Zeeuwse KVP wijzigt bestuur van de kring Magere butler in Zuidlandtheater Zeeuwse brandweerkorpsen oefenen in Terneuzen Enkele gewonden bij botsingen IN Mil Ni» zesc te TRIMMERS IN SPORTHAL 'T ZWAANTJE Dertien d in verkee Veranderli; 'overkant' 'St.-Liduina' wenst contact met de Bezwaar tegen combinatie van functies Jongen bekent vernieling Stroper gearresteerd Raad Aardenburg donderdag bijeen DRIE MANNEN BETRAPT BIJ STELEN VAN AARDAPPELEN Betrapt bij stelen van bromfiets Vechtpartijen in Terneuzen WIENER IJSREVUE Kabouterfeest in Terneuzen Vergadering van de plattelandsvrouwen SCHIETINGEN TE TERNEUZEN RECTIFICATIE VANDAAG Tentoonstellingen Hoogwater Na oproer Enkele gijzel uit gevangen in New York bevrijd (Van een onzer verslaggevers) MIDDELBURG Het bestuur van de Zeeuwse KVP heeft door het terug treden van de heren drs. W. Lockefeer, voorzitter, A. van Geesbergen, eerste secretaris, en C. Verdonk, bestuurslid, een wijziging ondergaan. De drie ge noemd personen hebben zich teruggetrokken omdat combinaties van be stuursfuncties in de KVP met politieke functies ongewenst wordt geacht. De heer Lockefeer is lid van de Eerste Kamer, en lid van de staten van Zeeland, de heer van Geesber gen is lid van GS van Zeeland, en de heer Verdonk is behalve staten lid wethouder van de gemeente Bor- sele. De Zeeuwse KVP maakte de bestuurswijziging met de volgende verklaring wereldkundig: Het kring- bestuur van de KVP in Zeeland heeft zich beraden over de voorbe reiding van de Tweede Kamer-ver kiezingen in 1971 en samenhangend daarmee, over de interne taakverde ling binnen het bestuur van de kring. Het bestuur heeft gemeend daarbij een tweetal hangende zaken vooraf te moeten oplossen: a) er bestaat reglementair bezwaar tegen de combinatie van de functies kringvoorzitter-Kamerlid; b) voor uitlopend op de te verwachten re glementaire bepalingen wordt de (Van een onzer verslaggevers). HULST In verband met vernie ling van de glazen winkeldeur van de Hema te Hulst, heeft de rijkspo litie de 16-jarige M. v. d. B. aange houden. Tijdens het verhoor beken de hij de dader te zijn geweest. Tegen hem werd proces verbaal op gemaakt. (Van onze correspondent) KRUININGEN De politie te Kruiningen werd door de heer Ker sten uit Kruiningen gewaarschuwd, dat nabij Den Inkel stropers aan het werk waren. Toen de politie ter plaatse arriveerde had de heer Ker sten zelf inmiddels een der stropers, M. K. uit St.-Willebrord, gearres teerd. De politie kon vijftien hazen, dertien patrijzen en een lichtbak in beslag nemen. (Van onze correspondent AARDENBURG De raad van Aardenburg komt donderdag acht oktober om half acht bijeen. Op de agenda staat het onderzoek var de geloofsbrieven van de heer E. Fer- ket, die in de plaats komt van de heer E. Lansu. Als gevolg van de herindeling op Zeeuwsch-Vlaanderen per één april stelden b. en w. voor mee te werken aan de opheffing van de gemeen schappelijke regeling inzake de vleeskeuringsdienst in de gemeenten Aardenburg, Retranchement en Sluis en inzake het b.l.o.-onderwijs in West-Zeeuwsch-Vlaanderen. Deelna me aan een nieuwe gemeenschappe lijke regeling schoolartsendienst met de overige zeven gemeenten in de streek staat ook op de agenda. Ten behoeve van de uitbreiding van de metaalwarenindustrie Dierik aan de Eedeweg wordt voorgesteld tot ver koop van grond over te gaan voor f 16,- per m2. Het aanbrengen van openbare verlichting langs de door braak Wandeldreef-Eedeweg, gaat als de raad ermee akkoord gaat, f 2665,. kosten. B. en w. stellen voor aan de gymnastiekvereniging f 720,- en aan het comité Rijtoer Bejaarden f 500,- subsidie te verstrekken. combinatie