medewerkster/ medewerker bureau reizen iswerkvooru En zekerheid. er is geen betere! nu ook in nederland timmerlieden en bouwvaksjouwers ->€ NKF ©TT/^OJ betontimmerlieden metselaars ijzervlechters stukadoors bankwerkers elektriciens hulparbeiders Hebt U ervaring in heï verstrekken van inlichtingen over va kantiereizen!? Wij hebben bij onze reis-informatiecentrale een interessante funktie voor U als U'onderhoudt telefonisch kontakt met de Boerenleenbanken en hun relaties voor het verstrekken van informaties over vakantie reizen. Deze informaties hebben betrekking op de reisprogram ma's waarvoor door de aangesloten Boerenleenbanken de boe kingen worden verzorgd. v Daarbij komen een aantal werkzaamheden van administratief- organisatorische aard. Wij bieden U een verantwoordelijke taak met zeer veel afwisse ling waarvoor een goede algemene ontwikkeling nodig is. Goede kontaktuele eigenschappen en het vermogen zich duide lijk te kunnen uitdrukken zijn onontbeerlijk. 'Tegenover deze eisen stellen wij vanzelfsprekend een overeen komstig salaris met uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. Wanneer U interesse heeft voor deze aantrekkelijke functie zien wij gaarne Uw sollicitatie - voorzien van een recente pasfoto - tegemoet bij de afdeling Personeeizaken van de Coöperatieve Cen trale Boerenleenbank, Fellenoord 15, Eindhoven, onder letter RBI. Coöperatieve Centrale Boerenleenbank Eindhoven $'m ,-w de miele schoon centrale zuigstang aansluiting, rondom draaibaar, grote aktieradlus vlngertichte toets voor het openen van deksel gemakkelijke handgreep universele zuigmond met draai- en kniegewricht. Ingebouwde borstel met de voet omschakelbaar voor tapijt of gladde vloerbedekking. vraagt voor diverse grote utiliteitsbouwwerken te TILBURG Aanmelden bij de heer Vrijenhoek in de uit voerderskeet op het werk Amro-Bank aan de Prof. Kobbenhagenlaan te Tilburg, of telefo nisch onder nr. (04250) 72914; na 18.00 uur (04250) 33091. BAU UND SWEISSBETRIEB zoekt voor haar bouwwerken in Duitsland Goede sociale voorzieningen 7 DM per uur en 16 DM Auslösung. Inlichtingen: 01155-2231, 04920-36219, 08800-50295 'tsiue. ei- trsujflt [t gt -r y y t. 5 -p rr r. It. Bij NKF STAAL Een moderne fabriek waar staal wordt gemaakt. Een fabriek die groeit. Waardoor er meer en meer werknemers nodig zijn. Geschikte werknemers. Mannen die niet alleen met hun handen, maar vooral met hun hersens kunnen werken. Want staal maken is vakwerk. Voor mensen die vakman willen worden. Smelter of kraandrijver. Gieter. Walser. Gloeier. Patenteerder. En noem maar op. Er zit ook een interessante baan voor bij. Ook voor bankwerkers, lassers, elektro- monteurs e.d. zijn er goede mogelijkheden. Kom luisteren en vragen Interesse? En bent u niet ouder dan 35 jaar? Kom eens kijken, luisteren en vragen op onze voorlichtingsbijeenkomst. Aan de hand van dia's en films zullen wij u ver tellen over het werk bij NKF STAAL. En mannen uit de praktijk beantwoorden daar uw vragen. De bijeenkomst wordt gehouden op maandag 12 oktober a.s. in Café de Beurs Modern, Veemarktstraat 2, Breda, 's Avonds om 7 uur. donderdag 15 oktober a.s. in Café de Heuvel (C. Doorakkers), Heuvel 2, Gilze. 's Avonds om 7 uur. Als u verhinderd bent, stuur dan even de coupon in. Antwoordnummer 26, Alblasser- dam. Geen postzegel plakken. Over een paar dagen ligt er een enveloppe in uw brievenbus. Met alles over NKF STAAL N K Naam. I I I I I Woonplaats. Adres- DS-WÏ Verzoekt inlichtingen over het werk bij NKF STAAL

de Stem | 1970 | | pagina 26