zondags is hij vrij. Hij heeft de leiding over 6 operators. Hij doet het goed en er is een aardige kans dat hij op een dag ploegchef wordt. Door een belangrijke uitbreiding van de produktie zijn er nog 2 assistent pioegchefs nodig. Eén voor de afdeling Extrusie waar polyethyleen-folie wordt vervaardigd. Eén voor de afdeling Sealerij waar flexibele verpakkingen "'orden gemaakt. Gevraagd wordt een Sinds we die Porsche-achteras hebben wil iederéén ineens een Volkswagen. Bijna niemand weef, wat nu pre cies een achteras met dubbele homokinetische koppelingen is Laten we pro beren het u uit te leggen. Kijk: u stapt in een nieuwe VW1302 en u rijdt weg. U draait door een bocht. En nog een. En nog een. En dan ineens wéét u het. De ho mokinetische achteras van Porsche houdt ook in de scherpste bochten beide wielen recht op de weg. Recht: d.w.z. met het héle loop- vlak. Op de weg: hef contact gaaf geen milliseconde verloren. Dat is veel veiliger, dat geeft veel meer grip. Er is maar één bezwaar. Sinds we die Porsche-achteras hebben (en bovendien veerpoten vóór, 120 liter meer kofferruimte, tochtvrije ventilatie en achterruit verwarming standaard) wil ieder één een VW 1302. En dat kan de produktie van homokinetische achterassen bij Porsche op dit moment niet bijbenen. Daarom kan het gebeuren dat we u éven op de wachtlijst moetens zetten als u een VW 1302 wilt. Of een VW 1Ó00 of 411 (die hebben 'm ook). VW 1302 vanaf 6.574,40. VW1302S vanaf 6.893,60. VW1600 vanaf 8.484, VW411E vanaf f 9.906,40. Alle prijzen incl. BTW, af Amersfoort. In verband met de opening van onze nieuwe vestiging te Nistelrode zoeken wij op korte ter mijn Wij bieden een goed loon tegemoetkoming in de studiekosten aantrekkelijke spaarregeling reiskostenvergoeding een prettige en interessante werkkring Mondelinge of schriftelijke sollicitaties te rich ten aan N.V. RIMIJ - Henschel Import L. J. Costerstraat 53 Venlo. Telefoon 04700-20941 Na 19.00 uur telefoon 04704-1746. op UTS niveau en zo mogelijk - maar het hoeft niet - enige ervaring in een soortgelijkes leidende functie ot in een kunststofverwerkend bedrijf. U kunt schrijven naar de afdeling Personeelszaken van de Internationale Kunststoffen Industrie N.V., Kalshoven 25, Breda. H kunt ook (01600) 22521* bellen en vragen naar de heer M. A. van Schaik vragen wij een ervaren in de rang van 1e verplegende. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door de directrice tei. (01100) 5510. Sollicitaties te richten aan de directie, Kloetingseweg 47 cm In de proevenwerkplaats van Philips Breda MODELLEN MAKEN VAN PROFESSIONELE APPARATUUR Het begint zo-maar met een idee dat uitgroeit tot een goed doordacht plan. Het wordt uitgewerkt en vastgelegd in een gedetailleerde werktekening. In de mechanische proevenwerkplaats worden van de ontwerpen proefmodellen gemaakt Door vaklieden. Zij werken met moderne machines. Zij verwerken metalen en moderne kunststoffen. Die vaklieden zijn de Stuk voor stuk vaklieden, die na hun LTS-opleiding (bankwerken of fijnbankwerken) eventueel een verdere opleiding hebben gevolgd (bijvoorbeeld Bemetel). Met hun technisch inzicht werken zij aan de realisatie van nieuwe professionele projecten en apparaten. Als ze al eerder werkplaats-ervaring hebben opgedaan, is dat vanzelfsprekend een pluspunt. Bent u geïnteresseerd in één van deze functies in onze proevenwerkplaats? In een persoonlijk gesprek vertellen wij u graag meer over het werk en het salaris met de goede voorzieningen. Komt u eens rustig met ons praten (maandag- en vrijdagmiddag tussen 3 en 5 uur). Als u dat niet schikt, dan zien wij graag uw schriftelijke sollicitatie tegemoet. I Ons adres is: Philips Breda, afdeling Personeelzaken, Kapittelweg 10, Breda (telefoon 01600-25655). M.V. Phitip6 Gtoeüampwfebfieken, Brec».

de Stem | 1970 | | pagina 16