van kring-bestuurlid - statenlid ongewenst geacht. Het kringbestuur meende er goed aan te doen de twee voornoemde opvattingen met betrekking tot de functiecombinatie recht te doen vooraleer tot taakverdeling en pro grammering voor de komende peri ode wordt overgegaan, en heeft in volledige overeenstemming met de drie betrokken kringbestuursleden besloten dat de heren Van Geesber gen, Lockefeer en Verdonk, zich per heden uit het kringbestuur terug trekken om bovengenoemde reden. In de vacatures zal door waarne ming worden voorzien. De heren Kan Geesbergen, Lockefeer en Ver donk hebben zich bereid verklaard op alle mogelijke wijze steun te verlenen aan het kringbestuur in de uitvoering van zijn taak. Goes,. 3 oktober 1970. Het dagelijks bestuur van de kring Zeeland van de KVP, wordt tijdelijk, dat wil zeggen tot na de Kamerverkiezingen in 1971 als volgt: A. C. de Koning te Lewedorp, eerste vice-voorzitter; P. Eynwach- ter te Aardenburg, tweede vice- voorzitter; P. Wilderom te Vlissin- gen, derde vice-voorzitter; C. Steen bakker te Hulst, eerste secretaris; J. Martens te Oostburg, eerste pen ningmeester; C. Paulussen te Mid delburg, propagandaleider. (Van een onzer verslaggevers) N1EUW-NAMEN De politie ar esteerde onder Nieuw-Namen een drietal Belgen uit Beveren-Waes wegens diefstal van aardappelen. Zij werden voor een verhoor meegeno men. Nadat er proces verbaal was opgemaakt, werden zij vrijgelaten. (Van onze correspondent). TERNEUZEN Surveillerende agenten van de Terneuzense ge meentepolitie betrapten de stuurman van een Nederlandse kustvaarder, A. V. uit Scheveningen, toen hij voor een café een bromfiets wilde wegnemen. Hij werd ingesloten en na verhoord te zijn weer vrij gela ten. Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN Het manipuleren met mensen is in onze huidige maatschappij bijna tot gewoonte verheven. Volgt daaruit een volledi ge onderwerping van het proefko nijn dan is er voldoende materiaal aanwezig voor een toneelstuk. De Engelsman Robin Maugham schreef op dit thema een spel vol geladenheid, die helaas in het Ter neuzense Zuidlandtheater waar „De butler" door de toneelgroep Theater werd gebracht, ver te zoeken was. Iin een vry srael tempo rolde op zich niet zo interessante geschiede nis van een rijke Engelsman die in Londen terugkeert na een jarenlang verblijf in de rimboe en zich de zorgen van een „geslepen" butler heerlijk laait aanleunien. De willoze rijkaard (Eric van der Dink) onder werpt zich met een groot gemak aan zijn butler Barret (Arthur Boni). De (Van onze correspondent) TERNEUZEN Zaterdagavond kwam het in „Club 2000" in de Nieuwstraat in Terneuzen tot een vechtpartij tussen twee Fransen en drie Duitsers, allen werkzaam bij Dow Chemical. Drinkglazen, asbak ken en een tafel met drank moesten het ontgelden. Zondagnamiddag kwam het tot een nieuw treffen tussen dezelfde ploegen in de buurt van de Walstraat. De politie heeft vier man ingesloten. meester wordt de slaaf van de knecht. Een belangrijk facet daarbij spelen de twee vriendinnetjes van die butler, die de opdracht krijgen met de meester aan te pappen. Vera en Mabel deden dit op een losse manier, die aardig paste bij de sim plistische houding van Eric van der Donk. Het was allemaal een beetje magertjes. Het enige functionele tijdens deze voorstelling was het draaitoneel (drie wisselingen) van Hep van Delft. De ongeveer 200 bezoekers verlieten met gemengde gevoelens het theater. De spanning waar „De butler" het van moet hebben was blijkbaar in Arnhem achtergebleven. (Van onze correspondent) TERNEUZEN Het hoofdmotief voor de te Terneuzen gehouden brandweerwedstrijden, waaraan ne gen Zeeuwse korpsen deelnamen, was het verkrijgen van wedstrijd)- routine met de t(ank) a(uto) s(pui) hoge druk en het werken met persluchtdragers, om volgend jaar het beste brandweerkorps te kunnen afvaardigen naar de lanle- lijke wedstrijden. Het was voor de eerste maal dat in Zeeland wedstrij den met t.a.s.