De Nationale Levensverzekering-Bank, de Eerste Rotterdamsche en De Nederlanden van 1845 samen heten voortaan: Nationale-Nederlanden Pijnen op tweec plaats RALLY EISTE TWEE DODEN Wat hebben de Nederlanders daaraan? 10 uur: het geval van de vruchtenplukkende gepensioneerde. 8 uur 30: het geval van de ondoordachte manoeuvre 15 uur 10: het geval van het omgekukelde kacheltje. Wanneer dan ook: dat geval van u. Voor jonge vaders en moeders die niet weten wat ze zonder elkaar zouden moeten beginnen. 9 uur 40: het geval van het stuiterige kaatsballetje. 11 uur 53: het geval van de losliggende traproe. I Kortom: uw schade en schande. Uw lieve leven. Alles. N ationale-N ederlanden verzekert 't wel. En goed. Nationale-Nederlanden. (Op dondert' september bijvoorbeeld?) Deventer. De pauwblauwe Taunus van meneer De Bruyn maakt contact met de muisgrijze Mercedes van een meneer Heldring uit Zwolle. De debatten zijn aan de verhitte kant. Maar de auto-polis van Nationale-Nederlanderl zorgt moeiteloos voor een happy-end. In de Haagse Riouwstraat hoort meneer Van Lieshout een plofje op zijn deurmat: de maandelijkse cheque van Nationale-Neder landen. De forse cheque ook, want hij heeft zijn aanvullende pensioenver zekering regelmatig up-to-date laten maken. Meneer Van Lieshout knipoogt naar zijn vrouw. Zou er binnenkort een nieuwe rozenkas afkunnen? In Volendam loopt boxer Piet slaperig het elektrische kacheltje tegen het tapijt. Hij begint pas te blaffen als de vlammetjes begerig op het bankstel klimmen. Waarop zijn bazin, mevrouw Tol, de keuken de keuken laat en zichzelf met drie emmers water uit de brand helpt. Dat die (even zo goed nog) 124-5,gulden schade gedekt is door een Perfect Inboedel verzekering van Nationale-Nederlanden, herinnert ze zich pas uren later. Als de ergste schrik voorbij is. En Piet allang weer ingedut. U loopt risico's. U rijdt ook auto. U hebt kinderen, die misschien weieens met kaatsballetjes spelen. U hebt een trap. Een huis. Een leven. Een toekomst. Nationale-Nederlanden verzekert al die zaken. En goed. En vindingrijk. Voorbeeld De nieuwe TTS Polis (Twee Traps-Stijgingspolis), die speciaal is ontworpen voor jonge gezinnen. Leest u even mee De TTS Polis is speciaal ontworpen voor jonge mensen met kleine kinderen. Is dus niet duur. En zorgt voor dubbele zekerheid. Als uw man overlijdt: natuurlijk een solide uitkering ineens, plus een steeds stijgend gezins inkomen. Mag ook wel, want de kinderen hebben elk jaar meer nodig. Als uw vrouw overlijdt: een solide uitkering ineens. Hard nodig om al die plotselinge kosten te overbruggen. Huishoudelijke hulp bijvoorbeeld is duur. En toch moet de tafel gedekt worden, en de kinderen moeten op tijd naar school. Er moet zovéél. In Heerenveen rinkelt het bikkelharde kaatsballetje van Jetse Vriezema (11) de spiegelruit van slager Bergsma in welgeteld 793 stukken. Meneer Vriezema geeft zoon Jetse een mondelinge berisping en dankt zijn goede gesternte dat hij kortgeleden een Aansprakelijkheids-verzekering bij Nationale- Nederlanden afsloot. In Uden maakt behanger Den Ouden, op weg van boven naar beneden, een pijnlijke smak. Arm gebroken,dat betekent: twee maanden in 't gips en wie zorgt intussen voor brood op de plank? Die arbeids ongeschiktheidsverzekering van Nationale- Nederlanden gelukkig. Die dus toch nog z'n geld gaat opbrengen gelukkig. Maar het leven wordt er niet goedkoper op. Daarom zorgt de TTS Polis voor gegarandeerde stijgingen van de uitkering. Plusunieke vorm van winstdeling. Uw verzekeringsadviseur wil daarover ptaag net u praten. Hij kent alle details.Wanneer maakt u even een afspraak OR RE HE Jürgen Tschan, een Vl I wielrenner, die bij de profs op de voorgrond was getre gisteren totaal onverwacht sieke wegwedstrijd Parijs-T( Tschan kwam alleen aan I Zijn naaste belager was Ren I die met een achterstand van den beslag legde op de twee Het peloton, waaruit de Be Reybroeck kort voor de meet! snapte, eindigde op meer dar| nuten van de winnaar. (4e Sportpagina) t Rcné Pijnen: tweede acht I duitser Tschan. Bij een nachtelijke klassi I proef van de Rally van Beiere «mgeving van Regensburg zi; I deelnemers verongelukt. In er Iwe bocht naar links op een I traject raakte de auto van di "ge Duitser Volkart Trübsba I de weg. Hij botste met zijn wa I êen een telefoonpaal. Zowel d I als zijn co-equiper Johann W I ser overleed kort na het onj De Franse coureurs Gentis I zat, deelnemers aan de autoral I de France, zijn zaterdagavoi I hun Porsche tijdens een tijdr: I buurt van Aix-les-Bains van I geraakt en tegen een groepj I bomen tot stilstand gekomen. I ging volledig in vlammen op, i I beide mannen iiepen geen bra I den op. Wel liepen zij beid I zware hersenschudding op en I daarom overgebracht naar eer I taal in Grenoble. De rally, I '-'eek geleden begon, eindigde i I ui Nice. Billie Jean King: „We had wel verwacht". I

de Stem | 1970 | | pagina 8