-h.d. werden georgani seerd. Volgens de hoofdbrandmeester uit Vlaardingen, de heer A. Swieb, de wedstrijdleider, de heer D Takema, brandweercommandant te Goes en de jury, onder leiding van de heer A. J. Vesseoir, hoofd van de be drijfsbrandweer van Dow Chemical (Nederland) te Terneuzen, die met zijn plaatsvervanger, de heer A. Roeland, het evenement had niseerd, is de wedstrijd verlopen. Dat hleek voorts puntentoekenning, dié varieerde ruim voldoende tot zeer goed. Het staat nu al vast, dat Zeeland het volgend jaar aan de soortgelijke lan delijke wedstrijden zal deelnemen. (Van onze correspondenten). HULST-HANSWEERT Bij een botsing tussen twee personenauto's te Hulst raakte mevrouw M. R. de B. uit Axel vrij ernstig gewond. Haar zoontje van anderhalf jaar raakte ook gewond. Beiden werden naar een ziekenhuis gebracht. Bij St. Jansteen reden twee Belgi sche auto's tegen elkaar. De schade was groot. Niemand liep verwondin gen op. In de buurt van Hulst waren ook twee Belgische auto's bij een botsing betrokken. Ook hi'er kwa- men de inzittenden met de schrik vrij. Mejuffrouw C.S. uit Borssele liep bij een botsing tussen twee auto's in Kapelle een lichte shock op. De auto's werden daarbij zwaar bescha digd. In Baarland sloeg de auto van G.M. uit Baarland over de kop. De bestuurder werd in zorgwekkende toestand naar het St. Joannazieken huis in Goes overgebracht. Bij een botsing in Heinkenszand raakten de auto's van P. v. L. uit Driewegen en K.B. uit Heinkens zand zwaar beschadigd. Niemand liep verwondingen op. Hetzelfde deed zich voor in Hansweert, waar de auto's van F. v. O. uit Burgh en J. C. v. H. uit Hansweert tegen elk aar reden. Op rijksweg 58 (bij Krabbendij- ke) vond een kettingbotsing plaats. Een auto raakte zwaar beschadigd en twee andere auto's licht bescha digd. In Vlissingen reden eveneens twee auto's tegen elkaar. Ook hier alleen schade. Het ongeluk gebeurde op de kruising Scheldestraat-B Ewoutstraat. Zonder aanwijsbare oorzaak viel de Souburger P.C. v. J. in Vlissingen van zijn brommer. Hij werd naar het Bethesdaziekenhuis gebracht. Een rijdende kraan van A.H. uit Biggekerke reed in Goes een sloot in. Een andere kraanwagen heeft het gevaarte op de weg getrokken. De wedstrijden werden gehouden in het voormalige Petrus Hondius lyceum aan de Markt. De opdracht luidde het blussen van een brand, ontstaan door een explosie in een opslagplaats van chemische produk- ten, waarbij bovendien chloorgas was vrijgekomen. Een magazijnbe diende werd vermist. Vóór de be kendmaking van de uitslag in de foyer van het Zuidlandtheater werd vooral op de fouten gewezen, waaro ver ieder korps overigens nog een uitvoerig schriftelijk rapnort zal ontvangen. Tenslotte maakte de heer A. L. de Vin, brandweercommandant te Ter neuzen, de uitslag bekend die als volgt luidde: 1 Vlissingen 1 660 pnt; 2 Krabbendijke 649 pnt; 3 Goes 1 633 pnt: 4 Axel 631 pnt: 5 Sas van Gent 630 nnt: 6 Vlissingen 2 620 prat; 7 Zierikzee 611 pnt; 8 Terneu zen 596 pnt; 9 Goes 2 561pnt. (Van onze correspondent). TERNEUZEN Onder de titel „Eisparade" wordt van 13 oktober t. m 15 november in het Antwerpse sportpaleis weer een Wiener IJsevue vertoond, onder regie van Will Pet ter en met muziek van Robert Stolz, Evenals in de voorgaande revue's zullen ook aan deze vele internatio nale schaatsberoemdheden deelne men. Ga de wereldkampioen Emmericht Danzer Het Wiener bal let bestaat uit 30 personen en er zijn meer dan 600 betoverende toi letten t.e bewonderen. De Z.V.T.M. zal in genoemde periode speciale busreizen naar Antwerpen organise ren. (Van onze correspondent) TERNEUZEN Kabouters van het Nederlandse padvindersgilde en van de Nederlandse gidsenbeweging hebben ter gelegenheid van het zes tigjarig bestaan van de padvinderij in Nederland een „spelmiddag" ge houden. Het feest, waaraan ruim 100 kin deren deelnamen uit Aardenburg, Oostburg, Terneuzen en Vogelwaar de werd opgeluisterd door de drum band van de St.-Lodewijkgroep te Sas van Gent o.l.v. de heer R. P. Inghels. Plaats van samenkomst het 'okaal van de Terneuzense Door- mangroep. Ten gevolge van het slechte weer moesten alle festiviteiten binnen worden afgewerkt, maar dat was voor de kabouters geen bezwaar Gedurende een paar uur hebben zij zich kostelijk geamuseerd in de ver schillende boutiques, waar zij zich naar hartelust mochten verkleden, allerlei voorwerpen maken en schil deren. (Van onze correspondente) ZAAMSLAG De Nederlandse Bond van Plattelandsvrouwen afde ling Terneuzen heeft de eerste bij eenkomst van het nieuwe wintersei zoen in de Poort in Zaamslag gehou den. Mej. C.G Reselman hield een interessante causerie over consu mentenvoorlichting De laatste jaren is deze voorlichting zeer actueel ge worden In Nederland is in 1968 voor 1 miljard gulden reclame uitge geven. Een gedeelte daarvan wordt door de consument betaald Het is nodig, aldus mej. Rezelman, dat de consument zelf kwaliteits- en prijs bewust wordt en daarbij geholpen wordt door bureau's die in vele plaatsen in Nederland gevestigd zijn. Tijdens de bestuursverkiezing werd in verband met het vertrek van mevr. Van de Steenhoven- Scheele, mevrouw M. Verlinde-Die- leman tot nieuw bestuurslid geko zen. (Van onize correspondent) TERNEUZEN De handboog - maatschappij „De Westerschelde" te Tenneuzen organiseerde twee hand- boogwedstrijd'en, de uitslag van de eerste wedstrijd was: le hoogvogel: P de Baar, Graauw; 2e hoogvogel: Th Inghels, Koewacht: zij vogels: L. Kalfsvel, Zandstraat A.A. van der Poel, Terneuzen en M, Pluim, Westdorp; kallen: L. Kalfsvel. Zandstraat en Th. Inghels, Koewacht, Uitslag tweede schieting: le hoogvogel: A. Meert, IJzendijke 2e hoogvogel: niet afgeschoten; zij vogels: A. van Kouteren, Terneuzen G. Suy, Zuiddorpe; M. Hermon, Sluis kil; L. van Vooren, Assenede (B) kallen: Ph. van Aeker. Westdorpe en L. de Haan. Terneuzen. Stand van de puntenschieting 1970 om vijf geldprijzen: Ph van Acker Westdorpe en L. de Haan, Terneuzen, beiden 12 punten; J Dhert, Terneuzen 11 punten; E. Crombeen, Zuiddorpe 10 punten; Aug. Meert, IJzendijke punten. MIDDELBURG In een bericht van ons blad van donderdag jongst leden is abusievelijk vermeld dat de uitvoering van de toneelvoorstelling De Jantjes in de Middelburgse Schouwburg op zestien oktober zal plaatsvinden onder auspiciën van de personeelsvereniging van de PZEM. Nader vernemen wij dat deze voor stelling wordt georganiseerd door de Zeeuwse Volksuniversiteit in sa menwerking met de Middelburgse Schouwburg. Films GOES Grand 20 uur: Butch Cassidy and the Sundance Kid, 14 j. HULST Bioscoopgebouw, 19 uur: Ik zing mijn lied. MIDDELBURG City 20 uur: Uur van verraad, 18 j. OOSTBURG Ledel 20 uur: Ik ga. ik dood en kom terug, 18 j, TERNEUZEN Luxor 20 uur: Dr. Zjivago 14 j. VLISSINGEN Aihambra 20 uur: Butch Cassidy and the Sundance Kid 14 j. ANTWERPEN Rex: Rendez-vous hotel van Sankt Pauli 18 j. Ode»n: La Horse 18 j. Astrid: De lummels van de eerste rjj 14 j. Savoy: Free Grass 18 j. Ambassades: Vier tegenover de lief de 18 j. Capitole: Commando van de dood. Rubens: Woodstock. Qucllin: Paniek in het wasmuseum Metro: Het geheim van de apen- planeet 18 j. Pathe: Een man paard genoemd 18 2- Astra: De zeven huurlingen. Studio Century: The 10 th. Victim. Vendome: Thérèse en Isabella, 18 j. GENT Capitole: De beeltenis 14 j. Rex: Anne der 10.000 dagen. 14 j Century: De commando's 18 j. Majestic: De clan der SiciUanen 18 1 Plaza: Love 18 j. Savoy: De zang van de rode robijn 18 j. ST. NIKLAAS Scala: Jane Eyre 14 j. Eden: De leeuw in de zomer 18 j, Renova: Baron Vapier 18 j. Select: De abdis van Monza 18 j, Toneel - Muziek - Dans ROTERDAM Luxor-theater 20 uur: „Potasch en Perlemoer in textiel" door het toneelgezelschap van Jo- nan Kaart. Lanrenskerk, 20.15 uur: Orgelconcert door Ewald Kooi man, organist te Amsterdam. Grote Schouwburg, 20.15 uur: Musical „Hair". ANTWERPEN Kon Ned. Schouwburg 20 uur: „7e gebod: Steel wat minder" w Dario Fo GENT Kon. Opera, 20 uur: Exploration du monde. Schietingen HULST Batavieren 14 uur. P. Leeraert-Nijs 15 uur KOEWACHT <B.) Pereboom (B.), 15 uur. Diversen HULST Schuttershof, 20 uur: Bal. Van Oosterom: Dansen. Koning van Engeland: Jan van Waterschoot. KOEWACHT Peereboom (B) Kermisbal. Opg. voor deze rubriek tel. 01180- 7438 of Postbus 116 in Middelburg, HULSl Boekhandel Van GeytExpositie „Het kind in de Kunst" (t.m. 25 okt Werkd. 9—12 en 13—18 uur, Zon gesloten WESTDORPE Galerie Troutzaerte: Expositie va» grafiek van Pim Olivier en Ferrj Bunder (t.m. 11 okt.). Di. t.m. zat van 9—20 uur Zon. van 14—18 uur, Ma gesloten. ZIERIKZEE Gemeentemuseum: Expositie scheepsmodellen, aardewerk, por selein (t.m 30 okt.). Ma. t.m. zat 10—12 en 13.30—16.30 uur. Morgen, dindag 6 oktober: Berge» op zoom 8.48 en 19.06; Hansweert 5.51 en 18.11; Made-Drimmelen. 9.25 en 21.50; Terneuzen 5.19 en 17 42; Vlissingen 4.52 en 17.13; Wemeldinge 6.38 en 18.56. MAANDAG 5 OKTOBER 1970 (Van onze redactie bil BREDA Minstens d sen zijn dit weekeinde b ongevallen om het leven In Amsterdam-noord slip) en kwam daardoor op d< rijbaan. Hier volgde een I aan twee inzittenden van den wagen het leven kos bestuurder van de geslil overleed aan zijn verwoi Weert slipte eveneens een de daarop volgende botsi twee personen uit een van richting naderende wagen ven. Vier personen wq zwaar gewond. Verder verloren twee het leven in het verkeer dam raakte een auto na manoeuvre te water. De verdronk. (Van onze redactie bui NEW YORK Door maken van traangas en t knuppel is de politie van er zondagochtend in ges! personen te bevrijden die d< roerige gevangenen van Kii ty als gijzelaars werden v den. De drie gijzelaars wa deerd. In totaa) worden nu nog nen in verschillende geva als gijzelaars vastgehouden In vier gevangenissen in zijn de gedetineerden in oj komen, namelijk in de stac nis van Kew Gardens, in de zen van bewaring Queens i Kings County en in het in 1 gelegen gevang dat bekend der de naam „The Tombs" eisen kracht bij te zetten voor het merendeels bewakc zeiaars gevangen genomen, komen voornamelijk neer levensomstandigheden en waardiger behandeling. Vooruit: voor dii woensd steld do KNMI Verand met va tijd en! en en turen overdag iets beneden Weersvooruitzichten in ciji middeld over Nederland: Voor dinsdag Aantal uren zon 16. Min van ongeveer normaal tot boven normaal. Max temp. tot 3 graden onder norma op een droge periode van 12 uur: 20 procent. Kans op heel droog etmaal: 40 proce Voor woensdag Aantal uren zon 1—6 Mil omstreeks normaal. Max van ongeveer normaal tot onder normaal. Kans op ec periode van minstens 12 uur cent. Kans op een geheel c waal40 procent. veel meer wordt geeist. De her Va» Schaik meende dat hier 'n duidelijk taak voor de vakbonden ligt. Voorts pleitte hij voor praktische inspraak in de besturen van de beschutte werkplaatsen, ondanks het feit dat zoals de heer Dingemanse opmerkte, er een avo-functionari zitting i" heeft. De heer Van Vchaik wild' daarin een gehandicapte zien. Oo» de accommodatie, laat volgens 48 voorzitter nog veel te wensen over, De jaarverslagen van de secreta ris, de heer J de Bakker uit Te' neuzen en van de penningmeesteres- se, mejuffrouw M, de Rijk uit Huls' werden goedgekeurd Een langduril applaus viel mejuffrouw De Rijk ten deel, daar zij met de contributi8 van de leden en f 80,- donaties m<>e' rondkomen, ondanks het feit dat er voor de leden cursussen, verdir pingsdagen, vakantiereizen e"2, worden georganiseerd. dienst en P. Dingemanse, directeur van de beschutte werkplaatsen de eregasten waren. Reeds in zijn antwoord aan wet- houdoer R. Hol zei de voorzitter, de heer G van Schaik uit Breskens, dat de afdeling Zeeland van de in- validenbond in feite alleen Zeeuwsch Vlaanderen omvat, on danks de vele pogingen die in de loop van de voorbije vijftien jaren zijn ondernomen om ook met overig Zeeland contact te krijgen. Hij kwam hierop terug in zijn openings woord voor de vergadering. Hij zei niet te begrijpen dat een wijkver pleegster aan „de overkant" hem in antwoord op zijn brief mededeelde dat in haar wijk geen invaliden zijn, terwijl hij later vernam dat dezelfde wijkverpleegster op een vergadering aandacht voor „haar" invaliden had gevraagd. Voorts merkte de voorzitter op dat de Zeeuwsche Invalidenbond nog nooit een cent heeft gekregen van de jaarlijkse collecte die door de feder atie vrijwillige vrouwelijke hulpver lening wordt gehouden. Wel achtte hij het een gelukkig teken dat thans wordt gewerkt in een landelijke federatief overleg aan een overkoepelend orgaan voor alle bonden die zich het lot van gehandi capten (dus ook blinden enz) aan trekken. De sociale status van de gehandicapte in welvarend Neder land noemde de heer Van Schaik op zijn minst zeer wankel, ondanks de goede dingen die vallen op te noe men. Hij toonde dit aan door er op te wijzen dat de werkende gehandi capte geen langere vacantie krijgt, ook eerst op zijn 65e jaar van de a.o.w. geniet en in vele gevallen nog niets eens aan het minimumloon komt, hoewel van zijn lichamelijke en vaak ook geestelijke krachten (Van onze sportredactie) TERNEUZEN In sporthal 't Zwaantje werd zaterdagmorgen druk getrimd. Het bureau sportza ken van de gemeente had in samen werking met de Terneuzense „sport raad deze morgen georganiseerd om ook andere mensen dan competitie sporters en schoolkinderen de gele genheid te geven hun conditie op peil te houden. Voor de eerste keer was de belangstelling lang niet gek. Het is de bedoeling nog meer van zulke ochtenden te organiseren. (Van onze correspondent) TERNEUZEN De katholieke in validenbond „St.-Liduina", afdeling Zeeland, vierde tijdens de algemene ledenvergadering in de kantine van de m.t.s. aan de Industrieweg te Terneuzen haar derde lustrum. De meeste van de 104 leden tellende afdeling waren hierbij aanwezig. Pastoor J. Seegers celebreerde in de kantine een h. mis. Mgr. H. Ernst, bisschop van Bre da, zond een felicitatietelegram, wet houder R. Hol van Terneuzen kwam, mede namens het gemeente bestuur, zijn gelukwensen aanbie den. Na het borreluurtje en de lunch werd de jaarvergadering gehouden, waarbij de heren J. Stenvert, direc teur van de gemeentelijke sociale

de Stem | 1970 | | pagina 2